Sucuri Zabezpečenie WordPress Plugin Recenzie

Po opakovaní mantry „Poznaj svoje vlastné podnikanie“ znova a znova po väčšinu svojej profesionálnej kariéry, vždy som naliehal na podniky, aby sa sústredili a nechali špecializované potreby v rukách expertov. Dnes sa pozrieme na doplnok Sucuri Security WordPress, ktorý poskytuje množstvo bezpečnostných možností v jednom balíku.


Samotná spoločnosť Sucuri je bezpečnostná spoločnosť založená v Delaware, ktorá sa vyvíjala s dobou a udržiava distribuovaný tím bezpečnostných expertov po celom svete. Aj keď sú bezpečnostné spoločnosti relatívne mladé, vybudovali si medzi špičkovými spoločnosťami, ktoré žijú na internete, úžasnú povesť (obrazne povedané).

Zhrnutie prehľadu Sucuri

Kompletný doplnok zabezpečenia WordPress

Názov: Šučur

Popis: Sucuri je bezpečnostný balík, ktorý chráni vaše webové stránky pred útokmi alebo hackermi DDoS. Nástroj freemium je však v porovnaní s ostatnými menej komplexný. Niektoré funkcie vyžadujú platbu, zatiaľ čo ich konkurenti ponúkajú zadarmo.

Operačný systém: Web-based

Kategória aplikácie: Zabezpečenie, WordPress

 • Jednoduchosť použitia

 • Spoľahlivosť

 • Vlastnosti

 • Hodnota za peniaze

 • Zákaznícka podpora

celkovo

4.1

zhrnutie

Na rozdiel od väčšiny bežných bezpečnostných doplnkov je Sucuri Security navrhnutá ako služba typu end-to-end, čo znamená, že sa o vás stará skôr, ako dôjde k útoku, a dokonca vám môže poradiť, ako čo najlepšie vyriešiť, ak sa niečo pokazí. Je to zadarmo na používanie, ale má prémiové funkcie pre tých, ktorí hľadajú to najlepšie uistenie.

Uč sa viac:

 • Ako funguje Sucuriho tvrdnutie?
 • Možnosti hackovania Sucuri
 • Sucuriho cena
 • Oplatí sa Sucuri?

Pros

 • Predplatený model Freemium

Zápory

 • Obmedzená funkčnosť
 • Vysoká cena za niektoré základné funkcie, napríklad Firewall
 • Ďalšie informácie o doplnku Sucuri WP
 • Navštívte Sucuri

{
"@kontext": "http://schema.org",
"@type": "Preskúmanie",
"itemreviewed": {
"@type": "SoftwareApplication",
"názov": "Šučur",
"popis": "Sucuri je bezpečnostný balík, ktorý chráni vaše webové stránky pred útokmi alebo hackermi DDoS. Nástroj freemium je však v porovnaní s ostatnými menej komplexný. Niektoré funkcie vyžadujú platbu, zatiaľ čo ich konkurenti ponúkajú zadarmo.",
"obraz": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/sucuri-home-review.jpg",
"operačný systém": "Web-based",
"applicationCategory": "Zabezpečenie, WordPress"
},
"reviewRating": {
"@type": "Rating",
"ratingValue": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"bestRating": 5,
"worstRating": 0
},
"autor": {
"@type": "človek",
"názov": "Timothy Shim"
},
"reviewBody": "

Na rozdiel od väčšiny bežných bezpečnostných doplnkov je Sucuri Security navrhnutá ako služba typu end-to-end, čo znamená, že sa o vás stará skôr, ako dôjde k útoku, a dokonca vám môže poradiť, ako čo najlepšie vyriešiť, ak sa niečo pokazí. Je to zadarmo na používanie, ale má prémiové funkcie pre tých, ktorí hľadajú to najlepšie uistenie.

\ R \ n

Uč sa viac:

\ R \ n

  \ R \ n
 • Ako funguje Sucuriho tvrdnutie?
 • \ R \ n

 • Možnosti hackovania Sucuri
 • \ R \ n

 • Sucuriho cena
 • \ R \ n

 • Oplatí sa Sucuri?
 • \ R \ n

\ R \ n

"
}

Oboznámenie sa s doplnkom Sucuri Security WordPress

Doplnok nájdete v databáze doplnkov WordPressPlugin nájdete v Databáza doplnkov WordPress.

Inštalácia doplnku Sucuri sa nelíši od akéhokoľvek iného doplnku WordPress. Nájdete ho vyhľadaním na paneli doplnkov alebo priamo nahraným ako balík do adresára doplnkov. Potom musí byť aktivovaný a potom nakonfigurovaný.

Veliteľským strediskom Sucuri Security je informačný panel, ktorý vám poskytuje prehľad o stave vašich stránok. Tu sa zobrazí zoznam a denníky, ktoré vám ukážu všetko od toho, čo sa v poslednej dobe deje až po odporúčania.

Sucuri je skvelé, aby vaše webové stránky boli chránené pred útokmi.

Prvá vec, ktorú doplnok urobí, je vykonanie základnej kontroly integrity vašich stránok. Doplnok vie, aké súbory by tam mali byť a ich zloženie, takže aj keď ste osobne vykonali akékoľvek zmeny v súboroch stránok, ako je napríklad .httaccess, doplnok zobrazí upozornenie. To je všetko dobré vedieť a ak ste si istí, že ste nejaké zmeny urobili, varovania môžu byť zamietnuté.

Skener sa spúšťa každý deň a môžete nastaviť, aby sa časovanie spustilo, keď je to pre vás vhodné. Toto je užitočná úloha konfigurácie a zabudnutia, ktorú musíte vykonať iba raz.

Ako Sucuri Hardening funguje

Šučur-02Možnosti vytvrdnutia Sucuri pomáhajú odstraňovať zraniteľné miesta.

Sucuri má svoj vlastný hardvérový firewall, ktorým sa môžete rozhodnúť prevádzkovať svoju komunikáciuSucuri má svoj vlastný hardvérový firewall, ktorým sa môžete rozhodnúť prevádzkovať svoju komunikáciu.

Okrem toho je ďalšou významnou časťou doplnku možnosť sprísniť vaše stránky, čo Sucuri označuje ako „tvrdenie“. To vám umožní vybrať si z niekoľkých možností, akú úroveň zabezpečenia by ste chceli v určitých oblastiach.

Chceli by ste napríklad prevádzkovať prenos prostredníctvom brán firewall servera Sucuri? Niektoré možnosti, napríklad služba brány firewall, sú za cenu.

Sucuri Hosting

Nezabúdajte však, že veľa dobrých webových hostiteľov dnes už niektoré z týchto služieb ponúka v spolupráci s bezpečnostnými špecialistami.

Spolupráca spoločnosti Sucuri s populárnymi hostingovými spoločnosťami, ako sú InMotion Hosting, A2 Hosting, GoDaddy, atď.

Ak ste v tomto nováčikom a stále hľadáte vhodné možnosti hostenia, prečítajte si náš komplexný zoznam Recenzie webhostingu najprv.

Možnosti programu Sucuri Post Hacking

K dispozícii sú aj možnosti hackovania po hackinguK dispozícii sú aj možnosti hackovania po hackingu

Jedna z funkcií, ktoré ponúka Sucuri Security, je vynikajúca a to je skutočnosť, že ak už narazíte na problémy, nejde len o „oh, príliš zlé“. Doplnok obsahuje sekciu, ktorá ponúka zoznam opatrení, ktoré je možné vykonať, ak ste boli hackeri. Napríklad môžete resetovať bezpečnostné kľúče, heslá alebo dokonca celé doplnky.

Ďalšie informácie: Zistite, ako Sucuri čistí hack WordPress

Ceny Sucuri

Sucuri pracuje na freemiovom modeli av súčasnosti ponúka 2 základné služby,

 • Plány brány Sucuri Firewall – začnite od 10 dolárov mesačne
 • Platforma Sucuri Website Security – začnite od 16,67 dolárov mesačne

Nájdete tu ceny služieb a cenový rozdiel.

Sucuri je v súčasnosti nainštalovaný na viac ako 300 000 webových stránkach WordPress, z ktorých niektoré sú pomerne silné a seriózne. V skutočnosti Yoast, jeden z najúspešnejších doplnkov SEO pre WordPress, chráni jeho web pomocou Sucuri. Rovnako to platí pre iThemes a WPBeginner.

Sucuri – Kompletná bezpečnosť webových stránok, ochrana CDN, DDoS.

Záver – oplatí sa Sucuri?

Úprimne povedané, po spustení programu Sucuri Security pre WordPress sa osobne cítim trochu ohromený. Aj keď pochádza od významnej bezpečnostnej spoločnosti a ponúka ľahko použiteľný produkt, necíti sa tak komplexne ako niektoré iné ponuky tam.

Neexistuje žiadny skutočný „wow“ faktor.

V skutočnosti niektoré z bezpečnostných funkcií, ktoré by som od dobrého bezpečnostného doplnku WordPress očakával, chýbajú, napríklad dvojfaktorové overenie prihlásení. Ďalšie funkcie, ako napríklad Firewall, vyžadujú platbu a Sucuri nie je presne najlacnejšia s cenami začínajúcimi na 10 USD mesačne. Ešte horšie je, že niektoré renomované spoločnosti ponúkajú niektoré z týchto služieb zadarmo.

Na záver sa mi zdá trochu nepríjemné, že bezpečnostný doplnok medzi aktualizáciami trvá tak dlho. V čase kontroly to boli 4 mesiace od aktualizácie doplnku (pozrite si prvý obrázok vyššie). Aj keď to nemusí byť pre bežné veci také veľké riešenie, povedal by som, že je to životnosť bezpečnostného doplnku.

Navštívte viac: Sucuri Security WordPress Plugin

Zverejnenie FTC: BuildThis dostáva poplatky za sprostredkovanie od nástrojov uvedených na tejto webovej stránke. Názory sa však zakladajú na našich skúsenostiach a nie na tom, koľko platia. Zameriavame sa na pomoc malým podnikom a jednotlivcom pri vytváraní webových stránok ako firmy. Podporte našu prácu a dozviete sa viac v našom zverejňovaní zárobkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map