23 chytrých spôsobov, ako speňažiť svoj blog

Pre mňa je krása online obchodu taká, že 1) môžete si zarobiť na živobytie kdekoľvek s pripojením na internet a 2) nemáte žiadny príjem zo svojich príjmov.


Mnoho ľudí sa napriek tomu snaží zarobiť peniaze online a zarobiť si z toho živú mzdu.

Takže Jerry dal vynikajúci sprievodca ako zarobiť peniaze blogov, vrátane toho, ako začať blog, vybrať si miesto a riadiť ho.

Ako doplnok k Jerryovej príručke vás tento článok naučí 23 spôsobov, ako speňažiť tento prenos. Rovnako ako je dôležité diverzifikovať svoje investície, je dôležité diverzifikovať vaše príjmy.

To je tak, ak nejaké toky príjmov pôjdu na juh, budete mať iných, na ktorých sa môžete spoľahnúť.

Navyše, ktorí nemohli použiť trochu (alebo veľa) viac peňazí?

Začnime:

Contents

1. Napíšte ebook

Predaj ebook je klasická technika speňažovania blogov.

Elektronické knihy ponúkajú veľa výhod:

 • Na ich vytvorenie sú potrebné znalosti, ktoré už máte
 • Platené e-knihy budujú vašu autoritu ako odborník
 • Môžete ich predať na viacerých platformách (napr Amazonka a Payhip)
 • Môžu sa stať veľkými zdrojmi pasívneho príjmu
 • Môžu efektívne dopĺňať predajné cesty ako ponuky s nižšou hodnotou

Mnoho odborníkov sa začalo pomenovať pomocou elektronickej knihy. Remit Sethi, zakladateľ spoločnosti Naučím ťa byť bohatým a jeden z popredných odborníkov na online obchod, predávaný jeho prvá ebook za 4,95 dolárov.

Bola nazvaná „Sprievodca Ramitovho sprievodcu 2007 v roku 2007“.

Obrázok 1 Ebook 1

Táto ebook viedla k Najpredávanejší časopis New York Times a 14 rôznych prémiových produktov, vďaka ktorým sa stal veľmi bohatým človekom – všetko online a predávané predovšetkým prostredníctvom svojho blogu.

Tu je postup, ktorý sledujem pri písaní elektronických kníh:

 1. Vyberte tému. Píšte o niečom, čo sa vaše publikum chce naučiť, ale nedá sa ho naučiť v jedinom blogovom príspevku. Mnohí sú ochotní zaplatiť za tieto informácie na jednom mieste.
 2. Vytvorte obrys. Pomôže vám to pri písaní usporiadať svoje nápady.
 3. Blokujte každý deň čas na písanie. Nebuďte osobou, ktorá spustí e-knihu a nikdy ju nedokončí. Blokujte každú hodinu hodinu, dve hodiny, 15 minút – nezáleží na tom, ako dlho. Len to napíš.
 4. Preneste ho do dobre vyzerajúcej šablóny ebook. Tu je niekoľko z HubSpot.
 5. Navrhnite kryt (používam Canva) alebo niekomu zaplatiť (Fiverr).
 6. Photoshop svoju obálku na 3D obrázok ebook. Pat Flynn dal dohromady a Skvelé video o tom, ako to urobiť.

Ste hotoví! Teraz ju propagujte podľa svojho srdca.

2. Vytvorte kurz

Ďalším logickým krokom pre väčšinu blogerov je vytvorenie kurzu.

Aj keď pravdepodobne na svojom blogu ponúkate tony bezplatnej hodnoty, kurz môže vaše príjmy zvýšiť na úplne novú úroveň.

Nemyslíte si, že ľudia za tieto vedomosti zaplatia? Zamysli sa znova.

Tu je 5 dôvodov, prečo ľudia kupujú váš kurz:

 1. Chcú výsledky, ktoré váš blog učí, ale rýchlejšie.
 2. Chcú informácie o bonusoch, ktoré na blogu neponúkate.
 3. V priebehu procesu chcú byť držaní za ruku.
 4. Chcú lepší prístup k vám, či už prostredníctvom e-mailu, telefonických rozhovorov alebo exkluzívnych webinárov.
 5. Dôverujú vám dosť (prostredníctvom bezplatnej hodnoty, ktorú poskytujete na svojom blogu), aby si kúpili váš kurz a vedia, že pravdepodobne dostanú hodnotu svojich peňazí.

Tu je stručná príručka pre vytváranie kurzov:

Uistite sa, že máte informácie spoločné balenie vyniká nad obsahom vášho blogu. Toto je konečný dôvod, prečo od vás kúpia kurz. Získajú ešte väčšiu hodnotu, ako môžu získať prostredníctvom vášho blogu.

Zmapujte logické kroky, ktoré im umožnia dosiahnuť ich ciele. Zvyčajne sa rozdelia na „moduly“. Každý modul obsahuje krátke úvod, základné informácie a nejaký spôsob, ako pomôcť vašim študentom konať.

Ak ich chcete prinútiť, aby vytvorili akciu, vytvorte hárky s akciami na stiahnutie, ktoré presne popisujú, čo by mali urobiť, aby dokončili tento modul.

Zahrnúť video. Väčšina online kurzov zahŕňa inštruktora, ktorý hovorí pred kamerou. Ak sa vám to nepáči, zaznamenajte svoj hlas a pomocou informácií zobrazte informácie.

Vaši študenti získajú tieto informácie dvoma spôsobmi: ústne a vizuálne. Pomôže im to udržať si informácie, získať lepšie výsledky z vášho kurzu a odkázať naň viac ľudí.

Vyskúšajte tieto služby na usporiadanie kurzu:

3. Propagujte pridružené produkty vo svojich príspevkoch

Ak už prediskutujete a odporúčate produkty a služby svojmu publiku, prečo nezarobiť nejaké peniaze od ľudí, ktorých doporučujete?

Čitateľom nič nestojí a vy dostanete províziu vždy, keď si niektorý z nich kúpi produkt.

Affiliate marketing môže byť skvelým zdrojom príjmu za malú dodatočnú prácu. Vyskúšajte tieto nápady na zahrnutie pridruženého predaja do svojich výnosov:

Idea č. 1: Nájdite príležitosti vo svojom aktuálnom obsahu

Najprv si prečítajte články, ktoré ste už publikovali, a vyhľadajte produkty alebo služby, ktoré ste spomenuli. Keď ich nájdete, jednoducho prejdite na každú webovú stránku a vyhľadajte stránku „Pridružené spoločnosti“.

Postupujte podľa pokynov a staňte sa pridruženým subjektom. Keď sa raz stanete jedným, zvyčajne získate jedinečné ID sledovania, ktoré umiestnite na koniec každej adresy URL.

Keď návštevník klikne na túto adresu URL s vaším ID a zakúpi produkt, zarobíte si peniaze.

Idea č. 2: Nájdite príležitosti v produktoch / službách, ktoré používate

Vytvorte zoznam všetkých produktov a služieb, ktoré používate. Používam veľa online softvéru, ktorý sa týka mojej firmy. To môžu byť skvelé príležitosti pre príjmy pridružených spoločností.

Prejdite na webovú stránku každého produktu a zistite, či má pridruženú stránku. Ak áno, zaregistrujte sa v programe.

Keďže pre tieto položky zatiaľ nemáte obsah, budete ich musieť vytvoriť. Tu je to, čo navrhujem:

 1. Zapíšte si, ako produkt alebo službu používate. Pomáha to zefektívniť vašu prácu? Pomáha vám to so SEO? Pomáha vám to osloviť vplyvných blogerov?
 2. Vytvorte tutoriál s príspevkom na blogu, ktorý vás naučí, ako dosiahnuť rovnaké výsledky pri používaní daného produktu alebo služby.
 3. Prepojte produkt alebo službu a pridajte svoje jedinečné ID sledovania.
 4. Propagujte tento príspevok pre vaše publikum, na sociálnych médiách a všetkých online centrách naplnených ľuďmi, ktorí by mohli mať rovnaké výsledky.

Učíte ľudí užitočné informácie zadarmo a na oplátku získavate peniaze.

Idea # 3: Nájdite príležitosti v produkte / službách, ktoré chcete použiť

Chcete používať určitý produkt, ale nemôžete si ho dovoliť? Čo keby ste mohli zarobiť svoje peniaze späť v relatívne krátkom čase?

Ak má produkt pridružený program, je to reálna možnosť.

Najprv si vytvorte zoznam produktov / služieb, ktoré chcete používať. Potom prejdite na ich webové stránky a zistite, či majú pridružený program.

Ak áno, zakúpte si produkt a zaregistrujte sa. Potom ho použite, vytvorte prípadovú štúdiu / tutoriál a propagujte príspevok pre svoje publikum ako predtým.

Tieto príspevky môžu zostať aktívne po dlhú dobu, čím získate pasívny príjem počas celého života každého článku.

4. Propagujte pridružené produkty v e-mailovej automatickej odpovedi

E-mail je výkonný marketingový nástroj. Je to jeden z mála kanálov ľudia kontrolujú každý deň a sú ochotní byť predaný do.

E-mailová automatická odpoveď je automatická postupnosť e-mailov, ktoré sa dostanú ľuďom, keď sa prihlásia na odber vášho zoznamu e-mailov.

Tu sú moje obľúbené služby:

 1. AWeber
 2. MailChimp
 3. ConstantContact

Obe vám umožňujú nastaviť automatickú odpoveď.

Rovnako ako propagácia pridružených produktov na vašom blogu, propagácia týchto produktov v e-mailovej automatickej odpovedi vám môže vygenerovať pasívny príjem.

Môžete ich propagovať priamo v e-mailoch alebo si vytvoriť tutoriály blogových príspevkov a propagovať ich. Či tak alebo onak, je tu príležitosť na výber.

Tu je to, čo navrhujem s vaším automatickým odpovedačom:

 • Začnite s prvými e-mailmi užitočným obsahom, ktorý nič nepredáva. Toto vám pomôže nadviazať dôveru s novými odberateľmi.
 • Posypte e-maily na budovanie vzťahov, napríklad požiadajte svojich predplatiteľov, či im môžete s čímkoľvek pomôcť. Tým sa tiež vytvorí dôvera a zníži počet prihlásených.
 • Pri propagácii produktu sa zamerajte na výsledky, ktoré môžu dosiahnuť, a nie na samotný produkt. Ak ste výsledky dosiahli, nezabudnite ich podrobne vysvetliť. To urobí predaj za vás.

5. Predávajte e-mailové propagácie

Ak máte rozsiahly zoznam e-mailov, je to prevádzka, do ktorej sa môžete kedykoľvek dostať. Je to tiež úplne pod vašou kontrolou.

Môžete ponúknuť propagáciu obsahu iných ľudí do svojho zoznamu e-mailov za poplatok. Vyžaduje si to trochu úsilia a vy môžete filtrovať obsah, ktorý propagujete, aby ste sa uistili, že je na špičkovej úrovni.

Tu je podobná propagácia Matthew Woodward ponuky:

Matthew Woodward

Dajte svojim odberateľom vedieť, že by ste im mohli propagovať príspevky iných ľudí. Dodržiavajte politiku transparentnosti.

Ak sa rozhodnete pre tento krok vpred, vytvorte vo svojom blogu stránku, v ktorej vysvetlí službu, koľko to stojí a návštevnosť, ktorú môžu očakávať..

Ľudia, ktorí navštívia váš blog, budú vedieť, že toto je možnosť, keď potrebujú rýchly prenos.

6. Spustite službu online koučingu

Koučovanie akéhokoľvek druhu môže byť mimoriadne lukratívne.

Jon Morrow, jeden z popredných blogerov, hovorí, že dokonca aj nováčik v službe blogger môže za službu telefonického koučovania účtovať poplatok 90 dolárov za hodinu. A pomohol tisícom blogerov!

Telefonický koučing ponúka veľa výhod:

 • Získate so svojimi študentmi dôverné pouto. Môže to trvať celý život a prilákať konzistentné nové podnikanie pre vás.
 • Pomáha vám vybudovať si povesť orgánu.
 • Začnete chápať najhlbšie, najhlbšie potreby a frustráciu svojho publika. Táto informácia predstavuje marketing zlata pre iné produkty, ktoré vytvárate a predávate.
 • Službu môžete kedykoľvek zastaviť alebo pokračovať v jej ponuke.
 • Keď sa lepšie zoznámite, môžete zvýšiť svoje sadzby a ponúknuť rovnakú presnú službu.

Ak chcete ponúknuť telefonický koučing, jednoducho povedzte, že s ním na hodinu naskočíte a pomôžu vám s akýmikoľvek problémami, ktoré majú.

Ak majú záujem, pošlite svojim potenciálnym študentom dotazník. Tento dotazník by mal dráždiť ich najväčšie bolesti. Keď vám ho vrátia, nastavte čas na rozhovor.

V čase medzi tým a telefonátom si prezrite svoje body bolesti a zistite, ako presne ich pomôcť svojim novým študentom vyriešiť ich. Najhoršie, čo môžete urobiť, je stratiť čas a peniaze na hovor.

Keď naskočíte, jednoducho prejdete všetko, čo by mali urobiť, aby prekonali svoje problémy. Potom im dajte akčné kroky. Neskôr im môžete poslať aj samostatný dokument.

Nakoniec sa opýtajte, či by chceli uskutočniť ďalšie volanie, aby dohnali, čo robia, a presuňte ich do ďalšej fázy, ak si želajú..

Potom ich vyfakturujte.

7. Ponúknite poradenskú službu Hotovo pre vás

Hotová služba je podobná koučovacej službe. Osobne pomáhate svojim klientom pri riešení problému (alebo viacerých problémov).

S výnimkou toho, že namiesto toho, aby ste konali akcie, ktoré predpisujete, urobíte tieto akcie za ne.

V niektorých odvetviach to nefunguje, napríklad pri osobnom školení. Určite to však môže fungovať v online marketingu, webdizajne a v akejkoľvek inej oblasti, kde nezáleží na tom, kto túto prácu vykonáva.

Keďže vykonávate prácu, môžete za službu „hotovo pre vás“ účtovať omnoho viac ako telefonický koučing. Pravdepodobne s nimi budete pracovať aj dlhšiu dobu, preto sú bežné mesačné zálohy (platby).

Hotové služby sa môžu pohybovať od 100 $ / mesiac do vyše 10 000 $ / mesiac. Závisí to od toho, aká cenná je vaša služba a koľko máte autorít v priestore. A tiež aký veľký je rozpočet vášho klienta.

Netreba dodávať, že to môže rýchlo zvýšiť vaše príjmy a udržať ich udržateľný.

8. Nainštalujte členskú oblasť

Oblasti členstva môžu byť veľkým zdrojom pasívneho príjmu.

Všetko, čo musíte urobiť, je zamknúť prémiový obsah za prekážkou členstva a ste nastavený. Potom sa rozhodnete, či majú ľudia platiť jednorazový alebo mesačný opakujúci sa poplatok.

Tu je niekoľko služieb, ktoré môžete využiť:

Jednou z pádov oblastí členstva je, že je potrebné ich udržiavať a aktualizovať, aby boli ľudia zapojení (a platili)..

Ak nemáte čas to urobiť sami, môžete použiť časť svojich príjmov na najatie niekoho, kto to urobí za vás.

9. Založte súkromné ​​fórum

Súkromné ​​fórum je podobné oblasti členstva.

Je to iba platená komunita, ktorá je k dispozícii iba exkluzívnym členom.

Napríklad, StackThatMoney je populárne fórum prémiového affiliate marketingu. Účtujú sa 99 dolárov mesačne.

STM

Fórum je zvyčajne menej hodnotné ako oblasť členstva, pretože je väčšinou založená na obsahu generovanom používateľmi. Väčšina oblastí členstva obsahuje aj fóra.

Spravidla musíte platiť menej, aby ste mohli prevádzkovať platené fórum, ale tiež vykonávať menej údržby ako členská oblasť.

10. Hostiteľské prieskumy od iných spoločností / stránok

Ak máte webovú stránku, niektoré spoločnosti vám zaplatia za uskutočnenie prieskumov na vašom webe.

Získajú cenné marketingové informácie a získate nejaké náhradné peniaze.

Jednoducho vyhľadajte spoločnosti Google vo vašom výklenku spoločnosťou Google a zistite, či ponúkajú platený program pridruženého prieskumu.

11. Nainštalujte eCommerce Store

Obchody elektronického obchodu sú presne ako Amazon. Zhromažďujú obrovské množstvo produktov, ktoré si ľudia môžu kúpiť online.

Ak máte blog, konkrétne blog WordPress, môžete si nainštalovať obchod s elektronickým obchodom priamo na svoju existujúcu stránku.

Tieto obchody môžu buď predávať svoje vlastné výrobky, kde dostávate plný príjem, alebo ich môžu tvoriť pridružené produkty (alebo oboje)..

Nasledujúce doplnky vám môžu pomôcť nainštalovať obchod s elektronickým obchodom na vašom webe WordPress:

12. Vytvorte a predajte svoj vlastný fyzický produkt

Väčšina blogerov neuvažuje o vytvorení a predaji vlastného fyzického produktu, ale je to možnosť.

Chceli ste sa niekedy stať vynálezcom? Tu je vaša šanca.

Sila spočíva v publiku, ktoré vlastníte. Ak máte publikum, ktoré vás počúva, môžete predať takmer všetko, pretože dôverujú vášmu úsudku a odbornosti.

Povedzme, že ste bloger s potravinami a vy ste vymysleli nový kuchynský výrobok, vďaka ktorému sa krájanie jabĺk stáva dvojkrokovým procesom. Môžete si ho navrhnúť, vyrobiť a patentovať. Potom môžete využiť svoje existujúce publikum na skok naštartovať predaj, dokázať, že existuje dopyt po produkte a dostať ho do obchodov.

Nejde o konvenčnú trasu, ale môže to byť tá pravá pre vás.

13. Prilákajte pridružené spoločnosti na vaše produkty / služby

Máte ebook? Kurz? Koučingová služba?

Nuž, môžete prilákať nové podnikanie pasívne vytvorením vlastného pridruženého programu a prilákaním ďalších ľudí na propagáciu svojho produktu.

Akonáhle budete mať svoj vlastný produkt, bude to efektívny spôsob, ako zvýšiť predaj a udržať ho. Tu je jeden spôsob, ako to urobiť:

Najskôr nahrajte svoj produkt do Clickbank alebo údom (ak je to kurz). Potom vyhľadajte v službe Google tieto vyhľadávacie reťazce:

 • „Váš výklenok“ + „blog“
 • „Vaše miesto“ + „miesto“

Nájdite toľko stránok, koľko len môžete, a oslovte každého z nich s otázkou, či by chceli z vášho produktu uviesť províziu.

Potom choďte na Alltop.com, vyhľadajte svoje miesto a znova nájdite toľko stránok, koľko len môžete.

Alltop

Potom ich oslovte ako predtým.

Môžete si dokonca vytvoriť marketingovú súpravu, ktorú môžete dať každému. Táto súprava by ich naučila najlepším spôsobom, ako propagovať váš produkt a zarobiť peniaze. Stane sa z toho obojstranne výhodné.

14. Spustite službu osobného koučingu

Rovnako ako online koučovanie, aj osobný koučing vám môže priniesť solídnu hodinovú sadzbu.

Tento typ koučovania môže byť pre vašich študentov efektívnejší, keďže spolu pracujete v intímnejšom prostredí. Ak vaši študenti získajú výsledky z vášho koučingu, rozšíri vaše služby a pomôžu vám rozšíriť podnikanie.

Jednoducho ponúknite službu na svojom webe, povýšte ju na svoje publikum a propagujte ju vo svojej miestnej oblasti. Váš blog bude slúžiť ako dôkaz vašej odbornosti.

15. Nastavte predajnú cestu a zvyšujte platenú návštevnosť

Akonáhle budete mať produkt alebo službu na mieste, všetko, čo musíte urobiť, aby ste zvýšili príjmy, je zaistiť, aby sa prevádzka konvertovala a aby sa zvýšila..

Jedným z najlepších spôsobov prevodu premávky je predajná cesta. Predajná cesta prechádza potenciálnych kupujúcich procesom nákupu a končí konečným predajom.

Každá fáza je logickým krokom k platenému produktu alebo službe.

Jeden z najlepších predajných zúžení, o ktorom viem, je od Ryan Deiss v Digitálny ukazovateľ.

Tu sú 4 hlavné kroky:

 1. Ponúknite olovený magnet
 2. Ponuka tripwire
 3. Ponúknite svoj hlavný produkt
 4. Ponúknite maximalizátor zisku

Zúženie predaja pre väčšinu blogerov je autorizovaný e-mail.

Olovený magnet

Olovený magnet láka návštevníkov, aby sa prihlásili do vašej predajnej cesty.

Je to bezplatný zdroj, ktorý rozdávate výmenou za e-mailovú adresu potenciálneho zákazníka a povolenie na jeho kontaktovanie.

Niektoré z najlepších olovených magnetov sú:

 • Zadarmo e-knihy
 • webináre
 • zoznamy
 • Mindmaps
 • Bezplatné mini-kurzy

Potom dostanete bezplatne zdroj automaticky potom, čo sa niekto prihlási do vášho zoznamu, zvyčajne v systéme Windows uvítací e-mail.

Tripwire

Za oloveným magnetom ponúkate tripwire.

Tripwire je lacná ponuka, ktorá je takmer bez premýšľania. Tento produkt môže byť mimoriadne lacný (1 – 3 doláre). Cieľom je obrátiť svojich odberateľov z potenciálnych zákazníkov na kupujúcich.

Týmto sa zmení základný vzťah medzi vami a vaše čitatelia sú zvyknutí vidieť vás ako maloobchodníka.

Hlavný produkt

Po tripwire predáte svoj hlavný produkt. Toto je produkt, ktorý má väčšina ľudí – zvyčajne ebook, kurz, koučingová služba, hotová služba atď..

Maximalizátor zisku

Nakoniec ponúkate maximalizátor zisku. Toto je rozšírenie vášho základného produktu.

Ak je hlavným produktom ebook, maximalizátorom zisku by mohla byť služba telefonického koučingu. Pre službu telefonického koučovania to môže byť služba pripravená pre vás – a tak ďalej.

Zmyslom predajnej cesty je začať s veľmi lacnou, ale cennou ponukou a viesť k nákladom s vyššou hodnotou, ktoré prirodzene nasledujú jeden za druhým.

Ak používate e-mailovú automatickú odpoveď, odporúčame vám tiež poslať užitočný bezplatný obsah z vášho blogu, aby ste pomohli vybudovať vzťah s vašimi vyhliadkami a vybudovať si autoritu..

Nakoniec potrebujete premávku na vstup do predajného zúženia. Ak už na vaše stránky prichádza veľká návštevnosť, mali by ste ísť.

Ak tak neurobíte, jedným z najlepších spôsobov vyskúšania zúženia je odoslanie platenej návštevnosti. Môj obľúbený zdroj je Facebook reklamy, pretože sú ľahko dostupné začať.

16. Predaj reklamného priestoru

Predaj reklamného priestoru je klasický spôsob, ako speňažiť takmer akýkoľvek typ webovej stránky.

Boli ste v poslednej dobe na veľkých spravodajských serveroch, napríklad New York Times alebo Business Week? Sú zabalené s reklamami a dostávajú z nich tony výnosov.

Niektorí ľudia považujú reklamy, najmä na blogy, za lepivé. Vidia ich ako spam.

Či už je alebo nie je to všeobecný sentiment, oplatí sa vyskúšať, či:

 1. Výnosy z vašich ďalších produktov / služieb klesajú
 2. Vaše miery konverzie sa znižujú

Ak vaše príjmy neklesnú a miera konverzie zostane rovnaká, zvýšili ste sa iba bez toho, aby ste obetovali ostatné kľúčové metriky. booyah!

A zvyčajne si vyberiete reklamy, ktoré sa zobrazujú na vašom webe. Môžete si vybrať tie, ktoré môžu byť skutočne prínosom pre vaše publikum.

Reklamný priestor môžete predávať mnohými spôsobmi, ale dva z najjednoduchších sú Google AdSense a Jednoduchý doplnok Správcu reklám pre WordPress.

17. Ponúknite službu písania na voľnej nohe

Jedná sa o službu bloggerov v takmer každom výklenku môže ponúknuť.

Obsah vášho blogu zobrazuje ľuďom 4 veci:

 1. Rozumiete online publikovaniu
 2. Môžete písať dobre
 3. Ste zvyknutí nasledovať proces písania
 4. Máte znalosti vo svojom odbore

To sú vlastnosti, ktoré potrebuje každý spisovateľ na voľnej nohe. Obsah vášho blogu automaticky oznámi potenciálnym klientom, že tieto vlastnosti máte.

Podniky túži po obsahu. V online svete je to takmer nevyhnutnosť, ale spoločnosti sa vždy sťažujú, že nemôžu nájsť dobrých autorov, ktorí sa budú držať.

Je tu potreba a môžete ju vyplniť.

Jednoducho si na svojej webovej stránke vytvorte stránku „Zamestnajte ma“, vysvetlite, že môžete písať články podobné tomu, čo je na vašom blogu, pomenovať cenu a povedať ľuďom, ako vás majú kontaktovať..

18. Hostite platený webový seminár

Webináre sú skvelým spôsobom, ako sprostredkovať veľké množstvo informácií za hodinu alebo menej.

Väčšina z nich je rozdaná zadarmo, ale ak máte nejaké informácie v prémiovej kvalite, ktoré môžete zdieľať, môžete ľuďom účtovať poplatok, aby vás počúvali (podobne ako platený živý seminár).

Vyskúšajte tieto služby, aby ste hostili svoj webinár:

19. Usporiadajte Radu práce

Pracovné rady spájajú uchádzačov so zamestnávateľmi. Môžu ponúknuť koncerty na plný úväzok, prácu na čiastočný úväzok alebo zmluvnú prácu.

Napríklad program ProBlogger doska práce spája blogerov so spoločnosťami, ktoré chcú najať niekoho na vytvorenie obsahu pre nich.

Ak máte vo svojom priestore oprávnenie a vy môžete hľadať zamestnanie v súlade so zamestnávateľmi, môžete hosťovať pracovnú radu a zarobiť si peniaze vždy, keď zamestnávateľ chce zverejniť pracovné miesto..

Môžete tiež spoplatniť uchádzačov o prácu za prístup na tabuľu.

Tabuľa úloh ProbloggeruTabuľa úloh Probloggeru

20. Predajte kus softvéru

Vyžaduje si to značné počiatočné kapitálové a / alebo technické know-how, ale mnohí z najlepších blogerov tam prešli na predaj vlastného softvéru..

Tento softvér sa prirodzene spája s obsahom blogu. Pomáha ich čitateľom dosiahnuť to, čo učia rýchlejšie a efektívnejšie.

Copyblogger urobil to pomocou viacerých produktov:

Copyblogger

21. Prijímajte dary

Ľudia oceňujú množstvo času a úsilia blogerov vložených do každého článku.

Nie je ľahké byť blogerom a čitatelia to môžu vidieť.

Mnoho z nich bude ochotných darovať vám, aj keď je to malé množstvo, ktoré vám pomôžu prevádzkovať web a pokračovať v produkcii obsahu..

Môžete si vytvoriť jednoduché tlačidlo Paypal „Darujte“ a pridajte ho do svojho blogu nasledovaním tento sprievodca autor: Vishnu.

22. Ponuka hovoriacich zákaziek

S rastúcim dosahom a autoritou budete pravdepodobne požiadaní o vystúpenie na podujatiach.

Tieto udalosti sa môžu konať vo vašej oblasti alebo dokonca na celom svete. Ľudia vám zaplatia za to, že ste tam a oslovia svoje publikum.

Ak chcete zaistiť, aby ľudia vedeli, že ste otvorení hovoriacim zákazkám, vytvorte na svojom blogu stránku, v ktorej sú uvedené podrobnosti o tom, ako vás kontaktovať, aby ste sa mohli rozprávať a čo hovoríte..

23. Presmerovanie Facebooku

Nakoniec, všetky tieto tipy na speňaženie blogov nie sú ničím iným, bez premávky a konverzií.

Najčastejšou konverziou sú ľudia, ktorí už navštívili vaše stránky a sú s vami oboznámení. Ak s nimi môžete priamo obchodovať, priniesť ich späť na svoje stránky a konvertovať ich, môžete podstatne zvýšiť svoje príjmy.

Jedným z najlepších spôsobov, ako to dosiahnuť, je prostredníctvom reklám na presmerovanie Facebooku. Tieto reklamy sa odosielajú skupine ľudí, ktorí navštívili vaše stránky za posledných 30 – 180 dní.

Títo ľudia vás poznajú a sú pripravení ich kúpiť.

Postup nastavenia reklamy na presmerovanie Facebooku:

Najprv prejdite na svojho Správcu reklám Facebook, ktorý je zvyčajne na adrese www.facebook.com/ads/manager/. Potom kliknite na Nástroje -> pixelov:

Reklamy Facebook 1 1

Chystáte sa vytvoriť vlastné publikum. Je to skupina ľudí, na ktorú môžete zacieľovať vo svojich reklamách na Facebooku.

Kliknite na tlačidlo s názvom Vytvorenie vlastného publika. Toto okno sa zobrazí:

Reklamy Facebook 3

V prípade prevádzky na webe ju nastavte pre každého, kto navštívi váš web.

Reklamy Facebook 4Zmeňte rozsah na 180 dní. Takto zaistíte, že vaše vlastné publikum bude čo najväčšie. Potom začiarknite políčko Zahrnúť minulý prenos webových stránok.

Nakoniec pomenujte, čo sa vám páči, ak chcete, zadajte popis a kliknite na položku Vytvoriť publikum.

Potom kliknite na položku Akcie -> Zobraziť pixel kód:

Zobrazí sa kód (pixel), ktorý budete musieť vložiť na svoju webovú stránku. Tento kód bude sledovať všetkých návštevníkov, ktorí navštívia vaše webové stránky, a potom ich prenesie späť na Facebook.

Reklamy Facebook 5

Ak máte webovú stránku WordPress, vkladanie je jednoduché. Najprv nainštalujte Doplnok pre sledovanie kódu sledovania.

Po inštalácii prejdite do doplnku a kliknite na položku Pridať nový kód sledovania. Potom vložte svoj kód takto:

Reklamy Facebook 6

A vyberte si tieto možnosti:

Reklamy Facebook 7

Potom kliknite na tlačidlo Uložiť.

Naplnenie vlastného publika môže trvať niekoľko dní, ale v takom prípade môžete vytvoriť reklamy zacielené priamo na týchto ľudí.

Pri vytváraní reklám jednoducho zmeňte publikum na vlastné publikum, ktoré ste vytvorili predtým:

Reklamy Facebook 8

Teraz môžete predávať svoj obsah, produkty, služby – čokoľvek chcete – ľuďom, ktorí s väčšou pravdepodobnosťou nakupujú, ako náhodní návštevníci.

Je to tiež časť najlacnejšej prepravy, ktorú si môžete kúpiť.

Zvýšte svoje príjmy

Toto sú niektoré z najvýkonnejších techník speňažovania blogov. Dúfam, že vám pomôžu začať zarábať online, zvýšiť vaše príjmy a žiť úžasným životným štýlom nezávislým na polohe.

Nezabudnite diverzifikovať svoje príjmy. Keď príde jeden prúd, začnite pracovať na ďalšom. Ak je nastavená, pracujte na ďalšej.

Toto vám pomôže exponenciálne rásť váš príjem a zaistiť vaše stávky pre prípad zlyhania.

Ak sa vám príspevok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi sledovateľmi ��

Článok napísal Michael Karp; pôvodne sa objavil na Blog WHSR; teraz je spravovaný a aktualizovaný štábmi BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map