Parimad DigitalOceani alternatiivid 2020 [Alustage kõigest 0,004 dollarist tunnis]

1

Kas soovite teada saada, millised on mõned usaldusväärsed DigitalOcexi alternatiivid või sarnased pilveteenused?


Või vajate lihtsalt mõnda suurepärast asendusliiget oma olemasoleva projekti teisaldamiseks DigitalOceanist?

Peaaegu kõik, kes on veebis olemas, peavad teadma Digitaloceani pilvemajutusteenustest. Nende populaarsuse põhjuseks on madalate hindadega kvaliteetsed teenused. Nendel põhjustel on neil tugev maine ja tuhanded õnnelikud kliendid.

Aga Oota!

Miks digitaalse ookeani alternatiivid?

Tugiteenused on üks silmapaistvamaid tegureid projekti veebimajutuse pakkuja valimisel. Ja tugiteenuste puhul on Live Chat äärmiselt mugav viis kohest abi saamiseks.

Aga DigitalOcean ei pakkunud reaalajas vestlust ja ainus viis on esitada pilet. Pileti esitamine on hea, kuid väiksemate probleemide korral. Tõsiste ja suurte probleemide korral, kus vajate kohest abi, on pileti esitamine väga ebamugav, kuna see võtab tunde.

Nii et nende inimeste jaoks, kes saavad serveri tehniliste aspektidega iseseisvalt hakkama saada, ei pruugi see olla probleemiks, millega arvestada. Kuid algajatele on see tõepoolest suur probleem ja nad võivad ebamugavate tugikanalite tõttu oodata meelestressi olukordi.

Teine põhjus võib mõne kasutaja jaoks olla hinnakujundus. DigitalOcean pakub küll väga taskukohast hinnastruktuuri, kuid nüüd võib kõrge konkurentsi tõttu ka mõnda leida madala hinnaga pakkujad kui Digitaalne ookean.

See on mõned peamised punktid, eriti klienditugi, mis ajendab kliente potentsiaalseid alternatiive otsima.

Kõigi alternatiivide loetlemisel muutub nimekiri üsna tohutuks, nii et me värbame hoolikalt ainult lähedasemaid, võimsamaid ja kompetentsemaid pakkujaid.

Liigume nüüd reaalaine juurde

2020. aasta parimad DigitalOceani alternatiivid, konkurendid ja sarnased pilveteenused [Alusta vaid 0,004 dollarist tunnis]

1. Kamatera – # 1 VALIK

(Parim: Arendajad, programmeerijad ja ressursside intensiivsed ülesanded)

Kamatera pilveserverid

Kamatera on meie “Parim valik”Kui tegemist on taskukohase pilvemajutusega, mida toetavad elegantne infrastruktuur, võimas riistvara ja uusimad serverikomponendid. Digitaalse ookeani suurepäraseks alternatiiviks on kümnete opsüsteemide tugiteenuste olemasolu ning lisaks ka kohandatud OS-i juurutamine.

Olemas on lai valik operatsioonisüsteeme, sealhulgas Windows, CentOS, Debian, FreeBSD jne, mida saab mõne klõpsuga installida. Tegelikult on installimiseks saadaval ka sellised arendajarakendused ja CMS nagu Drupal, Magento, WordPress, Joomla, Docker, LAMP, LEMP, MongoDB ja Tomcat..

Nii nagu Digital Oceansi kiire ettevalmistamine, saate ka soovitud süsteemiressurssidega seadistada pilveserveri alla 60 sekundi. Protsess on lihtne, kõik, mida peate tegema, on minna oma konto armatuurlauale, valida serveritsoon, otsustada, millist OS / rakendust vajate, valida CPU südamikud, RAM, ruumi ja muud lisandmoodulid (kui vaja) ja siis ” re hea minna. See selleks; see on nii lihtne kui see ka pole.

Ettevõttel on aastatepikkune kogemus (rohkem kui 2 aastakümmet), ettevõttesisesed eksperdid on ööpäevaringselt kättesaadavad tehniliste probleemide lahendamiseks otsevestluse, e-posti ja telefonikõne kaudu. Kamatera edestab selles osas DigitalOceani, kuna konkureerival hostil pole reaalajas vestluse tuge, nad abistavad ainult e-posti / pileti kaudu.

Kui võrrelda mõlema pakkuja andmekeskuse asukohti, on Kamateral ka selles jaotises eelis. Neil on neljal kontinendil 13 andmekeskust, samas kui DigitalOcenetil on 12, see pole siiski suur asi. Mõlema hosti pakutavate teenuste ja toodete osas leiate neilt mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas lisandmooduleid nagu varundamine, laadimisbilansid, tulemüüri turvalisus, IP-d jne..

Rakenduste, OS-ide ja arendajakeskkondade installimiseks pakuvad Kamatera ja DigitalOcean ühe klõpsuga installeerijat, mis tagab serveri kiire käivitamise. Kõigile kasutajatele vastamiseks on üle 100 OS-i pildi.

Tavaline pilveplaan (tilk) maksis 5 dollarit kuus, pakkides 1 GB muutmälu, 1 vCPU, 1 TB ribalaiust ja 25 GB SSD-ruumi. Võrreldes Kamateraga maksab nende sisenemisplaan 4 dollarit kuus, pakkides 1 GB muutmälu, 1 vCPU sagedusel 2667MHz, 20 GB SSD-ruumi, CentOS Linux 8, 1 vaba IP-d ja 5TB ribalaiust. Samuti saate konfigureerida kohandatud pilveserveri, millel on kuni 384 GB RAM ja 72 vCPU südamikku.

Nüüd on küsimus selles, miks Kamatera?

Kamatera on vaieldamatult üks parimaid pilvplatvorme, kuna kõik nende serverid on üles ehitatud kiireimatele Intel Platinum protsessoritele (300% kiiremad kui eelkäijate põlvkonnad). Iga server, mis kasutab 40 Gbit Interneti-ühendust, SSD-sid, et vältida kitsaskohti, tagada null latentsus ja piiramatu mastaapsus.

Lisaks pakuvad nad ka proovisõidu jaoks 30-päevast tasuta proovikontot, et saaksite kontrollida ja otsustada, kas see on nende piltide jaoks õige pilvemajutus. Ärge raisake rohkem aega, minge klõpsates siia Kamatera juurde ja nautige TÄNA prooviversiooni.

Plaanid ulatuvad
Hinnakujundus4 dollarit kuu kohta – 80 dollarit kuu kohta
Veebisaidid / rakendusedPiiramatu
Protsessor1 – 72 vCore
RAM1024 MB – 384 GB
Ladustamine20 GB – 1000 GB SSD
Ribalaius5 TB

2. Vultr [Algab $ 0,004 / h]

(Parim: Arendajad, programmeerijad ja ajaveebid)

Vultr parim madala prcie pilve hostimine

DigitalOcexi alternatiivide otsimisel peamiselt hinnakujunduse põhjal saab Vultrist tugeva valiku, eriti arendajate jaoks. Nende tugev infrastruktuur ja ennetav jälgimine võimaldavad neil pakkuda 100% tööaja garantii. Ja kui nad oma nõuet ei esita, väljastavad nad selleks perioodiks katkestuste krediidi.

Vultril on 15 andmekeskust asuvad kogu maailmas (Põhja-Ameerika, Aasia, Euroopa ja Austraalia). See võimaldab teil serveri juurutada klientide lähedal ja see pakub lehe laadimisel väikest latentsusaega. Vultr kasutab viimase põlvkonna Inteli protsessoreid. Samuti sisaldavad serverid tahkis-draive.

Nagu DigitalOcean, pakub ka Vultr pilvemajutust tunnis ja kuus. Esimene madala hinnaga pilvandmetöötluse plaan maksab kõigest 2,50 dollarit arvestades, et see pakub 512 MB RAM-i, ühetuumalist protsessorit, SSD-20 GB salvestusruumi ja 500 GB ribalaiust. Järgmine plaan maksis sarnaselt DigitalOceani põhiplaanile (st 5 dollarit), kuid pakub rohkem ressursse, näiteks SSD-25GB, 1 GB muutmälu, 1 tuum ja peaaegu 1TB ribalaius.

Vultr mitte ainult ei viib teid kiiresti võrgus, vaid pakub ka hämmastavalt kujundatud juhtpaneeli. Saate hõlpsasti juurde pääseda serveri erinevatele omadustele. Need võimaldavad teil luua serverist ülevaate, mis säästab aega uude serverisse ümberpaigutamisel. Vultr sisaldab hulgaliselt muid funktsioone, näiteks Blokeeri salvestusruum, 1-klõpsuga rakendused (WordPress, Joomla, GitLab jne …) ja arvukad OS-i mallid.

Vultr hooldab erinevaid Linuxi, Windowsi, serverirakenduste ja veebiserveritega seotud rakendusi. Siin pettumust valmistav asi on see, et Vultr ei paku elavat vestlust. Kõik, mida saate teha, on lihtsalt pilet avada ja abi saada nende asjatundlikelt töötajatelt. Üldiselt vastavad nad kiiresti ja ootate vastust mõne tunni pärast. Nii et kui otsite madala hinnaga alternatiivi, võib Vultr see olla.

Plaanid ulatuvad
Hinnakujundus2,50 USD / kuu – 640 USD / kuu
VeebisaididPiiramatu
Protsessor1 – 16 südamikku
RAM512 MB – 96 GB
Ladustamine10 GB – 1600 GB SSD
Ribalaius0,5–15 TB

3. A2Hosting – blogijate parim DigitalOceani konkurent

(Parim: Blogijad, turundajad ja veebimeistrid)

A2 pilve vps kohandatud plaaniga

Teine võimas võimalus, mis mängib DigitalOcexi alternatiivina, on A2Hosting, see käivitati 2003. aastal. Samuti osalevad nad keskkonna kaitsmisel, toetades taastuvenergia projekte ja tehes koostööd Carbonfund.org-iga.

Mõnikord ei pruukinud inimesed oma teenustest kuigi palju teadlik olla, kuid nüüd näitab kasvav õnnelike klientide arv (üle 12,3 tuhande arvustuse), et A2 on pühendunud kvaliteedile. SSD-kettad, erinevad sisemised tööriistad jõudluse häälestamiseks muudavad A2-hostimise üheks kiireimaks veebimajutusteenuse pakkujaks. Lisaks kiirusele on nad pühendunud ka 99,9% tööaja kasutamisele.

A2Hosting pakub nii eelvalmistatud kui ka kohandatavaid pilvemajutuskavasid. Kohandamiskavades saate tegelikult valida serveritsooni, muutmälu, protsessori tuuma, protsessori kiiruse ja salvestusruumi. Lisaks saate teha valiku Ubuntu, Slackware, Fedora, CentOS, Debiani ja paljude muude OS-i mallide hulgast. Kuigi cPanel nõuab litsentsi aktiveerimist. Pilve VPS-i saab kasutaja nõudmisel sisse ja välja lülitada.

Nende kava „Start“ (maksab 15 dollarit) on suurepärane valik nii algajatele kui ka ajaveebi pidajatele. Kava sisaldab 10 GB SSD salvestusruumi, 512 MB RAM-i, 2 südamiku protsessorit ja piiramatut sissetulevat liiklust. Kuigi need sisaldavad tasuta 2TB väljaminevat teavet ja pärast seda maksab see ainult 0,12 dollarit 1 GB kohta. Kõiki plaane toetatakse igal ajal raha tagastamise garantiiga. Kui te pole nendega rahul, võite taotleda täielikku tagasimakset. Nii et te pole kunagi kohustatud nende teenuseid kasutama.

Kasutajate abistamiseks on olemas kõik tugikanalid. Nende Guru töötajad pakuvad abi telefoni, Skype’i, kõne, piletite ja reaalajas vestluse korraldamisel. Ja eneseabi saamiseks võite vaadata nende teadmistebaasi. A2Hosting on tõesti kena valik, mis pakub ühilduvat ja kiiret jagatud hostimist, pilveservereid, VPS-servereid ja pühendatud hostimislahendusi.

Plaanivahemikud (3 plaani)
Hinnakujundus15 dollarit kuu kohta – 25 dollarit kuu kohta
VeebisaididPiiramatu
Protsessor2 südamikku
CPU kiirus600 MHz
RAM512 MB – 1 GB
Ribalaius4TB – 6TB
Ladustamine10 GB – 25 GB SSD

Märge: Kuni 8-südamiku, 16 GB muutmälu ja 200 GB salvestusruumiga saate plaane kujundada vastavalt oma vajadustele.

4. CloudWays

(Parim: Arendajad, ajaveebid, ettevõtted ja turundajad)

Pilveteede hallatav alternatiiv digitaloceani jaoks

Cloudwaysist saab DigitalOceani alternatiivide kaalumisel väga potentsiaalne pakkuja. 2011. aastal asutatud ettevõte pakub usaldusväärseid hallatud pilve hostimise kavasid. Need pakuvad fantastilisi funktsioone, nagu salvestus tahkes olekus draividel, Http / 2 lubatud, ühe klõpsuga skaleerimine, lavastusala, 1 klõpsuga intuitiivne armatuurlaud, ühe saidi tasuta migratsioon ja palju muud.

Cloudways pakuvad erinevate pakkujate pilveinfrastruktuure Vultr, DigitalOcean, Google, Amazon ja KYUP. Nii et kui soovite kasutada DigitalOceani, kuid olete segaduses, kuna need ei paku reaalajas vestlust, on Cloudways parim lahendus. Nad pakuvad ettevõttesisene tugimeeskond Digitaalse ookeani pilve valimise ajal ööpäevaringselt otsevestluse, e-posti ja helistamistaotluse jms kaudu.

Nende hostimiskavad toetavad palju rakendusi ja on seega ühilduvad blogijate, arendajate, disainerite ja e-kaubanduse nõuetega. kõige põhiplaan (7 dollarit) pakub 512 MB RAM-i, 20 GB salvestusruumi, 1 TB ribalaiust ja a tasuta 1-klõps SSL-sertifikaadil. Digitaalse ookeani platvormi abil saab ribalaiust lisada vaid 0,02 dollariga GB kohta. Plaanidele on tagatud 30-päevane tagasimaksepoliitika. Lisaks võite mitme ettevõtte infrastruktuuriga kindlasti soovitud plaani välja mõelda.

CloudWays toetab erinevaid pilvplatvorme, nii et leiate kogu maailmas palju tonne andmekeskusi. See tähendab, et saate valida teenusepakkuja plaani, millel on teie sihtrühma lähedal andmekeskus, mis parandab saidi laadimist. Arendaja jaoks nad lubavad Giti lihtne integreerimine. Lisaks pakuvad nad SSH-d & SFTP-juurdepääs, API, andmebaaside ja cron-tööde valik jne. Pange tähele, et te ei saa cPaneli ega Pleski integreerida.

Cloudways pakub ka Varnishi kasutajaliidest, mis parandab saidi turvalisust ja toimivust. Nad toetavad erinevaid kiirussõbralikke tehnoloogiaid, näiteks NGINX, PHP 7, Memcached ja Apache server sujuva hostimiskogemuse saamiseks. Saate nende teenuseid testida. Nad pakuvad 3-päevast proovikonto ilma krediitkaardita. Nii et see on parem viis CloudWaysi uurimiseks.

Märge: Cloudways pakub pilvemajutust, kasutades selleks DigitalOcean, Vultr, Amazon, Google ja Kyup taristut. Allpool on Cloudways’i hinnakujundus DigitalOcexi platvormile.

 Plaanivahemikud (4 plaani)
Hinnakujundus7 dollarit kuu kohta – 70 dollarit kuu kohta
VeebisaididPiiramatu
Protsessor1 – 2 südamikku
RAM512 MB – 4 GB
Ladustamine20 GB – 60 GB SSD
Ribalaius1TB – 4TB
SSLTasuta

5. Host1Plus

(Parim: Arendajad – täielik juurjuurdepääs)

host1plus pilveserverid

Jätkates DigitalOceani alternatiivide loendit, siin on Host1Plus. Seal on nii Windowsi kui ka Linuxi pilveservereid. Juhtimine arendaja sõbralike funktsioonide, näiteks SSH-juurdepääsu, DNS-i halduse ja muudele funktsioonidele juurdepääsu saamiseks API-le muudab selle üheks parimateks pilvemajutuse arendajatele.

Põhjus, miks Host1plus on teile uus nimi, mille nad turule tulid just 2008. aastal. Kuid ettevõte kasvab nii kiiresti ja haldab nüüd üle 70 000 kliendi kogu maailmas. Asukohavalikul on saidi laadimisel oluline roll, seepärast pakub Host1Plus pilvandmetöötlust praegu 3 serveri asukohta Saksamaal, USA-s ja Brasiilias.

Host1Plus serverid on varustatud Intel Xeon E5 v3-ga. Lisaks sisaldavad kõik nende plaanid plaanipäraseid varukoopiaid, ühte tasuta IPv4, mastaapsust ja opsüsteemide eelinstalleeritud malle. See pakub tasuta pühendatud IP-aadressi. Samuti toetavad nende serverid KVM hüpervisoonid millel on parem jõudlus ja turvalisus kui OpenVZ-l.

Host1plus kasutades peate töötama peamiselt käsuridadega. Kuid võite installida mis tahes muu OS. Kui teile ei meeldi käsuridade töö, saate cPaneli lisandmoodulit kasutada, kulutades 15 dollarit. Kõige elementaarsem plaan sisaldab ühetuumalist protsessorit, 512 MB muutmälu, 20 GB salvestusruumi ja 2TB ribalaiust, makstes 8 dollarit kuus. Lisaks pakuvad nad 14-päevast tagasimakse poliitikat.

Tugiteenuste osutamiseks pakub Host1plus vestlust ja ulatuslikku teadmistebaasi. Pealegi hindame kõrgelt nende õpetusi, mis sisaldavad kasulikku sisu. Firma ka pakkuda vestlusteenuseid ajavahemikus 9-18 GMT + 3. Kuid saate neid skaneerida ka pärast tööaega. Host1plus on kasvav pakkuja, mis pakub madala hinnaga pilvandmetöötluse teenuseid, andes kasutaja enda käes palju kontrolli.

Linuxi OSPlaanivahemikud (6 plaani)Windowsi OSPlaanivahemikud (4 plaani)
Hinnakujundus8 dollarit kuu kohta – 156 dollarit kuu kohtaHinnakujundus25 dollarit kuu kohta – 152 dollarit kuu kohta
VeebisaididPiiramatuVeebisaididPiiramatu
Protsessor1 südamik – 8 südamikkuProtsessor2 südamikku – 8core
RAM512 MB – 32 + GBRAM4 GB – 32 + GB
Ladustamine20 GB – 1000 GB SSDLadustamine100 GB – 1000 GB SSD
Ribalaius2TB – 24TBRibalaius6TB – 20TB

6. DreamHost – piiramatu SSD pilvemajutus

(Parim: Arendajad, ajaveebid, turundajad)

Unistuste pilvearvutus 2017

Alates 1997. aastast töötanud Dreamhost on tuntud kui usaldusväärne ja kogenud pakkuja. Lisaks kvaliteetsetele hostimisteenustele osutavad nad ka parima domeeniregistripositsiooni positsiooni. Nad pakuvad serveri käivitamiseks 30 sekundi jooksul, seega kiire lahendus arendajatele, turundajatele ja ajaveebidele.

Ettevõte ehitas nutika arhitektuuri, mis koosneb uusimatest tehnoloogiatest nagu tahkismälupulgad ja järgmise põlvkonna protsessorid. Nad panevad serveri juhtimise teie kätte ja saate muudatusi teha käsuridade ja muude tööriistade abil.

Dreamhost pakub ühetuumalist protsessorit 512 MB muutmäluga. Plaan sisaldab ka 80 GB-SSD salvestusruumi ja 100 GB plokkide salvestusruumi just praegu 4,50 dollarit kuus samal ajal kui saate oma vajadustele vastavaid lisaplokke veelgi juurde lisada, hinnaga 10 dollarit kuus. Need pakuvad tasuta üleslaadimisliiklust, samas kui laadimise ribalaiuse eest võetakse teilt tasu. Ja teie investeering on tagatud 97-päevaste tagasimaksetega.

Kas vajate leidlikumaid plaane? Samuti pakuvad nad kuni 8 GB RAM-iga servereid. Veel üks Dreamhosti kasutamise eelis – võite pikka aega pilveserverit käitada, kuni teilt võetakse tasu maksimaalselt 600 tundi. (25 päeva) antud kuul. Nii saate nautida teenuseid DigitalOceaniga võrreldes madalama hinnaga kauem.

Samuti pakub DreamHost DreamObjectsi alt arendaja sõbralikke tööriistu, laadides nominaaltasusid. See sisaldab veebirakenduste arendamist, WordPressi saitide automaatseid varukoopiaid ja teie salvestusrakenduste (CloudBerry, QNAP ja Dropshare ja paljud teised) integreerimist jne..

Vestluse ja e-kirjade kaudu saate nende tugiteenustega igal ajal ühendust võtta. Telefoni teel abi saamiseks peate ostma nende funktsiooni Tagasihelistamine. Kokkuvõttes on DreamHost kena valik ja hinnakujundus muudab selle DigitalOceceni jaoks tõeliselt lähedaseks alternatiiviks.

 Plaanivahemikud (3-plaanilised)
Hinnad4,50 dollarit kuus – 48 dollarit kuus
VeebisaididPiiramatu
Protsessor1 tuum – 4 südamikku
RAM512 MB – 8 GB
RibalaiusLaadige liiklus tasuta üles
Ladustamine80 GB –SSD

7. HostGatori pilvemajutus

(Parim: Blogijad, veebimeistrid ja turundajad)

hostgatoripilve parimad kiired digitaalse ookeani alternatiivid

HostGator pakub kiireid, kuid ökonoomseid pilvemajutusteenuseid. Võib-olla olete kuulnud, kuidas mõned inimesed kaebavad nende jagatud hostimise üle. Kuid kasutades HostGator pilvemajutust, saate maitsta täiesti uut kogemust. Isegi mõned väljakujunenud blogijad mainivad HostGator Cloud teenuse parimat veebimajutust.

Lisaks kvaliteedile on hindade määramine ka teine ​​asi, mis teeb HostGatorist hea DigitalOceani alternatiivi blogijatele ja veebimeistritele. Hostgator pakub kohevat pilveplaani 4,95 dollarit kuus samas kui Digitalocean võtab tasu 5 dollarit kuus. Lisaks pakub HostGator võrreldes DigitalOcenekiga oma kasutajatele rohkem ressursse, näiteks kahetuumaline protsessor, 2 GB muutmälu, mõõtmata ribalaius ja salvestusruum jne. Kuigi DigitalOcean pakub ühetuumalist protsessorit, 20 GB SSD salvestusruumi, 512 MB muutmälu ja 1TB ribalaius.

Skaleeritavus on HostGatori ilu ja lihtsalt lihtsate klõpsudega saate oma ressursse vastavalt oma vajadustele suurendada. See ei võimalda mitte ainult kulusid kokku hoida, vaid päästab teid ka andmete rände ja ressurssidevabade probleemide eest. Kiirete teenuste osutamiseks hõlmavad need kõigi oma plaanidega integreeritud kohalikku vahemällu salvestamist.

Teine motiiv HostGatori valimiseks digitalokeani kohal on juhtpaneel. HostGator sisaldab hõlpsalt juhitavat juhtpaneeli. Samuti näitab HostGator suuremat usaldust oma teenuste vastu, mille tulemusel nad pakuvad 45 päeva raha tagasi garantii, mis ületab tööstuse keskmist.

Kas HostGator pole teile endiselt muljet avaldanud? Oleme kindlad, et see muudab teie meelt. Digitalocean ei paku elavat vestlust ja abi saamiseks peate esitama pileti, mis on aeglane protsess. Ja kui te ei tea serverihaldusest ja muudest tehnilistest parameetritest palju, siis võite sattuda tõsistesse probleemidesse. Teisest küljest pakub HostGator klienditoe telefoni, reaalajas vestluse ja piletimüügi kaudu. Need pole küll otsevestluses järjepidevad, kuid on siiski palju paremad kui ükski piletimüügisüsteem.

 Hatchling, beebi- ja äripilv
Hinnakujundus4,95–9,95 dollarit kuus
Veebisaidid1 – piiramatu
Protsessor2 südamikku – 6 südamikku
RAM2–6 GB
RibalaiusMõõtmata
LadustamineMõõtmata
AlamdomeenidPiiramatu

Märge: Kõrgemad plaanid sisaldavad SSL-i ja pargitud domeenide funktsioone

8. InMotioni majutamine

(Parim: Veebiturundajad, ajaveebiblogijad ja suuremad arenevad projektid)

InMotion Cloud VPS hostingu ülevaade

Järgmine parim alternatiiv DigitalOcexi jaoks on hästi korraldatud, usaldusväärne ja populaarne InMotioni hostimine. CNET usaldab ettevõtet ja sai BBB-ga A + reitingu. Samuti on tuhandeid häid ülevaateid tegelikelt kasutajatelt. Tavaliselt eristatakse neid kiirustavate kiirete teenuste, kiire reageerimisega klienditoe ja helde teeninduse poolest 90 päeva tagastamispoliitika.

InMotion pakub hallatud Cloud VPS-i hostimisteenuseid, mis võib olla põhjus, et nende plaanid on DigitalOceceniga võrreldes kallid. Kuid sellised plaanid väärivad kõrgeid spetsifikatsioone. Võtame vaid näite nende VPS-1000HA-S (kõige põhilisem) plaanist, mis maksab 29,99 dollarit kuus kuid sisaldab 4 GB muutmälu, 75 GB SSD salvestusruumi, 4 TB ribalaiust, 3 IP aadressi, varundamist ja palju muud. Lisaks lubatakse piiramatul hulgal veebisaite võõrustada ühe paketiga. Kõik Cloud VPS-i kavad on optimeeritud ka e-kaubanduse vajaduste jaoks.

Selliste leidlike plaanide korral võite arvata, et see on loodud blogijate ja veebiturundajate, mitte algajate jaoks. Kuna nad pakuvad VPS-põhist pilvemajutust, võite seda oodata kiviktaimla 99,99% Uptime ja välkkiire kiirus. Maksimaalsed kiirustsoonid mängivad olulist rolli kiiruse parandamisel, mis võimaldab teil valida väljastuskeskuse asukoha väljamakse ajal.

Kui te juba kasutate cPanel koos oma olemasoleva pakkujaga, siis on teil hea meel teada saada, et InMotion sisaldab seda intuitiivset cPanelit koos kõigi nende Cloud VPS-i plaanidega. Samuti pakuvad nad tasuta domeeninime koos 6- ja 12-kuuliste plaanidega. 1 või 2 südamiku asemel arendab InMotion süsteemi, kus teie ülesanne on kiiremaks täitmiseks jaotatud saadaolevate protsessorituumade vahel ja seega saab mitu toimingut spontaanselt täita.

Teine funktsioon, mis muudab InMotioni üheks suurepäraseks DigitalOceani alternatiiviks, on klienditeenindus. Lisaks vestlusele, telefonile ja e-kirjadele saate ka Skype’i kaudu vestelda.

Ehkki nende plaanid on DigitalOceceniga võrreldes kulukad, saate siiski hästi esitletud plaani, mis sisaldab lõõskavat kiiret kiirust SSD-ga (20x kiirem kui ketravad ajamid), serveri hetktõmmist, varundamist, tasuta saidi migratsiooni ja palju muud.

 Plaanivahemikud (3 plaani)
Hinnad29,99 dollarit kuus – 74,99 dollarit kuus
VeebisaididPiiramatu
ProtsessorTasuta
RAM4 GB – 8 GB
Ribalaius4TB – 6TB
Ladustamine75 GB – 260 GB SSD
IP-aadressid3 – 5
cPanelTasuta

Järeldus

Pilvemajutus muutub järk-järgult populaarseks platvormiks arendajate, ajaveebide pidajate ja veebiturundajate jaoks, kuna sellel on potentsiaalseid eeliseid, nagu näiteks kindel tööaeg, mitu andmekeskuse valikut, kiire kiirus ja palju muud.

Samuti pakub pilvandmetöötlus unikaalset funktsiooni, kus teie andmed kloonitakse erinevatesse serveritesse ja serveri rikke korral töötab teie sait ikkagi normaalselt muu töötava serveri kaudu. See on pilvemajutamise võluv ilu.

Parima DigitalOcexi alternatiivi valimine muutub väga lihtsaks, kui hoiate silma peal, millist tööd soovite teha. Kui otsite alternatiivi jaoks vajaduste arendamine, siis soovitame Kamatera ja Vultr sest saate kõik arendajasõbralikud tööriistad ja rakendused ühest kohast. Lisaks on neil ööpäevaringne tugiteenuste meeskond, kes tegeleb kasutaja päringutega kiiresti.

Teisest küljest, kui olete a blogija või veebiturundaja ja soovite hostida oma ajaveebi pilvemajutamisel pikemaks ajaks siis A2Hostimine ja DreamHost pakkuda meelerahu teenuseid. Need on hämmastavalt kiired, nende tööaeg on üle 99,9%, neid on lihtne kasutada ja tugiteenuseid pakutakse peamiselt otsevestluse, telefoni ja piletimüügi kaudu. Lisaks on mõlema võõrustaja kohta palju kolmandate osapoolte häid ülevaateid.

See on meie tagasihoidlik soovitus DigitalOceani alternatiivide kohta. Nii et valige oma vajaduste pakkuja ja jagage meiega oma armastatud mõtteid. See teeb meile rõõmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map