Saidid nagu AppSumo: otsige rohkem pakkumisi AppSumo alternatiividest

AppSumo on sait, mis pakub tarkvaraga seotud pakkumisi. See digitaalne turg on juba pikka aega olemas olnud ja pakub ainult jätkuvaid tehinguid. Kuna mis tahes tüüpi müük on oma olemuselt mööduv, võite eeldada, et enamik AppSumo-tüüpi saitide pakkumisi muutub sageli.


Kuigi AppSumo on üks vanimaid sedalaadi saite, mis ei eksisteeri, ei tähenda see, et te oleksite kinni ainult ühest allikast. Tänapäeval on palju wannabe’e, mis on proovinud AppSumo mudeli järgimist – mõned edukamad kui teised.

Kui järjest rohkem tarkvaraturge avaneb, siis kui hästi need veebisaidid AppSumo vastu peavad? Vaatleme neid võimalusi sügavamalt ja vaatame, mida me saame.

* Avalikustamine: selles postituses kasutatakse sidusettevõtte linke. Teenime vahendustasu (ilma teile lisatasuta), kui ostate meie linkide kaudu. See aitab katta meie kirjutaja ja saidi haldamise kulusid.

AppSumo kohta

appsumo veebisaitAppSumo koduleht (külastage siin)

AppSumo on olnud tarkvaraturuäris juba kümmekond aastat. 2011. aastal asutatud platvorm on aidanud sadadel arendajatel ja tarkvara väljaandjatel raha teenida.

Tarkvara eluaegsed tehingud ja allahindlused

AppSumo kaudu pakutakse mitmeid tehingutüüpe, millest tähelepanuväärsemad on eluaegsed tehingud. See tähendab, et selle tarkvara või teenuse ostmine platvormi kaudu on ühekordne kulu ja saate seda igavesti kasutada. Peale selle on ka iga-aastaseid tehinguid ja isegi tasuta pakkumisi.

Turgude kasvava arvu tõttu näib AppSumo astunud tugeva konkurentsi vastu. Selle kirjutamise ajal loetles AppSumo 66 tehingut – ikkagi üsna märkimisväärne summa.

AppSumo SirviAppSumo praegused pakkumised (nende pakkumiste sirvimiseks klõpsake siin).

Nad jagavad saadaoleva tarkvara üsna laiaks kategooriaks, kuid ilmselt on populaarsemad valdkonnad turundus ja müügivihje loomine. Muidugi leidub aeg-ajalt veider raamatuid, nagu e-raamatud ja muu teabematerjal.

Parim osa AppSumo kasutamisel on see, et saate igal ajal hankida kindlaid tarkvarapakkumisi ja te ei pea ootama musta reede või küber esmaspäeva müüki.

Kes on AppSumo: Pro ajaveebid, sidusettevõtte turundajad, väikeettevõtted.

Külastage AppSumo

5 parimat AppSumo alternatiivi

1. StackSocial

Stacksocial koduleht

Kui olete otsinud AppSumo sarnasele saidile nagu StackSocial, oleks teie esimene reaktsioon tõenäoliselt WOW. StackSocial käivitus paar aastat pärast AppSumo ja on sellest ajast alates tugevalt kasvanud.

Pärast nende asutamist väitis Stacksocial, et on teeninud klientide jaoks üle 50 miljoni dollari, säästnud külastajaid üle 1,5 miljardi dollari ja loetlenud üle nelja miljoni tehingu. Mis tahes mõõdupuuga on tegemist üsna suure osa tarkvara ja dollaritega.

StackSocialis on saadaval sõna otseses mõttes sadu pakkumisi ja platvorm on laienenud nn lihtsalt tarkvara etapist. Nüüd on see praktiliselt täielik e-kaubanduse platvorm, mis tegeleb ka kõigega, alates auto vidinatest kuni moeaksessuaarideni.

Ehkki puristid ei pruugi selle üle eriti rõõmsad olla, pole tegelikult midagi nutma ajada, sest StackSocial on endiselt hoidnud oma tugevust põhitarkvara pakkumistes. Ainuüksi VPN-i kiire otsing tõi esile enam kui 20 valikut.

StackSocial on hõlpsalt parim AppSumo alternatiiv, mille ma seni leidnud olen. Tegelikult ületab see igal ajal pakutavate osas AppSumo-d kaugelt.

Kes on StackSocial: Igaüks

Külastage StackSocialit

2. Tee lahti

Dealify koduleht

Kui võrrelda ülalpool loetletud võimsate võlgnevustega, siis tundub, et Dealify tehingute valik on natuke pettumust valmistav. Kui saidile jõudsin, oli tegelikult saadaval vaid 6 pakkumist. Isegi kui arvestada tulevate ja minevate tehingutega, tundub vähem kui kümne pakkumise olemasolu kogu saidil pisut ebaotstarbekas.

Lisaks nende üsna kesisele pakkumisele on Dealify Facebooki lehel ka piiratud ekspositsioon vaid mõnesaja jälgijaga. Dealify ei pretendeeri tegelikult teisiti, kuigi omanik väidab et ta alustas seda saiti “kirega võrguturunduse ja majanduskasvu häkkimise vastu”.

Nende turunduskõrgus on suunatud turundajatele ja majanduskasvu häkkeritele, kuid esimest väljapanekut vaadates polnud ma väga veendunud. See oli pakkumine paroolihaldusrakenduses.

Kelle jaoks Dealify on: Kasvuhäkkerid, turundajad, väikeettevõtted

Külastage Dealify

3. PitchGround

PitchGround koduleht

Kui turul tegutseval ettevõttel on rohkem töötajaid kui tema aktiivsete tehingute arv on, oleksin selle omaniku pärast pisut mures. Kahjuks on see praeguses olukorras, kuhu PitchGround näib olevat sattunud.

Esmalt leidsin selle saidi, kui tegin mõned alusuuringud AppSumo kohta – PitchGround Ad ilmus pidevalt Google’is öeldes: „Sa võiksid paremini teha“. See tähendab, et nende turundusmeeskond sihib aktiivselt AppSumo kliente. Võib-olla tuleks rohkem aega kulutada oma kasutajate jaoks tehingute hankimisele.

Kiire pilk PitchGroundi saidi kaudu näitas kokku 27 tehingut – ainult 5 neist olid selle artikli loomise ajal aktiivsed. Ülejäänud olid märgitud kui “välja müüdud”. Peale selle antakse saidi külastajatele pidevalt luba registreeruda oma teatistega tehingute kaudu väga tüütute hüpikakende kaudu.

Kes on PitchGround: Väikeettevõtted, turundajad, ajaveebid

Külastage PitchGroundi

4. DealFuel

DealFueli kodulehtDealFueli koduleht

Selle asemel, et keskenduda ainult veebisaitide omanikele või ettevõtetele, pakub DealFuel laia valikut väga kasulikku mitmeotstarbelist tarkvara ja isegi ressursse. Mõned näited selle kohta on personaalarvutitele mõeldud rämpspuhastusvahendid või isegi äriliseks kasutamiseks mõeldud lendlehtede pakendid, mõned neist antakse isegi tasuta ära.

Kui teil on 21 pakkumist, mille hulgast valida, võib saidi sirvimine teid natuke aega võtta. Nad on selle hõlpsamaks teinud, kuid pakutavate pakkumiste sortimiseks on mitu võimalust. Eriline on see, et DealFuelil on spetsiaalsed kategooriad, mis hõlmavad WordPressi ja pistikprogramme – need sobivad suurepäraselt paljude seal asuvate saidiomanike jaoks.

Lühidalt on see veel üks väike operatsioon, mida juhib tuumikgrupp ja kellel on õnnestunud üles ehitada edukas sait. Inspiratsioon kõigile teistele saidiomanikele, kes kasutavad oma tehinguid oma saitide kasvatamiseks, jah?

Kes on DealFuel: WordPressi saidiomanikud, väikeettevõtted, tavalised tehinguotsijad

Külastage DealFuelit

5. Tehingupeegel

DealMirrori kodulehtDeal Mirro koduleht

Deal Mirror on väga keskendunud tarkvarapakkumistele, mis aitavad veebisaitidel kasvada. Neil on mitmeid pakkumisi, mis hõlmavad kategooriaid alates turundusest ja lõpetades sotsiaalse analüütikaga. Kahjuks näib, et kirjutamise ajal oli neil pakkumisi piiratud.

Ehkki need, mis minu arvates olid, olid üsna kasulikud, näib, et siin pakutavas on pisut põhjalikkust. Sellegipoolest on tore, et nad saavad aru uuemate saitide käivitamise raskustest ja on loonud kategooria sildiga „Pakkumised alla 20 USD”.

Siinsed pakkumised tulevad ka a rahulolu garantii, ja nad tagastavad kõik soovitud ostud, ilma küsimusi esitamata.

Kes on peegel: Professionaalsed blogijad, väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted

Külastage DealMirror

Kuidas tarkvara turuplatsid toimivad?

Töötav mudel on suhteliselt lihtne.

Turuplatsid pöörduvad arendajate, kirjastajate või teenusepakkujate poole ja peavad läbirääkimisi kokkuleppe tingimuste üle. Need tehingud on turul ainulaadsed, et luua kaalukaid müügitegureid.

Seejärel võtavad turuplatsid ülesandeks muuta tehing külastajatele võimalikult atraktiivseks. Vahepeal võtab iga keskel asuva mehe (turuplats) tehtud müügitehingute pealt lõiku – mõnikord märkimisväärne summa.

AppSumo näitedNäide – AppSumo-st leitud tohutu kokkuhoid, säästa kuni 96% turundustarkvaras, näiteks Boost ja teised.

See kolme nurga all olev strateegia on kasulik kõigile asjaosalistele. Tarkvara allikas pääseb vabalt turule muidu kasutamata kliendisegmendile ja turg teenib igast müügist osa. Lõpuks saab ostja suure soodushinnaga tehingu.

Enamik tehinguturge töötab ka tütarettevõtetega, nii et leiate tõenäoliselt saite, mis pakuvad rohkem kui ühte turgu. See aitab veelgi turgudel laieneda üle kogu Interneti.

Tegelikult võite huvi korral luua ka sidusettevõtte saidi ja kasutada nende turgude pakutavate tehingute võimalusi.

Järeldus: kas turuplatsid on kasulikud?

Nüüdseks olete ilmselt aru saanud, et suurem osa neist tehingusaitidest on tegelikult suunatud veebisaitide omanikele, kes soovivad kasvu laiendada. Sisu ja SEO on mis tahes veebisaidi või ajaveebi oluline tuum, kuid teavitustöö laiendamine on teine ​​asi.

Tarkvarapakkumiste populaarsed kategooriad hõlmavad järgmist:

 • Veebisaidi loomine
 • Kursused ja juhendid
 • SEO haldamine
 • Müük ja plii genereerimine
 • Turundus ja teavitustegevus

Deal-veebisaidid on kasulikud mitmel viisil. Esimene on ilmne – kulude kokkuhoid. Enamikul nendest saitidest leitud pakkumised on oma pakkumises sageli ainulaadsed. Kasutage näiteks võimalust osta rakendusele eluaegne litsents, selle asemel et maksta iga-aastaseid korduvaid tasusid.

Teine on pisut peenem. Võtame näiteks sidusettevõtte saidi omaniku, kes soovis rakendust, mis aitaks kaasa müügivihje loomisele. Lisaks turult soovitud tehingu otsimisele saate sirvida ka alternatiivseid pakkumisi, et näha, kas leiate midagi paremat või mis pakub teie raha eest head hinna ja kvaliteedi suhet..

Pidage ka meeles, et need tehingud muutuvad regulaarselt, nii et saate alati uusi ideesid vaadata, milline tarkvara võiks teie ettevõtte jaoks kõige paremini töötada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map