BigCommerce vs Shopify: Porovnání cen a funkcí

Každá platforma eCommerce je vytvořena na rozdíl od další. Na úrovni vašich zkušeností a pohodlí online budete možná potřebovat možnost, která může upravit kódování, nebo ten, který je připraven ke spuštění přímo z krabice. Shopify a BigCommerce patří mezi dvě nejdůležitější volby pro vývojovou platformu eCommerce.


Více než 1 milion obchodů používá k vytvoření svých stránek Shopify; zatímco BigCommerce drží čtvrté místo v kategorii Top 1 milion webů v hostovaném řešení podle statistiky od BuiltWith.

Pokud jste někdo, kdo má malý podnik, může Shopify vypadat přitažlivěji, ale pokud máte také dlouhodobé plány růstu, může být BigCommerce užitečnější – podívejme se na obě platformy a porovnejte jejich funkce a výhody.

Rychlý skok

Porovnejte Shopify a BigCommerce v:

 • Uložte vzory šablon
 • Tvůrce online obchodu
 • Zákaznická podpora
 • Fond talentů
 • Výběr aplikací
 • Popularita
 • Ceny

Jak funguje BigCommerce a Shopify?

Shopify a BigCommerce jsou platformy elektronického obchodování, které vám umožňují online prodávat produkty (fyzické nebo digitální). Oba stavitelé internetového obchodu pracují ve webovém prohlížeči, což znamená, že neexistuje žádný software ke stažení do počítače nebo webhosting, který by bylo možné zakoupit, můžete svůj obchod udržovat odkudkoli na světě, pokud máte připojení k internetu..

Editor obchodu BigCommerce a Shopify

Ústředním konceptem obou stavitelů je to, že je může kdokoli využít k vytvoření internetového obchodu bez nutnosti kódování nebo navrhování čehokoli – vyberete šablonu z nabízeného výběru, nahrajete produkty, které chcete prodat, opravit svůj proces a jste, Teoreticky je dobré jít.

Shopify editor obchoduEditor obchodů Shopify – v části s motivem vlevo je místo, kde můžete upravit nastavení motivu. Pro každou jinou stránku máte jinou sekci motivu, kde můžete upravit obsah a rozvržení.
Editor obchodu BigCommerceEditor obchodu BigCommerce – Vlevo je hlavní navigační lišta pro nastavení motivu. Většinu návrhu obchodu můžete dokončit pomocí této části nastavení.

Je však užitečné říci, že i když se nemusíte najímat Služby elektronického rozvoje při vývoji obchodu BigCommerce nebo Shopify je však dobrý nápad o designu spolu s jednotlivými profesionálně pořízenými obrázky zásadní, a to bez ohledu na platformu, kterou si nakonec vyberete.

BigCommerce i Shopify jsou nástroje SaaS (software jako služba). To znamená, že jejich používání je spojeno s náklady, které mohou být roční nebo měsíční.

BigCommerce vs Shopify: Jakou platformu elektronického obchodování byste si měli vybrat?

Nyní porovnejme Shopify a BigCommerce – která z nich je lepší platformou, když se podíváme na a porovnáme jejich design obchodu, nástroje elektronického obchodu, zákaznickou podporu, profesionální trh, aplikace a ceny..

1. Která platforma má lepší šablony obchodů?

Vzhledem k tomu, že se lidé rychle hodnotí, má atraktivní výkladní skříň zásadní význam, protože dává vašemu online obchodu důvěryhodnost.

Nakupujte motivy výkladní skříně

V tomto případě má Shopify témata, která jsou možná některými z přitažlivějších témat výkladu na trhu. Jsou profesionální, elegantní, moderní a svěží. Jedním z hlavních důvodů, proč stojí za to, že položky ve službě Shopify vypadají tak skvěle, je skutečnost, že využívají autonomní návrháře k vývoji návrhů..

Shopify téma - BoundlessShopify téma – Boundless
Shopify téma - výchozí debutShopify téma – výchozí debut

Takže zatímco Shopify vytváří platformu nebo nástroj, nechávají profesionální designéry dělat své plány. To také znamená, že zatímco dostanete některá témata zdarma, mnoho z nich je prémiové, které si můžete koupit od 100 do 180 $.

Prohlédněte si další šablony internetového obchodu od Shopify

Témata výkladní skříně BigCommerce

Na druhou stranu se BigCommerce v poslední době hodně zlepšil, protože se více zaměřuje na rozvoj profesionálních a atraktivních prodejen pro své zákazníky. Dříve byla špatná kvalita jejich návrhů nevýhodou, ale začínají dohonovat témata Shopify. BigCommerce vám také nabízí bezplatná a prémiová témata, která se pohybují od 145 do 235 $.

Téma Bigcommerce - Cornerstone BoldTéma Bigcommerce – Cornerstone Bold
Téma BigCommerce - Fortune HighlightTéma BigCommerce – Fortune Highlight

Služba Shopify i BigCommerce vám nabízí bezplatná témata a placená témata, která reagují na mobily. Shopify vám nabízí 10 bezplatných a 62 prémiových čísel, zatímco BigCommerce vám nabízí 10 bezplatných a 127 prémiových témat.

Zobrazit další šablony internetového obchodu od společnosti BigCommerce

Verdikt: Shopify vyhrává

Ačkoli BigCommerce má více témat ve srovnání s Shopify, design motivu způsobí, že Shopify je výše. Témata Shopify jsou vysoce přizpůsobitelná. S jedinečnou sadou možností můžete přizpůsobit své téma sadou parametrů.

2. Která platforma nabízí lepší stavitele obchodů?

Nakupujte tvůrce obchodu

Služba Shopify vám poskytuje všechny základní nástroje k vytvoření fungujícího internetového obchodu. Vyspělé nástroje, jako jsou recenze produktů, seznam přání zákazníků, návrhy produktů atd., Však budete muset do obchodu přidat prostřednictvím obchodu App Store. Některé nástroje jsou zdarma a některé jsou placené a tyto nástroje jsou placeny, protože je vytvářejí externí vývojáři.

Shopify vyzývá vývojáře, aby své nástroje sloučili do platformy, aby jejich klienti mohli tyto nástroje používat i bez provedení práce s kódem. Takže peníze navíc, které platíte, většinou patří těmto externím vývojářům. Ne všechny tyto nástroje jsou nezbytné, ale pokud chcete svůj obchod rozšířit, možná je budete potřebovat.

Tvůrce obchodu Shopify – to je místo, kde spravujete a sledujete svůj internetový obchod. Z výše uvedeného zkušebního obchodu můžete vidět, Shopify přichází se seznamem funkcí, kde můžete svůj internetový obchod rychle spustit.

Tvůrce obchodu BigCommerce

BigCommerce možný má jeden z nejvíce vyčerpávajících sbírky nástrojů mezi všemi předními tvůrci webových stránek pro eCommerce obchod. Nabízejí vám z krabice nástroje, které jsou již přidány do jejich měsíčního plánu.

Pokud potřebujete více nástrojů, najdete v obchodě App Store BigCommerce ty pokročilé nástroje od externích vývojářů – například Shopify. To je užitečné, protože nevíte, jaké další nástroje budete potřebovat, jakmile se vaše firma rozjede.

Tvůrce obchodu BigCommerceBigCommerce store Builder – Máte přístup k většině funkcí BigCommerce, i když jste na zkušebním plánu. Kliknutím na každou sekci přejdete o další krok do nastavení.

Verdikt: Tie

To záleží na tom, jak chcete, aby vaše firma rostla. Oba stavitelé stránek mají nástroje, které jsou užitečné v různých fázích podnikání, takže rozsudek je zde trochu zmatený..

3. Kdo má lepší zákaznickou podporu?

BigCommerce i Shopify vám nabízejí nepřetržitou zákaznickou podporu prostřednictvím různých kanálů – živého chatu, telefonu a e-mailu. V zásadě, pokud máte dotazy nebo problémy, dokonce i o půlnoci, můžete vždy využít technickou podporu obou platforem.

K dispozici je také komunitní fórum na Shopify a BigCommerce, kde můžete zveřejňovat dotazy a řešení pro ostatní uživatele. Tuto metodu můžete dokonce použít k oslovení jejich podpůrných týmů. Protože se jedná o veřejný kanál, doba odezvy od členů podpory je obvykle rychlejší.

nakupovat centrum nápovědyCentrum pomoci Shopify (návštěva)
Centrum nápovědy BigCommerce (návštěva)

Hlavní výhodou fóra je, že si můžete prohlédnout, co dělají ostatní zákazníci (vlastníci firmy jako vy), problémy nebo dotazy, které mají, a také některá užitečná řešení, která by mohli mít. Můžete dokonce vyzvednout užitečné tipy, pokud na takových fórech trávíte dost času.

Verdikt: Tie

I když je to kravata, více se k Shopify přikláním kvůli komunitě, kterou v průběhu let shromažďovala. Pro začátečníky může být Shopify tím lepším místem, kde začít, protože nabízí komplexní svépomocnou dokumentaci ve srovnání s BigCommerce. Řešení svých problémů jsem našel v jejich online centru nápovědy.

4. Kdo má větší fond talentů?

Shopify má pro vás k dispozici tržiště odborníků (volitelné). Tito odborníci vám mohou pomoci při převádění vašeho obchodu na jinou úroveň a zároveň vám dávají svobodu věnovat pozornost dalším funkcím vašeho podnikání. Mezi tyto profesionály patří vývojáři, návrháři, obchodníci, nastavení obchodu a fotografové. Shopify dokonce uvádí geograficky své odborníky, abyste si snadno najali pomoc.

Přestože stále můžete získat odborníky, kteří vám pomohou vytvořit svůj obchod na BigCommerce, odborníci jsou ve srovnání s Shopify méně. Je tedy nejmenší obtížnější najít toho správného odborníka na BigCommerce, zvláště pokud chcete někoho, kdo žije ve vašem okolí.

Shopify má větší skupinu odborníků a ekosystém vypadá vyspělejší.

Z tohoto pohledu vypadá ekosystém podpory Shopify vyspělejší, ale náborová pomoc není bezprostředním problémem, když stále začínáte. Nájem pomoc je jen něco, co je třeba zvážit, když se věci dost příliš na to postarat.

Verdikt: Shopify vyhrává

Vítěz jde do Shopify. Je prostě snazší najít odborníky na Shopify v jakékoli zemi než BigCommerce.

5. Která platforma obsahuje více aplikací, které můžete přidat?

Jak se vaše firma rozšiřuje, vestavěné funkce s největší pravděpodobností nemohou splnit vaše potřeby. Pro růst vašeho podnikání potřebujete více nástrojů. K dispozici jsou pokročilé nástroje z obchodu Appify Shopify i Bigcommerce, které rozšiřují funkčnost vašeho obchodu.

Nakupujte aplikace

Nakupujte aplikaci pro přepravuNakupujte aplikace pro přepravu a plnění

Služba Shopify, právě teď, nabízí ve vašem Obchodě více než 1500 aplikací. Tyto aplikace vám mohou pomoci při marketingu a prodeji, integraci sociálních médií, automatizaci nebo údržbě manažerských úkolů souvisejících s reportováním, účetnictvím, zákaznickou podporou, přepravou, plnění, inventářem atd..

BigCommerce Apps Market

Bigcommerce aplikaceTrh aplikací BigCommerce

Pokud jde o BigCommerce, existuje pouze 250 aplikací ve srovnání s Shopify 1500. To však neznamená, že BigCommerce je vůči Shopify druhořadý, protože BigCommerce již do svého základního plánu přidává mnoho nástrojů (jako jsou dodací listy v reálném čase, profesionální nástroje pro hlášení, hodnocení produktu a recenze atd.). Znamená to však, že ekosystém vývojářů v Shopify je rozsáhlejší než BigCommerce.

Jak bylo řečeno pro výše uvedený segment, mít více aplikací je užitečné, pokud uvažujete dlouhodobě.

Verdikt: Shopify vyhrává

Verdikt je zjevně opět Shopify. Vybírám Shopify nejen kvůli počtu aplikací, ale také k ekosystému velkých vývojářů, který vytvořil. Víte, že vždy existují vývojáři, aby vytvořili další potřebnou funkci.

6. Která platforma je populárnější?

Právě teď má Shopify více než 2,4 milionu uživatelů, včetně historických dat a zpracoval transakce v hodnotě vyšší než 41 miliard dolarů. Nabízejí více než 70 lákavých témat výkladní skříně, z nichž mají na výběr, mají 1500 aplikací a velkou komunitu. Pouze na těchto statistikách můžete vidět, že Shopify je více populární.

Pokud si pro vývojáře eCommerce vyzkoušíte službu Google Trends, vyhledá společnost Shopify ve vyhledávačích hodně lidí ve srovnání s BigCommerce..

Podle statistiky, BigCommerce zaznamenalo více než 159 000 zákazníků s historickými údaji a zpracovanými transakcemi v hodnotě 17 miliard dolarů. Nabízejí 130 témat a 250 aplikací a mají menší komunitu odborníků.

Tyto statistiky jsou založeny na extrémně vysokých úrovních a neznamená to, že Shopify je výhodnější než BigCommerce..

Verdikt: Shopify vyhrává

I když se to může zdát nespravedlivý verdikt, zvláště když BigCommerce měl pozdější start než Shopify, já si stále vyberu ten druhý, protože pokud jde o rozhodování, obvykle volíme více populární možnosti, správně?

7. BigCommerce vs Shopify: Ceny

V technickém průmyslu je normou, že pokaždé, když upgradujete na vyšší plán, získáte více zdrojů. Tato praxe platí také pro BigCommerce i Shopify. S vyšším tarifem získáte více vylepšených funkcí a nižší poplatek.

Stručný přehled obchodů

 • Základní Shopify – 29 $ / měsíc
 • Shopify – 79 $ / měsíc
 • Advance Shopify – 299 $ / měsíc
 • Shopify Lite – 9 $ / měsíc (prodávejte na sociálních médiích nebo na webových stránkách)
Nakupujte plány / ceny
Základní Shopify
Nakupujte
Rozšířené Shopify
Měsíční cena29 $ / měsíc79 $ / měsíc299 $ / měsíc
Účty zaměstnanců2515
produktyNeomezenýNeomezenýNeomezený
Poplatky za kreditní karty2,9% + 0,30 $2,6% + 0,30 $2,4% + 0,30 $
Transakční poplatky / brána třetí strany2%1%0,5%
Nakupujte platby0%0%0%
Více prodejních kanálůAnoAnoAno
Dárkové kartyAnoAno
Opuštěné zotavení vozíkuAnoAnoAno
Certifikát SSL zdarmaAnoAnoAno
Nakupujte POS aplikaciAnoAnoAno
Analýza podvodůAnoAnoAno
Profesionální zprávyAnoAno
24/7 podporaAnoAnoAno

Navštivte Shopify

Stručný přehled BigCommerce

 • Standardní – 29,95 $ / měsíc
 • Plus – 79,95 $ / měsíc
 • Pro – 249,95 $ / mo
BigCommerce plány / ceny
Standard
Plus
Pro
Měsíční cena29,95 $ / měsíc79,95 $ / měsíc249,95 $ / měsíc
Účty zaměstnancůNeomezenýNeomezenýNeomezený
produktyNeomezenýNeomezenýNeomezený
Hranice prodeje za rokAž 50 $Až 150 $Až 400 $
Poplatky za kreditní karty2,9% + 0,30 $2,5% + 0,30 $2,2% + 0,30 $
Žádné transakční poplatky0%0%0%
Více prodejních kanálůAnoAnoAno
Nákupy GoogleAnoAnoAno
Dárkové kartyAnoAnoAno
Opuštěný spořič košíkuAnoAno
Zdarma HTTP a dedikovaný SSLAnoAnoAno
Skupiny zákazníků a segmentaceAnoAnoAno
Profesionální nástroje pro podávání zprávAnoAnoAno
24/7 podporaAnoAnoAno

Navštivte BigCommerce

Jedna věc, kterou stojí za zmínku, BigCommerce vám neúčtuje žádné transakce napříč všemi plány. Což znamená, že nebudete muset platit poplatek nebo provizi BigCommerce, když váš zákazník platí prostřednictvím PayPal. Na druhou stranu, pokud chcete v Shopify 0% transakční poplatek, musíte použít platbu Shopify.

Verdikt: Shopify vyhrává

Přestože oba obsahovaly cenové body, které lze upravit podle rozpočtů, dávám přednost Shopify zde. Pokud jde o hodnotu za peníze, získáte více ze služby Shopify za stejnou částku zaplacených peněz.

BigCommerce vs Shopify: Což je pro vás to pravé?

Služba Shopify vám poskytne přitažlivější témata, která jsou připravena pro mobilní zařízení. Mají také velký obchod s aplikacemi, který můžete použít ke zlepšení funkčnosti vašeho obchodu, a mají více odborníků v komunitě než kdekoli jinde. Placení uživatelé Shopify jsou 15x více než uživatelé BigCommerce, což říká, že jsou populárnější. Je také zřejmé, že pokud si vyberete Shopify, více vývojářů aplikací, tvůrců motivů a profesionálů, kteří vám pomohou, vám pomůže.

Nástroje z BigCommerce jsou o něco vyčerpávající než Shopify. Přestože BigCommerce má vynikající sbírku témat, design Shopify je lepší. Ne všechna témata z BigCommerce jsou také připravena pro mobilní zařízení. V obchodě s aplikacemi BigCommerce si můžete vybrat 250 aplikací a má omezený okruh odborníků. Přestože mají méně uživatelů, je důležité si všimnout, že Shopify začal dříve (2004) než BigCommerce (2009). Celkově si uvědomujeme, že Shopify rozšiřuje svou uživatelskou základnu rychleji než BigCommerce.

Další informace

 • Klikněte sem a prozkoumejte BigCommerce online
 • Klikněte sem a prozkoumejte Shopify online

Závěr

Celkově jsou obě platformy populárními poskytovateli řešení elektronického obchodu. Oba jsou kompetentní a mají širokou škálu nástrojů, které vám pomohou rozšířit vaše podnikání. Přestože služba Shopify vypadá atraktivněji než BigCommerce, a protože neexistuje definitivní odpověď, doporučujeme vám je vyzkoušet.

Jak začít s Shopify?

Je v pořádku mít bezrizikové myšlení. Nikdo není připraven něco investovat, než to zkusí. Proto Shopify nabízí 14denní zkušební období. Použití je zcela zdarma a nemusíte vyplňovat ani podrobnosti o své kreditní kartě.

Klikněte zde a zaregistrujte se na bezplatný účet na Shopify.

Shopify Zaregistrujte seKrok č. 1 – Zadejte e-mailovou adresu a název obchodu a zahajte bezplatnou zkušební verzi služby Shopify.
Shopify Zaregistrujte seKrok č. 2 – Zadejte osobní a ukládejte podrobnosti.

Jak začít s BigCommerce?

BigCommerce nabízí 15denní bezrizikovou zkušební verzi, abyste si mohli sami platformu vyzkoušet. Nejsou vyžadovány žádné podrobnosti o kreditní kartě. Takže si můžete být jisti, že vám to nebude účtovat, pokud se rozhodnete nepokračovat po 15 dnech.

Klikněte zde a zaregistrujte se na bezplatný účet u BigCommerce.

registrace velkého obchoduKrok č. 1 – Zadejte e-mailovou adresu pro zahájení zkoušky BigCommerce.
bigcommerce-storeKrok č. 2 – Zadejte název úložiště (můžete to později změnit) a další přihlašovací údaje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map