10 parimat odavat Linuxi VPS-i pakkujat 2020

1

Kas otsite VPS-serverit väljakasvavate projektide majutamiseks??


Kas olete huvitatud, kas leidub mõnda odavat Linuxi VPS-i pakkujat?

VPS viitab virtuaalsele privaatserverile ja seda kirjeldatakse ka kui virtuaalset spetsiaalset serverit. Seda tüüpi hostimisel jaotatakse füüsiline server mitmeks virtuaalseks masinaks, millel on spetsiaalsed ressursid, näiteks RAM, salvestusruum ja CPU.

VPS-server võimaldab suuremat kontrolli, näiteks soovitud OS-i installimist ja serveri administreerimist. Spetsiaalse keskkonna tõttu suudab see tõhusamalt hoida suuremaid saite. Ehkki VPS-server oli ka erinevate kasutajate vahel jagatud, on terves serveris oluliselt vähem kasutajaid.

Mõned unikaalsed eelised omavad VPS-serverit

 • Lihtne mastaapsus ja täiendavad ressursid saab lisada, kui navigeerida juhtpaneelile
 • Pakub igale kasutajale eraldatud keskkonda, seetõttu ei saa naabri VPS seda katkestada
 • Tagage suurem turvalisus
 • Igal kasutajal on oma spetsiaalsed ressursid, näiteks RAM, CPU ja salvestusruum jne.
 • Pakub kõige suuremat tööaega ja lõõskavat kiiret ressurssi, nagu pühendatud server poole maksumusest, pakub juurjuurdepääsu ja isegi saate operatsioonisüsteemi muuta
 • Teil on võimalus kasutada hallatavat ja haldamata VPS-serverit ja palju muud

Ülaltoodud rea ülaosa funktsioonide tõttu ilmneb üldiselt, et sellised teenused võivad olla eriti kallid. Aga tegelikult see pole nii. VPS-i majutamine võib teile maksta rohkem kui jagatud hostimine, kuid on siiski taskukohane.

odavad linux vps serveriteenuse pakkujad

Nii et kui otsite odavat VPS-serverit, mis töötab koos Linuxi opsüsteemiga ja pakub suuremat töökindlust, turvalisust ja meelerahu, siis jõuate õigesse kohta.

Parimad 9+ parimat odavat Linuxi VPS-i pakkujat 2020

1. Kamatera

Kamatera

Kamatera on täiuslik koht Linuxi ja Windowsi entusiastidele, kes otsivad ühest kohast pilveinfrastruktuuri toega väga taskukohaseid, kuid skaleeritavaid virtuaalservereid. Ettevõttel on aastatepikkune kogemus IT-valdkonnas (tegutsenud alates 1995. aastast), see tähendab enam kui kaks aastakümmet. Sellegipoolest on nad võimelised pakkuma tipptasemel, meelerahu ja jõudlusele orienteeritud teenuseid kogu maailmas mitme andmekeskuse kaudu, mis asuvad neljal mandril.

Kamatera võimaldab teil valida kuni 13 globaalse andmekeskuse hulgast, mida toetavad tahkis draivid, võimsad Inteli Platinum protsessorid ja 400 Gbit ribalaius 99,95% tööajaga – garanteeritud. Nende veebipõhise konsooli korral kulub pilv-Linuxi VPS-i juurutamiseks vähem kui 60 sekundit, kuna kõik on automaatne, tänu kohesele pakkumisele. Teil on vaja ainult valida andmekeskuse asukoht, eelistatud server, vajalik OS / rakendus, protsessorite arv, mälu, salvestusruum, parool ja projekti nimi.

Erinevate versioonidega (sh Ubuntu, CentOS, Windows, FreeBSD, Debian jne) saab installida hunniku operatsioonisüsteeme (100+ OS-i pilti). CPaneli, WordPressi, Redise, MySQLi, nfSense’i, phpMyAdmini ja Ka LEMP tänu kasutajasõbralikule eritellimusel valmistatud juhtpaneelile. Arendajad saavad juurutada ka kohandatud OS-i. Lisandmoodulid, näiteks varukoopiad, privaatvõrk ja hallatud hostimine, sõltuvalt teist võivad olla juurutamisprotsessi ajal või hiljem lubatud.

Lisaks pilve VPS-le pakub Kamatera mitmekesist tootevalikut, sealhulgas plokkide ladustamist, koormuse tasakaalustajat, tulemüüri, privaatset pilvevõrku ja hallatavaid pilveteenuseid kõigile kasutajatele. Nende plokkide salvestusplaanid algavad alates 0.05 USD / GB kuus, see sobib kõige paremini andmebaaside ja rakenduste hoidmiseks odavalt. Koormuse tasakaalustaja on mugav tohutu veebisaidi, rakenduste või arenduskeskkonna haldamisel, et jagada töökoormus mitmeks, et minimeerida jõudlusprobleeme.

Kamatera plaanib hinda

Kamatera pakub kuni 9 eelnevalt kohandatud plaani koos kohandatud valikuga, kus saate oma serveri iga aspekti konfigureerida. Esimene pakett annab võimsuse 1 vCPU, 1 GB mälu, 20 GB SSD ruumi ja hiiglaslik 5TB ribalaius vaid kõige odavama hinnaga 4 dollarit kuus või 0,005 dollarit tunnis – kas see pole meeletult madal? Arveldussüsteemi kohta saate kaks võimalust; tunnis ja kuus. Kõigi nende perksidega on saadaval ööpäevaringne ja saadaval olev esmaklassiline klienditugi. Ees ootab 30-päevane tasuta prooviversioon HostingSprout külastajad, nii et proovige seda TÄNA kohe proovida.

2. Vultr (ainult 2,50 dollarit kuus)

Vultr Linuxi VPS-serverite kodu

Olenemata arendajast, veebimeistrist või blogijast, pakub Vultr kõige odavamaid Linuxi VPS-servereid, mis on võimelised käitama erinevaid Linuxi distrosid, rakendusi ja installima ka kohandatud ISO-sid. Vaatamata asjaolule, et nad pakuvad arendajatele tohutult taskukohaseid pilvemajutusteenuseid, on nende tööaeg ja renderduskiirus ka uskumatud. Mitme andmekeskuse kättesaadavus kogu maailmas tagab madala latentsusaja, seega kiireima laadimiskiiruse. Saate valida 16 asukoha hulgast ja konfigureerida oma sihtrühmale lähima pilveserveri.

Vultri andmekeskused koosnevad maailmatasemel serveritest, mis on ehitatud ettevõtte tasemel riistvara, SSD-de, Inteli protsessorite ja tipptasemel infrastruktuuriga. Ilma kasutajasõbraliku ja võimsa juhtimispaneelita ei saa teie esinemisjuhtudest maksimumi saada, sellepärast pakuvad nad teile intuitiivset funktsioonirikka juhtpaneeli, mis lihtsustab süsteemisätete juurutamist, hävitamist, muutmist ja konfigureerimist mõne hiireklõpsuga . Need tagavad täieliku kasutatavuse, andes täieliku kontrolli ja administraatori juurdepääsu teie virtuaalsele masinale.

Kui traditsiooniline jagatud host nõuab maksimaalse allahindluse saamiseks pikaajaliste plaanide tellimist, väärtustab Vultr teie raha, kuna need pakuvad tunni ja kuu arveldussüsteemi. Nende arveldussüsteem arvutab kasutatud ressursid ja koostab arveid vastavalt kasutatud ressurssidele. See tähendab, et maksate ainult selle eest, mida kasutate (pay-as-you-go). Arendajad saavad API oma arenduskeskkonda integreerida ja oma servereid kiiresti hallata.

Erinevate OS-i maitsete jaoks ja igat tüüpi kasutajate vajaduste rahuldamiseks on saadaval lai valik distrosid, sealhulgas CentOS, Ubuntu, Debian, Fedora, OpenBSD ja CoreOS jne. Lisaks saate hõlpsasti ASP-i jaoks installida ka Windowsi masina, .Net ja Windowsi põhised rakendused. Privaatvõrgu eraldamise saab saavutada IPv4 ja IPv6 IP-aadresside abil. Kokkuvõttes soovitame tungivalt Vultrit nii arendajatele ja programmeerijatele kui ka veebimeistritele, kes otsivad odavat pilvitoitega VPS-i.

3. A2Hosting

A2Hosting on veel üks enim hinnatud odavat Linuxi VPS-i pakkuja, mis pakub klientidele nende teenuste osana arvukalt funktsioone. Neid hinnatakse sügavalt kui ühte parimat ja väärtuslikku hostingu pakkujat. 2003. aastal asutatud A2Hosting pakub nüüd jagatud, pilve-, VPS-, pühendatud ja spetsialiseeritud WordPressi hostimisplaane. Ja kiiresti saate ka VPS-serveri üles seada.

See pakub haldamata, hallatav ja Core VPS pakettide majutamine. Käsitsematu teenus algab nii madal kui 5 dollarit ja seda peetakse parimaks madala hinnaga VPS-valikuks kogenud arendajatele. Vastupidiselt hallatavatele plaanidele pakub haldamata teenus juurjuurdepääsu ja seega on teil täielik kontroll operatsioonisüsteemide, oluliste sätete (nt alglaadimine, seiskamine) ja paljude muude administraatoriõiguste üle.

A2Hosting pakub mitmeid andmekeskuse valikuid USA-s (Michiganis), Euroopas (Amsterdam) ja Aasias (Singapur) ilma lisatasu kehtestamata. Kõigil nende serveritel on SSD-salvestusruum ja seetõttu võite oodata suurt eelist kiiruse osas. Samuti on teil võimalus see käivitada Turbo Boost makseprotsessis kiiruse suurendamiseks. Lisaks võimaldab A2Hosting teil valida Linuxi OS-i, näiteks Debiani, CentOS, Ubuntu ja paljude teiste vahel..

Kõik haldamata kavad on seadistatavad ja nii saate valida protsessori tuuma, salvestusruumi, ribalaiuse ja RAM-i jne vastavalt teie spetsifikatsioonidele. Kõige elementaarsem haldamata plaan sisaldab 20 GB salvestusruumi, 1core, 512 MB ja 2TD andmeedastust. Ülesandeid saab teha käsuridade kaudu, kuid teil on valikuline cPanel mis maksab 19,95 dollarit.

Linuxi V2 serveri A2hosting konfigureerimine

Kui otsite meelerahu lahendusi ja ei maksa selle eest maksta, on nende hallatavad plaanid teie jaoks. Plaan tuleb 32,99 dollarit kuus koos 4 GB muutmälu, 75 GB SSD ruumi, tasuta SSL, 4 vCPU, cPaneli ja Turbo kiirusfunktsioonidega. Kuid see ei anna teile juurjuurdepääsu, mis on mõne kasutaja jaoks probleemiks. Nii et kui kasutajad soovivad juurjuurdepääsu hallatavates VPS-teenustes, pakub A2 sama hinna eest spetsiaalselt loodud Core VPS-i kavasid.

Lisaks esmaklassilistele teenustele pakuvad nad ka Guru tasemel klienditugi. Kliendiprobleemide viivitamatuks lahendamiseks hooldatakse lihtsalt ööpäevaringset reaalajas vestlust, telefoni, Skype’i ja piletimüügisüsteemi. Lisaks toetatakse kõiki plaane igal ajal raha tagasi garantii, esimese 30-päevase täieliku tagasimakse jooksul ja seejärel proportsionaalse tagasimaksega. Nad pakuvad ka tasuta saitide migreerimisteenuseid. Absoluutselt soovitame neid, kuna A2hosting on turvaline, stabiilne ja usaldusväärne pakkuja.

4. Hostinger – 3,95 dollarit kuus

Kui räägime tasuta reklaamideta WordPress-hostist, on Hostinger piisavalt helde, et aidata teil veebisaidi loomisel ilma ühegi senti maksmata. Tasuta kontoga on piiratud juurdepääs, kuid see võimaldab luua täielikult funktsionaalse saidi. Lisaks odavatele jagatud hostimisplaanidele on neil ka odavaim virtuaalse privaatserveri host, mis on pakitud Linuxi toega ja mitmesuguste distrosid. See võimaldab ka spetsiaalset IP-aadressi kohandatud pordi kaardistamiseks IPv4 ja IPv6 kaudu isegi kõige põhipaketi jaoks.

Otsides Linuxi jaoks odavat VPS-i, sisaldab Hostinger laias valikus distro nagu CentOS 64 bit, CentOS cPaneli ja WHM-iga, VestCP juhtpaneel, Webuzo paneel, Fedora, Ubuntu ja Debian jne. Lihtsamalt öeldes – hankige mitmesuguseid jaotusi ja arhitektuure projektide jaoks soovitud hostimiskeskkonna seadistamiseks. Kasutajale ülima mugavuse tagamiseks on olemas ühe klõpsuga skriptiinstallerid, mis võimaldavad hõlpsalt juurutada mis tahes opsüsteemi, Minecrafti serverid, VPN-id ja integreerida teiste rakendustega. Lisaks pakib ühe klõpsuga funktsioon kõik populaarsed skriptid ja OS-i valikud.

Kõik hostinger VPS-i serverid, mis on ehitatud tahkis-draividega ja kaasaegse riistvaraga, mis tähendab, et välkkiire jõudlus on tagatud. Võrreldes traditsiooniliste mehaaniliste ajamitega töötavad SSD-d 20x või kiiremini. Kuid see tagab suurema I / O kiiruse ka liikluse kiirenemise ajal. Suure töökindluse tagab ka Intel Xeon protsessorite ja 128 GB RAM-i kasutamine. Kõigi nende tipptasemel riistvarade kombinatsioon annab tulemustele optimeeritud platvormi, mis on loodud hämmastavate teenuste jaoks.

Tänu võimsatele haldustööriistadele, mis võimaldavad virtuaalsest serverist maksimumi ära võtta, armatuurlaualt, on varukoopiate tegemine ja installimahutite juurutamine kiire. Ööpäevaringne tehniline tugi on alati abiks teile reaalajas vestluse ja e-posti teel isegi hallatamata VPS-kontode puhul. Võib-olla teate, et paljud võõrustajad ei paku haldamata teenuste eest klienditeenindust, kuid hostingeri valimisel pole see tõsi. Neil on asutusesisene ekspertrühm, kes lahendab teie probleemid ASAP-is. Kõige põhiplaan maksab ainult 3,95 dollarit kuus koos 1 GB muutmälu, 2,4 GHz, 20 GB SSD salvestusruumi ja 1TB ribalaiusega.

5. InMotioni majutamine

InMotion on parim ettevõte, kellega soovite kindlasti tutvuda taskukohane VPS-server. Kõigil nende virtuaalserveritel on nüüdisaegsed funktsioonid. On veendunud, et nad pakuvad pilvepõhist infrastruktuuri, et muuta oma teenused ületamatuks. Lisaks saate tasuta serverihaldusteenuseid, näiteks OS-i värskendusi ja turvapaiku jne kokku kaks asukohta, mida andmekeskuse jaoks valida: Washington, D.C ja Los Angeles, CA.

InMotion sisaldab arvukalt võimsaid funktsioone. Kõik plaanid on cPaneliga kaasas mis on kõige intuitiivsem juhtpaneel, mis muudab funktsioonide, näiteks domeenide, e-posti ja andmebaaside haldamise palju lihtsamaks. Ja tõesti, te ei pea selle eest eraldi maksma isegi odavate Linuxi serveriplaanide korral. Samuti on nende plaanid optimeeritud e-kaubanduse jaoks ja nad pakuvad tasuta saitide migreerimisteenuseid.

InMotioni kasutamise ajal on teil turvalisus üsna kindel, kuna need pakuvad tasuta andmete varundamise teenuseid. Plus Live’i oleku hetktõmmis on väga kasulik, kui teie server pole rakenduse versiooni versiooniuuenduse saatel rahulikuks muutunud. Selle toreda funktsiooni abil saate tegelikult ajas tagasi minna, et kõik korda saada.

Praegu on 3 erinevat VPS-i plaani. Ilmub põhiplaan “VPS-1000HA-S”, millel on 4 GB muutmälu, 4 TB igakuine ribalaius, 3 IP-aadressi ja tasuta SSL-sertifikaat. Kuna saate hostida piiramatuid domeene, pakuvad need SSD-de jaoks ka rohkelt 75 GB salvestusruumi. Lisaks on teil võimalus saada a tasuta domeeninimi kõigi 6 ja 12 kuu plaanidega.

Kiire ülevaade peamistest VPS-i funktsioonidest.

inmotion linux vps funktsioonid

InMotion hoiab klienditeeninduse alati oma prioriteetsuse tasemel ja pakub lahendusi vahetu otsevestluse, skype’i, piletite ja telefoni kaudu. Lisaks säilitavad nad ka tohutu teadmistebaasi. InMotion on üks meie lemmikteenuse pakkujaid ja oleme kindlad, et ka paljud teised kasutajad ütleksid teile sama. Lisaks on see parim koht igat tüüpi hostimislahenduste saamiseks mõistliku hinnaga.

6. DreamHost

DreamHost on üks odavaimaid hallatavate teenustega Linuxi VPS-i pakkujaid. Need pakuvad usaldusväärset lahendust blogijatele, kujundajatele ja arendajatele. 1997. aastal asutatud ettevõte on pikk tee ja seetõttu tunnustatakse teda usaldusväärse pakkujana. Nüüd on nad pühendunud 100% tööaja ja teise kiire teenuse osutamisele.

Peate lihtsalt täitma ostuprotseduuri ja nad teevad serveri käivitamise selgeks kohe. Lisaks on DreamHostil pikaajaline tugitehing Ubuntuga, mis tagab uusimad värskendused, kattes turvaaugud ja sujuvad teenused vähem seisakuid. Need pakuvad SATA-standardsete draivide asemel 20x kiiremaid SSD-draive.

DreamHost pakub sisseehitatud juhtpaneeli, mis aitab ressursse laiendada. Uue projekti jaoks rohkem RAM-, salvestus- ja CPU-tuuma sisaldava plaani ostmine on tarbetute kulude peamine põhjus, seega saate juhtpaneeli kaudu tellida rohkem ressursse ainult vajadusel. Selline skaleeritavus on kulude kokkuhoid.

Lisaks on nende väga taskukohased Linuxi hostimiskavad varustatud standardfunktsioonidega nagu PHP, Perl, Python, Nginx, XCache, SSH juurdepääs ja palju muud. Lisaks sisaldavad kõik plaanid Let’s krüptimist, mille saab aktiveerida ühe klõpsuga ja mida peetakse SERP-i oluliseks elemendiks.

dreamhost VPS funktsioonid

Põhiplaan areneb lihtsalt sisse 15 dollarit 1 GB muutmälu ja 30 GB salvestusruumiga tahkismäluseadmetel. Samuti annavad nad kõigi pakettidega piiramatu ribalaiuse. Parim osa DreamHosti plaanidest, mis seal on pole võõrustatavate domeenide arvu piiratud ühel kontol ja seega saavad arendajad ja disainerid oma klientidele mitu projekti algatada. Lisaks antakse teile selle kavaga 1 pühendatud IP-aadress.

Kui seadistasite oma kontole VPS-i, kuid leidsite, et see VPS ei vasta teie vajadustele ja soovite selle tühistada, makstakse teile kogu aasta teenus, millest lahutatakse VPS-i esimene kuu. Nende tehniline abipersonal on alati ööpäevaringselt kohal, et teid aidata. Need on saadaval Twitteris ja e-kirjades, millel on päris kena reageerimisperiood. Live-vestlus on saadaval kella 18–22 Vaikse ookeani tavapärasel ajal (PST). Kokkuvõttes pole DreamHost mitte ainult odav, vaid ka üks parimaid Linuxi VPS-i pakkujaid.

7. Sinine emane

Harva on keegi, kes töötab veebis (veebimeistrid, ajaveebid) ja ei tea Bluehostist. Firma on alustajate seas uskumatult levinud. Bluehost pakub erinevaid plaane, et rahuldada paljude klientide vajadusi. Nende teenused koosnevad jagatud pilvehaldusega WordPressist, WooCommerceist, VPS-ist ja pühendatud hostimiskavadest. Samuti saate nendega domeeni registreerida.

Bluehosti odav hind muudab Linuxi VPS-i kõigile kättesaadavaks. Ettevõte kasutab kõrgtehnoloogiaid nagu OpenStack ja KVM. Lisaks tagab BlueHost KVM-i hüperviisori juurutamisega garanteeritud ressursid igale VPS-i kasutajale.

Pakub Bluehost täiustatud cPanel mis on turu kõige intuitiivsem armatuurlaud. See on väga tore algajatele kasutajatele või neile, kes ei soovi keerukate käsuridadega töötada. Samuti võimaldavad nad täieliku juurdepääsu CentOS-ile ja serverile, mille eest maksite. Veel üks tohutu eelis Bluehost’i hankimisel on see, et lisaressursid on lennul. Saate lisada rohkem salvestusruumi cPaneli kaudu liikvel olles.

Bluehost muutub soodsamaks valikuks, kui otsite odavaid, kuid suhteliselt usaldusväärseid funktsioone pakkuvaid VPS-teenuseid. Ainult 19,99 dollarit kuus. saate palgata virtuaalserveri, millel on 2 tuuma CPU, 30 GB SAN-salvestusruum SSD-l, piiramatu ribalaius ja 2 GB RAM-i. Nende hulgas on ka 1 IP-aadress. Samuti on teie raha eest kaitstud 30 päeva tagatis. Samuti saate a üks tasuta domeeninimi.

Kuigi see on kena pakkuja, on Bluehost’i hankimisel siiski mõned puudused. Esiteks ei paku nad andmekeskuse asukoha valikut. E-kaubanduse saitide seadistamisel võib olla hädavajalik valida andmekeskuse asukoht. Teiseks, kui enamik ettevõtteid pakub tasuta krüptimist, hõlmas Bluehost selle valikulise funktsioonina ja peate selle eest maksma veel mingi lisatasu.

Suurepärane klienditugi on teie hostimispaketi nurgakivi, kus saate lahendada kõik tekkinud probleemid ja saada tehnilistelt ekspertidelt lahendusi. Bluehost kinnitas teile ööpäevaringset klienditoe pakkumist otsevestluse, e-posti ja kõne kaudu. Kuigi Bluehost võtab kuni 10 piparmünt. vastates, kuid pakub üldiselt üsna rahuldavaid teenuseid.

8. Host1Plus

Host1plus on üks pakkujatest, kes pakub SSD-l odavat Linuxi VPS-i ja viib sellega jõudluse täiesti uuele tasemele. Peamiselt kavandasid nad teenuseid arendajatele. Võite oma VPS-serveri käivitada lihtsalt 4 dollarit kuus paljude arenguvõimalustega. Hinnad liiguvad veelgi, suurendades vaid tellimuse kestust enam kui kuu.

Host1plus on üles ehitatud robustsele infrastruktuurile, mis kasutab Intel Xeon protsessoreid, OpenVZ virtualiseerimist ja SSD vahemällusüsteemi. Lisaks toetab nende ühendus kuni 500 Mbit / s üleslüli. Samuti väidavad nad, et pakuvad RAID 10 salvestussüsteemi, mis on tuntud kiire kiiruse ja minimaalse rikete määra poolest.

host1plus linux vps hostimise funktsioonid

Üks asi, mida tahame selgeks teha, on see kogenud arendajatele taskukohasem, kuna nad saavad käsuridadega hõlpsalt töötada. Teisest küljest pakuvad Host1plus kogenematutele ja mittetehnilistele kasutajatele cPaneli litsentsi, mis maksab 15 dollarit kuus, mis muudab nende teenused natuke kulukaks..

Valimiskavade hulgas on ületamatu arv ja nii saate mugavalt leida plaani, mis vastab teie nõudmistele. Nende esimene “Amber” nimeline plaan võimaldab 20 GB mälumahtu, 512 MB muutmälu, 1 tuum-protsessorit ja 1TB ribalaiust. Lisaks võimaldab Host1plus käivitada Linuxi OpenVZ ja Linux KVM põhise plaani.

VPS-serveri seadistamine Host1plusiga on väga lihtne. Valige lihtsalt soovitud andmekeskus, mis asub strateegiliselt teie sihtrühma lähedal. Neid on kaardil kokku 5 asukohta, milleks on Chicago (USA), Los Angeles (USA), São Paulo (Brasiilia), Frankfurt (Saksamaa) ja Johannesburg (Lõuna-Aafrika). Seejärel valige Linuxi süsteem, mida soovite kasutada, ja pange arveldusteave. See selleks

Linuxi OS

Host1plus pakub tugiteenuseid. Kuid ainus osa, mis meile pettumust valmistab, on programmi kättesaadavus reaalajas vestlus, millele pääseb ligi ainult kella 9-18 GMT + 3 ajal. Ehkki reageerimine on kiire, peaksid nad kliendi probleemide kiireks lahendamiseks pakkuma ööpäevaringset vestlusteenust. Teise võimalusena saate kontakti luua e-kirjade kaudu või sirvida nende õpetusi ja teadmistebaasi. Kokkuvõtvalt võib öelda, et see on hea VPS-i pakkuja, kuid kogenud arendajatele.

 • 10 parimat odavat VPS-serveri majutust: parimad odavad VPS-serverid

9. HostGator

HostGator on üllatavalt levinud otsijate seas, kes soovivad taskukohaseid hostimislahendusi. Põhiliste hostimislahenduste (nt jagatud ja hallatud WordPress) kõrval eelistatakse neid ka välkkiire, kuid ajaveebidele taskukohase pilvehotellilahenduse tõttu. HostGatoriga saate VPS-serveri kas cPaneliga või ilma

Teie virtuaalserver on teistest kasutajatest täielikult eraldatud ja see pakub autonoomset kontrolli opsüsteemi installimise ja sätete konfigureerimise üle. Kõigi Linuxi VPS-serverite jaoks, nad pakuvad salvestust RAID 10 süsteemis mis tagab teie andmete parema kaitse ja maksimaalse kättesaadavuse. Veelgi enam, kui kavatsete alustada väikest projekti, pole vaja suuremat plaani hankida, kuna saate ressursse hõlpsalt paigaldada, kui teie sait välja kasvab.

Nende esimene plaan nimega Snappy 2000, mis võimaldab juurdepääsu kahele südamiku protsessorile, 2 GB muutmälule, 120 GB veebiruumile ja 1,5TB ribalaiusele. Need sisaldavad 2-IP-aadressi. HostGator annab juurdepääsu juhtivatele funktsioonidele nagu Apache veebiserver, PHP, MySQL, Perl ja Python jne. Lisaks, HostGator tagab DDOS-i kaitse, IP-tulemüüri tabel ja mõned muud ranged turvameetmed. VPS-servereid toidavad Inteli protsessorid.

Hinnakujunduse osas võib HostGator teile tõsise šoki anda. Lühema aja jooksul muutuvad need tõesti kalliteks teenusteks 79,95 dollarit kuus samal ajal kui hind hakkab vähenema, kui pikendate tellimisperioodi ja muutute nii madal kui 19,95 dollarit. Pole kahtlust, et nad on suurepärased VPS-i pakkujad, kuid selline taktika paneb kliente neid vältima.

Kindlasti on nende klienditeenindajad ööpäevaringselt saadaval, kuid nad pole nii teravad kui peaksid. Enamasti peate ootama vähemalt 10 minutit, mõnikord võib viivitusperiood tõusta 30–40 minutini. Harvadel juhtudel saame kiire vastuse.

Täpselt, kui rääkida VPS-serveri jõudlusest, siis kahtlemata on see hämmastav, kuid nende hinnastrateegia ja tugiteenused on peamised tehingut murdvad tegurid. Nii et pärast nende plaani tellimist, kui taipate, et see pole soovitud teenus, küsige tagasimakset, kuna nad pakuvad 45-päevane tagasimakse poliitika.

10. 1and1

1and1 on pakkuja, kes avab kiiresti odavaima Linuxi serveri. Kaasaegsed tehnoloogiad, näiteks VMware virtualiseerimine, Intel Xeon 2660 v2 & Esmakvaliteetsete teenuste pakkumiseks on 1and1 vastu võtnud 2683 v3 ja pooljuhtkettad. Lisaks sellele toetavad nende VPS-i kavasid pilveteenused.

1&1 pakub plaane nii Windowsi kui ka Linuxi kasutajatele. Teil on lubatud valida paljude OS-i mallide hulgast, näiteks Ubuntu, Debian, Windows 2012, 2008 ja 2016 jne. 1 ja 1 andke serverile üle täielik juurjuurdepääs, mis on enamiku arendajate üks peamisi probleeme vabalt töötada..

Nad pakuvad andmekeskuse valikuid USA-s, Saksamaal ja Hispaanias. Nende madalaim pakett koosneb ühest tuumast CPU-st, 512 MB RAM-ist ja mahukast mälumahust (30 GB) SSD-draividele. Igakuise andmeedastuse pärast pole vaja muretseda, kuna need võimaldavad kõigil plaanidel piiramatut liiklust. Lisaks on kaasas SSL-sertifikaat.

Samuti pange tähele, et nad lubavad lihtsalt ühte staatilist IP-aadressi. Lisaks, kui soovite kasutada cPaneli või Pleskit, peate tellima nende virtuaalserveri „Cloud M” plaani. Konto seadistamine on äärmiselt lihtne, lihtsalt valige andmekeskus ja valige operatsioonisüsteem, makse üksikasjad ja sinna, kuhu lähete. See on valmis.

Tutvuge funktsiooni 1and1 silmapaistvate omadustega;

1 ja 1 vps serveri funktsioon

1&1 sarnaneb kogenud arendajatele mõeldud VPS-lahendusega. Kõige märkimisväärsem põhjus, et nad ei pakkunud reaalajas vestlust, nii et peate nendega ühendust võtma e-kirjade või kõne kaudu. Arvame, et reaalajas vestlus on mugavam, kui teie emakeel pole inglise keel ja selle funktsiooni tegemata jätmine on algajatele kasutajatele pettumust valmistav.

Kuna mitte kõik pole tehniliselt asjatundlikud tüübid ja nad puutuvad kokku mitme vahejuhtumiga. Me võime ära arvata, kuidas tundub, kui kriitiline juhtum aset leiab, kuid puudub võimalus ettevõttest kohest abi saada. Nii et me ei innusta kunagi uusi kasutajaid valima sellist pakkujat nagu 1&1, mis ei paku väga lihtsat reaalajas vestlust. Kuid kui teate serveri administreerimist, siis on hea minna ja kindlasti väga taskukohane.

 • 10 parimat Linuxi hostimisserveri pakkujat

 Järeldus

Väiksemad saidid toimivad hästi koos jagatud hostimisega, kuid suurte veebisaitide jaoks vajate VPS-keskkonda. Ülaltoodud VPS-i pakkujad pole mitte ainult odavad, vaid ka täidavad suurepäraselt teie väljakasvu vajadusi. Kõik on tööstuses ületavad ja pakuvad lahendusi arendajatele, disaineritele, ajaveebide pidajatele ja ettevõtetele.

Mida me soovitame odava Linuxi VPS-lahenduse jaoks?

Ehkki kõik ülevaadatud hostid on suurepärased, soovitame kahtlemata InMotioni hallatavat VPS-i hostimist, mida toetab Pilve infrastruktuur. See hõlmab kõiki olulisi funktsioone arendajatele, blogijatele ja veebimeistritele. Need on ka erakordselt kiired ja pakuvad mõistliku hinnaga mõistliku tööaja.

Kui teil on haldamata plaane, siis on A2 Hosting hea mainega mängija ja pakub odavat Linuxi VPS-serverit.

Valik on täiesti teie oma. Pidage lihtsalt meeles oma sätteid ja valige taskukohaste ja väärtuslike teenuste saamiseks välja üks, mida me eespool vaatasime.

Kas olete proovinud mõnda ülalnimetatud pakkujat või kavatsete proovida? Jagage kommentaaride kaudu meie ja teiste lugejatega oma väärtuslikku kogemust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map