23 sprytne sposoby zarabiania na swoim blogu

Dla mnie piękno biznesu online polega na tym, że możesz 1) zarabiać na życie z połączeniem internetowym i 2) nie ograniczać dochodu.


Mimo to wiele osób ma trudności z zarabianiem pieniędzy w Internecie i zarabia na tym utrzymanie.

Więc Jerry opracował doskonały przewodnik jak zarabiać blogowanie, w tym jak założyć blog, wybrać niszę i przyciągnąć do niej ruch.

Aby uzupełnić przewodnik Jerry’ego, ten artykuł nauczy Cię 23 sposobów zarabiania na tym ruchu. Tak jak ważna jest dywersyfikacja inwestycji, tak ważna jest dywersyfikacja dochodów.

Dzieje się tak, jeśli jakiekolwiek strumienie dochodów pójdą na południe, będziesz musiał polegać na innych.

Plus, kto nie mógł zużyć trochę (lub DUŻO) więcej pieniędzy?

Zacznijmy:

Contents

1. Napisz ebook

Sprzedaż ebooka to klasyczna technika monetyzacji blogów.

Ebooki oferują mnóstwo korzyści:

 • Aby je stworzyć, wystarczy wiedza, którą już posiadasz
 • Płatne e-książki budują Twój autorytet jako eksperta
 • Możesz je sprzedawać na wielu platformach (np Amazonka i Płatność)
 • Mogą stać się doskonałym źródłem pasywnego dochodu
 • Mogą tworzyć skuteczne dodatki do lejka sprzedażowego jako oferty o niższej wartości

Wielu ekspertów zaczęło wyrobić sobie markę dzięki ebookowi. Remit Sethi, założyciel Nauczę cię być bogatym i jeden z czołowych ekspertów w branży internetowej, sprzedany jego pierwszy ebook za 4,95 USD.

Nosiła tytuł „Przewodnik Ramit’s 2007 po Kicking Ass”.

Zdjęcie 1 Ebook 1

Ten ebook doprowadził do Bestseller New York Times oraz 14 różnych produktów premium, dzięki którym stał się bardzo bogatym człowiekiem – wszystko całkowicie online i sprzedawane głównie za pośrednictwem jego bloga.

Oto proces, w którym piszę e-booki:

 1. Wybierz temat. Napisz o czymś, czego Twoi odbiorcy chcą się nauczyć, ale nie można ich uczyć w jednym poście na blogu. Wiele osób jest gotowych zapłacić za punkt kompleksowej obsługi tych informacji.
 2. Utwórz kontur. Pomoże to uporządkować pomysły podczas pisania.
 3. Codziennie blokuj pisanie. Nie bądź osobą, która zaczyna ebook i nigdy go nie kończy. Blokuj godzinę każdego dnia, dwie godziny i 15 minut – nie ważne jak długo. Po prostu napisz to.
 4. Przenieś go do dobrze wyglądającego szablonu ebooka. Tu jest kilka z HubSpot.
 5. Zaprojektuj okładkę (używam Canva) lub zapłać komuś za to (Fiverr).
 6. Photoshop swoją okładkę na obraz ebook 3D. Pat Flynn złożył a świetne wideo jak to zrobić.

Jesteś skończony! Teraz wypromujcie go do zadowolenia swojego serca.

2. Utwórz kurs

Kolejnym logicznym krokiem dla większości blogerów jest stworzenie kursu.

Chociaż prawdopodobnie oferujesz mnóstwo darmowych korzyści na swoim blogu, kurs może podnieść Twoje przychody na zupełnie nowy poziom.

Nie sądzisz, że ludzie zapłacą za tę wiedzę? Pomyśl jeszcze raz.

Oto 5 powodów, dla których ludzie kupiliby Twój kurs:

 1. Chcą wyników, których uczy twój blog, ale szybciej.
 2. Chcą dodatkowych informacji, których nie oferujesz na blogu.
 3. Chcą być trzymani za rękę przez cały proces.
 4. Chcą większego dostępu do Ciebie za pośrednictwem poczty e-mail, rozmów telefonicznych lub ekskluzywnych seminariów internetowych.
 5. Ufają ci wystarczająco (dzięki darmowej wartości, którą podajesz na swoim blogu), aby kupić kurs i wiedzą, że prawdopodobnie dostaną wartość swoich pieniędzy.

Oto krótka wskazówka dotycząca tworzenia kursów:

Upewnij się, że informacje, które jesteś opakowanie razem wyróżnia się nad treścią na blogu. To jest ostateczny powód, dla którego kupią od ciebie kurs. Dostają jeszcze więcej wartości, niż mogą uzyskać za pośrednictwem Twojego bloga.

Wytycz logiczne kroki, aby osiągnąć swoje cele. Zazwyczaj są one podzielone na „moduły”. Każdy moduł zawiera krótkie wprowadzenie, podstawowe informacje i jakiś sposób, aby pomóc uczniom w działaniu.

Aby skłonić ich do działania, utwórz arkusze czynności do pobrania, które dokładnie opisują, co należy zrobić, aby ukończyć ten moduł.

Włącz wideo. Większość kursów online obejmuje instruktora rozmawiającego przed kamerą. Jeśli nie czujesz się komfortowo, nagraj swój głos i użyj slajdów, aby wyświetlić informacje.

Twoi uczniowie uzyskają informacje na dwa sposoby: ustnie i wizualnie. Pomoże im to zachować informacje, uzyskać lepsze wyniki z kursu i skierować do niego więcej osób.

Wypróbuj te usługi, aby prowadzić swój kurs:

3. Promuj produkty stowarzyszone w swoich postach

Jeśli już dyskutujesz i rekomendujesz swoim odbiorcom produkty i usługi, możesz zarobić pieniądze od osób, które polecasz?

Nic nie kosztuje czytelników, a Ty zarabiasz prowizję za każdym razem, gdy jeden z nich kupi produkt.

Marketing partnerski może być doskonałym źródłem dochodu za niewielką dodatkową pracę. Sprawdź te pomysły na włączenie sprzedaży partnerskiej do swoich przychodów:

Pomysł nr 1: znajdź możliwości w bieżącej zawartości

Najpierw przejrzyj artykuły, które już opublikowałeś i poszukaj produktów lub usług, o których wspomniałeś. Gdy je znajdziesz, po prostu przejdź do każdej witryny i poszukaj strony „Partnerzy”.

Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zostać partnerem. Po uzyskaniu takiego statusu zwykle otrzymasz unikalny identyfikator śledzenia do umieszczenia na końcu każdego adresu URL.

Gdy użytkownik kliknie ten adres URL z Twoim identyfikatorem i kupi produkt, zarobisz pieniądze.

Pomysł nr 2: Znajdź możliwości w używanych produktach / usługach

Zrób listę wszystkich używanych produktów i usług. Korzystam z wielu programów internetowych związanych z moją działalnością. Mogą to być świetne okazje do uzyskania przychodów partnera.

Przejdź do strony internetowej każdego produktu i sprawdź, czy mają stronę stowarzyszoną. Jeśli tak, zarejestruj się w programie.

Ponieważ nie masz jeszcze dla nich treści, musisz je utworzyć. Oto, co sugeruję:

 1. Zanotuj sposób korzystania z produktu lub usługi. Czy pomaga to usprawnić Twoją pracę? Czy to pomaga w SEO? Czy pomaga dotrzeć do wpływowych blogerów?
 2. Utwórz samouczek na blogu, który uczy odbiorców, jak osiągnąć takie same wyniki przy użyciu tego produktu lub usługi.
 3. Link do produktu lub usługi i dodaj swój unikalny identyfikator śledzenia.
 4. Promuj ten post wśród odbiorców, w mediach społecznościowych i we wszystkich centrach internetowych wypełnionych ludźmi, którzy mogą chcieć takich samych wyników.

Uczysz ludzi przydatnych bezpłatnych informacji i otrzymujesz w zamian pieniądze.

Pomysł nr 3: Znajdź możliwości w produkcie / usługach, z których chcesz skorzystać

Chcesz użyć określonego produktu, ale nie stać Cię na to? Co jeśli możesz odzyskać swoje pieniądze w stosunkowo krótkim czasie?

Jeśli produkt ma program partnerski, jest to realna możliwość.

Najpierw utwórz listę produktów / usług, z których chcesz korzystać. Następnie przejdź do ich stron internetowych i sprawdź, czy mają program partnerski.

Jeśli tak, kup produkt i zarejestruj się. Następnie skorzystaj z niego, utwórz studium przypadku / samouczek i promuj post wśród odbiorców tak, jak robiłeś to wcześniej.

Te posty mogą pozostać aktywne przez długi czas, zapewniając ci pasywny dochód przez całe życie każdego artykułu.

4. Promuj produkty stowarzyszone w autoresponderze e-mail

E-mail to potężne narzędzie marketingowe. To jeden z niewielu kanałów, które ludzie sprawdzają codziennie i są chętny do sprzedaży w.

Autoresponder wiadomości e-mail to zautomatyzowana sekwencja wiadomości e-mail, która jest wysyłana do osób, które subskrybują Twoją listę e-mail.

Oto moje ulubione usługi:

 1. AWeber
 2. MailChimp
 3. Stały kontakt

Oba pozwalają skonfigurować autoresponder.

Podobnie jak promowanie produktów stowarzyszonych na blogu, promowanie tych produktów w autoresponderze e-mail może generować pasywny dochód.

Możesz promować je bezpośrednio w wiadomościach e-mail lub tworzyć samouczki na blogach i promować je. Tak czy inaczej, istnieje możliwość zarobienia pieniędzy.

Oto, co sugeruję z twoim autoresponderem:

 • Zacznij od kilku pierwszych wiadomości e-mail zawierających przydatne treści, które niczego nie sprzedają. Pomoże Ci to zbudować zaufanie do nowych subskrybentów.
 • Posyp e-mailami budującymi relacje, na przykład pytając subskrybentów, czy możesz im w czymkolwiek pomóc. Zbuduje to również zaufanie i zmniejszy liczbę rezygnacji z subskrypcji.
 • Promując produkt, skup się na wynikach, jakie mogą uzyskać, a nie na samym produkcie. Jeśli uzyskałeś wyniki przy użyciu, wyjaśnij je szczegółowo. Spowoduje to sprzedaż dla Ciebie.

5. Sprzedaj promocje e-mailem

Jeśli masz sporą listę adresów e-mail, możesz z niej korzystać w dowolnym momencie. Jest również całkowicie pod twoją kontrolą.

Możesz zaoferować promocję treści innych osób na swojej liście e-mailowej w zamian za opłatę. Wymaga to niewielkiego dodatkowego wysiłku z Twojej strony i możesz filtrować promowane treści, aby upewnić się, że są na najwyższym poziomie.

Oto podobna promocja Matthew Woodward oferuje:

Matthew Woodward

Poinformuj subskrybentów, że promujesz posty innych osób. Zachowaj politykę przejrzystości.

Jeśli zdecydujesz się przejść dalej, stwórz na swoim blogu stronę wyjaśniającą usługę, ile to kosztuje i jaki ruch mogą się spodziewać.

Osoby odwiedzające Twojego bloga będą wiedziały, że jest to opcja, gdy potrzebują szybkiego ruchu.

6. Uruchom usługę coachingu online

Coaching może być bardzo intratny.

Jon Morrow, jeden z najlepszych blogerów, mówi, że nawet początkujący bloger może pobierać 90 USD za godzinę za usługę coachingu telefonicznego. I pomógł tysiącom blogerów!

Coaching telefoniczny oferuje wiele korzyści:

 • Możesz stworzyć bliską więź ze swoimi uczniami. Może to trwać całe życie i przyciągać do Ciebie nowe, konsekwentne firmy.
 • Pomaga zbudować reputację jako autorytet.
 • Zaczynasz rozumieć najgłębsze, najgłębsze potrzeby i frustracje swoich odbiorców. Informacje te stanowią złoto marketingowe dla innych produktów, które tworzysz i sprzedajesz.
 • Możesz przestać oferować lub kontynuować oferowanie usługi, kiedy tylko chcesz.
 • W miarę, jak stajesz się coraz bardziej znany, możesz podnieść stawki, oferując dokładnie tę samą usługę.

Aby zaoferować coaching telefoniczny, po prostu powiedz, że przez godzinę będziesz z nim wskakiwał na telefon i pomagał w rozwiązywaniu problemów.

Jeśli są zainteresowani, wyślij swoim potencjalnym studentom kwestionariusz. Ten kwestionariusz powinien wyjawić ich największe bolączki. Po zwróceniu go, ustal czas na rozmowę.

W międzyczasie od połączenia telefonicznego sprawdź ich punkty bólowe i dowiedz się, jak pomóc nowym uczniom je rozwiązać. Najgorsze, co możesz zrobić, to zmarnować czas i pieniądze na rozmowę.

Kiedy wskoczysz na rozmowę, po prostu przejrzyj wszystko, co powinni zrobić, aby rozwiązać swoje problemy. Następnie daj im kroki do działania. Możesz nawet wysłać im osobny dokument później.

Na koniec zapytaj, czy chcieliby skonfigurować kolejne połączenie, aby nadrobić zaległości i przenieść je do następnego etapu, jeśli chcą.

Następnie zafakturuj je.

7. Zaoferuj usługę konsultingową „Gotowe dla Ciebie”

Usługa gotowa dla Ciebie jest podobna do usługi coachingowej. Osobiście pomagasz swoim klientom rozwiązać problem (lub wiele problemów).

Tyle że zamiast podejmować określone przez ciebie działania, podejmujesz je za nich.

To nie działa w niektórych branżach, takich jak trening osobisty. Ale z pewnością może działać w marketingu online, projektowaniu stron internetowych i każdej innej niszy, w której nie ma znaczenia, kto wykonuje pracę.

Ponieważ wykonujesz pracę, możesz zapłacić znacznie więcej za usługę gotową dla Ciebie niż coaching telefoniczny. Najprawdopodobniej będziesz także z nimi współpracować przez dłuższy czas, więc miesięczne środki utrzymania (płatności) są powszechne.

Usługi dla Ciebie mogą wynosić od 100 USD / miesiąc do ponad 10 000 USD / miesiąc. To zależy od tego, jak cenna jest twoja usługa i jaki masz autorytet w tej przestrzeni. A także jak duży jest budżet twojego klienta.

Nie trzeba dodawać, że może to szybko zwiększyć przychody i utrzymać je na stałym poziomie.

8. Zainstaluj obszar członkostwa

Obszary członkostwa mogą być doskonałym źródłem pasywnego dochodu.

Wszystko, co musisz zrobić, to zablokować zawartość premium za barierą członkostwa i jesteś gotowy. Następnie decydujesz, czy ludzie będą płacić jednorazową opłatę, czy miesięczną opłatę cykliczną.

Oto kilka usług, z których możesz skorzystać:

Jedną z wad obszarów członkostwa jest to, że zwykle muszą być utrzymywane i aktualizowane, aby ludzie byli zaangażowani (i płacili).

Jeśli nie masz czasu, aby to zrobić samodzielnie, możesz przeznaczyć część swoich dochodów na zatrudnienie kogoś, kto zrobi to za Ciebie.

9. Uruchom prywatne forum

Prywatne forum jest podobne do obszaru członkowskiego.

To tylko płatna społeczność dostępna tylko dla ekskluzywnych członków.

Na przykład, StackThatMoney jest popularnym forum marketingu afiliacyjnego premium. Pobierają 99 USD / miesiąc.

STM

Zwykle forum jest mniej wartościowe niż obszar członkowski, ponieważ opiera się głównie na treściach generowanych przez użytkowników. Większość obszarów członkowskich zawiera również fora.

Zwykle musisz płacić mniej, aby prowadzić płatne forum, ale wykonujesz również mniej czynności konserwacyjnych niż obszar członkowski.

10. Ankiety organizowane przez inne firmy / witryny

Jeśli masz witrynę internetową, niektóre firmy płacą za prowadzenie ankiet w witrynie.

Otrzymują cenne informacje marketingowe, a ty masz trochę gotówki.

Po prostu wyszukaj w Google firmy w swojej niszy i sprawdź, czy oferują one płatny program partnerski ankiety.

11. Zainstaluj sklep eCommerce

Sklepy eCommerce są dokładnie takie jak Amazon. Gromadzą ogromną liczbę produktów, które ludzie mogą kupić online.

Jeśli masz blog, a konkretnie WordPress, możesz zainstalować sklep eCommerce bezpośrednio na istniejącej stronie.

Sklepy te mogą albo sprzedawać własne produkty, w których otrzymujesz pełny przychód, albo mogą składać się z produktów powiązanych (lub obu).

Następujące wtyczki mogą pomóc w instalacji sklepu eCommerce w witrynie WordPress:

12. Utwórz i sprzedaj swój własny produkt fizyczny

Większość blogerów nie rozważa tworzenia i sprzedaży własnego produktu fizycznego, ale jest to opcja.

Czy kiedykolwiek chciałeś zostać wynalazcą? Oto twoja szansa.

Moc leży w posiadanej publiczności. Jeśli masz słuchaczy, którzy cię słuchają, możesz sprzedać prawie wszystko, ponieważ ufają Twojemu osądowi i wiedzy.

Załóżmy, że jesteś blogerem kulinarnym i wynalazłeś nowy przedmiot kuchenny, który sprawia, że ​​krojenie jabłek jest procesem dwuetapowym. Możesz go zaprojektować, wyprodukować i opatentować. Następnie możesz wykorzystać istniejącą publiczność do szybkiego rozpoczęcia sprzedaży, udowodnienia, że ​​istnieje popyt na produkt i zdobycia go w sklepach.

To nie jest konwencjonalna trasa, ale może być odpowiednia dla Ciebie.

13. Przyciągnij partnerów do swoich produktów / usług

Czy masz ebooka? Kurs? Usługa coachingu?

Możesz pasywnie przyciągać nowe firmy, tworząc własny program partnerski i przyciągając inne osoby w celu promowania Twojego produktu.

Gdy masz już własny produkt, jest to skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży i utrzymanie jej. Oto jeden ze sposobów, aby to zrobić:

Najpierw prześlij swój produkt do Clickbank lub Udemy (jeśli to kurs). Następnie wyszukaj w Google następujące ciągi wyszukiwania:

 • „Twoja nisza” + „blog”
 • „Twoja nisza” + „strona”

Znajdź jak najwięcej witryn i skontaktuj się z każdą z nich, pytając, czy chcą uzyskać prowizję od Twojego produktu.

Następnie przejdź do Alltop.com, wyszukaj swoją niszę i ponownie znajdź jak najwięcej witryn.

Alltop

Następnie sięgnij do nich tak jak wcześniej.

Możesz nawet stworzyć zestaw marketingowy, aby dać każdemu z nich. Ten zestaw nauczy ich najlepszych sposobów promowania produktu i zarabiania pieniędzy. Staje się to korzystne dla obu stron.

14. Uruchom usługę coachingu osobistego

Podobnie jak coaching online, coaching osobisty może zapewnić ci stałą stawkę godzinową.

Ten rodzaj coachingu może być również bardziej efektywny dla Twoich uczniów, ponieważ pracujesz razem w bardziej intymnym otoczeniu. Jeśli Twoi uczniowie uzyskają wyniki z coachingu, rozpowszechnią Twoje usługi i pomogą Ci rozwinąć Twój biznes.

Po prostu zaoferuj usługę w swojej witrynie, promuj ją wśród odbiorców i promuj w swojej okolicy. Twój blog będzie działał jako dowód Twojej wiedzy.

15. Skonfiguruj lejek sprzedaży i zwiększ płatny ruch

Gdy masz już produkt lub usługę, wszystko, co musisz zrobić, aby zwiększyć przychody, to upewnić się, że ruch przekształca się i zwiększa ruch.

Jednym z najlepszych sposobów konwersji ruchu jest użycie lejka sprzedażowego. Lejek sprzedaży prowadzi potencjalnych nabywców przez proces zakupu i kończy się ostateczną sprzedażą.

Każda faza jest logicznym krokiem w kierunku płatnego produktu lub usługi.

Jednym z najlepszych lejek sprzedaży, jakie znam, jest Ryan Deiss z Digital Marketer.

Oto 4 główne kroki:

 1. Zaoferuj magnes ołowiowy
 2. Zaoferuj tripwire
 3. Zaproponuj swój podstawowy produkt
 4. Zaoferuj maksymalizator zysków

Lejek sprzedaży dla większości blogerów to autoresponder poczty e-mail.

Magnes ołowiowy

Magnes ołowiowy zachęca odwiedzających do włączenia się do ścieżki sprzedaży.

Jest to bezpłatny zasób, który rozdajesz w zamian za adres e-mail potencjalnego klienta i pozwolenie na kontakt z nim.

Niektóre z najlepszych magnesów ołowiowych to:

 • Darmowe ebooki
 • Seminaria internetowe
 • Listy kontrolne
 • Mapy myśli
 • Darmowe mini-kursy

Następnie dostarczasz bezpłatny zasób automatycznie, gdy ktoś zdecyduje się na twoją listę, zazwyczaj na powitalny e-mail.

Tripwire

Za magnesem ołowiowym oferujemy drut przewodowy.

Tripwire to niedroga oferta, która jest prawie oczywista. Ten produkt może być bardzo tani (1–3 USD). Celem jest przekształcenie subskrybentów z potencjalnych klientów w kupujących.

To zmienia podstawową relację między wami i sprawia, że ​​czytelnicy przyzwyczajają się do postrzegania was jako sprzedawcy.

Produkt podstawowy

Po tripwire sprzedajesz swój podstawowy produkt. Jest to produkt, który ma większość ludzi – zwykle ebook, kurs, usługa coachingowa, usługa gotowa dla Ciebie itp..

Maksymalizator zysków

Wreszcie oferujesz maksymalizator zysków. To jest wyprzedaż dla twojego podstawowego produktu.

Jeśli twoim podstawowym produktem jest ebook, twoim maksymalizatorem zysków może być usługa coachingu telefonicznego. W przypadku usługi coachingu telefonicznego może to być usługa „dla Ciebie” – i tak dalej.

Celem lejka sprzedaży jest rozpoczęcie od bardzo taniej, ale cennej oferty i doprowadzenie do przedmiotów o wyższych kosztach / wartości, które naturalnie następują po sobie.

Jeśli korzystasz z autorespondera e-mail, sugeruję również przesłanie mu przydatnych bezpłatnych treści ze swojego bloga, aby pomóc w budowaniu relacji z potencjalnymi klientami i budowaniu autorytetu.

Na koniec potrzebujesz ruchu, aby wejść do lejka sprzedaży. Jeśli masz już duży ruch przychodzący do Twojej witryny, powinieneś zacząć.

Jeśli nie, jednym z najlepszych sposobów przetestowania ścieżki jest wysłanie płatnego ruchu. Moje ulubione źródło to Reklamy na Facebooku, ponieważ są łatwe zacząć z.

16. Sprzedaj powierzchnię reklamową

Sprzedaż przestrzeni reklamowej to klasyczny sposób zarabiania na prawie każdym rodzaju witryny.

Czy ostatnio odwiedzałeś wielkie serwisy informacyjne, takie jak New York Times czy Business Week? Są pakowane z reklamami i czerpią z nich mnóstwo dochodów.

Niektóre osoby uważają reklamy, zwłaszcza na blogach, za tandetne. Widzą ich jako spam.

Niezależnie od tego, czy jest to ogólny sentyment, warto wypróbować, czy:

 1. Zmniejsza się przychód z innych produktów / usług
 2. Twoje współczynniki konwersji spadają

Jeśli Twoje przychody nie spadną, a współczynniki konwersji pozostaną takie same, zwiększysz przychody bez poświęcania innych kluczowych parametrów. Boja!

I zazwyczaj możesz wybrać reklamy wyświetlane w Twojej witrynie. Możesz wybrać takie, które mogą rzeczywiście stanowić wartość dla odbiorców.

Możesz sprzedawać przestrzeń reklamową na wiele sposobów, ale dwie są najłatwiejsze Google AdSense i Prosta wtyczka Ads Manager dla WordPress.

17. Zaoferuj niezależną usługę pisania

Jest to usługa blogerów w prawie każdej niszowej ofercie.

Twój blog zawiera 4 rzeczy:

 1. Rozumiesz publikowanie online
 2. Możesz pisać dobrze
 3. Przyzwyczaiłeś się do pisania
 4. Masz wiedzę w swojej dziedzinie

Są to cechy, których potrzebuje każdy niezależny pisarz. Twój blog automatycznie informuje potencjalnych klientów, że masz te cechy.

Firmy pragną treści. W świecie online jest niemal koniecznością, ale firmy zawsze narzekają, że nie mogą znaleźć dobrych pisarzy, którzy pozostaną przy tobie.

Jest taka potrzeba i możesz ją wypełnić.

Po prostu stwórz stronę „Zatrudnij mnie” na swojej stronie, wyjaśnij, że możesz pisać artykuły podobne do tego na blogu, nazwać swoją cenę i powiedzieć innym, jak się z tobą skontaktować.

18. Zorganizuj płatne seminarium internetowe

Seminaria internetowe to świetny sposób na przekazanie dużej ilości informacji w ciągu godziny lub krócej.

Większość z nich jest rozdawana za darmo, ale jeśli masz jakieś informacje o wysokiej jakości, którymi możesz się podzielić, możesz poprosić innych o słuchanie ciebie (podobnie jak płatne seminarium na żywo).

Wypróbuj te usługi, aby poprowadzić swoje seminarium internetowe:

19. Poprowadź tablicę ogłoszeń

Tablice ofert dopasowują osoby poszukujące pracy do pracodawców. Mogą oferować koncerty w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin lub pracę na podstawie umowy.

Na przykład ProBlogger Giełda pracy dopasowuje blogerów do firm, które chcą zatrudnić kogoś do stworzenia dla nich treści.

Jeśli masz autorytet w swojej dziedzinie i możesz dopasowywać osoby poszukujące pracy do pracodawców, możesz zorganizować tablicę ogłoszeń i zarabiać pieniądze za każdym razem, gdy pracodawca chce opublikować ofertę pracy.

Możesz również pobierać opłaty za osoby poszukujące pracy za dostęp do tablicy.

Tablica zadań ProbloggerTablica zadań Problogger

20. Sprzedaj oprogramowanie

Wymaga to znacznego kapitału z góry i / lub wiedzy technicznej, ale wielu czołowych blogerów przeszło na sprzedaż własnego oprogramowania.

To oprogramowanie łączy się naturalnie z zawartością bloga. Pomaga czytelnikom osiągnąć to, czego nauczają, szybciej i bardziej efektywnie.

Copyblogger zrobił to z wieloma produktami:

Copyblogger

21. Przyjmuj darowizny

Ludzie doceniają czas i wysiłek blogerów włożony w każdy artykuł.

Bloger nie jest łatwy, a czytelnicy to widzą.

Wielu z nich zechce przekazać Ci darowiznę, nawet jeśli jest to niewielka kwota, aby pomóc Ci w prowadzeniu witryny i tworzeniu treści.

Możesz utworzyć prosty przycisk „Przekaż darowiznę” Paypal i dodać go do swojego bloga, wykonując następujące czynności ten przewodnik przez Wisznu.

22. Oferuj wystąpienia mówione

W miarę wzrostu twojego zasięgu i autorytetu prawdopodobnie będziesz proszony o zabranie głosu podczas wydarzeń.

Wydarzenia te mogą odbywać się w Twojej okolicy, a nawet na całym świecie. Ludzie zapłacą ci za to, że tam jesteś i zwracają się do swoich odbiorców.

Aby upewnić się, że ludzie wiedzą, że jesteś otwarty na rozmowy mówiące, utwórz na swoim blogu stronę ze szczegółowymi informacjami na temat tego, jak się z tobą skontaktować w sprawie mówienia i jakie wygłaszane rozmowy.

23. Retargeting na Facebooku

Wreszcie wszystkie te wskazówki dotyczące zarabiania na blogach są niczym bez ruchu i konwersji.

Często Twoim największym ruchem powodującym konwersję są osoby, które już odwiedziły Twoją witrynę i znają Cię. Jeśli możesz sprzedawać je bezpośrednio, sprowadzać z powrotem na swoją stronę i konwertować, możesz znacznie zwiększyć swoje przychody.

Jednym z najlepszych sposobów na to jest skorzystanie z reklam Retargeting na Facebooku. Te reklamy są wysyłane do grupy osób, które odwiedziły Twoją witrynę w ciągu ostatnich 30–180 dni.

Ci ludzie cię znają i są gotowi kupić od ciebie.

Oto jak skonfigurować reklamę przekierowującą na Facebooku:

Najpierw przejdź do Menedżera reklam na Facebooku, który zwykle znajduje się w www.facebook.com/ads/manager/. Następnie kliknij Narzędzia -> Piksele:

Reklamy na Facebooku 1 1

Utworzysz niestandardową grupę odbiorców. To grupa osób, na które możesz kierować reklamy w serwisie Facebook.

Kliknij przycisk z napisem „Utwórz niestandardową grupę odbiorców”. Pojawi się to okno:

Reklamy na Facebooku 3

W przypadku ruchu w witrynie ustaw go dla każdego, kto odwiedza Twoją witrynę.

Reklamy na Facebooku 4Zmień zakres na 180 dni. To sprawi, że twoi niestandardowi odbiorcy będą jak najliczniejsi. Następnie zaznacz „Uwzględnij wcześniejszy ruch w witrynie”.

Na koniec nazwij go, jak chcesz, dołącz opis, jeśli chcesz, i kliknij „Utwórz odbiorców”.

Następnie kliknij Działania -> Wyświetl kod piksela:

Spowoduje to wyświetlenie kodu (piksela), który będziesz musiał osadzić na swojej stronie. Ten kod będzie śledził wszystkich odwiedzających, którzy odwiedzą Twoją witrynę, a następnie przekażą te dane z powrotem do Facebooka.

Reklamy na Facebooku 5

Jeśli masz witrynę WordPress, osadzenie jej jest proste. Najpierw zainstaluj Wtyczka Tracking Code Manager.

Po zainstalowaniu przejdź do wtyczki i kliknij „Dodaj nowy kod śledzenia”. Następnie wklej swój kod w następujący sposób:

Reklamy na Facebooku 6

I wybierz te opcje:

Reklamy na Facebooku 7

Następnie kliknij „Zapisz”.

Zapełnienie grupy niestandardowej może potrwać kilka dni, ale kiedy to nastąpi, możesz tworzyć reklamy skierowane bezpośrednio do tych osób.

Tworząc reklamy, po prostu zmień „Odbiorcy” na niestandardowych odbiorców, których utworzyłeś wcześniej:

Reklamy na Facebooku 8

Teraz możesz sprzedawać swoje treści, produkty, usługi – cokolwiek chcesz – osobom, które częściej kupują niż przypadkowi goście.

To także jeden z najtańszych ruchów, jaki możesz kupić.

Zwiększ swoje przychody

Są to jedne z najpotężniejszych technik monetyzacji blogów. Mam nadzieję, że pomogą Ci zacząć zarabiać pieniądze w Internecie, zwiększyć przychody i prowadzić niesamowity, niezależny od lokalizacji styl życia.

Pamiętaj, nie zapomnij zdywersyfikować swoich przychodów. Gdy pojawi się jeden strumień, zacznij pracę nad kolejnym. Gdy ten jest skonfigurowany, pracuj nad kolejnym.

Pomoże to w wykładniczym wzroście dochodów i zabezpieczy twoje zakłady na wypadek, gdyby jeden z nich się nie powiódł.

A jeśli podobał Ci się post, nie zapomnij podzielić się nim z obserwującymi ��

Artykuł napisany przez Michaela Karpa; pierwotnie pojawił się na Blog WHSR; jest teraz zarządzany i aktualizowany przez personel BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map