Recenzia Canva: najlepší grafický nástroj pre nekvalifikovaných používateľov

Čo je liek Canva?

Canva je ďalší bezplatný grafický nástroj pre freemium, ktorý je mimoriadne jednoduchý na používanie a ponúka množstvo šablón, ktoré vám môžu pomôcť. Je to rýchly a ľahký spôsob, ako vytvárať vizuály a pomáhať tým, ktorí nie sú kvalifikovaní v mágii grafického dizajnu.


Registráciu Canvy je rýchle a ľahkéRegistrácia je rýchla a ľahká (návšteva).

Súhrn prehľadu Canva

Online grafický nástroj Freemium pre nekvalifikovaných používateľov

Názov: Canva

Popis: Canva je vynikajúca tvorba jednoduchých vizuálov. Často pomáha tým, ktorí nie sú kvalifikovaní v mágii grafického dizajnu.

Operačný systém: Web-based

Kategória aplikácie: Grafický dizajn, softvér

 • Jednoduchosť použitia

 • šablóny & designs

 • Vlastnosti

 • Hodnota za peniaze

 • Zákaznícka podpora

celkovo

4.5

zhrnutie

Canva sa ľahko používa vďaka veľmi intuitívnemu rozhraniu drag-and-drop. Tiež sa nemusíte báť začať od nuly, hoci to môžete urobiť, ak chcete. Existuje veľa šablón, z ktorých si môžete vybrať pre prácu s viacerými kategóriami. Patria sem infografiky, plagáty a dokonca aj vizitky.

Uč sa viac:

 • Je Canva skutočne zadarmo?
 • Moje skúsenosti s Canvou
 • Pre koho je Canva určený?

Pros

 • Predplatený model Freemium
 • Veľmi jednoduché použitie
 • Integrovaný s bankou s fotografiami

Zápory

 • Obmedzená funkčnosť
 • Vyskúšajte Canva zadarmo
 • Pozri úžasné šablóny Canva

{
"@kontext": "http://schema.org",
"@type": "Preskúmanie",
"itemreviewed": {
"@type": "SoftwareApplication",
"názov": "Canva",
"popis": "Canva je vynikajúca tvorba jednoduchých vizuálov. Často pomáha tým, ktorí nie sú kvalifikovaní v mágii grafického dizajnu.",
"obraz": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/canva-review-home.jpg",
"operačný systém": "Web-based",
"applicationCategory": "Grafický dizajn, softvér"
},
"reviewRating": {
"@type": "Rating",
"ratingValue": 4.5,
"bestRating": 5,
"worstRating": 0
},
"autor": {
"@type": "človek",
"názov": "Timothy Shim"
},
"reviewBody": "

Canva sa ľahko používa vďaka veľmi intuitívnemu rozhraniu drag-and-drop. Tiež sa nemusíte báť začať od nuly, hoci to môžete urobiť, ak chcete. Existuje veľa šablón, z ktorých si môžete vybrať pre prácu s viacerými kategóriami. Patria sem infografiky, plagáty a dokonca aj vizitky.

\ R \ n

Uč sa viac:

\ R \ n

  \ R \ n
 • Je Canva skutočne zadarmo?
 • \ R \ n

 • Moje skúsenosti s Canvou
 • \ R \ n

 • Pre koho je Canva určený?
 • \ R \ n

"
}

Spoznávanie Canvy

Všeobecný tok Canvy je dnes v podstate rovnaký ako v jej kategórii online. Zaregistrujete sa (buď s Google+ alebo e-mailovou adresou) a potom postupujte podľa strúhanky. Spoločnosť Canva vás vyzve, aby ste vybrali, aký typ grafiky sa snažíte vytvoriť, a potom vám navrhne rôzne vizuálne šablóny.

Používanie Canvy je veľmi jednoduché, dokonca jednoduchšie ako Microsoft Paint.

Keď vyberiete požadované rozloženie a šablónu, potom príde prispôsobenie. Všetko je drag and drop a text je možné upravovať podobne ako textové polia v akomkoľvek inom softvéri pre grafický dizajn. Priznávam, že sa veľmi ľahko používa.

V knižnici Canva je veľa rozloženíExistuje veľa rozložení, z ktorých si môžete vybrať (viac šablón).

Je Canva zadarmo?

Tu prichádza mierny rozdiel medzi bezplatnými a platiacimi používateľmi.

1 000 000 obrázkov je určených pre platené účty. Bezplatné účty sú obmedzené1 000 000 obrázkov je určených pre platené účty. Bezplatné účty sú obmedzené.

Pre tých, ktorí používajú bezplatnú verziu, má spoločnosť Canva k dispozícii o niečo obmedzenejšie šablóny, z ktorých si môžete vybrať a obmedziť svoj tím pre spoluprácu na 10 členov. Ešte dôležitejšie je, že vám vôbec neponúka žiadne obrázky. Všetky obrázky, ktoré chcete použiť, musia byť vaše vlastné alebo licencované, aby ste ich mohli používať. To vám však predá obrázky za 1 USD za kus.

Tí, ktorí sa rozhodnú pre platený účet Pro, dostanú 30-členný tímový účet a prístup k údajom, ktoré Canva tvrdí, je databáza 300 000 obrázkov. Môže vám tiež pomôcť zmeniť veľkosť návrhov. Medzi ďalšie najdôležitejšie prvky patrí akceptovanie vlastných písem, farebných paliet a schopnosť ukladať šablóny.

Ach áno, s 9,95 dolárov / užívateľ / mesiac pre Canva Pro získate aj prioritnú podporu.

Moje skúsenosti s Canvou

Keďže spoločnosť Canva ponúka možnosť navrhovania brožúr, bol som zvedavý a vyskúšal som to. Zaujímalo ma, pretože tlač brožúr často vyžaduje súbory s vyšším rozlíšením, aby sa po tlači pekne ukázali. Bolo dobré poznamenať, že akonáhle som otestoval šablónu brožúry, systém ponúka možnosť stiahnuť súbor ako PDF na vytlačenie.

V Canve existuje podpora pre tlačené brožúryExistuje podpora pre tlačené brožúry (ďalšie informácie o práci spoločnosti Canva).

Overil som si to s mojím priateľským dizajnérom a súhlasil s tým, že brožúra bola jednoduchá (koniec koncov je dizajnérom), ale určite použiteľná v tlači. Toto je kritický bod, ktorý treba poznamenať pre tých, ktorí uvažujú o použití Canvy ako obchodného nástroja.

Okrem sťahovania kópií hotového dizajnu ich môžete zdieľať aj priamo na Twitteri alebo Facebooku. Môžete tiež poslať e-mailom ľuďom z tohto nástroja pozvanie na spoluprácu pri navrhovaní všetkého, na čom pracujete.

záver

Niekoľko ľudí, s ktorými som sa porozprával a hovoril o nich, mi dalo dosť zaujímavú perspektívu. Jedným z nich je učiteľka a spomenula, že je skvelé použiť na vytváranie jednoduchých vizuálov, pomocou ktorých môžu deti učiť. Môj priateľ z návrhárov, na druhej strane, o tom nemal nič veľké okrem jednej veci – že nespotreboval obrovské zdroje, ktoré Photoshop robí.

Pokiaľ ide o mňa, po väčšinu svojej profesionálnej kariéry som bol spisovateľom alebo redaktorom a mám dosť skúseností s rozložením a grafikou, aj keď ich nevyrábam sám. Z tohto dôvodu som sa rýchlo nudil behať v malých kruhoch s Canvou.

Aj keď je použitie nesmierne jednoduché, zistil som, že pre typ výstupu, ktorý by som potreboval pri tlači, sa to ukázalo príliš zjednodušene. Na druhej strane je to skvelé na vytváranie okamžitých vizuálov, pokiaľ vám nebude vadiť, že budete zdieľať šablóny s pravdepodobne tisíckami ďalších ľudí..

Mám pocit, že je to niečo, čo by bolo užitočné z hľadiska malého podnikania alebo z osobného hľadiska, pravdepodobne prvé z nich viac ako druhé.

Skúste zadarmo: Navštívte stránku Canva online

Zverejnenie FTC: BuildThis dostáva poplatky za sprostredkovanie od nástrojov uvedených na tejto webovej stránke. Názory sa však zakladajú na našich skúsenostiach a nie na tom, koľko platia. Zameriavame sa na pomoc malým podnikom a jednotlivcom pri vytváraní webových stránok ako firmy. Podporte našu prácu a dozviete sa viac v našom zverejňovaní zárobkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map