12 pomysłów na biznes online dla początkujących

Rozpoczęcie działalności online nigdy nie było dla ciebie łatwiejsze, szczególnie w 2018 roku. Wcześniej przedsięwzięcie biznesowe będzie wiązało się z wieloma ryzykami, które musisz ponieść, takimi jak inwestycja w fizyczny sklep lub znalezienie powierzchni biurowej.


Dzięki naszej liście najlepszych pomysłów na biznes online możesz wyeliminować wiele z tych zagrożeń i uzyskać większą elastyczność w sposobie pracy. Ponadto dzięki podstawowej wiedzy na temat budowania witryn internetowych i dokładnemu zrozumieniu zasad konserwacji witryn internetowych można zbudować witrynę internetową, która dotrze do większej liczby potencjalnych klientów przy bardzo niewielkim nakładzie ogólnym.

Ujawnienie FTC: Build Otrzymuje opłaty za polecenie z narzędzi wymienionych na tej stronie. Ale opinie opierają się na naszym doświadczeniu, a nie na tym, ile płacą. Koncentrujemy się na pomocy małym firmom i osobom prywatnym w tworzeniu stron internetowych jako firmy. Wesprzyj naszą pracę i dowiedz się więcej na temat ujawniania informacji o zarobkach.

Contents

Najlepsze pomysły biznesowe online i jak zacząć

Możesz zadać sobie pytanie: „Ale jakie są rodzaje pomysłów biznesowych online? i jak mam zacząć? ”

Cóż, jeśli potrzebujesz małej pomocy, mamy kilka sugestii, które możesz podjąć, aby zacząć zarabiać pasywny dochód!

Zasadniczo założenie firmy online jest tym samym, co założenie firmy offline. Jest jedna wspólna rzecz, którą musisz przygotować – obecność w Internecie (np. Strona internetowa).

Witryna jest pierwszą rzeczą do rozważenia, jeśli chcesz rozwijać swoją witrynę jak firmę. A oto kilka narzędzi, które mogą ci pomóc:

 • Rejestrator domen – zarejestruj swoją nazwę domeny u zaufanego rejestratora nazw domen
 • Hosting dla Twojej małej firmy – Wybierz wysokowydajną i niezawodną firmę hostingową dla swojej witryny
 • Najlepsi twórcy stron internetowych – jeśli wolisz edytor przeciągnij i upuść, twórca stron internetowych jest alternatywą.
 • Kup certyfikat SSL – ważne jest, aby chronić dane klientów poprzez wdrożenie SSL
 • Szablony faktur – rozliczaj swoich klientów za pomocą prostego i bezpłatnego szablonu faktury

Pomysł nr 1. Załóż bloga

Sprawdzoną metodą na rozpoczęcie działalności online jest blogowanie.

Aby dać Ci wyobrażenie o tym, ile zarabia blog, Pinch of Yum to udany blog kulinarny i witryna zarabia 802 144,55 USD w okresie 12 miesięcy.

Jeśli pasjonujesz się pisaniem lub potrafisz pisać wyjątkowo dobrze, blogowanie to najlepszy biznes online, od którego możesz zacząć.

Szczypta Mniam

Wspaniałe jest to, że nie potrzebujesz nawet dużej wiedzy technicznej lub obsługi komputera. Platformy takie jak WordPress umożliwiają błyskawiczne tworzenie i tworzenie blogów.

Możesz nawet hostować swoją witrynę za pomocą SiteGround lub iPage lub poszukać odpowiednich twórców stron internetowych zoptymalizowanych pod kątem blogowania (co jest bardzo ważne, jeśli chcesz, aby Twoje doświadczenia były na najwyższym poziomie).

Korzystając z bloga, możesz zdobyć szerokie grono obserwujących Twoją markę, co pozwoli Ci zyskać, współpracując z reklamodawcami lub otrzymując prowizję od treści sponsorowanych przez markę.

Oto kilka głównych kroków, które pomogą Ci rozpocząć pracę z blogiem:

Krok 1: Wybierz niszę

Ludzie przeszukują Internet tylko z jednego powodu: aby rozwiązać problem. Aby znaleźć miejsce na spotkanie, naprawić nieszczelną fajkę lub nowe przepisy na obiad, Twój blog musi dostarczyć rozwiązanie.

Krok 2: Zaplanuj strukturę swojego bloga

Następnie musisz mieć dobrą strukturę bloga. Jest to konieczne do nawigacji użytkownika i celu SEO. Może także dostarczyć pomysłów na temat strategii dotyczącej treści i przyszłego rozszerzenia blogów.

Krok 3: Utwórz świetne treści

Jeśli znasz niesamowity szybki sposób na naprawienie nieszczelnej rury, napisz o tym! Tworzenie świetnych treści jest łatwe, jeśli jesteś ekspertem w swojej niszy, w przeciwnym razie musisz przeprowadzić badanie słów kluczowych.

Krok 4: Promuj swoje treści

Kiedy masz świetny artykuł, czas go promować! Ponieważ większość osób korzysta z platformy mediów społecznościowych, możesz udostępniać swoje treści tam, gdzie są Twoi odbiorcy.

Krok 5: Zarabiaj na blogu

Sposób zarabiania na blogu jest ważnym czynnikiem, jeśli chcesz zacząć poważnie traktować swojego bloga. Szukanie sponsorowanych treści, tworzenie własnego eBooka lub promowanie produktów reklamodawców to kilka popularnych sposobów.

Przykłady zakładania firmy online z przewodnikiem krok po kroku:

 • Jak założyć blog podróżniczy z WordPress i zarabiać pieniądze
 • Jak założyć blog kulinarny z WordPress
 • Jak założyć blog fotograficzny za pomocą WordPress (i 4 sposoby zarabiania)

Pomysł nr 2. Dołącz do marketingu afiliacyjnego

Marketing partnerski istnieje już od dawna i jest to jeden z najprostszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie.

Zasadniczo zarabiasz pieniądze, otrzymując prowizję od produktów sprzedawanych od innych firm, za pośrednictwem ich własnej witryny lub platform takich jak Amazonka lub eBay.

Program partnerski Amazon

Również sieci partnerskie takie jak Złącze Komisji, lub ShareASale oferować różnorodne produkty i usługi. Możesz dołączyć do tych sieci partnerskich, aby poszerzyć swoje możliwości.

Poza tym wiele dużych marek oferuje programy partnerskie i dość łatwo jest zacząć. Wystarczy zarejestrować się jako partner i sprzedać produkt lub usługi tej firmy za pomocą specjalnego linku polecającego, a następnie otrzymasz prowizję za każdy sprzedany produkt lub usługę.

Najlepsza część? Możesz to zrobić bez podnoszenia palca!

Oto kilka porad dla Ciebie przed rozpoczęciem działalności w Internecie w marketingu afiliacyjnym:

1. Badania programów partnerskich

Poświęć trochę czasu na poszukiwanie odpowiednich programów partnerskich. Chcesz mieć pewność, że programy są godne zaufania i mają dobrą reputację w wypłacaniu prowizji.

2. Jak otrzymujesz zapłatę

Istnieją różne sposoby zarabiania w marketingu partnerskim, takie jak CPS, CPL, CPC i CPA. Sprawdź dokładnie, zanim zaczniesz, aby upewnić się, że program jest opłacalny i jest w stanie wygenerować wystarczający zwrot z inwestycji.

3. Dzień wypłaty

Zależy to od każdego programu partnerskiego, niektóre możesz otrzymać wypłatę tego samego dnia, a niektóre mogą potrzebować od 1 do 13 dni roboczych w zależności od kraju. Sprawdź również w programie partnerskim, w jaki sposób otrzymujesz płatność? To przez PayPal lub czek.

4. Rodzaje wsparcia

Dowiedz się, jaką obsługę klienta możesz uzyskać, dołączając do programu partnerskiego. Czy możesz porozmawiać z kimś przez telefon lub czat, czy musisz czekać 24 godziny na odpowiedź e-mailem?

Rynek programów partnerskich może być dość złożony i znalezienie odpowiedniego programu zajmie trochę badań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat marketingu afiliacyjnego, oto przydatne FAQ, które możesz sprawdzić.

Pomysł nr 3. Otwórz sklep eCommerce

Innym popularnym pomysłem na rozpoczęcie działalności online jest otwarcie sklepu eCommerce.

W 2017 r. Łączna sprzedaż detaliczna eCommerce na całym świecie wyniosła 2,3 bln USD, a przewiduje się, że przychody wzrosną do 4,88 bln USD w 2021 r..

Statystyka sprzedaży eCommerceSprzedaż detaliczna handlu elektronicznego na całym świecie od 2014 do 2021 r. (źródło)

Z platformami takimi jak Shopify, BigCommerce lub WooCommerce, założenie sklepu internetowego nigdy nie było łatwiejsze.

Nie tylko są łatwe w konfiguracji, ale także znacznie tańsze jest otwarcie sklepu eCommerce, ponieważ nie musisz się martwić o wysokie koszty bieżące fizycznego sklepu. Musisz tylko upewnić się, że sklep internetowy działa sprawnie, a Twój sklep będzie się stopniowo powiększał.

Jeśli martwisz się o takie rzeczy, jak dostawa lub magazynowanie, możesz użyć metod takich jak dropshipping (więcej na ten temat później) do zarządzania zapasami.

Weźmy na przykład sklep internetowy WooCommerce, istnieje kilka typowych, ale ważnych wskazówek, które powinieneś wiedzieć, aby prowadzić sklep eCommerce. Te wskazówki dotyczą nie tylko WooCommerce, ale działają także na innych platformach.

Ważne wskazówki dotyczące otwierania firmy internetowej eCommerce:

1. Wybierz odpowiednią platformę eCommerce

Ważna jest odpowiednia platforma dla Twojego sklepu internetowego.

Dlaczego?

Ponieważ w porównaniu do prowadzenia bloga, w sklepie eCommerce należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak bramka płatności, konfiguracje produktów, wtyczki dodatków, opłata transakcyjna itp..

Są to rzeczy, które wpłyną na działanie twojego sklepu w długim okresie.

2. Uzyskaj nazwę domeny i platformę hostingową

Jeśli zamierzasz stworzyć sklep na WooCommerce, musisz mieć własny hosting eCommerce (taki jak InMotion Hosting i SiteGround). Umożliwi to większą kontrolę nad sklepem w porównaniu do innych platform.

Inną rzeczą, której potrzebujesz, jest nazwa domeny.

Podczas gdy niektóre firmy hostingowe oferują bezpłatną rejestrację domeny, jeśli prowadzisz z nimi hosting, możesz łatwo zarejestrować preferowaną nazwę domeny w NameCheap lub GoDaddy i połączyć się z platformami eCommerce.

3. Zainstaluj i skonfiguruj platformę

Budowa sklepu eCommerce za pomocą WooCommerce jest bardzo łatwa.

Musisz pobierz wtyczkę na pulpicie administracyjnym WordPress, dodając go jako nową wtyczkę. Aktywuj wtyczkę i powinieneś zobaczyć stronę ustawień.

I to wszystko! Jesteś gotowy, aby rozpocząć budowę sklepu eCommerce.

Chociaż WooCommerce wymaga ręcznej konfiguracji platformy, korzystanie z nich jest bezpłatne. Gotowe, takie jak Shopify lub BigCommerce, będą wymagać uiszczenia opłaty za korzystanie z niego.

4. Skonfiguruj i dodaj produkty

W zależności od konfiguracji sklepu internetowego może istnieć krzywa uczenia się na temat korzystania z każdej platformy i zapoznania się z nią.

Sprzedaż prostych produktów?

Konieczne może być podanie wystarczającej wiedzy, aby dodać szczegóły, takie jak cena, kod SKU, ilość, sposób wysyłki i dostępność zapasów.

Sprzedaż bardziej skomplikowanych rzeczy może wymagać skonfigurowania wariantów produktu lub atrybutów i rozważenia takich rzeczy, jak produkty powiązane, do sprzedaży wyższej lub sprzedaży krzyżowej lub podłączania bramek płatności do sklepu internetowego.

Na szczęście większość platform ma darmowy okres próbny, dzięki czemu możesz mieć z nimi praktyczne doświadczenie.

5. Zainstaluj dodatki

Wszystkie platformy eCommerce są wyposażone w dodatki, które mogą pomóc w rozwoju sklepu internetowego i zwiększeniu sprzedaży.

BigCommerce ma oprogramowanie omnichannel, które pozwala bezproblemowo promować i sprzedawać swoje produkty na portalach takich jak Amazon, eBay, Etsy i innych kanałach.

Shopify pozwala sprzedawać na platformach społecznościowych, takich jak Pinterest, Facebook, Instagram i Messenger, podczas gdy WooCommerce ma największą liczbę wtyczek, z których możesz korzystać, a wiele z nich jest bezpłatnych.

Założenie sklepu eCommerce jest najlepszym pomysłem na biznes online, jeśli masz świetne produkty lub chcesz zwiększyć sprzedaż. Jak wspomniano wcześniej, ponieważ globalna sprzedaż eCommerce rośnie, nie powinieneś tego przegapić!

Pomysł nr 4. Zbuduj aplikację

Era smartfonów, a zapotrzebowanie na nowe i innowacyjne aplikacje jest większe niż kiedykolwiek. Każdego dnia niezliczone aplikacje są pobierane i używane w sklepie Android i iOS. Przy tak dużej liczbie potencjalnych klientów tworzenie aplikacji może być lukratywnym rynkiem.

Ci z was, którzy są programistami lub programistami, nie spieszą się do opracowania i sprzedaży aplikacji na urządzenia inteligentne będzie wart twojego czasu, jeśli chcesz zarabiać pieniądze w Internecie. Koszty ogólne tworzenia aplikacji są bardzo minimalne, ponieważ nie musisz martwić się o takie rzeczy, jak koszty wysyłki lub przechowywania.

Co więcej, jeśli Twoja aplikacja działa dobrze, możesz nawet zachęcić inne marki do reklamowania się w aplikacji, aby uzyskać świetne źródło pasywnego dochodu.

Platformy do tworzenia aplikacji mobilnych na początek:

Jeśli nie masz doświadczenia w programowaniu, oto producenci aplikacji na rynku, którzy pomagają tworzyć aplikacje mobilne:

1. Appery.io

Appery.ioUżyj Appery.io do tworzenia aplikacji mobilnych, aby rozpocząć działalność online

Oparty na chmurze konstruktor aplikacji mobilnych na Androida, IOS i Windows Phone. Appery.io używa edytora wizualnego do przeciągania i upuszczania komponentów w celu zbudowania interfejsu użytkownika. Możesz natychmiast połączyć się z dowolnym interfejsem API REST i używać go w swojej aplikacji.

2. AppMakr

To platforma dla majsterkowiczów, która pozwala każdemu tworzyć aplikacje na iOS, Android i HTML5. Nie wymaga znajomości kodowania. Możesz zbudować dowolną liczbę aplikacji AppMakr dla nieograniczonej liczby aktualizacji i liczby funkcji.

Oprócz tworzenia aplikacji możesz także budować strony internetowe dla klientów. Sames jako budowanie aplikacji, nie musisz być ekspertem od HTML lub PHP, aby tworzyć strony internetowe dla klientów. Oto lista platform do tworzenia stron internetowych, z których możesz skorzystać.

Pomysł nr 5. Bądź konsultantem ds. Mediów społecznościowych

Podczas gdy duże korporacje i duże marki mogą sobie pozwolić na zatrudnienie pełnoetatowego personelu do koordynowania swoich kont w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook, Instagram itp.), Większość małych firm ma tendencję do samodzielnego zarządzania nimi.

Jednak większość właścicieli firm nie ma czasu ani zdolności do obsługi swoich mediów społecznościowych, jednocześnie zarządzając większą odpowiedzialnością za firmę.

Tutaj przychodzisz, oferując być konsultantem w mediach społecznościowych dla mniejszych firm.

Średnia stawka dla niezależnego menedżera / marketera mediów społecznościowych wynosi około 25,25 USD za godzinę, przy czym najwyższa kwota to 150 USD za godzinę, a najniższa 4 USD miesięcznie. Im lepszy jesteś, tym wyższa może być Twoja opłata na tych platformach zewnętrznych. (źródło)

Jako konsultant ds. Mediów społecznościowych możesz pomóc im w planowaniu harmonogramów marketingowych, strategowaniu treści odpowiednich dla odbiorców docelowych i ulepszaniu ogólnego planowania w mediach społecznościowych.

Oto kilka rzeczy, które pomogą Ci zacząć jako konsultant mediów społecznościowych:

 1. Bądź prawdziwą osobą i pomocny dla innych
 2. Przeanalizuj dane, aby znaleźć idealną treść dla każdej platformy
 3. Skorzystaj z narzędzi takich jak IFTTT, Bufferapp, Hootsuite itp., Które pomogą Ci w automatyzacji i planowaniu zadań
 4. Przeglądaj i szukaj różnych możliwości mediów społecznościowych
 5. Rozwiń swoje umiejętności, aby wyróżniać się z tłumu – pisanie, projektowanie i edycja zdjęć

W rzeczywistości, jeśli masz własną stronę internetową lub blog, powinieneś nauczyć się tego prostego przewodnika marketingowego w mediach społecznościowych dla początkujących, aby zarządzać swoimi kontami w mediach społecznościowych.

Pomysł nr 6. Freelancer do wynajęcia

Praca na własny rachunek nie jest niczym nowym w świecie online i jest świetnym sposobem na osiągnięcie pasywnego dochodu, jeśli jesteś ekspertem w określonej dziedzinie. Mniejsze firmy szukają freelancerów, którzy pomagają im w jednorazowych projektach, ponieważ jest to o wiele bardziej opłacalne niż zatrudnianie pełnoetatowego personelu.

Wspaniałą rzeczą w pracy na własny rachunek jest to, że nie musisz być przywiązany do żadnej dziedziny. Platformy, takie jak Fiverr, oferują pracę niezależną dla różnych dziedzin, w tym treści pisanych, projektów graficznych, programowania, a nawet wprowadzania danych.

Ważne jest jednak odpowiednie zarządzanie przepływem pracy, ponieważ realizacja kilku projektów jednocześnie może być dla niektórych przytłaczająca.

Pomysł nr 7. Bądź projektantem motywów WordPress

Ponieważ coraz więcej osób zakłada własne witryny WordPress, zapotrzebowanie na wysokiej jakości motywy WordPress również znacznie wzrosło. Dla tych, którzy mają talent do projektowania i kodowania HTML, istnieje duże zapotrzebowanie na ludzi, którzy mogą tworzyć niestandardowe i atrakcyjne motywy witryn WordPress.

Witryny takie jak Szablon potwora jest doskonałym przykładem tego, w jaki sposób możesz wygenerować sobie pasywny dochód, sprzedając specjalne i unikalne motywy dla ludzi. Jeśli nie chcesz tworzyć strony internetowej, możesz nawet skorzystać z rynku, takiego jak ThemeForest, aby sprzedać swoje projekty motywów WordPress.

Pomysł nr 8. Używaj lub współpracuj z reklamodawcami

Jeśli masz już witrynę internetową lub blog, masz już świetną platformę, za pomocą której możesz generować pasywny dochód. Sprzedając reklamodawcom część miejsca na stronie, możesz pasywnie zarabiać, gdy odbiorcy lub odwiedzający klikną reklamy w Twojej witrynie.

Korzystając z reklamodawców, Twoje zarobki będą na ogół liczone za pomocą metody kosztu kliknięcia (CPC), a współczynnik klikalności (CTR), a poziom Twoich zarobków będzie zależał od ruchu w Twojej witrynie. Zasadniczo, im więcej osób kliknie reklamy na Twojej stronie, tym więcej pieniędzy otrzymasz.

Jednym z bardziej popularnych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą kliknięć reklamowych jest korzystanie z Google Adsense lub innych podobnych reklamodawców, takich jak kanały RSS i bezpośrednie banery.

Pomysł nr 9. Oferuj seminaria internetowe i kursy online

Zapotrzebowanie na korepetytorów, czy to online, czy offline, zawsze było duże. Jeśli jesteś ekspertem lub specjalistą w wyspecjalizowanym obszarze, oferowanie lekcji online lub kursów elektronicznych może być doskonałym sposobem na wygenerowanie dodatkowego dochodu w czasie wolnym.

Tutor.com lub TutorVista to strony, na których możesz zapewnić korepetycje online. Udemy i Pojętny, z drugiej strony są świetnymi platformami do tworzenia kursów wideo i zarabiania pieniędzy, ucząc ludzi na całym świecie. Marketing cyfrowy, pisanie w Internecie, Excel, analiza finansowa i szkolenie zwierząt to jedne z najpopularniejszych tematów.

Pomysł nr 10. Oferuj usługi SEO

Informacje o wyszukiwarkach i platformach, takich jak Google Analytics, mogą być mylące dla większości ludzi. Wiele małych i średnich firm często pomija zalety optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) i tego, jak poprawia ona wydajność ich witryny.

Jeśli znasz się na SEO i ich praktykach, założenie agencji konsultingowej SEO może być świetnym sposobem na wykorzystanie swojego zestawu umiejętności. Możesz oferować usługi, takie jak interpretacja i odczyt danych analitycznych we właściwy sposób, strukturyzacja treści w celu zwiększenia ruchu lub prawidłowe użycie słów kluczowych w celu poprawy rankingu wyszukiwarek.

Możesz patrzeć na ludzi takich jak AJ Ghergich przykłady, jak założyć własną agencję konsultingową SEO.

Pomysł nr 11. Dropshipping Business

Inną świetną ścieżką dla przedsiębiorców, aby rozpocząć działalność, jest założenie firmy dropshipping.

Nie znasz tego terminu? Cóż, jest to w zasadzie rodzaj działalności, w której sprzedajesz produkty klientom, ALE wszystkie zapasy i wysyłki są obsługiwane przez producenta w Twoim imieniu.

Kate odnosi sukcesy w dropshipperie. Zarabiała 32 000 $ miesięcznie + przychody z działalności dropshippingu w anime. Logika Kate mówi, że wielu dropshipperów może zarabiać pieniądze, łącząc różne przedmioty z różnych dropshipperów w oparciu o wspólny temat, tworząc w ten sposób dedykowaną bazę zakupów. – Crazylister

Dropshipping BusinessDropshipping internetowy sklep biznesowy Kate’s Anime.

Ponieważ model biznesowy różni się od sklepu eCommerce, koszt związany z rozpoczęciem działalności dropshipping jest również inny.

Witryny takie jak Shopify oferuje łatwy i prosty sposób na rozpoczęcie działalności dropshipping, ale jeśli potrzebujesz pomocy, oto kilka wskazówek:

Wskazówki, jak założyć firmę internetową dropshipping:

1. Szukaj rentownej niszy

Nie możesz wybrać żadnych losowych produktów do sprzedaży. Aby zmaksymalizować wydajność, musisz zidentyfikować niszę zyskowną dla swojego sklepu.

Użyj narzędzi, takich jak Google Keyword Planner lub SEMrush, aby uzasadnić swój wybór, badając zapotrzebowanie rynku, trudność słów kluczowych i konkurentów.

2. Wybierz dostawcę

Jeśli chodzi o znalezienie dostawców, z AliExpress nie możesz się pomylić. Korzystanie z AliExpress w sklepie dropshipping jest łatwe i wygodne.

Aby rozpocząć, Shopify zaleca AliExpress jako główne źródło w ich artykuł dla wszystkich twoich potrzeb dropshipping.

3. Wybierz odpowiednią platformę

Istnieje wiele platform eCommerce dla Twojej firmy dropshipping. Ale Shopify to jedna z najlepszych platform, które możesz szybko rozpocząć.

Shopify integruje się z platformami handlowymi takimi jak AliExpress i Oberlo, aby importować produkty bezpośrednio do sklepu i zamawiać je dla klientów.

4. Zainstaluj i skonfiguruj

Różni się od WooCommerce, możesz od razu skonfigurować swój sklep dropshipping po rejestracji w Shopify.

Po prostu wybierz piękny motyw sklepu. Chociaż nie jest wymagana instalacja, nadal musisz przejść przez krzywą uczenia się, aby korzystać z platformy.

5. Uruchom i promuj swój sklep

Po zakończeniu podstawowej konfiguracji nadszedł czas na rozpoczęcie i promowanie firmy dropshipping.

Analizuj odbiorców, promuj swój sklep w mediach społecznościowych i pisz oryginalne treści związane z Twoimi produktami, to kilka sposobów na promocję Twojego sklepu.

Ci, którzy chcą modelu biznesowego niskiego ryzyka, powinni zdecydowanie rozważyć podjęcie działalności dropshipping, ponieważ kosztem, z którym będziesz musiał sobie poradzić, jest zapłata za produkty (które sprzedajesz swoim klientom) i konfiguracja witryny sklepowej.

Wszelkie inne koszty, takie jak wysyłka, zarządzanie zapasami i tworzenie produktu, będą pokrywane przez producenta.

Oto przewodnik krok po kroku, jak założyć firmę internetową dropshipping:

 • Jak założyć sklep internetowy Shopify dropshipping

Pomysł nr 12. Zostań Vloggerem / YouTuberem

Zużycie treści zmieniło się dramatycznie w ciągu ostatnich kilku lat, a jedną z najszybciej rozwijających się platform są witryny zorientowane na wideo, takie jak YouTube i Snapchat. Podczas gdy w Internecie są miejsca na artykuły zawierające tekst, użytkownicy częściej przyciągają treści multimedialne, takie jak filmy.

Pozwala to na wzrost liczby Vloggerów i YouTuberów, którzy są w stanie zarobić miliony dolarów rocznie na swoich odbiorcach, tworząc treści wideo.

Jeden z YouTuberów – Toby Turner jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd Kanały na YouTube. Od vlogów, animacji po podcasty – Toby zarabia 3,3 miliona dolarów na tworzonych przez siebie treściach. – NewMediaRockstars

Toby TurnerKanał YouTube Toby Turner – ponad 6,2 miliona subskrybentów

I założenie vloga lub kanału na YouTube może być bardzo tanie, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, to kamera (iPhone lub podstawowa lustrzanka) i jesteś gotowy do pracy!

Ponadto nie musisz po prostu robić filmów na YouTube. Istnieją inne skuteczne platformy treści wideo, takie jak Instagram, Snapchat Stories i wideo na żywo z Facebooka, których można użyć do budowania odbiorców i promowania swojej marki.

Często zadawane pytania dotyczące biznesu online

Który biznes online jest najlepszy?

Te, które wymieniłem tutaj w tym artykule – blogowanie, marketing afiliacyjny, sklep internetowy, marketing w mediach społecznościowych, projektanci aplikacji lub tematów witryn – te firmy internetowe mają najwyższe wskaźniki sukcesu w moich badaniach.

Jak założyć firmę internetową?

To samo, co założenie firmy offline – odnajdujesz i zaspokajasz potrzeby konsumentów. Jedyna różnica między firmą internetową a firmą offline – polega na tym, że łączysz się ze swoimi klientami inaczej (online niż osobiście).

Oto nasz przewodnik tworzenia stron internetowych, aby zacząć.

Jest to strona internetowa niezbędna dla biznesu internetowego?

Nie, strona internetowa nie jest koniecznością, aby zacząć sprzedawać online. Ale w końcu będziesz potrzebować jednego do celów marketingowych i komunikacyjnych.

Jak założyć udany biznes Shopify?

Opublikowaliśmy kilka szczegółowych poradników na temat działalności Shopify, przeczytaj: Jak stworzyć sklep internetowy za pomocą Shopify i Jak rozpocząć udaną działalność dropshipping z Shopify.

Jaką działalność mogę rozpocząć za mniej niż 20 000 USD??

Wszystkie firmy, o których tu wspomniałem, można założyć za mniej niż 20 000 USD.

Dlaczego zawiodła większość firm internetowych??

Trzy główne powody niepowodzenia większości firm internetowych:
1- Nie są w stanie generować wystarczającego ukierunkowanego ruchu do swojej witryny / portalu internetowego,
2- Nie oferują wyjątkowych / wysokiej jakości produktów z markowym doświadczeniem, oraz
3- Nie dostosowują się do zmian wystarczająco szybko i przegrywają z nowymi konkurentami.

Co ludzie kupują najwięcej online?

W chwili pisania tego tekstu bestsellery na Amazon są produktami w następujących kategoriach: 1- Zabawki & Gry, 2- elektronika, 3- kamera & zdjęcie, 4 gry wideo i 5 książek. Według badania przeprowadzone przez Startup Bros, produkty łatwe do wysyłki, sprzedawane między 21 a 200 USD, najłatwiej sprzedać na Amazon.

Z której platformy należy skorzystać, aby rozpocząć działalność online?

Polecam WordPress na własnym serwerze dla tych, którzy zakładają stronę internetową lub blog; BigCommerce i Shopify są najlepsze, jeśli chcesz sprzedawać własne produkty.

Gdzie mam hostować swoją pierwszą internetową witrynę biznesową??

Dla początkujących zalecamy InMotion Hosting i Hostinger.

Wniosek

Okryliśmy powierzchnię tylko kilkoma pomysłami na biznes online, ale te, o których wspominaliśmy powyżej, to niektóre ze sprawdzonych sposobów na rozpoczęcie pracy.

Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź:

Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że najczęściej te firmy internetowe mogą być świetne, aby uzyskać dodatkowe pieniądze na boku, ale nie jako stałe źródło dochodów.

Nie oznacza to, że nie można przekształcić go w podstawową działalność, tak jak zrobili to niektórzy przedsiębiorcy. Można to zrobić, ale minie trochę czasu, zanim zobaczysz znaczne zyski z działalności online, które uzasadnią dokonanie tego przejścia.

Podobnie jak w przypadku każdej firmy, jeśli chcesz zobaczyć wyniki, musisz włożyć w to czas i wysiłek. Zanim się zorientujesz, będziesz mieć skuteczny biznes online w swoich rękach!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map