Shopify vs Ecwid: milline platvorm on teie jaoks parim?

Peaaegu 11-protsendilise turuosaga äärmiselt konkurentsitihedas tööstusharus on Shopify nimi, millest paljud oleksid kuulnud. Arvestades, et Shopify vs Ecwidi pealaes on võimalus, et viimane võib välja tulla?


Ecwidil on ka väga põhjalikud tooteomadused ning see on suunatud neile, kes soovivad e-poe poodi kergemini üles seada. Samuti on sellel tasuta plaan, mida Shopify ei tee. Et asi sujuks, vaatame lähemalt Shopify ja Ecwidi sarnaseid hinnaga plaane.

Shopify vs Ecwid: Lühidalt

Kui teil on kiire, on allpool toodud Shopify vs Ecwidi võrdlustabel;

Funktsioonid
Shopify
Ecwid
PlaanPõhilineÄri
Hind (aasta baasil)26,10 dollarit kuus29,17 dollarit kuus
Saadaval tasuta kavaEiJah
Online poodJahJah
Mitme kanaligaJahJah
POS-i tugiPiiratudEi
Toodete arvPiiramatu2500
PõhitehingutasuEiEi
Külastage veebisaitiKülastage Shopify-dKülastage Ecwidi

Võrrelge Ecwidi ja Shopify-d järgmistes kohtades:

 • Kasutusmugavus
 • Toodete lisamine ja haldamine
 • Toote piirmäärad
 • Digitaalsete toodete tugi
 • Müügipunkt
 • Maksete töötlemine
 • Hüljatud vankri käitlemine
 • Klienditugi

Shopify vs Ecwid: Pea-võrdlus pea vahel

Shopify ja Ecwid on mõlemad e-kaubanduse saitide loojad ja paljuski võrreldavad. Vaatame mõnda olulist funktsiooni, mida sellised pakkujad peaksid sujuvamaks muutma:

1. Kasutuslihtsus

Shopify ehitaja liides Shopify ehitaja liides

Ecwidi ehitaja liidesEcwidi ehitaja liides

Üks peamisi põhjuseid, miks keegi maksaks veebisaidi majutamiseks üle 20 dollari kuus, on see, et Shopify ja Ecwid on välja töötatud veebisaidi ehitajate ümber. See tähendab, et peaaegu kõik, kellel on mõned põhilised Interneti-oskused, saavad kiiresti funktsionaalse e-poe saidi üles ehitada – kodeerimine pole vajalik.

Seetõttu ei saa alahinnata nende süsteemide kasutamise lihtsuse olulisust. Mõlemad saidiehitajad pakuvad kasutajatele lohistamiskogemust. Eeldus on lihtne – ühel küljel on teil tööriistadega navigeerimisriba ja teisel – lõuend, millega töötada.

Välimuse ja tunde osas on Shopify saidiehitaja väga terav ja professionaalne. See vastandub suuresti Ecwidi suurte sektsioonide juhtelementidega. Kasutatavuse mõttes tundub viimane aga algajatele palju hõlpsamini kasutatav.

Shopify kipub kasutama ka mõnda oma kõnepruuki, näiteks ‘kollektsioone’, millega võib harjuda.

Kuna mõlemad ehitajad on mõeldud kiireks arendamiseks, ei võimalda need suure hulga kohandamisi, võrreldes saidi ise nullist ehitamisega. Mõlemad pakuvad aga põhivaate kohandamiseks lihtsalt piisavalt paindlikkust.

Loomulikult saab tausta ja muu sellise asendada isiklike piltidega, et muuta teie saidid ainulaadseks. Kohandamisvõimaluste osas servab Shopify Ecwidi pisut – vaid pisikesega.

Mis on parem?

Shopify’s on pisut raskem navigeerida ja seda kasutada, kuid pakub disainis rohkem võimalusi. Ecwid on seevastu kasutajasõbralikum, eriti neile, kes on veebisaidi koostajatele uued.

Lisateavet meie põhjaliku Shopify ülevaate kohta leiate siit.

2. Tootehaldus

Muutke Ecwidi üksikute toodete SEO sätteid

2a. Lisamine ja haldamine

Toodete käsitsemine on veebipoodide ehitajate lahutamatu osa ja õnneks on nii Shopify kui ka Ecwidil väga võimekad süsteemid.

Shopify puhul on kõik tootelehed sirgjoonelised, mis tähendab, et iga üksik võimalus, mida saate nende osas muuta, on ühel pideval lehel. Muidugi jaguneb see loogilisteks segmentideks nagu toote üksikasjad, laoseisu, hinnakujundus, saatmine ja palju muud.

Ecwidi puhul on tootelehed jaotatud vahekaartideks, kusjuures iga vahekaart käsitleb konkreetset muret tekitavat valdkonda. Mõni vahekaart on pisut kummaliselt nimetatud, näiteks atribuudid ja failid. Esimene on mõeldud müüjate juhtimiseks, teine ​​digitaalsete toodete käitlemiseks.

Üks valdkond, kus Ecwid tootehalduses välja tuleb, on võime käsitleda ka seotud toote SEO-d otse. Saate seadistada (ja isegi eelvaate) mõnda piirkonda, näiteks otsingu välimust ja metakirjeldusi. Need funktsioonid on saadaval kõigi tasuliste plaanide korral.

Mis on parem?

Ehkki Shopify tootehaldust on natuke lihtsam (ja selgem) käsitseda, ütleksin siiski, et Ecwidi pakutavad SEO valikud, ehkki napid need võivad olla, viivad minu eelistuse niimoodi.

2b. Toote limiidid

Pole kahtlust, et Shopify suhtub heldemalt sellesse, kui palju tooteid saate hostina mängida – see on kõigi plaanide jaoks piiramatu. Ecwid piirab teid praeguse plaani alusel – tasuta pakett toetab ainult 10 toodet.

Ehkki Shopify põhiplaani ja Ecwidi äriplaani võrdsel võrdlusel tõuseb viimane, on ante väga helde tasemele ja võimaldab teil hoida kuni 2500 toodet. See võib tunduda palju, kuid pidage meeles, et iga toode on üks SKU.

Piiramatu Ecwidi toote korral peate oma plaani suurendama piiramatule, mis maksab 82,50 dollarit kuus aastamakse alusel.

Mis on parem?

Käed alla selle Shopify peale.

2c. Digitaalsete toodete tugi

Mõlemad plaanid võimaldavad meil müüa selliseid digitaalseid kaupu nagu muusika, video ja muu. Selle haldamiseks peate kasutama Shopify lisarakendust ja see piirab teid digitaalsete toodete suurusega 5 GB.

Ecwid võimaldab teil digitaalsete toodetega natiivselt hakkama saada ning lisaks on failide suurused heldemad, võimaldades kuni 25 GB.

Mis on parem?

Käsitsemise osas võidaks tavaliselt natiivne süsteem, kuid Shopify omab tugevat lisarakenduste stabiilset staapi, mis on suurepärased. See näeks neid enam-vähem kaelas ja kaelas digitaalsete toodete halduses.

3. Müügikoht (POS)

Shopifyl on silmapaistev POS-süsteem, mis võimaldab teil digitaalse integreerida füüsilise müügiga.

Kui teil on nii füüsiline kauplus kui ka digitaalne kauplus, võib integreeritud süsteemi omamine olla ettevõtte jaoks hindamatu väärtus. See segment on Shopify üks tipphetki ja see, mis eristab seda tavaliselt teistest e-kaubanduse saitide ehitajatest.

Shopify pakub POS-i osas palju funktsionaalsust ja isegi nende Shopify põhiplaan saab kasutada nende POS-i rakendust. Rakendus võimaldab teil müüa mis tahes asukohast müüki ja integreerib maksete vastuvõtmiseks isegi kaardilugeja.

Varud ja tellimused on sujuvamad, ehkki põhiplaanil puuduvad täpsemad funktsioonid, näiteks spetsiaalse POS-riistvara tugi. Sellegipoolest saate kombineeritud toodete kogumist sujuvalt müüa ja oma varude täpset üleval hoida.

Mis on parem?

Ecwidil on küll POS-integratsioon, kuid see on ette nähtud ainult nende piiramatule plaanile. Selle ja Shopify POS-süsteemi tipptaseme tõttu võidab see käed alla.

4. Maksed

Ecwid integreerib kolmanda osapoole maksete registreerumise oma kaubamärgi alla.

4a. Maksete töötlemine

Nii Shopify kui ka Ecwid töötavad paljude makseprotsessoritega, kuid ainult Shopify omab natiivversiooni, mida saate kasutada – Shop Pay. Peale selle töötab kõik muu välismakse töötlejatega Triip, PayPal, ja nii edasi.

Shopify’s Shop Pay on saadaval ainult a käputäis riike nii et on üsna tõenäoline, et peate lõpuks kasutama mõnda muud makseprotsessorit. See on üsna lihtne, ehkki nende kasutamiseks peate nende pakkujate juures konto looma. Seda tuleb siiski teha ise ja seejärel tuleb nende makseteenuse pakkujate teave sisestada Shopifysse.

Ecwidi erinevus seisneb selles, et tal pole omamaist maksete töötlejat nagu Shop Pay, ja see üritab hõlbustada kolmanda osapoole maksete integreerimist. Makse töötleja valimisel avaneb otsene link sellele saidile koos registreerimislehega Ecwid.

Mis on parem?

Ehkki Shopify omab eeliseid omamaiste makseprotsessorite osas, eelistan Ecwidi sujuvat integratsiooni kolmandate osapoolte pakkujatega.

4b. Hüljatud vankri käitlemine

Kui olete kunagi e-kaubanduse süsteemi kasutanud ja jätnud ostu lõpetamata – olete tõenäoliselt saanud neilt meeldetuletusmeilisõnumeid. See on hüljatud kärude käitlemine ja midagi, mida soovite oma poe jaoks.

See lihtne lähenemisviis, mille abil proovida võimalikku kaotatud müüki taastada, on e-kaubanduse kaupmeeste jaoks hindamatu ja aitab teil muuta oma alumist eesmärki. Nii Shopify kui ka Ecwidi plaan hõlmavad tehingu raames hüljatud ostukorvi taastamise funktsioone.

Mõlemad teenusepakkujad pakuvad ka sarnast funktsionaalsust, kus saate seadistada meeldetuletusi (enda jaoks), kohandada ja saata e-kirju käsitsi või seadistada malle põhinevad automaatsed e-kirjad.

Mis on parem?

Need on umbes samad ja pakuvad väga vajalikku funktsiooni. Shopify teeb aga hüljatud ostukorvi taastamise kõigi plaanide jaoks kättesaadavaks, samas kui Ecwidi Businessist madalamad plaanid seda ei saa.

Nii Shopify kui ka Ecwid võimaldavad teil hüljatud ostukorvide taastamise e-kirju hõlpsalt saata, kuid Shopifyl on siin väidetavalt natuke eeliseid lihtsalt seetõttu, et see pakub funktsiooni madalama hinnaga – nagu POS-i puhul, on see funktsioon lisatud kõigisse Shopify plaanidesse, isegi 9-dollarine ‘Lite’ plaan. Ecwidi kasutajatel peab selle kasutamiseks olema vähemalt 35-dollarine plaan.

5. Klienditugi

Nii Shopify kui ka Ecwid pakuvad igakülgset klienditugi kas e-posti või reaalajas vestluse kaudu. Ecwid lubab teil seda teha võtke ühendust telefonikõne kaudu kuid viis, kuidas nad seda on rakendanud, on keeruline ja minu arvates pole lihtsalt vaeva väärt.

Mis on parem?

See on mõlema jaoks ühtlane panus.

Järeldus: kes võidab Shopify vs Ecwidis?

Nagu näete, on paljud omadused, millega need kaks kiidelda, oma olemuselt tegelikult väga sarnased. Lõppkokkuvõttes taandub see individuaalse eelistuse küsimusena sellele, kuidas soovite neile funktsioone pakkuda, mitte sellest, kas need on lisatud või mitte.

Isiklikult eelistan Ecwidi kasutajakogemust, kuid Shopifyl on ka mõned väga atraktiivsed piirkonnad, eriti nende POS-integratsioonisüsteemis. Tänapäeva turu jaoks võib see sild, mis võimaldab jaemüüjatel käsitleda nii digitaalset kui ka füüsilist tööd, olla hindamatu.

Tasuta prooviversioonid

 • Shopify – klõpsake siin, et proovida Shopify 14 päeva jooksul tasuta (krediitkaart puudub)
 • Ecwid – klõpsake Ecwidi proovimiseks siin
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map