Recenzia FreshBooks: Cloudové účtovníctvo nabité funkciami

Ako majiteľ malej firmy mám pocit, že nástroje ako FreshBooks ponúkajú mnohým ľuďom potrebný životný cyklus. Aj keď môže byť sporné, že základné účtovníctvo a fakturáciu je možné vykonávať samostatne, za cenu začínajúcu FreshBooks – prečo sa obťažovať robiť to manuálne?


Stále, rovnako ako v prípade iných nástrojov, existujú výhody a nevýhody, takže sa poďme hlbšie ponoriť do FreshBookov, aby sme zistili, čo to skutočne prináša do tabuľky, nielen čísla..

Zhrnutie prehľadu o čerstvých knihách

Online účtovný nástroj nabitý funkciami pre takmer všetky veľké i malé podniky

Názov: FreshBooks

Popis: FreshBooks je ďalší z mnohých účtovných systémov založených na cloude, ktorých cieľom je nahradiť tradičné metódy vedenia účtovníctva. Jeho pohodlie a výkon z neho robia mimoriadne atraktívny návrh pre moderné podniky, ktoré chcú pomocou automatizácie znížiť režijné náklady a počet zamestnancov.

Operačný systém: Web-based

Kategória aplikácie: Účtovný softvér

 • Jednoduchosť použitia

 • Vlastnosti

 • presnosť & Spoľahlivosť

 • Hodnota za peniaze

 • Zákaznícka podpora

celkovo

4.6

zhrnutie

FreshBooks je veľmi čisto navrhnutý a ešte nabitý funkciami cloudový účtovný nástroj. Napriek tomu, že je určený pre účtovníctvo, jeho zjednodušené používateľské rozhranie a jasné kategorizácie ho ľahko používajú takmer všetci.

Môžem ľahko povedať, že je to použiteľné širokým publikom používateľov a že sa ním ľahko zmestia podniky malých a stredných podnikov. Ak máte záujem, môžu dokonca vytvoriť vlastné plány pre väčšie spoločnosti na požiadanie.

Uč sa viac

 • Plány a ceny FreshBooks
 • Funkcie, vďaka ktorým vynikajú knihy FreshBook
 • Verdikt: Je pre vás FreshBooks?

Pros

 • Vynikajúci proces nalodenia
 • Jednoduché rozhranie ovládané grafickým používateľským rozhraním
 • Riešenie typu end-to-end
 • Vysoký stupeň automatizácie
 • Vysoko kompatibilný systém
 • Integruje sa dobre s bankovými účtami
 • Rozsiahly počet doplnkov
 • Živá podpora zákazníkov

Zápory

 • Môže to byť drahé rýchlo
 • Spôsob odosielania faktúr
 • Členovia tímu stoja extra
 • Plány a ceny
 • Vyskúšajte FreshBooks zadarmo

{
"@kontext": "http://schema.org",
"@type": "Preskúmanie",
"itemreviewed": {
"@type": "SoftwareApplication",
"názov": "FreshBooks",
"popis": "FreshBooks je ďalší z mnohých účtovných systémov založených na cloude, ktorých cieľom je nahradiť tradičné metódy vedenia účtovníctva. Jeho pohodlie a výkon z neho robia mimoriadne atraktívny návrh pre moderné podniky, ktoré chcú pomocou automatizácie znížiť režijné náklady a počet zamestnancov.",
"obraz": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/freshbooks-review-home.jpg",
"operačný systém": "Web-based",
"applicationCategory": "Účtovný softvér"
},
"reviewRating": {
"@type": "Rating",
"ratingValue": 4.5999999999999996447286321199499070644378662109375,
"bestRating": 5,
"worstRating": 0
},
"autor": {
"@type": "človek",
"názov": "Timothy Shim"
},
"reviewBody": "

FreshBooks je veľmi čisto navrhnutý a ešte nabitý funkciami cloudový účtovný nástroj. Napriek tomu, že je určený pre účtovníctvo, jeho zjednodušené používateľské rozhranie a jasné kategorizácie ho ľahko používajú takmer všetci.

\ R \ n

Môžem ľahko povedať, že je to použiteľné širokým publikom používateľov a že sa ním ľahko zmestia podniky malých a stredných podnikov. Ak máte záujem, môžu dokonca vytvoriť vlastné plány pre väčšie spoločnosti na požiadanie.

\ R \ n

Uč sa viac

\ R \ n

  \ R \ n
 • Plány a ceny FreshBooks
 • \ R \ n

 • Funkcie, vďaka ktorým vynikajú knihy FreshBook
 • \ R \ n

 • Verdikt: Je pre vás FreshBooks?
 • \ R \ n

"
}

Pros: Čo sa mi na FreshBooks páčilo

1. Vynikajúci palubný proces

Proces nastupovania je jednoduchýNalodenie je také jednoduché ako 1, 2, 3.

Keď sa prvýkrát zaregistrujete v službe FreshBooks, prvá vec, ktorú si všimnete, je bezproblémový zážitok. Keď im poskytnete e-mail, musíte si ho overiť a odtiaľ ste okamžite zaradení do procesu ich nalodenia.

Zodpovedanie série otázok vám pomôže nastaviť účet a pripraviť ho na používanie. To pomáha FreshBooks vytvoriť základné základy, ako je mena, v ktorej obchodujete, v ktorých častiach systému budete používať (fakturácia, účtovníctvo atď.) Alebo dokonca základné rozloženie formulárov.

Tento zážitok je osviežujúci a nemáte pocit, že by ste mu položili veľa otázok bez toho, aby bol cieľ v dohľade. Toto je určite tok, ktorým chce nový používateľ prejsť.

2. Jednoduché rozhranie GUI

FreshBooks má priateľské a ľahko čitateľné rozloženie.Ako vidíte, rozloženie je priateľské a ľahko čitateľné.

Ak ste vôbec niečo ako ja a trasete sa, keď sa spomína pojem účtovníctvo, je to ďalší pozitívny bod v prospech spoločnosti FreshBook. Celé rozhranie je samozrejme veľmi jednoduché a priame.

Najlepšie zo všetkého je, že je navrhnutý tak, aby ľudí upokojil. Namiesto strohosti, nevýrazného vzhľadu, ktorý je známy pre väčšinu účtovníckeho softvéru, FreshBooks preberá dobre, svieži dizajn. Jeho pastelové farby a ľahko čitateľné typy a veľkosti písma sú užívateľsky prívetivé.

3. Riešenie koncových účtov

Pre mnohých nových vlastníkov firiem môže byť účtovníctvo výzvou, aj keď ste v ňom mali nejaké krátke skúsenosti. Našťastie sa dá rozdeliť na samostatné oblasti, ktoré sú nejakým spôsobom spojené.

Čo FreshBooks robí, je pomôcť používateľom jasne vidieť oblasti, na ktorých musia pracovať, a potom automaticky vykoná integráciu back-end. To pomáha používateľom udržiavať veci jednoduché a zároveň poskytuje komplexný účtovný balík.

4. Vysoký stupeň automatizácie

Vďaka tomu, že ide o systém orientovaný na služby, FreshBooks pomáha s automatizáciou oveľa viac, než si myslíte. Napríklad zvážte použitie jedného z jeho fakturačných formulárov. To vám umožní fakturovať klientom a stačí vyplniť riadkové položky.

FreshBooks spočítajú všetko, pomôžu vám poslať faktúru, udržať počet pohľadávok atď. Na strane výdavkov je to v podstate to isté. Vyplňte riadkové položky a nahrajte potrebnú dokumentáciu, napríklad potvrdenky. Všetko ostatné sa automaticky sleduje za vás.

Na konci dňa, aby ste získali prehľad o tom, čo sa deje s financiami vašej spoločnosti, stačí prejsť do sekcie Prehľady a vybrať, čo chcete zobraziť..

5. FreshBooks je vysoko kompatibilný systém

V podnikových financiách je jedným z najobávanejších slov súlad. Vďaka zložitosti podnikania a vlády je veľká časť oboch cieľov venovaná zabezpečeniu legitimity všetkého – čo znamená dodržiavanie.

Budete radi, že budete vedieť, že knihy FreshBooks sú navrhnuté tak, aby boli v súlade s mnohými predpismi vrátane Vytvorenie digitálnej dane (MTD), PCI, PSD2, GDPR, a viac. To znamená, že bez ohľadu na to, v ktorej krajine máte trvalý pobyt, budete s účtami FreshBooks v poriadku.

6. Dobre sa integruje do bankových účtov

FreshBooks sa dobre integruje do bankových účtov.Pridanie bankového účtu je také jednoduché ako vyhľadávanie a výber.

Jednou z najlepších funkcií aplikácie FreshBooks je to, že sa môže pripojiť priamo k firemnému bankovému účtu. Pomáha to oveľa jednoduchšie overovať (a tiež automatizovať) väčšinu vašich účtov samostatne.

Keď príde alebo vyjde hotovosť, nemusíte tráviť čas aktualizáciou. Opäť sa to vracia k automatizácii, ktorú môže urobiť veľa cloudových služieb. Nie je však veľa, ktoré sa dokážu integrovať s takým veľkým počtom finančných inštitúcií.

Ako dobrý príklad som sa pokúsil pridať malajský bankový účet (z tuzemskej banky) a bol som prekvapený, že ho vlastne mali vo svojej databáze..

7. Rozsiahly počet doplnkov

Rozsiahly počet doplnkovFreshBooks vám umožňuje prepojiť a synchronizovať informácie na rôznych platformách.

Ak ste už niekedy využívali webové služby, uvedomíte si, že mnohé z nich ponúkajú „základné služby“ spolu s integračnými funkciami, ktoré pomáhajú rozširovať funkčnosť. FreshBooks to robí tiež a môžete pridať na veľa ďalších funkcií.

Ako predstavu o tom, ako to funguje, môžete pridať možnosť prijímať platby kreditnými kartami, nastavovať a plánovať schôdzky a oveľa viac. Všetko, čo musíte urobiť, je nájsť ten správny doplnok zo približne 100 ponúk, ktoré ponúka FreshBooks.

Je to jednoduché a môže sa ukázať ako veľmi nápomocné pri uspokojovaní obchodných potrieb.

8. Živá podpora zákazníkov

Pretože FreshBooks je služba typu cloud, majú centrálnu kontrolu nad mnohými vecami. To im umožňuje ponúkať veľmi efektívny zákaznícky servis podobne ako iné produkty typu cloud. Napríklad môžete začať čítať ich vedomostnú základňu o pomoc.

Ak to nefunguje, kliknite na ikonu chatu priamo z účtu FreshBooks a otvorte ponuku živého chatu. Požiadajte o pomoc a dostanete! Aj keď je pravda, že to môže chvíľu trvať v závislosti od zaťaženia zákazníka v danom okamihu, nakoniec sa s ním môžete porozprávať s niekým, kto vám môže priamo pomôcť.

Nevýhody: Čo sa mi nepáčilo na FreshBooks

1. Môže rýchlo byť drahý

S takým úžasným zoznamom funkcií a vecí, ktoré sa mi na ňom páčia, nie je prekvapujúce, že FreshBooks stojí za to. Porovnal som ich s niekoľkými ďalšími účtovnými aplikáciami založenými na cloude a zdá sa, že sú trochu na vyššej úrovni.

Ako sa vaše podnikanie rozrastá, stáva sa to exponenciálne horšie, pretože ich cena je založená na počte fakturovateľných klientov. Mám pocit, že to nie je celkom spravodlivý spôsob zaobchádzania s vecami, pretože nie všetky podniky pracujú rovnako.

Napríklad by ste mohli podnikať, ktorý potrebuje nepretržitý tok nových klientov. Týmto opatrením vyhodíte okolo plánu Lite nízkou rýchlosťou, pretože umožňuje iba 5 fakturovateľných klientov.

Na druhej strane, niektoré podniky prosperujú na opakovaných zákazníkoch a práve tí získajú maximálny úžitok. V skutočnosti by niektorí mohli dokonca zostať na pobreží podľa plánu Lite pre veky bez toho, aby museli upgradovať.

2. Spôsob odoslania faktúry

Príklad faktúry FreshBooks.Ľudia sa dnes smejú jednoducho kliknutím na odkazy.

Z nejakého dôvodu odoslanie faktúry v službe FreshBooks faktúru faktúru neodosiela. To znamená, že váš klient odošle e-mail zo služby FreshBooks a oznámi im, že má faktúru pripravenú na prezeranie.

Aj keď to nie je najhorší spôsob, ako robiť veci, vidím, že niektorí klienti sa smiechom klikajú na odkazy, ktoré prichádzajú v e-maile. Kybernetická bezpečnosť je v dnešnej dobe skutočnou bolesťou a vy nemusíte volať svojich klientov jeden po druhom, aby ste ich ubezpečili, že je v poriadku kliknúť na tento odkaz.!

3. Členovia tímu extra

Väčšina online účtovných plánov bude mať príspevok pre hlavného používateľa a najmenej jedného účtovníka. Prinajmenšom to umožňuje vlastníkovi firmy a osobe zodpovednej za správu financií prístup do systému.

Áno, môžete to urobiť aj v knihách FreshBooks, ale buďte pripravení zaplatiť navyše. Cena, ktorú zaplatíte pri registrácii, je len pre vás. Členom tímu je ktokoľvek iný, komu chcete poskytnúť prístup k svojim účtom, a stojí ďalších 10 dolárov mesačne.

Plány a ceny FreshBooks

Štruktúra cien v FreshBooks je veľmi jasná. Takmer všetky dôležité základné funkcie sú zahrnuté vo všetkých plánoch, s niekoľkými ďalšími výhodami, ktoré prichádzajú spolu s drahšími plánmi. Lite začína od 15 dolárov mesačne a to sa tiahne až po prémiu 50 dolárov mesačne. Existuje tiež možnosť vytvorenia vlastného plánu.

Vlastnosti
lite
Plus
poistné
Účtovateľní klienti550500
Cuztomizované faktúryneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Výdavkyneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
návrhyžiadnyneobmedzenýneobmedzený
Automatizovaný bankový importÁnoÁnoÁno
Výkazy účtu s dvojitým zápisomžiadnyÁnoÁno
Zadržatelia klientovžiadnyÁnoÁno
Automatické pripomenutia oneskorených platiebžiadnyÁnoÁno
Pokročilé platbyžiadny$ 20 / mo$ 20 / mo
Členovia tímu10 $ / osoba10 $ / osoba10 $ / osoba
cena$ 15 / mo$ 25 / mo$ 50 / mo

*Poznámka: Spoločnosť FreshBooks má zľavu až 70%. Najlepšiu presnosť stanovenia cien nájdete na oficiálnych webových stránkach: https://www.freshbooks.com/

Ak plánujete používať knihy FreshBooks na dlhý úsek, výberom ročnej platby získate trochu zľavu. To predstavuje asi 10% zľavu z toho, čo by bolo vaše pôvodné ceny – samozrejme všetko vopred.

Najdôležitejšou vecou, ​​ktorej je potrebné porozumieť pri určovaní cien FreshBooks, je to, že každý plán určuje počet fakturovateľných klientov, s ktorými môžete so systémom spravovať. To znamená, že aj keď účtujete každému zákazníkovi 20 zákazníkov, musíte prejsť z plánu Lite na Plus.

Je to niečo, čo treba brať vážne, pretože to, čo zaplatíte, bude do veľkej miery závisieť od toho, ako vaše podnikanie funguje.

Verdikt: Je pre mňa FreshBooks?

Je čas na brutálnu úprimnosť. FreshBooks je zďaleka jeden z najlepších účtovných nástrojov založených na cloude, s ktorými som sa už dlho stretával. Je navrhnutý a funguje veľmi dobre pre malé podniky, ako sú moje.

Bohužiaľ je to ťažké, pretože ich cena je pomerne vysoká. Mám tiež pocit, že spôsob účtovania založený na fakturovateľných klientoch je trochu ťažkou pilulkou na prehĺtanie, najmä ak plán Lite umožňuje iba 5 zákazníkom.

Kto je FreshBooks určený pre?

Vyskúšajte FreshBooks zadarmo. Môžete mať neobmedzený prístup k FreshBooks po dobu 30 dní.Vyskúšajte FreshBooks zadarmo. Môžete mať neobmedzený prístup k FreshBooks po dobu 30 dní. (Návšteva)

Takže zatiaľ čo FreshBooks pre mňa nemusia byť, môžem ľahko vidieť malé a stredné podniky, ktoré majú z tohto systému obrovský úžitok. Platí to najmä vzhľadom na ich širokú škálu kompatibility s bankami, ako aj na vysoký stupeň zhody.

Vyskúšajte zadarmo: Navštívte FreshBooks online

Zverejnenie: BuildThis dostáva poplatky za sprostredkovanie od nástrojov uvedených na tejto webovej stránke. Názory sa však zakladajú na našich skúsenostiach a nie na tom, koľko platia. Zameriavame sa na pomoc malým podnikom a jednotlivcom pri vytváraní webových stránok ako firmy. Podporte našu prácu a dozviete sa viac v našom zverejňovaní zárobkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map