Grammatika ülevaade: kas grammatika on seda väärt?

Kui Grammarly esimest korda minu radariga kokku puutus, oli see vähese muu informatsiooniga kaasas. Kui ma teada sain, milleks see mõeldud oli, ületas mind hirm, kui kujutasin ette draakonlikku koolimärgi moodi kuju, kes juhtis mu iga sõna.


Ent nii kirjanik kui toimetaja olles näen paljudel juhtudel eelist, mida see lauale toob. Kuigi ma pole täiesti kindel, kas see vastab kõigile minu vajadustele, tunnen, et midagi sellist on kindlasti olemas.

Grammarly Review Summary

Funktsionaalne kirjutusvahend täiskasvanutele ja üliõpilastele.

Nimi: Grammatika

Kirjeldus: Grammatika on kasulik tööriist, mida saab igaüks kasutada oma kirjutamise hõlpsamaks parendamiseks. See on saadaval nii veebis kui ka installitavas vormingus, töötades sujuvalt kirjutades.

Operatsioonisüsteem: Windows, macOS

Rakenduse kategooria: Kirjutamine

[Veel]

 • Kasutuslihtsus

 • Funktsioonid

 • Raha väärtus

 • Kasutajatugi

 • Täpsus / usaldusväärsus

Üldiselt

4.7

Kokkuvõte

Grammarly pakub paindlikku lahendust oma kirjutamisvigade kiireks leidmiseks ja parandamiseks. Grammarly Free pakub põhilisi kirjutamisparandusi 0 dollari hinnaga; Grammarly Premium, millel on palju rohkem funktsioone, on suhteliselt taskukohane hinnaga 11,66 dollarit kuus.

Lühidalt öeldes on Grammarly väga mitmekülgne ja mahub laiale vaatajaskonnale. Mõned peamised neist hõlmavad ettevõtete juhte, ajaveebide pidajaid, üliõpilasi (isegi kuni kraadiõppuriteni), noori kirjanikke, müügipersonali ja palju muud.

Lisateave

 • Plaanid ja hinnakujundus
 • Tasuta vs Premium
 • Alustamine: kuidas kasutada?

Plussid

 • Grammatika on saadaval kõikjal
 • Autokorrektuur on huvitav
 • Töötab enamat kui õigekirja
 • Kohandage oma sõnavara
 • Lihtsad parandussoovitused
 • Saadaval on piiratud tasuta versioon

Miinused

 • Chrome’i laiendus beetaversioonis
 • Ei sobi spetsialiseeritud tööks
 • Mõnikord puuduvad parandused
 • Plaanid & Hinnakujundus
 • Proovige grammatikat tasuta

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@ tüüp": "Ülevaade",
"itemReviewed": {
"@ tüüp": "Tarkvararakendus",
"nimi": "Grammatika",
"kirjeldus": "Grammatika on kasulik tööriist, mida saab igaüks kasutada oma kirjutamise hõlpsamaks parendamiseks. See on saadaval nii veebis kui ka installitavas vormingus, töötades sujuvalt teksti sisestamise ajal. \ R \ n",
"pilt": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/grammarly-review-home.jpg",
"url": "/ mine / grammatika",
"operatsioonisüsteem": "Windows, macOS",
"applicationCategory": "Kirjutamine"
},
"arvustushindamine": {
"@ tüüp": "Hinnang",
"hinnangVäärtus": 4.70000000000000017763568394002504646778106689453125,
"bestRating": 5,
"halvim hindamine": 0
},
"autor": {
"@ tüüp": "Isik",
"nimi": "Timothy Shim"
},
"ülevaadeKeha": "

Grammarly pakub paindlikku lahendust oma kirjutamisvigade kiireks leidmiseks ja parandamiseks. Grammarly Free pakub põhilisi kirjutamisparandusi 0 dollari hinnaga; Grammarly Premium, millel on palju rohkem funktsioone, on suhteliselt taskukohane hinnaga 11,66 dollarit kuus.

\ r \ n

Lühidalt öeldes on Grammarly väga mitmekülgne ja mahub laiale vaatajaskonnale. Mõned peamised neist hõlmavad ettevõtete juhte, ajaveebide pidajaid, üliõpilasi (isegi kuni kraadiõppuriteni), noori kirjanikke, müügipersonali ja palju muud.

\ r \ n

Lisateave

\ r \ n \ r \ n

  \ r \ n
 • Plaanid ja hinnakujundus
 • \ r \ n

 • Tasuta vs Premium
 • \ r \ n

 • Alustamine: kuidas kasutada?
 • \ r \ n

\ r \ n"
}

Plussid: mis mulle grammatikas meeldis

1. Grammatika on saadaval (peaaegu) kõikjal

Grammarly kasutamine Chrome'is Grammatikas tehti koostööd paljude muude tootjate tööriistadega, millele pääsesin Chrome’i kaudu, nt Kirjutuskast

Grammatika pole lihtsalt võrgutööriist, mis võimaldab teil kontrollitavat dokumenti üles laadida. See pakub suurt paindlikkust tänu oma võimele integreeruda teiste rakendustega. Grammarly keskmes on algne veebiversioon. Siin saate üles laadida kontrollitava dokumendi või luua selle lihtsalt veebis ja lasta seda trükkida kirjutades. Lisaks on olemas ka grammatika Windowsi, Microsoft Office’i ja Chrome’i jaoks.

Windowsi (või Mac) versioon on veebis grammatika lokaliseeritud formaat. See tähendab, et see on põhimõtteliselt sama asi, kuid töölauale allalaaditav. Seejärel käivitate selle nagu iga teine ​​teie arvutis olev programm. Sisuliselt on see nagu alternatiiv MS Wordile.

Grammarly Office’i pistikprogramm laseb sellel töötada Microsoft Wordis ja Outlookis. Ma arvan, et see on suur samm, sest paljud meist, kes ei saa nende rakendustega isiklikult ega töö tõttu osaleda.

Lõpuks on teil olemas Grammarly Chrome’i laiendus mis võimaldab tal töötada veebis erinevatel saitidel. Kuigi näiteks Google’i dokumentide ja muude kolmandate osapoolte rakendustega.

See on vaieldamatult üks laiemaid ulatusi, milleni tekstikorrektsiooni tööriist siiani on jõudnud, et olen sellega kokku puutunud. Enamikul neist on rakendus, mida olete sunnitud kasutama, ja see töötab ainult selles vähe piiratud ruumis.

2. Automaatkorrektuur on huvitav

Kuna enamus tekstiparandustarkvaraid peate kontrollima, mida nad on valesti märkinud, on grammatika automaatkorrektsiooni funktsioon värskendav. See on nagu mobiilteksti automaatse korrigeerimise massiliselt korrigeeritud versioon.

Ehkki sellel on mõned vead (parema sõna puudumise tõttu), on see siiski pikaajalise mobiilse rakenduse uudne sadam.

3. Töötab enamat kui õigekirja

Teksti parandus grammatikas - kasutaja armatuurlaua vaade Trükkimise ajal kasvab teie teksti parandusettepanekute loetelu

Üks peamisi eeliseid, mida ma grammatikas näen, on see, et see töötab mitte ainult õigekirja koostamisel, vaid ka paljude muude valdkondade puhul. Grammatiliselt hindab teie kirjutatud teksti mõne valdkonna põhjal – õigsus, selgus, kaasatus ja edastus.

Korrektsus & Selgus

Korrektsus on rohkem tehnilisel poolel, mis tähendab, et grammatika on meeldejääv selliste asjade jaoks nagu õigekiri, grammatika jms. Selguse eesmärk on aidata teil tagada, et te ei lange selliste harjumuste saagiks, nagu näiteks eeldus, et teie publik teab, millele viitate..

Kihlus

Kaasamine tegeleb rohkem kasutajakogemusega. Näiteks kui peaksite korrata mõne sõna kasutamist sageli, märgistab Grammarly tõenäoliselt selle kaasamisklausli kohaselt tähelepanu. Põhjus on see, et vaatajaskonna kaasamiseks peate kasutama mitmesuguseid sõnu, isegi kui neil on sarnane tähendus.

Kohaletoimetamine

Kättetoimetamine aitab teil poola. See on eristav tegur kirjanike ja heade kirjanike vahel. Hea kirjanik teab, kuidas instinktides artiklites õiget tooni seada ja grammatika jäljendab seda saates.

Grammatika plagiaatluse jaoks Kontrollima

Paljud meist on selles varem süüdi – kopeerime teksti tükkideks ja redigeerime siis oma sõnadeks. Kuid minevikus on tehtud vigu ja mõnikord pole meil isegi aimugi, kuidas teksti muuta ja lõpuks liiga palju originaali jätta.

Plagiaadi eest kaitsmine on üks olulisemaid asju, mida iga kirjanik peab tegema – hoolimata teie tegelikust tööst. Grammarly teeb teie teksti skannimise tonnide kaupa veebipõhise sisu põhjal ja annab teile teada, kui olete liiga palju kopeerinud.

Pea seda sisseehitatud kaitseks.

4. Kohandage oma sõnavara

Neile, kes peavad oma tekstis sageli kasutama mittestandardseid sõnu, annab Grammarly võimaluse luua ka täiendav sõnastik. Tõtt-öelda on see funktsioon saadaval paljudes võimekates tekstitöötlusprogrammides MS Word, nii et see pole midagi, mille üle tegelikult karjuda.

Sellegipoolest on see funktsioon olemas ja juba kuulen, kuidas meie seas olevad insenerid ja programmeerijad õhkavad kergendusega.

5. Lihtsad parandussoovitused

Kui meenutate, kujutlesin selle artikli alguses keelekorrektsiooniteenust nagu ahtri koolimärk. Õnneks pole grammatika üldse selline. Tegelikult olin ma üsna üllatunud selle väga lihtsustatud ettepanekutest.

Tavalise kasutaja jaoks oleks seda väga lihtne jälgida ja isegi mõista. See on üks peamisi põhjuseid, miks minu arvates võib grammatika olla hea mitmesuguste rakenduste jaoks. Kui te oleksite töötav spetsialist, siis ütleme, et saaksite seda kiiresti parandatavate muudatuste abil oma lennunduse parandamiseks kasutada.

Isiklikult arvan, et selle selgituste õigsus ja lihtsus muudavad grammatika ka keeleõppevahendiks. Mõelge sellele õpilase jaoks, kellel võib olla raskusi keeleõppega;

Kasutades grammatikat muude ülesannete (ajalugu, kirjandus jne) väljakirjutamiseks, saaksite samal ajal parandada oma inglise keele oskust. Muidugi ei ole see täiuslik lahendus, kuid see on võimalik, kui muud meetodid on osutunud vähem edukateks.

6. On olemas piiratud tasuta versioon

Grammatika Chrome’i jaoks on teatud määral tasuta. See sobib suurepäraselt neile, kes otsivad ühte laiendit, mis saaks hakkama põhiparandustega paljudes veebipõhistes tekstitöötlusplatvormides. Ehkki tasuta versioon on väga piiratud, on selle funktsionaalsus endiselt tasuta.

Grammaplaanid ja hinnakujundus - saadaval on tasuta plaanProovige grammatikat hinnaga 0 dollarit.

Miinused: mis mulle grammatiliselt ei meeldinud

1. Chrome’i laiendus on endiselt beetaversioon

Kasutatakse grammatiliselt Google'i dokumendis Grammatika ei mängi Google Docsiga veel kuigi hästi, kuna mõlemad võitlevad parandustega.

See punkt, mida ma pean tunnistama, ei ole tegelikult asi grammatikas endas, vaid pigem hämmingus neile, kes registreeruvad ja peavad selle eest kohe maksma. Beetarežiim tähendab, et tõenäoliselt on endiselt Grammarly Chrome’i tööriista ümber hõljuvaid vigu.

Tõele au andes pole Grammarly-tüüpi pistikprogrammi toimimine sama laias keskkonnas nagu Chrome (teie põhiline vaates on ühilduvus kogu Internetiga). Seda väljakutset arvestades töötab Grammarly for Chrome juba üsna hästi.

Chome’i laiendi hindamisel märkasin, et kolm peamist küsimust, mis ma soovin, on juba lahendatud. Esimene on see, et WordPress pole veel valmis, see tähendab, et blogijate jaoks peate kasutama omarakendust.

Teine on see, et beetaversioonil näib olevat probleeme koostöös Google Docs’iga. GDOC-l on oma õigekirjakontroll ja minu arvates põrkub see paranduste tegemisel grammatikaga. See ei ole midagi tõsist, kuid kindlasti osutus see tüütuks.

Lõpuks on enamikul kolmandate osapoolte tehtud parandustel, milles Grammarly on aktiivne, kasutamine piiratud. See toimib väga põhirežiimis ja kui soovite grammatikaettepanekute täielikku võimsust, peate selle juurde naasma natiivsetes seadetes, näiteks rakenduses.

2. ei sobi spetsialiseeritud tööks

Spetsialistliku töö ütlusel ei pea ma silmas niširolli nagu insenerid vms, vaid pigem reaalse toimetaja kontekstis. Kirjutamiseks ja redigeerimiseks on rohkem kui see, mida Grammarly praegu pakub.

Jah, on tõsi, et tehnilisel alusel saab grammatika aidata, eriti kui kirjanik on uus ja kogenematu. Suurenedes kaotab grammatika siiski kogemusi ja võime kirjanikke aidata on piiratum.

Mõningaid ideid selle puudumisest võib olla võime teemavaldkondi raamida, loole kalduda ja nii edasi. See pole kaugeltki tõsine negatiivne, kuna tõenäoliselt jäävad sellised valdkonnad Grammarly arendajate tegevusalast välja, see on vaid rollide erinevuste jälgimine.

3. Mõnikord jääb puudu parandustest

On aegu, kus grammatikal jääb kuidagi märk puudu

Võib-olla on minu suurim probleem grammatika osas see, et see võib aeg-ajalt olla ebajärjekindel. Erinevatel platvormidel tehtud testide põhjal leian, et aeg-ajalt see lihtsalt ei toimi. Kuigi need juhtumid on minu nähtudest haruldased, võivad need juhtuda ilma jääda.

Kui paneksite oma usu sellisesse tööriista nagu Grammarly, võib sellel olla oma asja kontrollimata tegemise tagajärg. Kas saate pildistada oma ülemusele saadetud e-kirja olulise projekti kohta, mis saab vigadest täidetud?

Kuidas grammatikat kasutada??

Grammatika koduleht Saate Chrome’is kasutada grammatikat. See on tasuta! (külastus)

Kuidas grammatikat kasutada - tööriista lisamine erinevatele platvormideleGrammarly Addon töötab suuremates SaaS-i platvormides, sotsiaalmeedia võrkudes ja e-posti teenustes.

Grammatika töötab kahel peamisel viisil – lisana oma natiivsel veebisaidil või selle kaudu. Kõik töötavad sarnaselt:

 1. Looge uus dokument ja hakake teksti lisama
 2. Mööda minnes joonistab grammatika sõnu või fraase, mis vajavad parandamist
 3. Erinevate värvide allakriipsud tähistavad paranduste erinevaid kategooriaid
 4. Tehtud ettepanekute juhendid kuvatakse dokumendi paremal küljel asuvas menüüs
 5. Paranduste tegemiseks saate hõljutada allajoonitud fraasi kohal, et näha, mida Grammarly soovib selle muutmiseks.
 6. Kui soovite muudatusega nõustuda, klõpsake sellel lihtsalt.

Proovige tasuta: külastage Grammarlyt veebis

Grammatikakavad ja hinnakujundus

Omadused / plaanid
Tasuta
Lisatasu
Äri
KasutamineÜksikisikuteleÜksikisikuteleMeeskonna jaoks
GrammatikaJahJahJah
JärjepidevusJahJah
LoetavusJahJah
SõnavaraJahJah
Tooni tuvastamineJahJah
Litsentside arvJahJah
Administraatori paneelJahJah
Tsentraliseeritud arveldusJahJah
HindTasuta11,66 dollarit kuus12,50 dollarit kuus

Aastaste tellimuste korral on Grammarly suhteliselt taskukohane – 11,66 dollarit kuus. Kui peaksite registreeruma lühema tähtajaga, on hinnad üsna kõrgemad. Ma ütleksin, et kui te peaksite seda tõesti tööriistana kasutama, on hind pikaajalise kaasamise jaoks kergesti õigustatud.

Mõelge sellele kui lisandväärtusega kogemusele, mis võib aidata teil mitte ainult oma töös, vaid ka individuaalsel viisil enesearendamisel. Selles kontekstis ei tundu aastane tellimus sugugi nii kallis, küll?

Grammarly Free vs Premium

Grammatikavaba pakub lihtsat õigekirjakontrolli ja mingisugust korravalvet sellistes valdkondades nagu selgus, kaasamine ja edastamine. Premium-režiim hõlmab seda, kuid hõlmab ka teisi piirkondi. Näiteks tehnilises korrektsuses vaatab grammatika lisaks õigekirjale ja grammatikale ka kirjavahemärkide sujuvust ja järjepidevust. Kõige tähtsam on see, et Grammarly Premium sisaldab plagiaadi kontrollimist.

Järeldus: on teie jaoks üldjuhul õige?

Nüüdseks olete ilmselt aru saanud, et kuigi grammatika on üsna funktsionaalne, pole see tingimata kõigile sobiv lahendus. Kui te vaevalt suhelda töö pärast, pole tõesti võimalikust enesetäiendamisest palju vaeva näha.

Kuid kui paljud meist on tõesti nii isoleeritud, et me ei saa kasutada midagi sellist nagu grammatika? Ma ütleksin, et see on tugev eelis mitte ainult professionaalselt töötavatele täiskasvanutele, vaid ka hariduskontekstis, nagu ka varem mainitud.

Kes on grammatika poolest hea?

Juhendina kasutajatele, kes ei soovi keeleoskuse suurendamiseks palju aega kulutada, võib grammatika osutuda hindamatuks eeliseks. Samuti on grammatika neile, kes soovivad oma keelt parandada, piisavalt sirgjooneline, et mitte häirida, andes samas hõlpsasti mõistetavaid juhiseid.

Eelnev kehtib isegi nende kohta, kes on teinud oma karjääri, eriti noorte kirjanike jaoks. Minusugused vanemad kirjanikud kipuvad siiski pisut kangekaelsemad olema, nii et võite leida muudatusi, mida Grammarly soovib kohati üsna tüütuks teha.

Lühidalt öeldes on Grammarly väga mitmekülgne ja mahub laiale vaatajaskonnale. Mõned peamised neist hõlmavad ettevõtete juhte, ajaveebide pidajaid, üliõpilasi (isegi kuni kraadiõppuriteni), noori kirjanikke, müügipersonali ja palju muud.

Proovige tasuta: külastage Grammarlyt veebis

Avalikustamine: BuildTee saab suunamistasusid sellel veebisaidil loetletud tööriistadelt. Kuid arvamused põhinevad meie kogemustel ja mitte sellel, kui palju nad maksavad. Keskendume väikeste ettevõtete ja eraisikute abistamisele veebisaitide loomisel ärina. Toetage meie tööd ja lugege lisateavet selle teenimise kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map