BlueHost vs GoDaddy Comparison 2020: Side-by-Side ülevaade

0

Kuna veebimajutustööstuses on palju ettevõtteid, on väga raske parimat valida. Nii BlueHost kui ka GoDaddy on tuntud nimed. BlueHost on kuulus oma hostimisteenuste tõttu, samal ajal kui GoDaddy pani oma nime peamiselt domeeni registreerimise tõttu ja pärast seda hakkavad nad hostimisteenuseid pakkuma.


Mõlema eesmärk on pakkuda majutust madala hinnaga. Mõlemal on palju õnnelikke kliente. Nii et selle mõistatuse lahendamiseks, kes on parim, teeme ka meie Võrreldes BlueHosti ja Godaddyga. Loodame, et see võrdlus aitab teil suuresti valida, milline neist on teie jaoks parem.

GoDaddy vs BlueHost kiire kokkuvõte

BlueHost on üks parimatest WordPressi hostingu pakkujatest ja pakub hostimiskava ostmisel ühe aasta jooksul tasuta domeeninime. Kui kavatsete kasutada WordPress CMS-i, oleks BH valimine suurepärane võimalus.

GoDaddy on odavaim domeeniregistripidaja ja esimesel aastal saate oma domeeni haarata vaid 0,99 dollarit. Kuid me ei soovita neilt hostimist kasutada. Nende plaanid on natuke kallimad kui BlueHost.

BlueHost vs GoDaddy ülevaade 2020 (kõrvuti võrdlus)

Uptime

Uptime on periood, mille jooksul teie sait on Interneti kaudu võrgus ja inimesed saavad teie saidile juurde pääseda või teie tooteid osta. See tähendab, et liigne seisakuid mõjutab teie äri ja mainet. BlueHost ei paku mingit tööaja garantiid, samas kui GoDaddy pakub 99,9% garantiid.

Kuid pelgalt garantii pakkumisest ei piisa, vaadake allpool olevat statistikat.

Testimisperioodil leidsime, et enamiku kuust oli BlueHosti serverite Uptime 99,99% ja mõnel kuul isegi 100%. Kuigi GoDaddy ei keskendu oma serverite tööajale ja seetõttu seisab meie ees minimaalselt 99,85% ja maksimaalselt 99,99%. Samuti õnnestub neil kaks kuud järjest tarnida 100%.

Isikliku kogemuse põhjal leidsime, et Bluehost on serveri stabiilsuse osas parem kui GoDaddy.

Võitja: BlueHost

  • Samuti võiksite lugeda: Pingdomi alternatiivid ja sarnased tööriistad

Kiirus / laadimisaeg

Veebisaidi laadimisaeg on aeg lehe täielikuks laadimiseks. Kui teie saidi laadimiseks kulub seejärel rohkem kui 3 sekundit, satuvad kasutajad pettumusele ja lahkuvad lõpuks teie saidilt. Samuti põhjustavad aeglased veebisaidid otsingumootorites madalat asetust. Kuid vastavalt meie testidele toimib Pingdomi ja GTMetrixi tööriista abil BlueHost paremini kui GoDaddy.

BlueHosti hostitud veebisaidi keskmine laadimisaeg on alla 796 ms, GoDaddyl kulub lehe laadimiseks aga peaaegu 3,54 sek. Pange tähele, et installime WordPressi mõlemale ja me ei installi ühtegi pistikprogrammi. Ainuüksi me ei kogenud GoDaddyga lehtede suurt laadimisaega, BBB-s on ka palju kliente kaebusi nende uptime ja kiirete serverite kohta.

Teine viis lehe laadimisaja vähendamiseks on CloudFlare, mis muutis teie saidi staatilise sisu vahemälu selliseks, et järgmine kord kiiresti kohale toimetada. BlueHost sisaldab nende paneelis sisseehitatud CloudFlare’i suvandit ja selle aktiveerimiseks peate lihtsalt mõne klõpsu tegema, kuid GoDaddy ei sisalda sellist kasulikku suvandit, see tähendab, kui soovite selle lubada, siis tehke seda käsitsi.

Võitja: BlueHost

Klienditugi

Pole tähtis, kas olete ekspert, ei saa öelda, et saaksite kõigi probleemidega hakkama. Tehnoloogia muutub päev-päevalt ja uued reaalajas probleemid tekivad igal ajal. Niisiis, tõsiste probleemidega toimetulemiseks on vaja asjatundlikku ja asjatundlikku tugirühma. Mõlemad ettevõtted pakuvad tugiteenuseid ööpäevaringselt telefoni ja piletite kaudu.

Kuid BlueHost pakub ka Live Chat kaudu kohest abi, mille abil saate abi küsida igal ajal 24/7/365. Meie kogemuse kohaselt on nende tugimeeskond üsna kiire, viisakas ja reageerib mõne minuti jooksul. Teiselt poolt ei pakkunud Godaddy ööpäevaringset reaalajas vestluse võimalust. Samuti on GoDaddyl tehnilise toe osas palju kaebusi

Mõnikord ei saa ettevõte probleemide tõttu kohapeal abi anda, kuid soovite lahendust kohe. Teadmistebaas on koht, kus ettevõte kogus andmeid kõigi teemade ja küsimuste kohta.

Mõlemad pakkujad pidasid kinni palju juhendeid. Nii et külastage sel ajal ootamise asemel ettevõtte abikeskust, mida hooldatakse nende ametlikul saidil. Seal saate otsida probleeme ja lahendusi. Veelgi enam, mõlemad pakuvad ka kogukonna foorumit, kuhu saate oma probleemid postitada.

Võitja: BlueHost (reaalajas vestlus ööpäevaringselt)

BlueHosti ja GoDaddy hostimisfunktsioonide võrdlus

Selles BlueHosti ja GoDaddy võrdluses on hädavajalikud funktsioonid tööaeg, hinnad ja klientide tugiteenused, kuid need pole piisavad. Peame võrdlema kõiki silmapaistvaid funktsioone, mis on iga ajaveebi ja veebisaidi põhinõuded.

Ribalaius

Lihtsamalt öeldes on ribalaius liikluse hulk, mida veebisait suudab hallata. Mõlemad pakuvad kõigis oma plaanides piiramatut ribalaiust.

Võitja: Lips

Veebiruum

Veebiruum on koht, kuhu salvestate kõik oma veebisaitide failid, pildid, videod ja tekstisisu. GoDaddy pakub oma majandusplaanis 100 GB salvestusruumi (väga põhiplaan), samas kui BlueHost pakub 50 GB salvestusruumi (see on enam kui piisav, tavaliselt veebisaidid ei võta nii palju).

Võitja: GoDaddy

Veebisait, domeenid ja alamdomeenid

Nii BlueHost kui ka GoDaddy pakuvad oma põhiplaanides ühe veebisaidi ja 25 alamdomeeni majutamist. Lisaks pakuvad mõlemad ettevõtted teile ühe tasuta domeeninime ajal, mil kavatsete registreeruda hostimisplaanile.

Võitja: Lips

Varundamine

Varundamine on täpselt nagu teie saidi päästmine. Kui segasite oma saidiga mõne pistikprogrammi või mis tahes muudatuse tõttu, siis mida teete? Siin on lühike, lihtne ja turvaline viis varundatud failide taastamiseks.

BlueHost sisaldab tasuta varundusfunktsiooni, mis teeb automaatselt iganädalase varundamise, samal ajal kui GoDaddy võtab 1,99 dollarit kuus. varundamiseks & taastama.

Võitja: BlueHost

CMS-i installatsioonid

CMS-i installimine pole kunagi varem lihtne, arendajad teevad selle hõlpsaks, eriti algajatele, kellel pole oskusi või on need piiratud. Nüüd saate ühe klõpsuga installiprogrammi abil kiiresti installida palju rakendusi.

Kui soovite installida kõige populaarsema ja juhtivaima CMS-i WordPressi, siis on Cpanelis eraldi võimalus “WordPress”. See nõuab vaid paari klõpsu ja tehtud.

Võitja: Lips

Turunduspakkumised

Kuidas inimesed teie ettevõttest teada saavad? Vastus on “reklaam”. Peate reklaamima oma ajaveebi ja veebisaiti, st teadvustama oma olemasolu. Kuid reklaam pole tasuta, selleks peate kulutama nägusat raha.

Bluehost ei paku oma põhikavas reklaamikrediiti. Kuid kui plaanite osta pluss- või peaministri plaani, on hea uudis see, et nad pakuvad koos hostimisega tasuta krediiti 200 dollari väärtuses. Kuid GoDaddy ei sisalda sellist pakkumist oma kavas.

Võitja: BlueHost

Tagastamispoliitika

See on ajavahemik, mille jooksul saate taotleda oma raha tagasi. See juhtub siis, kui te ei rahuldanud ettevõtte teenuseid ja soovite oma raha tagasi.

BlueHost pakub 30-päevast raha tagasi garantii. Kuid 30 päeva pärast on teil ikkagi võimalus saada proportsionaalset tagasimakset.

Teisest küljest pakub GoDaddy raha tagastamiseks vaid 30 päeva. Ja kui ostsite kuuplaani (vähem kui aasta), saate tagasimakse taotlemiseks vaid 48 tundi.

Võitja: BlueHost

GoDaddy ja BlueHosti hostimiskavade ülevaade

BlueHosti hostimisplaanid on hiljemalt

BlueHostil on kolm kava; põhi-, pluss- ja peaminister. Põhiplaan tundub natuke piiratud, kuna saate majutada ainult ühte veebisaiti, kuid see plaan on väikeettevõtete / rabade jaoks parim hostimine. Pluss- või põhiplaani ostmisel saate hostida piiramatuid domeene.

Godaddy uusimad hostimispaketid

GoDaddy pakub ka kolme kava, nimelt Economy, Deluxe ja Ultimate. GoDaddy pakub oma majanduskavas 50 GB rohkem salvestusruumi. Hindade osas on plaanide kulud tavaliselt samad. Kuid GoDaddy pakub oma kõrgematele plaanidele suuremaid allahindlusi (Deluxe & Ülim).

Võitja: GoDaddy

Raha väärtus

Kas need mõlemad ettevõtted hindavad teie kulutusi ja pakuvad piisavalt?

Kui võtame GoDaddy, on nende plaanid tavahindadega palju sarnased BlueHostiga, kuigi mõlemad pakuvad sageli suuri allahindlusi.

BlueHost Plus plaan sisaldab piiramatuid märgistatud funktsioone. Teisest küljest sisaldab GoDaddy (Deluxe plaan) ka piiramatuid funktsioone, kuid ei paku tasuta varundamist & taastama.

Pealegi ei paku GoDaddy sisseehitatud CloudFlare suvandit ja seab piirangud andmebaaside säilitamisele.

Ja kui võrrelda plaanide hindu, siis on GoDaddy pärast varukulu lisamist natuke kallis & taastamise võimalus.

Võitja: BlueHost

Kasutajasõbralik juhtpaneel

Kui olete registreerumise lõpetanud, saate saidi haldamiseks juhtpaneeli. CPaneli kaudu saavad kasutajad kontrollida CMS-i installimist, domeenide loomist, andmebaaside loomist, meilide haldamist ja paljusid muid funktsioone.

Praegu pakuvad mõlemad tööstuses tavalist kasutajasõbralikku cPaneli. Kuid BlueHost tegi vähe muudatusi ja poleeris paneeli nagu uus ikoon ja värvilahendused jne.

Nii et kui te pole kindel, kas otsustada BlueHost vs GoDaddy osas paneeli nähtavuse, kasutatavuse ja usaldusväärsuse põhjal; siis ärge muretsege, et mõlemad on peaaegu samad.

Võitja: Lips

Veebisaitide koostaja

Veebimeister saab veebisaitide koostajatega luua oma kohandatud kujundused. Kuid aeg oli kadunud, kui vajate saidi ehitamiseks spetsiaalseid programmeerimisoskusi. Nüüd saab igaüks lohistamisfunktsiooni abil ehitada oma kujunduse.

BlueHost sisaldab oma hostimiskavades tasuta saidiehitajat “Weebly”. Kui logite siia sisse cPanelisse, näete Weebly, klõpsake sellel lihtsalt ja alustage paljude tasuta mallide loomisega.

Tasuta versioon sisaldab ka SEO põhitugi, mis aitab ära hoida SEO vastaseid tegureid. Kuna tegemist on tasuta versiooniga, on sellel piiratud funktsioonid, näiteks piiratud arv lehti ja suvandi „teemade importimine” puudumine.

BlueHosti saidi ehitaja c paneeli navigeerimine

Kui me räägime GoDaddyst, pakuvad nad tasuta esimese kuu prooviversiooni ja pärast seda peate maksma 5,99 dollarit kuus või 71,88 dollarit aastas. Saate luua piiramatu arvu lehti ja kohandada saadaolevaid teemasid. Siin on mõned mallid

GoDaddy teemad

Kuid asi on selles, et paljudel saidiehitajatel on parem kui GoDaddyl. Nii et kui te ei kavatse oma raha kulutada, siis miks ei peaks te selle peale kulutama? Kuigi BlueHost pakub piiratud saidiehitajat, on see siiski omamoodi hea teene.

Võitja: BlueHost

Muud ühised omadused

Nüüd arutame mõnda ühist funktsiooni, mis on olulised koos kõigi ülaltoodud funktsioonidega. Need funktsioonid on välja töötatud kasutajate hõlbustamiseks.

Nii et enne mis tahes hostingu ostmist uurige, kas ettevõte pakub neid funktsioone. Nagu ühe klõpsuga installija, php-versioon, phpMyAdmin, failihaldur, FTP-juurdepääs, e-posti edastamine, e-posti kontod jne.

Mõlemad pakettpakette majutavad ettevõtted sisaldavad kõiki neid funktsioone, et kasutajad saaksid toiminguid kiiresti ja ilma eelteadmisteta teostada.

Ettevõtte eriala

Selle all kirjeldame ettevõtte pakutavat spetsiaalset tehnoloogiat, millel on mõju hostimise kvaliteedile. Paljud ettevõtted pakuvad oma loodud tehnoloogiaid, et saada konkurentsieeliseid näiteks SiteGround.

  • Siit saate teada, mis saidi maapinnast erilist sai

Nii et võrdluses BlueHost vs GoDaddyga, kes sai spetsiaalse tehnika? GoDaddy ei paku spetsiaalset enda loodud tehnoloogiat, mis aitab parandada serveri jõudlust ja lõppkokkuvõttes usaldusväärseid teenuseid. See näitab ka, et ettevõte keskendub peamiselt oma domeeni registreerimisele ja hostimise unarusse jätmisele.

Teisest küljest on BlueHosti serverid varustatud mõne suurepärase tehnoloogiaga, näiteks ressursikaitsega. Ressursside kaitse aitab kaitsta iga kasutaja õigusi ja isoleerida need saidid samas serveris, kus on liiklustihedusi. Samuti toetavad need mastaapsust juhul, kui soovite minna üle VPS-ile või spetsiaalsetele plaanidele.

Seega, kui GoDaddy soovib konkureerida, peaksid nad konkurentsieelise saamiseks tutvustama mõnda oma meisterdatud tehnoloogiat..

Võitja: BlueHost

Lõplikud mõtted

Ülaltoodud BlueHost vs GoDaddy hääletamise põhjal sai BlueHost rohkem hääli kui GoDaddy. Meie kogemuse kohaselt soovitame BlueHosti, kuna need pakuvad head tööaega ja tugiteenuseid, mis on iga ettevõtte saidi või ajaveebi põhinõue.

Lisaks on need loetletud WordPress.org ametliku lehe tipus. Nii et BlueHosti vs GoDaddy lahingus soovitame kindlasti BlueHosti väikeste kuni keskmiste veebisaitide jaoks ja eriti neile, kes soovivad lihtsalt alustada. Kuid kui otsite odavat WordPress-hostit ja teil on piiratud eelarve, siis haarake GoDaddy plaan.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map