10 przykładów witryn Wix, które absolutnie uwielbiamy

Stworzenie własnej strony internetowej może być trudne. Zwłaszcza jeśli nie jesteś typem kreatywnym. Na szczęście twórcy stron internetowych, tacy jak Wix, dostarczają zestaw szablonów, których można użyć do stworzenia całkiem spektakularnych projektów internetowych.


Jeśli jesteś absolutnym początkującym, jeśli chodzi o projektowanie strony internetowej, nie martw się! Wix ma setki pięknych szablonów do wyboru i przy odrobinie pracy. Sprawi, że Twoja strona będzie wyglądać super elegancko i profesjonalnie.

Co oferuje Wix?

 • Ceny od: 8,50 USD / mc
 • Plany: Connect, Combo, Unlimited, eCommerce, VIP
 • Nasz test prędkości: Test A / Uptime: 99,96%
 • PRO: Zbuduj od zera, doskonały edytor stron internetowych.

szablony wixIstnieje ponad 500 gotowych szablonów Wix (zobacz wszystkie szablony tutaj).

Recenzja Wix Odwiedź online

Oczywiście, jeśli szukasz inspiracji, zapewnimy Ci ochronę! Ten post jest kontynuacją mojego poprzedniego postu na stronach Weebly.

Zaokrągliliśmy w górę 10 najbardziej niesamowitych przykładów witryn Wix, zaprojektowanych i zbudowanych przy użyciu dokładnie tych samych narzędzi, które masz.

Uwaga: Mamy popularny przewodnik na temat korzystania z Wix, dowiedz się więcej, aby stworzyć swoją pierwszą stronę internetową Wix.

Sprawdź te niesamowite przykłady prawdziwych stron internetowych zbudowanych z Wix! Powiedz przyjacielowi

Witryny spożywcze zbudowane z Wix

1. Seven Grams Caffe

Przykład strony Wix - Seven Grams CafféŹródło: Seven Grams Caffé

Korzystając z szerokoekranowej, jednostronicowej strony, Seven Grams Caffé kusi odwiedzających domowymi wypiekami i rzemieślniczą kawą na jednym przepysznym zdjęciu.

Korzystając z prostego i eleganckiego projektu internetowego, Seven Grams Caffé stawia swoje jedzenie na czele dzięki referencjom, podpowiedziom w mediach społecznościowych, kontaktom i galeriom zdjęć umieszczonym kilka zwojów poniżej.

2. Crustz

Witryna z jedzeniem zbudowana przy użyciu Wix - CrustzŹródło: Crustz

Ta cukiernia z siedzibą w Kuala Lumpur wie, jak uporać się ze swoim gustem dzięki projektowi swojej witryny. Zaraz po załadowaniu strony zostaniesz przywitany obrazem ich sklepu i asortymentem przepysznych wypieków na wystawie.

Dzięki prostemu i przejrzystemu układowi strony odwiedzający mogą łatwo uzyskać dostęp do swojej galerii, informacji kontaktowych, listy wypieków itp. Dzięki uproszczonemu menu u góry.

Strona e-commerce zbudowana z Wix

3. MAAPILIM

strona e-commerce zbudowana z Wix - MAAPILIMŹródło: MAAPILIM

MAAPILIM oferuje ręcznie wykonane produkty do pielęgnacji męskiej, które są minimalistyczne i eleganckie. Ich sklep internetowy przypomina tę samą filozofię, używając prostego obrazu przedstawiającego ich produkty oraz jednego przycisku „Kup teraz”, który zachęca odwiedzających do sprawdzenia ich ekwipunku.

Czysty design i wyskakujące menu oznacza, że ​​odwiedzający mogą łatwo poruszać się po stronie bez żadnych problemów.

Portfolio stron internetowych zbudowanych z Wix

4. Linda Franzosi

Portfolio stron internetowych zbudowanych z wix - Linda FranzosiŹródło: Linda Franzosi

Jeśli chcesz zbudować stronę podobną do CV lub zaprezentować swoje portfolio, witryna Linda Franzosi pokazuje, jak stworzyć piękną i profesjonalną witrynę za pomocą szablonów i narzędzi Wix.

Korzystając z układu paralaksy, odwiedzający mogą przeglądać jej umiejętności i kompetencje, klientów, z którymi pracowała, a nawet jej portfolio. Witryna pokazuje również jej talent w zakresie zarządzania treścią i projektowania wizualnego dzięki układowi, który jest atrakcyjny wizualnie, a jednocześnie łatwy w obsłudze.

5. French Knot Studios

Strona ślubna zbudowana z Wix - French Knot StudiosŹródło: French Knot Studios

French Knot Studios potrafi przyciągnąć uwagę dzięki sprytnemu użyciu kolorów i pokazowi slajdów z oszałamiającymi obrazami. Butikowe planowanie imprez, projektowanie wesel i studio stylizacji strategicznie umieściło przyciski społecznościowe u góry strony, aby odwiedzający mogli sprawdzić ich Instagram i stronę Pinterest jednym kliknięciem.

Nawet ich strona portfolio jest skonstruowana w sposób, który podaje szczegóły dotyczące zdjęć pod miniaturą.

6. Muzyka zwierząt

Strona internetowa portfolio zbudowana przy pomocy Wix - Animal MusicŹródło: Muzyka zwierząt

Jedna z bardziej imponujących stron z portfolio, Animal Music prezentuje się w efektownych projektach, a cała strona główna jest jedną wielką wizytówką ich dużych portfolio.

Przy prawie żadnym tekście, odwiedzający są bombardowani filmami, obrazami i nie tylko, tworząc stronę internetową, która jest naprawdę wyjątkowa dla ich marki. Zadbali nawet o umieszczenie bocznych przycisków mediów społecznościowych, aby ludzie mogli w dowolnym momencie śledzić ich stronę.

7. Liam Rinat

Liam RinatŹródło: Liam Rinat

Wielu projektantów korzysta z szablonu Wix, aby stworzyć całkiem oszałamiające i piękne strony. Dodaj Liama ​​Rinata do listy dzięki wyjątkowo unikalnej stronie osobistej, która pasuje do „wizualnego narratora”.

Za pomocą tylko trzech przycisków nawigacji ludzie mogą sprawdzić jego portfolio, skontaktować się z nim lub wrócić do strony głównej. Minimalna liczba przycisków oznacza, że ​​strona skupia się wyłącznie na Rinat i niczym więcej.

8. Sonja Van Duelmen

Sonja Van DuelmenŹródło: Sonja Van Duelmen

Sonja Van Duelmen używa swojej witryny do złożenia oświadczenia, które brzmi: Jestem dyrektorem artystycznym. Cała jej witryna to tylko jedna duża strona portfolio, która prezentuje jej błyskotliwą pracę przy użyciu różnych stylów szablonów: grid, Ajax, kamieniarstwo, karuzele i suwaki.

Sprytny projekt strony i efektywne wykorzystanie efektu paralaksy sprawiają, że strona wydaje się mieć więcej głębi i przestrzeni niż się wydaje.

Strona internetowa zaprojektowana z Wix

9. Kreatywna brązowa sowa

Strona internetowa zaprojektowana przy użyciu Wix - Brown Owl CreativeŹródło: Brown Owl Creative

Brown Owl Creative pokazuje, co możesz zrobić z Wix w rękach niesamowitych projektantów. Witryna pełnoekranowa prezentuje talent agencji projektowej do kreatywnego korzystania z projektów inspirowanych czcionkami i przyciskami w stylu retro.

Dodali nawet dodatkowy szczegół zmiany ikony myszy na wskaźnik podobny do Windows 98 po najechaniu myszką na klikalną sekcję.

Witryny fotograficzne zbudowane z Wix

10. Hilary O’Leary

Witryna fotograficzna zbudowana przy użyciu Wix - Hilary O’LearyŹródło: Hilary O’Leary

Hilary O’Leary, fotografka z Południowej Afryki, w pełni wykorzystuje szablony Wix, aby stworzyć oszałamiającą stronę internetową, na której prezentowane będą jej równie wspaniałe zdjęcia afrykańskiej przyrody..

Korzystając z efektu przewijania paralaksy, udaje jej się przyciągnąć uwagę odwiedzającego prostymi (ale pięknymi) wzorami oraz potężnymi obrazami afrykańskiej przyrody.

11. Thai Pham

Thai PhamŹródło: Thai Pham

Wielu projektantów ma tendencję do przesadzania z projektowaniem stron internetowych, ale Thai Pham robi coś zupełnie przeciwnego, używając prostej galerii Wix Pro do stworzenia swojej strony internetowej. Sprytnie kładzie nacisk na swoje zdjęcia, które pokazują jego umiejętność uchwycenia pięknych chwil.

Ponownie pokazuje to, że w rękach dobrych kreacji możesz tworzyć oszałamiające strony internetowe na Wix przy najprostszym projekcie.

Osobiste strony internetowe zbudowane z Wix

12. Karlie Kloss

Osobista strona internetowa zbudowana z Wix - Karlie KlossŹródło: Karlie Kloss

Widziałeś, jak Karlie Kloss bardzo promuje Wix i łatwo zrozumieć, dlaczego. Jej strona internetowa jest doskonałym przykładem tego, jak potężne są szablony i narzędzia oferowane przez Wix.

Zaprojektowana w całości przez Kloss strona uwypukla wszystkie ważne szczegóły w jej najnowszych pracach prezentowanych na stronie głównej, a także w przyciskach, projektach i kampaniach w mediach społecznościowych oraz w jej Kode z inicjatywą Klossy.

13. Sergio Aguero

Sergio AgueroŹródło: Sergio Aguero

Oficjalna strona mistrza Manchesteru City, Sergio „Kuna” Aguero, jest równie niezwykła jak jego umiejętności piłkarskie. Korzystając z oszałamiającego szablonu Wix, strona Aguero zapewnia fanom wszystkie potrzebne informacje na temat supergwiazdy piłki nożnej, w tym jego historię, statystyki i obecność w mediach społecznościowych.

Ponadto jego strona internetowa jest również dostępna w dwóch językach: angielskim lub jego ojczystym języku hiszpańskim. W ten sposób jego fani z Argentyny i całego świata mogą przeczytać o swoich przygotowaniach do Mistrzostw Świata lub Ligi Mistrzów

Praca z szablonami Wix

Jedną ważną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę podczas korzystania z szablonu Wix, jest to, że nie można zmienić nowego szablonu dla utworzonej strony Wix. Po wybraniu szablonu i dodaniu do niego treści nie można przejść do innego szablonu.

Jeśli chcesz użyć innego szablonu, musisz utworzyć nową witrynę z nowym szablonem. Po utworzeniu nowej witryny musisz przenieś swój plan i domenę na nowo utworzonej stronie. Jeśli Twoja nazwa domeny jest zarejestrowana u zewnętrznych rejestratorów domen, musisz upewnić się, że rekord DNS został poprawnie zaktualizowany do nowej witryny.

Często zadawane pytania na stronach internetowych Wix

Jakie strony internetowe używają Wix?

Wix obsługuje wszelkiego rodzaju strony internetowe na całym świecie, od profesjonalnych portfeli, takich jak Karlie Kloss, po witryny biznesowe, takie jak Real Graphene USA. Wix jest drugim najpopularniejszym narzędziem do tworzenia stron internetowych na świecie pod względem udziału w rynku, z użytkownikami zarządzającymi ponad 300 000 domen.

Ile kosztuje Wix?

Ceny Wix wahają się od 4,50 USD / mc do 24,50 USD / mc dla standardowych stron internetowych. Witryny eCommerce kosztują więcej i wahają się od niskiej 17 USD / mc do 35 USD / mc. Niestandardowe plany są również dostępne na żądanie.

Dowiedz się więcej o planach i cenach Wix.

Jakie są wady Wix?

W zależności od potrzeb plany Wix mogą z czasem stać się dość drogie, a ty jesteś ograniczony do wspierania zasobów tylko z ekosystemu Wix. Wix również nie pozwala na eksport stron internetowych, więc przeniesienie do innego hosta będzie trudne, jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę w przyszłości.

Czy Wix jest lepszy niż WordPress?

Wix to kreator stron internetowych, a WordPress to system zarządzania treścią. Wix jest łatwiejszy w użyciu, ale nie ma długoterminowego potencjału WordPress.

Czy Wix jest właścicielem twoich treści?

Wix nie jest właścicielem twoich treści, ale ze względu na swój zastrzeżony projekt nie pozwala użytkownikom na eksport swoich stron internetowych.

Podsumowanie

To tylko niektóre z tysięcy niesamowitych i profesjonalnie przygotowanych witryn Wix na wolności. Szalona liczba projektów i szablonów dostępnych w Wix oznacza, że ​​żadne dwie witryny nie będą takie same.

Jeśli czujesz się zainspirowany niesamowitymi projektami internetowymi, dlaczego nie zacząć już dziś?

* Tłumaczenie: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map