FreshBooksi ülevaade: funktsioonidega pakitud pilvearvestus

Ise kui väikeettevõtte omanik tunnen, et sellised tööriistad nagu FreshBooks pakuvad paljudele inimestele vajalikku päästerõngast. Ehkki võib olla vaieldav, kas põhiarvestust ja arvete esitamist saab ise teha, algab FreshBooks selle hinnaga, milleks – miks viitsite seda käsitsi teha?


Nagu kõigil tööriistadel, on siiski plusse ja miinuseid, nii et vaatame FreshBooksi põhjalikumalt, et näha, mida see lauale tegelikult lisaks numbritele tõestab..

FreshBooksi ülevaate kokkuvõte

Funktsioonidega pakutav veebiarvestuse tööriist peaaegu kõigile suurtele ja väikestele ettevõtetele

Nimi: Värsked raamatud

Kirjeldus: FreshBooks on veel üks pikk osa pilvepõhiseid raamatupidamissüsteeme, mille eesmärk on asendada traditsioonilised raamatupidamismeetodid. Selle mugavus ja võimsus muudavad selle äärmiselt atraktiivseks pakkumiseks tänapäevastele ettevõtetele, kes soovivad automatiseerimisega vähendada üldkulusid ja personali hulka.

Operatsioonisüsteem: Veebipõhine

Rakenduse kategooria: Raamatupidamistarkvara

 • Kasutuslihtsus

 • Funktsioonid

 • Täpsus & Töökindlus

 • Raha väärtus

 • Klienditugi

Üldiselt

4.6

Kokkuvõte

FreshBooks on väga puhtalt kujundatud, kuid funktsioonidest pakatav pilvearvestuse tööriist. Vaatamata sellele, et see on mõeldud raamatupidamiseks, muudab selle lihtsustatud kasutajaliides ja selged kategooriad hõlpsasti kasutatavaks peaaegu kõigile.

Võin hõlpsasti öelda, et see on kasutatav laiale kasutajaskonnale ja et see sobib hõlpsalt väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetega. Kui olete huvitatud, saavad nad soovi korral luua isegi kohandatud kavasid suurematele ettevõtetele.

Lisateave

 • FreshBooksi plaanid ja hinnakujundus
 • Funktsioonid, mis muudavad FreshBooksi silma paistma
 • Otsus: kas FreshBooks on teie jaoks?

Plussid

 • Suurepärane pardaprotsess
 • Lihtne GUI juhitav liides
 • End-to-end konto lahendus
 • Kõrget automatiseeritust
 • Ülimalt nõuetele vastav süsteem
 • Integreerub hästi pangakontodega
 • Suur arv lisandmooduleid
 • Klienditugi reaalajas

Miinused

 • Saab kiiresti kalliks
 • Arvete saatmise viis
 • Meeskonna liikmed maksavad lisatasu
 • Plaanid ja hinnakujundus
 • Proovige FreshBooke tasuta

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@ tüüp": "Ülevaade",
"itemReviewed": {
"@ tüüp": "Tarkvararakendus",
"nimi": "Värsked raamatud",
"kirjeldus": "FreshBooks on veel üks pikk osa pilvepõhiseid raamatupidamissüsteeme, mille eesmärk on asendada traditsioonilised raamatupidamismeetodid. Selle mugavus ja võimsus muudavad selle äärmiselt atraktiivseks pakkumiseks tänapäevastele ettevõtetele, kes soovivad automatiseerimisega vähendada üldkulusid ja personali hulka.",
"pilt": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/freshbooks-review-home.jpg",
"operatsioonisüsteem": "Veebipõhine",
"applicationCategory": "Raamatupidamistarkvara"
},
"arvustushindamine": {
"@ tüüp": "Hinnang",
"hinnangVäärtus": 4.5999999999999996447286321199499070644378662109375,
"bestRating": 5,
"halvim hindamine": 0
},
"autor": {
"@ tüüp": "Isik",
"nimi": "Timothy Shim"
},
"ülevaadeKeha": "

FreshBooks on väga puhtalt kujundatud, kuid funktsioonidest pakatav pilvearvestuse tööriist. Vaatamata sellele, et see on mõeldud raamatupidamiseks, muudab selle lihtsustatud kasutajaliides ja selged kategooriad hõlpsasti kasutatavaks peaaegu kõigile.

\ r \ n

Võin hõlpsasti öelda, et see on kasutatav laiale kasutajaskonnale ja et see sobib hõlpsalt väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetega. Kui olete huvitatud, saavad nad soovi korral luua isegi kohandatud kavasid suurematele ettevõtetele.

\ r \ n

Lisateave

\ r \ n

  \ r \ n
 • FreshBooksi plaanid ja hinnakujundus
 • \ r \ n

 • Funktsioonid, mis muudavad FreshBooksi silma paistma
 • \ r \ n

 • Otsus: kas FreshBooks on teie jaoks?
 • \ r \ n

"
}

Plussid: mis mulle FreshBooksi puhul meeldis

1. Suurepärane pardaprotsess

Pardal käimise protsess on lihtnePardal on sama lihtne kui 1, 2, 3.

Kui registreerute FreshBooksiga esimest korda, märkate esimese asjana, kui sujuv on kogemus. Kui e-kiri neile edastate, peate selle kinnitama ja sealt suunatakse teid kohe nende pardalevõtmise protsessi.

Küsimuste seeriale vastamine aitab teil konto üles seada ja kasutamiseks valmis olla. See aitab FreshBooksil määratleda mõned põhitõed, näiteks valuuta, millega te tehingut teete, milliseid süsteemi osi kasutate (arvete esitamine, raamatupidamine jne) või isegi vormide põhipaigutus.

Kogemus on värskendav ja te ei tunne, nagu küsitaks teile hunnik küsimusi, millel pole lõpp-eesmärki silmist. See on kindlasti vool, mille soovite uue kasutaja läbida.

2. Lihtne, GUI juhitav liides

FreshBooksil on sõbralik ja hõlpsasti loetav paigutus.Nagu näete, on paigutus sõbralik ja hõlpsasti loetav.

Kui olete üldse midagi sellist nagu mina ja põrutate, kui mainitakse mõistet „raamatupidamine”, siis on see värske raamatu kasuks veel üks positiivne punkt. Kogu liides on muidugi väga lihtne ja arusaadav.

Mis kõige parem, see on mõeldud inimeste hõlbustamiseks. Ausatuse, õrna väljanägemise asemel, millest enamik raamatupidamistarkvarasid tuntakse, võtab FreshBooks välja ka värske, värske kujunduse. Selle pastellvärvid ning kergesti loetavad fontüübid ja suurus on nii kasutajasõbralikud.

3. End-to-end kontode lahendus

Paljude uute ettevõtete omanike jaoks võib raamatupidamine olla väljakutse isegi siis, kui teil on sellega olnud lühike kogemus. Õnneks saab selle jagada eraldi valdkondadeks, mis on mingil moel seotud.

See, mida FreshBooks teeb, on see, et aidata kasutajatel näha selgelt välja piirkonnad, kus nad peavad töötama, siis teeb see taustintegratsiooni automaatselt. See aitab kasutajatel asju lihtsana hoida, pakkudes samal ajal terviklikku raamatupidamispaketti.

4. Automaatika kõrge tase

Tänu sellele, et see on teenustele orienteeritud süsteem, aitab FreshBooks automatiseerimisega palju rohkem, kui võite arvata. Näiteks kaaluge ühe selle arveldusvormi kasutamist. See võimaldab teil klientidele arve esitada ja kõik, mida peate tegema, on ridade täitmine.

FreshBooks koondab kõik kokku, aitab teil arvet saata, arvelduskontode üle arvestust pidada ja nii edasi. Kulude poolel on see põhimõtteliselt sama asi. Täitke reaartiklid ja laadige üles vajalikud dokumendid, näiteks kviitungid. Kõike muud jälgitakse teie jaoks automaatselt.

Päeva lõpus, et saada ülevaade oma ettevõtte rahaasjadest, peate te minema ainult jaotisse Aruanded ja valima, mida soovite vaadata.

5. FreshBooks on nõuetele vastav süsteem

Ärirahanduses on üks kõige kardetavamaid sõnu vastavus. Tänu äri ja valitsuse keerukusele on suur osa mõlemast otsast pühendatud sellele, et veenduda, kas kõik on seaduslik – mis tähendab, et järgitakse.

Teil on hea meel teada saada, et FreshBooks on loodud vastama paljudele eeskirjadele, sealhulgas Maksu digitaalseks muutmine (MTD), PCI, PSD2, GDPR, ja rohkem. See tähendab, et hoolimata sellest, mis riigis te elate, saate FreshBooksi abil oma kontode haldamiseks kõik suurepärase.

6. Integreerub hästi pangakontodega

FreshBooks integreerub hästi pangakontodega.Pangakonto lisamine on sama lihtne kui otsimine ja valimine.

Võib-olla on üks FreshBooksi parimaid omadusi see, et see saab luua ühenduse otse teie ettevõtte pangakontoga. See aitab tal palju oma kontosid iseseisvalt kontrollida (ja ka automatiseerida).

Kui sularaha tuleb sisse või välja, ei pea te aega kulutama arve värskendamiseks. See ulatub jällegi selle automatiseerimiseni – mida paljud pilveteenused saavad teha. Siiski pole palju neid, kes suudavad sulanduda nii suure hulga finantsasutustesse.

Selle hea näitena proovisin lisada Malaisia ​​pangakonto (siinsest kodumaisest pangast) ja olin üllatunud, et neil see tegelikult oma andmebaasis on.

7. Suur arv lisandmooduleid

Suur arv lisandmooduleidFreshBooks võimaldab teil ühendada ja sünkroonida teavet eri platvormide vahel.

Kui olete kunagi veebipõhiseid teenuseid kasutanud, saate aru, et paljud neist pakuvad põhiteenust koos integreerimisvõimalustega, mis aitavad funktsioone laiendada. Seda teeb ka FreshBooks ja saate lisada palju lisafunktsioone.

Ideena selle toimimisest saate lisada krediitkaardimaksete vastuvõtmise, koosolekute seadistamise ja kavandamise võimaluse ning palju muud. Kõik, mida peate tegema, on leida 100-st sobiv lisa, nii et FreshBooks pakub.

See on lihtne ja võib osutuda üsna kasulikuks teie ettevõtte vajaduste rahuldamisel.

8. Klienditugi reaalajas

Kuna FreshBooks on pilvepõhine teenus, on neil paljude asjade üle tsentraalne kontroll. See võimaldab neil pakkuda väga tõhusat klienditeenindust sarnaselt teiste pilvepõhiste toodetega. Näiteks võite hakata lugema nende teadmistebaasi abi saamiseks.

Kui see ei aita, klõpsake kohe FreshBooksi kontol vestlusikooni ja saate kuvada reaalajas vestluse menüü. Küsige abi ja saategi! Ehkki on tõsi, et sõltuvalt nende klientide koormast sel hetkel võib kuluda natuke aega, saate lõpuks siiski rääkida kellegagi, kes aitab teid otse.

Miinused: mulle ei meeldinud FreshBooks

1. Võib kiiresti kalliks minna

Sellise suurepärase funktsioonide ja asjade loendi abil, mis mulle selle juures meeldib, pole üllatav, et FreshBooks maksab oma hinnaga. Olen võrrelnud neid mõne teise pilvepõhise raamatupidamisrakendusega ja tundub, et need on natuke kallimad.

See läheb eksponentsiaalselt hullemaks, kui teie ettevõte kasvab, kuna nende hinnakujundus põhineb teie arveldatavate klientide arvul. Minu arvates pole see asjade käitlemine päris õiglane viis, kuna kõik ettevõtted ei tööta ühtemoodi.

Näiteks võite juhtida ettevõtet, mis vajab pidevat uute klientide juurdevoolu, selle meetmega lükkate nende lihtsustatud plaanist kerge kiirusega mööda, kuna see võimaldab ainult 5 arveldatavat klienti.

Teisest küljest arenevad mõned ettevõtted korduvklientidest ja just nemad saavad maksimaalset kasu. Tegelikult on mõnel võimalik isegi Lite’i plaanist mööda minna ilma vanusepiiranguta.

2. Arvete saatmise viis

Näide FreshBooksi arve kohta.Tänapäeval on inimestel kahju lihtsalt linkidele klõpsata.

Mingil põhjusel ei saada FreshBooksis arve saatmine seda arvet. See tähendab, et FreshBooks saadetakse teie kliendile e-kiri, mis ütleb, et neil on arve vaatamiseks valmis.

Ehkki see pole kõige halvem viis asjade käitamiseks, näen, et mõned kliendid on meilisõnumil linkidele klõpsates vaeva näinud. Küberturvalisus on tänapäeval tõeline valu ja te ei soovi, et peaksite oma kliente ükshaaval üles kutsuma, et kinnitada neile, et sellel lingil klõpsamine on sobilik.!

3. Meeskonna liikmed maksavad lisatasu

Enamiku veebipõhiste raamatupidamiskavade puhul on põhikasutajale ja vähemalt ühele raamatupidajale ette nähtud soodustus. See võimaldab vähemalt ettevõtte omanikul ja finantside haldamise eest vastutaval isikul süsteemile juurde pääseda.

Jah, saate seda teha ka FreshBooksis, kuid ole valmis lisamakseid maksma. Hind, mille maksate registreerumisel, on ainult teile. Kõik, kes soovite oma kontodele juurdepääsu anda, on meeskonna liikmed ja maksavad lisaks 10 dollarit kuus.

FreshBooksi plaanid ja hinnakujundus

FreshBooksi hinnastruktuur on väga selge. Peaaegu kõik olulised põhifunktsioonid on kõigi plaanidega kaasas, koos mõnede lisaeelistega, mis kaasnevad ka kallimate plaanidega. Lite algab alates 15 dollarist kuus ja see ulatub kuni Premiumini 50 dollarini kuus. Samuti on võimalus luua kohandatud plaan.

Funktsioonid
Lite
Pluss
Lisatasu
Arveldatavad kliendid550500
Cuztomiseeritud arvedPiiramatuPiiramatuPiiramatu
Kulude kandedPiiramatuPiiramatuPiiramatu
EttepanekudEiPiiramatuPiiramatu
Automatiseeritud pangaimportJahJahJah
Topeltkandekonto aruandedEiJahJah
KliendihoidjadEiJahJah
Automatiseeritud hilinenud makse meeldetuletusedEiJahJah
EttemaksedEi20 dollarit kuus20 dollarit kuus
Meeskonna liikmed10 dollarit inimese kohta10 dollarit inimese kohta10 dollarit inimese kohta
Hind15 dollarit kuus25 dollarit kuus50 dollarit kuus

*Märge: FreshBooks on allahindlusega kuni 70%. Hinnakujunduse parima täpsuse saamiseks külastage ametlikku veebisaiti: https://www.freshbooks.com/

Kui kavatsete FreshBooksi pikka aega kasutada, annab iga-aastane maksmine teile natuke allahindlust. See moodustab umbes 10% allahindluse, mis oleks olnud teie algne hind – muidugi kõik tasutud.

FreshBooksi hinnakujunduse juures on kõige olulisem mõista, et iga pakett seab arvega arveldatavate klientide arvu, mida saate süsteemis hallata. See tähendab, et isegi kui te võtate igaühelt 20 kapitalimaksu, peate üle minema Lite paketilt Plussi.

Seda tuleb tõsiselt kaaluda, sest kui palju te maksate, sõltub suuresti teie ettevõtte toimimisest.

Otsus: on FreshBooks minu jaoks?

On aeg jõhkraks aususeks. FreshBooks on kaugelt üks parimaid pilvepõhiseid raamatupidamisriistu, millega olen pika aja jooksul kokku puutunud. See on mõeldud ja töötab eriti hästi väikestele ettevõtetele, nagu minu.

Kahjuks on see raske üleskutse, kuna ka nende hinnad on suhteliselt kõrged. Samuti on minu arvates viis, kuidas nad arveldatavate klientide põhjal tasu võtavad, pisut keeruline tableti alla neelata, eriti kui Lite-kava võimaldab ainult 5 klienti.

Kelle jaoks on loodud värsked raamatud??

Proovige FreshBooke tasuta. FreshBooksil on 30 päeva jooksul piiramatu juurdepääs.Proovige FreshBooke tasuta. FreshBooksil on 30 päeva jooksul piiramatu juurdepääs. (külastus)

Ehkki FreshBooks ei pruugi minu jaoks mõeldud olla, näen hõlpsalt, et väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted saavad sellest süsteemist tohutult kasu. See kehtib eriti nende laia ühilduvuse kohta pankadega ja nende vastavuse kõrge tasemega.

Proovi tasuta: Külastage veebisaiti FreshBooks

Avalikustamine: BuildTee saab suunamistasusid sellel veebisaidil loetletud tööriistadelt. Kuid arvamused põhinevad meie kogemustel ja mitte sellel, kui palju nad maksavad. Keskendume väikeste ettevõtete ja eraisikute abistamisele veebisaitide loomisel ärina. Toetage meie tööd ja lugege lisateavet selle teenimise kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map