Recenze Canva: Nejlepší grafický nástroj pro nekvalifikované uživatele

Co je Canva?

Canva je další bezplatný online grafický nástroj, který se velmi snadno používá a nabízí velké množství šablon, které vám mohou pomoci. Měl by to být rychlý a snadný způsob vytváření vizuálů a pomoci těm, kteří nejsou v kouzlu grafického designu.


Registraci Canvy je snadné a rychléRegistrace je rychlá a snadná (návštěva).

Shrnutí recenze Canva

Freemium Online Graphics Tool pro nekvalifikované uživatele

Název: Canva

Popis: Canva je skvělé vytvářet jednoduché vizuální prvky. Často pomáhá těm, kteří nejsou v oboru kouzla grafického designu.

Operační systém: Webové

Kategorie aplikace: Grafický design, software

 • Snadnost použití

 • Šablony & Vzory

 • Funkce

 • Hodnota za peníze

 • Zákaznická podpora

Celkově

4.5

souhrn

Canva se snadno používá díky velmi intuitivnímu rozhraní drag-and-drop. Také se nemusíte starat o začátek od nuly, i když to můžete udělat, pokud chcete. Existuje spousta šablon, ze kterých si můžete vybrat, abyste mohli pracovat s více kategoriemi. Patří sem infografiky, plakáty a dokonce i vizitky.

Další informace:

 • Je Canva opravdu zdarma?
 • Moje zkušenost s Canvou
 • Pro koho je Canva určen?

Klady

 • Předplatné model Freemium
 • Velmi snadné použití
 • Integrovaný s bankou s fotografickými obrázky

Nevýhody

 • Omezená funkčnost
 • Vyzkoušejte Canva zdarma
 • Viz Úžasné šablony Canva

{
"@kontext": "http://schema.org",
"@typ": "Posouzení",
"itemReviewed": {
"@typ": "SoftwareApplication",
"název": "Canva",
"popis": "Canva je skvělé vytvářet jednoduché vizuální prvky. Často pomáhá těm, kteří nejsou v oboru kouzla grafického designu.",
"obraz": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/canva-review-home.jpg",
"operační systém": "Webové",
"applicationCategory": "Grafický design, software"
},
"reviewRating": {
"@typ": "Hodnocení",
"ratingValue": 4.5,
"bestRating": 5,
"nejhorší hodnocení": 0
},
"autor": {
"@typ": "Osoba",
"název": "Timothy Shim"
},
"reviewBody": "

Canva se snadno používá díky velmi intuitivnímu rozhraní drag-and-drop. Také se nemusíte starat o začátek od nuly, i když to můžete udělat, pokud chcete. Existuje spousta šablon, ze kterých si můžete vybrat, abyste mohli pracovat s více kategoriemi. Patří sem infografiky, plakáty a dokonce i vizitky.

\ r \ n

Další informace:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Je Canva opravdu zdarma?
 • \ r \ n

 • Moje zkušenost s Canvou
 • \ r \ n

 • Pro koho je Canva určen?
 • \ r \ n

"
}

Seznámení s Canvou

Obecný tok Canvy je v současné době téměř stejný jako ve své kategorii online. Přihlásíte se (buď pomocí Google+ nebo e-mailovou adresou) a poté sledujete strouhanku. Canva vás vyzve, abyste vybrali, jaký typ grafiky se pokoušíte vytvořit, a navrhl pro vás různé vizuální šablony.

Používání Canvy je velmi snadné, dokonce snadnější než aplikace Microsoft Paint.

Jakmile vyberete požadované rozvržení a šablonu, pak dojde k přizpůsobení. Vše je drag and drop a text lze upravovat podobně jako textová pole v jakémkoli jiném grafickém designu. Přiznám se, že je velmi snadné používat.

Z knihovny Canva si můžete vybrat mnoho rozvrženíExistuje mnoho rozvržení, z nichž si můžete vybrat (více šablon).

Je Canva zdarma?

Zde přichází mírný rozdíl mezi bezplatnými a platícími uživateli.

1 000 000 obrázků je pro placené účty. Bezplatné účty jsou omezenější1 000 000 obrázků je pro placené účty. Bezplatné účty jsou omezenější.

Pro ty, kteří používají bezplatnou verzi, má Canva k dispozici o něco méně omezené šablony, z nichž si můžete vybrat, a svůj tým pro spolupráci omezit na 10 členů. Ještě důležitější je, že vám nenabízí vůbec žádné obrázky. Všechny obrázky, které chcete použít, musí být vlastní nebo licencované, abyste je mohli používat. To vám však prodá obrázky za 1 USD za kus.

Ti, kteří se rozhodnou pro placený účet Pro, získají týmový účet s 30 členy a přístup k údajům, které Canva tvrdí, je databáze 300 000 obrázků. Může vám také pomoci změnit velikost návrhů. Mezi další přednosti patří přijímání vlastních písem, barevných palet a schopnost ukládat šablony.

Ach ano, s 9,95 $ / uživatel / měsíc pro Canva Pro získáte také prioritní podporu.

Moje zkušenost s Canvou

Vzhledem k tomu, že Canva nabízí možnost vytváření brožur, byl jsem zvědavý a vyzkoušel jsem to. Zajímalo mě, protože tisk brožur často vyžaduje soubory s vyšším rozlišením, aby se po tisku pěkně ukázalo. Bylo dobré poznamenat, že jakmile jsem otestoval šablonu brožury, systém nabízí možnost stáhnout soubor jako tisknutelný PDF.

V Canvě je podporována tisk brožurExistuje podpora pro tisk brožur (viz další informace o práci společnosti Canva).

Ověřil jsem si to s mým návrhářským přítelem a souhlasil s tím, že brožura byla zjednodušená (nakonec je designérem), ale určitě použitelná v tisku. Toto je kritický bod, který je třeba poznamenat pro ty, kteří uvažují o použití Canvy jako obchodního nástroje.

Kromě stahování kopií hotového návrhu je můžete také sdílet přímo na Twitteru nebo Facebooku. Můžete také poslat e-mail lidem z tohoto nástroje a pozvat je ke spolupráci při navrhování toho, na čem pracujete.

Závěr

Několik lidí, se kterými jsem se přihlásil a mluvil s Canvou, mi dalo docela zajímavou perspektivu. Jedním z nich je učitelka a zmínila se, že je skvělé použít k vytváření jednoduchých vizuálů, které dětem pomohou učit. Můj designérský přítel na druhou stranu o tom neměl nic velkého, kromě jedné věci – že nespotřebovával obrovské zdroje, které Photoshop dělá.

Z mé strany jsem po většinu své profesní kariéry byl buď spisovatelem, nebo editorem, a mám docela zkušenosti s rozvržením a grafikou, i když je nevyrábím sám. Z tohoto důvodu jsem se rychle nudil, že jsem běžel v malých kruzích s Canvou.

I když je to velmi snadné použití, zjistil jsem, že pro typ výstupu, který bych vyžadoval v tisku, se to ukázalo být příliš zjednodušující. Na druhé straně je to skvělé pro vytváření okamžitých vizuálů, pokud vám nebude vadit, že budete sdílet šablony s asi tisíci dalšími lidmi.

Mám pocit, že to je něco, co by bylo užitečné z hlediska malého podnikání nebo z osobního hlediska, pravděpodobně první z nich více než druhé.

Vyzkoušejte zdarma: Navštivte Canva online

Zveřejnění FTC: BuildThis dostává poplatky za doporučení od nástrojů uvedených na tomto webu. Názory však vycházejí z našich zkušeností a ne z toho, kolik platí. Zaměřujeme se na pomoc malým podnikům a jednotlivcům při vytváření webových stránek jako firmy. Podpořte prosím naši práci a dozvíte se více v našem zveřejňování výdělků.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map