SEMrushi ülevaade: mida on vaja teie konkurentsi edestamiseks

Neile teist, kes arvavad, et Internet on vaid juhuslik veebisaitide, e-poodide ja ajaveebide kogu, mis on sinna toodud teie lugemisrõõmu jaoks, mõelge uuesti. Internet, nagu pärismaailm, on ka äritegevuse keskkond. Tõsi, keskmine Joe lihtsalt segab seda, kuid tõeline ärimees kohtleb seda täpselt nii, nagu ta on – konkurents konkurentide vastu tulu saamiseks.


Enamik netoelanikke ja isegi väikeettevõtteid loeb uudiseid ja saab mulje nende käikudest, mida riigid kogu maailmas teevad piiriülese kaubanduse toetamiseks. Internet on juba pikka aega olnud piiriülene ja kui loodate veebis ettevõttena ellu jääda, vajate enamat kui lihtsalt lühikesi teadmisi termini Otsingumootori optimeerimine tähendusest.

SEMrush pakub oma tarkvara jaoks 7-päevast tasuta prooviperioodiSaadaval on 7-päevane tasuta prooviversioon.

Tellis- ja mördikaupluses peate hindama selliseid aspekte nagu asukoht ja klientide liiklus. See kehtib ka veebisaidi kohta. Enamasti on liiklus nähtamatu, nii et peate teadma, mis teie kliente meelitab – näiteks otsingumootorite loendite kaudu.

SEMrushi ülevaate kokkuvõte

Ulatuslik veebiettevõtete analüüsimise tööriist veebiettevõtetele

Nimi: SEMrush

Kirjeldus: SEMrush on äriteabe tarkvara, mis pakub ulatuslikku andmete uurimist. Konkurentsi ületamiseks vajate neid andmeid.

Operatsioonisüsteem: Veebipõhine

Rakenduse kategooria: Veebiturundus, SEO

 • Kasutuslihtsus

 • Töökindlus

 • Funktsioonid

 • Raha väärtus

 • Klienditugi

Üldiselt

4.2

Kokkuvõte

Semrush eesmärk on aidata teil oma veebisisu turundada, kuid funktsioonide komplekti osas ulatub see veelgi kaugemale. Saate juurdepääsu peaaegu igale tööriistale, mida peate Google’i edetabeli esikoha saavutamiseks teistega võitlemiseks.

Lisateave:

 • SEMrushiga tutvumine
 • Mida SEMrush pakub??
 • SEMruudine hinnakujundus
 • Kes on SEMrush?

Plussid

 • Uskumatult võimas SEO tugi
 • Hankige konkurentide kohta muul viisil kättesaamatut teavet

Miinused

 • Järsud hinnad
 • Proovige SEMrush’i tasuta
 • Võrdle SEMrushi hinnakujundust

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@ tüüp": "Ülevaade",
"itemReviewed": {
"@ tüüp": "Tarkvararakendus",
"nimi": "SEMrush",
"kirjeldus": "SEMrush on äriteabe tarkvara, mis pakub ulatuslikku andmete uurimist. Konkurentsi ületamiseks vajate neid andmeid.",
"pilt": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/semrush-home-review.jpg",
"operatsioonisüsteem": "Veebipõhine",
"applicationCategory": "Veebiturundus, SEO"
},
"arvustushindamine": {
"@ tüüp": "Hinnang",
"hinnangVäärtus": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"bestRating": 5,
"halvim hindamine": 0
},
"autor": {
"@ tüüp": "Isik",
"nimi": "Timothy Shim"
},
"ülevaadeKeha": "

Semrush eesmärk on aidata teil oma veebisisu turundada, kuid funktsioonide komplekti osas ulatub see veelgi kaugemale. Saate juurdepääsu peaaegu igale tööriistale, mida peate Google’i edetabeli esikoha saavutamiseks teistega võitlemiseks.

\ r \ n

Lisateave:

\ r \ n

  \ r \ n
 • SEMrushiga tutvumine
 • \ r \ n

 • Mida SEMrush pakub??
 • \ r \ n

 • SEMruudine hinnakujundus
 • \ r \ n

 • Kes on SEMrush?
 • \ r \ n

"
}

Mis on SEMrush

SEMrush on võimas ja mitmekülgne konkurentsivõimeline luurekomplekt veebiturunduse jaoks, alates SEO-st ja PPC-st kuni sotsiaalmeedia ja videoreklaamide uurimiseni.

SEMrushiga tutvumine

SEMrush on tänapäeval SEO hulgas üks suurimaid nimesid. See on täielik veebisaidi analüüsi tööriist mis aitab anda teile eduka veebisaidi loomiseks vajalikku teavet. Selle all pean silmas teabe osas – nii oma saidil kui ka konkurentsi.

Optimeerides oma veebisaiti SEO andmetel, saate meisterdada märksõnu ja strateegiaid, mis toovad ellu liikluse, mida peate ellu jääma.

SEMrush juhtpaneelTeie kesknärvisüsteem – juhtpaneel

Esimene asi, millega SEMRushil kokku puutute, on juhtpaneel, millel on ülevaade ekraanil. Siit, saate vaadata veebisaidi liiklust ja märksõnu ning juurdepääsu muudele jaotistele. See viib mind esimese suurema teema juurde, mida SEMrush hõlmab, see on teave.

Mida SEMrush pakub?

SEMrush pakub teile põhjalikku teavet nii teie veebisaidi kui ka konkurentide kohta.

SEMrushi kaudu saate ammendavat teavet mitte ainult oma saidil, vaid ka kõigi teiste olemasolevate veebisaitide kohta, sealhulgas oma konkurentsi kohta.

Teile antakse võimalus õppida märksõnu, kus need on järjestatud, millist liikluse mahtu iga märksõna saab ja isegi mitmesuguste märksõnade ostmise kulusid Google’i kaudu.

Lisaks on võimas funktsioon, mida SEMrush pakub, märksõnade uurimine. Enne kui oma saidile isegi sisu loote, kontrollige SEMrush’i ja saate öelda, kui kuum see märksõna on. See tähendab, kui populaarne see on, kui keeruline on seda märksõna järjestada ja isegi vaadata, kuidas teistel sama eesmärgi nimel läheb.

SEMrush - saidi lingide tundmine on teie SEO strateegia oluline osaSaidilinkide tundmine on teie SEO strateegia oluline osa

Edasi liikudes on kriitiline jälgida ka oma positsiooni märksõnade edetabelis. See on jätkuv ülesanne ja seda saab SEMrushi kaudu automatiseerida. Lihtsalt määrake oma parameetrid ja saate süsteemist regulaarseid aruandeid.

Viimane oluline valdkond, mida esile tõsta, on see, et SEMrush on ajaga sammu pidanud ja eristab end selgelt, teades, mida Google teeb mobiilne liiklus. See on suhteliselt uuem mõõde, mida paljud inimesed endiselt eiravad, isegi nutitelefonipõhise liikluse plahvatuse tõttu.

Lubades teil võrrelda lauaarvutite ja mobiilianalüütika kasutamist, saate läheneda võtmesõnadele kahesuunaliselt. Optimeerige mõlema jaoks ja saate edu saavutamiseks valmis.

SEMrushi hinnakujundus

SEMruudulised plaanid ja hinnakujundusPole odav, kuid kas see on hind, mida saate endale lubada, et ei maksa?

SEMrush pakub 3 tüüpi plaane,

 • Pro – algab 99,95 dollarist kuus
 • Guru – algab 199,95 dollarist kuus
 • Äri – algab 399,95 dollarist kuus

Lisaks analüütilistele funktsioonidele pääsevad Guru ja Äri kasutajad juurde ka vanemale andmebaasi teabele.

Praegu kasutab SEMrushit üle miljoni inimese. Võite proovida, kuna saate tööriistaga 7-päevase tasuta prooviperioodi.

Järeldus

Isiklikult leian, et SEMrush on hirmutavalt võimas tööriist, mida peaksid kasutama kõik veebist sõltuvad ettevõtted. SEO-s on olemas teadmusbaasid, on õpetusi, on isegi eksperte, kes saavad teie heaks tööd teha. Kuid SEMrush on puhas jõud käeulatuses ega muuda seda tööd liiga keerukaks.

Ainus väike tehniline probleem sellega on vaidlusküsimus. SEMrush algab kõige elementaarsemal hinnatasandil 99,95 USD kuus. Selle mündi nimiväärtus on aga selle pakutav tohutu jõud. Minu isiklik küsimus oleks – kas te saate endale lubada, et EI maksa seda hinda?

Alustamiseks: saate 7-päevase tasuta prooviperioodi

FTC avalikustamine: BuildThis saab suunamistasusid sellel veebisaidil loetletud tööriistadelt. Kuid arvamused põhinevad meie kogemustel ja mitte sellel, kui palju nad maksavad. Keskendume väikeste ettevõtete ja eraisikute abistamisele veebisaitide loomisel ärina. Toetage meie tööd ja lugege lisateavet selle teenimise kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map