Canva ülevaade: parim graafiline tööriist oskusteta kasutajatele

Mis on Canva?

Canva on järjekordne freemium’i veebigraafika tööriist, mida on äärmiselt lihtne kasutada ja mis pakub mägikoormust malle, mis võivad teid aidata. See peaks olema kiire ja lihtne viis visuaalide loomiseks ja nende abistamiseks, kes oskavad graafilise disaini võlus.


Canva registreerimine on kiire ja lihtneRegistreerimine on kiire ja lihtne (külastada).

Canva ülevaate kokkuvõte

Freemium veebigraafika tööriist kvalifikatsioonita kasutajatele

Nimi: Lõuend

Kirjeldus: Canva on suurepärane lihtsate visuaalide loomiseks. Sageli aitab see graafilise disaini võludes asjatundmatuid.

Operatsioonisüsteem: Veebipõhine

Rakenduse kategooria: Graafiline disain, tarkvara

 • Kasutuslihtsus

 • Mallid & Kujundused

 • Funktsioonid

 • Raha väärtus

 • Klienditugi

Üldiselt

4.5

Kokkuvõte

Canvat on tänu väga intuitiivsele lohistamisliidesele lihtne kasutada. Samuti ei pea te muretsema nullist alustamise pärast, ehkki saate seda soovi korral teha. Mitme kategooriaga töötamiseks võite valida hulga malle. Nende hulka kuuluvad infograafikad, plakatid ja isegi visiitkaardid.

Lisateave:

 • Kas Canva on tõesti tasuta?
 • Minu kogemus Canvaga
 • Kelle jaoks Canva on mõeldud??

Plussid

 • Freemium tellimuse mudel
 • Väga lihtne kasutada
 • Integreeritav stock fotopangaga

Miinused

 • Piiratud funktsionaalsus
 • Proovige Canvat tasuta
 • Vaadake hämmastavaid Canva malle

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@ tüüp": "Ülevaade",
"itemReviewed": {
"@ tüüp": "Tarkvararakendus",
"nimi": "Lõuend",
"kirjeldus": "Canva on suurepärane lihtsate visuaalide loomiseks. Sageli aitab see graafilise disaini võludes asjatundmatuid.",
"pilt": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/canva-review-home.jpg",
"operatsioonisüsteem": "Veebipõhine",
"applicationCategory": "Graafiline disain, tarkvara"
},
"arvustushindamine": {
"@ tüüp": "Hinnang",
"hinnangVäärtus": 4.5,
"bestRating": 5,
"halvim hindamine": 0
},
"autor": {
"@ tüüp": "Isik",
"nimi": "Timothy Shim"
},
"ülevaadeKeha": "

Canvat on tänu väga intuitiivsele lohistamisliidesele lihtne kasutada. Samuti ei pea te muretsema nullist alustamise pärast, ehkki saate seda soovi korral teha. Mitme kategooriaga töötamiseks võite valida hulga malle. Nende hulka kuuluvad infograafikad, plakatid ja isegi visiitkaardid.

\ r \ n

Lisateave:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Kas Canva on tõesti tasuta?
 • \ r \ n

 • Minu kogemus Canvaga
 • \ r \ n

 • Kelle jaoks Canva on mõeldud??
 • \ r \ n

"
}

Canvaga tutvumine

Canva üldine voog on tänapäeval enam-vähem sama mis kategoorias. Registreerute (kas Google+ või e-posti aadressiga) ja järgige lihtsalt riivsaia. Canva palub teil valida, millist tüüpi graafikat proovite luua, seejärel soovitab ta teile erinevaid malli visuaale.

Canva on väga lihtne kasutada, isegi lihtsam kui Microsoft Paint.

Kui olete soovitud paigutuse ja malli valinud, saabub kohandamine. Kõik on pukseerimine ja teksti saab redigeerida sarnaselt tekstiväljadega muus graafilise disaini tarkvaras. Tunnistan, seda on väga lihtne kasutada.

Canva raamatukogust saab valida palju paigutusiValida on paljude paigutuste vahel (leiate rohkem malle).

Kas Canva on tasuta?

Siin tuleb kergete ja tasuliste kasutajate vahel kerge eristus.

1 000 000 pilti on tasulistele kontodele. Tasuta kontod on piiratumad1 000 000 pilti on tasulistele kontodele. Tasuta kontod on piiratumad.

Neile, kes kasutavad tasuta versiooni, on Canval teie jaoks saadaval pisut piiratumad mallid, mille hulgast saate valida, ja piirake oma koostöötiim 10 liikmega. Veelgi olulisem on see, et see ei paku teile üldse pilte. Kõik pildid, mida soovite kasutada, peavad olema teie enda tehtud või litsentsi kasutamiseks. See müüb teile pilte, mille hind on 1 dollar tükk.

Need, kes valivad tasulise Pro konto, saavad 30-liikmelise meeskonna konto, millele lisandub juurdepääs sellele, mida Canva väidab, 300 000 pildi andmebaasist. See võib aidata teil ka kujunduse suurust muuta. Muud olulisemad punktid hõlmavad kohandatud fondide, värvipalettide aktsepteerimist ja mallide salvestamise võimalust.

Jah, Canva Pro jaoks 9,95 dollariga kasutaja kohta kuus saate ka prioriteetset tuge.

Minu kogemus Canvaga

Kuna Canva pakub brošüüride kujundamise võimalust, sain uudishimulikuks ja proovisin seda. Mind huvitas, kuna voldikute printimine nõuab sageli kõrgema eraldusvõimega faile, et need pärast printimist kenasti ilmuksid. Hea oli tõdeda, et kui ma olin brošüüri malli testinud, pakub süsteem võimalust fail alla laadida kui prinditav PDF.

Canvas on trükivoldikute toetusTrükivoldikute jaoks on olemas tugi (töö kohta vaata rohkem Canva).

Ma kontrollisin oma disainisõbraga ja ta nõustus, et voldik on lihtsustatud (ta on ju ka disainer), kuid kindlasti trükis kasutatav. See on kriitiline punkt, mida tuleb tähele panna neile, kes mõtlevad Canva kasutamisest ärivahendina.

Lisaks valmiskujunduse koopiate allalaadimisele saate neid jagada ka otse Twitteris või Facebookis. Samuti saate tööriista kaudu inimestele meilisõnumeid kutsuda, et nad teeksid koostööd teie töö kavandamisel.

Järeldus

Mõned inimesed, kellega ma Canvast kontrollisin ja kellega rääkisin, andsid mulle üsna huvitava vaatenurga. Üks neist on õpetaja ja ta mainis, et seda on tore kasutada lihtsate visuaalide loomisel, et neid lastele õpetada. Mu disainisõbral seevastu ei olnud selle kohta midagi suurt öelda, välja arvatud üks asi – see, et see ei tarbinud tohutuid ressursse, mida Photoshop teeb.

Omalt poolt olen suurema osa oma ametialasest karjäärist olnud kas kirjanik või toimetaja ning mul on küllaltki suur küljenduste ja graafika kogemus, isegi kui ma neid ise ei produtseeri. Seetõttu hakkas mul kiiresti igav Canvaga väikestes ringides ringi joosta.

Ehkki seda on tohutult lihtne kasutada, leidsin, et seda tüüpi väljaande jaoks, mida ma vajaksin trükisena, osutus see liiga lihtsaks. Teisest küljest on see suurepärane vahetu visuaali loomiseks, kui te ei arvesta sellega, et jagate malle tõenäoliselt tuhandete teiste inimestega.

Ma leian, et see on väikeettevõtte või isikliku vaatepunktist väärtuslik, arvatavasti esimene rohkem kui viimane.

Proovige tasuta: külastage Canvat veebis

FTC avalikustamine: BuildThis saab suunamistasusid sellel veebisaidil loetletud tööriistadelt. Kuid arvamused põhinevad meie kogemustel ja mitte sellel, kui palju nad maksavad. Keskendume väikeste ettevõtete ja eraisikute abistamisele veebisaitide loomisel ärina. Toetage meie tööd ja lugege lisateavet selle teenimise kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map