20 niezbędnych narzędzi dla firm internetowych (+ narzędzia premiowe)

Jako właściciel małej firmy, rozwój firmy oznacza zwiększenie jej wydajności i znalezienie narzędzi, które mogą pomóc zastąpić setki pracowników, których nie masz i których nie stać na zatrudnienie.


Na szczęście dla właściciela firmy internetowej istnieje wiele rzeczy, które pomogą we wszystkim, od hostingu internetowego, zarządzania czasem, fakturowania po marketing e-mailowy. Zaoszczędziliśmy ci czas i wysiłek na polowanie na te narzędzia; przyjrzeliśmy się niektórym najpopularniejszym narzędziom i wybraliśmy 20 najlepszych niezbędnych narzędzi.

W niej Lista 20 najlepszych narzędzi na Forbes, Tanya Prive udostępniła:

„Ograniczony czas, siła robocza i budżety mogą być czynnikiem, ponieważ obciążenie zaczyna się kumulować, a rachunki nadchodzą. Dzięki solidnemu zespołowi i odpowiednim narzędziom wkrótce będziesz w stanie osiągnąć swój potencjał biznesowy . ”

20 niezbędnych narzędzi dla Twojej firmy

1 – Baza żądań

Baza popytu

Post na blogu Inc 12 fajnych narzędzi internetowych dla małych firm patrzy na Demandbase jako naprawdę cenne narzędzie dla właścicieli witryn.

Baza popytu przygląda się bliżej tym, którzy odwiedzają Twoją witrynę, pobierając ich adresy IP i porównując je z wieloma źródłami informacji, takimi jak Dun & Bradstreet i LexisNexis. Baza popytu nie tylko informuje, dla których firm odwiedzający witrynę prawdopodobnie pracują, ale konfiguruje dane kontaktowe szefa firmy, abyś mógł dalej sprzedawać swoje usługi. To świetny sposób na wprowadzenie na rynek demograficzny, który jest już zainteresowany Twoim produktem.

2 – Atramentowa Pszczoła

Atramentowa pszczoła

W poście na blogu Kreator blogów, HostScore założyciel, Jerry Low, sugeruje używanie Inky Bee do łączenia się z innymi blogerami.

Praca w sieci z innymi blogerami jest kluczem do rozpowszechnienia informacji o własnym blogu. Niektóre rzeczy w marketingu blogów nie uległy zmianie od czasu rozpoczęcia blogowania, a jednym z nich jest tworzenie sieci kontaktów z innymi blogerami. Jednak sposób, w jaki łączymy się ze sobą, zmienił się i Atramentowa pszczoła to świetne narzędzie, które pomoże Ci łatwo połączyć, oszczędzając czas i dopasowując Cię do blogerów o podobnych zainteresowaniach.

3 – Pivotal Tracker

kluczowy kontroler

To jedno narzędzie, o którym być może wcześniej nie słyszałeś, ale Pivotal Tracker pomoże ci utrzymać napięty harmonogram na dobrej drodze. W spojrzeniu na 40 małych firm i narzędzia online, bez których nie można żyć, Michael P. Daugherty z Bespoke Row mówi, że jest to jego ulubione narzędzie. Łatwo można zrozumieć, dlaczego. Jest to łatwe w użyciu narzędzie do zarządzania projektami, które zaangażuje wszystkich członków zespołu w środowisku online w czasie rzeczywistym. Ustaw harmonogram, kiedy zadania powinny zostać zakończone, pozwól innym na przesyłanie aktualizacji i pozostawianie notatek oraz interakcję z klientami z tego samego pulpitu.

 4 – Dropbox

To łatwe w użyciu rozwiązanie do przechowywania online jest idealne do śledzenia najważniejszych dokumentów. Jeśli zdarzy się coś nie do pomyślenia, a komputer ulegnie awarii lub wybuchnie pożar w domowym biurze, możesz odzyskać wszystkie swoje dane Dropbox. Firma oferuje kilka rozwiązań, w tym bezpłatną opcję z 2 GB przestrzeni dyskowej. Możesz także użyć Dropbox do udostępniania plików współpracownikom.

upuść pudełko

5 – Appy Pie

ciasto z ciasta

Appy Pie to platforma, która pozwala firmom projektować własne aplikacje i przesyłać je do iTunes lub Google Play. Klienci mogą pobrać aplikację, a następnie wysyłać codzienne powiadomienia push. Appy Pie jest również w trakcie dodawania możliwości sprzedaży produktów za pośrednictwem aplikacji.

6 – Hootsuite

Hootsuite ma podwójny cel dla właściciela małej firmy. Po pierwsze, na pulpicie nawigacyjnym Hootsuite możesz zobaczyć, jakie tematy są trendy w Twojej niszy biznesowej. O czym rozmawiają ludzie? Jak możesz to wykorzystać w poście na blogu lub w swoich ofertach produktowych? Jeśli ludzie mówią o śmierci gwiazdy filmowej, czy masz jakieś produkty związane z tą gwiazdą, które możesz polecić na stronie produktów? Możesz także użyć Hootsuite do planowania wpisów w mediach społecznościowych dla własnej firmy.

Narodowa Federacja Niezależnego Biznesu (NFIB) sugeruje to jako Najlepszych 6 narzędzi online Właściciele małych firm powinni korzystać i wymienia następujące „Istnieją inne usługi podobne do Hootsuite, ale odkryliśmy, że przebija je wszystkie na prawie każdym poziomie”. —Kari DePhillips, Content Factory, Pittsburgh ”

Hootsuite

7 – Fala

fala

Nadążanie za fakturami, zobowiązaniami, otrzymanymi płatnościami, a nawet listami płac dla małej firmy może czasem wydawać się przytłaczające. Wave to kompleksowe rozwiązanie dla właściciela małej firmy, a oprogramowanie działa w środowisku online. Quickbooks Pro online to kolejna opcja, ale Wave jest nieco tańszy dla małego faceta, ponieważ jest bezpłatny.

Doer Small Business bloger Greg Lam miał kilka ciekawych spostrzeżeń na temat zalet i wad tego oprogramowania. Choć uznał, że jest to ograniczone dla jego firmy, dla kogoś, kto prowadzi działalność jako jednoosobowa firma bez dużych wydatków każdego miesiąca, to oprogramowanie prawdopodobnie będzie działać dobrze. Jedna z najlepszych części tego artykułu znajduje się jednak na samym końcu, gdzie oferuje listę różnych programów księgowych online, z których mogą korzystać właściciele firm.

8 – Harmonogram

terminowość

Jeśli prowadzisz firmę, w której spotykasz się z klientami przez Internet lub osobiście, zechcesz to sprawdzić Harmonogram do automatycznego planowania.

To oprogramowanie pozwala Twojemu klientowi odwiedzić witrynę i zobaczyć, jakie dni i godziny masz do dyspozycji na spotkania. Na przykład, jeśli oferujesz coaching jeden na jednego, podajesz dostępne godziny i dajesz klientom do zrozumienia, że ​​mogą odwiedzić witrynę, aby umówić się na spotkanie. Schedulicity wyśle ​​Ci e-mail, gdy masz spotkanie, pokaże konkretny przedział czasowy, jaki został zarezerwowany, a nawet wyśle ​​do klienta automatyczne przypomnienia przed terminem.

9 – MailChimp

mailchimp

Jeśli prowadzisz firmę online, będziesz chciał rozpocząć biuletyn, aby pozostać w kontakcie z użytkownikami witryny. Biuletyn służy wielu celom, w tym umożliwia powiadamianie subskrybentów o specjalnych wyprzedażach lub nowych produktach. W artykule WHSR 15 pereł mądrości hostingowej, Luana Spinetti wskazuje:

„Zainstaluj oprogramowanie do newslettera na swoim ograniczonym koncie hostingowym, a zacznie ono pochłaniać Twój dysk i przepustowość. Niestety, nie ma wiele do zrobienia, a najmniejszy dostępny skrypt biuletynu – OpenNewsletter – ma nadal 640 KB i będziesz musiał liczyć także na wszystkie zapisane problemy. ”

MailChimp jest idealnym rozwiązaniem. możesz zacząć od darmowego konta, a wraz z powiększaniem się bazy subskrybentów możesz łatwo przejść do konta płatnego. MailChimp oferuje gotowe szablony wiadomości lub możesz stworzyć niestandardowy wygląd swojej firmy.

Uwaga: jeśli szukasz alternatywy dla MailChimp, powinieneś przeczytać naszą recenzję stałego kontaktu.

10 – Dysk Google

dysk Google oferuje wygodny sposób śledzenia dokumentów. Możesz dzielić się ze współpracownikami. Jedną z lepszych funkcji Dysku jest to, że możesz ustawić plik tylko do odczytu lub zezwolić innym na edycję pliku. Środowisko obsługuje dokumenty tekstowe, a także oparte na bazie danych. Ponadto możesz pobierać szablony utworzone przez innych, które mają już formuły. Załóżmy, że potrzebujesz bazy danych, która pomoże śledzić godziny przepracowane przez pracowników kontraktowych. Mogą zalogować się do szablonu, dodać swoje godziny i zaoszczędzić. Proste rozwiązanie dla wielu różnych zadań udostępniania.

11 – SlideShare

udział w pokazie slajdów

SlideShare umożliwia przesłanie prezentacji i dotarcie do nowych klientów za pomocą formatu typu PowerPoint. W Korzystanie z SlideShare w celu dotarcia do nowych klientów, Mówiłem o tym rozwijającym się rynku, który ma już około 120 milionów wyświetleń miesięcznie. Jedną z największych zalet dodania tego narzędzia online do modelu marketingu biznesowego jest to, że automatycznie poprawisz pozycję swojej witryny w wyszukiwarkach.

12 – Narzędzia Google dla webmasterów

Jeśli chcesz poprawić pozycję swojej witryny w wyszukiwarkach i zwiększyć jej użyteczność, jedyne, co możesz zrobić, to użyć Narzędzia Google dla webmasterów. Oprócz sprawdzania, jak Twoja strona plasuje się w Google, poznasz także ważne informacje na temat danych demograficznych użytkowników witryny. Na przykład, jeśli odkryjesz, że większość użytkowników odwiedza Twoją witrynę między godziną 12:00 a 15:00. w każdy piątek możesz w tym czasie oferować wyprzedaże lub inne zachęty, aby zwiększyć współczynnik konwersji. Z drugiej strony, jeśli odwiedzający opuszczają sekundę, kiedy wylądują na określonej stronie, strona ta prawdopodobnie musi zostać zmieniona i dostosowana.

13 – Infografika

“Według Sieć badawcza nauk społecznych, około 65% ludzi to uczniowie wizualni. Dzięki takim statystykom możesz zobaczyć, dlaczego popularność infografiki rośnie ”. Dodanie infografiki może zrobić dwie rzeczy dla Twojej małej firmy. Po pierwsze, może sprawić, że to, co oferujesz, jest wyraźniejsze dla widza. Po drugie, jeśli ta infografika jest cenna, odwiedzający przypinają ją na Pinterest, udostępniają na Facebooku i tweetują. Oznacza to, że potencjalny zasięg rośnie wykładniczo przez liczbę znajomych, których każda osoba ma w swoim kręgu mediów społecznościowych.

14 – Wix

Strona główna Wix

Wix jest jednym z naszych rekomendowanych twórców stron internetowych na rynku. Jest to również jeden z najbardziej innowacyjnych twórców stron internetowych na rynku.

Łatwo jest stworzyć stronę internetową za pomocą Wix. Ma ponad 500 pięknych szablonów. Dzięki funkcjom „wskaż i kliknij”, przeciągnij i upuść, możesz szybko stworzyć niesamowitą stronę internetową w kilka minut.

Możesz także ulepszyć swoją witrynę, integrując w niej pomocne aplikacje. Możesz zanurzyć się w ich rynku aplikacji. Ma ponad 260 aplikacji do wyboru. Możesz przeglądać zarówno bezpłatne, jak i płatne aplikacje, aby dokładnie o tym pamiętać.

15 – Shoeboxed

pudełko na buty

Czy kiedykolwiek chwytasz ryzę papieru w sklepie i natychmiast tracisz paragon? Trudno jest wyśledzić ten wydatek, choć niewielki, gdy nie można znaleźć pokwitowania. To gdzie Shoeboxed wchodzi w grę, aby rozliczać właściciela małego biznesu. Jest to aplikacja, którą pobierasz na swój smartfon. Następnie możesz zrobić zdjęcie rachunku, a Shoeboxed zajmie się resztą, zachowując kopię rachunku i śledząc koszty. Używany z należytą starannością program zapewni, że nigdy nie przeoczysz odliczenia kosztów podatkowych.

16 – Bezpłatne połączenia konferencyjne

Jako właściciel firmy internetowej prawdopodobnie dużo komunikujesz się przez telefon lub e-mail. Są sytuacje, w których pomocne byłoby rozmowa telefoniczna z wszystkimi osobami pracującymi nad projektem. To jest gdzie Bezpłatne połączenia konferencyjne wchodzi w grę. Zbierz wszystkich razem przez telefon, a system nawet zarejestruje połączenie w celu wykorzystania w przyszłości. Możesz także użyć tego systemu do telefonicznych połączeń informacyjnych dla swoich klientów. W „pokojach” jednocześnie może przebywać do 1000 osób. Jako moderator możesz dopuścić pytania od konkretnych użytkowników lub milczeć podczas mówienia na określony temat.

17 – Kiedy jest dobry

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś zorganizować czas spotkania dla więcej niż trzech osób, wiesz, jak koszmarem może być ustalenie dnia i godziny, które są odpowiednie dla wszystkich. When Is Good to świetne narzędzie, aby dowiedzieć się, kiedy wszyscy mogą spotkać się online lub przez telefon. Każda osoba poświęca swój wolny czas, a system wybiera taki, który będzie odpowiedni dla wszystkich.

18 – Szpieg słów kluczowych

słowo kluczowe

Jednym z najlepszych sposobów uczenia się od konkurencji jest szpiegowanie ich – no cóż, ich słowa kluczowe tak czy siak. To narzędzie analityczne sprawdza, które słowa kluczowe działają najlepiej dla konkurentów, dzięki czemu możesz uczyć się na podstawie ich działań. Na blogu Sałatka Drogowa, Ryan Cruz mówi o używaniu Szpiega słów kluczowych: „Zasadą ogólną jest to, że jeśli ludzie reklamują (płacą reklamę za kliknięcie) dla tego słowa kluczowego lub wyrażenia, dobrym kierunkiem jest słowo kluczowe, ponieważ istnieje zamiar komercyjny”.

19 – Dział pomocy technicznej Mojo

mojohelpdesk

Internetowy rynek biznesowy jest bardzo konkurencyjny. Nawet jeśli jesteś dziś jedyną grą w tym mieście na całym świecie, możesz być pewien, że ktoś zauważy Twój sukces i skopiuje to, co robisz. Po omówieniu wszystkiego innego (optymalizacja pod kątem SEO, dobrych stron docelowych, solidnej konwersji itp.) Obsługa klienta jest jedynym sposobem na pokonanie konkurencji. Dział pomocy technicznej Mojo to jeden ze sposobów, aby pozostać w kontakcie z klientami i upewnić się, że wszelkie problemy, które mogą mieć, zostały szybko i skutecznie rozwiązane. Chociaż dostępnych jest wiele platform pomocy technicznej, ta stale zyskuje wysokie recenzje. The Społeczność GetApp przejrzałem to oprogramowanie i przyznałem mu pięć na pięć gwiazdek.

20 – CrashPlan

plan awaryjny

CrashPlan to rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych w chmurze. Program działa w tle komputera i stale tworzy kopie zapasowe ważnych plików w przypadku awarii komputera. Jeśli stanie się to nie do pomyślenia, nie stracisz ważnych projektów ani danych kontaktowych klienta. Zamiast tego po prostu ponownie instalujesz te dane z plików z kopii zapasowej w chmurze CrashPlan.

Narzędzia premiowe

Plerdy

Plerdy Tools – wielofunkcyjne rozwiązanie SaaS do poprawy współczynnika konwersji i UX na stronach internetowych. Aby osiągnąć maksymalny poziom konwersji, musisz przeanalizować całą masę ważnych statystyk. Konieczne jest poznanie źródeł ruchu, głębokości przewijania, zrozumienia, które elementy witryny najczęściej klikają użytkownicy oraz monitorowania użyteczności.

Heatmaps, inteligentne formularze PopUp i sprawdzanie SEO to 3 produkty, które mogą pomóc Ci osiągnąć cel. Na podstawie zebranych informacji możesz opracować plan działania, aby zwiększyć konwersję za pomocą tego wszystkiego na jednej platformie CRO.

Qwilr

Qwilr to narzędzie, które ułatwia tworzenie i przekształcanie dokumentów biznesowych w piękne i intuicyjne strony internetowe, co z kolei zapewnia użytkownikom dostęp do analiz i innych przydatnych narzędzi. Wyobraź sobie swoje stare talie PowerPoint i pliki PDF i wymyśl kreatywną, inspirującą komunikację, która wygląda profesjonalnie i jest łatwa do wykonania.

Sprawdź to, próbując Generator dokumentów Qwilr – To bezpłatne narzędzie, które automatycznie generuje pakiet spersonalizowanych propozycji, studiów przypadków, faktur i broszur dla firm w ciągu kilku minut. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, a dokumenty są dostosowane do Twojej firmy i marki.

Moosend

Jeśli prowadzisz sklep eCommerce, zdecydowanie musisz to sprawdzić Moosend, jedna z najbardziej zabawnych, fantazyjnych i przydatnych platform. A może sprawdź to niezależnie, ponieważ celem Moosenda jest pomaganie firmom w rozwoju i trafianiu do skrzynki odbiorczej za każdym razem.

Dzięki zaawansowanym funkcjom analitycznym, funkcjom automatyzacji marketingu, które są prosto z przyszłości oraz lśniącemu edytorowi e-mail z funkcją „przeciągnij i upuść” z gotowym programem szablony newslettera które nie wymagają żadnego kodu do działania, Moosend zapewnia narzędzie do automatyzacji marketingu, które może sprawić, że poczujesz się jak na przekąskę, niezależnie od swojej niszy.

Mailigen

Mailigen pomaga tworzyć kontakty międzyludzkie za pomocą e-mail marketingu. Zespół stojący za narzędziem wie, że ludzkie oko lubi piękno i prostotę. Właśnie dlatego estetycznie zaprojektowane e-maile Mailigen otwierają się i pomagają pozostawić trwałe wrażenie.

Począwszy od analizy danych e-mail i możliwości testowania A / B po mnóstwo różnych integracji – Mailigen ma to wszystko.

Omnisend

Kiedy sprzedawcy online przechodzą od prostych kampanii e-mailowych do pełnego doświadczenia omnichannel, zwracają się do nich Omnisend. W przeciwieństwie do innych platform automatyzacji marketingu obecnie dostępnych na rynku, Omnisend pozwala dodać kilka kanałów marketingowych w ramach tego samego przepływu pracy automatyzacji. Marketing e-mailowy, SMS, Facebook Messenger i powiadomienia push w sieci – wszystko to zyskasz dzięki tej wszechstronnej platformie automatyzacji marketingu.

Głęboka integracja z platformami e-commerce oznacza, że ​​możesz skonfigurować przepływy pracy automatyzacji, strony docelowe, wyskakujące okienka wyskakujące bez żadnych umiejętności programistycznych. Ta integracja pozwala również gromadzić cenne dane o zachowaniach zakupowych klientów i wykorzystywać je do lepszej personalizacji i segmentacji, co ostatecznie zapewnia większą sprzedaż i wyższe przychody. Omnisend zdecydowanie jest narzędziem online, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pomoże ci zarobić więcej dochodów.

Buddy Punch

buddypunch

W prowadzeniu firmy kluczowe znaczenie ma dokładne monitorowanie czasu pracowników. Jeśli szukasz oprogramowania do śledzenia czasu, które jest proste, ale potężne i wykonuje wszystkie ciężkie zadania dla Ciebie, to Buddy Punch może być twoim rozwiązaniem.

Oferują szeroki wachlarz funkcji, w tym śledzenie WOM i naliczanie naliczeń, obliczenia nadgodzin oraz bardziej zaawansowane funkcje, takie jak rozpoznawanie twarzy, aby zapobiec uderzeniu kolego. Posiadają rozbudowane narzędzia do raportowania płac, które można dostosować do potrzeb Twojej firmy.

Buddy Punch zapewnia łatwą integrację z najlepszym oprogramowaniem księgowym, takim jak Quickbooks i Paychex, a także z innymi niestandardowymi systemami fakturowania lub fakturowania – Zapewniając zarządzanie z możliwością synchronizacji godzin pracy pracowników na żądanie.

Oprócz tego Buddy Punch działa w trybie online, więc każdy, kto ma połączenie z Internetem, będzie mógł uzyskać do niego dostęp. Niezależnie od tego, czy są to łatwa w użyciu aplikacja, czy przeglądarka internetowa, zarówno administratorzy, jak i pracownicy mają możliwość wyboru, które preferencje wyświetlania są dla nich najlepsze.

Automatyzacja

automatyzacja

Dotarłem do naszych przyjaciół z Automizy, aby zamieścili swoje narzędzie w tym artykule, Mor Mester odpowiedział nam następującymi,

Automatyzacja polega na ułatwieniu Ci życia jako marketera / właściciela małej firmy, dając ci możliwość skutecznego zarządzania e-mail marketingiem. Możesz łatwo wdrożyć nasze rozwiązanie, a jego funkcje pomogą Ci osiągnąć pożądany efekt przy mniejszym wysiłku. W naszym systemie nie ma potrzeby używania wielu list e-mail, ponieważ opiera się on na tagowaniu kontaktów i korzystaniu z segmentacji. W rezultacie w bazie danych e-mail nie będzie żadnych duplikatów, co oznacza, że ​​płacisz mniej.

Za pomocą segmentów można wysyłać niestandardowe masowe wiadomości e-mail do subskrybentów na podstawie danych. Nasz drag & Edytor upuszczania pozwala tworzyć piękne, responsywne e-maile, które pokochają Twoi subskrybenci. Możesz zapewnić swoim subskrybentom całkowicie spersonalizowane korzystanie z Automizy. Wystarczy zaprojektować kampanię kroplową w naszym wizualnym edytorze przepływu pracy, który pomoże Ci podzielić odbiorców na podstawie ich zaangażowania w wiadomości e-mail.

Śledź skuteczność i twórz raporty z kampanii zbiorczych i automatycznych za pomocą naszych zaawansowanych narzędzi analitycznych.

Wydamy również zaktualizowaną wersję naszej sztucznej inteligencji za około sześć miesięcy. Pozwoli ci to:

 • wysyłać e-maile, gdy subskrybenci znajdują się w skrzynce odbiorczej,
 • napisz lepsze wiersze tematu (aby zwiększyć wskaźnik otwartości),
 • podziel testowe wiadomości e-mail w kampaniach automatycznych (w celu zwiększenia liczby konwersji).

Toggl

Toogl

Twój czas jest cenny i Toggl pomaga śledzić, ile czasu spędzasz na każdym zadaniu. Toggl oferuje zarówno bezpłatne, jak i płatne opcje. Wystarczy pobrać narzędzie online, zalogować się i śledzić czas według klienta, projektu lub ukończonego zadania. Jeśli masz klientów, którzy płacą Ci za godzinę, użycie Toggl do śledzenia czasu poświęconego na każde zadanie może również ułatwić fakturowanie.

Doktor czasu

Doktor czasu

Time Doctor ułatwia monitorowanie pracowników. Może śledzić, jak pracownicy spędzają czas – czy pracują w pracy, czy marnują czas na coś innego?

Tope Longe, specjalista ds. Marketingu treści w Time Doctor, powiedział nam, w jaki sposób Time Doctor może poprawić produktywność Twojej organizacji,

Doktor czasu to oprogramowanie do śledzenia czasu służące do śledzenia i zwiększania wydajności w miejscu pracy. Przydatne jest zarówno dla osób fizycznych, jak i firm, aby dokładnie śledzić czas pracy i ogólną wydajność. Pozwala zbierać dane śledzenia czasu na temat nawyków pracy pracownika i zapewnia proste analizy, w jaki sposób można dokonać kluczowych obszarów, w których można poprawić produktywność.

Posiada wiele funkcji zwiększających produktywność Twojego zespołu, takich jak monitorowanie witryny i aplikacji, wyskakujące okienko kontroli rozproszenia, aby pomóc użytkownikom pozostać przy zadaniu, możliwości płacowe i liczne integracje z aplikacjami innych firm.

Time Doctor ma również nieobecne i spóźnione raporty, które pomagają pracownikom w pracy w godzinach szczytu i ułatwiają im komunikowanie się w czasie wolnym. Jako opcjonalna funkcja może wykonywać zrzuty ekranu co kilka minut, aby potwierdzić, że pracownicy pracują.

Wierzchołek góry lodowej

To tylko kilka ulubionych narzędzi dla małych firm internetowych. Jeśli chodzi o zwiększenie wydajności małych firm, istnieją nieograniczone możliwości wykorzystania narzędzi.

Oryginalny artykuł został po raz pierwszy opublikowany w dniu Blog WHSR; jest teraz zarządzany i aktualizowany przez sztaby BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map