Sucuri Zabezpečení WordPress Plugin Recenze

Po opakování mantry „Mind your own business“ znovu a znovu po většinu své profesní kariéry jsem vždy naléhal na podniky, aby se soustředily a nechávaly výklenky v rukou odborníků. Dnes se podíváme na plugin Sucuri Security WordPress, který poskytuje řadu možností zabezpečení v jednom balíčku.


Samotná Sucuri je bezpečnostní společnost založená v Delaware, která se vyvíjela s dobou a udržuje distribuovaný tým bezpečnostních expertů po celém světě. Přestože jsou bezpečnostní společnosti relativně mladé, společnost si vybudovala ohromnou reputaci mezi špičkovými společnostmi, které žijí na internetu (obrazně řečeno).

Shrnutí recenze Sucuri

Kompletní plugin zabezpečení WordPress

Název: Sucuri

Popis: Sucuri je sada zabezpečení, která chrání váš web před útoky DDoS nebo hackery. Nástroj freemium je však ve srovnání s ostatními méně komplexní. Některé funkce vyžadují platbu, zatímco jejich konkurenti nabízejí zdarma.

Operační systém: Webové

Kategorie aplikace: Zabezpečení, WordPress

 • Snadnost použití

 • Spolehlivost

 • Funkce

 • Hodnota za peníze

 • Zákaznická podpora

Celkově

4.1

souhrn

Na rozdíl od většiny běžných bezpečnostních modulů je Sucuri Security navržena jako komplexní služba, což znamená, že se o vás postará dříve, než dojde k útoku, a dokonce vám může poradit, jak nejlépe vyřešit věci, pokud se něco pokazí. Je zdarma používat, ale má prémiové funkce pro ty, kteří hledají to nejlepší v ujištění.

Další informace:

 • Jak Sucuri kalení funguje?
 • Možnosti hackování Sucuri
 • Sucuri ceny
 • Stojí za to Sucuri?

Klady

 • Předplatné model Freemium

Nevýhody

 • Omezená funkčnost
 • Vysoká cena za některé základní funkce, jako je Firewall
 • Další informace o zásuvném modulu Sucuri WP
 • Navštivte Sucuri

{
"@kontext": "http://schema.org",
"@typ": "Posouzení",
"itemReviewed": {
"@typ": "SoftwareApplication",
"název": "Sucuri",
"popis": "Sucuri je sada zabezpečení, která chrání váš web před útoky DDoS nebo hackery. Nástroj freemium je však ve srovnání s ostatními méně komplexní. Některé funkce vyžadují platbu, zatímco jejich konkurenti nabízejí zdarma.",
"obraz": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/sucuri-home-review.jpg",
"operační systém": "Webové",
"applicationCategory": "Zabezpečení, WordPress"
},
"reviewRating": {
"@typ": "Hodnocení",
"ratingValue": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"bestRating": 5,
"nejhorší hodnocení": 0
},
"autor": {
"@typ": "Osoba",
"název": "Timothy Shim"
},
"reviewBody": "

Na rozdíl od většiny běžných bezpečnostních modulů je Sucuri Security navržena jako komplexní služba, což znamená, že se o vás postará dříve, než dojde k útoku, a dokonce vám může poradit, jak nejlépe vyřešit věci, pokud se něco pokazí. Je zdarma používat, ale má prémiové funkce pro ty, kteří hledají to nejlepší v ujištění.

\ r \ n

Další informace:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Jak Sucuri kalení funguje?
 • \ r \ n

 • Možnosti hackování Sucuri
 • \ r \ n

 • Sucuri ceny
 • \ r \ n

 • Stojí za to Sucuri?
 • \ r \ n

\ r \ n

"
}

Seznámení se s pluginem Sucuri Security WordPress

Plugin lze nalézt v databázi pluginů WordPressPlugin najdete v Databáze pluginů WordPress.

Instalace pluginu Sucuri se neliší od ostatních pluginů WordPress. Lze jej najít buď pomocí vyhledávání na panelu pluginů, nebo přímo nahrát jako balíček do adresáře pluginů. Poté musí být aktivován a poté nakonfigurován.

Velitelským střediskem Sucuri Security je řídicí panel, který vám poskytuje celkový obraz o stavu vašich stránek. Zde budou zobrazeny seznamy a protokoly, které vám řeknou vše od toho, co se v poslední době děje až po doporučení.

Sucuri skvěle chrání váš web před útoky.

První věc, kterou plugin udělá, je provedení základní kontroly integrity vašeho webu. Plugin ví, jaké soubory by tam měly být a jejich složení, takže i když jste osobně provedli jakékoli změny v souborech webu, jako je .httaccess, plugin zobrazí upozornění. To je vše dobré vědět a pokud jste si jisti, že jste provedli nějaké změny, varování lze zamítnout.

Skener se spouští denně a můžete nastavit časování, které se má spustit, když je to pro vás vhodné. Toto je užitečný úkol pro konfiguraci a zapomenutí, který musíte provést pouze jednou.

Jak Sucuri Hardening funguje

sucuri-02Možnosti vytvrzení Sucuri pomáhají odstraňovat zranitelnosti.

Sucuri má svůj vlastní hardwarový firewall, pomocí kterého můžete provozovat provozSucuri má svůj vlastní hardwarový firewall, pomocí kterého můžete provozovat provoz.

Kromě toho je další velkou částí pluginu možnost zpevnit váš web, což Sucuri označuje jako „tvrdnutí“. To vám umožní vybrat z několika možností, jakou úroveň zabezpečení chcete v určitých oblastech.

Chcete například provozovat provoz prostřednictvím firewallů Sucuri? Některé možnosti, jako je služba firewall, přicházejí za cenu.

Sucuri Hosting

Mějte však na paměti, že mnoho dobrých webových hostitelů dnes již některé z těchto služeb nabízí ve spolupráci s bezpečnostními specialisty.

Sucuri partnerství s populárními hostingovými společnostmi, jako je InMotion Hosting, A2 Hosting, GoDaddy atd.

Pokud jste v této oblasti nová a stále hledáte dobré možnosti hostingu, podívejte se na náš úplný seznam recenze hostitele webu za prvé.

Možnosti hackování Sucuri Post Hacking

K dispozici jsou také možnosti hackování příspěvkůK dispozici jsou také možnosti hackování příspěvků

Jedna funkce, kterou nabízí Sucuri Security, je to, že pokud již narazíte na problémy, nejde jen o „oh, moc špatné“. Doplněk obsahuje sekci, která nabízí seznam opatření, která mohou být provedena, pokud jste byli hacknuti. Můžete například resetovat bezpečnostní klíče, hesla nebo dokonce celé pluginy.

Další informace: Zjistěte, jak Sucuri čistí hack WordPress

Ceny Sucuri

Sucuri pracuje na modelu freemium a v současné době nabízí 2 primární služby,

 • Plány brány Sucuri Firewall – začněte od 10 $ měsíčně
 • Platforma Sucuri Website Security – začněte od 16,67 $ měsíčně

Najdete zde služby a cenový rozdíl zde.

Sucuri je v současné době nainstalována na více než 300 000 webech WordPress, z nichž některé jsou poměrně silné a seriózní. Ve skutečnosti Yoast, jeden z úspěšnějších SEO pluginů WordPress, chrání jeho web pomocí Sucuri. Stejně tak iThemes a WPBeginner.

Sucuri – Kompletní zabezpečení webových stránek, ochrana CDN, DDoS.

Závěr – Stojí za to Sucuri?

Abych byl upřímný, po spuštění pomocí programu Sucuri Security pro WordPress se osobně cítím trochu ohromen. Přestože pochází od významné bezpečnostní společnosti a nabízí snadno použitelný produkt, necítí se tak komplexní jako některé jiné nabídky tam.

Neexistuje žádný skutečný „wow“ faktor.

Ve skutečnosti některé z bezpečnostních funkcí, které bych očekával od dobrého zabezpečovacího modulu WordPress, chybí, například dvoufaktorové ověřování pro přihlášení. Další funkce, jako je Firewall, vyžadují platbu a Sucuri není přesně ta nejlevnější, ceny začínají na 10 $ měsíčně. Ještě horší je, že některé renomované společnosti nabízejí některé z těchto služeb zdarma.

Nakonec se cítím trochu nepříjemně, že bezpečnostní plugin trvá tak dlouho mezi aktualizacemi. V době kontroly to byly 4 měsíce od aktualizace pluginu (podívejte se na první obrázek výše). I když to nemusí být tak velké řešení pro běžné věci, řekl bych, že je to životnost bezpečnostního pluginu.

Navštivte více: Sucuri Security WordPress Plugin

Zveřejnění FTC: BuildThis dostává poplatky za doporučení od nástrojů uvedených na tomto webu. Názory však vycházejí z našich zkušeností a ne z toho, kolik platí. Zaměřujeme se na pomoc malým podnikům a jednotlivcům při vytváření webových stránek jako firmy. Podpořte prosím naši práci a dozvíte se více v našem zveřejňování výdělků.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map