Inteligentné techniky optimalizácie webových stránok na zlepšenie organického prenosu

Tento článok napísal Brandon Graves.


Každý, kto podniká na internete, chce zvýšiť návštevnosť svojich webových stránok / blogov. Prináša im obchodné príležitosti. Hovorí sa, že „žiadny prenos, žiadne podnikanie“. Ak nebudete mať na svojich webových stránkach návštevnosť, nebude mať dobré výrobky a služby žiadne výhody.

uvádzaný-image

Organický prenos je možno najlepším spôsobom, ako zaistiť, aby sa vaše stránky dostali na popredné svetové vyhľadávacie nástroje. V skutočnosti ide o neplatenú prevádzku, ktorá pochádza z vyhľadávacích nástrojov. Vedenie ekologického prenosu na webové stránky / blogy však nie je detskou hrou. Vyžaduje si to veľa trpezlivosti, odhodlania a aktívnej implementácie inteligentných trikov SEO. Ak hľadáte efektívne spôsoby a stratégie na zlepšenie organickej návštevnosti svojich stránok, postupujte podľa nasledujúcich tipov:

1. Urobte svoj web relevantnejším a použiteľnejším

Keď návštevníci vyhľadávajú na webe informácie, produkty, služby atď., Vyhľadávacie nástroje vyhľadávajú webové stránky alebo webové stránky, ktoré sú pre návštevníkov aktuálne, bezpečné, relevantné a použiteľné. Pomáha im to mať pozitívny zážitok a ľahko a rýchlo nájsť potrebné veci. Ak váš web obsahuje zastarané informácie alebo problémy s použiteľnosťou, vyhľadávacie nástroje ich zanedbajú a zobrazia výsledky oproti hľadaným výrazom zadaným návštevníkmi..

Najprv musíte svoj web prepracovať, aby bol profesionálny, príťažlivý a relevantný pre cieľové publikum. V tejto súvislosti môžete podniknúť nasledujúce kroky:

 • Uistite sa, že váš web je aktuálny a profesionálny. Používajte najnovší softvér, antivírusový server, vysokokvalitný server, bránu firewall atď. Na správne fungovanie a nepretržitú prevádzku 24 * 7.
 • Uistite sa, že na vašich webových stránkach nie sú problémy s používateľským rozhraním alebo používateľským rozhraním,
 • Kompatibilný so všetkými modernými webovými prehliadačmi,
 • Skontrolujte, či vaše stránky reagujú na všetky mobilné zariadenia a
 • Uistite sa, že sa váš web načítava rýchlejšie.

2. Zamerajte sa na SEO na mieste

Časté aktualizácie algoritmov Google zvýšili význam SEO na mieste. Ak sa vám to nepodarí, hodnotenie SEO vašich stránok skôr alebo neskôr klesne. Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete vylepšiť svoje SEO cvičenia na webe a očakávať, že na vaše stránky príde viac organickej prevádzky. Objavte vhodné kľúčové slová pod nika. Ak je to možné, použite kľúčové slová s dlhým chvostom na pokrytie stále väčšieho počtu tém týkajúcich sa vašej firmy. Vytvorte hromadne optimalizovaný, zmysluplný, relevantný a bezchybný obsah optimalizovaný pre SEO. Pravidelne ich odovzdávajte na svoje webové stránky / blog a pomocou najnovších trikov SEO správne ich optimalizujte. Vyhľadávacie nástroje vždy hľadajú novo nahraný obsah, aby návštevníkom zobrazili najvernejšie výsledky.

Ak vytvárate svoje webové stránky pomocou populárnych tvorcov webových stránok, napríklad Weebly, majú všetky prvky pripravené na vykonanie SEO na mieste.

Poznámka: Ak sa chcete dozvedieť viac, tu je začiatočný sprievodca SEO.

3. Odstráňte všetky nefunkčné odkazy

eliminovať-all-zlomené links

S neustálym prílivom nového obsahu sa webové stránky každý deň zväčšujú a zväčšujú. Spravovanie takýchto webových stránok je preto pre jednotlivcov veľmi ťažké. Po niekoľkých dňoch / týždňoch / mesiacoch sa obsah webových stránok môže odstrániť alebo zastarať, čo môže viesť k prerušeným odkazom. Ručné nájdenie a oprava týchto nefunkčných odkazov je extrémne herkulovská úloha.

V skutočnosti je nefunkčný odkaz neexistujúcim webovým zdrojom, ktorý sa nazýva aj mŕtvy odkaz. Keď sa niekto pokúsi získať prístup k takým neexistujúcim webovým stránkam, server zobrazí HTTP kód 404. Dostupnosť príliš veľkého počtu nefunkčných odkazov na vašom webe môže znížiť jeho kvalitu, znepokojiť vyhľadávacie nástroje aj návštevníkov a spôsobiť prudký pokles návštevnosti webových stránok. Preto musíte skontrolovať a odstrániť nefunkčné odkazy na svojich webových stránkach pomocou online zdroje a nástroje.

4. Blog pravidelne

Spoločnosť Google pripisuje veľký význam všetkým webovým stránkam, ktoré sú pravidelne aktualizované čerstvým a jedinečným obsahom. Blog je jednoduchý spôsob, ako udržať svoju webovú stránku sviežu a aktuálnu. Stačí na web pripojiť firemný blog a pravidelne ho aktualizovať novým obsahom.

na začať blog nie je ťažké, ako sa zdá, musíte mať stratégiu a vytrvalosť. Ak sa tak stane, prehľadávače vyhľadávacieho nástroja navštívia vaše stránky pravidelne, do indexov pridajú nové stránky a na svoj web pomaly narastie organická návštevnosť.

5. Vyhľadajte príležitosti na blogovanie hostí pod svoj výklenkom

Hosťovanie blogov je ďalším dôležitým prvkom, ktorý by ste mali aktívne vykonávať, aby ste získali veľa výhod. V tomto procese osoba odosiela blogerom (v rámci svojej medzery) na zverejnenie jedinečný obsah. Ak jeho príspevky uverejňujú vlastníci blogu, pomôže to obom stranám. Majitelia blogov získavajú kvalitný obsah bezplatne a môžu ho využiť na zlepšenie svojho internetového podnikania a generovanie vyšších výnosov. Na druhej strane prispievatelia rozširujú svoj dosah na veľkú časť cieľového publika a získavajú obchodné príležitosti v hodnote miliónov dolárov.

6. Majte určitú stratégiu interného prepojenia

Interné prepojenie dôležitej praktiky SEO, v ktorej odborníci v oblasti digitálneho marketingu prepájajú jednu stránku s druhou stránkou v rámci tej istej domény z dôvodu navigácie. Pomáha im získať vyššiu reputáciu v očiach rôznych vyhľadávacích nástrojov a návštevníkov, zlepšiť indexové prehľadávanie a indexovanie webových stránok, znížiť mieru okamžitých odchodov zo stránok a výrazne zvýšiť počet kliknutí na webové stránky. Takže, prijať vnútorné prepojenie ako súčasť vášho SEO úsilie a využívať jeho výhody.

7. Buďte aktívny na dôležitých sociálnych sieťach

be-active-on-dôležité-social-media-Sites

Vždy majte na pamäti, že spoločnosť Google pri hodnotení webov považuje reputáciu sociálnych médií. Spoločnosť Google uprednostňuje webovú stránku so slušnou účasťou na rôznych kanáloch sociálnych médií a zobrazuje jej výsledky. Preto musíte propagovať svoj web alebo jeho stránky na všetkých dôležitých kanáloch sociálnych médií. Stačí pridať viac a viac ľudí na svoje stránky na sociálnych sieťach a distribuovať medzi nimi obsah. Nabádajte ich, aby zdieľali maximálny obsah. To všetko vám pomôže získať viac organickej návštevnosti vašich stránok.

8. Aktívne komunikujte so svojím publikom

Ak aktívne komunikujete s cieľovým publikom, pomôže vám to zistiť, čo si vaše publikum myslí, cíti a zápasí s ním pri interakcii s vašou značkou. V závislosti od výstupu môžete vykonať požadované zmeny a povzbudiť ľudí, aby sa zapojili do vašej značky po dlhú dobu. Na komunikáciu s cieľovým publikom môžete použiť rôzne systémy, napríklad E-mailový marketing, Žiadosť o spätnú väzbu, systémy komentárov, fóra, kanály RSS, webové stránky s otázkami a odpoveďami atď.

9. Presne analyzujte svoje SEO cvičenia

Nezáleží na tom, ako dobre vykonávate činnosti SEO na zvýšenie návštevnosti svojich stránok, vždy existujú určité oblasti zlepšenia a korekcie. Preto musíte pravidelne sledovať výkonnosť vášho SEO cvičenia a skúmať oblasti ďalšieho zlepšovania. Vykonajte všetky tieto kroky, aby ste zaistili, že na svoje stránky dostanete každý deň primeranú organickú návštevnosť.

záver

Ak chcete generovať dostatočné príjmy a posunúť svoj webový obchod na ďalšiu úroveň, je nevyhnutný trvalý tok organickej prevádzky na vaše webové stránky. Toto je niekoľko užitočných tipov na zvýšenie organického prenosu na webové stránky / blogy. Stačí ich implementovať a mať ich výhody v budúcnosti.

Brandon Graves je plodný digitálny marketing a expert na WordPress, ktorý pracuje s HireWPGeeks. Stále píše o najnovšom webdizajne a vývojových službách WordPress konverzia psd na WordPress, Konverzia HTML na WordPress atď. Nasledujte ho ďalej Google Plus získať okamžité aktualizácie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map