10 najlepších dodávateľov dropshippingu dostupných v roku 2020

Ak bude správne, dropshipping môže byť veľmi lukratívnym obchodom. Vybudujte si správne obchodný dom, vyberte správny výklenok produktu a nájdite internetový obchod najlepší dodávatelia dropshippingu to všetko výrazne ovplyvňuje váš úspech. Tak populárny je tento spôsob plnenia objednávok, ktorý tvorí takmer tretina online obchodov.


Spárovanie najlepších produktov dropshippingu s vašou nikou prechádza výskumom a experimentovaním, ale ako sa rozhodnete, ktorý je najlepším dodávateľom pre vaše podnikanie v oblasti dropshipping? Našťastie toto je linka, ktorú si nemusíte nevyhnutne vyberať – môžete pracovať s viac ako jedným dodávateľom.

Najobľúbenejšie dropshippingové spoločnosti

1. AliExpress

AliExpress - najlepší dodávateľ prepravných lodíS viac ako 100 miliónmi produktov je AliExpress jedným z najväčších dodávateľov prepravných lodí (skúste to tu!)

cena: Zadarmo

AliExpress sa nemusí v Ázii predstaviť, pretože je hlavnou myšlienkou spoločnosti Alibaba, ktorá sa zaoberá elektronickým obchodom v Číne. Hlavný rozdiel je v tom, že Alibaba zvyčajne veľkoobchodne, zatiaľ čo AliExpress uspokojuje maloobchodných zákazníkov. Považujte to za východný Amazon.

Je k dispozícii od roku 2010 a má výraznú výhodu v tom, že sídli v regióne, ktorý mnohí považujú za svetový závod. To znamená rýchly prístup k takmer všetkým druhom spotrebného tovaru za rozumné ceny. Ak sa vaši návštevníci nachádzajú v regiónoch USA alebo EÚ, preprava môže nejaký čas trvať a objednávky pridať o niečo viac.

Dropshipping s AliExpress môže byť jedným z niekoľkých spôsobov. Prvá je tradičná metóda, čo znamená, že keď dostanete objednávku, musíte manuálne zadať podrobnosti o kupujúcom a transakcii do systému AliExpress..

Ďalším spôsobom je použitie Oberlech, aplikácia, ktorá sa nachádza na trhu aplikácií pre tvorcov webových stránok Shopify. To vám umožní pripojiť váš obchod Shopify priamo k systému AliExpress, takže všetko bude automatizované.

Navštívte AliExpress

2. DHgate

DHgate - online trhDHgate so sídlom v Pekingu v Číne je online trh pre maloobchod a veľkoobchod so spotrebnými výrobkami.

cena: Zadarmo

DHgate je ďalšie online trhovisko založené na Číne, ale nie je také veľké ako Alibaba. Z tohto dôvodu stránka robí veľkoobchod aj maloobchod na jednej platforme. Dnes nielenže spája ľudí s dodávateľmi v Číne, ale aj zdroje z Vietnamu, Japonska a Turecka.

Jednou z jedinečných vlastností spoločnosti DHgate je, že má digitálne obchodné centrá (DTC) v niekoľkých krajinách po celom svete. Toto sú fyzické predajne, kde predajcovia môžu skontrolovať výrobky pred prijatím rozhodnutí o partnerstve. V súčasnosti má DTC v Spojených štátoch, Maďarsku, Austrálii, Španielsku, Rusku, Turecku, Spojených arabských emirátoch a Peru.

S DHgate môžete pracovať priamo alebo použiť aplikáciu, ak ste na platforme Shopify. Nemajú vlastnú aplikáciu, ale pracujú, aj keď ju niekto volá shopMaster.

3. Oberlo

Oberlo - dodávateľ špedícieOberlo je aplikácia Shopify, ktorá vám pomôže hladko sa integrovať s dodávateľmi dropshippingu (Vyskúšajte to!)

cena: Štartovací plán je zadarmo

Oberlo je integrátorom online trhu, ktorý nie je online trh ako AliExpress alebo DHgate, ale je špeciálne navrhnutý pre dropshipper na použitie na Shopify. Táto šikovná aplikácia vám umožňuje získavať produkty z viacerých platforiem a slúži ako centrálny dashboard.

To robí celý proces dropshipping hračkou, od nájdenia produktov po ich uvedenie na vašom webe Shopify. Hoci je AliExpress hlavným zdrojom na Oberle, spolupracuje aj s integrovanou skupinou dodávateľov označovaných ako Zásobovacie miesto Oberlo. Väčšinou ide o Európu, Severnú Ameriku a Čínu.

Spoločnosť Oberlo ponúka aj ďalšie užitočné funkcie, ako je analýza trendov predaja, podpora viacerých jazykov a dokonca aj rozšírenie prehliadača Chrome. Základný program je zadarmo, ale pri zvyšovaní počtu produktov, ktoré predávate, sa možno budete musieť prihlásiť k platenému programu (ktorý začína od 29,90 dolárov mesačne)..

4. Zásuvka

Dodávateľ USA - dropshippingSlužba Spocket vám pomôže nájsť dodávateľov, ktorí pôsobia v oblasti dropshippingu so sídlom v regióne USA / EÚ (viac informácií)

cena: Od 12 USD / mesiac

Aj keď spoločnosť Spocket môže mať k dispozícii obmedzený počet výrobkov a dodávateľov, odchyľuje sa od dodávateľov so sídlom v Číne. Technicky sú dodávatelia zariadení Spocket k dispozícii v 28 krajinách, ale podľa ich vlastného pripustenia zostáva zameranie na hŕstku, konkrétne na USA, Spojené kráľovstvo, Kanadu, Austráliu a Nemecko..

Vďaka tomu sú pre mnohých dropshipperov, ktorí dúfajú v globálny dosah, trocha zasiahnuté. Ak však máte v úmysle vyberať a obsluhovať veľmi špecifické trhy, môže byť pre vás Spocket dobrou voľbou.

Spocket má veľmi obmedzený štartovací plán, ktorý si môžete vyskúšať zadarmo po dobu 14 dní. Potom musíte zaplatiť 12 dolárov mesačne, aby ste zostali na rovnakom pláne – alebo viac za lepší plán na predaj ďalších produktov. Táto platforma je určená na použitie s WooCommerce.

Viac informácií o našej prípadovej štúdii Spocket nájdete tu.

5. SaleHoo

Saleshoo - veľkoobchodníci a dodávatelia dropshippinguSalesHoo je platforma, na ktorej môžete nájsť veľkoobchodníkov aj distribútorov.

cena: Od 67 dolárov ročne

SaleHoo je jednou z najunikátnejších ponúk na tomto zozname, pretože je špeciálne navrhnutá pre dropshipper samotným bývalým dropshipperom. Má svoj vlastný trh dodávateľov, ktorí podporujú tak dropshipping, ako aj veľkoobchodníkov. Všetky z nich sú priamo kontrolované vlastným personálom SaleHoo, takže je pravdepodobnejšie, že budú spoľahlivé ako tie na platformách, ktoré obsluhujú veľké množstvo maloobchodníkov..

Platforma SaleHoo funguje ako vyhľadávací nástroj, vďaka čomu môžete rýchlo rozobrať všeobecné vyhľadávania do konkrétnych kategórií a potom si z nich vybrať produkty. S ich dodávateľmi môžete tiež priamo hovoriť prostredníctvom svojich stránok – skvelý spôsob, ako získať viac informácií a vybudovať si dôveru.

SaleHoo bohužiaľ nemá bezplatnú verziu a sú k dispozícii iba dva plány – ročný alebo doživotný. Pre vážnych dropshipperov však celoživotný plán predstavuje dobrú ponuku za dobrú cenu. Oba plány sú kryté zárukou vrátenia peňazí.

6. Doba

cena: Od 29 USD / mesiac

Doba je ďalší produktový trh a tvrdí, že hosťuje dodávateľov s celkovo viac ako dvoma miliónmi ponúkaných produktov. Systém vám tu umožňuje získavať produkty a potom ich exportovať do zoznamu vo vašom obchode.

Tento zdroj zjavne nie je taký rozsiahly ako AliExpress alebo dokonca DHgate a je menej integrovaný ako aplikácie ako Oberlo. Funkcie na mieste sú užitočné, ale v konečnom dôsledku slúžia skôr ako pohodlie pre dropshipperov, ktorí budú musieť na svojom konci stále podniknúť značné kroky.

Odbery obdobia sa nemenia podľa objemu, ale drahšie programy majú pokročilejšie funkcie. Aj keď to môže byť normou, aj počet dostupných produktov je obmedzený na ich počiatočné plány – ktoré sa pohybujú od 29 dolárov mesačne.

7. Dropified

stanovenie ceny: Od 47 USD / mesiac

Dropified je integračná platforma, ktorá vám umožňuje prístup k produktom dropshipping na serveroch AliExpress aj eBay. Jedná sa o dobrú kombináciu východu stretáva Západ a ponúka dropshippers dobrú škálu výrobkov z celého sveta.

Funkcie tu uvedené sú zamerané na bezproblémové operácie a zahŕňajú výber a načítanie produktu, správu objednávok a automatizáciu údržby produktov (napr. Aktualizácie cien, inventár atď.). Okrem stránok elektronického obchodu môžete s Facebookom pracovať aj s Dropified, takže na predaj nemusíte vytvárať obchod s dropshippingom..

Aplikácia Dropified oddeľuje svoje plány podľa objemu produktu a funkcií, takže nováčikovia na ich spodnom pláne si môžu zvyknúť na základné funkcie predtým, ako sa presunú k lepším veciam. Ceny však nie sú lacné a pohybujú sa od 47 dolárov mesačne do 167 dolárov mesačne.

8. Celosvetové značky

stanovenie ceny: 299 dolárov / rok

Worldwide Brands tvrdí, že ponúka prístup nielen k najväčšiemu výberu veľkoobchodných produktov, ale tiež ponúka najlepšiu kvalitu dodávateľov. Aj keď je to možné, predchádzajúce tvrdenie je veľmi pochybným tvrdením. Napriek tomu, že je na trhu od roku 1999, je to úplne možné.

Stránka je úplne zameraná na to, aby sa stala galériou produktov a dodávateľov, takže tu nie je veľa zvoncov a píšťaliek. Je to jednoducho obrovský fond zdrojov, ktorý môžete použiť na nájdenie vecí, ktoré môžete pridať do svojho portfólia produktov dropship.

Worldwide Brands hovorí, že je to dobré pre obchody eBay a Amazon, ale keďže ide o adresár, bude fungovať s akýmkoľvek médiom dropshipping, napríklad s vašou vlastnou stránkou elektronického obchodu. Za prístup k svojej dodávateľskej základni účtujú jednorazový poplatok 299 USD.

9. Veľkoobchod2b

Wholesale2b - trh na spojenie dodávateľov s dropshippermi

stanovenie ceny: Od 29,99 dolárov / mesiac

Veľkoobchod2b je iná šelma ako väčšina tu uvedených značiek. Aj keď slúži ako trh na spojenie dodávateľov s dropshippermi, ponúka užívateľom omnoho viac, ak sú ochotní zaplatiť cenu..

Základní používatelia, ktorí jednoducho chcú mať prístup k databáze dodávateľov dodávok, môžu to urobiť tu a jednoducho manuálne preniesť produkty, ktoré chcú, na svoje vlastné predajné kanály. Veľkoobchod2b však vďaka svojim integračným možnostiam pre širokú škálu platforiem ako Shopify, BigCommerce, ECWID a WooCommerce urobil svoju databázu oveľa dostupnejšou..

Má tiež zavedené plány pre tých, ktorí chcú predávať iba na eBay, Amazon alebo na svojich vlastných stránkach. Každý z týchto plánov je však zašpinený, takže ak máte v úmysle použiť viac ako jeden predajný kanál, budete sa musieť prihlásiť na viac programov na veľkoobchode2b – čo môže výrazne zvýšiť náklady.

10. MegaGoods

stanovenie ceny: Od 14,99 $ / mesiac

Zo všetkých zdrojov, ktoré sme tu uviedli, je MegaGoods jediný, ktorý má skôr zameranie na produkty, než aby uvádzal všetko na slnku. Kľúčové oblasti záujmu sú v oblasti spotrebnej elektroniky a budete môcť nájsť všetko, čo súvisí od zvuku vozidla po herné zariadenie.

Namiesto toho, aby vystupoval ako sprostredkovateľ, MegaGoods má skutočné vlastníctvo všetkých produktov, ktoré uvádza, takže všetko pochádza z rovnakého zdroja. Dropshipping s nimi je ako pracovať s jedinou, masívnou spoločnosťou, ktorá je navrhnutá tak, aby sa vydávala iba pre dropshipperov.

Tu získate 30-dňový skúšobný prístup do svojej databázy a potom sa stáva splatný mesačný servisný poplatok 14,99 dolárov. Je to jeden z najfrekventovanejších systémov na vykládku bez mušov, ale určite vám neposkytne veľa automatizačných nástrojov..

Navštívte stránku MegaGoods

Záver: Vyberte si veľa pre dropshipperov

Ako pravdepodobne viete z tohto zoznamu povedať, pre dropshipper neexistuje žiadne univerzálne riešenie. V tomto prípade je to dobrá vec, pretože si môžete vybrať dodávateľov, ktorí požadujú dropshipping, ktorý najlepšie vyhovuje spôsobu vášho podnikania..

Ceny sa tiež veľmi líšia a ak prevádzkujete slušne ziskovú obchodnú loď, vo väčšine prípadov sa poplatky stanú zanedbateľnými. Niektorí z týchto dodávateľov sú tiež celkom dobre etablovaní, takže by sa nemali starať o spoluprácu s niektorými z nich.

Zdá sa, že tie, ktoré pracujú so Shopify, majú oveľa väčšiu tendenciu k automatizácii a za to, čo ponúkajú, účtujú veľmi skromný poplatok. Stále však ide o to, že budete mať na výber – veľa možností.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map