Õpetus: kuidas kunsti Internetis Shopify kaudu müüa

Shopify keskmes on e-poe platvorm. See tähendab, et saate seda kasutada oma veebipoe loomiseks, olenemata sellest, mida otsustate müüa. See teeb sellest ideaalse platvormi, kus kunstnikud saavad koostööd teha, et vähendada aega, mis kulub neil loomingu maailmaga jagamiseks.


Veebipoe ilu seisneb selles, et seda saab korra seadistada ja värskendada, kui uusi tooteid tuleb. See vähendab kunstnike vajadust kulutada aega ka loodud esemete väljapanekupindade leidmisele.

Mis kõige parem, kuna veebipoed on osa digitaalsest maailmast, võimaldab selle loomine Shopify kaudu ühe nupuvajutusega pääseda paljudele teistele müügikanalitele..

Kui teie mure veebipoe seadistamise pärast on lihtsalt tehnoloogia, ärge muretsege. Annan teile ülevaate Shopify kogemusest, et saaksite näha, kuidas saate oma küberkunstikauplust omada, ilma et oleks teada ühte koodirida.

Kuidas Shopify töötab

ShopifyLooge veebipood Shopify abil

Esimene asi, mida peate Shopify kohta mõistma, on see, et see on teenus. Te ei osta toodet ega maksa tarkvara eest. Shopify eesmärk on aidata ettevõtete omanikel oma digipoode võimalikult tõhusalt rajada.

See tähendab, et ettevõte mõistab, et tema kliendid pole tingimata kõige tehnikamäästlikumad inimesed maakeral. Shopify pakub kõigile võimalusi veebipoe loomiseks, kasutades lihtsat malli- ja ehitusplokkide süsteemi – omamoodi, kuidas Lego töötab.

Samuti ei nõua Shopify klientidelt teenuse kasutamise eest suurt summat, vaid taskukohased hinnad, mis algavad kõigest 29 dollarist kuus. Teie ettevõtte kasvades võib hind tõusta, kui peate kasutama rohkem funktsioone. See on võit, millest võidavad kõik.

Lugege meie põhjalikku Shopify arvustust siit.

Sisukord

 • 1. samm: registreeruge konto saamiseks
 • 2. samm: lisage oma poodi tooteid
 • 3. samm: valige Shopify teema
 • 4. samm: kohandage teemat
 • 5. samm: uurige funktsioone
 • 6. samm: Shopify rakenduste kasutamine
 • 7. samm: integreerige sotsiaalsete kanalitega
 • Plussid ja miinused Shopify kasutamisega kunsti müümisel

Avastage Shopify

 • Shopifyga alustamine
 • Vaadake kõiki Shopify teemasid
 • Shopify abil ehitatud näidispood
 • Kaupluste plaanimine ja hinnakujundus

Shopify töö alustamine

1. Liituge kontoga

Esimene asi, mida peate tegema, on Shopify konto registreerumine. See on sama lihtne kui külastada nende veebisaiti ja klõpsata nupul „Alusta tasuta prooviversiooni”. Shopify pakub kõigile kasutajatele 14-päevast tasuta proovikonto. Sisestage vaid e-posti aadress, parool ja poe nimi.

Tasuta prooviperioodil saate kogeda kogu veebipoe seadistamise protsessi, kuid ei saa te veel oma saiti käivitada ega sellega tooteid müüa.

Kui te pole vastuses kindel, võite vajutada nuppu „Jäta vahele“.

Niipea kui olete registreerimisprotsessi lõpetanud, alustab Shopify teie kogemust lühikese küsimuste ja vastustega. See on mõeldud selleks, et Shopify saaks natuke rohkem teada, milline peaks olema teie pood.

See on peamine jaotis, mis viib teid järgmisse sammu.

Kui olete sellest lühikesest küsimustikust mööda saanud, peate järgmisele valdkonnale keskenduma just see, mis asub ekraani keskel. Seal on kolme peamise alaga jaotis, mis võimaldab teil oma poodi tooteid lisada, kohandada selle väljanägemist ja seejärel linkida domeeninime.

Domeeninimi on avalik aadress, mida kliendid peavad teie veebipoe külastamiseks. Mõelge sellele kui digitaalsele aadressile, mis võimaldab inimestel teid veebis üles leida.

Alusta siit > Klõpsake registreerumiseks ja Shopify veebipoe loomiseks.

2. Toodete lisamine

Siin on leht, kus täitke teave oma kunsti kohta.

See on osa, millest peaksite vaimustuma – esimese oma kunsti lisamine poodi! Klõpsake nuppu Lisa toode ja teid suunatakse vormi, mis võimaldab teil üksikasjalikult sisestada, mida müüte.

Ülaltoodud ekraanipildil olen teksti näidise täitnud, et näidata, mida võiksite toote üksikasjade väljadele lisada. Siia sisestatud teave pole mõeldud ainult kuvamiseks. Sellised väljad nagu tootetüüp, kollektsioonid ja sildid aitavad teil oma kunstiteoseid korraldada. See aitab ka teie klientidel hõlpsamalt kunsti veebipoest leida.

Kui olete kõik vajalikud üksikasjad lehel täitnud, klõpsake nuppu Salvesta ja saate arve oma esimese müüdava üksuse kohta!

3. Veebipoe teema valimine

Valige oma e-poe jaoks sobiv teema.

Protsessi alustamiseks klõpsake oma Shopify konto avalehel nuppu Kohanda teemat. Teemad on eelkujundatud mallid, mida saate kasutada oma veebipoes. Kui te ei soovi sellele aega kulutada, saate selle lihtsalt valida ja hakata seda kasutama.

Soovitan teil kohandada oma oma nii, et saaksite oma e-poele selle isikupära anda. Malli valimiseks klõpsake „Avasta tasuta teemasid”. Kuvatakse hüpikgalerii teemadest, mille hulgast saate valida.

Sirvige neid ja klõpsake selle kohta lisateabe saamiseks nuppu, mis teile meeldib. Kui teile teema meeldib, klõpsake nuppu „Lisa teemakogu”.

Avastage ja vaadake rohkem Shopify teemasid.

4. Kohandage teemat

Saate kohandada oma kunstipoodide välimust

Klõpsake tagasi avalehel selle teema kõrval, mida soovite kasutada, käsul „Kohanda”. Varem valitud teemad on saadaval jaotises Teemakogu. Sellega avatakse teema redaktor.

See on veebirakendus, mis töötab põhimõttel, mida näete-näete-on-mida saate (WYSIWYG). Sarnaselt sellistele rakendustele nagu Microsoft Word näitab ka kujunduskuva täpselt seda, milline teie sait välja näeb, kui redigeerite.

Saate valida, kuhu paigutada lehed, tekst, kuidas sektsioone korraldada ja isegi kohandada üksikasju allapoole fondi suuruse ja värvi järgi. Pidage siiski meeles, et disainiprotsessis on lihtne eksida, nii et kulutage oma targalt aega ja lõpetage enne oma poe kujundamist esmalt oma varudesse toodete lisamine.

Kui olete kujundusega lõpule jõudnud, klõpsake nuppu Salvesta.

5. Shopify funktsioonide uurimine

Shopify pakutavate kasulike e-kaubanduse funktsioonide loend.

Siiani on see, mida ma teile näitasin, vaid põhipunktid veebipoe loomiseks ja sellele toodete lisamiseks, väiksemate muudatustega. Shopify on täielik e-kaubanduse platvorm, mis tähendab, et selle eesmärk on aidata teil müüa.

Müügiprotsess hõlmab palju enamat kui lihtsalt poe loomist. Näiteks saate oma klientide tundmaõppimiseks kasutada analüütikat, korraldada turunduskampaaniaid, et meelitada teie saidile rohkem külastajaid, ja isegi allahindlusi luua.

Need on vaid Shopify põhifunktsioonid ja kui vajate veel, saate alati lisada muid rakendusi, et täiustada teie poe pakutavaid funktsioone.

Avastage Shopify unikaalsemaid funktsioone.

6. Rakenduste kasutamine

Shopify rakenduste pood (allikas).

Saadaolevate lisarakenduste vaatamiseks klõpsake vasakpoolses navigeerimismenüüs nuppu „Rakendused“ ja seejärel „Külastage Shopify rakenduste poodi“. Siin olevad rakendused on väikesed programmid või skriptid, mis on loodud lisama konkreetseid funktsioone Shopify kauplustele.

Populaarsuse tõttu on Shopify tohutu kasutajate ja rakenduste arendajate ökosüsteem, kes teevad koostööd Shopify võimaluste laiendamiseks. Näiteks võite leida rakenduse, näiteks Spocket, mis aitab teil tegeleda oma kunsti saatmisega ja lisada see oma Shopify poodi. Võite isegi laieneda, et saada drophippingi ettevõtteks.

Pidage siiski meeles, et mõne rakenduse puhul võib teil olla vaja lisatasu maksmise eest. Hinnad sõltuvad sellest, mida arendaja nende rakenduste eest võtab. Shopify rakendusturg on ulatuslik ja sellel on peaaegu kõik, mida veebimüüja võiks soovida või vajada. Leiate rakendusi, mis aitavad teil turundustegevusi, saatmist või muud.

7. Müügi laiendamine sotsiaalsetele kanalitele

Shopify võimaldab teil oma müügikanali laiendamiseks ühenduse luua populaarsete sotsiaalsete platvormidega.

Shopify üks võimsamaid funktsioone on see, et see võimaldab teil laiendada veebipoe võimalusi ka väljaspool saiti. See tähendab, et saate müügi suurendamiseks kasutada muid kanaleid – populaarseid võimalusi, nagu Facebook, Instagram või isegi Amazon.

Muude müügikanalite lisamiseks klõpsake „Müügikanalite” kõrval olevat märki „+” ja valige sealsest loendist. See on abiks palju suurema vaatajaskonna poole jõudmisel kui ainult teie veebipood iseenesest.

Järeldus: kas Shopify on teie veebipoe jaoks õige valik?

Shopify kaupluste hinnad.

Kui te pole seda nüüd märganud, on Shopify väga sarnane paljude veebisaitide ehitajatega nagu Wix ja Weebly. See töötab intuitiivse ja stressivaba hõlpsasti kasutatava lohistamise süsteemi põhimõttel. Peamine erinevus on see, et Shopify on loodud juba e-kaubandust silmas pidades.

Seetõttu võite märgata, et hinnastruktuur on pisut kõrgem kui veebisaidi peamistel koostajatel. See, mida saate vastutasuks, on palju rohkem väärt kui sissemakstavad kuutasud.

Shopify tavakontod algavad 20 dollarist kuus. See võimaldab teil loetleda ja müüa piiramatul arvul tooteid. See, mille eest maksate kõrgema astme kontodel, on rohkem funktsioone, näiteks võimalus lisada oma ettevõtte kasvades Shopify kontole rohkem töötajaid.

Üks asi, mida tuleb märkida, on see, et Shopify vähendab teie müüki krediitkaardiga tehtud veebipõhiste ostude tehingutasude näol. Nii on mõistlik oma Shopify plaani uuendada, kui teie müük suureneb, kuna kõrgema paketi astmete korral on nende hinnad madalamad.

Alusta siit > Klõpsake Shopify kasutamise alustamiseks.

Plussid Shopify kasutamisega kunsti müümisel

 • Lihtsalt kasutatav visuaalse poe ehitaja
 • Müüge mitmel kanalil
 • Saate- ja maksete integreeritud haldamine
 • Käsitleb nii füüsilist kui ka digitaalset kunsti
 • Saadaval on palju lisafunktsioone

Miinused Shopify kasutamisega kunsti müümisel

 • Kohustuslikud tehingutasud
 • Tasuta kava pole saadaval (ainult prooviversioon)
 • Piiratud teemakohandused
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map