10 weebly webov, ktoré vás prinútia ísť

Pokiaľ ide o tvorcov webových stránok, Weebly je nepochybne jedným z najlepších na začiatku. Platforma ovláda viac ako 40 miliónov webových stránok a s tým nemôžete pokaziť.


Či už chcete vytvoriť webovú stránku alebo vytvoriť webovú stránku s úplným elektronickým obchodom, vďaka systému Weebly drag-and-drop je mimoriadne ľahká platforma na vytváranie úžasne vyzerajúcich webových stránok..

Tu je rýchla recenzia toho, čo môžete získať.

Čo ponúka Weebly??

Ceny od: $ 8 / mesiac
Plány: Starter, Pro, Business, Performance

Test rýchlosti: Test A / Uptime: 99,96%

PRO: Jednoduché použitie, vhodné pre nováčikov.

Weebly ponúka vo svojom úložisku viac ako 50 šablón webových stránok (pozrite si ich tu).Weebly ponúka vo svojom úložisku viac ako 50 šablón webových stránok (všetky šablóny nájdete tu).

Weebly Recenzie Navštívte online

V tomto článku sa s vami podelíme o najlepšie weby Weebly, ktoré vám prinášajú inšpiráciu a motiváciu vytvoriť si svoj vlastný.

Nenechajte si za to len slovo, pozrite sa na týchto 10 weebly webov, ktoré sú úžasne navrhnuté pomocou tém a editora platformy.

Weebly Webové stránky: Príklady stránok elektronického obchodu

1. Box Bros

The Box BrosThe Box Bros

Vytvorenie skutočne krásneho webu pre elektronický obchod je určite možné pomocou Weebly a The Box Bros je jedným z takýchto príkladov. Ich domovská stránka využíva jednoduché rozloženie, ale zapĺňa ju krásnymi fotografiami svojich výrobkov a videom v hornej časti stránky.

Navigačná lišta je umiestnená v hornej časti, takže návštevníci majú jednoduchý prístup k svojmu online obchodu alebo môžu kontaktovať ďalšie informácie.

2. Indy Plush

Indy PlushIndy Plush

Indy Plush používa šablónu mriežky na predstavenie svojich jemne navrhnutých plyšov. Návštevníci majú prístup na všetky kategórie produktov na titulnej stránke, zatiaľ čo odporúčané produkty sú uvedené nižšie v mriežke. Indy Plush sa vyhýba používaniu komplikovaných vzorov, aby používatelia mohli výrobky okamžite vidieť.

Dizajn Indy Plush môžete ľahko vytvoriť pomocou systému pretiahnutia Weebly, ktorý ukazuje, aké intuitívne je ich platforma..

Weebly Webové stránky: Príklady turistických stránok

3. Casto Vacations

Casto VacationsCasto Vacations

Casto Vacations je ocenená luxusná cestovná agentúra a podobne ako The Box Bros využili ľahko použiteľnú platformu Weebly na vytvorenie úžasného cestovného webu. Návštevníci sú prekvapení úžasným videom, ktoré predstavuje kompiláciu všetkých cieľov, ktoré cestovná spoločnosť ponúka.

Prejdite ďalej a pozrite sa na ich služby, blogový príspevok a ďalšie, rozmiestnené v krásnej šablóne štýlu mriežky.

4. C MY Cities

C Moje mestáC Moje mestá

C MY Cities, ktoré dávajú cestujúcim miestny kontakt s ich dovolenkou, ponúka prispôsobených turistických sprievodcov s miestnymi obyvateľmi, ktorí sú dôvernými informáciami o krajine. Samotná stránka používa čistý dizajn so všetkými informáciami dostupnými na titulnej stránke.

Návštevníci sa môžu posúvať nadol, aby videli svoje služby, krajiny, v ktorých sú k dispozícii, a dokonca aj sprievodcov. Je to jednoduchý a profesionálne vyzerajúci web, ktorý bol dosiahnutý pomocou nástrojov na webový dizajn spoločnosti Weebly

Weebly Webové stránky: Príklady stránok dizajnu a kreatívnych agentúr

5. Pripojte & hrať

Dizajn Plug & Playsviečka & Prehrať dizajn

Kreatívne agentúry, ktoré vedia, ako ovládať výkonnú šablónu Weeblyho, môžu mať za následok niektoré veľmi ohromujúce výtvory. Britská agentúra pre webový dizajn Plug & Spoločnosť Play určite použila svoje nadšené oko na vytvorenie stránky, ktorá ohromí návštevníkov.

Ich hlavná stránka vyzdvihuje svoje portfólio pre množstvo svojich klientov. V dolnej časti dokonca obsahovali sekciu „Poďme si rozprávať“, aby sa k nim potenciálni klienti mohli spojiť.

6. Page Osemdesiatšesť

Strana osemdesiatštyriStrana osemdesiatštyri

Page Eightyfour je kreatívna agentúra pre jednu ženu, ktorú vedie Jag Nagra, ktorá používa šablónu prezentácie Weebly na predstavenie svojho portfólia a nepredvídateľného zmyslu pre umenie. Výsledkom je skutočne krásna stránka, ktorá je jedinečná a pútavá.

Stránka využíva výhody viacerých konštrukčných prvkov, ako je efekt posúvania paralaxy a animované mriežky. Ukazuje sa, že ak spojíte veľký umelecký smer so šablónami Weeblyho, výsledok môže byť skutočne úžasný.

Weebly Webové stránky: Príklady stránok o jedle a reštaurácii

7. Kaviareň Keke’s Breakfast Cafe

Keke's Breakfast CafeKeke’s Breakfast Cafe

Vložte do kaviarne Keke’s Breakfast Cafe a budete prekvapení obrázkom ich vynikajúcich ponúk. Pomocou raňajkových jedál (palacinky, koláče, oblátky atď.) (Ako pozadie udržuje zameranie na ich špecialitu.

Tlačidlá sociálnych médií sú umiestnené v spodnej časti, takže si môžete ľahko pozrieť ich vynikajúce menu a sledovať ich na svojich stránkach sociálnych médií.

8. Náš stôl

Náš stôlNáš stôl

Vynikajúce logo, vynikajúce doménové meno a krásne obrázky vo vysokom rozlíšení môžu spôsobiť, že váš web bude vyzerať úplne vyleštený a profesionálny. Náš stôl skontroluje všetky políčka, keď vytvoril svoje stránky, a výsledkom je úžasné miesto, ktoré spája poľnohospodárov a výrobcov s komunitami, ktoré chcú čerstvé a chutné produkty..

Starodávny plochý dizajn dodáva stránke hravú atmosféru, pričom je pre návštevníkov stále vážny a atraktívny.

Weebly Websites: Príklady webových stránok

9. Sedlo a semiš

Saddle and SuedeSaddle and Suede

Stránka blogu nemusí byť príliš komplikovaná a ťažko vyrobiteľná. Saddle and Suede ukazujú, že s Weebly môžete vytvoriť leštený blog, ktorý sa jednoducho naviguje a ohromuje na pohľad. Rodinný pár Jonathan a Rachel začali blog ako miesto na zdieľanie informácií o veciach, ktoré ich vášnivo baví.

10. Projektové vozidlá

Projektové vozidláProjektové vozidlá

Projekt Cars začal ako jednoduchý blog v londýnskych štúdiách Mad Studios na uverejňovanie aktualizácií o závodnej hre. Keď sa hra stala úspešnou, vylepšili blog úplne pomocou nástrojov Weebly, aby vytvorili leštenejší a vizuálne ohromujúci blog, kde fanúšikovia môžu skontrolovať aktualizácie alebo kúpiť hru samotnú..

Blog ukazuje, že môžete začať so základným blogom a blogom „barebones“ a neskôr ho rozvinúť na niečo oveľa viac vyleštené..

Ďalšie príklady tém Weebly

Na záver

Návrh webu alebo blogu od nuly môže byť skľučujúci zážitok. Nemusí to byť s Weebly! Pomocou aplikácie Weebly môžete vyťažiť tvrdú časť webdizajnu z rovnice a zamerať sa na svoje podnikanie.

Ak hľadáte alternatívy, tu sú niektoré z najlepších tvorcov webových stránok, ktoré by vám mohli vyhovovať.

Na základe webových stránok Weebly, ktoré sme uviedli vyššie, však môžete mať úžasne vyzerajúci web v žiadnom momente!

Chcete vidieť viac príkladov webových stránok postavených na konkrétnych tvorcoch webových stránok? Môžete sa pozrieť na príklady našich webových stránok Wix.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map