10 najlepszych dostawców Dropshipping dostępnych w 2020 roku

Dropshipping może być bardzo lukratywnym biznesem, jeśli zostanie właściwie wykonany. Poprawnie buduj swój sklep dropshipping, wybierając odpowiednie nisze produktów i znajdź najlepsi dostawcy dropshipping wszystko ma duży wpływ na Twój sukces. Tak popularna jest ta metoda realizacji zamówień prawie jedna trzecia sklepów internetowych.


Dopasowywanie najlepszych produktów dropshipping do swojej niszy odbywa się poprzez badania i eksperymenty, ale jak zdecydujesz, który jest najlepszym dostawcą dla Twojej firmy dropshipping? Na szczęście jest to linia, w której niekoniecznie musisz wybierać – możesz współpracować z więcej niż jednym dostawcą.

Najpopularniejsze firmy Dropshipping

1. AliExpress

AliExpress - najlepszy dostawca dropshippingZ ponad 100 milionami produktów AliExpress jest jednym z największych dostawców dropshipping (wypróbuj tutaj!)

Cena £: Wolny

AliExpress nie wymaga przedstawiania w Azji, ponieważ jest pomysłem Alibaba, chińskiej firmy zajmującej się handlem elektronicznym. Kluczową różnicą jest to, że Alibaba zwykle prowadzi sprzedaż hurtową, podczas gdy AliExpress obsługuje klientów detalicznych. Rozważ to Amazonkę Wschodu.

Dostępny od 2010 roku, ma wyraźną zaletę, ponieważ ma siedzibę w regionie, który wielu uważa za światową fabrykę. Oznacza to szybki dostęp do prawie wszystkich towarów konsumpcyjnych po rozsądnych cenach. Jeśli jednak odwiedzają Cię regiony USA lub UE, wysyłka może zająć trochę czasu i dodać nieco więcej kosztów ogólnych do zamówień.

Dropshipping z AliExpress może być jeden na kilka sposobów. Pierwszą jest tradycyjna metoda, co oznacza, że ​​po otrzymaniu zamówienia należy ręcznie wprowadzić dane nabywcy i transakcji w systemie AliExpress.

Następnym sposobem jest użycie Oberlo, aplikacja dostępna na rynku aplikacji do tworzenia witryn Shopify. Pozwala to podłączyć sklep Shopify bezpośrednio do systemu AliExpress, dzięki czemu wszystko jest zautomatyzowane.

Odwiedź AliExpress

2. DHgate

DHgate - rynek onlineDHgate z siedzibą w Pekinie w Chinach jest internetowym rynkiem zbytu dla detalicznych i hurtowych produktów konsumenckich.

Cena £: Wolny

DHgate to kolejny internetowy rynek z siedzibą w Chinach, ale nie jest tak duży jak Alibaba. Z tego powodu strona prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną na jednej platformie. Dziś łączy nie tylko ludzi z dostawcami w Chinach, ale także źródła z Wietnamu, Japonii i Turcji.

Jedną z unikalnych cech DHgate jest to, że posiada Cyfrowe Centra Handlu (DTC) w kilku krajach na całym świecie. Są to fizyczne sklepy, w których sprzedawcy mogą sprawdzać produkty przed podjęciem decyzji o partnerstwie. Obecnie ma kody DTC w Stanach Zjednoczonych, na Węgrzech, w Australii, Hiszpanii, Rosji, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Peru.

Możesz pracować bezpośrednio z DHgate lub skorzystać z aplikacji, jeśli korzystasz z platformy Shopify. Nie mają własnej aplikacji, ale działają, chociaż jest jedna ShopMaster.

3. Oberlo

Oberlo - dostawca dropshipOberlo to aplikacja Shopify, która pomaga bezproblemowo zintegrować się z dostawcami dropshipping (sprawdź!)

Cena £: Plan początkowy jest bezpłatny

Zamiast być internetowym rynkiem, takim jak AliExpress lub DHgate, Oberlo to internetowy integrator rynku, który został specjalnie zaprojektowany dla dropshippers do użycia w Shopify. Ta fajna aplikacja pozwala na pozyskiwanie produktów z wielu platform i działa jako centralny pulpit.

Sprawia, że ​​cały proces dropshipping jest dziecinnie prosty, od wyszukiwania produktów po wystawianie ich na stronie Shopify. Chociaż AliExpress jest głównym źródłem informacji o Oberlo, współpracuje również ze zintegrowaną grupą dostawców pod marką „as” Rynek dostaw Oberlo. Pochodzą one głównie z Europy, Ameryki Północnej i Chin.

Oberlo oferuje również inne przydatne funkcje, takie jak analiza trendów sprzedaży, wielojęzyczne wsparcie, a nawet rozszerzenie Chrome. Podstawowy abonament jest bezpłatny, ale wraz ze wzrostem liczby sprzedawanych produktów może być konieczne zarejestrowanie się w abonamencie płatnym (od 29,90 USD miesięcznie).

4. Kołek

Spocket - dostawca dropshipping w USASpocket pomaga znaleźć dostawców dropshipping z siedzibą w regionie USA / UE (Dowiedz się więcej)

Cena £: Od 12 USD za miesiąc

Chociaż Spocket może mieć dostęp do bardziej ograniczonej liczby produktów i dostawców, odchodzi od polegania na dostawcach z Chin. Technicznie dostawcy Spocket są dostępni w 28 krajach, ale według własnego uznania skupiają się na garstce, a mianowicie w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii i Niemczech.

To sprawia, że ​​są trochę hitem dla wielu dropshipperów, którzy mogą mieć nadzieję na globalny zasięg. Jeśli jednak zamierzasz wybierać i obsługiwać bardzo specyficzne rynki, Spocket może być dla Ciebie dobrym wyborem.

Spocket ma bardzo ograniczony plan startowy, który możesz wypróbować za darmo przez okres 14 dni. Następnie musisz zapłacić 12 USD miesięcznie, aby pozostać w tym samym abonamencie – lub więcej, aby uzyskać lepszy plan sprzedaży większej liczby produktów. Ta platforma jest przeznaczona do użytku z WooCommerce.

Dowiedz się więcej o naszym studium przypadku Spocket tutaj.

5. SaleHoo

Saleshoo - hurtownicy i dostawcy dropshippingSalesHoo to platforma, na której można znaleźć zarówno hurtowników, jak i dostawców dropshipping.

Cena £: Od 67 USD rocznie

SaleHoo to jedna z bardziej unikalnych ofert na tej liście, ponieważ została specjalnie zaprojektowana dla dropshipperów przez samego byłego dropshippera. Ma własny rynek dostawców, którzy wspierają zarówno dropshipping, jak i hurtowników. Każdy z nich jest sprawdzany bezpośrednio przez własny personel SaleHoo, więc jest bardziej prawdopodobne, że będą niezawodni niż te na platformach, które obsługują ogromną liczbę detalistów.

Platforma SaleHoo działa jak wyszukiwarka, umożliwiając szybkie przeglądanie ogólnych wyszukiwań według określonych kategorii, a następnie produktów do wyboru. Możesz także rozmawiać z dostawcami bezpośrednio za pośrednictwem ich witryny – to świetny sposób na uzyskanie dodatkowych informacji i budowanie zaufania.

Niestety SaleHoo nie ma darmowej wersji i są dostępne tylko dwa plany – roczny lub dożywotni. Dla poważnego dropshippera plan na całe życie stanowi dobrą ofertę stosunku jakości do ceny. Oba plany są objęte gwarancją zwrotu pieniędzy.

6. Doba

Cena £: Od 29 USD za miesiąc

Doba jest kolejnym rynkiem zbytu i twierdzi, że jest gospodarzem dostawców oferujących łącznie ponad dwa miliony produktów. System tutaj pozwala na pozyskiwanie produktów, a następnie eksportowanie ich razem w celu umieszczenia na liście w twoim sklepie.

To źródło nie jest oczywiście tak rozbudowane jak AliExpress czy nawet DHgate i mniej zintegrowane niż aplikacje takie jak Oberlo. Dostępne funkcje są przydatne, ale ostatecznie służą bardziej jako wygoda dla dropshipperów, którzy nadal będą musieli podjąć znaczne działania na ich końcach.

Subskrypcje Doba nie różnią się pod względem wielkości, ale droższe plany mają bardziej zaawansowane funkcje. Chociaż może to być normą, nawet liczba dostępnych produktów jest bardziej ograniczona w ich planach początkowych – które zaczynają się od 29 USD miesięcznie.

7. Dropified

cennik: Od 47 USD / mies

Dropified to platforma integracyjna, która umożliwia dostęp do produktów dropshipping zarówno na AliExpress, jak i na eBayu. To dobre połączenie Wschodu z Zachodem i oferuje dropshippers dobrą ofertę produktów z całego świata.

Funkcje tutaj zawarte są ukierunkowane na płynne operacje i obejmują wybór produktu i ładowanie, zarządzanie zamówieniami i automatyzację związaną z utrzymaniem produktu (np. Aktualizacje cen, zapasy itp.). Oprócz witryn eCommerce możesz także współpracować z Dropified na Facebooku, więc nie ma potrzeby tworzenia sklepu dropshipping, aby rozpocząć sprzedaż.

Dropified segreguje swoje plany zarówno według ilości produktów, jak i funkcji, więc nowicjusze na niższym planie mogą przyzwyczaić się do podstawowych funkcji przed przejściem do lepszych rzeczy. Ceny nie są tanie i wynoszą od 47 USD miesięcznie do 167 USD miesięcznie.

8. Światowe marki

cennik: 299 USD rocznie

Światowe marki twierdzą, że oferują dostęp nie tylko do największego wyboru produktów hurtowych, ale także oferują najlepszą jakość dostawców. To ostatnie może być możliwe, ale przeora jest bardzo wątpliwym twierdzeniem. Mimo to, istnienie na rynku od 1999 roku jest całkowicie możliwe.

Witryna jest całkowicie nastawiona na galerię produktów i dostawców, więc nie ma tu wielu dzwonków i gwizdów. To po prostu ogromna pula zasobów, której możesz użyć do znalezienia rzeczy, które możesz dodać do swojego portfolio produktów dropship.

Worldwide Brands twierdzi, że jest dobry dla sklepów eBay i Amazon, ale ponieważ jest to katalog, będzie działał z dowolnym medium dropshipping, takim jak Twoja własna strona eCommerce. Aby uzyskać dostęp do swojej bazy dostawców, pobierają jednorazową opłatę w wysokości 299 USD.

9. Sprzedaż hurtowa2b

Wholesale2b - portal do łączenia dostawców z dropshippers

cennik: Od 29,99 USD / mc

Wholesale2b to inna bestia niż większość wymienionych tutaj marek. Wprawdzie działa on jako platforma handlowa łącząca dostawców z dropshippers, ale oferuje użytkownikom o wiele więcej, jeśli są skłonni zapłacić cenę.

Użytkownicy podstawowi, którzy po prostu chcą uzyskać dostęp do bazy danych dostawców dropshipping, mogą to zrobić tutaj i po prostu ręcznie przenieść wybrane produkty do swoich kanałów sprzedaży. Jednak Wholesale2b uczynił swoją bazę danych o wiele bardziej dostępną dzięki możliwościom integracji szerokiej gamy platform, takich jak Shopify, BigCommerce, ECWID i WooCommerce.

Ma również plany dla tych, którzy chcą sprzedawać tylko w serwisie eBay, Amazon lub na własnych stronach. Każdy z tych planów jest jednak wyciszony, więc jeśli zamierzasz korzystać z więcej niż jednego kanału sprzedaży, musisz zarejestrować wiele planów w Wholesale2b – co może znacznie zwiększyć koszty.

10. MegaGoods

cennik: Od 14,99 USD / mies

Ze wszystkich źródeł, które tu wymieniliśmy, MegaGoods jest jedyną, która ma bardziej niszową ofertę produktów niż wyświetlanie wszystkiego pod słońcem. Główne obszary zainteresowań to elektronika użytkowa, a będziesz w stanie znaleźć wszystko, co jest związane z samochodowym sprzętem audio i sprzętem do gier.

Ponadto, zamiast działać jako pośrednik, MegaGoods ma faktyczne posiadanie wszystkich wymienionych produktów, więc wszystko pochodzi z tego samego źródła. Dropshipping z nimi jest jak praca z jedną, ogromną firmą, która jest zaprojektowana do wysyłania wyłącznie dla dropshipperów.

Tutaj otrzymujesz 30-dniowy dostęp próbny do ich bazy danych, a następnie płatna jest miesięczna opłata za usługę w wysokości 14,99 USD. Jest to jeden z najbardziej bezproblemowych i bezproblemowych systemów dropshipping, ale z pewnością nie zapewni ci wielu narzędzi automatyzacji.

Odwiedź MegaGoods

Wniosek: duży wybór dla Dropshippers

Jak zapewne widać na tej liście, nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania dla dropshipperów. W tym przypadku dobrze jest, ponieważ możesz wybrać dostawców dropshipping, którzy najlepiej pasują do sposobu prowadzenia działalności.

Ceny również bardzo się różnią, a jeśli prowadzisz dość dochodową firmę dropshipping, w większości przypadków opłaty stają się znikome. Niektórzy z tych dostawców są również dobrze ugruntowani, więc nie powinieneś się martwić o współpracę z żadnym z nich.

Jednak ci, którzy współpracują z Shopify, wydają się wykazywać znacznie większą tendencję do automatyzacji i za to, co mają do zaoferowania, pobierają bardzo skromną opłatę. Chodzi o to, że będziesz miał wybór – wiele wyborów.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map