Pidev kontaktülevaade: funktsioonid, hinnakujundus ja võrdlused

Internetis on tänapäeval nii palju veebisaite, et kui oleksite e-kaubanduse jaemüüja või isegi keegi, kes loodab teiega ühendust saada ja tasuta teavet pakkuda, oleks teil tõenäoliselt õigus muretseda. Tõuketeadete ja agressiivse turunduse maailmas on e-posti teel kontakti saamine ülioluline. E-posti turundus võib olla fantastiline viis saidile liikluse suurendamiseks, kui seda õigesti teha.


Hulgas muid parimate e-posti turundusteenuseid, ConstantContact on nimi, mis kerkib pidevalt (no pun mõeldud). Lisaks oma põhipädevustele e-turunduses on sait laienenud ka muudele turundusega seotud teenustele, mis on pluss.

Täna vaatame, mida Constant Contact pakub, ja kogemusi, mida võite oodata, kui otsustate seda kasutada.

Pideva kontaktülevaate kokkuvõte

Funktsioonidega pakitud e-turunduse tööriist väikeettevõtetele

Nimi: Pidev kontakt

Kirjeldus: Pidev kontakt on automatiseeritud digitaalse turunduse lahendus, mis aitab ettevõtetel (ja mõnel inimesel) laiendada oma haaret. See on täisfunktsionaalne kõigega, mida teil kunagi vaja läheb, alates oma teavitussisu loomisest kuni tulemuste analüüsimiseni.

Operatsioonisüsteem: Veebipõhine

Rakenduse kategooria: E-posti turundustarkvara

 • Kasutuslihtsus

 • Mallid & Kujundus

 • Funktsioonid

 • Raha väärtus

 • Klienditugi

Üldiselt

4.1

Kokkuvõte

See väga lihtne ja samas äärmiselt paindlik tööriist on suurepärane lahendus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele oma turundusvõimaluste suurendamiseks. Selle hõlpsasti liikuv liides on täiuslik tasakaal lihtsuse ja funktsioonide komplekti vahel. Eemale liiga keerukatest protsessidest ja töötage siin kenades, sujuvates töövoogudes.

Lisateave:

 • E-posti mallide tutvustus
 • Pidev kontakt vs MailChimp
 • Pideva kontakti edulood
 • Jerry Low’i märkus

Plussid

 • 60-päevane tasuta prooviperiood
 • Lihtne kontaktide nimekirja importimine
 • Muljetavaldav lisandmoodulite loetelu

Miinused

 • Kummaline automaatne reageerimise süsteem

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@ tüüp": "Ülevaade",
"itemReviewed": {
"@ tüüp": "Tarkvararakendus",
"nimi": "Pidev kontakt",
"kirjeldus": "Pidev kontakt on automatiseeritud digitaalse turunduse lahendus, mis aitab ettevõtetel (ja mõnel inimesel) laiendada oma haaret. See on täisfunktsionaalne kõigega, mida teil kunagi vaja läheb, alates oma teavitussisu loomisest kuni tulemuste analüüsimiseni.",
"pilt": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/constantcontact-home-review.jpg",
"operatsioonisüsteem": "Veebipõhine",
"applicationCategory": "E-posti turundustarkvara"
},
"arvustushindamine": {
"@ tüüp": "Hinnang",
"hinnangVäärtus": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"bestRating": 5,
"halvim hindamine": 0
},
"autor": {
"@ tüüp": "Isik",
"nimi": "Timothy Shim"
},
"ülevaadeKeha": "

See väga lihtne ja samas äärmiselt paindlik tööriist on suurepärane lahendus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele oma turundusvõimaluste suurendamiseks. Selle hõlpsasti liikuv liides on täiuslik tasakaal lihtsuse ja funktsioonide komplekti vahel. Eemale liiga keerukatest protsessidest ja töötage siin kenades, sujuvates töövoogudes.

\ r \ n

Lisateave:

\ r \ n

  \ r \ n
 • E-posti mallide tutvustus
 • \ r \ n

 • Pidev kontakt vs MailChimp
 • \ r \ n

 • Pideva kontakti edulood
 • \ r \ n

 • Jerry Low’i märkus
 • \ r \ n

"
}

Pidevad kontaktfunktsioonid

Pidades meeles, et konstantse kontakti põhirõhk on meiliturunduses, siis kui olete konto registreerinud, saate võimaluse luua meililisti, sisestada oma kontaktteave ja seejärel luua oma esimene e-post.

Kontaktteave on kohustuslik ja neile, kes on meiliturunduse valdkonnas uued, on see valdkond, kuhu tuleks tähelepanu pöörata. Paljudes riikides kehtivad tänapäeval ranged seadused andmete privaatsuse ja isikuandmete kohta. Enne turundusmeilide saatmist võtke teadmiseks need seadused ja veenduge, et järgite neid!

1. Loendi koostamine

Teie abonentide loend on teie e-posti turunduskampaania keskmes ja koosneb kõigist e-posti aadressidest, kuhu soovite jõuda. Nende ühe korraga sisestamine oleks uus hullumeelsuse vorm, nii et Püsikontaktil on teie nimekirja täitmiseks mitu lihtsat viisi.

Kiireim ja lihtsaim viis on need failina üles laadida, otse Gmaili kontaktiloendist importida või isegi Microsoft Outlookist välja tõmmata. Kui laadite loendi üles faili, pidage meeles, et püsikontakt tunneb ära komaga eraldatud väärtused (CSV), Exceli ja lihtteksti vormingud.

Iga kirje on redigeeritav ja sellele saab sildid määrataKui olete selle teinud, pääsete oma kontaktide kirjetele juurde kontaktihalduri kaudu. See võimaldab teil seal teavet redigeerida, kuid saate ka lisada süsteemi nn sildid. Ma arvan, et see võib olla kasulik kontaktide rühmitamisel loenditesse, kuid kirjete redigeerimine ükshaaval on äärmiselt tüütu.

2. E-posti turunduskampaaniate korraldamine

Püsikontakti visuaalset redigeerijat on lihtne kasutadaVisuaalset redigeerijat on lihtne kasutada ja malle on ohtralt.

Kui olete oma e-posti loendi sortinud, saate olla valmis alustama e-posti turunduskampaaniat.

Selles pidevas kontaktis on teil alustamiseks väga suur mallide hoidla. Veelgi parem, seal on visuaalne redaktor, mida saate kasutada nende mallide muutmiseks vastavalt oma vajadustele. Tegelikult saate enne püsiva kontaktisiku registreerumist mõne nende mallide eelvaate.

3. Püsikontakti e-posti mallid

* Suurendamiseks klõpsake pildil.

Püsikontakti põhiline infolehe mallInfolehe põhimall.

Pideva kontaktmeili mallid musta reede turunduskampaania jaoksMusta reede turunduskampaania e-posti mallid.

Püsiühenduse e-posti mallid spordikeskuste / spordisaalide jaoks.E-posti mallid spordikeskuste / spordisaalide jaoks.

Restoranide ja baaride e-posti mallid.

E-posti mallid kinnisvaraettevõtetele.

E-posti mallid jõulumüügiks.

Konverentside e-posti mallid.

E-posti mallid moe- / butiikide jaoks.

Lisateave: vaadake kõiki e-posti malle Constant Kontaktis.

Iga mall sisaldab kogu põhiteavet, mis on vajalik teie e-posti jaoks, et see vastaks enamikule standardsetele määrustele. See hõlmab teie ettevõtte füüsilise aadressi, kohustusliku loobumise lingi ja mõne muu kasuliku teabe lisamist.

Kui teil on oma meediumid, näiteks logod või omandiõigusega pildid, saab need süsteemi üles laadida ja kasutada ka oma infolehtedes. Teil on lubatud kuni 2 GB salvestusruumi, nii et on ebatõenäoline, et saaksite selle igal ajal varsti otsa.

Ajastage oma e-kirjad automaatseks vabastamiseks.

Kui olete nime pannud, redigeerinud ja olete loodud e-posti kampaaniaga rahul, saate selle salvestada ja saata kohe või saata selle hilisemale, automatiseeritud tarneajale ja kuupäevale. Pidev kontakt järgib Austraalia lääne standard aega (AWST), nii et peate teisendage kohalik aeg järgides seda meilide korrektseks ajastamiseks.

Üks väike puudus, mida pidasin oluliseks, on see, et süsteemi näitamine mingil viisil ei võimalda konfigureerida kasutaja vastustele automaatselt vastama. See, mida Pidev Kontakt peab automaatseks reageerimiseks, sarnaneb pigem käivitatava efektiga, mis juhtub etteantud aegadel e-kirjade seeria vabastamiseks.

4. Oma kampaaniate tulemuste kontrollimine

Pideva kontakt pakkujad saavad teie turunduskampaaniate kohta koheseid värskendusiHankige oma turunduskampaaniate osas koheseid värskendusi.

Pärast mis tahes kampaaniat näete selle tulemusi vahekaardil Aruanded.

Püsikontaktil on teie tulemuste hõlpsasti loetav graafik ja see sisaldab olulist statistikat, nagu klõpsamissagedus ja avatud määrad. Kui otsustate Google Analyticsi integreerida, on saadaval rohkem teavet. Lisaks ühe kampaania tulemustele saate tulemusi võrrelda ka erinevate kampaaniatega.

5. Pidevad kontaktirakendused ja integratsioonid

Pideva kontakti turuplatsil on saadaval sadu lisandmooduleid.Turuplatsil on saadaval sadu lisandmooduleid.

Püsikontaktil on silmade avanev nimekiri üle 300 rakenduse ja muu mooduli, mida saate oma põhikontole integreerida. Need ulatuvad lihtsatest e-posti impordirakendustest, näiteks teie Google’i või Outlooki kontode jaoks, kuni Zoho ja Azureplusiga töötamiseni kliendisuhete halduse ning automatiseeritud pliihalduse ja müügi prognoosimisel.

Rakendused on loetletud turuplatsil, kus neid saab sortida sarnaselt WordPressi pistikprogrammidega nime, hinnangute, arvustuste või isegi siis, kui need lisati. Need rakendused pakuvad enneolematut võimet teie e-posti turundust tohutult laiendada.

6. Ürituste korraldamine

See on midagi, mida enamik e-posti turundustööriistu pole veel tegelikult lisanud. Oma konto lisamoodulina saate registreeruda sündmuste haldamiseks Püsikontakti kaudu. See võimaldab teil sündmuskutse meilida ja lasta kasutajal täita oma vastused. Need vastused registreeritakse süsteemi ja registreerimisi saate jälgida otse juhtpaneeli mugavusest.

See on väga lihtne funktsioon, mis võib olla paljudele ettevõtetele nii kasulik. Tegelikult saate isegi annetusi teatud sündmuste jaoks taotleda e-posti kaudu, mille abil saate linkida kohandatud annetuste lehele. Kahjuks on selle eest lisatasu kuutasu eest.

7. Täiendavad ressursid ja tugi

Kuna e-posti turunduse mängu üks populaarsemaid nimesid soovib Constant Contact, et teil õnnestuks oma kampaaniates edu saavutada. Selleks on sellel suur veebiressursside hoidla, kuhu saate abi saamiseks pöörduda. Peate vaid valima, millises valdkonnas tegutsete, ja saate kampaaniaideesid ja isegi ettepanekuid selle kohta, millised mallid teie vajadustele sobivad..

Peale selle pakub süsteem ka teadmistebaasi, mis sisaldab vastuseid paljudele tavalistele probleemidele, millega varasemad kasutajad on kokku puutunud. See hõlmab nii artikleid kui ka videoõpetusi. Kui see ei lahenda endiselt kõiki probleeme, on olemas ka ulatuslik tugisüsteem.

Pideva kontaktiga kaasneb chatboti abi, e-posti tugi, aktiivsete kasutajate kogukond ning otsekõnede telefoniliinid USA-st, Kanadast, Mehhikost ja Suurbritanniast. On veel üks liin, mis toetab kõnesid muudest rahvusvahelistest piirkondadest. Telefonitugi pole ööpäevaringne, kuid toetatud aeg on helde.

Neile, kes soovivad tõeliselt abi, pakub Constant Contact oma Twitteri konto kaudu ka nädalavahetustel piiratud abi.

Pideva kontakti hinnakujundus

Pidev kontakt pakub kahte peamist varianti; E-post ja e-post Plus. E-post on põhiline ühe kasutaja versioon ja see ei luba e-posti automatiseerimist, sündmuste turundamist, veebiannetusi, uuringuid ja küsitlusi ega kupongide kasutamist.

Peale selle hinnatakse kõike muud, sõltuvalt teie e-posti loendi suurusest, astmeliselt. Hinnad ulatuvad 500 abonendi madalaimast hinnast 20 dollarini kuus kuni 50 000 tellijani 335 dollarini kuus. Need, kellel on veelgi suuremad nimekirjad, peavad nendega hinnakujunduse saamiseks otse tegelema.

Kui valite lisaürituse halduse funktsiooni, ole valmis maksma vähemalt 45 dollarit kuus vähemalt kuus, sõltuvalt teie turundusloendi suurusest.

Uute kasutajate jaoks pakub Püsikontakti 60-päevane prooviperiood, mille jooksul saate kasutada kõiki e-posti plussi konto eeliseid. Ainus erinevus on see, et olete prooviperioodil piiratud 100 loendiga.

Pidev kontakt vs Mail šimpans

Omadused / hinnakujundus
CTCT Basic
CTCT Plus
MailChimp Basic
Tasuta plaanid?EiEiJah
0 – 500 tellijat17,00 USD / kuu38,25 dollarit kuusTasuta
2000 tellijale38,25 dollarit kuus59,50 dollarit kuus50,00 dollarit kuus
10 000 tellija jaoks80,75 dollarit kuus106,25 dollarit kuus75,00 dollarit kuus
25 000 tellija jaoks191,25 dollarit kuus191,25 dollarit kuus150,00 dollarit kuus
Mitu administraatoritEiJahJah
Klikkide jälgimise soojuse kaartJahJahEi
SMS-turundusJahJahEi
Lihtsate kasutajate segmenteerimineJahJahEi
Ürituste korraldamineJahJahEi
Facebook / Instragrami turundusEiEiJah
ArvedJahJahEi
Mittetulundusühingute allahindlus20–30% soodsam20–30% soodsamEi
Tasuta prooviversioon60 päeva60 päevaEi
Külastage veebisaitiPidev kontaktMailChimp

* Märkus. MailChimpi tasuta pakett on saadaval alla 2000 abonendi ja 12 000 e-posti teel kuus

Külastage alalist kontakti

Edulood

Viimase kümne aasta jooksul on The Vin Bin tõestanud oma teadmisi, pakkudes klientidele keerulisi erinevaid veine, käsitööõlu, kangeid alkohoolseid jooke, käsitööjuustu ja gurmeetoite. Rick Lombardi vaimusünnitus – see erikauplus on kasvanud tugevusest tugevamaks ja teinud tema kirest eduka ettevõtte.

Pidev kontakt on olnud üks tööriistu, mida Rick kasutab, ja ta peab seda heaks suure edu õnnestumiseks. Süsteem pakkus talle taskukohast viisi kliendisuhete loomiseks ja Vin Binile viimiseks. Rick ja paljud teised temasarnased on võtnud e-posti teel turunduse abil oma äritegevuse tugevdamiseks ja kasvu suurendamiseks.

Lisateave: lugege edulugusid saidil Constant Contact.

Järeldus

Kuna 15 aasta jooksul on teenindanud enam kui 650 000 klienti, on Constant Contactist saanud väikeettevõtte turunduse juht. Nad pakuvad spetsiaalset segu ekspertteadmistest, tõhusast põhipädevustest ja tugevast tugisüsteemist.

Isiklikult tunneb Constant Contact, et on varem kasutanud mõnda e-posti turundusplatvormi, päris hea. Sellel on olemas kõik võimalused (ja palju muud), mida professionaalne sait pakuks, omades samal ajal lihtsustatud kasutajaliidest, mis ei oleks liiga hirmutav. Kui olete selle kindla tugisüsteemi arvesse võtnud, siis ütleksin, et see on tõeline võitja.

Jerry Low’i märkus

Kasutan WHSRi infolehe jaoks MailChimpit. Umbes aasta tagasi pakub Constant Contact mulle tasuta kontot. Ma ei vahetanud mitmel põhjusel:

 1. Odavamad kulud pikas perspektiivis – MailChimp on konkurentidest 5–10% odavam.
 2. Olen MailChimpi e-posti koostajaga rahul – seetõttu pole mul meeleolu teisi proovida (miks midagi parandada, kui see pole katki?).
 3. Ja mis kõige tähtsam, olen kulutanud suuri jõupingutusi ja raha MailChimpi kasutamise valdamiseks ja praeguse e-posti automatiseerimissüsteemi häälestamiseks. Raha välja vahetamisega kaasnevad kulud, mida ma saan tasuta kontolt säästa.

Kuid Constant Contact on minu arvates hõlpsalt üks kolmest peamisest kandidaadist e-posti turundustööriistades.

Need on nagu MailChimpi täiustatud versioon.

Püsikontakti hind on pisut kõrgem, kuid saate selle, mille eest maksate. Mõned turundusfunktsioonid, nagu SMS-i korrektuur, reaalajas müügiandmed, sotsiaalne CRM, kasutajate hõlbus segmenteerimine ja arvete esitamine (mida te ei saa MailChimpis hankida) võivad olla suurettevõtte korralduse jaoks ülitähtsad. Alustuseks soovitan lisateabe saamiseks lugeda Constant Contactsi saidil edulugusid.

Lisateave: külastage veebisaidil Pidev kontakt

Märkus. See ülevaade avaldati esmakordselt meie õe saidil Veebimajutus Saladus ilmutatud.

FTC avalikustamine: BuildThis saab suunamistasusid sellel veebisaidil loetletud tööriistadelt. Kuid arvamused põhinevad meie kogemustel ja mitte sellel, kui palju nad maksavad. Keskendume väikeste ettevõtete ja eraisikute abistamisele veebisaitide loomisel ärina. Toetage meie tööd ja lugege lisateavet selle teenimise kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map