Recenzia SEMrush: Čo je potrebné na prekonanie konkurencie

Pre tých z vás, ktorí si myslia, že internet je len náhodná zbierka webových stránok, sa eStores a blogy ukladajú na vaše potešenie z čítania, zamyslite sa znova. Internet, rovnako ako skutočný svet, je priekopníckym podnikateľským prostredím. Je pravda, že priemerný Joe sa do toho jednoducho zmätie, ale skutočný podnikateľ s ním zaobchádza presne tak, ako je – konkurencia proti obchodným súperom o príjmy.


Väčšina čistých obyvateľov a dokonca aj malé podniky čítajú správy a sú ohromené krokmi, ktoré krajiny po celom svete robia na podporu cezhraničného obchodu. Internet je už dlho cezhraničný a ak očakávate, že prežijete online ako firma, budete potrebovať viac ako len krátku znalosť toho, čo znamená optimalizácia vyhľadávacích nástrojov..

Spoločnosť SEMrush ponúka pre svoj softvér 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziuK dispozícii je 7-dňová bezplatná skúšobná verzia.

V kamennom obchode budete musieť posúdiť také body, ako je poloha a návštevnosť zákazníkov. To platí aj pre webovú stránku. Z väčšej časti je prevádzka neviditeľná, takže musíte vedieť, čo vás zaujme – napríklad prostredníctvom výpisov vyhľadávacích nástrojov..

Súhrn prehľadu SEMrush

Rozsiahly nástroj na analýzu webových stránok pre podniky online

Názov: SEMrush

Popis: SEMrush je softvér pre obchodné informácie, ktorý ponúka komplexný výskum údajov. Tieto údaje potrebujete, aby ste prekonali svoju konkurenciu.

Operačný systém: Web-based

Kategória aplikácie: Online marketing, SEO

 • Jednoduchosť použitia

 • Spoľahlivosť

 • Vlastnosti

 • Hodnota za peniaze

 • Zákaznícka podpora

celkovo

4.2

zhrnutie

Semrush je všetko o tom, ako vám pomôcť s marketingom vášho webového obsahu, ale pokiaľ ide o súbor funkcií, rozširuje sa ešte ďalej. Získate prístup k takmer akémukoľvek nástroju, ktorý musíte bojovať s ostatnými o najlepšie miesto v rebríčku Google.

Uč sa viac:

 • Spoznávanie SEMrush
 • Čo SEMrush ponúka??
 • SEMrush ceny
 • Pre koho je SEMrush?

Pros

 • Neuveriteľne výkonná podpora SEO
 • Získajte inak nedostupné informácie o konkurentoch

Zápory

 • Strmé ceny
 • Vyskúšajte SEMrush zadarmo
 • Porovnať ceny SEMrush

{
"@kontext": "http://schema.org",
"@type": "Preskúmanie",
"itemreviewed": {
"@type": "SoftwareApplication",
"názov": "SEMrush",
"popis": "SEMrush je softvér pre obchodné informácie, ktorý ponúka komplexný výskum údajov. Tieto údaje potrebujete, aby ste prekonali svoju konkurenciu.",
"obraz": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/semrush-home-review.jpg",
"operačný systém": "Web-based",
"applicationCategory": "Online marketing, SEO"
},
"reviewRating": {
"@type": "Rating",
"ratingValue": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"bestRating": 5,
"worstRating": 0
},
"autor": {
"@type": "človek",
"názov": "Timothy Shim"
},
"reviewBody": "

Semrush je všetko o tom, ako vám pomôcť s marketingom vášho webového obsahu, ale pokiaľ ide o súbor funkcií, rozširuje sa ešte ďalej. Získate prístup k takmer akémukoľvek nástroju, ktorý musíte bojovať s ostatnými o najlepšie miesto v rebríčku Google.

\ R \ n

Uč sa viac:

\ R \ n

  \ R \ n
 • Spoznávanie SEMrush
 • \ R \ n

 • Čo SEMrush ponúka??
 • \ R \ n

 • SEMrush ceny
 • \ R \ n

 • Pre koho je SEMrush?
 • \ R \ n

"
}

Čo je SEMrush

SEMrush je výkonný a všestranný konkurenčný spravodajský balík pre online marketing, od SEO a PPC po výskum v oblasti sociálnych médií a videoreklamy..

Spoznávanie SEMrush

SEMrush je dnes jedným z najväčších mien v oblasti SEO. Je to kompletný nástroj na analýzu webových stránok ktoré vám pomôžu získať informácie, ktoré potrebujete na vytvorenie úspešného webu. Mám na mysli informačnú stránku – na vašej vlastnej stránke, ako aj na vašej konkurencii.

Optimalizáciou svojho webu založeného na údajoch SEO budete môcť vytvárať kľúčové slová a stratégie, ktoré prinesú návštevnosť, ktorú potrebujete na prežitie.

SEMrush ovládací panelVáš centrálny nervový systém – ovládací panel

Prvou vecou, ​​s ktorou sa v SEMRush stretnete, je ovládací panel zobrazujúci prehľadovú obrazovku. Odtiaľ, môžete zobraziť návštevnosť webových stránok a kľúčové slová a prístup do ďalších sekcií. To ma privádza k prvej hlavnej položke, ktorú spoločnosť SEMrush pokrýva, čo sú informácie.

Čo SEMrush ponúka?

SEMrush vám ponúka komplexné informácie o vašich webových stránkach, ako aj o konkurentoch.

Prostredníctvom SEMrush môžete získať komplexné informácie nielen na svojej vlastnej stránke, ale aj o akejkoľvek inej existujúcej webovej stránke – vrátane vašej konkurencie.

Dostanete príležitosť naučiť sa kľúčové slová, v ktorých sú zoradené, aký objem prevádzky každé kľúčové slovo a dokonca aj náklady na nákup rôznych kľúčových slov prostredníctvom Google.

Výkonnou funkciou, ktorú SEMrush ponúka, je aj výskum kľúčových slov. Predtým, ako pre svoje stránky vytvoríte akýkoľvek obsah, skontrolujte SEMrush a budete vedieť, ako je dané kľúčové slovo horúce. To znamená, aké populárne je, aké ťažké bude hodnotiť dané kľúčové slovo a dokonca vidieť, ako sa im darí v rovnakom úsilí..

SEMrush - Poznanie spätných odkazov na vaše stránky je dôležitou súčasťou vašej stratégie SEOPoznanie spätných odkazov na vaše stránky je dôležitou súčasťou vašej stratégie SEO

Poďme ďalej, je tiež dôležité dávať pozor na svoju vlastnú pozíciu v rebríčku kľúčových slov. Toto je pokračujúca úloha a môže sa automatizovať pomocou SEMrush. Stačí len nastaviť parametre a zo systému budete dostávať pravidelné správy.

Poslednou kľúčovou oblasťou, na ktorú treba upozorniť, je, že spoločnosť SEMrush držala krok s dobou a jasne sa odlišovala tým, že vedela, čo spoločnosť Google robí z hľadiska mobilná prevádzka. Toto je relatívne novšia dimenzia, ktorú mnohí ľudia stále ignorujú, a to aj pri explózii prenosu založeného na smartfónoch.

Tým, že vám umožní porovnávať analytické funkcie stolných počítačov a mobilných aplikácií, budete môcť pristupovať ku kľúčovým slovám na dvojitom fronte. Optimalizujte oboje a budete pripravení na úspech.

SEMrush Pricing

SEMrush plány a cenyNie je to lacné, ale je to cena, ktorú si môžete dovoliť neplatiť?

SEMrush ponúka 3 typy plánov,

 • Pro – začína od 99,95 dolárov mesačne
 • Guru – začína sa od 199,95 dolárov mesačne
 • Podnikanie – začína sa od 399,95 dolárov mesačne

Okrem analytických funkcií majú používatelia služieb Guru a Business prístup k starším databázovým informáciám.

V súčasnosti používa SEMrush viac ako 1 milión ľudí. Môžete to skúsiť, pretože získate 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu nástroja.

záver

Osobne zistím, že SEMrush je desivo silný nástroj, ktorý by mali používať všetky podniky, ktoré sú na webe závislé. V SEO existujú vedomostné základne, existujú príručky, dokonca aj odborníci, ktorí za vás môžu urobiť prácu. Ale SEMrush je čistá sila na dosah ruky a túto prácu príliš nekomplikuje.

Jediným malým technickým problémom je spor. SEMrush začína na úrovni 99,95 USD mesačne na svojej najzákladnejšej cenovej úrovni. Na druhej strane tejto mince je číra sila toho, čo ponúka. Osobne by moja otázka znie – môžete si dovoliť NEPLATIŤ túto cenu?

Začíname: Získajte 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu

Zverejnenie FTC: BuildThis dostáva poplatky za sprostredkovanie od nástrojov uvedených na tejto webovej stránke. Názory sa však zakladajú na našich skúsenostiach a nie na tom, koľko platia. Zameriavame sa na pomoc malým podnikom a jednotlivcom pri vytváraní webových stránok ako firmy. Podporte našu prácu a dozviete sa viac v našom zverejňovaní zárobkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map