Webové stránky ako AppSumo: Nájsť ďalšie ponuky v AppSumo Alternatívach

AppSumo je stránka, ktorá ponúka ponuky softvéru. Tento digitálny trh existuje už dlho a ponúka len prebiehajúce obchody. Keďže predaj akéhokoľvek typu má prechodný charakter, môžete očakávať, že väčšina obchodov na stránkach, ako je AppSumo, sa bude často meniť..


Aj keď je AppSumo jedným z najstarších miest tohto druhu, ktoré ešte neznamená, že máte iba jeden zdroj. Dnes existuje veľa rádoby, ktoré sa pokúsili nadviazať na model AppSumo – niektoré úspešnejšie ako iné.

Ako sa tieto webové stránky stáčajú proti AppSumo, keď sa objavuje čoraz viac softvérových trhov? Poďme sa hlbšie ponoriť do týchto možností a uvidíme, čo získame.

* Zverejnenie: V tomto príspevku sa používajú pridružené odkazy. Ak nakupujete prostredníctvom našich odkazov, získate províziu (bez ďalších nákladov pre vás). Pomáha to pokryť náklady na správu a prevádzku stránok.

O aplikácii AppSumo

webová stránka appsumoDomovská stránka AppSumo (navštívte tu)

AppSumo je v softvérovom trhu už takmer desať rokov. Táto platforma bola založená v roku 2011 a pomohla stovkám vývojárov a vydavateľov softvéru zarobiť kusy peňazí.

Celoživotné ponuky a zľavy

Existuje niekoľko druhov ponúk ponúkaných prostredníctvom AppSumo, z ktorých najpozoruhodnejšie sú doživotné ponuky. To znamená, že nákup tohto softvéru alebo služby prostredníctvom platformy je jednorazový výdavok a môžete ho používať navždy. Okrem toho existujú aj ročné obchody a dokonca aj zadarmo.

Zdá sa, že s rastúcim počtom trhov sa AppSumo stavia proti tvrdej konkurencii. V čase písania tejto zmluvy spoločnosť AppSumo uviedla 66 obchodov – stále pomerne značnú sumu.

Prehliadať AppSumoAktuálne ponuky dostupné na AppSumo (kliknite sem, aby ste si mohli prezerať tieto ponuky).

Rozdeľujú dostupný softvér do pomerne širokej škály kategórií, ale zrejme sú populárnejšie oblasti v oblasti marketingu a generovania potenciálnych zákazníkov. Príležitostne sa vyskytujú aj nepárne položky, ako sú elektronické knihy a ďalšie informačné materiály.

Najlepšie na používaní aplikácie AppSumo je to, že môžete kedykoľvek získať solídne ponuky softvéru a nemusíte čakať na čierny piatok alebo predaj v pondelok Cyber..

Pre koho je AppSumo určený: Pre blogerov, pridružených marketingových pracovníkov, malých podnikov.

Navštívte AppSumo

5 najlepších alternatív aplikácie AppSumo

1. StackSocial

Stacksocial Domovská stránka

Ak ste odišli hľadať AppSumo na podobnej stránke ako StackSocial, vaša prvá reakcia by pravdepodobne bola „WOW“. StackSocial začal fungovať niekoľko rokov po AppSumo a odvtedy silno rastie.

Stacksocial tvrdí, že od svojho založenia zarobil zákazníkom viac ako 50 miliónov dolárov, ušetril návštevníkov viac ako 1,5 miliardy dolárov a zaznamenal viac ako štyri milióny obchodov. V každom prípade je to dosť veľký kus softvéru a dolárov.

Na StackSocial sú doslova k dispozícii stovky obchodov a platforma sa rozrástla po fáze „softvéru“. Teraz je to prakticky úplná platforma elektronického obchodu, ktorá sa zaoberá aj všetkým, od automobilových doplnkov po módne doplnky.

Aj keď to puristi nemusia byť príliš šťastní, nie je na čo plakať, pretože StackSocial si stále zachováva svoju silu v ponuke základného softvéru. Samotné rýchle vyhľadávanie „VPN“ prinieslo viac ako 20 možností na výber.

StackSocial je ľahko najlepšia alternatíva aplikácie AppSumo, ktorú som doteraz našiel. V skutočnosti ďaleko predčí AppSumo, pokiaľ ide o to, čo sa v danom čase ponúka.

Kto je StackSocial pre: Všetci

Navštívte StackSocial

2. Dealify

Poskytnite domovskú stránku

Zdá sa, že v porovnaní so silnou splatnosťou uvedenou vyššie má Dealify trochu neuspokojivý rozsah obchodov. V skutočnosti, keď som narazil na stránku, bolo v skutočnosti dostupných iba 6 obchodov. Aj keď vezmeme do úvahy ponuky, ktoré prichádzajú a odchádzajú, mať menej ako desať obchodov na celom webe sa zdá byť trochu podmanivým.

Okrem pomerne skromnej ponuky má stránka Dealify Facebook obmedzenú expozíciu len s niekoľkými stovkami sledovateľov. Dealify naozaj predstierať, že je inak, s vlastník nárokujúci že založil stránku z „vášne pre online marketing a rast hacking“.

Ich marketingové ihrisko je zamerané na obchodníkov a „rastových hackerov“, ale pri pohľade na prvú ponuku na displeji som nebol veľmi presvedčený. Išlo o ponuku aplikácie na správu hesiel.

Komu Deal Deal slúži: Rast Hackeri, obchodníci, malé podniky

Navštívte Dealify

3. PitchGround

Domovská stránka PitchGround

Ak má spoločnosť na trhu viac zamestnancov, ako je počet obchodov, ktoré má aktívne, mal by som trochu obavy, keby som bol vlastníkom. Bohužiaľ je to súčasná pozícia, v ktorej sa zdá, že sa spoločnosť PitchGround ocitla.

Túto stránku som prvýkrát našiel, keď som robil nejaký základný výskum o AppSumo – reklama PitchGround sa neustále zobrazovala na stránkach Google a hovorila: „Môžeš robiť lepšie“. To znamená, že ich marketingový tím sa aktívne zameriava na zákazníkov AppSumo. Možno by sa malo viac času venovať získavaniu obchodov pre ich vlastných používateľov.

Rýchly pohľad cez web PitchGround ukázal celkom 27 obchodov – z ktorých iba 5 bolo aktívnych v čase vytvorenia tohto článku. Zvyšok bol označený ako „vypredaný“. Okrem toho sú návštevníci webu neustále označovaní za nepravidelné, aby sa mohli prihlásiť na oznámenia o svojich transakciách prostredníctvom série veľmi nepríjemných vyskakovacích okien..

Pre koho je PitchGround určený: Malé podniky, obchodníci, profesionálni blogeri

Navštívte PitchGround

4. DealFuel

DealFuel Domovská stránkaDealFuel Domovská stránka

DealFuel ponúka rad širokého spektra veľmi užitočného viacúčelového softvéru a dokonca aj zdrojov, a nie iba na majiteľov webových stránok alebo firmy. Príkladom by mohli byť nevyžiadané čističe pre osobné počítače alebo dokonca balíčky letákov na obchodné použitie, z ktorých niektoré sú dokonca rozdávané zadarmo..

Pri výbere 21 stránok ponúk môže prehliadanie stránok chvíľu trvať. Uľahčili to však rôznymi spôsobmi triedenia ponúkaných ponúk. Zvláštna poznámka je, že DealFuel má špeciálne kategórie pokrývajúce WordPress a Pluginy – skvelé pre mnoho majiteľov stránok.

Na prvý pohľad je to ďalšia malá operácia, ktorú vedie základná skupina ľudí, ktorým sa podarilo vybudovať úspešné miesto. Inšpirujúca pre všetkých ostatných vlastníkov stránok, ktorí využívajú svoje ponuky na pestovanie svojich vlastných stránok, áno?

Pre koho je DealFuel určený?: Vlastníci stránok WordPress, malé podniky, pravidelní obchodníci

Navštívte DealFuel

5. Deal Mirror

Domovská stránka Deal MirrorDeal Mirro Domovská stránka

Deal Mirror sa veľmi sústreďuje na ponuky softvéru, ktorý má pomôcť webovým stránkam rásť. Majú niekoľko ponúk, ktoré pokrývajú kategórie od marketingu po sociálnu analýzu. Nanešťastie sa zdá, že v čase písania majú obmedzené ponuky.

Zatiaľ čo tie, ktoré som našiel, boli celkom užitočné, zdá sa, že tu nie je dostatok hĺbky. Napriek tomu je pekné, že rozumejú ťažkostiam pri spúšťaní novších webových stránok a vytvorili kategóriu s názvom „Ponuky do 20 dolárov“..

Akcie tu tiež prísť s záruka spokojnosti, a vrátia vám všetky požadované nákupy, bez akýchkoľvek otázok.

Pre koho je Deal Mirror určený: Profesionálni blogeri, malé a stredné podniky

Navštívte DealMirror

Ako fungujú softvérové ​​trhy

Pracovný model je pomerne jednoduchý.

Trhy oslovujú vývojárov, vydavateľov alebo poskytovateľov služieb a rokujú o podmienkach „dohody“. Tieto obchody sú pre trh často jedinečné, aby vytvorili presvedčivý predajný faktor.

Trhoviská potom preberajú prácu a robia obchod čo najatraktívnejším pre svojich návštevníkov. Medzitým pri každom predaji, ktorý prinútil človeka uprostred (trh), dôjde k zníženiu – niekedy značnému množstvu.

Príklady AppSumoPríklad – Obrovské úspory nájdené na AppSumo, ušetrite až 96% v marketingovom softvéri ako Boost a ďalšie.

Táto trojstranná stratégia prináša výhody všetkým zúčastneným. Zdroj softvéru získava voľný prístup na trh pre inak nevyužitý segment zákazníkov a trh zarába časť každého predaja. Nakoniec, kupujúci dostane veľkú zľavu obchod.

Väčšina obchodov spolupracuje aj s pridruženými spoločnosťami, takže pravdepodobne narazíte na weby, ktoré ponúkajú ponuky zahŕňajúce viac ako jedno trhovisko. To ďalej pomáha trhom rozširovať každý cez internet.

V skutočnosti, ak máte záujem, vy sami môžete založiť pridružený web a využiť ponuky ponúkané týmito trhmi..

Záver: Sú obchodné trhy užitočné?

Už ste si pravdepodobne uvedomili, že väčšina z týchto stránok s obchodmi je skutočne zameraná na vlastníkov webových stránok, ktorí chcú rozšíriť rast. Obsah a SEO sú dôležitým jadrom akejkoľvek webovej stránky alebo blogu, ale rozšírenie dosahu je iná záležitosť.

Populárne kategórie softvérových obchodov zahŕňajú:

 • Tvorba webových stránok
 • Kurzy a príručky
 • Správa SEO
 • Predaj a tvorba olova
 • Marketing a dosah

Deal webové stránky sú užitočné viac ako jedným spôsobom. Prvá je zrejmá – úspory nákladov. Ponuky nachádzajúce sa na väčšine týchto stránok sú vo svojej ponuke často jedinečné. Využite napríklad možnosť kúpiť si doživotnú licenciu, namiesto toho, aby ste museli platiť opakujúce sa ročné poplatky.

Druhá je trochu jemnejšia. Zoberme si prípad vlastníka pridruženého webu, ktorý chcel, aby nejaká aplikácia pomohla pri generovaní potenciálnych zákazníkov. Okrem hľadania dohody o tom, čo chcete na trhu, môžete tiež prehľadávať alternatívne ponuky a zistiť, či môžete naraziť na niečo lepšie alebo ktoré ponúka dobrú hodnotu za vaše peniaze..

Nezabúdajte tiež na to, že tieto ponuky sa pravidelne menia, takže vždy môžete skontrolovať, či máte nové nápady, aký softvér by pre vaše podnikanie mohol najlepšie fungovať..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map