Pri hľadaní najlacnejšieho hostenia WordPress v roku 2020 (predstavovať 3 možnosti)

Zabezpečenie, možnosti a rýchlosť vášho webu závisia od infraštruktúry hostiteľa. Ak máte 35,4% väčšiny vlastníkov webových stránok, pravdepodobne budete chcieť alebo vlastniť doménu Web WordPress.


Výzvou je výber typu webhostingu, ktorý je v rámci vášho rozpočtu, bez zníženia kvality. Čo je však „kvalitný hosting“ a ktorí poskytovatelia hostingu ho ponúkajú za prijateľné ceny?

Dostupnosť pre vás pravdepodobne nie je nejaký reklamný trik. Nechcete kupovať plán hostenia, ktorý vyzerá lacno z prednej strany a potom platíte obscénne množstvo peňazí za funkcie a technickú podporu, ktoré by mali byť na prvom mieste zahrnuté v balíku. Chcete konzistentnosť. Nízka cena zostane nízka po zakúpení.

Mám dobrú správu, ale najskôr pochopme, čo požadujete.

Typy hostingových plánov WordPress

Je najpoužívanejší CMS a má podiel na trhu 62,7%. Joomla, ktorá je druhým najobľúbenejším chodníkom so 4,4% trhu.

Výber správneho poskytovateľa hostingu pre vaše webové stránky si nevyžaduje veľa. Musíte poznať niekoľko vecí, ako napríklad, ako fungujú a či by zodpovedali charakteru vášho podnikania.

Zvyčajne existujú tri druhy hostovacích služieb WordPress, s ktorými môžete ísť – zdieľané, oddané a cloudové.

1 – Zdieľaný hosting

Tento plán je najobľúbenejším hostingovým riešením na dnešnom trhu. Je cenovo dostupný a ľahko sa udržuje.

V prípade zdieľaných plánov hostenia poskytovatelia hostingu spravidla spravujú niekoľko webových stránok na jednom serveri. Tento plán má často obmedzenia alebo obmedzenia zdrojov, ku ktorým máte prístup, vrátane úložného priestoru, šírky pásma, zabezpečenia a ďalších funkcií.

Zdieľaný hosting je najlacnejšou možnosťou pre jednotlivcov s obmedzeným rozpočtom a skvelý pre začiatočníkov s obmedzenými skúsenosťami.

2 – vyhradený hosting

S vyhradeným hostingom získate vyhradený server na hosťovanie vašich webových stránok. Ako už názov napovedá, nemusíte zdieľať prostriedky servera s ostatnými používateľmi.

Dedikovaný hosting výrazne zvyšuje rýchlosť vašich webových stránok, pretože nebudete zdieľať serverové prostriedky s inými webmi. Je tiež vysoko bezpečný, pretože ste jediný, kto používa server.

Dedikovaný hosting je vynikajúcou možnosťou, ak na svojom webe očakávate veľké množstvo návštevnosti. Zdieľaný hosting má obmedzenie objemu návštevnosti webových stránok, ktoré dokáže spracovať.

Jedinými nedostatkami tohto plánu sú vysoké náklady a potreba technických znalostí na správu vyhradeného servera. Buď si najmete IT pracovníkov, alebo budete dostatočne technicky zdatní, aby ste spravovali hosting server.

3-Cloud hosting

Táto služba hostenia je relatívne nová technológia, ktorá kombinuje vlastnosti zdieľaného aj vyhradeného hostingu. Môžete to nazvať hybrid.

Táto služba rozdeľuje fyzické zaťaženie na viaceré weby do rôznych počítačov. Tento proces umožňuje webovým serverom disponovať serverovými prostriedkami bez potreby vyhradeného hardvéru. Možno nebudete mať vyhradený hostingový hardvér, ale v prípade potreby môžete rozšíriť svoje potreby.

Ak chcete kombinovať výhody zdieľaného a špecializovaného hostingu, riešením je cloud hosting. Má však také nevýhody

 • Podpora môže oddialiť vznikajúce problémy,
 • Možno budete musieť riešiť problémy s bezpečnosťou a
 • Zmena mierky znamená, že hosting sa stáva drahším

Možno sa pýtate, aká najlepšia voľba by pre vás mohla byť. Pozrime sa!

Lacný hosting WordPress v roku 2020

Tu sú traja z najlacnejších poskytovateľov hostingu WordPress v roku 2020. Naše voľby sú založené na cenách pri registrácii a následných nákladoch na obnovu..

Tieto voľby nie sú založené iba na zdieľanom hostovaní. Títo hostitelia sa hodia, ak hľadáte lacné dedikované možnosti a možnosti hostenia v cloude.

1. Hostinger

Hostinger WordPress HostingHostinger WordPress Hosting začína už od 0,96 dolárov mesačne (pre viac informácií kliknite tu).

Vzhľadom na počiatočné náklady a následné ceny sa spoločnosť Hostinger považuje za lacnejšiu ako ostatní poskytovatelia hostingu.

Okrem nízkych technických požiadaviek je Hostinger ideálny aj pre obmedzený rozpočet. Nie je dostupnejšia ako 0,99 dolárov mesačne.

Hostinger WordPress Funkcie

Pozrime sa, čo získate.

Zvýšená bezpečnosť

Každá webová stránka, na ktorej sa hosťuje, je chránená plánom ochrany všetkých zariadení BitNinja, ktorý ponúka ochranu pred všetkými automatizovanými a kybernetickými útokmi..

1-Click Inštalácia WordPress

Preč sú dni, keď sa nastavenie vášho WordPress ukázalo ako príliš komplikované a časovo náročné. Teraz stačí vyplniť jednoduchý formulár, zadať svoje údaje a nainštalovať WP jedným kliknutím. Netrvá to dlhšie ako pár minút.

Vytvorené pre výkon

Hostinger dosahuje bezkonkurenčnú rýchlosť nakladania pomocou použitia

 • HTTP / 2,
 • PHP7.4,
 • NGINX a
 • Predinštalované doplnky WP do vyrovnávacej pamäte,

Medzi ďalšie funkcie hostera patria denné alebo týždenné zálohy, bezplatné domény a certifikáty SSL, neobmedzené účty FTP, Cronjobs a šírka pásma a ďalšie.

Zákaznícka podpora spoločnosti Hostinger

Hostinger’s WordPress podpora je k dispozícii pomôcť so všetkými vašimi otázkami a problémami. Okamžitá podpora live chatu je k dispozícii 24 × 7. Váš pokoj je zaručený, pretože služba poskytuje odborníkov, ktorí sú v pohotovostnom režime, aby vyriešili akékoľvek problémy súvisiace s vašimi webovými stránkami.

Hostinger stanovenie ceny

Ceny za hosťovanie WordPress za hosting

Jednotný program WordPress platí mesačne 0,99 dolárov. Tento plán sa obnovuje na 2,15 USD mesačne po prvej platbe.

Premium WordPress je 2,89 dolárov mesačne a 3,49 dolárov mesačne, keď obnovujete. Business WordPress začína počiatočnou cenou 3,99 dolárov, zatiaľ čo následné platby sú 7,95 dolárov.

Medzi výhody hostingera patrí,

 • Nízke a prijateľné ceny
 • Efektívne a spoľahlivé služby zákazníkom
 • Vysoko spoľahlivá rýchlosť a prevádzka
 • Ponúka vynikajúce vlastnosti

Medzi nevýhody hostingera patrí,

 • Ceny sa po prvom semestri zvyšujú
 • Pre používateľov plánu plánovania hostingu typu WordPress neexistuje žiadny voľný názov domény
 • Nepodporuje automatické aktualizácie

2. Bluehost

Hosting služby WordPressBlueHost WordPress Hosting sa začína na $ 2,75 / mesiac (pre viac informácií kliknite sem).

Bluehost sa líši od mnohých iných poskytovateľov hostingu. Na rozdiel od iných nemusíte platiť za troj alebo päťročný plán, aby ste sa pri používaní služby dostali na lacný hostingový plán..

Ak uvažujete o zdieľaní 5-ročného plánu hosťovania, potom je pre vás služba Bluehost. Táto služba ponúka tri typy hostenia WP.

 • Zdieľaný hosting WP: Je relatívne bezpečný, ľahko ovládateľný a pomerne rýchly. Platforma tiež poskytuje automatické aktualizácie, bezplatné názvy domén (iba pre prvý rok) a certifikát SSL zadarmo.
 • Managed Hosting: Pomáha, ak je správa vašich webových stránok pre vás únavná. Táto funkcia pomáha spravovať všetko z jedného hlavného panela.
 • Hosting elektronického obchodu: Tento doplnok elektronického obchodu, ktorý používa technológia WooCommerce, okrem iného poskytuje bezpečné platobné brány a plne prispôsobiteľné internetové obchody..

Funkcie Bluehost WordPress

 • Automatické aktualizácie WordPress: Táto funkcia zaisťuje, aby bol váš účet neustále aktualizovaný a zabezpečený čo najpravidelnejšie.
 • Automatická inštalácia WP: Bluehost nainštaluje najbezpečnejšiu a najnovšiu verziu programu WordPress pre váš web, keď sa prihlásite na odber plánu.
 • Pracovné prostredie WordPress: Táto možnosť umožňuje testovať zmeny pred ich sprístupnením na vašom webe.

Medzi ďalšie vlastnosti patrí; bezplatný názov domény na jeden rok (s piatimi zaparkovanými doménami a 25 pod doménami), certifikát SSL, úložisko SSD s kapacitou 50 GB atď.

Bluehost Zákaznícka podpora

Bluehost poskytuje 24-hodinová podpora pre hosting WP. Sú k dispozícii pre živé rozhovory aj hovory.

Bluehost Pricing

Cena zdieľaného hostingu

Plány / cena
Registračná cena
Bežné (12-mesačné)
Obnovenie (24 mesiacov)
Obnovenie (36 mesiacov)
základné$ 2,95 / mo$ 8,99 / mo$ 8,49 / mo$ 7,99 / mo
Plus$ 5,45 / mo$ 12,99 / mo$ 11,99 / mo$ 10,99 / mo
Výber Plus$ 5,45 / mo$ 16,99 / mo$ 15.99 / mo$ 14,99 / mo
pre$ 13,95 / mo$ 25,99 / mo$ 24.99 / mo$ 23.99 / mo

Spravované ceny za hosťovanie

 • Plán výstavby – 19,95 dolárov mesačne
 • Rast – 29,95 dolárov mesačne
 • Stupnica – 49,95 za mesiac

Ceny za elektronický obchod

 • Starter Pack – 6,95 dolárov mesačne
 • Plus – 8,95 dolárov mesačne
 • Pro – 12,95 dolárov mesačne

Výhody Bluehost

 • Bluehost ponúka jednu z najdostupnejších cien na trhu
 • Táto služba podporuje automatické aktualizácie
 • Je to relatívne bezpečné

Nevýhody Bluehost

 • Nespoľahlivá podpora zákazníkov
 • Drahé zvraty
 • Zvýšené obnovovacie ceny

3. Namecheap

NameCheap WordPress HostingNameCheap Managed WordPress Hosting sa začína na $ 3,88 / mesiac (pre viac informácií kliknite sem).

Služba má jednu z najlacnejších počiatočných a obnovovacích sadzieb cien, preto vytvorila tento zoznam. Namecheap ponúka skvelé domény a lacný webhosting za prijateľné ceny.

Namecheap má služby zdieľaného hostenia a spravovaného hostingu, ktoré majú veľa funkcií.

 • Zdieľaný hosting: Ponuka je podporená zárukou hostingu spoločnosti Namecheap, medzi ktoré patrí nemerané širokopásmové pripojenie, 99,9% dostupnosť a bezplatný certifikát SSL..
 • Spravovaný hosting: Toto je najrýchlejší z možností hostenia WordPress. Dodáva sa s bezpečným zálohovaním a nástrojom na obnovenie.

Aj keď Managed WordPress Hosting nie je najlacnejšou dostupnou možnosťou, používatelia ho majú radi. Asi 52% spravovaných používateľov servera WordPress verí, že to stojí za to navyše.

Namecheap WordPress Vlastnosti

 • Sto percentná záruka: Všetky služby webhostingu majú najvyššiu formu záruky a poskytujú vynikajúce možnosti.
 • Najnovšia serverová technológia: Namecheap používa revolučnú technológiu Dell Server na zvýšenie efektivity. Vysokorýchlostný sieť SAN poskytuje 100% dostupnosť.
 • Tvorca webových stránok: Na svoju online prítomnosť môžete rýchlo nadviazať.

Medzi ďalšie funkcie patrí bezplatné certifikáty SSL, nepretržitá podpora zákazníkov, úplná kontrola nad webom pomocou programu cPanel, ľahká aktualizácia, denné zálohovanie atď..

NameCheap Zákaznícka podpora

Funkcie Namecheap 24/7 zákaznícka podpora prostredníctvom živého chatu. K dispozícii je tiež obrovská vedomostná základňa pre samoštúdium.

Ceny za hosting v Namecheap

Cena zdieľaného hostingu

Hostingové plány a ceny NameCheap

 • Hviezdny plán – 1,44 USD mesačne (na počiatočné aj obnovovacie)
 • Stellar Plus – 2,44 USD mesačne
 • Hviezdna firma – 4,44 dolárov mesačne

Keď platíte za prvý rok, získate 50% zľavu.

Spravované ceny za hosting WordPress

NameCheap Spravované ceny za hosťovanie WordPress

 • EasyWP Starter – 3,88 $ (1 $ za prvý mesiac)
 • EasyWP Turbo – 7,88 dolárov (náklady na prvý mesiac 2 USD)
 • EasyWP Supersonic – 11,88 dolárov (3 $ za prvý mesiac)

Výhody Namecheap

 • Namecheap poskytuje efektívnych zástupcov chatu
 • Ponúka spoľahlivé hostingové služby
 • Príjemné užívateľské rozhranie a dizajn

Nevýhody Namecheap

 • Podpora naživo závisí iba od toho, aký plán sa prihlásite na odber
 • Neponúka telefonickú podporu
 • Nastavenie SSL certifikátov je pre niektorých zložité

Kritériá pre výber hostenia WordPress

Predtým, ako sa rozhodnete, ktorý hostingový plán WordPress si vyberiete, musíte zvážiť niekoľko vecí. Spoľahlivosť, rýchlosť a bezpečnosť sú najvyššie faktory, na ktoré by ste mali pri výbere svojich hostingových služieb dávať pozor.

Mali by ste vziať na vedomie požiadavky, ceny, vlastnosti, diskový alebo úložný priestor a tiež zákaznícku podporu.

Pozrime sa bližšie.

1. požiadavky

Vybraný hostiteľ WordPress musí spĺňať nasledujúce kritériá. Mal by podporovať:

 • PHP verzia 7.3 alebo vyššia
 • MySQL verzia 5.6 alebo vyššia, alternatívne, MariaDB verzia 10.1 alebo vyššia
 • HTTPS

Aj keď je prijateľný akýkoľvek server, ktorý podporuje PHP a MySQL, WordPress odporúča jeho použitie apache alebo Nginx. Predtým, ako sa k čomukoľvek zaviazáte, vždy požiadajte svojho hostiteľa o tieto požiadavky.

2. stanovenie ceny

Aj keď sa ceny jednotlivých poskytovateľov hostingu líšia od lacných po drahé, niektorí z nich ponúkajú zľavy alebo propagačné ceny pre nových účastníkov. Po tom, používatelia pravidelne obnovujú svoje hostingové služby.

Väčšina poskytovateľov hostenia inzeruje možnosti tvorby cien, ktoré platia, ak platíte tri až päť rokov. Zvyčajne ide o najlepší spôsob lacného hostenia WordPress, pretože znižuje vaše náklady na hosting na ďalšie tri alebo viac rokov..

Podniky, ktoré platia mesačne alebo ročne, však môžu čeliť riziku zvýšenia cien od druhého alebo tretieho roku upísania.

3. Funkcie

Väčšina poskytovateľov hostingu ponúka podobné funkcie ako,

 • 99,9% prevádzkyschopnosť stránok,
 • Hosting Dashboard a cPanel,
 • Bezplatné certifikáty SSL,
 • Doménové mená a
 • E-mailové účty

Niektoré z nich poskytujú pravidelné možnosti zálohovania, zatiaľ čo niektoré sa rozhodnú pre týždenné alebo mesačné zálohovanie. Niektorí poskytovatelia vybavujú zákaznícku podporu telefonicky a prostredníctvom živého chatu.

Niektorí hostitelia ponúkajú ďalšie funkcie za poplatok. Poskytovatelia hostingu vás zvyčajne požiadajú, aby ste zaplatili za ďalší ukladací priestor, ak ho potrebujete. Taktiež predávajú súkromie doménových mien, zálohovanie stránok, bezpečnosť stránok, ako aj ďalšie funkcie a doplnky.

4. Disk alebo úložný priestor

V závislosti od ceny alebo plánu predplatného ponúkajú rôzne hostingové služby od 10 GB do viac ako 100 GB úložného priestoru. Niektorí dokonca majú pre svojich používateľov neobmedzený diskový priestor SSD.

5. Zákaznícka podpora

Bez ohľadu na to, ako ste zdatní pri manipulácii so svojím webom, v určitom okamihu by ste potrebovali pomoc. Keď nastanú situácie, ktoré potrebujete, chcete zákaznícku podporu, ktorá vás môže rýchlo zachrániť.

78,3% používateľov tvrdí, že podpora je pre ich stránky WordPress najväčším problémom a mala by sa stať prioritou.

Veľkí hostitelia majú efektívnu a pohotovú zákaznícku podporu. Weboví hostitelia, ktorých sme odporúčali, poskytujú podporu prostredníctvom viacerých kanálov.

Záverečné myšlienky

Nie je žiadnym tajomstvom, WordPress je nesporným majstrom systémov na správu obsahu. Je široko používaný pre všetky typy obchodných, osobných a inštitucionálnych webových stránok. Podporuje niekoľko hostiteľských webov vrátane hostingerov, Bluehostov a Namecheap.

Hostinger má jednu z najlepších cien tria a najefektívnejšiu zákaznícku podporu. Bluehost uprednostňuje dlhodobé plány a je skvelý pre elektronický obchod, zatiaľ čo Namecheap ponúka niektoré z najlepších a najdostupnejších domén..

S každou z týchto troch možností môžete so ziskom pracovať podľa svojich obchodných plánov a rozpočtu. Choďte do toho a urobte výber.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map