20 nástrojov, ktoré musíte mať pre svoje online podnikanie (+ bonusové nástroje)

Ako majiteľ malej firmy znamená rast vašej firmy zefektívnenie a nájdenie nástrojov, ktoré môžu pomôcť nahradiť stovky zamestnancov, ktorých nemáte a nemôžete si dovoliť najať.


Našťastie pre majiteľa online obchodu existuje množstvo vecí, ktoré vám pomôžu so všetkým, od webhostingu až po správu času, fakturáciu až e-mailový marketing. Ušetrili sme vám čas a úsilie pri love týchto nástrojov; preskúmali sme tam niektoré z najpopulárnejších nástrojov a vybrali sme si najlepších 20 nevyhnutných nástrojov.

V nej Zoznam 20 najlepších nástrojov na portáli Forbes, Tanya Prive zdieľa:

„Obmedzený čas, pracovná sila a rozpočty môžu byť faktorom, keď sa pracovné zaťaženie začne hromadiť a účty sa budú rozširovať. So solídnym tímom a správnymi nástrojmi však čoskoro budete na ceste k dosiahnutiu svojho obchodného potenciálu. . “

20 Musí mať nástroje pre vaše podnikanie

1 – Demandbase

Dopytová základňa

Príspevok blogu Inc dňa 12 vynikajúcich webových nástrojov pre malé podniky sa pozerá na Demandbase ako skutočne cenný nástroj pre majiteľov webových stránok.

Demandbase podrobnejšie sa venuje tým, ktorí navštevujú vaše stránky, a to pomocou ich IP a porovnaním medzi rôznymi informačnými zdrojmi, ako je napríklad Dun & Bradstreet a LexisNexis. Demandbase vám nielen povie, pre ktoré spoločnosti vaše webové stránky návštevníci pravdepodobne pracujú, ale nastaví vám kontaktné informácie pre vedúceho spoločnosti, aby ste mohli ďalej predávať svoje služby. Je to vynikajúci spôsob, ako ponúknuť demografickú skupinu, ktorá už má o váš produkt záujem.

2 – Inky Bee

Inky Bee

V blogovom príspevku dňa Sprievodca blogovaním, HostScore zakladateľ Jerry Low navrhuje spojenie Inky Bee s inými blogermi.

Sieť s ostatnými blogermi je kľúčom k tomu, aby ste sa dozvedeli viac o svojom blogu. Od začiatku blogovania sa niektoré veci v blogovom marketingu nezmenili a jedným z nich je aj vytváranie sietí s inými blogermi. Spôsob, akým sa vzájomne spájame, sa však zmenil a Inky Bee je vynikajúci nástroj, ktorý vám pomôže ľahko sa spojiť, ušetrí vám čas a spojí vás s blogermi s podobnými záujmami.

3 – Pivotal Tracker

kľúčová kontrola

Toto je jeden z nástrojov, o ktorých ste možno predtým nepočuli, ale Pivotal Tracker vám pomôže udržať váš nabitý program na dobrej ceste. Na pohľad 40 malých firiem a online nástroje, bez ktorých nemôžu žiť, Michael P. Daugherty z spoločnosti Bespoke Row hovorí, že toto je jeho obľúbený nástroj. Dá sa ľahko pochopiť, prečo. Je to ľahko použiteľný nástroj na riadenie projektov, vďaka ktorému sa všetci členovia tímu zapoja do online prostredia v reálnom čase. Nastavte plán, kedy by sa mali úlohy dokončiť, umožnite ostatným nahrávať aktualizácie a zanechávať poznámky a komunikovať so zákazníkmi všetci z toho istého hlavného panela..

 4 – Dropbox

Toto jednoduché riešenie ukladania online je ideálne na sledovanie vašich najdôležitejších dokumentov. Ak dôjde k nepredstaviteľným udalostiam a počítač zlyhá alebo dôjde k požiaru v domácej kancelárii, môžete všetky svoje údaje obnoviť Dropbox. Spoločnosť ponúka niekoľko riešení vrátane bezplatnej možnosti s 2 GB úložného priestoru. Dropbox môžete použiť aj na zdieľanie súborov so spolupracovníkmi.

drop box

5 – Appy Pie

chutný koláč

Appy Pie je platforma, ktorá umožňuje firmám navrhnúť svoju vlastnú aplikáciu a nahrať na iTunes alebo Google Play. Zákazníci si môžu aplikáciu stiahnuť a potom môžete posielať denné oznámenia push. Appy Pie práve rozširuje schopnosť predávať produkty prostredníctvom aplikácie.

6 – Hootsuite

HootSuite má pre majiteľa malej firmy dvojaký účel. Najprv na hlavnom paneli Hootsuite uvidíte, aké témy sú vo vašej podnikovej oblasti trendy. O čom ľudia hovoria? Ako to môžete použiť v blogovom príspevku alebo vo svojich produktových ponukách? Ak ľudia hovoria o smrti filmovej hviezdy, máte nejaké produkty súvisiace s touto hviezdou, ktoré by ste mohli uviesť na stránke svojich produktov? Môžete tiež použiť program Hootsuite na naplánovanie príspevkov sociálnych médií pre svoju vlastnú firmu.

Národná federácia nezávislého podnikania (NFIB) to navrhuje ako 6 hlavných nástrojov online, ktoré by mali vlastníci malých podnikov používať a uvádza nasledujúce „Existujú aj ďalšie služby podobné službe Hootsuite, ale zistili sme, že ich všetky zastrešujú takmer na každej úrovni.“ —Kari DePhillips, továreň na obsah, Pittsburgh “

HootSuite

7 – Vlna

mávať

Udržať krok s faktúrami, splatnými účtami, prijatými platbami a dokonca aj mzdami pre malé podniky sa niekedy môže zdať ohromujúce. Wave je riešenie typu všetko-v-jednom pre majiteľa malej firmy a softvér žije v prostredí online. Quickbooks Pro online je ďalšou možnosťou, ale Wave je o niečo dostupnejší pre malého chlapca, pretože je zadarmo.

Small Business Doer blogger Greg Lam mal niekoľko zaujímavých informácií o výhodách a nevýhodách tohto softvéru. Aj keď zistil, že to obmedzuje jeho podnikanie, pre niekoho, kto podniká ako jediný majiteľ bez veľkého množstva výdavkov každý mesiac, tento softvér bude pravdepodobne fungovať dobre. Jedna z najlepších častí jeho článku je však na samom konci, kde ponúka zoznam rôznych účtovných programov online, ktoré môžu podnikatelia použiť.

8 – Časový rozvrh

schedulity

Ak prevádzkujete firmu, kde sa stretávate s klientmi online alebo osobne, budete sa chcieť pozrieť Schedulicity pre automatické plánovanie.

Tento softvér umožňuje klientovi navštíviť web a zistiť, aké dni a časy máte k dispozícii na schôdzky. Napríklad, ak ponúkate individuálny koučing, zadáte hodiny, ktoré máte k dispozícii, a dáte svojim klientom vedieť, že môžu ísť na web a naplánovať si schôdzku. Časový plán vám pošle e-mail, keď máte schôdzku, ukáže konkrétny časový úsek, ako bol rezervovaný, a dokonca pošle klientovi automatizované pripomenutia pred schôdzkou.

9 – MailChimp

MailChimp

Ak prevádzkujete internetovú firmu, budete chcieť spustiť informačný bulletin, ktorý zostane v kontakte s návštevníkmi vašich stránok. Bulletin slúži na mnohé účely vrátane toho, aby ste mohli upovedomiť účastníkov o špeciálnom predaji alebo nových produktoch. V článku WHSR 15 Perly webhostingu múdrosti, Luana Spinetti zdôrazňuje:

„Nainštalujte si na svoj účet s obmedzeným webhostingom softvér pre informačné bulletiny a začne sa jesť váš disk a šírka pásma. Bohužiaľ s tým nie je veľa práce a najmenší dostupný skript bulletinu – OpenNewsletter – je stále 640 kB a budete musieť počítať do všetkých uložených problémov. “

MailChimp je perfektné riešenie. môžete začať s bezplatným účtom a s rastúcou základňou vašich odberateľov ľahko prejdite na platený účet. MailChimp ponúka pripravené šablóny správ alebo môžete vytvoriť vlastný vzhľad svojej firmy.

Poznámka: Ak hľadáte alternatívu k službe MailChimp, prečítajte si našu recenziu neustáleho kontaktu.

10 – Disk Google

disk Google ponúka pohodlný spôsob sledovania vašich dokumentov. Môžete zdieľať so spolupracovníkmi. Jednou z lepších funkcií aplikácie Disk je, že môžete súbor nastaviť iba na čítanie alebo povoliť iným používateľom tento súbor upravovať. Prostredie podporuje dokumenty na spracovanie textu, ako aj dokumenty založené na databáze. Okrem toho si môžete stiahnuť šablóny, ktoré vytvorili iní a ktoré už majú vzorce. Povedzme, že chcete databázu, ktorá pomôže sledovať odpracované hodiny vašich zmluvných zamestnancov. Môžu sa prihlásiť do šablóny, pridať si svoje hodiny a ušetriť. Jednoduché riešenie pre mnoho rôznych úloh zdieľania.

11 – SlideShare

SlideShare

SlideShare umožňuje nahrať prezentáciu a osloviť nových zákazníkov prostredníctvom formátu typu PowerPoint. v Pomocou služby SlideShare oslovte nových zákazníkov, Hovoril som o tomto rastúcom trhu, ktorý už má okolo 120 miliónov zobrazení mesačne. Jednou z najväčších výhod pridania tohto online nástroja do obchodného marketingového modelu je, že automaticky zlepšíte hodnotenie svojich webových stránok vo vyhľadávačoch.

12 – Nástroje správcu webu Google

Ak chcete vylepšiť umiestnenie svojich stránok vo vyhľadávačoch a zvýšiť použiteľnosť svojich stránok, je najlepšie použiť to jediné, čo môžete urobiť Nástroje správcu webu spoločnosti Google. Okrem toho, ako vidíte pozíciu svojich stránok na stránkach Google, sa dozviete aj niekoľko dôležitých informácií o demografických údajoch návštevníkov vašich webových stránok. Napríklad, ak zistíte, že väčšina vašich návštevníkov prichádza na vaše stránky medzi poludňajšou a treťouhodinou. každý piatok potom môžete ponúkať predaj v tom čase alebo iné stimuly, ktoré vám pomôžu zvýšiť mieru konverzie. Na druhej strane, ak návštevníci opúšťajú tú druhú, ktorú vyložia na konkrétnu stránku, je potrebné túto stránku pravdepodobne vylepšiť a urobiť lepkavými.

13 – Infografika

“Podľa Sieť pre výskum prírodných vied, asi 65% ľudí sa učia vizuálne. Vďaka takýmto štatistikám môžete zistiť, prečo sa rastie obľuba infografiky. “ Pridanie infografiky môže pre vaše malé podnikanie priniesť dve veci. Najprv môže divákovi objasniť to, čo ponúkate. Po druhé, ak je tento infographic cenný, návštevníci ho pripnú na Pinterest, zdieľajú ho na Facebooku a Tweetujú o ňom. To znamená, že váš potenciálny dosah exponenciálne stúpa o počet priateľov, ktorých má každá osoba vo svojom kruhu sociálnych médií.

14 – Wix

Domovská stránka Wix

Wix je jedným z našich odporúčaných tvorcov webových stránok na trhu. Je to tiež jeden z najinovatívnejších tvorcov webových stránok na trhu.

Vytvorenie webovej stránky pomocou Wix je jednoduché. Má viac ako 500 krásnych šablón. S funkciami point-and-click, drag-and-drop môžete rýchlo vytvoriť úžasné webové stránky v priebehu niekoľkých minút.

Svoj web môžete tiež vylepšiť integráciou užitočných aplikácií do svojho webu. Môžete sa ponoriť na trh s ich aplikáciami. Na výber je viac ako 260 aplikácií. Preskúmajte bezplatné aj platené aplikácie, aby ste si boli presne vedomí.

15 – Krabica na obuv

shoeboxed

Chytili ste niekedy kopu papiera, keď ste v obchode, a okamžite stratíte potvrdenie? Je dosť ťažké sledovať tieto výdavky, aj keď menšie, keď nenájdete potvrdenie o ich zaplatení. Toto je kde Shoeboxed prichádza do hry, aby sa majiteľ malej firmy zodpovedal. Toto je aplikácia, ktorú si stiahnete do svojho inteligentného telefónu. Potom môžete vyfotiť svoj doklad a Shoeboxed urobí zvyšok, ponechať si kópiu dokladu a sledovať výdavky za vás. Používa sa starostlivo, program zabezpečí, že už nikdy nezmeškáte žiadne odpočítanie obchodných nákladov na svojich daniach.

16 – Bezplatné konferenčné hovory

Ako majiteľ online obchodu pravdepodobne veľa komunikujete telefonicky alebo e-mailom. Existujú prípady, keď by bolo užitočné nechať všetkých ľudí pracujúcich na projekte telefonicky. To je miesto, kde Konferenčné hovory zdarma prichádza do hry. Spojte všetkých po telefóne a systém dokonca zaznamená výzvu na budúce použitie. Tento systém môžete tiež použiť na informačné hovory pre svojich zákazníkov. „Miestnosti“ pojmú naraz až 1 000 volajúcich. Ako moderátor môžete počas rozhovoru o konkrétnej téme odpovedať na otázky konkrétnych používateľov alebo ich nechať bez odpovede.

17 – Kedy je dobrý

Ak ste sa niekedy pokúsili zorganizovať čas stretnutia pre viac ako troch ľudí, viete, aká nočná mora môže byť, keď prídete na deň a čas, ktorý bude pracovať pre každého.. Keď je dobrý je skvelý nástroj na zistenie, kedy sa každý môže stretnúť online alebo telefonicky. Každá osoba dáva do svojho voľného času a systém si vyberie ten, ktorý bude pracovať pre každého.

18 – Kľúčové slovo Spy

KeywordSpy

Jedným z najlepších spôsobov, ako sa poučiť zo svojej konkurencie, je špehovať ich – dobre ich Kľúčové slová tak ako tak. Tento analytický nástroj sa zameriava na to, ktoré kľúčové slová najlepšie fungujú pre vašich konkurentov, aby ste sa mohli poučiť z toho, čo robia. Na blogu Dopravný šalát, Ryan Cruz hovorí o používaní kľúčového slova Spy: „Moje všeobecné pravidlo je, že ak ľudia inzerujú (platia za kliknutie za reklamu) na konkrétne kľúčové slovo alebo frázu, je dobré zacieliť na kľúčové slovo, pretože existuje komerčný zámer.“

19 – Mojo Helpdesk

mojohelpdesk

Online obchodný trh je vysoko konkurenčný. Aj keď ste dnes jedinou hrou v tomto svetovom meste, môžete si byť istí, že si niekto všimne váš úspech a skopíruje, čo robíte. Po pokrytí všetkého ostatného (optimalizácia pre SEO, dobré vstupné stránky, stabilná konverzia atď.) Je zákaznícky servis jediným spôsobom, ako sa dostať pred konkurenciu. Mojo Helpdesk je jedným zo spôsobov, ako zostať v kontakte so zákazníkmi a zabezpečiť, aby sa všetky problémy, ktoré môžu mať, rýchlo a úspešne vyriešili. Aj keď existuje veľa platforiem helpdesku, táto neustále získava vysoké recenzie. Komunita GetApp preskúmal tento softvér a dal mu päť z piatich hviezdičiek.

20 – CrashPlan

crashplan

CrashPlan je riešenie na zálohovanie v cloude. Program beží na pozadí vášho počítača a neustále zálohuje dôležité súbory v prípade zlyhania počítača. Ak sa stane nemysliteľné, nestratíte dôležité projekty ani kontaktné informácie zákazníkov. Namiesto toho jednoducho preinštalujete tieto údaje zo zálohovaných súborov v cloude CrashPlan.

Bonusové nástroje

Plerdy

Plerdy Tools – multifunkčné riešenie SaaS na zlepšenie konverzného pomeru a UX na webových stránkach. Ak chcete dosiahnuť maximálnu úroveň konverzie, musíte analyzovať veľa dôležitých štatistík. Je potrebné poznať zdroje návštevnosti, hĺbku posúvania, pochopiť, na ktoré prvky webových stránok používatelia klikajú najčastejšie, a monitorovať použiteľnosť.

Heatmapy, inteligentné formuláre PopUp a SEO-checker sú 3 produkty, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť tento cieľ. Na základe zhromaždených informácií môžete vytvoriť akčný plán na zvýšenie konverzie pomocou tohto všetkého v jednej platforme CRO.

Qwilr

Qwilr je nástroj, ktorý uľahčuje vytváranie a premenu obchodných dokumentov na prekrásne a intuitívne webové stránky, čo zase umožňuje používateľom prístup k analytickým a iným užitočným nástrojom. Znovu si predstavte svoje staré paluby PowerPoint a súbory PDF a vysnívajte kreatívnu, inšpirujúcu komunikáciu, ktorá vyzerá profesionálne a je ľahko vyrobiteľná.

Vyskúšajte to Generátor dokumentov Qwilr – Je to bezplatný nástroj, ktorý automaticky vygeneruje balík personalizovaných návrhov, prípadových štúdií, faktúr a brožúr pre podniky v priebehu niekoľkých minút. Stačí odpovedať na niekoľko otázok a dokumenty sú prispôsobené vašej firme a značke.

Moosend

Ak prevádzkujete obchod s elektronickým obchodom, určite sa musíte pozrieť Moosend, jedna z najzábavnejších, najúžasnejších a najužitočnejších platforiem. Alebo to možno vyskúšajte bez ohľadu na to, pretože cieľom spoločnosti Moosend je pomôcť spoločnostiam rásť a zasiahnuť túto schránku zakaždým..

S pokročilou analytikou, funkciami automatizácie marketingu, ktoré sú priamo z budúcnosti, a lesklým editorom e-mailov s drag-and-drop s premade šablóny spravodajcu ktoré nevyžadujú žiadny kód, aby mohli pracovať, Moosend poskytuje nástroj na automatizáciu marketingu, vďaka ktorému budete mať pocit, že ste v liečbe, bez ohľadu na vaše miesto..

Mailigen

Mailigen pomáha vytvárať ľudské spojenia prostredníctvom automatizácie e-mailového marketingu. Tím za nástrojom vie, že ľudské oko má radi krásu a jednoduchosť. Preto sa otvárajú esteticky navrhnuté e-maily spoločnosti Mailigen a pomáhajú vám zanechať trvalý dojem.

Od analýzy e-mailových údajov a testovania A / B po tony rôznych integrácií – Mailigen má všetko.

Omnisend

Keď online maloobchodníci prejdú od jednoduchých e-mailových kampaní k úplnému zážitku z omnichannelu, obrátia sa na Omnisend. Na rozdiel od iných platforiem automatizácie marketingu, ktoré sú v súčasnosti na trhu, vám Omnisend umožňuje pridať niekoľko marketingových kanálov v rámci toho istého pracovného postupu automatizácie. E-mailový marketing, SMS, Facebook Messenger a upozornenia na webový tlač – všetko v tejto platforme marketingovej automatizácie typu všetko v jednom získate.

Hlboká integrácia s platformami elektronického obchodu znamená, že môžete nastaviť automatizáciu pracovných postupov, vstupné stránky, kontextové okná s výstupom bez akýchkoľvek vývojových zručností. Táto integrácia vám tiež umožní zhromažďovať cenné údaje o nákupnom správaní vašich zákazníkov a používať ich na lepšiu personalizáciu a segmentáciu, čo v konečnom dôsledku prinesie viac predaja a vyššie príjmy. Pokiaľ ide o online nástroj, ktorý vám ušetrí čas a pomôže vám zarobiť viac príjmov, Omnisend sa určite oplatí pozrieť.

Buddy Punch

buddypunch

Pokiaľ ide o podnikanie, presné sledovanie času vašich zamestnancov je rozhodujúce. Ak hľadáte softvér na sledovanie času, ktorý je jednoduchý, ale výkonný a robí všetky ťažké zdvíhanie za vás, potom Buddy Punch môže byť vaše riešenie.

Ponúkajú širokú škálu funkcií vrátane sledovania a časového rozlíšenia vývodového hriadeľa, výpočtov nadčasov a pokročilejších funkcií, ako je napríklad rozpoznávanie tváre, aby sa predišlo dierovaniu kamarátov. Majú rozsiahle nástroje na vykazovanie miezd, ktoré je možné prispôsobiť potrebám vášho podnikania.

Buddy Punch poskytuje ľahkú integráciu so špičkovým účtovným softvérom, ako sú Quickbooks a Paychex, spolu s ďalšími vlastnými fakturačnými alebo fakturačnými systémami – poskytuje správu so schopnosťou synchronizovať hodiny zamestnancov na požiadanie.

Spolu s tým všetkým je Buddy Punch online, takže k nemu bude mať prístup každý, kto má pripojenie na internet. Či už z ich ľahko použiteľnej aplikácie alebo webového prehľadávača, správcom aj zamestnancom je poskytnutá možnosť vybrať si, ktorá preferencia zobrazenia je pre nich najlepšia.

automize

automize

Oslovil som svojich priateľov v Automizy, aby som do tohto článku zahrnul ich nástroj, Mor Mester nám odpovedal nasledujúcim textom:,

automize je o tom, ako uľahčiť váš život ako obchodníka / majiteľa malej firmy tým, že vám umožní efektívne zvládnuť váš e-mailový marketing. Naše riešenie môžete implementovať ľahko a funkcie vám pomôžu dosiahnuť požadovaný výsledok s menším úsilím. V našom systéme nie je potrebné používať viac e-mailových zoznamov, pretože je založený na označovaní vašich kontaktov a používaní segmentácie. Vo vašej e-mailovej databáze preto nebude duplicita, čo znamená, že budete platiť menej.

Segmenty môžete použiť na odosielanie prispôsobených hromadných e-mailov svojim odberateľom na základe vašich údajov. Náš ťah & drop editor vám umožňuje vytvárať krásne a citlivé e-maily, ktoré si predplatitelia budú páčiť. Svojim odberateľom môžete dať úplne prispôsobenú skúsenosť s Automizy. Navrhnite svoju odkvapovú kampaň v našom vizuálnom editore pracovných postupov, ktorý vám pomôže segmentovať publikum na základe ich interakcie s vašimi e-mailmi.

Sledujte výkonnosť a vytvárajte prehľady svojich hromadných a automatizovaných kampaní pomocou našej pokročilej analýzy.

Približne za šesť mesiacov vydáme aktualizovanú verziu nášho AI. Umožní vám to:

 • posielať e-maily, keď sú vaši odberatelia skutočne v doručenej pošte,
 • písať lepšie riadky predmetov (zvýšiť mieru otvorenia),
 • rozdeliť testovacie e-maily v automatických kampaniach (na zvýšenie konverzií).

toggle

toogle

Váš čas je vzácny a toggle pomáha vám sledovať, ako dlho vynakladáte jednotlivé úlohy. Toggl ponúka bezplatné aj platené možnosti. Jednoducho vytiahnite nástroj online, prihláste sa a sledujte svoj čas podľa klienta, projektu alebo dokončenej úlohy. Ak máte klientov, ktorí vám platia do jednej hodiny, pomocou funkcie Toggl na sledovanie času stráveného na každej úlohe môžete fakturáciu uľahčiť..

Doktor času

Doktor času

Time Doctor uľahčuje sledovanie vašich pracovníkov. Môže sledovať, ako vaši pracovníci trávia svoj čas – pracujú na práci alebo strácajú čas na niečom inom?

Tope Longe, špecialistka na marketing obsahu v spoločnosti Time Doctor, sa s nami podelila o to, ako spoločnosť Time Doctor dokázala zlepšiť vašu produktivitu orgranizácie,

Doktor času je softvér na sledovanie času na sledovanie a zvyšovanie produktivity na pracovisku. Je užitočné, aby jednotlivci aj spoločnosti presne sledovali pracovný čas a celkovú produktivitu. Umožňuje vám zhromažďovať údaje o sledovaní času na pracovných návykoch vašich zamestnancov a poskytuje jednoduchú analýzu toho, ako možno dosiahnuť kľúčové oblasti, v ktorých možno zvýšiť produktivitu..

Má niekoľko funkcií na zlepšenie produktivity vášho tímu, ako napríklad monitorovanie webových stránok a aplikácií, rozbaľovacie okno s ovládaním rozptýlenia, ktoré pomáha používateľom zostať v úlohe, mzdové schopnosti a početná integrácia s aplikáciami tretích strán..

Time Doctor má tiež chýbajúce a oneskorené správy, ktoré pomáhajú udržiavať zamestnancov v prevádzke v čase, keď sú v špičke, a uľahčujú im komunikáciu o potrebách v čase voľna. Ako voliteľná funkcia môže trvať snímky obrazovky každých pár minút, aby sa potvrdilo, že zamestnanci pracujú.

Špička ľadovca

Toto je len niekoľko obľúbených nástrojov pre malé podniky online. Pokiaľ ide o zefektívnenie malých podnikov, existujú neobmedzené možnosti nástrojov, ktoré sa dajú použiť.

Pôvodný článok bol prvýkrát publikovaný dňa Blog WHSR; Teraz je spravovaný a aktualizovaný personálom BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map