Parimad WordPressi majutusteenuse pakkujad 2020: [usaldusväärsed, usaldusväärsed ja taskukohased hostid]

7

Kas soovite alustada ajaveebi või ettevõtte saiti, kuid ei tea, milline neist on 2020. aasta parim WordPressi hostimine?


Ärge muretsege, et koostasime üksikasjaliku nimekirja parimatest WordPressi hostidest, et aidata teil valida õige ettevõte.

Aga kõigepealt natuke sissejuhatust WordPress, see on avatud lähtekoodiga CMS (sisuhaldussüsteem), mille käivitasid 2003. aastal Matt Mullenweg ja Mike. Nüüd on WordPress võimaldanud üle 25% veebisaite kogu maailmas ja üks populaarsemaid CMS-platvorme.

Saate selle vabalt veebiserverisse installida ja mõne minuti jooksul võrku pääseda. See kasvab lihtsuse, paindlikkuse tõttu väga kiiresti ja pakub laia tasuta ja esmaklassiliste toodete kataloogi (pistikprogrammid ja teemad).

Selle abil saate luua mis tahes tüüpi veebisaite, nagu näiteks isiklik ajaveeb, ajakirjade stiilis sait, Shoppingu pood, e-kaubanduse sait, uudiste saidid ja palju muud. Lühidalt – WordPressi abil on palju võimalusi.

Miks WordPress?

Peaaegu kõik veebimajutusettevõtted toetavad WordPressi, pakuvad ühe klõpsuga installimist ja hõlpsasti kasutatavat. See pole veel läbi; WordPress pakub palju, näiteks tasuta tuhandeid malle, hõlpsasti seadistatavaid, tasuta pistikprogramme, otsingumootorisõbralikke ja palju muud.

Selles artiklis on meie eesmärk kaasata parimad hostimisettevõtted, mis ühiskasutatavate hostimiskavade kasutamise ajal ühilduvad WordPressiga.

Aga! Siin on kriitiline probleem Milline on parim WordPressi hostimine, mis minu saidile tõeliselt sobib?

Ärge muretsege! Tegime selle teile lihtsaks.

Kõigepealt kaaluge, kui olulised need tegurid teie jaoks on, ja määrake prioriteedid igaühele;

 1. Kiirus
 2. Uptime
 3. Funktsioonid
 4. Toetus
 5. Maksumus
 6. Tagastamispoliitika

Oleme üsna kindlad, et nüüd on teil lihtne valida teie vajadustele kõige sobivam veebimajutus.

Kuidas me katseid teeme:

 • Teeme kõik testid, installides sama WP versiooni.
 • Installime malli Rise, mille toiteallikaks on jõuline teema, igasse majutamisse
 • Sama arv postitusi ja lehti
 • Prooviperioodil pole vahemäluseadmeid ega mingeid pistikprogramme installitud
 • Testide tegemiseks kasutame allpool toodud ettevõtete kõige põhilisi plaane. Sest me arvame, et kui nad pakuvad kvaliteeti oma põhiplaanis, on nad kõrgemates kindlasti head.

Wordpressi majutamine 2019

10 parimat 2020. aasta WordPressi majutusteenuse pakkujat

Siin on nimekiri meie leidudest, mis WordPressi väga sujuvalt toetavad ja juhivad, ning kuulutame neid enesekindlalt parimate WordPressi majutusteenuse pakkujatena.

1. A2Hosting

A2Hosting

Nad panid endale uue kaubamärgi ja käivitasid 2003. aastal nime A2hosting, mis enne oli “Iniquinet”. See on üks populaarseimaid WordPressi hostimisettevõtteid, mis annab 99,9% tööaja garantii. Ja meie kogemuse kohaselt täidavad nad oma väiteid edukalt.

A2Hosting on palju automaatne, mis optimeerib teie saidi, installides automaatselt A2-optimeeritud pistikprogrammi, mille A2hosting on välja töötanud. See säästab teid eriti siis, kui teil pole piisavalt teadmisi saidi optimeerimise kohta?

Nende plaanid on ajaveebi pidamiseks väga atraktiivsed. Kõik plaanid sisaldavad tahke oleku draive ja kui teil on raha, siis minge Turbo plaani. Kuna see pakub turbiserverit ja A2-saidi kiirendit, mis muudab teie saidi 20x kiiremaks.

Ettevõte võtab turvalisuse osas mitmesuguseid ettevaatusabinõusid ja tutvustab oma plaanides muuta turvalisus lollikindlaks Brute Force, Dual tulemüür, viirusekontroll, erinevad turvavahendid ja automaatne varundamine..

Nad pakuvad kvaliteetseid tugiteenuseid ja hooldavad otsevestlust, telefonikõnet, e-posti ja suurt teadmistebaasi. Seega ei pea te millegi pärast muretsema. Võtame nendega ühendust reaalajas vestluse kaudu ja proovime end erinevate küsimuste esitamise kaudu. Väga käepäraste vastustega saadakse vastus kiiresti.

Põhijooned: (Lihtsustatud kava)

 • Ladustamine: Piiramatu
 • Ribalaius: Piiramatu
 • Domeenid: Ei
 • Veebisaidid: 1 saab majutada
 • E-posti kontod: 25
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

2. SiteGround (60% allahindlus)

saidipesa parim WordPress 2019 hostimine

SiteGround käivitus hilja võrreldes tema konkurentidega (BlueHost, DreamHost jne), kuid kasvab väga kiiresti ja teenis kuulsust eriti blogijate seas. Ettevõte on hästi välja töötanud hostimisplaanid ja pakub erinevaid tehnoloogiaid, et tagada kiirus, tööaeg, turvalisus jne.

Plaani ostmine on väga lihtne ja peate lihtsalt sisestama mõned üksikasjad. Ja nüüd olete siin cPanelis, kus ühe klõpsuga installija ootab teid WordPressi installimiseks.

Kõiki andmekeskusi toetavad mitmed energiaallikad, näiteks generaatorid ja UPS, et hoida oma saite alati võrgus. Andmete kadumise vältimiseks on sisseehitatud varundusvalik. SSD-draivid, SuperCacher, CloudFlare ja palju muud on mõeldud teie saidi hullumeelselt kiireks muutmiseks. Pealegi, kui olete väsinud oma olemasoleva hostimisega seisakuid kogemas, siis ärge muretsege, et läheksite saidi SiteGround nende konto isoleerimise poole. Proaktiivne serveri jälgimine ei lase teid kunagi maha.

SiteGround pühendas oma teadmised tugiteenustele ja määras asjatundlikud töötajad abistama kliente telefoni, reaalajas vestluse ja piletimüügisüsteemi kaudu. Usaldage meid, need on saadaval ööpäevaringselt ja vastavad kiiresti.

Põhijooned:- (Käivitusplaan)

 • Ladustamine: 10 GB
 • Külastused: 10 000 kuus.
 • Domeenid: 1 tasuta domeen, piiramatu alamdomeen ja pargitud domeen
 • Veebisaidid: Võite majutada 1 veebisaiti
 • E-posti kontod: Piiramatu
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

3. InMotionHosting

InMotioni hostimine

Hindamiseks võtame plaani “Launch”. Hostimiskava on WordPressiga hästi optimeeritud ja sellel on unikaalsed funktsioonid, nagu eelinstalleeritud WP, ​​automaatvärskendused, kiirusefektiivne, WP-CLI integreerimine jne. Ettevõte pakub 250 dollari eest reklaamikrediiti, sealhulgas 100 dollarit Adwords, 75 dollarit bing ja 75 dollarit Yahoo juhtida kvaliteetset liiklust.

USA-s asuv klienditugi pakub igas aspektis telefoni-, reaalajas vestluse ja e-posti lahendusi. Võite neid ka skype’i panna. Võtame nendega ühendust reaalajas vestluse abil (kuna see on kõige tavalisem viis) ja kogesime neid väga kiiresti. Näib, nagu nad ootaksid sind.

Kiiruse osas on laadimisaeg tõesti lühike ja SSD-draivide, OptimumCache’i ning muude kiiruse suurendamise tehnoloogiate abil on teenused tõeliselt kiired. Samuti toetab PHP 7, mis on väga sõbralik ja kiidab kiirust. Kuna keskmine Uptime on püsivalt 99,9%, e-kaubandusesõbralik, lohistage, on ettevõte WordPressi majutamisel alati meie esimene valik ja soovitame InMotion Hostingi ilma igasuguste kahemõttelisusteta.

Põhijooned: (Käivitusplaan)

 • Ladustamine: Piiramatu
 • Ribalaius: Piiramatu
 • Domeenid: 1 tasuta domeen, 6 pargitud domeeni ja 25 alamdomeeni
 • Veebisaidid: Võidakse majutada 2 veebisaiti
 • E-posti kontod: Piiramatu
 • Raha tagasi garantii: 90 päeva

4. BlueHost

Parim WordPressi hostimine 2019. aastal

Brändikuvandil pole BlueHosti vastet ja parim on see ametlikult soovitatud WordPressi poolt.

Põhimajutusplaani kasutades tuvastasime, et nad on teenuste osutamisel väga professionaalsed. Ühe klõpsuga installija on WordPressi installimisel väga mugav.

Mis tahes probleemiga silmitsi seistes saate pöörduda nende ööpäevaringselt saadaoleva tehnilise tugiteenuse poole telefoni, vestluse ja piletimüügi kaudu.

BlueHost tagab kiiruse ressursikaitse tehnoloogia ja CloudFlare abil. CloudFlare tasuta teenust kasutades saate oma saidi kiirust 2x suurendada ja see laaditakse 2 ~ 3 sekundi jooksul.

Peaksite otsima plussplaani, kuna see pakub palju funktsioone kui põhiplaan, näiteks rämpsposti eksperdid, 200 dollarit reklaamikampaaniate jaoks, piiramatu salvestusruum jne..

Põhijooned: (Põhiplaan)

 • Ladustamine: 50 GB
 • Ribalaius: Mõõtmata (konkreetset limiiti pole)
 • Domeenid: 1 tasuta domeen, 25 alamdomeeni ja 5 pargitud domeeni
 • Veebisaidid: Võite majutada 1 veebisaiti
 • E-posti kontod: 5
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

5. GreenGeeks

greengeeki hostimine

Trey Gardner asutas GreenGeeksi 2006. aastal. Kui olete keskkonnateadlik, on teil hea meel kuulda, et nad kasutavad taastuvenergiat ja saavad tänu oma keskkonnasõbralikele algatustele mitmeid auhindu..

Võttes kasutusele uusima tehnoloogiaga ettevõtte, on see kiire. Uusimad Intel Xeoni protsessorid, SSD-d, 64 GB DDR3 Ram serverid, mis on loodud maksimaalse kiiruse jaoks. Lisaks hallatakse servereid turva-, tule- ja niiskustegurite vastu korralikult, et vältida teenuste mis tahes allakäiku.

Väljaõppinud ja kogenud töötajad pakuvad abi telefoni teel, vestluseks ja piletitaotluste saamiseks. Saadaval on ka suur hulk artikleid, KKK-sid ja videoõpetusi. Nii et kui te leiate, et mõni vestlus või mõni muu süsteem on aeglane, aitab teadmistebaas kindlasti teid.

Ettevõte väidab, et Uptime’i garantii on 99,9%, ning tal on mitu andmekeskust, et jagada andmed nende vahel, et vältida andmete kadumist. Uskuge, et ettevõte täitis kindlasti nende uptime nõude. Laadimisaja osas on see enamasti 1,7–2,3 sekundit.

Seal on selliste funktsioonide koondamine nagu tasuta veebisaidi koostaja, migreerimistasu pole, SEO tööriistad, ühe klõpsuga WP installer, PHP7, CDN ja nii edasi.

Põhijooned: (Põhiplaan) 

 • Ladustamine: Piiramatu
 • Ribalaius: Piiramatu
 • Domeenid: 1 tasuta domeen, piiramatu pargitud ja alamdomeenid
 • Veebisaidid: Piiramatu
 • E-posti kontod: Piiramatu
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

6. DreamHost

DreamHosti WordPress Hosting 2019

DreamHost on lõpetanud peaaegu 19 aastat selles valdkonnas ja majutab üle 1 500 000 saidi. Nad pakuvad mitmekesist hostimist, nagu jagatud, hallatud, VP ja pühendatud, mis sobivad väikeste ja suure liiklusega veebisaitide majutamiseks. Pärast hostimisplaani ostmist on cPaneli kasutavate kasutajate jaoks pisut keeruline, kuna ettevõte, mis pakub oma kohandamispaneeli. Kuid ärge muretsege, et nad kujundasid selle kasutajasõbralikuks ja pärast pisut keskendumist on selles navigeerimine väga lihtne.

Turvalisus hoiab seda tihedalt, olgu see siis e-kaubanduse sait või mis tahes veebisait. Turvaaukude katmiseks on saadaval SSL-sertifikaat, automaatne pahavara skannimine ja mitu autentimistoimingut. Ettevõte pakub 100% Uptime garantiid, mis võib olla nende kõrgemate hindade põhjuseks. Traditsiooniliste draivide asemel on nende serverid varustatud SSD-ga, mis muudab teie saidi dramaatiliselt kiireks

Tugiteenuste jaoks ei pakkunud nad telefoni teel klienditeenindust. Need on saadaval reaalajas vestluses, e-posti teel ja Twitteris 24/7/365 ja pidage meeles, et nad on 2016. aasta parima klienditeeninduse auhinna võitja.

Seda ettevõtet soovitab ka WordPress.org

Põhijooned: (Põhiplaan)

 • Ladustamine: Piiramatu
 • Ribalaius: Piiramatu
 • Domeenid: 1 tasuta domeen
 • Veebisaidid: Võite majutada piiramatut veebisaiti
 • E-posti kontod: Piiramatu
 • Raha tagasi garantii: 97 päeva

7. MediaTemple

mediatemple suurepärane wordpress hosting 2019

Nad tegutsevad selles valdkonnas ja tegelevad oma klientide rahuldamisega alates 1998. aastast ja 2013. aastal omandas selle Godaddy. Mediatemple on üks neist parimad WordPressi hostingu pakkujad eesmärgiga, et see oleks usaldusväärne arendajatele, ajaveebide pidajatele, disaineritele, uuendajatele jne jne. Pärast isikliku plaani kogemist leidsime:

Media Temple’i hostimiskavades on USA-s auhinnatud ja tipptasemel tugivõimalused ning klientide abistamine otseülekande, telefoni, piletite ja isegi twitteri kaudu. Oleme andnud oma eelistused reaalajas vestluse jaoks ja leidnud need ülikiired ja hämmastavad. Ükskõik, kas tegemist on installimise või mõne muu turvalisuse, värskenduste, administraatori paneeli küsimusega … nad on alati valmis teid aitama.

Kiiruse ja koormuse testi käigus leidsime, et need on üsna tõhusad. SSD-draivide, skaleeritava ribalaiuse, PhP 7 ja CloudFlare CDN kasutamine muudab teie saidi suurepäraseks. 99,99% Uptime garantii ja kui nad ei toimeta kohale, saate krediidi taotlust vastavalt nende krediidipoliitikale. Lisaks kaitseb automaatne varundamine teie andmeid.

Company Gridi plaanid on küll kallid, kuid vastutasuks pakuvad need teile kvaliteeti igas aspektis. See tähendab, et nad annavad selle, mille eest maksate

Veel üks ettevõtte imetlusväärne seis on turvaalgatused. Pahavara, haavatavuste, vananenud pistikprogrammide, rämpsposti tuvastamise jms sagedane kontrollimine ja saidi lukustus pahavara tuvastamiseks ja eemaldamiseks. Pealegi, kui teie sait häkkis, siis lihtsalt helistage neile ja laske nende turbeasjatundjatel turvaprobleemidega tegeleda. Teie otsustada on, millist tüüpi turvalisust vajate. Nad pakuvad erinevaid turvapakette.

Kui soovite muredest vabaneda, on meediatempel suurepärane võimalus kaaluda:

Põhijooned: (Isiklik plaan)

 • Ladustamine: 20 GB
 • Ribalaius: 1TB skaleeritav
 • Domeenid: Ei
 • Veebisaidid: 100 saab majutada
 • E-posti kontod: 1000
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

8. HostGator

Hostgator 2019. aastal

Alustades Brent Oxley ettevõtte ülikooli ühiselamust 2002. aasta oktoobris, saab aastas rohkem kui 1000 aktiivset klienti. Nüüd on Hostgator suur nimi ja parim WordPress-hostimine väikese ja keskmise liiklusega veebisaitidele ja ajaveebidele. Nad pakuvad laias valikus hostimisplaane, sealhulgas Shared / Web, Cloud, WordPress, Reseller, VPS ja Dedicated. Peamine serv, mille nad said, on hinnakujundus, mis on ralli suhtes kõrgelt hinnatud, kui võrrelda seda kvaliteediga.

Testimise jaoks ostsime Hatchlingi plaani, mis on meie arvates ka hea algajatele.

Kõned, otsevestlus, piletimüük, videoõppematerjalid ja suur hulk foorumeid on saadaval 24 x 7 x 365. Tugiteenused on head ja töötajad on väga asjatundlikud, kuid otsekohene vestlus võtab ühenduse loomiseks aega 15–45 minutit. Kuid seda ei juhtu iga kord, kui mõnikord on kiire. Kuid ettevõte peaks seda parandama ja olema järjekindel.

Uptime on väga oluline, sest kui teie sait pole maas, siis lähevad inimesed üle teisele ja nii, et kaotasite palju kliente ja lugejaid. SiteGround taotleb 99,9-protsendilist Uptime garantii. Meie test näitab, et ettevõtte teenused on stabiilsed ja hoiab teie saiti alati võrgus.

HostGator pakub Adwordsile 100 dollarit, Yahoo! / Bingile 100 dollarit, sisseehitatud WP-i installeerijat, taskukohast hinda, cPanelit, tasuta saidiehitajat, millel on enam kui 4500 tasuta malli ja palju muud. Lihtsalt HostGatorisse astudes naudite kindlasti nende teenuseid

Põhijooned: (Haudeplaan)

 • Ladustamine: Mõõtmata
 • Ribalaius: Mõõtmata
 • Domeenid: Pole ühtegi tasuta domeeni, piiramatu alamdomeene
 • Veebisaidid: 1 lubatud
 • E-posti kontod: Piiramatu
 • Raha tagasi garantii: 45 päeva

9. WebHostingHub

webhostinghub

WebHostingHub pakub ainult jagatud WordPressi hostimiskavasid ja on tuntud kui väga hea võimalus väikesemahuliste veebisaitide jaoks. Mitte liiga vana, ettevõte alustas oma tegevust 2010. aastal. WebHostingHub InMotion Company (hostinööstuses suur nimi) juhendaja all, mis on väga plusspunkt WHH kasuks..

Nad pole mingit statistikat esitanud ega Uptime’i garantiid nõudnud. Kuid meie testide tulemused on üsna vastuvõetavad ja hoiavad teie saidi funktsionaalsusena. Madala kiirusega saidid ärritavad kliente, seetõttu pakub ettevõte mehaaniliste ajamite jaoks suure kiirusega tuntud SSD-draive.

Ettevõtte konkurentsieeliseks on pakutavate funktsioonide arv. SSD-d 20-kordse kiirusega kui traditsiooniline, teenuste testimise 90 päeva, krediit turunduskampaaniate jaoks, Softaculous installer, migratsiooni ajal seisakuid pole, lohistage & langiehitaja, cPanel, väga ühilduv WordPressi, POP3 / IMAP e-posti aadressiga ja nimekiri jätkub. Iga 24 tunni järel varukoopia loomise eest võetakse väga väike summa (1 dollar).

Väga sõbralik ja koostöövalmis tugi on saadaval teie teeninduses ööpäevaringselt telefoni, otsevestluse või e-posti teel. Samuti saate nendega Skype’is vestelda. Toetus, mida oleme saanud, oli fantastiline. Nad postitasid Facebooki ja Twitterisse teabe tööriistade kohta, millest võib olla abi saidi ja ajaveebide loomisel, nii et jälgige neid, et olla ajakohased.

Põhijooned: (Säde)

 • Ladustamine: Piiramatu
 • Ribalaius: Piiramatu
 • Domeenid: 1 tasuta domeen, 5 pargitud ja 25 alamdomeeni
 • Veebisaidid: 2 lubatud
 • E-posti kontod: Piiramatu
 • Raha tagasi garantii: 90 päeva

10. HostWinds

hostwinds pakub usaldusväärseid WordPressi hostimise pakkujaid 2019

Noh, ettevõtet ei eristata teistest tööstuses hästi. Hiljuti, 2010. aastal asutatud ettevõte asutab Dallases, Texases ja Infomartis erinevad andmekeskused, mida kaitsevad kõigi katastroofide eest generaatorid, jahutid, turvaseire jne..

Hostwinds püüab eranditult tugiteenuseid pakkuda. Leidsime reaalajas vestluse messi piisavalt kiiresti, et probleem kiiresti lahendada. Kliendiprobleemide väljaselgitamiseks toetab ettevõte telefoni, reaalajas vestlust, piletisüsteemi ja teadmistebaasi teenuseid. Need teenused on saadaval iga kord, iga päev ja aastaringselt.

Ettevõtte läbimõeldud tehnoloogiad tagavad maksimaalse kiiruse ja 99,9% Uptime garantii. Tulemused on üsna auväärsed ja stabiilsed. WindSpeedi tehnika aitab kaitsta iga kasutaja ressursse ja tehtud optimeerimist, mis muudab teie saidi toimimise paremaks.

Põhijooned: (Põhiline)

 • Ladustamine: Piiramatu
 • Ribalaius: Piiramatu
 • Domeenid: Pole ühtegi tasuta domeeni, piiramatu alamdomeene
 • Veebisaidid: 2 lubatud
 • E-posti kontod: Piiramatu
 • Raha tagasi garantii: 60 päeva

Järeldus – milline on 2020. aasta parim WordPressi host?

Loendist ülalpool rõhutatakse parimatele võõrustajatele, mis näitab rahuldavaid tulemusi. Kui olete WordPressi väljavalitu ja otsite oma ajaveebi või saidile kõige paremini sobivat hostimist, siis peaksite proovima neid.

Peaaegu kõik ettevõtted, mis kasutavad SSD-sid kiire reageerimise saavutamiseks, näiteks InMotion, SiteGround, A2Hosting jne. Igal hostiettevõttel on oma plussid ja miinused, näiteks WebHostingHub ja SiteGround pakub rahakotisõbralikes paketides palju funktsioone, kuid WHH on uus nimi tööstuses, samal ajal kui SiteGround piiras külastuste arvu kuus.

Meie arvates toimivad InMotion, A2Hosting, SiteGround pisut kõrgemalt ja sujuvalt ning sobivad kõigist vaatenurkadest (hind, uusim tehnoloogia jne), samas kui MediaTemple on ka väga hea valik, kuid kulukas.

SiteGround: Soovitab WordPress.org, mida toetavad tipptasemel infrastruktuur, SSD-d, mitmed andmekeskused, tipptasemel uusimad serverid ja parimat valdkonda pakkuv klienditugi.

InMotionHosting: SSD hostimine, tasuta ränne, tasuta domeeninimi, erinevad tugikanalid, aastatepikkune tööstuse kogemus, 90-päevane raha tagasi garantii

A2Hostimine: SSD-de piiramatu salvestusruum, tasuta SSL-i automaatne aktiveerimine, üksikisikute kasutajate usaldatud ja hääletatud, samuti kolmandate osapoolte arvustuste veebisaidid.

Lõpuks tahame öelda, et vali ettevõte, mis sobib kõige paremini sinu nõudmistega. Koostasime nimekirja hoolikalt pärast mitmete testide ja otsuste tegemist erinevate nurkade alt (jõudlus, tugi, väärtus jne). Valige õige WordPressi host, mis täidab kõiki hostimisvajadusi ja on võimeline liiklusega hakkama saama.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map