Recenze FreshBooks: Cloudové účetnictví nabité funkcemi

Jako majitel malé firmy mám pocit, že nástroje jako FreshBooks nabízejí tolik potřebnou životnost pro mnoho lidí. I když se může zdát, že základní účetnictví a fakturaci lze provádět samostatně, za cenu začínající FreshBooks – proč se obtěžovat ručně?


Přesto, stejně jako u jakéhokoli jiného nástroje, existují výhody a nevýhody, takže se pojďme hlouběji ponořit do FreshBooků, abychom zjistili, co to skutečně přináší do tabulky, kromě pouhých čísel.

Shrnutí recenze čerstvé knihy

Online účetní nástroj nabitý funkcemi pro téměř všechny velké i malé firmy

Název: FreshBooks

Popis: FreshBooks je další z řady účetních systémů založených na cloudu, jejichž cílem je nahradit tradiční metody účetnictví. Jeho pohodlí a výkon z něj činí mimořádně atraktivní nabídku pro moderní podniky, které chtějí automatizací snížit režii a počet zaměstnanců.

Operační systém: Webové

Kategorie aplikace: Účetní software

 • Snadnost použití

 • Funkce

 • Přesnost & Spolehlivost

 • Hodnota za peníze

 • Zákaznická podpora

Celkově

4.6

souhrn

FreshBooks je velmi čistě navržený a přesto nabitý funkcemi cloudového účetního nástroje. Přestože je určen pro účetnictví, díky jeho zjednodušenému uživatelskému rozhraní a jasným kategorizacím je snadno použitelný téměř kdokoli.

Mohu snadno říci, že je to použitelné širokým publikem uživatelů a že se snadno vejde do podniků malých a středních rozměrů. Máte-li zájem, mohou dokonce vytvořit vlastní plány pro větší společnosti na vyžádání.

Další informace

 • FreshBooks plány a ceny
 • Funkce, díky nimž FreshBooks vynikají
 • Verdikt: Je pro vás FreshBooks?

Klady

 • Vynikající proces na palubě
 • Jednoduché GUI-řízené rozhraní
 • Řešení typu end-to-end
 • Vysoký stupeň automatizace
 • Vysoce kompatibilní systém
 • Integruje se dobře s bankovními účty
 • Rozsáhlý počet doplňků
 • Živá podpora zákazníků

Nevýhody

 • Může se stát rychle drahý
 • Způsob zasílání faktur
 • Členové týmu stojí navíc
 • Plány a ceny
 • Vyzkoušejte FreshBooks zdarma

{
"@kontext": "http://schema.org",
"@typ": "Posouzení",
"itemReviewed": {
"@typ": "SoftwareApplication",
"název": "FreshBooks",
"popis": "FreshBooks je další z řady účetních systémů založených na cloudu, jejichž cílem je nahradit tradiční metody účetnictví. Jeho pohodlí a výkon z něj činí mimořádně atraktivní nabídku pro moderní podniky, které chtějí automatizací snížit režii a počet zaměstnanců.",
"obraz": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/freshbooks-review-home.jpg",
"operační systém": "Webové",
"applicationCategory": "Účetní software"
},
"reviewRating": {
"@typ": "Hodnocení",
"ratingValue": 4.5999999999999996447286321199499070644378662109375,
"bestRating": 5,
"nejhorší hodnocení": 0
},
"autor": {
"@typ": "Osoba",
"název": "Timothy Shim"
},
"reviewBody": "

FreshBooks je velmi čistě navržený a přesto nabitý funkcemi cloudového účetního nástroje. Přestože je určen pro účetnictví, díky jeho zjednodušenému uživatelskému rozhraní a jasným kategorizacím je snadno použitelný téměř kdokoli.

\ r \ n

Mohu snadno říci, že je to použitelné širokým publikem uživatelů a že se snadno vejde do podniků malých a středních rozměrů. Máte-li zájem, mohou dokonce vytvořit vlastní plány pro větší společnosti na vyžádání.

\ r \ n

Další informace

\ r \ n

  \ r \ n
 • FreshBooks plány a ceny
 • \ r \ n

 • Funkce, díky nimž FreshBooks vynikají
 • \ r \ n

 • Verdikt: Je pro vás FreshBooks?
 • \ r \ n

"
}

Pros: Co se mi na FreshBooks líbilo

1. Vynikající proces na palubě

Proces nastupování je jednoduchýOnboarding je stejně jednoduchý jako 1, 2, 3.

Když se poprvé zaregistrujete u FreshBooks, první věcí, kterou si všimnete, je bezproblémový zážitek. Když jim pošlete svůj e-mail, musíte jej ověřit a odtud jste okamžitě přivedeni do jejich procesu na palubě.

Odpověď na řadu otázek vám pomůže se založením účtu a připravením k použití. To pomáhá FreshBookům stanovit základní základy, jako je měna, ve které obchodujete, jaké části systému budete používat (fakturace, účetnictví atd.) Nebo dokonce základní rozvržení formulářů.

Tento zážitek je osvěžující a nemáte pocit, jako by vám byl položen spoustu otázek, aniž by byl v dohledu žádný konečný cíl. To je určitě tok, kterým chce nový uživatel projít.

2. Jednoduché, GUI-řízené rozhraní

FreshBooks má přátelské a snadno čitelné rozložení.Jak vidíte, rozložení je přátelské a snadno čitelné.

Pokud jste vůbec něco jako já a otřásáte se, když je zmíněno slovo „účetnictví“, pak je to další pozitivní bod ve prospěch FreshBook. Celé rozhraní je samozřejmě velmi jednoduché a přímočaré.

Nejlepší ze všeho je, že je navržen tak, aby lidem ulehčil. Namísto strohý, nevýrazný pohled, že většina účetnictví software je známý pro, FreshBooks přebírá, dobře, svěží design. Jeho pastelové barvy a snadno čitelné typy a velikosti písma jsou uživatelsky přívětivé.

3. Řešení koncových účtů

Pro mnoho nových majitelů firem může být účetnictví výzvou, i když jste v něm měli krátké zkušenosti. Naštěstí to lze rozdělit do samostatných oblastí, které spolu nějakým způsobem souvisejí.

Co FreshBooks dělá, je pomoci uživatelům vidět zřetelně oblasti, na kterých musí pracovat, pak provede automatizaci back-end. To pomáhá uživatelům udržovat věci jednoduché a zároveň poskytovat komplexní účetní balíček.

4. Vysoký stupeň automatizace

Díky tomu, že jde o systém orientovaný na služby, FreshBooks pomáhá s automatizací mnohem více, než si myslíte. Zvažte například použití jednoho z jeho fakturačních formulářů. To vám umožní fakturovat klientům a vše, co musíte udělat, je vyplnit řádkové položky.

FreshBooks sčítají vše, pomohou vám poslat fakturu, udržet počet pohledávek atd. Na výdajové straně je to v podstatě to samé. Vyplňte řádkové položky a nahrajte potřebnou dokumentaci, například příjmy. Vše ostatní je pro vás automaticky sledováno.

Na konci dne, abyste získali přehled o tom, co se děje s finančními prostředky vaší společnosti, vše, co musíte udělat, je přejít do sekce Přehledy a vybrat, co chcete zobrazit.

5. FreshBooks je vysoce kompatibilní systém

V obchodních financích je jedním z nejobávanějších slov dodržování předpisů. Díky složitosti podnikání a vlády je velká část obou cílů věnována zajištění toho, aby bylo vše legitimní – což znamená dodržování.

Budete rádi, když víte, že FreshBooks je vytvořen tak, aby vyhovoval mnoha předpisům včetně Daňové digitální (MTD), PCI, PSD2, GDPR, a více. To znamená, že bez ohledu na to, ve které zemi se nacházíte, budete v pořádku pomocí FreshBooků ke správě svých účtů.

6. Dobře se integruje s bankovními účty

FreshBooks se dobře integruje s bankovními účty.Přidání bankovního účtu je stejně snadné jako vyhledávání a výběr.

Snad jednou z nejlepších funkcí FreshBooks je to, že se může připojit přímo k vašemu firemnímu bankovnímu účtu. Díky tomu je mnohem jednodušší ověřit (a také automatizovat) většinu svých účtů samostatně.

Když přijde nebo vyjde hotovost, nebudete muset trávit čas aktualizací. To se opět vrací k jeho automatizaci – což může udělat mnoho cloudových služeb. Není však mnoho, které by se dokázaly integrovat s tak velkým počtem finančních institucí.

Jako dobrý příklad toho jsem se pokusil přidat malajský bankovní účet (z tuzemské banky) a byl jsem překvapen, že jej vlastně měli ve své databázi.

7. Rozsáhlý počet doplňků

Rozsáhlý počet doplňkůFreshBooks vám umožňuje propojit a synchronizovat informace na různých platformách.

Pokud jste někdy použili jakékoli webové služby, zjistíte, že mnoho z nich nabízí „základní službu“ spolu s integračními funkcemi, které pomáhají rozšířit funkčnost. FreshBooks to také dělá a můžete přidat na spoustu dalších funkcí.

Jako představu o tom, jak to funguje, můžete přidat možnost přijímat platby kreditními kartami, nastavovat a plánovat schůzky a mnoho dalšího. Vše, co musíte udělat, je najít ten správný doplněk ze 100 nebo tak, jak nabízí FreshBooks.

Je to snadné a může se ukázat jako velmi užitečné při řešení vašich obchodních potřeb.

8. Živá podpora zákazníků

Protože FreshBooks je služba založená na cloudu, mají centrální kontrolu nad mnoha věcmi. To jim umožňuje nabízet velmi efektivní služby zákazníkům, podobně jako jiné produkty založené na cloudu. Můžete například začít číst jejich databázi znalostí o pomoc.

Pokud to nefunguje, klikněte na ikonu chatu přímo z účtu FreshBooks a můžete vyvolat nabídku živého chatu. Požádejte o pomoc a obdržíte! I když je pravda, že to může nějakou dobu trvat v závislosti na zátěži jejich zákazníků, nakonec se můžete promluvit s někým, kdo vám může přímo pomoci.

Nevýhody: Co se mi nelíbilo na FreshBooks

1. Může rychle být drahý

S tak velkým seznamem funkcí a věcí, které se mi na něm líbí, není divu, že FreshBooks stojí za cenu. Porovnal jsem je s několika dalšími cloudovými účetními aplikacemi a zdá se, že jsou trochu na špičkové úrovni.

S růstem vaší firmy se to zhoršuje exponenciálně, protože jejich ceny jsou založeny na počtu fakturovatelných klientů. Mám pocit, že to není docela spravedlivý způsob, jak s věcmi nakládat, protože ne všechny firmy pracují stejným způsobem.

Můžete například provozovat firmu, která potřebuje neustálý tok nových klientů. Tímto opatřením budete propouštět jejich plán Lite lehkou rychlostí, protože umožňuje pouze 5 fakturovatelných klientů.

Na druhé straně, některé podniky prosperují na opakovaných zákaznících a to jsou ti, kteří získají maximální užitek. Ve skutečnosti by někteří mohli dokonce na pobřeží podle plánu Lite pro věky, aniž by museli upgradovat.

2. Způsob odeslání faktury

Příklad faktury FreshBooks.Lidé se dnes v dnešní době jednoduše smějí klikat na odkazy.

Z nějakého důvodu odeslání faktury v FreshBooks fakturu fakticky neodesílá. To znamená, že váš e-mail je odesílán z FreshBooks vašemu klientovi – sděluje jim, že má fakturu připravenou k prohlížení.

Ačkoli to není nejhorší způsob, jak dělat věci, vidím, že někteří klienti se smějí klikat na odkazy, které přicházejí v e-mailu. Kybernetická bezpečnost je v těchto dnech skutečnou bolestí a nechcete své klienty zavolat, abyste je ujistili, že je v pořádku kliknout na tento odkaz.!

3. Členové týmu stojí zvlášť

Většina online účetních plánů bude mít příspěvek pro hlavního uživatele a nejméně jednoho účetního. To alespoň umožňuje vlastníkovi firmy a osobě pověřené správou financí přístup do systému.

Ano, můžete to udělat také v FreshBooks, ale buďte připraveni zaplatit navíc. Cena, kterou zaplatíte při registraci, je pouze pro vás. Členem týmu je kdokoli jiný, komu chcete dát přístup ke svým účtům, a stojí dalších 10 $ měsíčně.

Plány a ceny FreshBooks

Cenová struktura v FreshBooks je velmi jasná. Téměř všechny důležité základní funkce jsou součástí všech plánů, s několika dalšími výhodami, které přicházejí spolu s dražšími plány. Lite začíná od $ 15 za měsíc, a to se táhne až k Premium na 50 $ za měsíc. K dispozici je také možnost vytvořit vlastní plán.

Funkce
Lite
Plus
Pojistné
Účtovatelní klienti550500
Cuztomizované fakturyNeomezenýNeomezenýNeomezený
Výdaje na výdajeNeomezenýNeomezenýNeomezený
NávrhyNeNeomezenýNeomezený
Automatizovaný bankovní importAnoAnoAno
Přehledy účtů s dvojím zápisemNeAnoAno
Zadržení klientaNeAnoAno
Automatické připomenutí pozdních platebNeAnoAno
Pokročilé platbyNe20 $ / měsíc20 $ / měsíc
Členové týmu10 $ na osobu10 $ na osobu10 $ na osobu
Cena$ 15 / mo$ 25 / mo50 $ / měsíc

*Poznámka: FreshBooks má slevu až 70%. Nejvyšší přesnost stanovení cen naleznete na oficiálních webových stránkách: https://www.freshbooks.com/

Pokud plánujete používat FreshBooks na dlouhou dobu, zvolíte-li platit ročně, získáte trochu slevu. To představuje asi 10% slevu z toho, co by bylo vaše původní ceny – samozřejmě vše zaplaceno předem.

Nejdůležitější věcí, které je třeba pochopit o cenách FreshBooks, je to, že každý plán stanoví počet fakturovatelných klientů, které můžete pomocí systému spravovat. To znamená, že i když účtujete každému zákazníkovi 20 úskalí, budete muset upgradovat z plánu Lite na Plus.

To je něco, co byste měli brát vážně, protože to, kolik zaplatíte, bude do značné míry záviset na tom, jak vaše firma funguje.

Verdikt: Je pro mě FreshBooks?

Je čas na brutální upřímnost. FreshBooks je zdaleka jeden z nejlepších účetních nástrojů založených na cloudu, se kterými jsem se po dlouhou dobu setkal. Je navržen a funguje velmi dobře pro malé podniky, jako je moje.

Bohužel je to těžké zavolat, protože jejich ceny jsou také relativně vysoké. Cítím také způsob, jakým účtují na základě fakturovatelných klientů, je trochu obtížné polykat pilulku, zejména s plánem Lite umožňujícím pouze 5 zákazníkům.

Pro koho je FreshBooks určena?

Vyzkoušejte FreshBooks zdarma. Můžete mít neomezený přístup k FreshBooks po dobu 30 dnů.Vyzkoušejte FreshBooks zdarma. Můžete mít neomezený přístup k FreshBooks po dobu 30 dnů. (návštěva)

Takže i když FreshBooks pro mě nemusí být, vidím snadno malé a střední podniky, které z tohoto systému těží. To platí zejména s ohledem na jejich širokou škálu kompatibility s bankami a vysokou míru souladu.

Vyzkoušejte zdarma: Navštivte FreshBooks online

Zveřejnění: BuildThis dostává poplatky za doporučení z nástrojů uvedených na tomto webu. Názory však vycházejí z našich zkušeností a ne z toho, kolik platí. Zaměřujeme se na pomoc malým podnikům a jednotlivcům při vytváření webových stránek jako firmy. Podpořte prosím naši práci a dozvíte se více v našem zveřejňování výdělků.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map