Nepretržitá kontrola kontaktu: Funkcie, ceny a porovnávanie

Dnes je online toľko webových stránok, že keby ste boli maloobchodníkom s elektronickým obchodom alebo dokonca niekým, kto dúfa, že oslovia a poskytnú bezplatné informácie, pravdepodobne by ste sa mali obávať. Vo svete push oznámení a agresívneho marketingu je schopnosť osloviť prostredníctvom e-mailu kritická. E-mailový marketing môže byť fantastickým spôsobom, ako zvýšiť návštevnosť vašich stránok, ak sa to urobí správne.


Medzi radom ďalších najlepších e-mailových marketingových služieb je ConstantContact meno, ktoré sa neustále objavuje (nie je určená pre slovné hračky). Okrem hlavnej kompetencie v oblasti e-mailového marketingu sa stránka rozšírila aj na ďalšie marketingové služby, ktoré sú plusom.

Dnes sa pozrieme na to, čo ponúka spoločnosť Constant Contact a skúsenosti, ktoré môžete očakávať, ak sa rozhodnete ju navštíviť.

Súhrn kontroly stálych kontaktov

E-mailový marketingový nástroj pre malé podniky vybavený funkciami

Názov: Neustály kontakt

Popis: Constant Contact je automatizované riešenie digitálneho marketingu, ktoré pomáha firmám (a niektorým jednotlivcom) rozšíriť ich dosah. Je nabitý funkciami so všetkým, čo by ste kedy potrebovali, od vytvorenia informačného obsahu až po analýzu výsledkov.

Operačný systém: Web-based

Kategória aplikácie: Softvér na e-mailový marketing

 • Jednoduchosť použitia

 • šablóny & dizajn

 • Vlastnosti

 • Hodnota za peniaze

 • Zákaznícka podpora

celkovo

4.1

zhrnutie

Tento veľmi jednoducho a napriek tomu mimoriadne pohyblivý nástroj je dokonalým riešením pre malé a stredné podniky na posilnenie ich marketingových schopností. Jeho ľahko navigovateľné rozhranie predstavuje dokonalú rovnováhu medzi jednoduchosťou a sadou funkcií. Vyhýbajte sa príliš zložitým procesom a pracujte tu v pekných a efektívnych pracovných postupoch.

Uč sa viac:

 • Prehliadka e-mailových šablón
 • Neustály kontakt vs MailChimp
 • Príbehy úspešného neustáleho kontaktu
 • Poznámka Jerryho Lowa

Pros

 • Bezplatná 60-dňová skúšobná doba
 • Jednoduché importovanie zoznamu kontaktov
 • Pôsobivý zoznam doplnkov

Zápory

 • Podivný systém automatickej reakcie

{
"@kontext": "http://schema.org",
"@type": "Preskúmanie",
"itemreviewed": {
"@type": "SoftwareApplication",
"názov": "Neustály kontakt",
"popis": "Constant Contact je automatizované riešenie digitálneho marketingu, ktoré pomáha firmám (a niektorým jednotlivcom) rozšíriť ich dosah. Je nabitý funkciami so všetkým, čo by ste kedy potrebovali, od vytvorenia informačného obsahu až po analýzu výsledkov.",
"obraz": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/constantcontact-home-review.jpg",
"operačný systém": "Web-based",
"applicationCategory": "Softvér na e-mailový marketing"
},
"reviewRating": {
"@type": "Rating",
"ratingValue": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"bestRating": 5,
"worstRating": 0
},
"autor": {
"@type": "človek",
"názov": "Timothy Shim"
},
"reviewBody": "

Tento veľmi jednoducho a napriek tomu mimoriadne pohyblivý nástroj je dokonalým riešením pre malé a stredné podniky na posilnenie ich marketingových schopností. Jeho ľahko navigovateľné rozhranie predstavuje dokonalú rovnováhu medzi jednoduchosťou a sadou funkcií. Vyhýbajte sa príliš zložitým procesom a pracujte tu v pekných a zefektívnených pracovných postupoch.

\ R \ n

Uč sa viac:

\ R \ n

  \ R \ n
 • Prehliadka e-mailových šablón
 • \ R \ n

 • Neustály kontakt vs MailChimp
 • \ R \ n

 • Príbehy úspešného neustáleho kontaktu
 • \ R \ n

 • Poznámka Jerryho Lowa
 • \ R \ n

"
}

Funkcie stáleho kontaktu

Majte na pamäti, že hlavným cieľom spoločnosti Constant Contact je e-mailový marketing. Po zaregistrovaní účtu budete mať možnosť vytvoriť zoznam e-mailov, zadajte svoje kontaktné informácie a potom vytvorte svoj prvý e-mail..

Kontaktné informácie sú povinné a pre tých z vás, ktorí začínajú s e-mailovým marketingom, je to oblasť, ktorú treba vziať na vedomie. Mnoho krajín má dnes prísne zákony týkajúce sa ochrany osobných údajov a osobných údajov. Pred odoslaním marketingových e-mailov si uvedomte tieto zákony a uistite sa, že ich dodržiavate!

1. Vytvorenie zoznamu

Váš zoznam predplatiteľov je jadrom vašej e-mailovej marketingovej kampane a pozostáva zo všetkých e-mailových adries, na ktoré chcete osloviť. Zadávanie naraz by predstavovalo novú formu šialenstva, takže spoločnosť Constant Contact má niekoľko jednoduchých spôsobov, ako vyplniť svoj zoznam..

Najrýchlejšou a najjednoduchšou metódou je ich odovzdanie vo forme súboru, ich priame importovanie zo zoznamu kontaktov v Gmaile alebo ich dokonca extrahovať z aplikácie Microsoft Outlook. Ak zoznam odovzdávate do súboru, upozorňujeme, že služba Constant Contact rozpoznáva hodnoty oddelené čiarkami (CSV), Excel a obyčajný text..

Každý záznam je upraviteľný a môžete priradiť ZnačkyKeď to urobíte, máte prístup k svojim kontaktným záznamom prostredníctvom Správcu kontaktov. Umožní vám to tam upravovať informácie, ale tiež vám umožní pridať to, čo systém nazýva „Značky“. Domnievam sa, že by to mohlo byť užitočné pri zoskupovaní kontaktov v rámci zoznamov, ale editácia záznamov jeden po druhom je veľmi únavná..

2. Spustenie e-mailových marketingových kampaní

Vizuálny editor Constant Contact sa ľahko používaVizuálny editor sa ľahko používa a šablóny sú bohaté.

Po roztriedení zoznamu e-mailov budete pripravení začať s e-mailovou marketingovou kampaňou.

Aby sme vám pomohli v tomto konštantnom kontakte, má veľmi veľké úložisko šablón, ktoré vám pomôžu začať. Ešte lepšie je vizuálny editor, pomocou ktorého môžete upraviť ktorúkoľvek z týchto šablón podľa svojich potrieb. Skôr ako sa zaregistrujete v službe Constant Contact, môžete získať ukážku niektorých z týchto šablón.

3. Šablóny e-mailov s neustálym kontaktom

* Kliknutím na obrázok ho zväčšíte.

Základná šablóna bulletinu s neustálym kontaktomZákladná šablóna bulletinu.

Šablóny s permanentným kontaktným e-mailom pre marketingovú kampaň Čierny piatokE-mailové šablóny pre marketingovú kampaň Čierny piatok.

Konštantné kontaktné e-mailové šablóny pre fitnes centrá / telocvične.E-mailové šablóny pre fitnes centrá / telocvične.

E-mailové šablóny pre reštaurácie a bary.

E-mailové šablóny pre realitné spoločnosti.

E-mailové šablóny na vianočný predaj.

E-mailové šablóny pre konferencie.

E-mailové šablóny pre módy / butiky.

Ďalšie informácie: Zobraziť všetky e-mailové šablóny na webe Constant Contact.

Každá zo šablón obsahuje všetky základné informácie potrebné na to, aby váš e-mail vyhovoval väčšine štandardných predpisov. Zahŕňa to zahrnutie fyzickej adresy vašej firmy, povinný odkaz na zrušenie prihlásenia a niektoré ďalšie užitočné informácie.

Ak máte vlastné médiá, ako sú logá alebo vlastnícke obrázky, môžete ich nahrať do systému a použiť ich aj vo svojich spravodajcoch. Máte k dispozícii až 2 GB úložného priestoru, preto je nepravdepodobné, že vám dôjdu v dohľadnej dobe.

Naplánujte si e-maily na automatizované vydanie.

Po pomenovaní, úprave a spokojnosti s e-mailovou kampaňou, ktorú ste navrhli, ju môžete uložiť a okamžite ju odoslať alebo naplánovať na neskorší automatizovaný čas a dátum doručenia. Neustály kontakt nasleduje austrálsky západný štandardný čas (AWST), takže budete musieť previesť miestny čas a následne správne naplánovať e-maily.

Jedinou nepatrnou chybou, ktorú som považoval za dôležitú, je, že sa nezdá, že by mohol byť systém nakonfigurovaný tak, aby automaticky odpovedal na odpovede používateľov. Konštantný kontakt považuje za automatickú reakciu skôr ako spúšťací efekt, ktorý sa vyskytuje v nastavených časoch, aby sa uvoľnila séria e-mailov.

4. Kontrola výsledkov vašich kampaní

Poskytovatelia nepretržitého kontaktu okamžite informujú o vašich marketingových kampaniachZískajte okamžité aktualizácie svojich marketingových kampaní.

Po každej kampani môžete vidieť jej výsledky na karte Prehľady.

Konštantný kontakt má ľahko čitateľný graf vašich výsledkov a obsahuje dôležité štatistiky, ako je miera kliknutí a miera otvorenia. Ak sa rozhodnete integrovať službu Google Analytics, budú k dispozícii ďalšie informácie. Okrem výsledkov jednej kampane môžete svoje výsledky porovnávať aj v rôznych kampaniach.

5. Aplikácie a integrácie s konštantným kontaktom

Na trhu spoločnosti Constant Contact's Marketplace sú k dispozícii stovky doplnkov.V službe Marketplace sú k dispozícii stovky doplnkov.

Konštantný kontakt obsahuje otvárací zoznam viac ako 300 aplikácií a ďalších modulov, ktoré môžete integrovať do svojho hlavného účtu. Tieto možnosti siahajú od jednoduchých aplikácií na import e-mailov, ako sú vaše účty Google alebo Outlook, až po spoluprácu so spoločnosťami Zoho a Azureplus pre správu vzťahov so zákazníkmi a automatizovanú správu potenciálnych klientov a predpovede predaja..

Aplikácie sú uvedené na trhu, kde ich možno triediť podobným spôsobom ako doplnky WordPress, podľa mena, hodnotenia, recenzie alebo dokonca po pridaní. Tieto aplikácie ponúkajú bezprecedentnú schopnosť značne rozšíriť svoj e-mailový marketing.

6. Správa udalostí

To je niečo, čo väčšina nástrojov e-mailového marketingu ešte v skutočnosti neobsahuje. Ako ďalší modul do svojho účtu sa môžete zaregistrovať na správu udalostí v službe Constant Contact. To vám umožní poslať pozvánku na udalosť e-mailom a požiadať používateľa, aby vyplnil svoje odpovede. Tieto odpovede sa uložia do systému a môžete sledovať registrácie priamo z pohodlia informačného panela.

Jedná sa o veľmi jednoduchú funkciu, ktorá by mohla byť pre mnohé podniky užitočná. V skutočnosti môžete dokonca získať dary na určitú udalosť prostredníctvom e-mailu, ktorý môže odkazovať na stránku vlastných darov. Bohužiaľ, za tento poplatok sa účtuje dodatočný mesačný poplatok.

7. Ďalšie zdroje a podpora

Spoločnosť Constant Contact ako jedno z najlepších mien v e-mailovej marketingovej hre chce, aby ste uspeli vo svojich kampaniach. Na tento účel má veľké úložisko online zdrojov, na ktoré môžete požiadať o pomoc. Všetko, čo musíte urobiť, je zvoliť si odvetvie, v ktorom sa nachádzate, a získate návrhy kampaní a dokonca návrhy, ktoré šablóny by vyhovovali vašim potrebám..

Okrem toho systém prichádza aj s vedomostnou databázou, ktorá obsahuje odpovede na mnoho bežných problémov, s ktorými sa používatelia v minulosti stretli. To zahŕňa články, ako aj videonávody. Ak sa tým problém nevyriešil, existuje aj rozsiahly systém podpory.

Neustály kontakt prichádza s pomocou chatbot, emailovou podporou, aktívnou komunitou používateľov, ako aj telefónnymi linkami s priamym volaním z USA, Kanady, Mexika a Veľkej Británie. Existuje ďalšia linka, ktorá podporuje hovory z iných medzinárodných oblastí. Telefonická podpora nie je 24/7, ale podporovaný čas je veľkorysý.

Pre tých, ktorí skutočne potrebujú pomoc, ponúka spoločnosť Constant Contact cez víkendy obmedzenú pomoc prostredníctvom svojho účtu Twitter.

Ceny za stály kontakt

Neustály kontakt ponúka dve hlavné varianty; E-mail a e-mail Plus. E-mail je základná verzia pre jedného používateľa a nepovoľuje automatizáciu e-mailov, marketing udalostí, online dary, prieskumy a ankety ani použitie kupónov..

Okrem toho sa všetko ostatné oceňuje na viacerých úrovniach v závislosti od veľkosti vášho zoznamu e-mailov. Ceny sa pohybujú od dolného konca 500 predplatiteľov za 20 dolárov mesačne až po 50 000 predplatiteľov za 335 dolárov mesačne. Tí, ktorí majú ešte väčšie zoznamy, ich musia riešiť priamo za určovanie cien.

Ak sa rozhodnete pre funkciu správy udalostí doplnku, buďte pripravení zaplatiť najmenej 45 dolárov mesačne v závislosti od veľkosti marketingového zoznamu..

Pre nových používateľov má služba Constant Contact 60-dňovú skúšobnú dobu, počas ktorej budete môcť využívať všetky výhody účtu Email Plus. Jediný rozdiel spočíva v tom, že ste počas skúšobného obdobia obmedzení na veľkosť zoznamu 100.

Nepretržitý kontakt vs Mail šimpanz

Funkcie / ceny
CTCT Basic
CTCT Plus
MailChimp Basic
Plány zadarmo?žiadnyžiadnyÁno
0 – 500 odberateľov$ 17.00 hod / mo$ 38,25 / mozadarmo
Pre 2 000 predplatiteľov$ 38,25 / mo$ 59.50 / mo$ 50,00 / mo
Pre 10 000 predplatiteľov$ 80,75 / mo$ 106,25 / mo$ Od 75,00 / mo
Pre 25 000 predplatiteľov$ 191,25 / mo$ 191,25 / mo$ 150,00 / mo
Viacerí správcoviažiadnyÁnoÁno
Tepelná mapa sledujúca kliknutiaÁnoÁnožiadny
SMS marketingÁnoÁnožiadny
Ľahká segmentácia používateľovÁnoÁnožiadny
Správa udalostíÁnoÁnožiadny
Facebook / Instragramový marketingžiadnyžiadnyÁno
fakturáciaÁnoÁnožiadny
Zľava pre neziskové organizácieZľava 20 – 30%Zľava 20 – 30%žiadny
Skúška zadarmo60 dní60 dnížiadny
Navštívte onlineNeustály kontaktMailChimp

* Poznámka: Bezplatný program MailChimp je k dispozícii pre menej ako 2 000 odberateľov a 12 000 e-mailov mesačne

Navštívte stály kontakt

Úspešné príbehy

Vin Bin sa za posledné desaťročie osvedčuje v odbornosti tým, že ponúka zákazníkom sofistikovanú škálu vín, remeselných pív, destilátov, remeselných syrov a gurmánskych potravín. Tento osobitný obchod, ktorý je duchovným dieťaťom Ricka Lombardiho, sa rozrástol zo sily na silu a urobil z jeho vášne prosperujúce podnikanie..

Neustály kontakt je jedným z nástrojov, ktoré Rick používa, a pripisuje mu to, že je veľkou časťou jeho úspechu. Systém mu ponúkol cenovo dostupný spôsob budovania vzťahov so zákazníkmi a priviedol ich k Vin Binovi. Rick a mnoho ďalších, ako je on, využili e-mailový marketing, aby posilnili svoje podnikanie a zvýšili rast.

Ďalšie informácie: Prečítajte si príbehy o úspechoch na webe Constant Contact.

záver

S viac ako 650 000 zákazníkmi obsluhovanými po dobu 15 rokov sa spoločnosť Constant Contact stala lídrom v oblasti marketingu malých firiem. Ponúkajú špeciálnu kombináciu odborných znalostí, efektívnej základnej kompetencie a silného podporného systému.

Osobne, spoločnosť Constant Contact, ktorá predtým použila niekoľko platforiem pre e-mailový marketing, sa cíti celkom dobre. Má všetky možnosti (a viac), ktoré by profesionálna stránka ponúkala, a zároveň by malo mať zjednodušené používateľské rozhranie, ktoré nebude príliš zastrašovať. Keď sa zapojíte do tohto spoľahlivého systému podpory, povedal by som, že je to skutočný víťaz.

Poznámka Jerryho Lowa

Používam MailChimp pre WHSR Newsletter. Približne pred rokom mi spoločnosť Constant Contact ponúka bezplatný účet. Neprešiel som z niekoľkých dôvodov:

 1. Lacnejšie z dlhodobého hľadiska – MailChimp je o 5 – 10% lacnejší ako jeho konkurenti.
 2. Som spokojný s nástrojom na tvorbu e-mailov MailChimp – preto nemám náladu vyskúšať ostatných (prečo niečo opraviť, keď to nie je rozbité?).
 3. A predovšetkým som vynaložil obrovské úsilie a peniaze na zvládnutie používania MailChimp a na nastavenie môjho súčasného systému automatizácie e-mailov. Náklady na prepínanie nadváhy peňazí, ktoré môžem ušetriť z bezplatného účtu.

Konštantný kontakt je podľa môjho názoru ľahko jedným z troch najlepších uchádzačov o nástroje na e-mailový marketing.

Sú ako pokročilá verzia programu MailChimp.

Ceny spoločnosti Constant Contact sú o niečo vyššie, ale dostanete to, za čo platíte. Niektoré marketingové funkcie, ako napríklad SMS marekovanie, upozornenia o predaji v reálnom čase, sociálne CRM, ľahká segmentácia používateľov a fakturácia (ktoré nemôžete získať na MailChimp), by mohli byť pre organizáciu veľkých firiem životne dôležité. Pre začiatočníkov odporúčame prečítať si príbehy o úspechoch na webe Constant Contact, aby ste sa dozvedeli viac.

Ďalšie informácie: Navštívte online kontakt s neustálym kontaktom

Poznámka: Táto recenzia bola prvýkrát zverejnená na našom sesterskom webe Web Hosting Tajné Odhalenie.

Zverejnenie FTC: BuildThis dostáva poplatky za sprostredkovanie od nástrojov uvedených na tejto webovej stránke. Názory sa však zakladajú na našich skúsenostiach a nie na tom, koľko platia. Zameriavame sa na pomoc malým podnikom a jednotlivcom pri vytváraní webových stránok ako firmy. Podporte našu prácu a dozviete sa viac v našom zverejňovaní zárobkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map