Weby jako AppSumo: Najděte další nabídky v AppSumo Alternativy

AppSumo je web nabízející nabídky softwaru. Tento digitální trh existuje již dlouhou dobu a nabízí pouze probíhající obchody. Vzhledem k tomu, že prodeje jakéhokoli typu jsou přechodné povahy, můžete očekávat, že většina obchodů na webech, jako je AppSumo, se bude často měnit.


Přestože je AppSumo jedním z nejstarších existujících webů této povahy, neznamená to, že jste zasekli pouze jeden zdroj. Dnes existuje mnoho rádoby, které se pokusily navázat na model AppSumo – některé úspěšnější než jiné.

Jak se tyto weby hromadí proti AppSumo s rostoucím počtem softwarových trhů? Pojďme se hlouběji ponořit do těchto možností a uvidíme, co dostaneme.

* Zveřejnění: V tomto příspěvku jsou použity přidružené odkazy. Pokud nakupujete prostřednictvím našich odkazů, získáme provizi (bez dalších nákladů). Pomáhá to pokrýt naše náklady na provozování autorů a stránek.

O aplikaci AppSumo

web společnosti appsumoDomovská stránka aplikace AppSumo (navštivte zde)

AppSumo je v softwarovém trhu již téměř deset let. Tato platforma, která byla založena v roce 2011, pomohla stovkám vývojářů a vydavatelů softwaru vydělat kusy peněz.

Celoživotní nabídky a slevy

AppSumo nabízí řadu typů obchodů, z nichž nejvýznamnější jsou doživotní nabídky. To znamená, že nákup tohoto softwaru nebo služby prostřednictvím platformy je jednorázovým nákladem a můžete jej používat navždy. Kromě toho, tam jsou také roční obchody a dokonce zadarmo.

S rostoucím počtem trhů se zdá, že se AppSumo staví proti tvrdé konkurenci. V době psaní AppSumo vypsal 66 obchodů – stále poměrně značné množství.

Procházet AppSumoAktuální nabídky dostupné na AppSumo (klikněte sem a prohlédněte si tyto nabídky).

Rozdělují dostupný software do poměrně široké škály kategorií, ale zřejmě jsou populárnější oblasti marketingu a generování potenciálních zákazníků. Existují samozřejmě i zvláštní položky, jako jsou elektronické knihy a další informační materiály.

Nejlepší část o používání AppSumo je, že se můžete kdykoli chytit solidních nabídek softwaru a nemusíte čekat na černý pátek nebo prodej v pondělí Cyber..

Pro koho je AppSumo určen: Pro bloggery, přidružené obchodníky, malé firmy.

Navštivte AppSumo

5 nejlepších alternativ aplikace AppSumo

1. StackSocial

Stacksocial Homepage

Pokud jste se podívali na AppSumo na podobný web, jako je StackSocial, vaše první reakce by pravděpodobně byla „WOW“. StackSocial byl spuštěn několik let po AppSumo a od té doby silně roste.

Od chvíle, kdy byli založeni, Stacksocial tvrdí, že vydělala více než 50 milionů dolarů pro zákazníky, ušetřila návštěvníkům více než 1,5 miliardy dolarů a uvedla více než čtyři miliony obchodů. V každém případě je to docela velký kus softwaru a dolarů.

Na StackSocial jsou doslova k dispozici stovky obchodů a platforma se rozrostla kolem fáze „just software“. Nyní je to prakticky plná eCommerce platforma, která má také dohody o všem, od auto gadgetů až po módní doplňky.

I když to puristé nemusí být příliš šťastní, není tu opravdu co plakat, protože StackSocial si stále udržuje svou sílu v nabídce základního softwaru. Samotné rychlé hledání „VPN“ přineslo více než 20 možností.

StackSocial je snadno nejlepší alternativou AppSumo, kterou jsem dosud našel. Ve skutečnosti daleko předčí AppSumo co se týče toho, co je v daném okamžiku nabízeno.

Kdo je StackSocial pro: Každý

Navštivte StackSocial

2. Vyřešte

Poskytněte domovskou stránku

Ve srovnání s výše uvedenou silnou splatností se zdá, že Dealify má trochu neuspokojivý rozsah obchodů. Ve skutečnosti, když jsem narazil na web, bylo skutečně k dispozici pouze 6 obchodů. Dokonce s přihlédnutím k obchodům, které přicházejí a odcházejí, mít méně než deset obchodů na celém webu se zdá trochu off-uvedení.

Kromě své skromné ​​nabídky má stránka Dealify Facebook také omezenou expozici pouze s několika stovkami sledujících. Dealify opravdu předstírat, že je jinak, s majitel tvrdí že web spustil z „vášně pro online marketing a růst hackování“.

Jejich marketingové hřiště je zaměřuje na obchodníky a „růstové hackery“, ale při pohledu na první nabídku na displeji jsem nebyl příliš přesvědčen. Jednalo se o nabídku aplikace pro správu hesel.

Komu Deal Deal slouží: Růst Hackeři, obchodníci, malé firmy

Navštivte Dealify

3. PitchGround

PitchGround Domovská stránka

Pokud má společnost na trhu více zaměstnanců, než kolik má obchody, měl bych trochu obavy, kdybych byl majitelem. Bohužel je to současná pozice, v níž se PitchGround podle všeho ocitl.

Poprvé jsem tento web našel, když jsem dělal nějaký základní výzkum o AppSumo – reklama PitchGround se na Googlu neustále objevovala a říkala: „Můžeš to udělat lépe“. To znamená, že jejich marketingový tým aktivně cílí na zákazníky AppSumo. Možná by mělo být více času věnováno získávání obchodů pro jejich vlastní uživatele.

Rychlý pohled na web PitchGround ukázal celkem 27 obchodů – z nichž pouze 5 bylo v době vytvoření tohoto článku aktivní. Zbytek byl označen jako „vyprodáno“. Kromě toho jsou návštěvníci webu neustále ohlašováni, aby se zaregistrovali ke svému oznámení o obchodu prostřednictvím řady velmi nepříjemných vyskakovacích oken..

Pro koho je PitchGround určen: Malé podniky, obchodníci, profesionální bloggery

Navštivte PitchGround

4. DealFuel

DealFuel Domovská stránkaDealFuel Domovská stránka

DealFuel nabízí spíše širokou škálu velmi užitečného víceúčelového softwaru a dokonce i zdrojů než zaměřit se pouze na vlastníky webových stránek nebo podniky. Příkladem by mohly být nevyžádané čističe pro PC nebo dokonce balíčky letadel pro obchodní použití, z nichž některé jsou dokonce rozdávány zdarma.

S 21 stránkami nabídek, z nichž si můžete vybrat, může procházení webu chvíli trvat. Ulehčili to však několika způsoby třídění nabízených obchodů. Zvláštní poznámka je, že DealFuel má speciální kategorie zahrnující WordPress a Pluginy – skvělé pro mnoho majitelů stránek.

Na první pohled se jedná o další malou operaci prováděnou hlavní skupinou lidí, kterým se podařilo vybudovat úspěšný web. Inspirativní pro všechny ostatní majitele stránek, kteří využívají své nabídky k růstu svých vlastních stránek, ano?

Pro koho je DealFuel určeno: Majitelé stránek WordPress, malé firmy, pravidelní obchodníci

Navštivte DealFuel

5. Deal Mirror

Domovská stránka DealMirrorDeal Mirro Homepage

Deal Mirror se velmi zaměřuje na nabídky softwaru, který pomůže webům růst. Mají řadu nabídek, které pokrývají kategorie od marketingu po sociální analýzu. Bohužel se zdá, že v době psaní mají omezené nabídky.

Zatímco ty, které jsem našel, byly docela užitečné, zdá se, že v tom, co je k dispozici, je trochu nedostatek hloubky. Přesto je hezké, že chápou potíže se spuštěním novějších webů a vytvořili kategorii označenou jako „Nabídky do 20 $“..

Nabídky zde také přicházejí s záruka spokojenosti, a vrátí vám všechny požadované nákupy, žádné dotazy.

Kdo Deal Mirror je pro: Pro bloggery, malé a střední firmy

Navštivte DealMirror

Jak fungují softwarové trhy

Pracovní model je relativně jednoduchý.

Tržiště oslovuje vývojáře, vydavatele nebo poskytovatele služeb a sjednává podmínky „obchodu“. Tyto obchody jsou na trhu často jedinečné, aby vytvořily přesvědčivý prodejní faktor.

Tržiště poté přijmou za úkol učinit obchod co nejatraktivnějším pro své návštěvníky. Mezitím se za každý prodej, který způsobil člověka uprostřed (tržiště), provede škrty – někdy značné množství.

Příklady AppSumoPříklad – Obrovské úspory nalezené v AppSumo, ušetříte až 96% v marketingovém softwaru, jako je Boost a další.

Tato strategie se třemi rohy přináší výhody všem zúčastněným. Zdroj softwaru získává volný přístup na trh do jinak nevyužitého segmentu zákazníků a tržiště získává část každého prodeje. Konečně, kupující dostane velkou slevu obchod.

Většina obchodů také pracuje s přidruženými společnostmi, takže pravděpodobně narazíte na weby, které nabízejí nabídky zahrnující více než jedno tržiště. To dále pomáhá tržištěm rozšiřovat každý přes internet.

Ve skutečnosti, pokud máte zájem, můžete sami založit přidružený web a využít nabídky nabízené těmito tržišti.

Závěr: Jsou prodejní místa užitečná?

Nyní jste si pravděpodobně uvědomili, že většina z těchto stránek je ve skutečnosti zaměřena na majitele webových stránek, kteří chtějí rozšířit růst. Obsah a SEO jsou důležitým jádrem každé webové stránky nebo blogu, ale rozšíření dosahu je jiná záležitost.

Mezi oblíbené kategorie softwarových nabídek patří:

 • Tvorba webových stránek
 • Kurzy a návody
 • SEO management
 • Prodej a generování olova
 • Marketing a dosah

Deal webové stránky jsou užitečné ve více než jednom. První je zřejmá – úspory nákladů. Nabídky nalezené na většině těchto stránek jsou ve své nabídce často jedinečné. Využijte například příležitost zakoupit si celoživotní licenci pro aplikaci, místo aby museli platit roční opakující se poplatky.

Druhý je trochu jemnější. Vezměme si případ vlastníka přidruženého webu, který chtěl, aby aplikace pomohla s generováním potenciálních zákazníků. Kromě hledání dohody o tom, co chcete na trhu, můžete také procházet alternativní nabídky a zjistit, zda můžete narazit na něco lepšího nebo které nabízí dobrou hodnotu za vaše peníze.

Nezapomeňte také, že tyto nabídky se pravidelně mění, takže se můžete vždy znovu podívat, abyste získali nové nápady, jaký software by pro vaše podnikání mohl nejlépe fungovat..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map