BigCommerce vs Shopify: hinnakujundus ja funktsioonid võrreldud

Iga e-poe platvorm luuakse erinevalt järgmisest. Veebikogemuste ja -mugavuse tasemel peate vajama suvandit, mis võib kodeerimist muuta, või sellist, mis on valmis otse karbist välja tooma. Shopify ja BigCommerce on e-kaubanduse arendusplatvormi kahe parima valiku hulgas.


Üle ühe miljoni kaupluse kasutab Shopify oma saidi loomiseks; samal ajal kui BigCommerce omab neljas koht kategoorias populaarseimate lahenduste hulka kuuluvate miljonite saitide kategoorias vastavalt statistika BuiltWithilt.

Kui olete keegi, kes omab väikest ettevõtet, võib Shopify tunduda ahvatlevam, kuid kui teil on ka pikaajalisi kasvuplaane, võib BigCommerce olla abiks – nii et vaatame mõlemat platvormi ja võrrelgem nende funktsioone ja eeliseid.

Kiire hüpe

Võrdle Shopify ja BigCommerce järgmistes kohtades:

 • Hoidke mallide kujundusi
 • Veebipoodide ehitaja
 • Klienditugi
 • Talguliste bassein
 • Rakenduse valikud
 • Populaarsus
 • Hinnakujundus

Kuidas BigCommerce ja Shopify toimivad??

Shopify ja BigCommerce on e-kaubanduse platvormid, mis võimaldavad teil veebis tooteid (füüsilisi või digitaalseid) müüa. Mõlemad veebipoodide ehitajad töötavad veebibrauseris, mis tähendab, et teie arvutis pole tarkvara allalaadimiseks ega veebimajutuse jaoks, mida saaksite osta, saate oma poodi hooldada kõikjal maailmas, kui teil on Interneti-ühendus.

BigCommerce ja Shopify poe toimetaja

Mõlema ehitaja keskne kontseptsioon on see, et igaüks saab neid kasutada veebipoe loomiseks, ilma et oleks vaja midagi kodeerida ega kujundada – valite pakutavast valikust malli, laadite üles tooteid, mida soovite müüa, kinnitate oma protsessi ja olete, teoorias hea minna.

Shopify poe toimetajaShopify poodiredaktor – vasakul asuv teemajaam on koht, kus saate oma teema sätteid kohandada. Iga erineva lehe jaoks on teil erinev teemajaotis, kus saate sisu ja paigutust muuta.
BigCommerce poe toimetajaBigCommerce’i poe redaktor – vasakul on teema sätete peamine navigeerimisriba. Selle sätte jaotise enda abil saate suurema osa poe kujundusest lõpule viia.

Kasulik on öelda, et kuigi te ei pea palkama e-kaubanduse arendusteenused BigCommerce’i või Shopify poe arendamisel on hea idee disaini kohta koos üksikute professionaalselt tehtud piltidega siiski otsustamata platvormist hoolimata ülioluline.

Nii BigCommerce kui ka Shopify on SaaS (tarkvara teenusena) tööriistad. See tähendab, et nende kasutamine maksab püsivalt kulusid, mis võivad olla aastased või igakuised.

BigCommerce vs Shopify: millise e-poe platvormi peaksite valima?

Võrrelgem nüüd Shopify ja BigCommerce’i – milline neist on parem platvorm, kui vaadata ja võrrelda nende poe kujundust, e-kaubanduse tööriistu, klienditugi, professionaalset turgu, rakendusi ja hinnakujundust.

1. Millisel platvormil on paremad poemallid?

Kuna inimestel on kiire otsustusvõime, on atraktiivse poepinna olemasolu ülioluline, kuna see annab teie veebipoele usaldusväärsuse.

Poepoodide poed

Sellisel juhul on Shopify teemad, mis on praegu turul mõned kõige köitvamad poeteemadest. Nad on professionaalsed, elegantsed, kaasaegsed ja värsked. Üks peamisi põhjuseid, miks Shopify tooted nii suurepärased välja näevad, on asjaolu, et need võidavad autonoomseid disainereid disainilahenduste väljatöötamiseks.

Shopify teema - piirituShopify teema – piiritu
Shopify teema - debüüdi vaikeseadeShopify teema – debüüdi vaikeseade

Ehkki Shopify loob platvormi või tööriista, lasevad nad professionaalsetel disaineritel oma plaane teostada. See tähendab ka, et kuigi saate mõned teemad tasuta, on paljud lisatasud, mida saate osta 100–180 dollarini.

Vaadake rohkem Shopify veebipoodide malle

BigCommendi poelettide teemad

BigCommerce on seevastu viimasel ajal palju paranenud, kuna nad keskenduvad rohkem oma klientidele professionaalsete ja atraktiivsete poefrontide arendamisele. Kui varem oli nende disainilahenduste kehv kvaliteet puudus, siis hakkavad nad Shopify teemadele järele jõudma. Ka BigCommerce pakub teile tasuta ja esmaklassilisi teemasid, mis jäävad vahemikku 145–235 dollarit.

Suurkaubanduse teema - nurgakivi paksus kirjasSuurkaubanduse teema – nurgakivi paksus kirjas
BigCommendi teema - Fortune HighlightBigCommendi teema – Fortune Highlight

Nii Shopify kui ka BigCommerce pakuvad teile tasuta teemasid ja tasulisi teemasid, mis reageerivad mobiilile. Shopify pakub teile 10 tasuta väljaannet ja 62 premium-numbrit, BigCommerce pakub teile aga 10 tasuta ja 127 premium-numbrit.

Vaadake rohkem BigCommerce’i veebipoodide malle

Otsus: Shopify võidab

Ehkki BigCommerce’il on võrreldes Shopifyga rohkem teemasid, teeb teemakujundus Shopify ülaltoodud lõike. Shopify teemad on väga kohandatavad. Ainulaadse valikukomplekti abil saate oma teema parameetrite komplektiga kohandada.

2. Milline platvorm pakub paremat poe ehitajat?

Shopify poe ehitaja

Shopify annab teile kõik põhilised tööriistad toimiva veebipoe loomiseks. App Store’i kaudu tuleb teie poodi lisada täiustatud tööriistu, näiteks tooteülevaated, klientide sooviloend, tootesoovitused jne. Mõned tööriistad on tasuta ja mõned on tasulised ning need tööriistad on tasulised, kuna allhanke korras arendajad loovad need.

Shopify kutsub arendajaid konsolideerima oma tööriistad platvormile, et ka nende kliendid saaksid neid tööriistu kasutada ilma ühtegi kooditööd tegemata. Seega läheb teie makstav lisaraha peamiselt nendele välistele arendajatele. Kõik need tööriistad pole vajalikud, kuid kui soovite oma poodi kasvatada, võite neid vajada.

Shopify poe ehitaja – see on koht, kus haldate ja jälgite oma veebipoodi. Ülaltoodud proovipoest näete, et Shopify pakub funktsioonide loendit, kus saate veebipoe kiiresti käivitada.

BigCommerce kaupluse ehitaja

Võimalik BigCommerce on üks kõige ammendavamaid tööriistakollektsioonid kõigi e-poe poe juhtivate veebisaitide koostajate seas. Nad pakuvad teile tööriistu, mis on juba lisatud nende kuuplaanidesse.

Kui vajate rohkem tööriistu, leiate BigCommerce App Store’ist need arenenud tööriistad, mille on teinud välised arendajad – näiteks Shopify. See on kasulik, kuna te ei tea, milliseid lisatööriistu teie ettevõtte käivitumisel vaja võib minna.

BigCommerce kaupluse ehitajaBigCommendi poe ehitaja – pääsete juurde enamikule BigCommerce’i funktsioonidest, isegi kui olete proovikavaga seotud. Klõpsake igal jaotisel, et minna sammu võrra sätete juurde.

Kohtuotsus: lips

See sõltub tõesti sellest, kuidas soovite oma ettevõtte kasvu. Mõlemal saidi ehitajal on tööriistad, mis on kasulikud erinevates ärietappides, nii et kohtuotsus on siin pisut segane.

3. Kellel on parem klienditugi?

Nii BigCommerce kui ka Shopify pakuvad teile ööpäevaringset klienditugi mitmesuguste kanalite kaudu – otsevestlus, telefon ja e-post. Põhimõtteliselt võite küsimuste või probleemide korral isegi keskööl pöörduda abi saamiseks mõlema platvormi tehnilise toe poole..

Samuti on siin Shopify ja BigCommercei kogukonna foorum, kuhu saate teistele kasutajatele küsimusi ja lahendusi postitada. Seda meetodit saate kasutada isegi nende tugimeeskondade poole pöördumiseks. Kuna see on avalik kanal, on tugiliikmete pöördumisaeg tavaliselt kiirem.

poekeskuse abikeskusShopify abikeskus (külastada)
BigCommendi abikeskus (külastada)

Foorumi peamine eelis on see, et saate tutvuda sellega, mida teised kliendid (nagu sina äriettevõtted) teevad, nende probleemidest või päringutest ning ka kasulikest lahendustest. Võite veeta isegi kasulikke näpunäiteid, kui veedate sellistel foorumitel piisavalt aega.

Kohtuotsus: lips

Ehkki see on lips, kaldun ma siinse Shopify poole kogukonna tõttu, mida see on aastate jooksul kogunud. Algajatele võiks Shopify olla parem koht alustamiseks, kuna nad pakuvad BigCommerceiga võrreldes põhjalikku eneseabi dokumentatsiooni. Suutsin oma probleemidele lahendused leida, külastades nende veebikeskust.

4. Kellel on suurem talent,?

Shopify pakub teile palgamiseks ekspertide turuplatsi (valikuline). Need spetsialistid saavad aidata teil viia oma pood teisele tasemele, andes samal ajal teile vabaduse pöörata tähelepanu oma ettevõtte muudele omadustele. Nende spetsialistide hulka kuuluvad arendajad, disainerid, turundajad, kaupluste seadistajad ja fotograafid. Shopify loetleb isegi nende eksperdid geograafiliselt, et saaksite abi hõlpsalt palgata.

Ehkki saate endiselt BigCommerceis oma poe loomiseks eksperte saada, on neid võrreldes Shopifyga vähem. Nii et BigCommerce’i õige asjatundja leidmine on pisut keerulisem, eriti kui soovite kedagi, kes elab teie lähedal.

Shopify-l on suurem hulk spetsialiste ja ökosüsteem näeb välja arenenum.

Sellest vaatenurgast näib Shopify tugiteenuste ökosüsteem arenenum, kuid abi rentimine ei ole teie alustamisel kohe mure. Abi palkamine on lihtsalt asi, mida tuleb arvestada, kui asju läheb teie jaoks liiga palju.

Otsus: Shopify võidab

Võitja läheb Shopify-sse. Lihtsam on ükskõik millises riigis Shopify ekspertide leidmine kui BigCommerce.

5. Millisel platvormil on rohkem rakendusi, mida saate lisada?

Teie ettevõtte laienedes ei vasta sisseehitatud funktsioonid teie vajadustele. Ettevõtte kasvatamiseks vajate rohkem tööriistu. Teie poe funktsionaalsuse laiendamiseks on olemas nii Shopify kui ka Bigcommercei rakenduste poest pärit täiustatud tööriistu.

Shopify rakendused

Shopify rakendus saatmiseksPoodlege rakendusi saatmiseks ja täitmiseks

Praegu pakub Shopify teile nende poodi enam kui 1500 rakendust. Need rakendused aitavad teil turunduses ja müügis, sotsiaalse meedia integreerimises, automatiseerida või hallata aruandluse, raamatupidamise, klienditoe, saatmise, täitmise, laoseisu jms seotud juhtimisülesandeid..

BigCommerce’i rakenduste turg

Suurte kaubanduse rakendusedBigCommerce’i rakenduste turg

Mis puutub BigCommendi, siis võrreldes Shopify 1500-ga on ainult 250 rakendust. See ei tähenda aga, et BigCommerce oleks Shopify jaoks teisejärguline, kuna BigCommerce lisab juba oma põhiplaanis palju tööriistu (näiteks reaalajas saatmispakkumised, professionaalsed aruandlustööriistad, tootehinnang ja ülevaated jne). Kuid see tähendab, et Shopify arendajate ökosüsteem on ulatuslikum kui BigCommerce.

Nagu ülaltoodud segmendi kohta öeldud, on pikaajalise mõtlemise korral mugav kasutada rohkem rakendusi.

Otsus: Shopify võidab

Otsus on ilmselgelt taas Shopify. Ma valin Shopify mitte ainult rakenduste arvu tõttu, vaid ka selle poolt üles ehitatud suurte arendajate ökosüsteemi järgi. Teate, et järgmise vajaliku funktsiooni ehitamiseks on alati arendajaid.

6. Milline platvorm on populaarsem?

Praegu on Shopify oma enam kui 2,4 miljonit kasutajat, sealhulgas ajaloolisi andmeid, ja on töötanud tehinguid, mille väärtus on rohkem kui 41 miljardit dollarit. Nad pakuvad rohkem kui 70 ahvatlevat poeteemat, millest valida, neil on 1500 rakendust ja suur kogukond. Ainuüksi selle statistika põhjal näete, et Shopify on populaarsem.

Kui uurite e-kaubanduse poodide ehitajate jaoks Google Trendsi, otsivad inimesed Shopify otsingumootorites palju, võrreldes BigCommerce’iga.

Statistiliste andmete kohaselt on BigCommerce registreerinud enam kui 159 000 klienti koos ajalooliste andmetega ja on töödeldud tehinguid väärt 17 miljardit dollarit. Nad pakuvad 130 teemat ja 250 rakendust ning neil on väiksem ekspertide kogukond.

Pange tähele, et need statistilised andmed põhinevad äärmiselt kõrgel tasemel ja see ei tähenda kindlasti, et Shopify oleks kasulikum kui BigCommerce.

Otsus: Shopify võidab

Ehkki see võib tunduda ebaõiglane otsus, eriti kui BigCommerce alustas hilisemat algust kui Shopify, valin ikkagi selle viimase, sest kui otsuseid langetame, valime tavaliselt populaarsemad variandid, eks?

7. BigCommerce vs Shopify: hinnakujundus

Tehnoloogiatööstuses on see norm, et iga kord, kui lähete kõrgemale plaanile, saate rohkem ressursse. See tava kehtib nii BigCommerce’i kui ka Shopify kohta. Kõrgema paketi korral saate täiustatud funktsioone ja madalamat tasu.

Kaupluste kauplemine lühidalt

 • Basic Shopify – 29 dollarit kuus
 • Shopify – 79 dollarit kuus
 • Advance Shopify – 299 dollarit kuus
 • Shopify Lite – 9 dollarit kuus (müüa sotsiaalmeedias või veebisaidil)
Shopify plaanid / hinnad
Põhiline Shopify
Shopify
Advanced Shopify
Kuu hind29 dollarit kuus79 dollarit kuus299 dollarit kuus
Töötajate raamatupidamine2515
TootedPiiramatuPiiramatuPiiramatu
Krediitkaarditasud2,9% + 0,30 dollarit2,6% + 0,30 dollarit2,4% + 0,30 dollarit
Tehingutasud / kolmanda osapoole värav2%1%0,5%
Shopify maksed0%0%0%
Mitu müügikanalitJahJahJah
KinkekaardidJahJah
Hüljatud ostukorvi taastamineJahJahJah
Tasuta SSL-sertifikaatJahJahJah
Shopify POS-i rakendusJahJahJah
Pettuste analüüsJahJahJah
Professionaalsed aruandedJahJah
24/7 tugiJahJahJah

Külastage Shopify-d

BigCommercei plaanid lühidalt

 • Standard – 29,95 dollarit kuus
 • Pluss – 79,95 dollarit kuus
 • Pro – 249,95 dollarit kuus
BigCommendi plaanid / hinnad
Standard
Pluss
Pro
Kuu hind29,95 dollarit kuus79,95 dollarit kuus249,95 dollarit kuus
Töötajate raamatupidaminePiiramatuPiiramatuPiiramatu
TootedPiiramatuPiiramatuPiiramatu
Müügilävi aastasKuni 50 000 dollaritKuni 150 000 dollaritKuni 400 000 dollarit
Krediitkaarditasud2,9% + 0,30 dollarit2,5% + 0,30 dollarit2,2% + 0,30 dollarit
Tehingutasu pole0%0%0%
Mitu müügikanalitJahJahJah
Google ShoppingJahJahJah
KinkekaardidJahJahJah
Hüljatud vankrisäästjaJahJah
Tasuta HTTP-d ja spetsiaalne SSLJahJahJah
Kliendigrupid ja segmenteerimineJahJahJah
Professionaalsed aruandlusriistadJahJahJah
24/7 tugiJahJahJah

Külastage BigCommerce’i

Väärib märkimist, et BigCommerce ei võta teilt tasu kõigi plaanide eest tehtavate tehingute eest. Mis tähendab, et kui teie klient maksab PayPali kaudu, ei pea te maksma teenustasu ega vahendustasusid BigCommerce’ile. Teiselt poolt, kui soovite Shopify’is 0% tehingutasu, peate kasutama Shopify makse.

Otsus: Shopify võidab

Ehkki mõlemal olid hinnad, mida saab eelarvetega kohandada, eelistan siin Shopify-d. Raha väärtuse osas saate Shopify kaudu sama makstud raha eest rohkem.

BigCommerce vs Shopify: mis sobib teile?

Shopify pakub teile ahvatlevamaid teemasid, mis on mobiilivalmis. Neil on ka suur rakenduste pood, mida saate kasutada oma poe funktsionaalsuse parandamiseks, ja neil on kogukonnas rohkem eksperte kui kuskil mujal. Shopify tasulisi kasutajaid on 15 korda rohkem kui BigCommerceil, mis ütleb, et nad on populaarsemad. Samuti on ilmne, et Shopify valimisel peaks rohkem rakenduste arendajaid, teema loojaid ja spetsialiste teid abistama.

BigCommerce’i tööriistad on pisut põhjalikumad kui Shopify. Kuigi BigCommerce’il on suurepärane teemakogu, on Shopify disain parem. Samuti pole kõik BigCommerce’i teemad mobiilsidevalmis. Seal on 250 rakendust, mille saate valida BigCommerce’i rakendustepoest, ja sellel on piiratud arv eksperte. Ehkki neil on vähem kasutajaid, on oluline tähele panna, et Shopify sai alguse varem (2004) kui BigCommerce (2009). Kokkuvõttes mõistame, et Shopify laiendab oma kasutajaskonda kiiremini kui BigCommerce.

Lisateave

 • BigCommerce’i veebis uurimiseks klõpsake siin
 • Shopify veebipõhiseks uurimiseks klõpsake siin

Järeldus

Kokkuvõttes on mõlemad platvormid populaarsed e-kaubanduse lahenduste pakkujad. Mõlemad on kompetentsed ja neil on lai valik tööriistu, mis aitavad teil oma ettevõtet laiendada. Ehkki Shopify näeb välja atraktiivsem kui BigCommerce ja kuna lõplikku vastust pole, soovitame teil need mõlemad läbi proovida.

Kuidas alustada Shopifyga?

See on okei, kui teil on riskivaba mõtteviis. Enne proovimist pole keegi valmis millessegi investeerima. Seetõttu pakub Shopify 14-päevast prooviversiooni. Selle kasutamine on täiesti tasuta ja te ei pea isegi oma krediitkaardiandmeid sisestama.

Shopify tasuta konto registreerumiseks klõpsake siin.

Shopify registreerumisleht1. samm – sisestage e-posti aadress ja poe nimi, et alustada oma Shopify tasuta prooviversiooni.
Shopify registreerumine2. samm – sisestage isiklikud andmed ja salvestage üksikasjad.

Kuidas alustada BigCommerce’iga?

BigCommerce pakub 15-päevast riskivaba prooviperioodi, et ise platvormi kogeda. Krediitkaardiandmeid pole vaja. Nii et võite olla kindel, et see ei võta teilt tasu, kui otsustasite 15 päeva pärast mitte jätkata.

BigCommerceis tasuta konto registreerumiseks klõpsake siin.

suurettevõtte registreerumine1. samm – BigCommerce’i prooviversiooni alustamiseks sisestage e-posti aadress.
suurkauplus-pood2. samm – sisestage poe nimi (saate seda hiljem muuta) ja muud sisselogimismandaadid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map