10 príkladov webových stránok, ktoré sme absolútne obdivovali

Vytvorenie vlastnej webovej stránky môže byť ťažké. Hlavne ak nie ste typ kreatívy. Našťastie, tvorcovia webových stránok, ako je Wix, poskytujú sadu šablón, ktoré môžete použiť na vytvorenie pekných veľkolepých webových dizajnov..


Ak ste pri navrhovaní webových stránok absolútnym začiatočníkom, nebojte sa! Wix má na výber stovky krásnych šablón as trochou práce. Váš web bude vyzerať super úhľadne a profesionálne.

Čo ponúka Wix??

 • Ceny od: 8,50 dolárov / mesiac
 • Plány: Connect, Combo, Unlimited, eCommerce, VIP
 • Náš test rýchlosti: Test A / Uptime: 99,96%
 • PRO: Stavajte od nuly, vynikajúci webový editor.

Wix-templatesExistuje viac ako 500 hotových šablón Wix (pozrite si všetky šablóny tu).

Wix Review Navštívte online

Samozrejme, ak je to inšpirácia, ktorú hľadáte, máme vás zakryté! Tento príspevok nadväzuje na môj predchádzajúci webový server Weebly.

Zaokrúhlili sme 10 najúžasnejších príkladov webových stránok Wix navrhnutých a vyrobených pomocou rovnakých nástrojov, aké máte.

Poznámka: Máme populárneho sprievodcu o tom, ako používať Wix, prečítajte si viac informácií o vytvorení vášho prvého webu Wix.

Vyskúšajte tieto úžasné príklady webových stránok v skutočnom živote vytvorených pomocou technológie Wix! povedať priateľovi

Potravinové webové stránky postavené pomocou Wix

1. Sedem gramov Caffe

Príklad stránky Wix - Seven Grams Caffézdroj: Sedem gramov Caffé

Sedem gramov Caffé, ktorý využíva širokouhlý jednostránkový web, láka návštevníkov k domácim pečivám a remeselnej káve do jediného ústa. Photo.

Pomocou jednoduchého a elegantného webového dizajnu umiestni Seven Grams Caffé svoje jedlo do popredia s referenciami, výzvami sociálnych médií, kontaktmi a galériami obrázkov umiestnenými o niekoľko zvitkov nižšie.

2. Crustz

Webová stránka pre potraviny postavená pomocou technológie Wix - Crustzzdroj: Crustz

Cukráreň na báze Kuala Lumpur vie, ako sa vysporiadať s vkusom vašej webovej stránky. Po načítaní stránky vás uvítajú fotografie ich obchodu a ich zostava ústa zalievajúcich sa zákuskov..

Vďaka jednoduchému a čistému rozloženiu webových stránok majú návštevníci jednoduchý prístup k svojej galérii, kontaktným informáciám, zoznamu pečiva a ďalším informáciám pomocou efektívnej ponuky hore.

Webové stránky elektronického obchodu s technológiou Wix

3. MAAPILIM

webová stránka elektronického obchodu vytvorená pomocou technológie Wix - MAAPILIMzdroj: MAAPILIM

MAAPILIM ponúka ručne vyrábané výrobky pre starostlivosť o mužov, ktoré sú minimalistické a elegantné. Ich internetový obchod odráža rovnakú filozofiu pomocou jednoduchého obrázka, ktorý zobrazuje ich produkty, a jediným tlačidlom „Nakupovať teraz“, ktoré nabáda návštevníkov, aby skontrolovali svoj inventár..

Čistý dizajn a vyskakovacie menu znamenajú, že si návštevníci môžu ľahko nájsť cestu okolo webu s minimálnymi problémami.

Portfóliové webové stránky vytvorené pomocou Wix

4. Linda Franzosi

Webové stránky portfólia postavené na wixe - Linda Franzosizdroj: Linda Franzosi

Ak chcete vytvoriť životopis alebo prezentovať svoje portfólio, stránka Linda Franzosi vám ukáže, ako môžete vytvoriť krásny a profesionálny web pomocou šablón a nástrojov spoločnosti Wix..

Pomocou rozloženia paralaxy môžu návštevníci prezerať svoje zručnosti a schopnosti, klientov, s ktorými pracovala, a dokonca aj jej portfólio. Táto stránka tiež prezentuje svoj talent v oblasti správy obsahu a vizuálneho dizajnu s rozložením, ktoré je vizuálne atraktívne a zároveň ľahko navigovateľné.

5. Štúdiá francúzskych uzlov

Svadobné webové stránky postavené s štúdiom Wix - French Knot Studioszdroj: Štúdiá francúzskych uzlov

Štúdiá French Knot Studios vedia, ako upútať vašu pozornosť vďaka šikovnému použitiu farieb a prezentácii s ohromujúcimi obrázkami. Plánovač butikov, svadobný dizajn a štúdio stylingu strategicky umiestnili sociálne tlačidlá na začiatok stránky, aby si návštevníci mohli jediným kliknutím skontrolovať svoju stránku Instagram a Pinterest..

Aj ich stránka portfólia je štruktúrovaná tak, aby poskytla podrobnosti o fotografiách pod jej miniatúrou.

6. Zvieracia hudba

Portfólio webovej stránky vytvorené pomocou technológie Wix - Animal Musiczdroj: Živočíšna hudba

Jednou z pôsobivejších portfóliových stránok je Animal Music, ktorá vychádza z nápadných dizajnov. Celá domovská stránka sa používa ako jeden veľký prehliadač pre veľké portfólio..

S takmer žiadnym textom v okolí sú návštevníci bombardovaní videami, obrázkami a ďalšími, čím vytvárajú webovú stránku, ktorá je pre ich značku skutočne jedinečná. Dokonca sa uistili, že tlačia tlačidlá sociálnych médií na boky, aby ľudia mohli kedykoľvek sledovať ich stránku.

7. Liam Rinat

Liam Rinatzdroj: Liam Rinat

Mnoho dizajnérov používa šablónu spoločnosti Wix na vytvorenie pekných a úžasných stránok. Pridajte Liam Rinat do zoznamu s veľmi jedinečným osobným webom, ktorý sa hodí pre „vizuálneho rozprávača“..

S iba tromi tlačidlami pre navigáciu si ľudia môžu vybrať, či sa chcú pozrieť na svoje portfólio, kontaktovať ho alebo sa vrátiť na domovskú stránku. Minimálne tlačidlá znamenajú, že sa stránka zameriava výlučne na Rinat a nič iné.

8. Sonja Van Duelmen

Sonja Van Duelmenzdroj: Sonja Van Duelmen

Sonja Van Duelmen používa svoje stránky na vyhlásenie a toto vyhlásenie je: Som umelecká riaditeľka. Celá jej stránka je iba jednou veľkou stránkou portfólia, ktorá predstavuje vynikajúcu prácu pomocou rôznych štýlov šablón mriežky, Ajaxu, muriva, karuselu a jazdca..

Vďaka chytrému dizajnu webu a efektívnemu využitiu efektu paralaxy sa zdá, že stránka má väčšiu hĺbku a priestor, ako sa zdá.

Web Design Webové stránky postavené pomocou Wix

9. Kreatívna hnedá sova

Webová stránka s webovým dizajnom vytvorená pomocou technológie Wix - Brown Owl Creativezdroj: Kreatívna hnedá sova

Brown Owl Creative ukazuje, čo s Wixom môžete robiť v rukách úžasných dizajnérov. Webové stránky na celej obrazovke ukazujú kreativitu agentúry pre webový dizajn pomocou návrhov, ktoré sú inšpirované retro fontami a tlačidlami.

Keď umiestnite kurzor myši na oblasť, na ktorú je možné kliknúť, pridali dokonca aj ďalšie podrobnosti o ikone myši, ktorá sa zmenila na ukazovateľ typu Windows 98.

Fotografie Webové stránky postavené pomocou Wix

10. Hilary O’Leary

Webové stránky s fotografiami sú zostavené pomocou Wix - Hilary O'Learyzdroj: Hilary O’Leary

Hilary O’Leary, fotografka so sídlom v Južnej Afrike, plne využíva návrhy šablón Wix na vytvorenie ohromujúceho webu, ktorý ukazuje jej rovnako ohromujúce obrázky africkej divočiny..

Vďaka efektu posúvania paralaxy dokáže dokázať upútať pozornosť svojich návštevníkov pomocou jednoduchých (napriek tomu krásnych) vzorov spolu so svojimi výkonnými predstavami o africkej divočine..

11. Thai Pham

Thai Phamzdroj: Thai Pham

Mnoho dizajnérov má tendenciu ísť cez palubu s ich dizajnom webových stránok, ale Thai Pham ide úplne opačne pomocou jednoduchej galérie Wix Pro na vytvorenie jeho webových stránok. Dômyselne kladie dôraz na svoje fotografie, ktoré ukazujú jeho schopnosť zachytiť krásne chvíle.

Opäť to ukazuje, že v rukách dobrých kreatív môžete na webe Wix vytvárať úžasné webové stránky s najjednoduchším dizajnom.

Osobné webové stránky vytvorené pomocou Wix

12. Karlie Kloss

Osobné webové stránky vytvorené pomocou Wix - Karlie Klosszdroj: Karlie Kloss

Videli ste, že Karlie Kloss veľa propaguje Wix a je ľahké pochopiť prečo. Jej webová stránka je vynikajúcim príkladom toho, ako mocné sú šablóny a nástroje, ktoré ponúka Wix.

Stránka bola navrhnutá výlučne spoločnosťou Kloss a vyzdvihuje všetky dôležité podrobnosti. Jej posledná práca bola predstavená na domovskej stránke spolu s jej tlačidlami sociálnych médií, projektmi a kampaňami a jej iniciatíva Kode with Klossy.

13. Sergio Aguero

Sergio Aguerozdroj: Sergio Aguero

Oficiálna stránka majstrovstiev mesta Manchester, Sergio „Kun“ Aguero, je rovnako pozoruhodná ako jeho futbalové zručnosti. Pomocou úžasnej šablóny Wix poskytuje web spoločnosti Aguero svojim fanúšikom všetky potrebné informácie o futbalovej superstar, ktorá zahŕňa jeho príbeh, štatistiky a prítomnosť na sociálnych sieťach..

Navyše, jeho webovú stránku je možné zobraziť aj v dvoch jazykoch, angličtine alebo jeho rodnom jazyku Espanŏl. Tak si jeho fanúšikovia z Argentíny a z celého sveta môžu prečítať o svojich prípravách na Majstrovstvá sveta alebo Ligu majstrov

Práca so šablónami Wix

Jednou dôležitou vecou, ​​ktorú treba vziať na vedomie, keď používate šablónu Wix, je to, že nemôžete zmeniť novú šablónu pre web Wix, ktorý ste vytvorili. Po výbere šablóny a pridaní obsahu do nej nemôžete zmeniť inú šablónu.

Ak chcete použiť inú šablónu, musíte s novou šablónou vytvoriť novú stránku. Po vytvorení novej stránky musíte preneste svoj plán a doménu na novovytvorenú stránku. Ak je názov vašej domény zaregistrovaný u registrátorov domén tretích strán, musíte skontrolovať, či je záznam DNS na novej stránke správne aktualizovaný.

Často kladené otázky na webových stránkach Wix

Aké webové stránky používajú Wix?

Wix ovláda najrôznejšie webové stránky po celom svete, od profesionálnych portfólií, ako je Karlie Kloss, až po obchodné weby ako Real Graphene USA. Wix je druhým najobľúbenejším tvorcom webových stránok na svete podľa podielu na trhu, pričom používatelia spravujú viac ako 300 000 domén.

Koľko stojí Wix?

Ceny za Wix sa pohybujú od 4,50 $ / mesiac do 24,50 $ / mesiac pre štandardné webové stránky. Webové stránky elektronického obchodu sú drahšie a pohybujú sa v rozmedzí od 17 USD / mesiac do 35 USD / mesiac. Na požiadanie sú k dispozícii aj vlastné plány.

Prečítajte si viac informácií o plánoch a cenách Wix.

Aké sú nevýhody Wix?

Podľa vašich potrieb môžu byť plány Wix časom dosť drahé a obmedzujete sa hlavne na podporu zdrojov iba z ekosystému Wix. Wix tiež neumožňuje export webových stránok, takže prenos na iného hostiteľa bude ťažký, ak sa v budúcnosti rozhodnete presunúť.

Je Wix lepší ako WordPress?

Wix je tvorca webových stránok a WordPress je systém na správu obsahu. Používanie Wix sa ľahšie používa, ale nemá dlhodobý potenciál WordPress.

Vlastní váš obsah Wix?

Wix nevlastní váš obsah, ale kvôli svojmu vlastníctvu neumožňuje používateľom exportovať svoje webové stránky.

Zabalenie

Toto je len niekoľko z tisícov úžasných a profesionálne vytvorených webových stránok Wix vo voľnej prírode. Šialené množstvo vzorov a šablón, ktoré sú k dispozícii na serveri Wix, znamená, že žiadne dva weby nebudú rovnaké.

Ak sa cítite inšpirovaní úžasnými webovými návrhmi, prečo to nezačať robiť dnes?

* Preklad: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map