Shopify vs Volusion: Erapooletu ülevaade ja võrdlus

Aja jooksul võisid Shopify ja Volusion tunduda olevat suunatud erinevatele turusegmentidele. Tähtede (või ehk turundusjuhtide) joondamisel on neil kahel e-poe saidi ehitajal nüüd hind peaaegu otse.


Varem on Volusion olnud suunatud turu keskosa poole, kuid ajad on muutunud. Digitaalrevolutsioon on tõusnud väikesemahuliste e-rästikute jaoks. Kuna Shopify omab selles konkurentsitihedas turusegmendis juba head esikohta, on Volusion varustatud õigete omadustega komplektiga?

Shopify vs Volusion: lühidalt

Siin on Shopify vs Volusioni võrdlustabel;

Funktsioonid
Shopify
Volusus
PlaanPõhilineIsiklik
Hind (aasta baasil)26,10 dollarit kuus26,10 dollarit kuus
Saadaval tasuta kavaEiEi
Online poodJahJah
Mitme kanaligaJahJah
POS-i tugiPiiratudJah
Toodete arvPiiramatu100
PõhitehingutasuEiEi
Külastage veebisaitiKülastage Shopify-dKülastage Volusiat

Võrrelge Shopify ja Volusioni

 • Kasutuslihtsus
 • Toodete lisamine
 • Varude kontroll
 • Digitaalsete toodete käitlemine
 • Müügikoht (POS)
 • Maksete töötlemine
 • Klienditugi
 • Teised omadused

Shopify vs Volusion: põhiline võrdlus

1. Kasutuslihtsus

Volusiooni kasutaja juhtpaneel Volusiooni ei ole lihtne kasutada ja paljudel juhtudel on see ka ilma abita uutele kasutajatele võimatu.

Olen varem Shopify abil mitu korda kasutanud ja tundnud, et seal saadaolev süsteem oleks kõikehõlmav. Veelgi olulisem on see, et kõik algusest peale on äärmiselt kasutajasõbralik ja intuitiivne.

Tegelikult ei tohiks uutel kasutajatel olla Shopify ümber käimisega raskusi, kui nad pole võib-olla kunagi varem graafilist kasutajaliidest (GUI) kasutanud. Arvestades selle väikest tõenäosust, on Shopify paigutus peaaegu ideaalilähedane.

Teisest küljest tuletab volusioon meelde tänapäevast kujundust, mis on löönud väga vana kooli navigatsioonisüsteemi. Iseenesest pole see suur probleem. Kahjuks on paigutus ka pisut halvasti läbimõeldud.

Samuti on Volusion oma Sitebuilderi võimaluste poolest kaugel maha jäänud pakutavate mallidega, kuid kohandatavuse osas on sellel vähe mänguruumi. Isegi kui soovite oma logo muuta, peate minema teisele lehele.

Arvestades, et see on peamiselt veebipoodide ehitajate võrdlus Shopify ja Volusioni vahel, ei hakka ma kasutusmugavuse osas üksikasjalikumalt uurima. Kutsun siiski kõiki, kes kaaluvad Volusiat, registreeruma oma 14-päevasel prooviversioonil ja enne ostuotsuse tegemist süsteemi ise järele vaatama..

Mis on parem?

Ma ei leia, et Volusionit oleks üldse lihtne kasutada, ega ka see kasutamiseks, kui nende dokumentide lugemiseks ja abi küsimiseks pole kulutatud palju aega. Shopify on kasutuslihtsuse osas selge võitja.

Tutvuge meie üksikasjaliku Shopify ülevaatega siin.

2. Tootehaldus

Veebipoe üksuste haldamine on e-kaubanduse saitide koostajate üks kriitilisemaid aspekte. Potentsiaalsete poeomanike jaoks kulutate siin tõenäoliselt alguses märkimisväärselt palju aega.

2a. Toodete lisamine

Tootekategooriate lisamine arvuliselt Hüpikmenüüd lisavad tarbetuid tasemeid sellele, mis peaks toote lisamisel olema lihtne harjutus.

Shopify on toodete lisamiseks väga sujuv protsess – peaaegu kõik, mida peate lisama, et midagi hõlpsalt käeulatuses oleks. Iga seotud andmete komplekt on korraldatud sama lehe oma tsoonidesse.

Volusioni toodete käitlemine on pisut sarnane, välja arvatud see, et see tutvustab rippmenüü silte eraldatavate seotud andmete komplektide jaoks (nt põhiteave, pildihaldus, varude juhtimine). Kui aga pöörate suuremat tähelepanu, loovad mõned valitavad muutujad üksikasjalikumalt hüpikmenüüd. See kipub protsessi aeglustama ja võib kohati olla pisut tüütu.

Kuna katsetasin toodete lisamist ja sätete muutmist, seisin silmitsi mitte vähem kui 3 hüpikakna ja veel kahe loodud brauseri menüü lisaklapiga! Vahepeal kandis Shopify mind sujuvalt segmentidesse, sõltuvalt sellest, mida ma redigeerisin.

Sellel on ka mõned ebaharilikud sildid, millega mitte kõik ei pruugi tuttavad olla (nõudes taas, et pöörduda abi saamiseks tagasi oma teadmiste baasi). Mõned neist siltidest sisaldavad hankijareegleid ja varude juhtimise võrku.

Mis on parem?

Tootehaldus on Shopifyga võrreldes Volusiooniga palju lihtsam ja sujuvam. Kummalisel kombel lubab viimane GIF-pilte ka ainult saidil kasutamiseks, mille tulemuseks võib olla madala kvaliteediga piltide kasutamine.

2b. Varude kontroll

Varude juhtimine meelevallas

Jaemüügis on toote ja lao seos selge ja täpselt määratletud. Tooted on teie müüdud kaubad ja laoseisu hallatakse müügi põhjal. Juhtimisprotsess peaks olema sujuv.

Kõik need jaotised on Shopify ja Volusionis hästi määratletud, kuid viimane on tootelehe segmendi lisanud selle, mida ta nimetab varude juhtimisvõrguks. See lisab mugavuse asemel hoopis teise keerukuse.

Kindlasti näen idee potentsiaali, kuid nagu paljude asjade puhul, on ka Volusion selle ellu viinud viisil, mida enamikul mittetehniliste asjatundjatega inimestel on liiga keeruline hallata.

Mis on parem?

Ehkki Volusioni süsteem on keerulisem, võib laoseisu ruut olla kasulik suurte poodidega tegelevate suurte poodide jaoks. Kuid endiselt on uudishimulik ülesannete täielik keerukus, mis peaks olema sujuv.

2c. Digitaalsete toodete käitlemine

Kaupluse kirjeldus Toote digitaalse allalaadimise lisamine on Shopify’s lihtne.

Algselt ei käsitle Shopify digitaalseid tooteid, kuid on olemas lisandmoodul, mida saate selle haldamiseks tasuta kasutada. Pärast selle installimist on digitaalse toote lisamine peaaegu sama, mis füüsilisel – mõne lisatoiminguga. Peate müüdavat digitaalset toodet tegelikult tootelehele üles laadima.

Kas peaksite lugema seda abilehe lõiku iga kord, kui lisate digitaalse toote Volusioonile?

Siinkohal on Volusion loonud jahmatavalt keeruka viisi millegi haldamiseks, mis ei tohiks erineda normist. Selle lisamise võimaluse asemel peab Volusion meeles pidama keerulist seadete veebi, mida peate haldama toote klassifitseerimiseks digitaalseks.

Mis on parem?

Mul pole aimugi, miks Volusion sel viisil digitaalseid allalaadimisi haldab, ja mul pole soovi seda küsida. Piisab, kui öelda, et pigem tahaksin lihtsalt klõpsata lisamiseks, kui jätta meelde hunnik välju, et lisada väärtus 0.

3. Müügikoht (POS)

Voluse POS Volusioni POS-süsteemi on lihtne kasutada ja see töötab peaaegu otse karbist välja.

POS-süsteem on võib-olla üks suuremaid Volusioni säästlikke armu. See on väga tihedalt integreeritud ja selle käivitamiseks on vaja ainult ühekordseid sätteid. Seadistused hõlmavad kas puhta POS-režiimi lubamist või hübriidi.

Kui see on tehtud, saate tellimuste sisestamiseks kasutada jaemüügipunktis asuvat POS-skannerit või teil on selleks ka poe jaoks mõeldud liides. Mõlemal juhul seob see teie loomulikult teie Volususe poe ja laovarud.

Isegi selles piirkonnas annab Shopify POS oma raha eest Volusionile käituse. Lisaks tavapärasele füüsilise ja digitaalse POS-integreerimisele lisab Shopify mobiilis lisaelemendi.

See võimaldab kaupluste omanikel kasutada mobiilirakendust nii ostutehingute tegemiseks kui ka makse vastuvõtmiseks. Kuigi üldine teostus jääb Volusionist pisut maha, on mobiilne element tänapäeval asjakohasem.

Mis on parem?

Ma nimetaksin seda POS-i toetamise osas Shopify ja Volusioni vaheliseks tõmbeks.

4. Maksete töötlemine

Shopify makseid hallatakse nende seadete jaotises; asjakohane, kuna see pole tõenäoliselt ala, mida sageli muudetakse. Ole vaikimisi, PayPal on saadaval, lisaks saate kasutada mitmesuguseid kolmanda osapoole makseteenuse pakkujaid, näiteks Triip. On ka võimalusi, mida saate kasutada käsitsimakseviisid nagu pangahoiused ja maksekorraldused.

Kui otsustate kasutada kolmanda osapoole maksete töötlejat, võetakse teilt tehingutasu sõltuvalt sellest, mida soovite kasutada.

Volusion ei võta teilt põhitehingutasu, kuid selle kasutamiseks peate registreeruma oma makse töötleja kaudu. Sellega võetakse tehingutasu alates 2,15% iga kord, kui tellimus tehakse. Soovi korral võite kasutada ka kolmanda osapoole makseprotsessorit, näiteks Stripe või Skrill.

Mis on parem?

Kasutatavuse osas muudab Shopify jälle kasutajad kasutajatele stressivabaks, kuid maksete puhul nõuavad nad seda privileegi. Kui teie saidil on suur müügimaht, võivad kulud Shopify maksete jaoks kiiresti kuhjuda. Ma ütleksin, et selles valdkonnas peaksid veebipoodide omanikud otsima Volusioniga võrreldes palju paremat alust.

5. Klienditugi

Nii Shopify-l kui ka Volusionil on ulatuslikud klienditoe kanalid. Nendega saate ühendust võtta erinevate kanalite kaudu ja neil on mõlemad väga ulatuslikud veebipõhised teadmusbaasid ja juhendid et teid aidata.

Tegelikult on Volusionil isegi a teadmistebaasi artikkel kuidas nendega ühendust võtta, kui vajate tuge.

Mis on parem?

See on toetuse mõttes ühtlane tulistamine.

6. Muud omadused

Volususega võib olla raske hakkama saada, kuid see on kindlasti kõikehõlmav. On mitmeid lisasid, mis eristavad seda võrreldes Shopifyga, näiteks võimalus käsitleda telefonitellimusi ja toote tagastamist (RMA).

Kui teie sait on nende alade arvestamiseks piisavalt suur, on Volusion sammu võrra ees Shopify ees. Kuid ma leian, et need rajatised pole midagi sellist, mida enamik uusi või väikese ajaga veebipoode potentsiaalselt väiksemate mahtude tõttu palju huvitaks.

Järeldus: kas Volusioon tasub ikka minna?

Nüüdseks olete ilmselt otsustanud, et ma vihkan Volusiat ja hakkan neile järele jääma. Võin teile kinnitada, et see pole tõsi. Tegelikult tunnen paljudes piirkondades, et Volusion on mõeldud selliste veebipoodide käitlemiseks, mille liiklus on eriti suure liiklusega, kuna nende valikud on konfigureeritud.

Kuid vaadates nende kahe algtaseme plaane kõrvuti ja arvestades turusegmenti nendel tasanditel, millele mõlemad on suunatud, pean arvestama ka publikuga. Algtasemel pakub Volusion uue veebipoe omaniku toetamiseks liiga palju keerukust ja vähe kasutajasõbralikkust.

Nende veebipoodide loomine peaks olema asi, millele nad kulutavad vähe vaeva – ja terviklik andmebaas üksi seda lihtsalt ei lõika. Algtaseme seisukohalt läheksin ma Shopifyga kaasa, kõhklemata.

Tasuta prooviversioonid

 • Shopify – klõpsake siin, et proovida Shopify 14 päeva jooksul tasuta (krediitkaart puudub)
 • Volusion – klõpsake siin, et proovida Volusioni tasuta 14 päeva jooksul (krediitkaarti pole vaja)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map