Stálá kontrola kontaktů: Vlastnosti, ceny a srovnání

Dnes je online tolik webových stránek, že kdybyste byli prodejcem elektronického obchodu nebo dokonce někdo, kdo doufá, že osloví a poskytne bezplatné informace, pravděpodobně byste se měli bát. Ve světě push oznámení a agresivního marketingu je schopnost oslovit e-mailem kritická. E-mailový marketing může být fantastickým způsobem, jak zvýšit návštěvnost vašich stránek, pokud se provádí správně.


Mezi celou řadou dalších nejlepších e-mailových marketingových služeb je ConstantContact jméno, které přichází neustále (není určena žádná hříčka). Kromě hlavní kompetence v oblasti e-mailového marketingu se web rozšířil i na další marketingové služby, které jsou plusem.

Dnes se podíváme na to, co společnost Constant Contact nabízí, a na zážitky, které můžete očekávat, pokud se rozhodnete to udělat.

Shrnutí konstantního kontaktu

Nabízený e-mailový marketingový nástroj pro malé podniky

Název: Neustálý kontakt

Popis: Constant Contact je automatizované řešení digitálního marketingu, které pomáhá podnikům (a některým jednotlivcům) rozšířit jejich dosah. Je nabitý funkcemi s čímkoli, co byste kdy potřebovali, od vytvoření obsahu přesahující informace až po analýzu výsledků.

Operační systém: Webové

Kategorie aplikace: Software pro e-mailový marketing

 • Snadnost použití

 • Šablony & Design

 • Funkce

 • Hodnota za peníze

 • Zákaznická podpora

Celkově

4.1

souhrn

Tento velmi jednoduše a přesto velmi obratný nástroj je ideálním řešením pro malé a střední podniky, aby posílily své marketingové schopnosti. Jeho snadno ovladatelné rozhraní je perfektní rovnováhou mezi jednoduchostí a sadou funkcí. Vyhněte se příliš složitým procesům a pracujte zde v pěkných a efektivních pracovních postupech.

Další informace:

 • Ukázka e-mailových šablon
 • Neustálý kontakt vs MailChimp
 • Příběhy o neustálém kontaktu s úspěchem
 • Poznámka Jerryho Lowa

Klady

 • Zdarma 60denní zkušební období
 • Snadný import seznamu kontaktů
 • Působivý seznam doplňků

Nevýhody

 • Zvláštní systém automatické reakce

{
"@kontext": "http://schema.org",
"@typ": "Posouzení",
"itemReviewed": {
"@typ": "SoftwareApplication",
"název": "Neustálý kontakt",
"popis": "Constant Contact je automatizované řešení digitálního marketingu, které pomáhá podnikům (a některým jednotlivcům) rozšířit jejich dosah. Je nabitý funkcemi s čímkoli, co byste kdy potřebovali, od vytvoření obsahu přesahující informace až po analýzu výsledků.",
"obraz": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/constantcontact-home-review.jpg",
"operační systém": "Webové",
"applicationCategory": "Software pro e-mailový marketing"
},
"reviewRating": {
"@typ": "Hodnocení",
"ratingValue": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"bestRating": 5,
"nejhorší hodnocení": 0
},
"autor": {
"@typ": "Osoba",
"název": "Timothy Shim"
},
"reviewBody": "

Tento velmi jednoduše a přesto velmi obratný nástroj je ideálním řešením pro malé a střední podniky, aby posílily své marketingové schopnosti. Jeho snadno ovladatelné rozhraní je perfektní rovnováhou mezi jednoduchostí a sadou funkcí. Vyhněte se příliš složitým procesům a pracujte zde v pěkných a efektivních pracovních postupech.

\ r \ n

Další informace:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Ukázka e-mailových šablon
 • \ r \ n

 • Neustálý kontakt vs MailChimp
 • \ r \ n

 • Příběhy o neustálém kontaktu s úspěchem
 • \ r \ n

 • Poznámka Jerryho Lowa
 • \ r \ n

"
}

Funkce stálého kontaktu

Vzhledem k tomu, že se společnost Constant Contact primárně zaměřuje na e-mailový marketing, po zaregistrování účtu budete mít možnost vytvořit seznam e-mailů, zadejte své kontaktní údaje a poté vytvořte první e-mail..

Kontaktní informace jsou povinné a pro ty z vás, kteří začínají s e-mailovým marketingem, je to oblast, kterou je třeba vzít na vědomí. Mnoho zemí dnes má přísné zákony týkající se ochrany osobních údajů a osobních údajů. Než odešlete marketingové e-maily, uvědomte si tyto zákony a ujistěte se, že je dodržujete!

1. Vytvoření seznamu

Váš seznam předplatitelů je jádrem vaší e-mailové marketingové kampaně a skládá se ze všech e-mailových adres, na které chcete oslovit. Zadávat je po jednom by byla nová forma šílenství, takže Constant Contact má několik snadných způsobů, jak vyplnit váš seznam..

Nejrychlejší a nejjednodušší metody je nahrát ve formě souboru, přímo je importovat ze seznamu kontaktů Gmail nebo je dokonce extrahovat z aplikace Microsoft Outlook. Pokud seznam nahráváte do souboru, Constant Contact rozpoznává hodnoty oddělené čárkami (CSV), Excel a prostý text.

Každý záznam je upravitelný a můžete přiřadit tagyJakmile to uděláte, můžete získat přístup ke svým kontaktním záznamům prostřednictvím Správce kontaktů. To vám umožní upravit informace tam, ale také vám umožní přidat to, co systém nazývá „Tagy“. Předpokládám, že by to mohlo být užitečné při seskupování kontaktů v seznamech, ale editace záznamů jeden po druhém je nesmírně únavná..

2. Provozování e-mailových marketingových kampaní

Vizuální editor Constant Contact se snadno používáVizuální editor se snadno používá a šablony jsou bohaté.

Až bude seznam e-mailů vyřešen, budete připraveni zahájit e-mailovou marketingovou kampaň.

Abychom vám pomohli v tomto konstantním kontaktu, má k dispozici velmi velké úložiště šablon, abyste mohli začít. Ještě lepší je vizuální editor, pomocí kterého můžete upravit kteroukoli z těchto šablon tak, aby vyhovovala vašim potřebám. Ve skutečnosti můžete získat náhled některých z těchto šablon, než se zaregistrujete pro službu Constant Contact.

3. Šablony e-mailů s neustálým kontaktem

* Klikněte na obrázek pro zvětšení.

Základní šablona informačního bulletinu konstantního kontaktuZákladní šablona informačního bulletinu.

Šablony e-mailů s neustálým kontaktem pro marketingovou kampaň Černý pátekE-mailové šablony pro marketingovou kampaň Černý pátek.

Konstantní kontaktní e-mailové šablony pro fitness centra / tělocvičny.E-mailové šablony pro fitness centra / tělocvičny.

E-mailové šablony pro restaurace a bary.

E-mailové šablony pro realitní firmy.

E-mailové šablony pro vánoční prodej.

E-mailové šablony pro konference.

E-mailové šablony pro módy / butiky.

Další informace: Zobrazit všechny e-mailové šablony na webu Constant Contact.

Každá ze šablon obsahuje všechny základní informace potřebné k tomu, aby váš e-mail vyhovoval většině standardních předpisů. To zahrnuje zahrnutí fyzické adresy vaší firmy, povinný odkaz pro odhlášení a některé další užitečné informace.

Pokud máte svá vlastní média, jako jsou loga nebo proprietární obrázky, je možné je nahrát do systému a použít také ve vašich zpravodajích. Máte povoleno až 2 GB úložiště, takže je nepravděpodobné, že vám dojde brzy.

Naplánujte své e-maily na automatické vydání.

Až pojmenujete, upravíte a budete spokojeni s e-mailovou kampaní, kterou jste navrhli, můžete ji uložit a odeslat ji okamžitě nebo ji naplánovat na pozdější automatizovaný čas a datum doručení. Neustálý kontakt následuje australský západní čas (AWST), takže budete muset převeďte svůj místní čas a poté správně naplánovat e-maily.

Jednou nepatrnou chybou, kterou jsem považoval za důležitou, je, že se nezdá, že by existoval způsob, jak by systém mohl být nakonfigurován tak, aby automaticky reagoval na odpovědi uživatelů. To, co Constant Contact považuje za automatickou odpověď, je spíš spoušťový efekt, ke kterému dochází v předem nastavených časech k vydání řady e-mailů.

4. Kontrola výsledků vašich kampaní

Poskytovatelé neustálého kontaktu okamžitě informují o vašich marketingových kampaníchZískejte okamžité aktualizace marketingových kampaní.

Po každé kampani můžete vidět její výsledky na kartě Přehledy.

Konstantní kontakt má snadno čitelný graf vašich výsledků a obsahuje důležité statistiky, jako je míra prokliků a otevřené sazby. Pokud se rozhodnete integrovat Google Analytics, budou k dispozici další informace. Kromě výsledků jedné kampaně můžete výsledky porovnat také v různých kampaních.

5. Aplikace a integrace s konstantním kontaktem

Na trhu konstantních kontaktů jsou k dispozici stovky doplňků.Na Marketplace jsou k dispozici stovky doplňků.

Aplikace Constant Contact obsahuje seznam více než 300 aplikací a dalších modulů, které můžete integrovat do svého hlavního účtu. Tyto možnosti sahají od jednoduchých aplikací pro import e-mailů, jako jsou vaše účty Google nebo Outlook, až po práci se Zoho a Azureplus pro správu vztahů se zákazníky a automatickou správu vedení a předpovědi prodeje.

Aplikace jsou uvedeny na Marketplace, kde je lze třídit podobným způsobem jako pluginy WordPress, podle jména, hodnocení, recenzí nebo dokonce po přidání. Tyto aplikace nabízejí bezprecedentní schopnost nesmírně rozšířit váš e-mailový marketing.

6. Správa událostí

To je něco, co většina nástrojů pro e-mailový marketing doposud opravdu neobsahuje. Jako další modul k vašemu účtu se můžete zaregistrovat do správy událostí v Constant Contact. To vám umožní zaslat pozvánku na událost e-mailem a nechat uživatele, aby vyplnil své odpovědi. Tyto odpovědi se ukládají do systému a vy můžete sledovat registrace přímo z pohodlí řídicího panelu.

Jedná se o velmi jednoduchou funkci, která by mohla být pro mnoho podniků užitečná. Ve skutečnosti můžete dokonce získat dary pro určitou událost prostřednictvím e-mailu, který může odkazovat na stránku vlastních darů. Za to bohužel existuje dodatečný měsíční poplatek.

7. Další zdroje a podpora

Jako jedno z nejlepších jmen v e-mailové marketingové hře si Constant Contact přeje, abyste uspěli ve svých kampaních. Za tímto účelem má velké úložiště online zdrojů, na které můžete požádat o pomoc. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si odvětví, ve kterém se nacházíte, a získáte návrhy kampaní a dokonce návrhy, jaké šablony by vyhovovaly vašim potřebám.

Kromě toho systém také přichází s bází znalostí, která drží odpovědi na mnoho běžných problémů, kterým v minulosti uživatelé čelili. To zahrnuje jak články, tak i videonávody. Pokud se tím stále nevyřešily žádné problémy, kterým čelíte, existuje také rozsáhlý systém podpory.

Neustálý kontakt přichází s pomocí chatbot, e-mailovou podporou, aktivní komunitou uživatelů a přímými telefonními linkami z USA, Kanady, Mexika a Velké Británie. Existuje další linka, která podporuje hovory z jiných mezinárodních oblastí. Telefonická podpora není 24/7, ale podporovaný čas je velkorysý.

Pro ty, kdo opravdu potřebují pomoc, nabízí Constant Contact také o víkendech omezenou pomoc prostřednictvím svého Twitter účtu.

Ceny za neustálý kontakt

Neustálý kontakt nabízí dvě hlavní varianty; E-mail a e-mail Plus. E-mail je základní verze pro jednoho uživatele a neumožňuje automatizaci e-mailů, event marketing, online dary, průzkumy a ankety ani použití kupónů..

Kromě toho je všechno ostatní oceňováno na základě úrovně v závislosti na velikosti vašeho seznamu e-mailů. Ceny se pohybují od nejnižšího počtu 500 odběratelů za 20 USD měsíčně až po 50 000 odběratelů za 335 $ měsíčně. Ti, kteří mají ještě větší seznamy, se s nimi musí vypořádat přímo za cenu.

Pokud se rozhodnete pro funkci správy událostí doplňku, buďte připraveni zaplatit minimálně 45 $ měsíčně měsíčně, v závislosti na velikosti vašeho marketingového seznamu.

Pro nové uživatele přichází Constant Contact s 60denní zkušební dobou, během níž si budete moci užívat všech výhod účtu Email Plus. Jediný rozdíl je v tom, že jste během zkušební doby omezeni na velikost seznamu 100.

Neustálý kontakt vs poštovní šimpanz

Funkce / ceny
CTCT Basic
CTCT Plus
MailChimp Basic
Zdarma plány?NeNeAno
0 – 500 odběratelů17,00 $ / měsíc38,25 $ / měsícVolný, uvolnit
Pro 2 000 předplatitelů38,25 $ / měsíc59,50 $ / měsíc50,00 $ / měsíc
Pro 10 000 předplatitelů80,75 $ / měsíc106,25 $ / měsíc75,00 $ / měsíc
Pro 25 000 předplatitelů191,25 $ / měsíc191,25 $ / měsíc150,00 $ / měsíc
Více administrátorůNeAnoAno
Tepelná mapa s klikánímAnoAnoNe
SMS marketingAnoAnoNe
Snadná segmentace uživatelůAnoAnoNe
Správa událostíAnoAnoNe
Facebook / Instragram MarketingNeNeAno
FakturaceAnoAnoNe
Sleva pro neziskové organizace20 – 30% sleva20 – 30% slevaNe
Zkušební verze zdarma60 dní60 dníNe
Navštivte onlineNeustálý kontaktMailChimp

* Poznámka: Program MailChimp zdarma je k dispozici pro méně než 2 000 odběratelů a 12 000 e-mailů měsíčně

Navštivte neustálý kontakt

Příběhy úspěchu

Vin Bin za poslední desetiletí prokazuje své odborné znalosti tím, že zákazníkům nabízí sofistikovanou škálu vín, řemeslných piv, lihovin, řemeslných sýrů a gurmánských jídel. Brackchild Rick Lombardi, tento specializovaný obchod se rozrostl ze síly na sílu a učinil z jeho vášně prosperující obchod.

Neustálý kontakt byl jedním z nástrojů, které Rick používá, a připisuje mu velkou část svého úspěchu. Systém mu nabídl cenově dostupný způsob, jak vybudovat vztahy se zákazníky a přivést je k Vin Binovi. Rick a mnoho dalších, jako je on, využili e-mailového marketingu, aby posílili své podnikání a posílili růst.

Další informace: Přečtěte si příběhy o úspěchu u společnosti Constant Contact.

Závěr

S více než 650 000 zákazníky obsluhovanými po dobu 15 let se společnost Constant Contact stala lídrem v oblasti marketingu malých podniků. Nabízejí speciální směs odborných znalostí, efektivní základní kompetence a silný systém podpory.

Osobně, když jsem předtím použil několik platforem pro e-mailový marketing, cítí se Constant Contact docela dobře. Má všechna zařízení (a další), která by profesionální stránka nabídla, a zároveň má zjednodušené uživatelské rozhraní, které nebude příliš zastrašit. Jakmile se zapojíte do tohoto solidního systému podpory, řekl bych, že je to skutečný vítěz.

Poznámka Jerryho Lowa

Používám MailChimp pro WHSR Newsletter. Asi před rokem mi Constant Contact nabízí bezplatný účet. Nepřepnul jsem z několika důvodů:

 1. Levnější dlouhodobé náklady – MailChimp je o 5 – 10% levnější než jeho konkurenti.
 2. Jsem spokojený s vývojářem e-mailů MailChimp – proto nemám náladu vyzkoušet ostatní (proč něco opravit, když to není rozbité?).
 3. A především jsem vynaložil obrovské úsilí a peníze na zvládnutí používání MailChimp a na nastavení mého současného systému automatizace e-mailů. Náklady na přepínání mimo váhu peněz, které mohu ušetřit z účtu zdarma.

To znamená, že Constant Contact je podle mého názoru snadno jedním ze tří nejlepších uchazečů o nástroje pro e-mailový marketing.

Jsou jako pokročilá verze MailChimp.

Ceny společnosti Constant Contact jsou o něco vyšší, ale dostanete to, za co platíte. Některé marketingové funkce, jako jsou SMS marekování, upozornění na prodej v reálném čase, sociální CRM, snadná segmentace uživatelů a fakturace (které nelze získat na MailChimp), by mohly být pro organizaci velkých podniků životně důležité. Pro začátek doporučujeme přečíst si příběhy o úspěchu na webu Constant Contact, abyste se dozvěděli více.

Dozvědět se více: Navštěvujte nepřetržitý kontakt online

Poznámka: Tato recenze byla poprvé zveřejněna na našem sesterském webu Web Hosting Tajné odhaleno.

Zveřejnění FTC: BuildThis dostává poplatky za doporučení od nástrojů uvedených na tomto webu. Názory však vycházejí z našich zkušeností a ne z toho, kolik platí. Zaměřujeme se na pomoc malým podnikům a jednotlivcům při vytváření webových stránek jako firmy. Podpořte prosím naši práci a dozvíte se více v našem zveřejňování výdělků.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map