Recenze SEMrush: Co je potřeba k předběhu konkurence

Pro ty z vás, kteří si myslí, že internet je jen náhodná sbírka webových stránek, eStores a blogy, které jsou zde uloženy pro vaše potěšení ze čtení, přemýšlejte znovu. Internet, stejně jako skutečný svět, je prostým obchodním prostředím. Je pravda, že průměrný Joe se do toho jednoduše zmatí, ale skutečný podnikatel s ním zachází přesně tak, jak je – konkurence obchodních soupeřů o příjmy.


Většina čistých obyvatel a dokonce i malé podniky čtou zprávy a nechají se ohromit pohyby, které země po celém světě vyvíjejí na podporu přeshraničního obchodu. Internet je již dlouho přeshraniční a pokud očekáváte, že přežijete online jako firma, budete potřebovat více než jen krátkou znalost toho, co pojem optimalizace pro vyhledávače znamená.

SEMrush nabízí 7denní bezplatnou zkušební verzi svého softwaruK dispozici je 7denní bezplatná zkušební verze.

V kamenném obchodě musíte posoudit body, jako je umístění a provoz zákazníků. To platí i pro web. Z velké části je provoz neviditelný, takže musíte vědět, do čeho budou vaši zákazníci přitahováni – například prostřednictvím výpisů z vyhledávacích strojů..

Shrnutí recenze SEMrush

Rozsáhlý nástroj pro analýzu webových stránek pro online firmy

Název: SEMrush

Popis: SEMrush je software obchodní inteligence nabízející komplexní výzkum dat. Tyto údaje potřebujete k překonání konkurence.

Operační systém: Webové

Kategorie aplikace: Online marketing, SEO

 • Snadnost použití

 • Spolehlivost

 • Funkce

 • Hodnota za peníze

 • Zákaznická podpora

Celkově

4.2

souhrn

Semrush je o tom, jak vám pomoci s marketingem vašeho webového obsahu, ale pokud jde o sadu funkcí, rozšiřuje se ještě dále. Získáte přístup k téměř jakémukoli nástroji, který potřebujete k boji s ostatními o nejlepší místo v žebříčku Google.

Další informace:

 • Seznámení s SEMrush
 • Co nabízí SEMrush?
 • SEMrush ceny
 • Pro koho je SEMrush?

Klady

 • Neuvěřitelně silná podpora SEO
 • Získejte jinak nedostupné informace o konkurentech

Nevýhody

 • Strmé ceny
 • Vyzkoušejte SEMrush zdarma
 • Porovnejte ceny SEMrush

{
"@kontext": "http://schema.org",
"@typ": "Posouzení",
"itemReviewed": {
"@typ": "SoftwareApplication",
"název": "SEMrush",
"popis": "SEMrush je software obchodní inteligence nabízející komplexní výzkum dat. Tyto údaje potřebujete k překonání konkurence.",
"obraz": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/semrush-home-review.jpg",
"operační systém": "Webové",
"applicationCategory": "Online marketing, SEO"
},
"reviewRating": {
"@typ": "Hodnocení",
"ratingValue": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"bestRating": 5,
"nejhorší hodnocení": 0
},
"autor": {
"@typ": "Osoba",
"název": "Timothy Shim"
},
"reviewBody": "

Semrush je o tom, jak vám pomoci s marketingem vašeho webového obsahu, ale pokud jde o sadu funkcí, rozšiřuje se ještě dále. Získáte přístup k téměř jakémukoli nástroji, který potřebujete k boji s ostatními o nejlepší místo v žebříčku Google.

\ r \ n

Další informace:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Seznámení s SEMrush
 • \ r \ n

 • Co nabízí SEMrush?
 • \ r \ n

 • SEMrush ceny
 • \ r \ n

 • Pro koho je SEMrush?
 • \ r \ n

"
}

Co je SEMrush

SEMrush je výkonná a všestranná konkurenční zpravodajská sada pro online marketing, od SEO a PPC po výzkum sociálních médií a videoreklamy..

Seznámení s SEMrush

SEMrush je dnes jedním z největších jmen v oblasti SEO. Je to kompletní nástroj pro analýzu webových stránek které vám pomohou poskytnout informace, které potřebujete k vytvoření úspěšného webu. Mám na mysli informace, a to jak na vašem vlastním webu, tak i ve vaší konkurenci.

Optimalizací svého webu na základě údajů SEO budete schopni vytvářet klíčová slova a strategie, které přinesou provoz, který potřebujete k přežití.

Ovládací panel SEMrushVáš centrální nervový systém – ovládací panel

První věc, se kterou se setkáte v SEMRush, je ovládací panel zobrazující přehledovou obrazovku. Odtud, můžete zobrazit provoz na webu a klíčová slova a přístup do dalších sekcí. To mě přivádí k první hlavní položce, kterou SEMrush pokrývá, což jsou informace.

Co nabízí SEMrush

SEMrush vám nabízí komplexní informace o vašem webu i konkurenci.

Prostřednictvím SEMrush můžete získat komplexní informace nejen o vašem vlastním webu, ale o jakémkoli jiném existujícím webu – včetně vaší konkurence.

Dostanete příležitost naučit se klíčová slova, kde jsou seřazená, jaký objem provozu každé klíčové slovo a dokonce i náklady na nákup různých klíčových slov prostřednictvím Google.

Kromě toho je výkonnou funkcí, kterou SEMrush nabízí, výzkum klíčových slov. Než na svůj web vytvoříte jakýkoli obsah, podívejte se na SEMrush a budete moci zjistit, jak horké je toto klíčové slovo. To znamená, jak populární je, jak obtížné bude hodnotit klíčové slovo a dokonce vidět, jak se daří ostatním ve stejném úsilí..

SEMrush - Znalost zpětných odkazů na vašich stránkách je důležitou součástí vaší strategie SEOZnalost zpětných odkazů na vaše stránky je důležitou součástí vaší strategie SEO

Pokud jde o hodnocení klíčových slov, je také důležité sledovat vaši vlastní pozici. Jedná se o probíhající úkol a lze jej automatizovat pomocí SEMrush. Stačí jen nastavit parametry a budete dostávat pravidelné zprávy ze systému.

Poslední klíčovou oblastí, na kterou je třeba upozornit, je, že SEMrush držel krok s časy a jasně se odlišoval tím, že věděl, co Google dělá, pokud jde o mobilní provoz. Jedná se o relativně novější dimenzi, kterou mnoho lidí stále ignoruje, a to i při výbuchu provozu založeného na smartphonu.

Umožníte-li porovnat analytické funkce stolních počítačů a mobilních, budete moci přistupovat ke klíčovým slovům na dvojí frontě. Optimalizujte obojí a budete připraveni na úspěch.

SEMrush Pricing

SEMrush plány a cenyNení to levné, ale je to cena, kterou si můžete dovolit neplatit?

SEMrush nabízí 3 typy plánů,

 • Pro – začíná od 99,95 $ měsíčně
 • Guru – začíná od 199,95 $ měsíčně
 • Obchod – začíná od $ 399,95 za měsíc

Kromě analytických funkcí mají uživatelé Guru a Business přístup ke starším databázovým informacím.

V současné době používá SEMrush přes 1 milion lidí. Můžete to zkusit, protože získáte 7denní zkušební verzi nástroje zdarma.

Závěr

Osobně zjišťuji, že SEMrush je děsivě mocný nástroj, který by měly používat všechny firmy závislé na webu. Existují znalostní báze v SEO, existují návody, existují dokonce i odborníci, kteří vám mohou práci udělat za vás. Ale SEMrush je čistá síla na dosah ruky a tuto práci příliš nekomplikuje.

Jediným nepatrným technickým problémem je spor. SEMrush začíná na úrovni 99,95 USD měsíčně ve své nejzákladnější cenové hladině. Na druhé straně této mince je však naprostá síla toho, co nabízí. Osobně by moje otázka zněla – můžete si dovolit NEPLATIT tuto cenu?

Začínáme: Získejte 7denní bezplatnou zkušební verzi

Zveřejnění FTC: BuildThis dostává poplatky za doporučení od nástrojů uvedených na tomto webu. Názory však vycházejí z našich zkušeností a ne z toho, kolik platí. Zaměřujeme se na pomoc malým podnikům a jednotlivcům při vytváření webových stránek jako firmy. Podpořte prosím naši práci a dozvíte se více v našem zveřejňování výdělků.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map