Sucuri turbe WordPressi pistikprogrammi ülevaade

Olen oma ametialase karjääri jooksul korduvalt mantrat „Mõtle oma ettevõttele” korduvalt üles kutsunud ettevõtteid keskenduma ja jätma nišitarbed ekspertide kätte. Täna vaatleme pistikprogrammi Sucuri Security WordPress, mis pakub hulgaliselt turvavalikuid ühes paketis.


Sucuri ise on Delaware’is asutatud turvaettevõte, mis on ajaga arenenud ja hooldab hajutatud turbeekspertide meeskonda kogu maailmas. Ehkki turvaettevõtted on suhteliselt noored, on see loonud Internetis elavate tipptasemel ettevõtete seas suurepärase maine (piltlikult öeldes).

Sucuri ülevaate kokkuvõte

WordPressi täielik pistikprogramm

Nimi: Sucuri

Kirjeldus: Sucuri on turvakomplekt, mis kaitseb teie veebisaiti DDoS-i rünnakute või häkkerite eest. Freemium-tööriist on teistega võrreldes siiski vähem põhjalik. Mõni funktsioon nõuab maksmist, samas kui konkurendid pakuvad seda tasuta.

Operatsioonisüsteem: Veebipõhine

Rakenduse kategooria: Turvalisus, WordPress

 • Kasutuslihtsus

 • Töökindlus

 • Funktsioonid

 • Raha väärtus

 • Klienditugi

Üldiselt

4.1

Kokkuvõte

Erinevalt enamikust tavalistest turbepistikprogrammidest on Sucuri Turvalisus mõeldud tervikteenusena, mis tähendab, et see hoolitseb teie eest enne rünnaku toimumist, pluss võib teile isegi anda nõu, kuidas kõige paremini asju lahendada, kui midagi läheb valesti. Seda saab kasutada tasuta, kuid sellel on esmaklassilised funktsioonid neile, kes otsivad parimat kindlust.

Lisateave:

 • Kuidas Sucuri kõvenemine töötab?
 • Sucuri häkkimise võimalused
 • Sucuri hinnakujundus
 • Kas Sucuri on seda väärt?

Plussid

 • Freemium tellimuse mudel

Miinused

 • Piiratud funktsionaalsus
 • Mõnede põhifunktsioonide, näiteks tulemüüri kõrge hind
 • Lisateave Sucuri WP pistikprogrammi kohta
 • Külastage Sucurit

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@ tüüp": "Ülevaade",
"itemReviewed": {
"@ tüüp": "Tarkvararakendus",
"nimi": "Sucuri",
"kirjeldus": "Sucuri on turvakomplekt, mis kaitseb teie veebisaiti DDoS-i rünnakute või häkkerite eest. Freemium-tööriist on teistega võrreldes siiski vähem põhjalik. Mõni funktsioon nõuab maksmist, samas kui konkurendid pakuvad seda tasuta.",
"pilt": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/sucuri-home-review.jpg",
"operatsioonisüsteem": "Veebipõhine",
"applicationCategory": "Turvalisus, WordPress"
},
"arvustushindamine": {
"@ tüüp": "Hinnang",
"hinnangVäärtus": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"bestRating": 5,
"halvim hindamine": 0
},
"autor": {
"@ tüüp": "Isik",
"nimi": "Timothy Shim"
},
"ülevaadeKeha": "

Erinevalt enamikust tavalistest turbepistikprogrammidest on Sucuri Turvalisus mõeldud tervikteenusena, mis tähendab, et see hoolitseb teie eest enne rünnaku toimumist, pluss võib teile isegi anda nõu, kuidas kõige paremini asju lahendada, kui midagi läheb valesti. Seda saab kasutada tasuta, kuid sellel on esmaklassilised funktsioonid neile, kes otsivad parimat kindlust.

\ r \ n

Lisateave:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Kuidas Sucuri kõvenemine töötab?
 • \ r \ n

 • Sucuri häkkimise võimalused
 • \ r \ n

 • Sucuri hinnakujundus
 • \ r \ n

 • Kas Sucuri on seda väärt?
 • \ r \ n

\ r \ n

"
}

Sucuri Security WordPressi pistikprogrammiga tutvumine

Pistikprogrammi leiate WordPressi pistikprogrammide andmebaasistPlugina leiate teemast WordPressi pistikprogrammide andmebaas.

Sucuri pistikprogrammi installimine ei erine teistest WordPressi pistikprogrammidest. Selle võib leida kas pistikprogrammide paneeli otsingu kaudu või otse paketina oma pluginate kataloogi. Pärast seda tuleb see aktiveerida ja seejärel konfigureerida.

Sucuri Security juhtimiskeskus on armatuurlaud, mis annab teile suure pildi oma saidi olekust. Siin kuvatakse loendi- ja loginäidikud, mis räägivad teile kõike alates viimasel ajal toimuvast kuni soovitusteni.

Sucuri on suurepärane, et hoida oma veebisaiti rünnakute eest kaitstult.

Esimene asi, mida pistikprogramm teeb, on teie saidi südamiku terviklikkuse kontrollimine. Pistikprogramm teab, millised failid seal peaksid olema ja nende kompositsioone, nii et isegi kui olete isiklikult teinud mis tahes saidifailides, näiteks .httaccess, muudatusi, näitab plugin hoiatust. Seda on hea teada ja kui olete kindel, et olete teinud mingeid muudatusi, siis võib hoiatused tagasi lükata.

Skänner töötab iga päev ja saate ajakava seadistada, kui see teile sobib. See on kasulik seadistamise ja unustamise ülesanne, mida peate täitma ainult üks kord.

Kuidas Sucuri kõvenemine töötab

sucuri-02Sucuri kõvenemisvõimalused aitavad haavatavusi eemaldada.

Sucuril on oma riistvaraline tulemüür, mille kaudu saate oma liiklust juhtidaSucuril on oma riistvaraline tulemüür, mille kaudu saate oma liiklust juhtida.

Peale selle on veel üks suurem osa pistikprogrammist teie saidi karmistamise võimalus, mida Sucuri nimetab “kõvenemiseks”. See võimaldab teil mitme valiku hulgast valida, millist turvataset soovite teatud piirkondades.

Kas soovite näiteks juhtida liiklust Sucuri serveri tulemüüride kaudu? Mõned valikud, näiteks tulemüüri teenus, on hinnaga.

Sucuri majutamine

Pange siiski tähele, et paljud head veebihostid pakuvad täna juba mõnda neist teenustest koostöös turvaspetsialistidega.

Sucuri partnerlus selliste populaarsete hostimisettevõtetega nagu InMotion Hosting, A2 Hosting, GoDaddy jne.

Kui olete selles osas uus ja otsite endiselt häid hostimisvõimalusi, siis vaadake meie täielikku loendit veebimajutaja arvustused esimene.

Sucuri postituse häkkimise võimalused

Saadaval on ka häkkimise postitamise võimalusedSaadaval on ka häkkimise postitamise võimalused

Üks funktsioon, mida Sucuri Security pakub, paistab silma ja see, et kui teil on juba probleeme tekkinud, ei lähe see lihtsalt “oh oh, liiga halb”. Pistikprogrammil on jaotis, mis sisaldab loetelu meetmetest, mida saab teie häkkimise korral võtta. Näiteks saate lähtestada turvavõtmed, paroolid või isegi terved pistikprogrammid.

Lisateave: saate teada, kuidas Sucuri puhastab WordPressi häkki

Sucuri hinnakujundus

Sucuri töötab freemium mudelil ja pakub praegu 2 põhiteenust,

 • Sucuri tulemüüri plaanid – alustage 10 dollarist kuus
 • Sucuri veebiturvalisuse platvorm – alustage 16,67 dollarist kuus

Teenuste ja hinnaerinevuste leiate siit.

Sucuri on praegu installitud enam kui 300 000 WordPressi saidile, millest mõned on üsna tugevad ja hea mainega saidid. Tegelikult kaitseb Yoast, üks edukamaid WordPressi SEO pistikprogramme, oma saiti Sucuri abil. Nii ka iThemes ja WPBeginner.

Sucuri – täielik veebisaidi turvalisus, CDN, DDoS kaitse.

Järeldus – kas Sucuri on seda väärt?

Ausalt öeldes tunnen pärast Sucuri Security for WordPressi läbimist isiklikult veidi alateadlikku olukorda. Ehkki pärit märkimisväärselt turvaettevõttelt ja pakkudes hõlpsasti kasutatavat toodet, ei tunne see end nii põhjalikult kui mõned muud seal pakutavad tooted.

Päris vau faktorit ei ole.

Tegelikult puuduvad mõned turvafunktsioonid, mida ma eeldaksin hea WordPressi turbe plugina jaoks, näiteks sisselogimiste kahefaktoriline autentimine. Muud funktsioonid, näiteks tulemüür, nõuavad maksmist ja Sucuri pole just kõige odavam – hinnad algavad 10 dollarist kuus. Veelgi hullem on see, et teised lugupeetud ettevõtted pakuvad mõnda neist teenustest tasuta.

Viimaseks on mul veidi ebamugav, et turbe plugin läheb uuenduste vahel nii kaua aega. Ülevaatamise ajal oli 4 kuud pistikprogrammi värskenduse värskendamist (vaadake esimest pilti ülal). Ehkki tavaliste asjade jaoks pole see võib-olla nii suur asi, ütleksin, et see on turvalisuse pistikprogrammi jaoks terve elu.

Külastage lisateavet: Sucuri Security WordPressi pistikprogramm

FTC avalikustamine: BuildThis saab suunamistasusid sellel veebisaidil loetletud tööriistadelt. Kuid arvamused põhinevad meie kogemustel ja mitte sellel, kui palju nad maksavad. Keskendume väikeste ettevõtete ja eraisikute abistamisele veebisaitide loomisel ärina. Toetage meie tööd ja lugege lisateavet selle teenimise kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map