Kümme parimat Windowsi serverimajutuse pakkujat 2020

0

Nii et plaanite seda kasutada Windows Serveri hostimine kuid segaduses, et otsustada, milline neist on parim pakkuja?


Kümnete võõrustajate saadavus muudab erinevate ettevõtete vahel valiku tegemise üsna keeruliseks, kuid tegime põhjaliku uuringu ja tulime välja parimate võimalustega.

Windowsi ja Linuxi veebimajutuse vahel on oluline erinevus peale selle, et viimane maksab vähem raha.

Kui olete arendaja või programmeerija, kes enamasti tegeleb ASP, MS SQL või ASP.net jne. siis sobib Windowsipõhine hostimine teile ideaalselt.

Windowsi OS-i toega serverite peamised eelised:

 • Regulaarsed värskendused optimaalse jõudluse tagamiseks
 • Ettevõtte taga on uusim turvapaik, mis tagab tugeva kaitse
 • Masina haldamiseks pole vaja õppida põhjalikke oskusi
 • Ühildub Microsofti FrontPage’i ja täiustatud funktsioonidega
 • Suurepärane võimalus Windowsi põhiste rakenduste arendamiseks
 • ASP, visuaalsed põhitõed, .Net ja ASP.net sõbralikud
 • Graafilist kasutajaliidest on Linuxiga võrreldes lihtne kasutada
 • Saate asju hõlpsalt juurutada, installida või muuta (tänu GUI-le)
 • Töölaua kaugjuurdepääsu lubamine

Windows Serveri majutamine vs Linux OS

Kümme parimat Windowsi serverimajutuse pakkujat 2020

1. Kamatera

Pilvepõhise Windows Serveri veebimajutuse osas võime unustada, kuidas Kamatera on tipptasemel tehnoloogiaga ehitatud platvorm ja ülim skaalautuvus, mis majutab kõiki erinevaid rakendusi, veebisaite ja Windows OS-i keskkonda.

Erinevalt paljudest veebimajutusettevõtetest, mis maksavad palju raha, on nende plaanid väga taskukohased ning võimaldavad ka ülimat skaleeritavust liikvel olles. Sellegipoolest saate mõne hiireklõpsuga suurendada või vähendada serveri ressursse, näiteks salvestusruumi, mälu ja töötlemisvõimsust.

Mastabeerimise protsess on lihtne ja kiire ka tänu kiirele varustamisele. Soovitud Windowsi masina vajalike ressurssidega juurutamine võtab vähem kui ühe minuti. Kõik, mida peate tegema, on valida enda valitud operatsioonisüsteem, andmekeskuse tsoon, CPU, RAM, salvestusruum, serveri nimi ja arveldustsükkel. Lisaks on nende kasutajasõbralikul juhtpaneelil oluline roll ka teie konto haldamiseks.

Mis teeb Kamatera silma paistma teiste pilvimajutuse pakkujate seas, on vahetu 24 × 7 klienditoe võimalus, mida saab kasutada otsevestluse, telefonikõne ja piletite kaudu. Lisaks pakuvad nad ka suurt teadmistebaasi, kust saate eneseabi. Kamateral on aastakümnete pikkune kogemus tööstuses, asjatundlikud töötajad ja tipptasemel riistvara, et tagada maksimaalne tööaeg ja kiired teenused.

Kõik nende serverid (asuvad 13 piirkonnas) kasutavad kiireimaid Inteli protsessoreid, mis on eelmistest versioonidest 300% kiiremad, ühendatud 40 Gbit avaliku ja privaatvõrguga ning pakuvad väga eraldatud keskkonda. Lisaks kogete SSD-de abil kiireimat võimalikku kiirust.

Pole vahet, kas vajate eelnevalt koostatud plaani või soovite luua oma serveri, pakuvad nad mõlemat võimalust. Saate luua serveri Windowsi opsüsteemi jaoks, mis sisaldab kuni 384 GB mälu, 72 vCPU südamikku ja 1TB salvestusruumi.

Saadaval on ka muid OS-i suvandeid, sealhulgas CentOS, Debian, CloudLinux, Windows, FreeBSD, OpenSUSE, Gentoo, FreeNAS ja Ubuntu jne. Lisaks on teil lubatud kasutada ka oma pilti..

Üldiselt soovitame anda Kamaterale võimalus teie andmeid majutada, kuna saadaval on ka 30-päevane tasuta prooviversioon..

2. Vultr – usaldusväärne pilve Windowsi hostimine 15 andmekeskuse valikuga

vultr parim Windowsi serveri pilv

Vultr on suhteliselt uus hostimisteenuste pakkuja, asutati 2014. aastal, kuid mida haldab meeskond, kellel on vähemalt 20-aastane veebimajutuse kogemus. Me avaldasime nende tööaja, kiiruse ja mastaapsuse üle tõelist muljet.

Ettevõte kasvas kiiresti ja temast sai üks hiiglaslikke pilvemajutusteenuste pakkujaid, kes omavad üle 100 000 kliendi kogu maailmas.

Vultr pakub sõltumatuid pilveservereid selle kasutamiseks vastavalt teie vajadustele, nagu Windows või Linux.

Üks silmapaistvamaid asju on see, et Vultr pakub laia valikut plaane koos pühendatud ressurssidega. Võite hõlpsalt leida kõige sobivama plaani, mis sobib teie vajadustega.

Lisaks pakuti pilvetehnoloogiaid lihtne mastaapsus. Nii et kogu konto migreerimise asemel saate Vultriga vajadusel ressursse kohe suurendada või vähendada.

Ja massiivse liikluse korraldamiseks on olemas ka automaatsete paljasmetalliserverite kohene varustamine. Seega ei pea Vultriga kunagi muretsema skaleeritavate võimaluste pärast.

Vultril on erinevad andmekeskused, mis tagavad madala latentsusaja kui paljud pilvemasinad. Neil on 15 andmekeskuse asukohta mille hulgast valida vastavalt vaatajaskonna geograafilisele asukohale.

Teisest küljest aitab see vähendada ka teie saidi ja rakenduste laadimisaega kogu maailmas. Kogu võrk on ehitatud tahkes olekus draivide ja äriklassi riistvaraga, mis tagab suure lugemis- ja kirjutamiskiiruse. Seega on seisakuid väga väike, sest riistvara rikke korral lülitub süsteem automaatselt teie andmete muudele koopiatele..

Võite pidada negatiivseks või mitte, et Vultr ei paku Pleski juhtpaneeli Windowsi hostimisserveri haldamiseks. Need pakuvad lihtsat ettevõttesisest armatuurlauda, ​​millel on ühe klõpsuga installija.

Ehkki nad on partnerid, kes pakuvad Pleski 30-päevaseks prooviversiooniks. Tehnilise abi osas saate esitada pileteid või õppida üksikasjalike dokumentide kaudu.

Kahjuks pole live-vestlust. Vultril võõrustades saate mitte ainult vabalt mängida, vaid saate hõlpsasti mastaapsuse ja kahtlemata usaldusväärse jõudluse ära kasutada.

3. InterServer

InterServer

Interserveri eesmärk on pakkuda usaldusväärseid ja taskukohaseid teenuseid. Veebimajutus on konkureeriv turg ja Interserver tegeleb sellega mõistlikult alates 1999. aastast. Ettevõte teatab sageli tohututest allahindlustest, näiteks piiratud aja jooksul vaid ühe sendise hostimisega..

Erinevat tüüpi hostimislahenduste kõrval saate domeeninime registreerida ka konkurentidega võrreldes väga madala pikendamise korral.

Nagu teised pakkujad, pakuvad nad teile pikema tähtajaga plaanide korral (nt 3-aastased) madalamat hinda. Nende Windowsi jaoks optimeeritud hosting pakub üsna piiramatuid võimalusi. Saate piiramatut salvestus-, andmeedastus-, e-posti ja alamdomeene. Lisaks saate majutada kuni 20 saiti.

Kiire jõudluse jaoks on eraldi SSD-põhine vahemällusüsteem. Pealegi on olemas ka tasuta integreeritud CDN kiire laadimise tagamiseks kogu maailmas.

Tähelepanuväärne on veel see, et need sisaldavad tasuta iganädalasi andmete varundamisi, samas kui taastamine nõuab päringu saatmist. Lisaks salvestatakse teie andmeid tõrketaluvusega salvestusmehhanismis “RAID-10”. InterServer on nende ettevõtete hulgas, kes pakuvad 99% tööaega ja jah, nad võimaldavad seda tõhusamalt kui lubas.

Kliendi mugavuse huvides sisaldavad need juhtpaneeli Plesk, mida mitte ainult enamik Windowsi serveriteenuse pakkujaid pakub, vaid ka lihtne kasutada. Saadaval on ka tasuta SSL-sertifikaat, mis on oluline mitte ainult turvalisuse, vaid ka otsingumootori paremusjärjestuse määramisel.

Nad ei paku tasuta domeeni, selle asemel saate seda osta soodushinnaga 1,99 dollarit. Ettevõttel on ööpäevaringselt klientide abistamiseks kõik peamised viisid, näiteks otsevestlus, telefon ja e-post. Oma kogemuse põhjal võime öelda, et nad kuuluvad nende ettevõtete hulka, kelle vestlus on väga kiire.

Kui te pole oma olemasoleva pakkujaga rahul, saate sujuvalt üle minna InterServerile, maksmata ühe teenari eest. Ja lisaks paljudele eelistele on ka 100 dollarit AdWordsi krediiti ja 20% Template Monster allahindlus ootab teid.

4. DreamHost – odav Windows Serveri hostimine pilves

dreamhost

Alates 1997. aastast on DreamHost pidevalt kasvanud ja hostitud üle 1,5 miljoni domeeni nende põrandal. Nad pakuvad täielikke veebilahendusi, sealhulgas domeeninimede registreerimist ja igasuguseid veebimajutusteenuseid.

Erinevalt ülalnimetatud kahest pakkujast ei paku nad ühiskasutatavat Windowsi hostimist. Nii et kui soovite Windowsi hostida, saate seda teha pilveplatvormil.

Pealegi on Linuxi jaoks nende jagatud hostimine suurepärane valik, mida toetab 100% tööaja garantii, tasuta SSL ja 97 päeva tagasimakse eeskirjad.

DreamHosti pilvemajutus on haldamata teenus, kus teil on lubatud juurutada Windows, Linux ja BSD operatsioonisüsteemid. Teile antakse täielik juurjuurdepääs, mis võimaldab teil installida teie valitud operatsioonisüsteemi.

Kuna pilvemajutus töötab mitmest masinast, mis toimivad ühena, seega on seisakuid kõige vähem. Pilveinfrastruktuuri suurim eelis on mastaapsus, mis võimaldab teil vajadusel ressursse kohe laiendada.

Nad pakuvad SSD-serverites palju salvestusruumi. Nende väikseima plaani järgi saate 80 GB SSD-ruumi ja 100 GB plokkmälu ilma lisakuludeta.

Lisaks tagavad nad isoleeritud keskkonna, nii et teie saiti ei mõjuta teised kontod teiste liikluse kasvu ajal.

Pange tähele, et jagatud Windowsi serveris on Pleski juhtpaneel tasuta saadaval, kuna selle põhjuseks võib olla jagatud hind. DreamHosti pilves olles pakuvad nad lihtsalt lihtsat juhtpaneeli, nii et teil peaks olema veebimajutuse halduse kogemus.

Pilve DreamHost abil ei pea te ühekordset summat korraga maksma. Võite nende teenused igal ajal tühistada ja seega pole teil vaja tagasimakse poliitikat. Lisaks saate varufailide salvestamiseks hõlpsalt integreerida kolmanda osapoole salvestusrakendusi.

Ehkki neil on live chat ja telefonitugi, pakutakse DreamHost 24/7 tehnilist tuge peamiselt piletimüügisüsteemi kaudu. DreamHost on suurepärane valik eriti arendajatele, kuna see on usaldusväärne ja pakub täielikku juurjuurdepääsu väga taskukohase hinnaga.

5. TMDHosting

TMDHosting

Siin on iseloomulik TMDhosting, millel on palju põhjuseid, mis sunnivad otsijaid neid arvestama Windowsi serverimajutuse otsimisel. TMD on eriti stabiilne veebimajutaja koos 99,999% garantii ja lõõmavat kiiret teenindust.

Ühises keskkonnas saate kasutada Windowsi põhiseid serverivõimalusi. Ettevõte on aeglase pöörlemisajami asendanud SSD-d, mis on 20x kiiremad, seetõttu laadib teie veebisait kiiremini.

Lisaks jõudlusele pakub TMDHosting ilmatu 60-päevast raha tagasi garantii, mis ületab tavapärast perioodi. Seega tähendab see, et teil on rohkem aega nende hindamiseks. Parim osa on see, et nende põhiplaan mahutab kuni 6 veebisaiti, piiramatut salvestusruumi, MSSQL-i andmebaasi ja ribalaiust.

Kõige tähtsam on see, et nad tagavad alati uusimate .NET-raamistike kiire kättesaadavuse. TMD-l on tugev serveripoolne turvalisus, tulemüüri kaitse ja värskendatud turvapaikade loomine. Neil on aktiivsed tulemüürid, mida toetab populaarne BitNinja. Lisaks sellele hoiavad teid automaatne jälgimine, automaatvärskendused ja rämpsposti eksperdid teid turvaliselt.

Ettevõte on piisavalt helde, et pakkuda iga plaani korral tasuta domeeninime kõrval odavat veebimajutust. On olemas ka ühe klõpsuga tasuta SSL mis on oluline nii turvalisuse kui ka SERP edetabeli jaoks.

Hostimisfunktsioonide haldamiseks sisaldavad kõik kontod Pleski paneeli, mis erineb mõnevõrra cPanelist, kuid mida on lihtne kasutada. Keegi ei kujuta ette veebisaidi haldamist ilma varukoopiateta ja muidugi maksavad varukoopiad teile lisaraha. Kuid TMDHosting teeb selle teie jaoks lihtsaks, pakkudes tasuta varundamise ja taastamise teenuseid.

Kolmandate osapoolte toele toetumise asemel on alati parem omada ettevõtte eksperte tehnilise abi saamiseks. TMDhosting teeb ööpäevaringselt klienditoe kättesaadavaks mitme kanali kaudu, näiteks otsevestlus ja piletid.

Telefonitugi on saadaval ka esmaspäevast reedeni. Sujuva toimimise tagamiseks saate parimaid rahalisi teenuseid ja taskukohaseid Windowsi serverikavasid koos kõigi kellukeste ja viledega.

6. A2Hosting

a2hosting Windows VPS Server

Olles üks paindlikumaid veebihostereid tööstuses, kohandas A2Hosting nende teenuseid vastavalt kliendi vajadustele. Ettevõtmine algab 2001. aastal valitud klientide teenindamiseks, kuid 2003. aastal otsustasid nad teenindada laiemat turgu, tutvustades oma platvormi kaudu mitmesuguseid veebimajutusteenuseid.

Täna tutvustavad nad nii Linuxi kui ka Windowsi serveriplaane. Lisaks VPS-ile ja sellele pühendatud saate säästlikus hinnas kasutada isegi Windowsi hostimist ühises keskkonnas.

A2Hosting teab, kui suur kiirus on tema klientide jaoks ülioluline. Nii et sõltumata hostimise tüübist (jagatud, VPS jne), on kõik paketid kaasas SSD-põhised serverid sujuvaks andmeedastuseks. Lisaks on andmekeskuse asukoha valik (USA, Euroopa ja Aasia) teie otsustada.

Teie klientidele lähim asukoht võimaldab andmetel kiiresti andmekeskusest kliendi brauserisse liikuda, seega kiire laadimisaja. Kiiruse täiendava eelise jaoks saate isegi Turbo tehnoloogiaid seadistada.

A2hostingul on Windowsi jagatud serverimajutus odavaim viis Windowsi OS-i tehnoloogiate kasutamiseks. Teile antakse piiramatu SSD veebiruum kogu salvestusvajaduse jaoks, nagu OS, andmebaasid.

Lisaks sisaldab iga kava piiramatut andmeedastust, mis tähendab, et külastuste arvule pole kuupiiranguid.

Nende Windowsi hostimine hõlmab Pleski juhtpaneeli, millel on intuitiivne liides domeenide, e-kirjade ja andmebaaside jne haldamiseks. Nad toetavad mitut ASP.NET-i versioonid, .NET, Silverlight ja tasuta SSL-sertifikaadid.

Tavaliselt kritiseeritakse Windowsi opsüsteemi halbade turvameetmete pärast. A2Hosting pakub piisavat kaitset pahatahtliku tegevuse eest.

Viiruse skannimine, kerneli värskendused, tulemüür ja eriti süsteem Julma jõu vastu kaitsevad teid igast küljest. Nii et te ei pea muretsema Windowsi veebiserveri turvalisuse pärast.

Klienditugi on iga veebimajutusettevõtte selgroog; nad juhtisid targalt ka klienditoega. Reaalajas vestlus, e-kirjad ja telefonitugi on abi saamiseks saadaval 24/7/365.

A2Hosting on usaldusväärne veebimajutaja, kas soovite Windowsi või Linuxi hostimist. Pealegi saate uskumatuks igal ajal raha tagasi garantii (st 30-päevase täieliku tagasimaksega ja seejärel kasutamata teenuste eest proportsionaalselt).

7. GoDaddy

Godaddy akende veebimajutus

Kui teil on väike eelarve ja otsite odavat Windowsi serverimajutust, siis on Godaddy mõistlik valik. GoDaddy on suurim domeenide registripidaja haldab üle 76 miljoni domeeni. Lisaks domeeni registreerimisele pakuvad nad ka Linuxi ja Windowsi veebimajutust.

GoDaddy on tuntud tohutu sissejuhatava allahindluse poolest, kus saate säästa märkimisväärset raha, sõlmides pikaajalisi lepinguid, näiteks 3-aastaseid. Samuti saate osta turundustööriistu, veebiturvalisust, SEO-teenuseid, e-posti hostimist ja kontoritööriistu.

GoDaddy oli pealkirjades suurte teenuste lagunemise tõttu, kui nende hostimis- ja e-posti teenused langesid, mis mõjutab tõsiselt nende mainet. Kuid nüüd on need palju paranenud ja pärast seda pole teenuste katkestamise kohta suurt juhtumit.

Nad pakuvad 99,9% tööaega ja neil on aktiivse DDoS-kaitsega turvaprotokollid. Seal on peaaegu 50 rakendust, mida saab ühe klõpsuga kasutusele võtta. Hostimise haldamiseks on tasuta Pleski juhtpaneel, mis on varustatud iga plaaniga, mis on Windowsi VPS-serveri kohta üsna kuulus.

Esimeses “Economy” plaanis on need 100 GB salvestusruumi ja piiramatu ribalaiusega. Lisaks võimaldab see 10 MySQL ja 1 MSSQL andmebaasi. See võimaldab majutada ühte domeeni, samas kui ülejäänud kaks kava saavad majutada piiramatul arvul veebisaite.

Võib-olla kuulete tasuta domeeninime, kuid GoDaddy teeb muud tööd. Koos tasuta domeeninimega pakuvad nad esimesel tellimisaastal tasuta Microsoft Office 365 e-posti aadressi.

Üheski paketis pole ühtegi tasuta varukoopiat, ehkki olemas on ka valikuline varundusteenus, mis maksab vaid 0,99 dollarit kuus. Nad loovad nii automaatseid varukoopiaid kui ka turbekontrolli.

GoDaddy on klienditoe poolelt üsna piiratud, peamine abistamisviis klientide jaoks on e-kirjade kaudu, samal ajal kui reaalajas vestlus on saadaval kindlatel tundidel. Jah, GoDaddy seisis minevikus silmitsi mõne ebasoodsa sündmusega, kuid ettevõte parandas oluliselt stabiilsete veebilahenduste pakkumist.

8. 1and1 IONOS – odavaim Windows VPS Serveri hostimine

1and1 odav Windows VPS koos plesk

Alustades oma teekonda 2003. aastal, võite nende kohta kuulda peamiselt domeeniregistraatorina selliste eristavate sooduspakkumiste tõttu nagu 0,99 dollarit domeene ja olulisi allahindlusi populaarsete laiendite, näiteks .com ostmisel. Aga 1&1 on midagi enamat kui lihtsalt domeeni registreerija. Nad pakuvad ulatuslikku veebimajutustoodete, veebiturbe, veebiturunduse, e-posti hostimise ja veebisaidi loomise tööriistade kataloogi.

Kui te ei soovi oma taskusse suurt auku teha, on 1and1 taskukohane viis Windowsi hostimisserveri käivitamiseks. Saate seda kasutada ASP.NET ja .NET samas kui see maksab lihtsalt alla ühe dollari kuus. Isegi nende esimene plaan pakub piiramatut salvestusruumi ja võimaldab teil hostida piiramatuid domeene.

Ka aastase tellimuse korral saate esimesel aastal tasuta domeeninime. 1&1 on pädev tarnima 99,9% tööaega, kuid kiiruse seisukohast peate võib-olla optimeerimise eest hoolitsema ja teil peaks olema aktiivne CDN. Tore, et isegi kõige odavama Windowsi serveri korral kaitseb teie investeeringut 30-päevane tagasimaksepoliitika.

1and1-l on mitu andmekeskust 10 erinevas asukohas, sealhulgas Hispaanias, Saksamaal, Suurbritannias ja USA-s, mis võimaldavad neil pakkuda selliseid funktsioone nagu geo-redundants. Selle süsteemi kaudu salvestavad nad teie andmed kahte eraldi andmekeskusesse, nii et riistvaraprobleemid ei mõjuta teid.

Nagu teised veebimajutajad, 1&1 IONOS pakub turvalist hostimist rakenduse kaudu tulemüürid, serveri jälgimine, DDoS-i kaitse, jne. Kuid täiendava hoolduse jaoks saate lubada ka valikulise SiteLocki turvalisuse, mis on tõhus teenus haavatavuste ja häkkide vastu. Võite seda kasutada 30-päevase prooviversiooniga ja siis kõigest 0,99 dollarit kuus.

Kõigi Windowsi plaanidega kaasneb ka e-posti majutamine. Teil on lubatud luua kuni 100 e-posti kontot. Pidage meeles, et igal kontol on 2 GB e-posti salvestusruumi.

Lisaks muudele tasuta pakkumistele 1 ja 1 kingitus 100 dollari väärtuses turunduskrediiti Bingi reklaamimiseks. E-post, vestlus ja telefon on peamised viisid ööpäevaringselt tehnilise abi saamiseks. Kui teil on sularaha otsa ja soovite odavaimat Windowsi hostimist, on 1and1 kahtlemata üks võimalus, millele mõelda.

9. HostWinds

hostwinds

2010. aastal käivitatud HostWinds on mitme auhinna võitnud Windows VPS-i hostiteenuse pakkuja. Kunagi kanti nad 500 Inc. nimekirja.

HostWindsi VPS-i hostimiskategooria on saadaval mõlemas variandis; Linux ja Windows. Nad panevad teie otsusele, kas valida hallatav või haldamata VPS Windows Plan.

Kui olete kogenud inimene, saate hallamata serveri valimisega märkimisväärselt kulusid kokku hoida, samas kui VPS-iga uue ajaveebi ajakirjanike / arendajate jaoks sobivad hallatud lahendused kõige paremini.

HostWinds võimaldab teil valida Windowsi opsüsteemi erinevate versioonide hulgast. Nad teavad, kui oluline on kiirus veebisaitide omanike ja külastajate jaoks, sellepärast koos kõigi serveritega 1 Gbps sadamad ja SSD-d.

Lisaks võite vastavalt geograafiliselt sihtrühmale valida andmekeskuse Dallase või Seattle’i hulgast. Hostwinds on üks väheseid ettevõtteid, kes lubavad pakkuda jahmatav 99,999% saadavus. Sellegipoolest on teie kliendil alati juurdepääs teie veebisaidile.

Samuti astusid nad palju samme, et muuta oma teenused turvaliseks. Lisaks põhijälgimisele on olemas ka automaatne DDoS tuvastussüsteem. Lisaks öiste varukoopiate olemasolule saate vabalt tegutseda vaid ühe dollari eest kuus.

VPS-i tõttu saate teistelt täiesti privaatse hostimiskonto. See tähendab, et pole ohtu, et teie serverit häiriksid sama serveri rasked saidid.

Skaalautuvus on üks olulisi osi, mida tuleks arvestada, kui ennustate lähituleviku kasvu lähitulevikus. Need võimaldavad teil värskendada oma VPS-i sujuvalt ja üleliigsete võimaluste jaoks on teil saadaval spetsiaalsed paketid.

Pidage meeles, et tasuta Pleski juhtpaneeli pole – see tähendab, et peate litsentsi eest maksma paar lisatasu. Litsentsi maksumus sõltub teie valitud versioonist.

HostWindsi klienditoe piirkond on üsna muljetavaldav, kus tugiisik ilmub mõne sekundi jooksul otsevestlusesse. Lisaks on abiks ka tugipiletid, telefon ja teadmistebaas.

10. CloudWays – parim pilvehaldusega Windows Serveri hostimine

cloudways

Alates selle loomisest on Cloudways parim lahendus Linuxi ja Windowsi serverite jaoks. Nad on teinud koostööd mitmete juhtivate pilveteenuse pakkujatega nagu Vultr, Amazon ja Google jne ning muutes nende teenused lihtsaks koos aktiivse klienditoega. Pilveteede kaudu saate hallatud teenuseid tipptasemel pilvearhitektuuril mõistliku hinnasildiga.

Cloudways on mõnevõrra parim võimalus, kui te ei soovi tegeleda tehniliste asjadega või algajas. See võimaldab teil hõlpsalt kasutada Amazoni, Google’i, Kyupi, Vultri ja Linode pilvi.

Pange tähele, et nagu ka teised pilveettevõtted, pole Pleski paneel tasuta. Haldamiseks võite osta Pleski litsentsi või hallata nende lihtsustatud juhtpaneeli kaudu.

Ehkki Cloudways sisaldab tasuta Let’s Encrypt SSL-i, mitmeid vahemällusüsteeme kiiruse tagamiseks ja mis kõige tähtsam – ööpäevaringne klienditugi reaalajas vestluse kaudu.

Enamik pilveteenuse pakkujaid ei võta saitide migratsiooni peavalu, samas kui Cloudways seda pakuvad vaba ränne konto kohta. WordPressi kasutajate jaoks on neil andmeedastuseks WordPressi pistikprogramm. Ja teiste jaoks peate esitama taotluse.

Cloudwaysi kõige tähelepanuväärsem osa on see, et tänu partnerlusele teiste pakkujatega teevad nad teie saidi või rakenduse majutamiseks kättesaadavaks tohutu hulga andmekeskusi. Lisaks saate 3-päevase proovikonto registreerumisega nende teenuseid tasuta kasutada.

CloudWays sisaldab nende juhtpaneelil ühe klõpsuga installijat, mis toetab 10+ rakendust, näiteks WordPress. Lisaks on saadaval ka mõned täiustatud hostimisvalikud, mida te tavaliselt ei leia jagatud Windowsi hostimises, näiteks ühe klõpsuga kloonimine ja lavastus.

Tagasimakse poliitikat ei kohaldata, kuna igal kuul saate nende teenused tühistada ja seega kviitungitelt ei võeta. See on mugav viis Windowsi masina ja aktiivsete tugikanalite juurutamiseks.

11. HostGator

hostagor

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, on HostGator silmapaistev nimi hostimise valdkonnas. Tohutud allahindlused on nende populaarsuse üks punkte. Võite käivitada ASP.NET äärmiselt konkurentsivõimelise hinnaga. Ja saate mõõtetu ribalaiust ja salvestusruumi. Eriti võimas Pleski juhtpaneel on lisatud Windowsi hostimiskavadesse ilma lisakulusid nõudmata.

HostGator pakub 99,9% -list tööaja garantii, mis kehtib nii võrgu kui ka riistvara rikete korral. Ja kui tööaeg langeb alla lubatud protsendi, väljastavad nad teie kontole hostimiskrediidi.

Nende Windowsi serveris on palju programmeerimisfunktsioone, näiteks mitu ASP.NET versiooni, PHP, Python, AJAX, ja paljud teised.

HostGator on üks hostidest, kes pakub diferentseeritud tagasimakse poliitikat. Kui enamik ettevõtteid pakub Windowsi plaani korral 30-päevast tagasimakse poliitikat või seda ei tehta, annab HostGator 45 päeva turvalisus oma raha.

Vastupidiselt paljudele võimaldavad nad piiramatul arvul MSSQL ja MySQL andmebaase. Ja igal kontol on tasuta jagatud SSL-sertifikaadid.

Peaaegu 40 avatud allkirjastamise skripti saab installida vaid ühe klõpsuga. Saidi ehitamisel võite vajada head paigutust.

Praegu hooldab HostGator peaaegu 4500 tasuta malli seotud erinevate kategooriatega. Ja ärge muretsege oma olemasolevate veebisaitide migratsiooni pärast, kuna need pakuvad tasuta migratsiooni ja domeeni ülekandmist.

Kuigi HostGator on suurepärane veebimajutaja, mis pakub taskukohase hinnaga skaleeritavaid valikuid. Kuid me ei leidnud nende otsevestlust nii kiiresti. Enamasti on nende keskmine reageerimisaeg vahemikus 5 minutit, mis pole kiire.

Lisaks saab päringute jaoks kasutada tugipileteid ja telefoni. Klientide abistamise mitmete võimaluste olemasolu on aga tõepoolest kasulik. Neil on ka ulatuslik teadmistebaas, kust leiate DIY juhendeid ja iseõppimisjuhendeid.

Lõplikud mõtted: millise Windowsi hostimisserveri peaksin valima??

Milline peaksite olema kiirete teenuste, usaldusväärse hostimise ja guru tehnilise toe nautimiseks??

Me loetlesime mõned populaarsemad Windowsi opsüsteemi veebimajutusettevõtted, kes võõrustavad teie projekte usaldusväärsetel platvormidel, mida toetab ettevõtlusklassi infrastruktuur. Siin on aga meie soovitused:

A2Hosting: Need pole mitte ainult Windowsi serverite jaoks taskukohased, vaid ka piisavalt helded, et pakkuda piiramatut SSD-hostimist, guru tuge, Plesk Onyxi juhtpaneeli, tasuta SSL-sertifikaate ja 20x kiiremat turbusserverit koos raha tagastamise garantiiga igal ajal..

DreamHost: Kas vajate rohkem ruumi ja massilist plokkide hoiustamist? Selle stsenaariumi korral valige DreamHost, kuna saate tasuta 100 GB plokkide salvestusruumi, 80 GB tahke oleku hostimist ja piiranguteta ribalaiust. Nendega saate hõlpsalt juurutada Windowsi, BSD ja Linuxi OS-i.

1 ja 1: Kui olete algaja või teil on väikseim eelarve, siis minge julgelt 1and1-ga. Selles nimekirjas parim Windowsi serverimajutus, need on odavaim, kui kasutada 100 GB salvestusruumi, tasuta metamärgi SSL-sertifikaati, 2,5 GB RAM-i ja ööpäevaringset klienditugi mitme kanali kaudu.

Nüüd on teie kord otsustada, milline neist sobib teie projekti nõudega kõige paremini, ja langetada tark otsus. Kas vajate täiendavat abi? Palun kõhelge allpool olevate kommentaaride osas küsida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map