12 online podnikateľských nápadov pre začiatočníkov

Začatie online podnikania pre vás nebolo nikdy jednoduchšie, najmä v roku 2018. Podnikateľský podnik bude mať späť v deň, keď bude musieť znášať veľa rizík, ako je potreba investovať do fyzického výkladu alebo nájsť kancelársky priestor..


Pomocou nášho zoznamu najlepších online podnikateľských nápadov môžete eliminovať veľa z týchto rizík a mať väčšiu flexibilitu pri práci. Navyše, s niektorými základnými know-how pri vytváraní webových stránok a dôkladným pochopením údržby webových stránok, môžete vytvoriť webovú stránku, ktorá osloví viac potenciálnych zákazníkov s veľmi malou réžiou..

Zverejnenie FTC: BuildThis dostáva poplatky za sprostredkovanie od nástrojov uvedených na tejto webovej stránke. Názory sa však zakladajú na našich skúsenostiach a nie na tom, koľko platia. Zameriavame sa na pomoc malým podnikom a jednotlivcom pri vytváraní webových stránok ako firmy. Podporte našu prácu a dozviete sa viac v našom zverejňovaní zárobkov.

Contents

Najlepšie online obchodné nápady a ako začať

Môžete sa pýtať sami seba: „Ale aké typy online podnikateľských nápadov existujú? a ako môžem začať? “

Ak potrebujete trochu pomoci, máme niekoľko návrhov, ktoré môžete podniknúť, aby ste mohli začať zarábať tento pasívny príjem.!

V zásade je začatie online podnikania rovnaké ako začatie offline podnikania. Musíte pripraviť jednu spoločnú vec – online prítomnosť (a.k.a. web).

Webová stránka je prvou vecou, ​​ktorú treba zvážiť, ak chcete svoj web rozvíjať ako firmu. A tu je niekoľko nástrojov, ktoré vám môžu pomôcť:

 • Registrátor domény – Zaregistrujte svoje doménové meno u dôveryhodného registrátora doménových mien
 • Webhosting pre vašu malú firmu – Vyberte si pre svoju webovú stránku vysoko výkonnú a spoľahlivú hostingovú spoločnosť
 • Najlepší tvorcovia webových stránok – Ak dávate prednosť editoru drag and drop, alternatívou je tvorca webových stránok.
 • Zakúpiť certifikát SSL – je dôležité chrániť vaše zákaznícke údaje implementáciou protokolu SSL
 • Šablóny faktúr – fakturujte svojim klientom jednoduchú a bezplatnú šablónu faktúry

Idea č. 1. Začnite blog

Osvedčenou metódou na začatie online podnikania je blogovanie.

Len aby som vám dal predstavu o tom, koľko blogu zarába, Pinch of Yum je úspešný potravinový blog a internet stránka zarobila 802 144,55 USD počas 12-mesačného obdobia.

Ak máte radi písanie alebo ste schopní písať mimoriadne dobre, web blogov je najlepšou online firmou, s ktorou môžete začať.

Špetka Yum

Je skvelé, že nepotrebujete ani veľa technických alebo počítačových zručností. Platformy ako WordPress vám umožňujú vytvoriť a vytvoriť webovú stránku blogu v čo najkratšom čase.

Svoje webové stránky môžete dokonca hostiť s programom SiteGround alebo iPage alebo hľadať vhodných tvorcov webových stránok, ktoré sú optimalizované pre blogovanie (čo je veľmi dôležité, ak chcete, aby bola používateľská skúsenosť na rovnakej úrovni).

Pomocou blogu môžete pre svoju značku vytvoriť rozsiahle sledovania, ktoré vám umožnia získať zisk partnerstvom s inzerentmi alebo získaním provízie z obsahu sponzorovaného značkou..

Tu je niekoľko dôležitých krokov, ktoré vám pomôžu začať s blogom:

Krok 1: Vyberte výklenok

Ľudia vyhľadávajú na internete iba z jedného dôvodu: na vyriešenie problému. Či už hľadáte miesto, kde by ste sa mohli zavesiť, opraviť netesnúcu rúru alebo nové recepty na večeru, váš blog musí poskytnúť riešenie.

Krok 2: Naplánujte si štruktúru blogu

Ďalej musíte mať dobrú štruktúru blogov. Je to potrebné pre navigáciu užívateľa a účel SEO. Môže vám tiež poskytnúť nápady týkajúce sa vašej obsahovej stratégie a budúceho rozšírenia blogu.

Krok 3: Vytvorte skvelý obsah

Ak poznáte úžasný rýchly spôsob, ako opraviť netesnú rúrku, napíšte o tom! Vytváranie skvelého obsahu je jednoduché, ak ste odborníkom vo svojom výklenku, inak musíte urobiť výskum kľúčových slov.

Krok 4: Propagujte svoj obsah

Ak máte veľký kus článku, je čas ho propagovať! Keďže väčšina ľudí je na platforme sociálnych médií, môžete zdieľať svoj obsah tam, kde sú vaše publikum.

Krok 5: Speňažte blog

Ako speňažiť blog je dôležitý faktor, ak chcete začať brať svoj blog vážne. Hľadanie sponzorovaného obsahu, vytváranie vlastnej eKnihy alebo schvaľovanie produktov inzerentov je niekoľko populárnych spôsobov.

Príklady začatia online podnikania pomocou podrobného sprievodcu:

 • Ako začať cestovať blog s WordPress a zarobiť si peniaze
 • Ako začať s blogom o potravinách pomocou programu WordPress
 • Ako začať fotografovací blog pomocou programu WordPress (a 4 spôsoby speňaženia)

Nápad č. 2. Pripojte sa k pridruženému marketingu

Affiliate marketing trvá už dlho a je to jeden z najjednoduchších spôsobov, ako môžete zarobiť peniaze online.

V podstate zarobíte peniaze získaním provízie za výrobky, ktoré ste predali od iných spoločností, a to buď prostredníctvom ich vlastných stránok alebo prostredníctvom platforiem, ako sú napr. Amazonka alebo eBay.

Affiliate program Amazon

Pridružené siete ako Komisia Junction, alebo ShareASale ponúkajú rôzne produkty a služby. Môžete sa pripojiť k týmto pridruženým sieťam a rozšíriť svoje možnosti.

Okrem toho veľa veľkých značiek ponúka pridružené programy a je celkom ľahké začať. Musíte sa jednoducho zaregistrovať ako pridružený podnik a predať produkt alebo služby tejto spoločnosti pomocou špeciálneho odkazu na sprostredkovanie, ktorý potom dostanete províziu za každý predaný produkt alebo službu..

Najlepšia časť? Môžete to urobiť bez toho, aby ste zdvihli prst!

Tu je niekoľko rád, ako začnete s online obchodom s pridruženým marketingom:

1. Výskum pridružených programov

Strávte nejaký čas výskumom vhodných pridružených programov. Chcete sa ubezpečiť, že programy sú dôveryhodné a majú dobrú povesť pri vyplácaní provízie.

2. Ako dostanete zaplatené

Existuje mnoho spôsobov, ako dostať zaplatené v affiliate marketingu, ako sú CPS, CPL, CPC a CPA. Pred začatím dôkladne skontrolujte, či je program ziskový a schopný generovať dostatočnú návratnosť investícií.

3. Deň výplaty

Závisí to od každého pridruženého programu. Niektoré môžu získať platbu v ten istý deň a niektoré môžu potrebovať 1 – 13 pracovných dní v závislosti od vašej krajiny. Skontrolujte tiež v pridruženom programe, ako dostanete platbu? Je to cez PayPal alebo šekom.

4. Druhy podpory

Zistite, aký druh zákazníckej podpory môžete získať, ak sa pripojíte k pridruženému programu. Môžete s niekým hovoriť telefonicky alebo prostredníctvom rozhovoru alebo musíte čakať na odpoveď do 24 hodín prostredníctvom e-mailu?

Trh pre pridružené programy môže byť pomerne zložitý a nájsť ten správny program pre vás bude trvať trochu výskumu. Ak sa chcete dozvedieť viac o affiliate marketingu, tu je užitočná FAQ, ktorú si môžete vyskúšať.

Idea # 3. Otvorte obchod s elektronickým obchodom

Ďalším populárnym nápadom na začatie online obchodu je otvorenie obchodu s elektronickým obchodom.

V roku 2017 dosiahol celkový maloobchodný predaj elektronického obchodu na celom svete 2,3 bilióna dolárov a predpokladá sa, že príjmy v roku 2021 vzrastú na 4,88 bilióna dolárov..

štatút predaja elektronického obchoduMaloobchodný predaj elektronického obchodu po celom svete od roku 2014 do roku 2021. (zdroj)

S platformami ako Shopify, BigCommerce alebo WooCommerce, nikdy nebolo jednoduchšie založiť internetový obchod.

Nielenže sa ľahko nastavujú, je tiež nesmierne lacnejšie otvoriť obchod s elektronickým obchodom, pretože sa nemusíte obávať vysokých prevádzkových nákladov fyzického obchodu. Musíte sa len uistiť, že prevádzka internetového obchodu beží hladko, váš obchod bude postupne rásť.

Ak sa obávate napríklad zásielok alebo skladovania, na správu svojho inventára môžete použiť metódy ako dropshipping (viac o tom neskôr)..

Ako príklad si zoberte internetový obchod WooCommerce. Existuje niekoľko bežných, ale dôležitých tipov, ktoré by ste mali vedieť, aby ste mohli spustiť obchod s eCommerce. Tieto tipy sa netýkajú iba WooCommerce, ale fungujú aj na iných platformách.

Dôležité tipy na otvorenie elektronického obchodu v elektronickom obchode:

1. Vyberte správnu platformu elektronického obchodu

Správna platforma pre váš internetový obchod je dôležitá.

prečo?

Pretože v porovnaní s prevádzkou blogu je v obchode s elektronickým obchodom potrebné zvážiť veľa vecí, ako sú platobná brána, konfigurácia produktu, doplnkové doplnky, poplatok za transakciu atď..

Toto sú veci, ktoré z dlhodobého hľadiska ovplyvnia fungovanie vášho obchodu.

2. Získajte názov domény a hostiteľskú platformu

Ak sa chystáte vytvoriť obchod na webe WooCommerce, budete musieť mať svoj vlastný eCommerce hosting (napríklad hosting InMotion a SiteGround). To vám umožní mať väčšiu kontrolu nad obchodom v porovnaní s inými platformami.

Ďalšia vec, ktorú potrebujete, je názov domény.

Zatiaľ čo niektorá hostingová spoločnosť ponúka bezplatnú registráciu domén, ak s nimi hosťujete, môžete ľahko zaregistrovať svoje uprednostňované doménové meno na serveri NameCheap alebo GoDaddy a pripojiť sa k svojim platformám elektronického obchodu..

3. Nainštalujte a nastavte platformu

Vybudovanie elektronického obchodu pomocou WooCommerce je super ľahké.

Budete musieť stiahnite si doplnok na hlavnom paneli správcu WordPress pridaním ako nového doplnku. Aktivujte doplnok a mali by ste vidieť stránku s nastaveniami.

A to je všetko! Ste pripravení začať budovať obchod s elektronickým obchodom.

Aj keď WooCommerce vyžaduje, aby ste manuálne nastavili jeho platformu, môžete ich používať zadarmo. Ready-made, ako je Shopify alebo BigCommerce bude vyžadovať, aby ste zaplatili poplatok za použitie.

4. Nakonfigurujte a pridajte produkty

V závislosti od toho, ako nastavujete svoj internetový obchod, môže existovať krivka učenia pre používanie a zoznámenie sa s každou platformou.

Predaj jednoduchých výrobkov?

Možno budete musieť vedieť dosť presne na to, aby ste mohli pridať podrobnosti, ako je cena, kód SKU, množstvo, spôsob dopravy a dostupnosť zásob.

Predaj zložitejších vecí môže vyžadovať, aby ste nastavili varianty alebo atribúty produktu a zvážili veci, ako sú prepojené produkty určené na predaj alebo krížový predaj alebo pripojenie platobných brán k vášmu online obchodu..

Našťastie väčšina platforiem prichádza s bezplatnou skúšobnou verziou, takže s nimi môžete mať praktické skúsenosti.

5. Nainštalujte doplnky

Všetky platformy elektronického obchodu sa dodávajú s doplnkami, ktoré vám môžu pomôcť rozšíriť váš internetový obchod a zlepšiť predaj.

BigCommerce má omnichannel softvér, ktorý vám umožní hladko propagovať a predávať svoje produkty na trhoch ako Amazon, eBay, Etsy a ďalšie kanály.

Služba Shopify vám umožňuje predávať na platformách sociálnych médií, ako sú Pinterest, Facebook, Instagram a Messenger, zatiaľ čo program WooCommerce má najviac doplnkov, ktoré môžete použiť, a mnoho z nich je zadarmo..

Spustenie obchodu s elektronickým obchodom je najlepším obchodným nápadom online, ak máte skvelé produkty alebo chcete rozšíriť svoj predaj. Ako už bolo spomenuté, globálny predaj elektronického obchodu sa zvyšuje, preto by ste si nemali nechať ujsť!

Idea # 4. Zostavte aplikáciu

Je to vek inteligentných telefónov a dopyt po nových a inovatívnych aplikáciách je väčší ako kedykoľvek predtým. Na trhu Android a iOS sa každý deň sťahuje a používa nespočet aplikácií. Vďaka veľkému počtu potenciálnych zákazníkov môže byť aplikácia lukratívnym trhom.

Tí z vás, ktorí sú programátormi alebo vývojármi, venujú čas vyvíjať a predávať aplikáciu inteligentných zariadení bude sa vám dobre venovať, ak chcete zarobiť peniaze online. Režijné náklady na vytvorenie aplikácie sú veľmi minimálne, pretože sa nemusíte obávať napríklad nákladov na dopravu alebo skladovanie.

A čo viac, ak vaša aplikácia funguje dobre, môžete dokonca nalákať ďalšie značky, aby inzerovali vo vašej aplikácii za skvelý zdroj pasívneho príjmu..

Platformy na vytváranie mobilných aplikácií, ktoré vám pomôžu začať:

Ak nemáte skúsenosti s kódovaním, tu sú tvorcovia aplikácií na trhu, ktorí pomáhajú vyvíjať mobilné aplikácie:

1. Appery.io

Appery.ioNa spustenie online podnikania použite výrobcu mobilných aplikácií Appery.io

Tvorca cloudových mobilných aplikácií pre Android, IOS a Windows Phone. Appery.io používa vizuálny editor na pretiahnutie komponentov na vytvorenie používateľského rozhrania. Môžete sa okamžite pripojiť k ľubovoľnému rozhraniu REST API a použiť ho vo svojej aplikácii.

2. AppMakr

Je to platforma pre domácich majstrov, ktorá umožňuje každému vytvárať aplikácie pre systémy IOS, Android a HTML5. Nevyžadujú sa žiadne znalosti kódovania. Môžete vytvárať ľubovoľný počet aplikácií AppMakr pre neobmedzené aktualizácie a množstvo funkcií.

Okrem vytvárania aplikácie môžete vytvárať aj webové stránky pre klientov. Ak vytvárate aplikáciu, nemusíte byť odborníkom na HTML alebo PHP, aby ste mohli vytvárať webové stránky pre klientov. Tu je zoznam platforiem na vytváranie webových stránok, ktoré môžete použiť.

Nápad č. 5. Buďte konzultantmi v oblasti sociálnych médií

Zatiaľ čo veľká spoločnosť a veľké značky si môžu dovoliť najať zamestnancov na plný úväzok na koordináciu svojich účtov v sociálnych sieťach (Twitter, Facebook, Instagram atď.), Väčšina malých firiem ich spravuje sama..

Väčšina majiteľov firiem však nemá čas ani kapacitu na to, aby zvládli svoje sociálne médiá a zároveň riadili väčšiu zodpovednosť za spoločnosť.

To je miesto, kam prídete obetovaním byť konzultantom v oblasti sociálnych médií pre menšie podniky.

Priemerná sadzba pre nezávislého manažéra sociálnych médií / marketingového pracovníka je asi 25,25 USD za hodinu, pričom najvyššia suma je 150 USD za hodinu a najnižšia 4 USD za mesiac. Čím lepšie ste, tým vyšší je váš poplatok na týchto nezávislých platformách. (zdroj)

Ako konzultant v oblasti sociálnych médií im môžete pomôcť naplánovať marketingové plány, strategizovať obsah relevantný pre ich cieľové publikum a zlepšiť celkové plánovanie sociálnych médií..

Tu je niekoľko vecí, ktoré vám pomôžu začať ako konzultant v oblasti sociálnych médií:

 1. Buďte skutočnou osobou a pomáhajte ostatným
 2. Analyzujte údaje, aby ste pre každú platformu spravovali dokonalý obsah
 3. Využite nástroje ako IFTTT, Bufferapp, Hootsuite atď., Ktoré vám pomôžu s automatizáciou a plánovaním úloh
 4. Preskúmajte a vyhľadajte rôzne druhy sociálnych médií
 5. Horn svoje schopnosti, aby vynikli z davu – písanie, dizajn a úpravy fotografií

Ak máte vlastnú webovú stránku alebo blog, mali by ste sa naučiť tohto jednoduchého sprievodcu marketingom sociálnych médií pre začiatočníkov, ktorý vám umožní spravovať svoje účty sociálnych médií..

Nápad č. 6. Nezávislý pracovník na prenájom

Práca na voľnej nohe nie je v online svete ničím novým a je to vynikajúci spôsob, ako zarobiť pasívny príjem, ak ste odborníkom v určitej oblasti. Menšie podniky sa väčšinou obracajú na nezávislých pracovníkov, aby im pomohli pri jednorazových projektoch, pretože je oveľa nákladovo efektívnejšie ako najímanie zamestnancov na plný úväzok..

Skvelá vec na voľnej nohe je, že nemusíte byť viazaní na žiadne pole. Platformy ako Fiverr ponúka prácu na voľnej nohe vo všetkých oblastiach vrátane písaného obsahu, grafických návrhov, programovania, až po rovnomerné zadávanie údajov..

Je však dôležité, aby ste svoj pracovný postup riadili správne, pretože pri viacerých projektoch môže byť pre niektoré zdrvujúce.

Idea # 7. Staňte sa dizajnérom tém WordPress

S rastúcim počtom ľudí, ktorí založili vlastné webové stránky WordPress, sa výrazne zvýšil aj dopyt po kvalitných témach WordPress. Pre tých, ktorí majú talent v oblasti dizajnu a kódovania HTML, je veľký dopyt po ľuďoch, ktorí môžu vytvárať na mieru šité a atraktívne motívy webových stránok WordPress..

Stránky ako Template Monster je skvelým príkladom toho, ako môžete pre seba získať príjemný pasívny príjem predajom špeciálnych a jedinečných tém pre ľudí. Ak nechcete vytvárať webové stránky, môžete dokonca použiť trhovisko, ako je ThemeForest, na predaj svojich návrhov motívov WordPress..

Nápad č. 8. Používanie alebo práca s inzerentmi

Ak už máte webovú stránku alebo blog, potom už máte skvelú platformu, ktorú môžete použiť na generovanie pasívneho príjmu. Predajom časti priestoru na stránke inzerentom môžete pasívne zarábať peniaze, keď publikum alebo návštevník klikne na reklamy na vašom webe..

Pri použití inzerentov sa vaše zárobky vo všeobecnosti počítajú pomocou metódy ceny za kliknutie (CZK) a miery prekliknutia (MP), pričom úroveň vašich zárobkov bude závisieť od návštevnosti vašich webových stránok. Čím viac ľudí klikne na reklamy na vašej stránke, tým viac peňazí získate.

Jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako zarobiť peniaze prostredníctvom kliknutí na reklamu, je použitie služby Google Adsense alebo iných podobných inzerentov, ako sú kanály RSS a priame bannery.

Nápad č. 9. Ponuka webových seminárov a kurzov online

Dopyt po tútoroch, či už online alebo offline, bol vždy veľký. Ak ste odborníkom alebo máte vedomosti v špecializovanej oblasti, ponúkanie online lekcie alebo e-kurzov môže byť vynikajúcim spôsobom, ako získať extra príjem počas voľného času..

Tutor.com alebo TutorVista sú stránky, na ktorých môžete poskytovať tútorskú službu online. údom a učenlivý, na druhej strane sú to vynikajúce platformy na vytváranie video kurzov a zarábanie peňazí výučbou ľudí na celom svete. Digitálny marketing, tvorba webových stránok, Excel, finančná analýza a výcvik domácich miláčikov sú niektoré z najpopulárnejších tém.

Idea # 10. Ponuka služieb SEO

Vstupy a výstupy vyhľadávacích nástrojov a platforiem, ako je Google Analytics, môžu byť pre väčšinu ľudí mätúce. Mnoho malých a stredných podnikov často prehliada výhody optimalizácie vyhľadávacích nástrojov (SEO) a spôsob, akým zvyšujú výkonnosť svojich webových stránok.

Ak poznáte svoju cestu okolo SEO a jeho postupov, založenie poradenskej agentúry pre SEO môže byť skvelým spôsobom, ako využiť vašu sadu zručností. Môžete ponúkať služby, ako je napríklad interpretácia a čítanie ich analytických údajov správnym spôsobom, štruktúrovanie obsahu s cieľom získať lepšiu návštevnosť alebo správne používanie kľúčových slov na zlepšenie poradia vyhľadávacích nástrojov..

Môžete vyzerať ako ľudia AJ Ghergich príklady toho, ako nastaviť svoju vlastnú poradenskú agentúru SEO.

Idea # 11. Podnikanie v oblasti dropshippingu

Ďalšou skvelou cestou pre podnikateľov na začatie podnikania je založenie podniku zameraného na dropshipping.

Nie ste oboznámení s pojmom? V podstate ide o druh podnikania, v ktorom predávate produkty zákazníkom, ALE všetok inventár a dopravu zabezpečuje výrobca vo vašom mene..

Kate je úspešný dropshipper. Z jej anime dropshippingovej činnosti zarobila 32 000 dolárov + mesačný príjem. Logika Kate hovorí, že mnoho dropshipperov môže zarobiť peniaze spájaním rôznych položiek z rôznych dropshipperov na základe spoločnej témy, a tak vytvoriť špecializovanú nákupnú základňu. – Crazylister

Podnikanie v oblasti dropshippinguKate’s Anime dropshipping online obchod s potravinami.

Keďže obchodný model sa líši od obchodu s elektronickým obchodom, náklady na začatie podnikania v oblasti dropshipping sa líšia.

Stránky ako Shopify ponúka jednoduchý a jednoduchý spôsob, ako začať s podnikaním v oblasti dropshippingu, ale ak potrebujete trochu pomoci, tu je niekoľko rád:

Tipy na začatie dropshipping online podnikania:

1. Výskum pre ziskové miesto

Nemôžete si vybrať žiadne náhodné výrobky na predaj. Ak chcete maximalizovať výkon, musíte určiť ziskový priestor pre váš obchod.

Použite nástroje ako Plánovač kľúčových slov Google alebo SEMrush na zdôvodnenie výberu pomocou prieskumu dopytu po trhu, problémov s kľúčovými slovami a konkurencie..

2. Vyberte si dodávateľa

Pokiaľ ide o hľadanie dodávateľov, s AliExpress sa nemôžete pokaziť. Je ľahké a pohodlné používať AliExpress vo vašom obchode s dropshippingom.

Ak chcete začať, Shopify v skutočnosti odporúča AliExpress ako váš primárny zdroj v systéme ich článok pre všetky vaše potreby dropshippingu.

3. Vyberte vhodnú platformu

Existuje mnoho platforiem elektronického obchodu pre vaše podnikanie v oblasti dropshippingu. Ale Shopify je jednou z najlepších platforiem, ktoré môžete začať rýchlo.

Shopify sa integruje s trhmi, ako sú AliExpress a Oberlo, aby ste mohli produkty dovážať priamo do vášho obchodu a objednávať ich pre svojich zákazníkov.

4. Nainštalujte a nakonfigurujte

To sa líši od WooCommerce. Keď sa zaregistrujete v službe Shopify, môžete okamžite nakonfigurovať svoju obchodnú loď.

Na začiatok si vyberte krásnu tému výkladu. Aj keď nie je potrebná žiadna inštalácia, na používanie platformy stále musíte prejsť učebnou krivkou.

5. Spustite a propagujte svoj obchod

Po dokončení základného nastavenia je čas začať a propagovať svoje podnikanie v oblasti dropshippingu.

Analyzovať svoje publikum, propagovať svoj obchod na sociálnych sieťach a písať originálny obsah súvisiaci s vašimi produktmi, je niekoľko spôsobov, ako propagovať váš obchod.

Tí, ktorí chcú obchodný model s nízkym rizikom, by sa mali určite rozhodnúť pre podnikanie v oblasti dropshippingu, pretože náklady, ktoré musíte zvládnuť, sú platby za produkty (ktoré predávate svojim zákazníkom) a nastavenie obchodu..

Akékoľvek ďalšie náklady, ako je preprava, riadenie zásob a tvorba produktov, bude namiesto toho riešiť výrobca.

Tu je podrobný návod, ako začať podnikať v online obchode:

 • Ako začať online obchod Dropshipping Shopify

Nápad č. 12. Staňte sa Vloggerom / YouTuberom

Spotreba obsahu sa za posledných niekoľko rokov dramaticky zmenila a jednou z najrýchlejšie rastúcich platforiem sú stránky zamerané na video, ako sú YouTube a Snapchat. Aj keď na internete existujú miesta pre články s bohatým textom, používatelia sa častejšie tiahnu k multimediálnym obsahom, ako sú videá.

To umožňuje vzostup Vloggerov a YouTuberov, ktorí sú schopní zarobiť milióny dolárov ročne z ich publika vytvorením video obsahu.

Jeden z YouTubers – Toby Turner je jednou z najvyššie zarábajúcich hviezd Kanály YouTube. Z vlogov, animácií až po podcasty zarába Toby za obsah, ktorý vytvára, 3,3 milióna dolárov. – NewMediaRockstars

Toby TurnerKanál YouTube od Tobyho Turnera – viac ako 6,2 milióna odberateľov

A spustenie vlogu alebo kanála YouTube môže byť veľmi lacné, pretože všetko, čo potrebujete, je kamera (buď váš iPhone alebo základná kamera SLR) a ste pripravení ísť!

Navyše nemusíte robiť iba videá na YouTube. Existujú aj ďalšie účinné platformy s obsahom videa, ako napríklad Instagram, Snapchat Stories a Facebook Live video, ktoré môžete použiť na vytvorenie publika a propagáciu svojej značky..

Časté otázky o online obchode

Ktorý online obchod je najlepší?

Tie, ktoré som tu uviedol v tomto článku – blogovanie, affiliate marketing, internetový obchod, marketing sociálnych médií, návrhári motívov aplikácií alebo webových stránok – tieto online podniky majú najvyššiu mieru úspešnosti v mojom výskume.

Ako môžem začať podnikať na internete?

Rovnaké ako pri začatí podnikania v režime offline – nájdete a napĺňate potreby spotrebiteľov. Jediným rozdielom medzi internetovým obchodom a offline podnikom je to, že sa so svojimi zákazníkmi spojíte odlišne (online verzus osobne).

Tu je náš sprievodca vytvorením webových stránok, ktorý vám pomôže začať.

Je webová stránka nevyhnutná pre online podnikanie?

Nie, webové stránky nemusia začať predávať online. Ale nakoniec budete potrebovať jeden pre marketingové a komunikačné účely.

Ako môžem začať s úspešným obchodom v službe Shopify?

Vydali sme niekoľko podrobných sprievodcov o obchode v spoločnosti Shopify, prečítajte si: Ako vytvoriť internetový obchod pomocou služby Shopify a Ako začať úspešný obchod s dropshippingom v službe Shopify..

Aké podnikanie môžem začať s menej ako 20 000 dolárov?

Všetky podniky, ktoré som tu spomenul, môžu založiť menej ako 20 000 dolárov.

Prečo väčšina online firiem zlyháva?

Tri hlavné dôvody, prečo väčšina firiem online zlyháva:
1 – Nie sú schopní riadiť dostatočný cielený prenos na svoje webové stránky / online portál,
2 – neponúkajú jedinečné / kvalitné výrobky so značkovou skúsenosťou, a
3 – Neprizpůsobujú sa zmenám dostatočne rýchlo a stratili nových konkurentov.

Čo ľudia kupujú najviac online?

V tejto dobe písania, bestsellery na Amazone sú produkty v následovných kategóriách: 1- Hračky & Hry, 2 elektronika, 3 kamera & foto, 4 videohry a 5 kníh. Podľa výskum Startup Bros, produkty, ktoré sa ľahko dodávajú a ktoré sa predávajú medzi 21 a 200 USD, sa na Amazone najľahšie predávajú.

Ktorú platformu by som mal použiť na začatie svojho online podnikania?

Odporúčam WordPress s vlastným hosťom pre tých, ktorí spúšťajú webovú stránku alebo blog; BigCommerce a Shopify sú najlepšie, ak chcete predávať svoje vlastné produkty.

Kde hostím svoju prvú webovú stránku pre podnikanie online?

Pre začiatočníkov odporúčame InMotion Hosting a Hostinger.

záver

Poškrabali sme povrch iba pre niekoľko nápadov online podnikania, ale tie, ktoré sme spomenuli vyššie, sú niektoré z osvedčených spôsobov, ktoré môžete začať.

Ak hľadáte viac inšpirácie, vyskúšajte:

Dôležité je poznamenať, že tieto online podniky môžu byť častejšie skvelé na to, aby získali nejaké peniaze navyše, ale nie ako stabilný zdroj príjmu..

To neznamená, že to nemôžete zmeniť na svoje hlavné podnikanie, ako to urobili niektorí podnikatelia. Dá sa to urobiť, ale chvíľu potrvá, kým uvidíte z online obchodu značné zisky, ktoré odôvodnia tento prechod..

Ak chcete vidieť výsledky, rovnako ako v prípade iných firiem musíte do toho vložiť čas a úsilie. Skôr ako to budete vedieť, budete mať vo svojich rukách úspešnú online firmu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map