10+ najlepších bezplatných tém WordPress 2020 (vrátane tém WooCommerce)

Tento článok napísala Lana Miro.


Či už chcete vyniknúť blogu WordPress, zdôrazniť osobné portfólio alebo reprezentovať internetový obchod, musíte si vytvoriť webovú stránku s najvyššou kvalitou. Niekedy však máme veľmi málo rozpočtu a musíme hľadať toto alebo také spôsoby, ako ušetriť nejaké peniaze pri spúšťaní stránok..

Weboví vývojári účtujú veľa za web na kľúč, niektoré pripravené webové šablóny majú dosť vysokú cenu … Ale prečo nevyskúšať bezplatné šablóny webových stránok?

Takéto riešenia vám umožňujú spoznať to alebo o tom procesy, motory, systémy a na konci dňa vybudovať skvelú stránku, ktorá vám pomôže zlepšiť príjem. Povedať viac, bezplatné šablóny majú takmer rovnakú funkčnosť a vynikajúci dizajn, čo vám dáva potenciál vytvoriť úžasné stránky.

Môžem na svoje weby používať bezplatné témy WordPress?

Najdlhšie sa bezplatné témy často spájajú s nízkou kvalitou a zbytočnosťou. Aj keď to v niektorých prípadoch platí, nemôžeme poprieť skutočnosť, že milióny používajú témy WordPress zadarmo na napájanie svojich stránok..

prečo?

Pretože bezplatné témy sa dajú jednoducho používať, sú jednoduché a základné, čo z nich robí ideálnu platformu pre tých, ktorí nepoznajú kódovanie alebo začiatočník..

To však nie je všetko, niektoré bezplatné šablóny WordPress však môžu skutočne poskytnúť skvelú používateľskú skúsenosť, ktorá je vizuálne príťažlivá a ľahko použiteľná. Pre bežného používateľa WordPress môže byť prémiová šablóna príliš komplikovaná, pretože zvyčajne obsahuje príliš veľa funkcií, ktoré nemusíte potrebovať pre jednoduchý web.

Niekoľko ďalších bodov o tom, prečo by ste mali ísť za bezplatné témy WordPress:

 • Je to zadarmo! Čo znamená, že nemusíte nič utrácať. To je skvelé, ak máte obmedzený rozpočet.
 • Nie všetky bezplatné témy majú nízku kvalitu. Len zriedka nájdete tému WordPress so zlým a preplneným kódovaním, pretože každá téma je testovaná podľa štandardov WP & pokyny.
 • Existuje mnoho dôveryhodných poskytovateľov tém. Tvorcovia motívov veľkých mien, ako sú ThemeGrill, ThemeIsle a Theme Monsters, sú dobre známe svojimi kvalitnými motívmi.
 • Veľa z nich je freemium, čo je v podstate bezplatná téma s prémiovým upgrade. Vďaka tomu môžete kedykoľvek prejsť na prémiovú tému s lepšími funkciami a podporou.

Poznámka: Pred inštaláciou akejkoľvek témy WordPress tu je zoznam najlepších webhostingov pre malé podniky, ktoré by ste mali zvážiť.

Populárne bezplatné responzívne WordPress témy

Pripravili sme pre vás zoznam 10 a viac bezplatných tém WordPress (Všeobecné, WooCommerce a Blog), ktoré vám pomôžu vyniknúť profesionálnym webom bez ohľadu na to, v akom podnikáte. Tieto témy sa ľahko používajú a majú širokú škálu funkcií.

Nestrácajte čas a skontrolujte každú z týchto tém!

Najlepšie bezplatné WordPress Témy

Jen + Ben: Téma WordPress pre svadobný plánovač

Jen + Ben - WordPress Téma svadobného plánovačaPodrobnosti demonštrácie

Jen + Ben je čisto kódovaná téma WordPress s čistým a elegantným dizajnom. Napriek tomu, že táto téma je bezplatná, má všetky moderné prvky a musí mať nástroje a funkcie na vytvorenie úžasného a vysoko funkčného webu, ktorý prevádza. Okrem toho bol navrhnutý špičkovými lídrami v odbore, čo klientom umožňuje vychutnať si elegantný dizajn a skvelú funkčnosť.

Travelop lite: Zadarmo téma WordPress pre blog o cestovaní

Travelop lite - Travel Photo blog WordPress TémaPodrobnosti demonštrácie

Chcete zdieľať svoje cestovné fotografie s publikom? Ak je to tak, pozrite sa bližšie na túto bezplatnú tému WordPress, ktorá vám umožní splniť vaše sny bez akéhokoľvek rozpočtu. Má jednoduchú a intuitívnu inštaláciu a prispôsobenie procesov, takže nie je potrebné programátor.

PetInn: Plne responzívna téma WordPress pre zvieratá & miláčikovia

PetInn - Responzívne charity zvierat a domácich miláčikov WordPress TémaPodrobnosti demonštrácie

Petlnn je jedinečná téma WordPress, ktorá bola vyvinutá pre charitatívne organizácie a organizácie domácich miláčikov. Má kompatibilitu s krížovým prehliadačom, čo umožňuje klientom vidieť vaše stránky bez ohľadu na to, aký vyhľadávací systém používajú. Okrem toho môžete v zabudovanom blogu zdieľať svoje myšlienky, úchvatné príbehy alebo hlavné správy.

Vývojové štúdio hry zdarma téma WordPress

Téma bezplatného vývojového štúdia WordPressPodrobnosti demonštrácie

Táto téma je perfektným nástrojom na šírenie informácií o vašom štúdiu vývoja hry! Má pútavý a plne responzívny dizajn, predinštalovaný blog a mnoho ďalších skvelých funkcií, ktoré vám pomôžu vyniknúť skvelými webovými stránkami. obohatiť publikum o túto bezplatnú tému WordPress pre vývojárske štúdio.

Grafique: Architect lite WordPress theme

Voľný WordPress Téma Architect LitePodrobnosti demonštrácie

Grafique je téma WordPress pre architekta lite free, ktorá vám umožňuje profesionálne prezentovať svoje portfólio architektov. Téma má jednoduchý inštalačný proces, ktorý vám pomôže pokračovať v téme v záblesku oka a bez akýchkoľvek nervóznych.

Adveland: Zábavný park WordPress téma

Zábavný park Adveland WordPressPodrobnosti demonštrácie

Adveland je svetlá bezplatná téma WordPress so skvelým dizajnom a množstvom prvotriednych funkcií. Jeho kompatibilita s krížovým prehliadačom vám pomôže ukázať svoju firmu všetkým zákazníkom bez ohľadu na to, aký prehliadač používajú. Okrem toho sa na vás klienti môžu vždy opýtať prostredníctvom kontaktného formulára.

Shapely: Jednostránková bezplatná téma WordPress

Shapely - Jednostránková téma WordPresspodrobnosti |demonštrácie

Shapely je úžasná téma WordPress s dizajnom prispôsobeným pre mobilné zariadenia a na sietnicu. Súčasťou témy je aj používateľsky príjemná dokumentácia a ľahký proces inštalácie. Aby sme to skrátili, je celkom potešením pracovať s touto témou.

Zadarmo WooCommerce témy

Téma bezplatného obchodu WooCommerce v obchode

Storefront - WordPress Témapodrobnosti | demonštrácie

Storefront je flexibilná téma WooCommerce, ktorá bude predstavovať váš internetový obchod z najlepšej možnej strany. Dodáva sa s množstvom moderných funkcií, ktoré vám pomôžu vybudovať úžasný online obchod, ktorý prevádza.

Téma WooCommerce pre drogové obchody

Téma obchodu s drogami WooCommercePodrobnosti demonštrácie

Téma má mobilný dizajn a veľký potenciál, aby sa váš internetový obchod s drogami stal jedným z najlepších vo výklenku. Vďaka tejto téme WooCommerce môžete ušetriť značné množstvo peňazí len preto, že je zadarmo. Napriek tomu má vynikajúcu funkčnosť a pútavý dizajn.

Téma wooCommerce pre eStore zadarmo

eStore - bezplatný motív WooCommerce WordPresspodrobnosti | demonštrácie

eStore je skvelá bezplatná téma WooCommerce, ktorá vám umožňuje vytvoriť vysoko funkčný internetový obchod. Je optimalizovaný pre SEO, má kompatibilitu s krížovým prehliadačom, veľa vlastných widgetov a množstvo ďalších skvelých nástrojov a funkcií. Neváhajte a pozrite si jeho ukážku!

Tyche tému elektronického obchodu zdarma

Tyche - téma elektronického obchodu zadarmopodrobnosti | demonštrácie

Potrebujete štýlovú tému na propagáciu svojho internetového obchodu? Pozrite sa na túto tému elektronického obchodu, ktorá vás na prvý pohľad zaujme. Tu máte elegantný posuvník webových stránok, chytľavý dizajn a veľa funkcií WooCommerce.

Téma WooCommerce pre obchod s domácimi potrebami (Premium)

Téma WooCommerce pre domáce zvieratáPodrobnosti demonštrácie

Hľadáte tému, ktoré vám pomôže vyniknúť v internetovom obchode s domácimi potrebami? Prezrite si túto bezplatnú tému WooCommerce so širokou škálou nástrojov WooCommerce. Nezaberie vám to nijaké úsilie, aby ste si ho prispôsobili podľa svojho vkusu a účelu.

Zadarmo WordPress Blog Témy

Téma blogu WordPress zdarma

podrobnosti | demonštrácie

Ak hľadáte čistú a krásne navrhnutú tému blogu WordPress, môže byť pre vás to pravé Cenote. Má rôzne topografie, farby a možnosti rozloženia na vytvorenie jedinečného úchvatného blogu. Táto responzívne navrhnutá téma bola vytvorená s ohľadom na SEO a umožňuje vám ľahko vytvárať akýkoľvek typ blogov.

Amadeus bezplatná téma blogu WordPress

podrobnosti | demonštrácie

Amadeus je bezplatná téma WordPress určená pre blogerov a spisovateľov. Je dodávaný s plnohodnotným menu pre jednoduchú navigáciu a na mieru šité funkcie, ako sú obrázky hlavičiek paralaxy, vlastné widgety, najlepšie fonty pre blogy s plnými farbami a ďalšie. Táto elegantne navrhnutá téma blogu WordPress je 100% responzívna, priateľská voči SEO a pripravená na preklad.

Téma blogu Ascendent blog zadarmo

Ascendent - Viacúčelová téma WordPresspodrobnosti | demonštrácie

Ascendant je čistá viacúčelová téma WordPress, ktorú možno najlepšie využiť na blogovanie webových stránok a na akýkoľvek iný druh podnikania. Môžete ju ľahko prispôsobiť vašim potrebám a zdôrazniť dizajn pomocou bohatého výberu písiem Google. Ak chcete povedať viac, zákazníci si môžu vaše stránky užiť pomocou akéhokoľvek digitálneho zariadenia, pretože Ascendant vyhovuje akejkoľvek veľkosti obrazovky.

Zhrnutie: Témy WordPress zadarmo

Aby som to zhrnul, tieto bezplatné témy WordPress vám umožňujú vyniknúť skvelými webovými stránkami aj bez akéhokoľvek rozpočtu. Takto máte profesionálne riešenie s cenou 0,00 dolárov za cenu. Nie je to v pohode? Tieto témy majú navyše úžasnú funkčnosť, ktorá vám umožní ohromiť publikum.

Mimochodom, ktorá téma sa vám najviac páčila? Alebo možno máte vlastný front-runner medzi bezplatným WordPress & WooCommerce témy? Neváhajte a podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie. A ostaňte naladení na ďalšie! Veľa štastia!

Lana Miro sa zamiluje do krásneho webdizajnu. Rada sa podelila o svoje skúsenosti a preskúmala niečo zaujímavé. Spolupracuje aj s TemplateMonster. za pomoc všetkým pri hľadaní najlepších riešení pre svoje vlastné online projekty.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map