Õpetus: kuidas luua oma esimene sait Weebly abil

Weebly on üks võimsamaid veebisaitide loojaid selles äris. See pakub neile, kes soovivad veebi olemasolu, võimaluse luua selline veeb, ilma et oleks vaja õppida veebikodeerimist. Rangete eelarvepiirangutega väikeettevõtete omanike jaoks on see võimalus laiendada äri ilma üldkulusid märkimisväärselt suurendamata.


Veebisaidiehitaja kasutamine on väga visuaalne kogemus ja veebisaidi loomine selle abil on nagu Lego virnaga mängimine – välja arvatud veelgi lihtsam. Täna tutvustaksin teile kõike, mida vajate Weebly abil oma esimese veebisaidi loomiseks.

Weebly kodulehe ekraanipiltLooge Weebly abil oma professionaalne veebisait või veebipood.

Sisukord

 • 1. samm: registreeruge Weebly kontole
 • 2. samm: valige Weebly teema
 • 3. samm: valige oma domeen
 • 4. samm: kujundage oma Weebly veebisait
 • 5. samm: avaldage oma Weebly veebisait
 • Kui palju maksab minu esimene Weeblyga veebisait?
 • Järeldus: võimas veebisaitide koostaja

Avastage Weebly

 • Alustage Weeblyga
 • Vaadake kõiki Weebly teemasid (saidi mallid)
 • Weebly abil loodud tõelised veebisaidid
 • Weebly plaanid ja hinnakujundus

Kuidas kasutada Weeblyt oma esimese veebisaidi loomiseks

1. Registreeruge Weebly konto jaoks

Weebly plaanid
Tasuta
Pro
Äri
Aastane hind0,00 dollarit kuus12,00 dollarit kuus25,00 dollarit kuus
Disk Storage500 MBPiiramatuPiiramatu
SSL turvalisusJahJahJah
Ühenda domeenEiJahJah
Tasuta domeenEiJahJah
Tehingutasud3%0%
Lisage tooteid25 toodetPiiramatu
Sobilik…Flaieri veebisaitVäikeettevõte / veebipoodKõik ja palju muud

Weebly on teenusepakkuja ja enne kui saate mõnda nende teenust kasutada, peate looma nendega konto. Weeblyga registreerumiseks on kolm viisi – kasutades oma Facebooki kontot, Google’i kontot või e-posti teel.

Konto loomine veebisaidil Weebly on tasuta.

Alusta siit > Klõpsake registreerumiseks ja Weebly veebisaidi loomiseks.

2. Valige teema

Weebly teemad - sisseehitatud veebisaidi mallid Weebly'isKiire pilk Weebly teemadele.

Kui olete oma konto loonud, alustab Weebly põhitõdesid. Esimene asi, mida peate valima, on see, kas soovite ehitada ainult tavalise veebisaidi või veebipoe. Kui see on teie esimene veebisait, ärge muretsege selle pärast liiga palju ja valige lihtsalt üks või teine.

Kui see on tehtud, pakutakse teile komplekti teemasid (mida Weebly nimetab nende mallideks), mille hulgast saate valida. Weebly korraldab nende teemad kategooriatesse nagu äri-, isiklik või ajaveeb. Võtke aega ja sirvige teemasid, et valida, mis teie vajadustele sobib.

Avastage ja vaadake kõiki Weebly teemasid siin.

3. Valige oma domeen

Valige veebisaidil Weebly oma domeeninimiValige veebisaidil Weebly oma domeeninimi

Kui olete oma teema valinud, palutakse teil valida domeeninimi. Weebly veebisaidile saab domeeni lisada kolmel viisil.

 1. Otsige ja ostke – kasutage domeeni nime otsimiseks ja nende kaudu ostmiseks Weeblyt. See hõlmab domeeninime tavapäraseid kulusid ja ka selle eest tasutakse igal aastal pikendamistasusid. Kuigi see võib tunduda mugav võimalus, ei soovita ma seda tegelikult, kuna Weebly domeeninimed ja pikendamishinnad on üsna järsud – 19,95 dollarit aastas..
 2. Ühendage olemasolev domeeninimi – Ülekanne on hea valik, kui soovite kasutada juba teile kuuluvat domeeninime. BUT, pidage meeles, et see tähendab, et maksate pärast kolimist Weebly domeeninime pikendamise tasusid.
 3. Kasutage tasuta alamdomeeni – Pole optimaalne valik, kuid see on hea koht alustamiseks. Tasuta alamdomeenid on sunnitud oma saidil kasutama Weebly kaubamärki, kuid see on hea viis süsteemiga kõigepealt uurida, enne kui hiljem ametliku domeeninime ühendate.

4. Kujundage oma Weebly veebisait

Weebly veebisaidi ehitaja töötab väga sarnaselt WYSIWYG tekstitöötlusprogrammigaWeebly veebisaidi ehitaja töötab väga sarnaselt WYSIWYG tekstitöötlusprogrammiga.

Weebly veebisaidi ehitaja töötab väga sarnaselt WYSIWYG tekstitöötlusprogrammiga. Veebisaidi koostamiseks kasutatakse selliseid elemente nagu tekstikastid, pildid ja muud ehitusplokid. Nende kasutamine on lihtsalt nende koondamine ja mõne tühja koha täitmine oma tekstiga.

Weebly saidi redigeerimine

Oma esimese veebisaidi redigeerimine veebisaidil WeeblyOma esimese veebisaidi redigeerimine veebisaidil Weebly

Enne oma saidi redigeerimise alustamist pange tähele kõiki brauseri aadressiriba hoiatavaid silte. Weebly redigeerijad käitavad skripte, millest mõni brauser hoiatab ja peate lubama neil käivitada, et Weebly töötaks probleemideta.

Kui olete selle teinud, saate oma saidil teha kaks peamist asja. Esimene on lohistada ehitusplokid vasakust navigeerimisribalt saidile, mis asub ekraani paremas servas. Teine on selle ehitusploki muutmine selle kohandamiseks.

Oletame näiteks, et klõpsate tekstikastil ja lohistate selle paremal asuvale teemale. Kui see on tehtud, peate välja kirjutama teksti, mida soovite selles kastis kuvada. Ehitusplokkide tõhusaks kasutamiseks võib olukorra parandamiseks kuluda natuke katsetusi, kuid see on üsna sujuv kogemus.

E-kaubanduse funktsioonide kasutamine veebipoe loomiseks

Weebly veebipoes sisalduvad põhifunktsioonidKujundage oma veebipoe esikülg, aktsepteerige makse, saatereeglite ja tariifide seadistamist, maksude seadistamist ja Weebly veebipoe kaudu klientide tellimuste käsitlemist.

Kui klõpsate ülemisel navigeerimisribal nupul „Pood”, saate konfigureerida lisasätteid, mis on kasulikud, kui ehitate online pood. Kui vajate, täitke lihtsalt need üksikasjad. Kaupluse konfiguratsioonimenüü võimaldab teil teha peaaegu kõike, mida vajate e-kaubanduse jaoks, alates veebipoe põhiteabest ja maksete aktsepteerimisest kuni kupongide loomise ja saatmisteenuste käsitlemiseni.

Funktsioonide suurendamine rakenduste abil

Weebly rakenduste keskusWeebly rakenduste keskus

Weebly üksi on väga lihtne veebisaitide koostaja ja see on suurepärane, sest pakub kasutajatele veebisaidi loomiseks lihtsat ja kasutatavat viisi. Edasijõudnumatel kasutajatel võib aga olla erinevaid vajadusi, mida saab rahuldada Weebly rakenduse keskuse kaudu.

Klõpsake ülemisel navigeerimisribal rakendust ja saate rakenduste keskust sirvida. Siit leiate hulga rakendusi, mis laiendavad teie poe funktsioone. Mõni neist on Weebly poolt ise ehitatud, teised aga kolmanda osapoole arendajatelt.

Seal on rakendusi peaaegu ükskõik mille jaoks ja saate lisada nii palju kui soovite. Näiteks võivad teil olla rakendused, mis aitavad teil luua võimsamaid kontaktvorme, või muud, mis võimaldavad teil oma veebisaidiga luua mobiilirakenduse.

Mõni rakendus on tasuta, samas kui teistel võib olla kuutasu, mida peate selle kasutamise eest maksma. Olge lisatud rakenduste suhtes ettevaatlik, kuna veebisaidi haldamise kulud võivad kontrolli alt väljuda, kui kasutate liiga palju tasulisi rakendusi.

Muutke saidi sätteid

Weebly saidi põhiseadeWeebly saidi põhiseade

Navigeerimisriba suvand Seadistused võimaldab teil muuta mõnda oma saidi üldist suvandit. Alates saidi nimest kuni SEO võimaluste ja inimesteni, kellega soovite oma saidi kujundamisel koostööd teha – kõike seda saab siin lisada või muuta.

Ärge unustage, et paljud neist võimalustest, näiteks SEO, on väga lihtsad, kuna Weebly peamine eesmärk on teil hõlpsalt saidi üles ehitada. Täpsemat SEO funktsionaalsust saab saavutada, kui leiate nende rakenduste keskusest õige rakenduse.

Ehitage mobiilile

Looge ja vaadake oma Weebly veebisaiti mobiilisLooge ja vaadake oma Weebly veebisaiti mobiilis

Selles liikuvuse vanuses on oluline, et veebisaidid töötaksid hästi nii mobiilseadmete kui ka lauaarvutitega. Et tagada teie mobiiltelefonis hea väljanägemise kuvamine, saate erinevate vaadete (lauaarvuti või mobiil) lülitamiseks valida navigeerimisribal ikooni..

Kahjuks saate luua saidi spetsiaalselt mobiilseadmete jaoks ja selle jaoks peate tuginema reageerival teemal. See tööriist aitab vähemalt tagada, et kõik, mida teete, sobib hästi mõlemas vormingus.

5. Avaldage oma Weebly veebisait

Kui see kõik on tehtud ja olete rahul, saate oma Weebly veebisaidi avaldada. Klõpsake lihtsalt avalda ja teil on hea minna.

Meie veebisaidi Weebly ekraanipilt

Wag & Käpad (Vaata siia) – sait, mille ehitasime selle õppematerjali kirjutamise ajal Weebly abil.

Oma veebisaidi turundamine

Veebisaidi käivitamine on midagi enamat kui lihtsalt selle kokku lõimimine. Tõhususe tagamiseks peate suutma luua müügivihjeid ja jõuda inimesteni. Selle abistamiseks on Weeblyl turundusfunktsioon, kus saate konfigureerida mõnda turundusriista.

Näiteks saate seadistada hüpikakna, mis palub teie külastajatel registreeruda uudiskirja saamiseks, mida saate neile regulaarselt saata või spetsiaalsete pakkumiste saamiseks. Samuti saate luua isikupärastatud infolehti ja neid automaatseks saatmiseks ette planeerida.

Need on jällegi põhilised valikud ja võimsamad tööriistad leiate App Centerist.

Veebiturunduse võimalused veebisaidil WeeblySisseehitatud veebiturunduse funktsioonid Weeblyl

Kui palju maksab minu esimene veebisait Weeblyga?

Kõige lihtsamalt saate nii Weeblyga veebisaidi luua ja avaldada, ilma et see oleks midagi tasuta – tasuta. Weeblyga tasuta veebisaidil on aga palju piiranguid. Näiteks on kõigil teie üles ehitatud ja avaldatud saitidel Weebly kaubamärk ja te jääte põhimõtteliselt nende tasuta Weebly alamdomeeni kinni..

Reaalsem oleks kaaluda Weebly madalaimat taset, nende ühendamiskava, mille sissemakse on 7 dollarit kuus (hind langeb 4 dollarini kuus, kui maksate aastas). Lisaks peate arvestama ka domeeninime hinnaga, mis oleks 19,95 dollarit aastas.

Asjade keskmisel arvutamisel võite oodata maksmist;

(4 dollarit x 12) + 19,95 dollarit = 67,95 dollarit aastas

… Weebly abil põhisaidi loomiseks ja haldamiseks.

Teades, et Weeblyga realistlik veebisait maksab umbes 67,95 dollarit aastas, saame teha põhilise võrdlushinna. Kui peaksite looma oma veebisaidi ja leidma oma hostingu ja domeeninime, peaksite kõik iseseisvalt kokku võtma.

Domeeninime keskmine hind maksab teile umbes 10–12 dollarit aastas ja eelarvega jagatud veebimajutus maksab sõltuvalt funktsioonidest vahemikus 1–8 dollarit kuus. See tähendab, et kui peaksite oma saidi üles ehitama ja hostima, on teie aastatasud keskmiselt 59 dollarit, mis ausalt öeldes pole oluliselt odavam.

Järeldus: võimas veebisaitide koostaja

Lõpuks on meil Weebly peamine eelis – asjaolu, et ta on oma põhitegevuses veebisaitide koostaja ja võimaldab neil, kellel pole null veebikodeerimise teadmisi, veebisaiti üles ehitada. See on midagi, mis on palju rohkem väärt kui väike kulude kokkuhoid, mille tõenäoliselt saavutaksite oma hostingu leidmisega.

Oma esimese veebisaidi loomine Weebly abil ei ole tõenäoliselt hirmutav ülesanne. Kui olete arvutitega isegi eemalt tuttav või teate tekstiprotsessorit kasutada, arvan, et teil on minimaalseid probleeme.

Isegi kui leiate, et teil on probleeme, võite alati pöörduda Weebly poole tehnilise abi saamiseks ja uurida nende võimalusi teadmistepagas ideede ja abi saamiseks või isegi üldsuse poole pöördumiseks Weebly kogukond abi saamiseks.

Alustage, registreeruge siin

Registreeruge Weeblysse oma Facebooki, Google'i konto või e-posti teel.Registreeruge ja looge oma esimene veebisait Weebly’is.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map