Shopify õpetus: veebipoe loomine

Digitaalse plahvatuse tõttu on e-kaubandus aastate jooksul pidevalt tõusnud. Tegelikult prognoositakse, et tehingute kogumaht hakkab pihta 2023. aastaks 6,5 triljonit dollarit. Väljakujunenud e-poe kaupmeestega liitumine on nii jaemüügikauplus, kus üleminek toimub digitaalsele, kui ka eraisikud, kes asutavad oma e-poe.


Kuuleme üha enam edulugusid kaubavedudeäris. Näiteks Marc tegi 178 492 dollarit, ostes USA ja Euroopa tooteid, kasutades Shopify ja Spocketit (loe juhtumianalüüsi).

Tänu Shopify sarnastele platvormidele on see muutunud lihtsamaks kui kunagi varem.

Shopify abil oma e-poe hankimise põhitõed on tegelikult väga lihtsad. e-kaubanduse saidid on põhimõtteliselt samad kui põhisaidid, välja arvatud see, et need võimaldavad kasutajatel saidil oste teha.

Need on järgmised sammud:

Sisukord

 1. Registreeruge Shopify konto jaoks
 2. Ehitage põhipood
 3. Lisage oma loendisse tooteid
 4. Lisage oma poodi tooteid
 5. Seadistage oma makseviisid
 6. Saatmisparameetrite seadistamine
 7. Ostukärude haldamine
 8. Käivitage oma pood!
 9. Laiendage oma kauplust Shopify funktsioonide abil

Avastage Shopify

 • Külastage ja registreeruge Shopify’s
 • Vaadake kõiki Shopify teemasid
 • Shopify poe näited
 • Kaupluste plaanimine ja hinnakujundus

Shopify veebipoe käivitamine

Shopify abil oma e-poe hankimise põhitõed on tegelikult väga lihtsad. e-kaubanduse saidid on põhimõtteliselt samad kui põhisaidid, välja arvatud see, et need võimaldavad kasutajatel saidil oste teha.

1. samm. Registreeruge Shopify konto jaoks

Müüge veebis Shopify kaudu - registreeruge 14-päevaseks tasuta prooviversiooniksShopify pakub teile 14-päevast tasuta prooviperioodi, kus pole vaja krediitkaarditeavet (külastage Shopify-d).

Shopify pakub kõigile uutele kasutajatele 14-päevast tasuta prooviperioodi. Nendega alustamiseks külastage Shopify saiti ja klõpsake nuppu “Alusta tasuta prooviversiooni”. See registreerumine annab teile juurdepääsu Shopify saidi ehitajale.

Alusta siit > Klõpsake registreerumiseks ja Shopify poe loomiseks.

2. samm. Seadistage oma Shopify pood

Veebipoe loomiseks kasutage Shopify Site BuilderitShopify saidiehitaja on lihtne ja hõlpsasti hallatav.

Shopify saidi ehitaja järgib Lego kontseptsiooni. See võimaldab teil põhimõtteliselt kokku panna saidi erinevad tükid, et see toimiks nii, nagu soovite. Kõik on visuaalne, nii et näete, kuidas teie sait selle ehitamise ajal vormi saab.

Shopify saidi ehitamiseks on kaks võimalust:

1. Eelnevalt ehitatud Shopify teemad

Leidke oma poe esipaneelil eelnevalt ehitatud teemaKaupluste teemad

Esiteks tuleb kasutada Shopify olemasolevat malli ja seejärel seda muuta nii, et see näeks kordumatult teie oma välja.

Teie vajadustele vastava teema leidmiseks võite külastada Shopify teemakauplust aadressil teemad.shopify.com – valida on enam kui 70 tasuta ja tasulist eelvalmistatud teemat.

2. Looge nullist vedeliku abil

Shopify programmeerimiskeel VedelShopify programmeerimiskeel Vedelik – mitmed Shopify arendajad rääkisid meile, et vedelik on hõlpsasti õpitav keel. Peate selle õppima, kui soovite luua Shopify poe nullist.

Teine võimalus – kui soovite midagi ainulaadsemat, saate saidi ka nullist luua. Shopify platvorm kasutab nende enda välja töötatud PHP keelt nimega “Liquid”. Shopify poe nullist loomiseks peate valdama keelt.

Vaadake Shopify abil loodud reaalseid veebipoode.

3. samm. Lisage oma loendisse tooteid

Toote lisamine oma varudesse Shopify'sLehel „toote lisamine” saate ka korraldada toodete asukohti.

Tooteid, mida soovite Shopify’is müüa, on kaks peamist moodust.

Lisage tooteid käsitsi

Esimene on nende toodete käsitsi lisamine, mille kohta teil tegelikult on varusid.

Selleks klõpsake nuppu „Tooted” ja valige siis „Lisa toode”. Ekraani Lisa toode on teie poe jaoks väga võimas utiliit. Lisaks põhinõuetele, nagu tootenimi ja kirjeldus, saate siin määrata ka kogud, tarnija ja sildid. See aitab teie tooteid korraldada.

Lisage tilkhaaval tooteid

Teine toodete lisamise viis oleks tilkade kohaletoimetamise meetod. Peate külastama Shopify turgu ja valima drophippingi rakenduse, näiteks Oberlo. Seda kasutades saate tooteid rakenduse liidesest sirvida ja tooteid lisada.

4. samm. Kuvage tooteid oma e-poe poes

Toote paigutamine Shopify poodiPanen siia varem lisatud toote avalehekollektsiooni.

Toodete lisamine loendisse tähendab lihtsalt seda, et neid hoitakse süsteemis. Samuti peate korraldama nende toodete paigutamise oma Shopify poodi. Selleks avage uuesti poe redaktor.

Siin saate otsustada, kuhu lisada teatud tootekollektsioonid. Teil võib olla erinevaid sektsioone, kus kuvatakse erinevaid kollektsioone, või lihtsalt ühte suurt kataloogi – valik on teie enda teha.

5. samm. Makseviiside konfigureerimine

Makseviiside konfigureerimine oma poodide poesMakseteenuse pakkujaid saate igal ajal lisada või konfigureerida, avage Seaded > Makseteenuse pakkujad näevad teile saadaolevaid makseteenuse pakkujaid.

Kui teie põhisait on kokku pandud, on aeg vaadata e-kaubanduse funktsioone. Esimene asi, mida selles osas vaja läheb, on otsustada, kuidas soovite, et kliendid maksaksid teie saidil tehtud ostude eest.

PayPal

Vaikimisi on PayPal teie poes saadaval, kuid kui soovite seda kasutada, peate hiljem looma PayPali kaupmehekonto. Lisaks PayPalile on teil veel kaks peamist makse töötlejate tüüpi.

Shopify maksed

Esimene neist on Shopify maksed, mida pakub otse Shopify. Kui otsustate seda kasutada, võimaldab see teie konto kaudu töödelda peaaegu igasuguseid makseid. Shopify maksed on aga natuke piiratud, kuna kõik ei saa seda kasutada. See on saadaval ainult vähestele riikidele ja seal on veel piiranguid selle kohta, millised ettevõtted millistes riikides saavad seda kasutada või mitte.

Näiteks saavad Austraalia ettevõtted kasutada Shopify makseid, kuid need, mis on seotud mõnede finants- ja professionaalsete teenuste, hasartmängude või muude tegevuste loendiga, on keelatud.

Kolmandate osapoolte makseteenuse pakkujad

Teine võimalus selle saavutamiseks on kasutada kolmanda osapoole makseprotsessorit, näiteks Triip, iPay88, või WorldPay. Kahjuks on siin veel üks „aga“. Enne teenuseosutaja valimist peate veenduma, et see on teie piirkonnas saadaval.

6. samm. Saatmisparameetrite seadistamine

Shopify poe saatmise seadistaminePeate täpsustama toodete tarnimise üksikasjad.

Saatmiskorralduse haldamiseks klõpsake nuppu ‘Seaded’ ja siis nuppu ‘Kohaletoimetamine’. Siin saate seada kõik üksikasjad iga tellimuse kohta – saatmisvedajast manifestide ja tariifideni.

Saate luua mitu saatmiskonfiguratsiooni, et rahuldada erinevaid tellimusi, näiteks kodumaiseid või rahvusvahelisi tellimusi. Tingimusi saab seada ka näiteks sellele, milline tellimuste kaal nõuab millist tüüpi pakendit.

7. samm. Ostukärude haldamine

Shopify ostukorvide haldamineLisaks maksetele saate kassasse salvestada ka kliendiandmeid.

Jaotisest „Seaded” -> Lehel Checkout saate seadistada protsessi, mille kaudu teie kliendid ostu sooritavad. Otsused tuleb teha selle kohta, kuidas soovite oma pood kassaid hallata.

Näiteks kas soovite, et keegi saaks teie poes kontot ostmata osta? Kassaosa on veel üks võimas ala, mida saate kasutada mitte ainult tulude teenimiseks, vaid ka andmete kogumiseks ja muudel turunduseesmärkidel.

8. samm. Avage oma pood!

Teie poe käivitamineTeie Shopify pood on prooviperioodil parooliga kaitstud.

Shopify poe avamiseks peate registreeruma ühe nende plaani jaoks. Erinevatel Shopify plaanidel on erinevad omadused. Näiteks on kõik Shopify tehingud lõivud koos tehingutasudega, kuid kõrgema astme plaanid maksavad teile nendes tasudes vähem.

Alusta siit > Klõpsake oma Shopify poe avamiseks.

Miks Shopify: lisateavet nende omaduste kohta

Lihtne kasutada veebisaidi ehitajat

Lähem ülevaade Shopify saidiredaktoristShopify redigeerijat on lihtne kasutada. Vasakul on navigeerimisriba, kus saate seda konkreetset plokki redigeerida.

Teie e-kaubanduse saidi esiosa on see, mida külastajad näevad ja nendega suhtlevad. Selle saab vastavalt teie täpsetele nõudmistele luua, kasutades plokke, mis Shopify saidi koostajal olemas on. Selle abil saab alustada tühja malliga või muuta mõnda Shopify olemasolevat teemat.

Shopify Maksed ja saatmine

Ostukorv ja maksete töötlemine on teie e-poe pood. Saate valida, milliseid makseid soovite oma klientidelt aktsepteerida. Seal on üle 100 erineva töötleja saadaval, nii et valik on tõesti teie otsustada.

Peale selle võimaldab Shopify integreerida saatekulude hinnakujunduse ja käitlemise, arvutada makse ja palju muud.

Kliendihaldus

Oma klientide tundmine on oluline. Shopify jälgib nii teie kliente kui ka nende ostuajalugu ja muud teavet. See aitab neid korraldada ja sellega saate teostada laiendatud turundust, näiteks käivitada kohandatud kampaaniaid ja palju muud.

Turundusvahendid

Shopify sisaldab mõnda sisseehitatud või võimalikku lisa, mis aitavad teil turunduskampaaniaid läbi viia. Võite pakkuda klientidele kinkekaarte, viia läbi sotsiaalmeedia või e-posti turunduskampaaniaid ja palju muud.

Halda tooteid

Shopify taustaprogrammi haldamineSeal on palju välju, mis võimaldavad teil tooteid üksikasjalikult korraldada.

Kuna veebisait on teie poelava, on teil ka Shopify taustprogramm.

See sarnaneb teie jaemüügikaupluse laoruumiga, kus saate varusid hallata. Siin saate tooteid sildistada, genereerida aruandeid varude täiendamiseks või isegi määratleda erinevaid SKU-sid.

Mine mobiilile

Kuna paljud ettevõtjad hüppavad e-kaubanduse ribavagunile, on Shopify teinud mobiilirakenduse kättesaadavaks, et toetada liikvel olevaid kasutajaid. Nende mobiilirakendus annab teile täieliku kontrolli saidi ja käitumise üle kõikjal maailmas.

Shopify ostunupp

Shopify nupp OstaPärast nupu Osta kohandamist saate koodi kopeerida oma veebisaidi HTML-i redaktorisse.

Neile, kes ei soovi omada kogu oma e-kaubanduse saiti, on Shopify Lite-kava, mis pakub ostunupu integreerimist. Saate seda kasutada oma veebisaidil või ajaveebis, et hõlpsalt ära kasutada Shopify tehinguvõimalusi.

Shopify Analytics

Shopify AnalyticsAnalüütiline armatuurlaud näitab teie Shopify poe ülevaadet.

Ühel juhtpaneelil pääsete juurde kõigile teie saidilt kogutud andmetele. See hõlmab külastajate statistikat, näiteks seda, kust nad on pärit, kuidas nad saidi kohta teada saidid ja palju muud. Samuti saate luua eksporditavaid toote- ja müügiaruandeid.

Shopify POS

Üks unikaalsemaid asju Shopify puhul on see, et nad lubavad füüsilistel jaemüügipoodidel hõlpsalt digitaalsele üleminekut teha. See toimub Shopify POS-i vormis, mis võimaldab neil siduda Shopify taustprogrammi jaemüügiga. Tulemus integreeritud laoseisus ja isegi aruandluses.

Kui palju poes käimine maksab?

Shopify maksumusShopify poe maksumus.

Kokku on Shopify valimiseks viis plaani. Neist kolm on standardsed plaanid, mille enamik kasutajaid valib, teised kaks on aga spektri äärepoolseimas otsas. Shopify tavapakettide hind on 29 dollarit kuus (Basic Shopify), 79 dollarit kuus (Shopify) ja 299 dollarit kuus (Advanced Shopify).

Nende plaanide vahel on peent, kuid olulist erinevust. Loomulikult võimaldavad need kõik teil luua ja hallata e-kaubanduse saiti. Kallimatel plaanidel on küll lisafunktsioone, millest oleks kasu suurematele saitidele, kus nähakse suuremat liiklust.

Näiteks kui peaksite käitama suure liiklusega saiti, võib Advanced Shopify kasutajaks registreerumine säästa teie raha, hoolimata kõrgematest hindadest. Advanced Shopify pakub krediitkaardimaksetega seotud madalamaid tehingutasusid, mis on veebipoodides tavaline makseviis.

Kui nende standardsed plaanid pole teie jaoks, võite kaaluda ka Shopify Lite’i või Plussi. Shopify Lite on mõeldud selleks, et aidata teil veebis müüa, ilma et oleks vaja ehitada Shopifyga täispood. See võimaldab teil kasutada ülalnimetatud ostunuppu ainult 9 dollari eest kuus.

Shopify Plus on mõeldud suurtele ettevõtetele, kellel võib olla erivajadusi. Kõik need plaanid on kohandatud teie konkreetsetele vajadustele, seega erinevad kulud. Teiega oma täpsete nõuete arutamiseks peate võtma ühendust Shopifyga.

Vaatame hinnastabelit.

Shopify plaanid / hinnadPõhine ShopifyShopifyAdvance Shopify
Kuu hind29 dollarit kuus79 dollarit kuus299 dollarit kuus
Töötajate raamatupidamine2515
Krediitkaarditasud2,9% + 0,30 dollarit2,6% + 0,30 dollarit2,4% + 0,30 dollarit
Tehingutasud / kolmanda osapoole värav2%1%0,5%
Shopify maksed0%0%0%
KinkekaardidJahJah
Hüljatud ostukorvi taastamineJahJahJah
Tasuta SSL-sertifikaatJahJahJah
Pettuste analüüsJahJah
Isiklikud teatedJahJah
Professionaalsed aruandedJahJah
Eelaruande koostajaJah
Reaalajas saatehinnadJah
24/7 tugiJahJahJah

* Parima hinnakujunduse ja plaani täpsuse kohta lugege Shopify ametlikku veebisaiti.

Kas Shopify on teie jaoks õige e-kaubanduse tööriist?

Shopify eesmärk on aidata inimestel veebis müüa. See võib toimuda kolmel viisil: kas täiesti uue e-poe poodina, olemasoleval saidil tegutsedes või sidudes olemasolevad jaekaubandusettevõtted uude veebipoodi. Võtame näitena järgmised kolm juhtumit:

Uus pood – Jack soovib hakata kalapüügivarustust veebis müüma, kuna füüsilise poe rentimine maksaks talle selleks liiga palju. Ainult 29 dollari eest kuus võimaldab Shopify põhitõde tal seda teha ilma, et tal oleks vaja õppida kaupluse arendamiseks ja hooldamiseks koodi sisestama..

Olemasolev sait – Peteril on edukas veebisait ja ta soovib oma liiklust võimendada, müües mõnda toodet. Selleks registreerub ta Shopify Lite’is, mis aitab tal seda teha oma saidil vaid 9 dollariga kuus.

Füüsilisest digitaalsele – John on Denveri piirkonnas asuva riistvarakaupluste keti omanik. Shopify abil saab ta hõlpsasti oma poodide veebipoe käivitada. Shopify POS-iga saab ta integreerida ka oma füüsiliste ja jaekaupluste varude haldamise.

Ainus juhtum, kui Shopify pole tegelikult kasulik, on see, kui te ei kavatse veebis müüa. Selle hind on pisut järsem kui enamikul tavapärastel veebisaidi ehitajatel, kuna see ühendab nii palju e-kaubanduse funktsioone.

Alusta siit > Klõpsake Shopify kasutamise alustamiseks.

Järeldus: Shopify on loodud selleks, et aidata teil müüa

Kuni plaanite teha mingit veebimüüki, on Shopify teile sobiv lahendus. Ükskõik, kas müüte füüsilisi tooteid või digitaalseid kaupu, on Shopify teid sellest kajastanud. Parim külg on see, et saate luua ja hallata professionaalse ilmega e-poe poodi, ilma et peaksite õppima ühte koodirida.

Populaarsuse tõttu on Shopify ka erksad veebikogukond. Kui on midagi, mida soovite teada, siis lihtsalt küsige ja leiate suure tõenäosusega kellegi, kes teab vastust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map