Õpetus: kuidas käivitada edukas langusvedude äri Shopify abil

Veebilehtede ehitajad on tänapäeval suhteliselt tavaliseks muutunud, kuid Shopify on fantastiline valik tilgaveoks. Lihtsamalt öeldes võime selle eelise kokku võtta kolmes valdkonnas; see on lihtne kasutada, võimas ja drophipping-sõbralik.


Graafiline kasutajapõhine liides koos eelehitatud mallide ja plokkidega saidi ehitamiseks muudab selle kasutatavaks praktiliselt kõigile. Kodeerimist ega kujundamist pole vaja õppida, saate asju lihtsalt viia kuhu iganes soovite.

Tänapäeval kuuleme üha enam edulugusid kaubavedude äri alal. Näiteks Marc tegi 178 492 dollarit, ostes USA ja Euroopa tooteid, kasutades Shopify ja Spocketit (loe juhtumianalüüsi).

Meie põhjalikku Shopify arvustust saate lugeda siit.

Ehkki oma põhitegevuses keskendub Shopify kiirele ja lihtsale saidi loomisele, on sellel ulatuslik rakenduste pood, mille kaudu saate funktsioone laiendada. Funktsioonid, mida saate lisada laiaulatuslikuks, ja hõlmavad kõike, mida tilkalaevaja vajab – alates kaubaallikatest kuni maksete käsitlemise ja saatmiseni.

Shopify drophippingi ettevõtte loomiseks on vaja järgmist:

Sisukord

 1. Registreeruge Shopify konto jaoks
 2. Installi saatelaevarakendused
 3. Otsige soovitud tooteid
 4. Importige valitud tooted oma poodi
 5. Shopify poe seadistamine
 6. Shopify piletikaupluse kohandamine
 7. Maksete seadistamine
 8. Poodle laevakaupluste rakendusi

Avastage Shopify

 • Külastage ja registreeruge Shopify’s
 • Vaadake kõiki Shopify teemasid
 • Näited Shopify saidist
 • Kaupluste plaanimine ja hinnakujundus

Enne alustamist tehke oma märksõnade uurimistööd

Kiirsaadetise edu võti on kasumliku niši leidmine. Enne oma saidi loomise alustamist uurige, millised kaubad võiksid teile kõige paremini sobida. Selle haldamiseks on oluline märksõnauuring.

Proovige seda odava (tasuta) viisina kasutada Google’i märksõnade plaanija ja katsetage tooteid, mida soovite müüa. See annab teile hinnangu nende toodete vastu huvi tundmise taseme kohta.

Selle näitena vaadake allolevat pilti;

Otsingumaht Google’is mängude sülearvuti kaudu.

Selle põhilise otsingu põhjal näete, millised tooted pakuvad teistest kõrgemat huvi. Katsetage märksõnade plaanijaga, et saada parem ülevaade sellest, mida võiksid paremini müüa.

Selle teabe abil saate otsida pukseerimise tarnijaid, kes pakuvad parimat hinda ja usaldusväärset täitmisprotsessi.

Ostupakkumine Shopify’s 7 lihtsal sammul

1. Registreeruge Shopify konto jaoks

Shopify e-poe platvorm - saate oma äri veebis luua ja laiendada Shopify registreerimine on nii lihtne, kui vajate vaid e-posti aadressi (külastage Shopify-d)

Konto registreerimine Shopify’is on tasuta. Kõik, mida vajate, on e-posti aadress, millega kinnitate oma kontot ja saate nendega sisse logida. Krediitkaarti ega muud makseviisi vormi pole vaja. Shopify pakub kõigile uutele kasutajatele nende süsteemis 14-päevast prooviversiooni.

Registreerimisel peate oma e-posti aadressiga lisama ka nime. Seda nime kasutatakse teie poe URL-i genereerimiseks tasuta prooviversiooni ajal.

Kui see on tehtud, vajab Shopify maksete käsitlemiseks teie nime ja muid üksikasju. See on lühike vorm, nii et ärge selle pärast liiga palju muretsege.

Alusta siit > Klõpsake registreerumiseks ja Shopify drophippingi ettevõtte loomiseks.

2: installige Dropshipping Apps

Valige „Rakendused” ja klõpsake siis nuppu „Külasta Shopify App Store’i”.

Kui olete registreerimisprotsessi lõpetanud, tuuakse teid oma poe armatuurlauale. Siit saate hakata oma saidile tooteid lisama. See on koht, kus tuleb esile üks Shopify tilgalaevade esiletõstmise olulisemaid teemasid: Shopify rakendused.

Uute drophipperite jaoks võib Shopify olla ühekordne ressurss. Esimene asi, mida peate tegema, on minna Shopify rakenduste juurde. Klõpsake kõigepealt rakendustel ja seejärel valige „Külastage Shopify rakenduste poodi”. Kui olete kohal, otsigeOblero‘.

Oberlo on dropshippingu platvorm, mis võimaldab teil hõlpsalt oma poodi tooteid otsida ja lisada. Kui olete installimise lõpetanud, saate selle toodetega tutvuda.

Selles näites kasutame Oblero, kuid Shopify rakendustepoes on ka teisi drophipping-platvorme, mida saate kasutada ka näiteks Tasku ja AliExpress. Neist räägime lähemalt selles artiklis hiljem.

3. Otsige soovitud tooteid

Kiirestilaevarakenduste kasutamine on sama lihtne kui siis, kui ostsite ise e-poe saidil. Esiteks valige kategooria, mida soovite sirvida. Järgmisena hõljutage kursorit huvitava üksuse kohal ja klõpsake käsul „Lisa impordi loendisse”.

Kui olete kõik soovitud üksused lisanud, klõpsake Oblero juhtpaneeli navigeerimisribal nuppu „Impordi loend”. Sealt saate kohandada kirjeldusi, kategooriaid ja muid üksikasju.

4. Importige valitud tooted oma veebisaidile

Valige toote märkeruut ja klõpsake toote importimise muutmiseks nuppu „Impordi salvestamiseks”

Kui olete veendunud, et asjad on nii nagu soovite, märkige tooteboksi vasakus ülanurgas olev ruut ja klõpsake siis nuppu „Impordi poodi”. Korrake seda kõigi varem valitud toodete puhul.

5. Shopify poe seadistamine

Teema valimiseks valige „Teemad” ja klõpsake siis valikul „Avasta tasuta teemasid” või „Shopify teemapood”.

Nüüd, kui olete ette valmistanud kõik tooted, mida soovite müüa, on aeg oma kauplus üles seada. Mõelge oma Shopify kauplusele kui oma jaemüügiettevõtte näole. Nii sirvivad külastajad teie müüdavaid tooteid ja valivad üksused, mida nad soovivad osta.

Müügi maksimeerimiseks peab teie pood ühendama atraktiivsuse kasutatavuse ja kiirusega. Ärge siiski muretsege, Shopify on juba eelprojekteeritud malle, mida saate kasutada. Kui soovite, saate neid kasutada nii nagu on. Kui eelistate midagi isiklikumat, saate oma valitud teemat kohandada.

Avastage Shopify unikaalsemaid funktsioone.

6. Kaupluse Shopify kohandamine

Shopify kohandamisliidest on lihtne kasutada

Shopify teema kohandamine sõltub sellest, millise teema valite. Vaikimisi saadaolevad segmendid saab lubada või keelata või võite isegi uusi soovitud segmente lisada. Nende jaotiste kohandamiseks on vaja täpsustada just sellised parameetrid nagu tootekogu, mida soovite igasse jaotisse lisada.

Vasakul vasakul navigeerimisribal on loetelu kõigist segmentidest, mis on teemas vaikimisi lubatud. Neil jaotistel klõpsates saate täpsustada üksikasju, näiteks millist tootekollektsiooni seal kuvada või isegi mitu rida või veergu kuvada.

Kui soovite mõne neist eelseadistatud segmentidest keelata, klõpsake lihtsalt silmaikooni ja see peidetakse teie saidil. Paremal vasakpoolses navigeerimisriba allosas on võimalus klõpsata uue segmendi lisamiseks. Sellel klõpsates avaneb ulatuslik menüü üksustest, mille hulgast saate valida.

Kui olete lõpetanud, ärge unustage klõpsata ikoonil Salvesta, isegi kui te ei soovi oma poodi veel avaldada.

Shopify teemade kuvamiseks klõpsake siin.

7. samm. Maksete seadistamine

Nüüd, kui teie tooted on valitud ja kauplus on üles seatud, vajate vahendeid, mille abil saate koguda makseid oma klientidelt. Shopify töötab suure hulga makse töötlejatega, nii et teil on lai valik.

Maksete seadistamiseks klõpsake juhtpaneeli vasakus alanurgas nuppu „Seaded“. Järgmisena valige „Makseteenuse pakkujad”. Algselt, PayPal on lubatud meetod, nii et saate seal oma konto üksikasju kohandada või valida piirkonna järgi muid makse töötlejaid.

Mõned makse töötlejad, näiteks MOL maksma nõuab, et teil oma Shopify saidil nende kasutamiseks oleks juba olemas konto. Isegi PayPal nõuab, et teil oleks kaupmehekonto, kuid nad saadavad teile selle kohta hiljem üksikasjad.

Muud kaalutlevad laevalaevarakendused

Varem kasutasime Oberlo näitena saatelaevarakendusest, mida saate kasutada. See pakub ulatuslikku tootekataloogi ja sellel on rohkem funktsioone, kui me seni kaetud oleme. On ka teisi, mida võite proovida, nii et vaadake seda nimekirja;

1. Oberlo

Lisaks tavalisele sirvimise ja lisamise süsteemile võimaldab Oberlo hõlpsalt leida tooteid, mis on trendid. See annab teile kiire viis oma tootesarja värskena hoidmiseks ja oma klientidele alati parimate pakkumiste pakkumiseks linnas.

Oberlo põhijooned

 • 100% tasuta
 • Tellimuse jälgimine
 • Võimaldab toote kohandamist
 • Automaatse hinnakujunduse värskendused
 • Lahtiste tellimuste käitlemine

Külastage Oberlo

2. Ketas

Spocket on dropshippingi rakendus, mis töötab tarnijatega kogu maailmas. Seda tuntakse paremini USAs ja EL-i piirkondades. Rakendus on pakitud funktsioonidele ja pakub drophipperitele laia tootevalikut. Saate oma tootevaateid ka kategooriatest kaugemale kohandada ja isegi spetsialiseeruda nišivaldkondadele, näiteks kõrge allahindlusega tooted või rohkem. Ka spiketi kasutajad saavad kasu oma ööpäevaringsetest klienditoe teenustest.

Spocket’i põhijooned

 • Kindel allahindlus / hulgimüügihind
 • Lihtne täitmine
 • Tellimuste näidised
 • Reaalajas toote jälgimine
 • Automaatse varude värskendused

Külastage Spocketit

3. AliExpress

AliExpress väidab, et pakub dropshippersi kasumimarginaali kuni 2000 protsenti. Ehkki see asub Hiinas, on see muutunud globaalseks ja tarnib praegu maailmas. Nende rakenduse kasutamine Shopify’is on tohutult lihtne ja see avab teie klientidele juurdepääsu nende väga laiale tootevalikule kõikjal.

AliExpressi põhijooned

 • Toote redigeerimine
 • Müüa mitme kauplusega
 • Autoveo jälgimine
 • Müüa kimbu tooteid
 • Tarnija valik

Külastage AliExpressi

Plaanid ja hinnakujundus: kui palju see maksab?

Nagu nüüd võite öelda, on paljud asjad, mida me siin käsitleme, tasuta ja kaetud teie Shopify tellimuse kuludega. Rakendused, nagu Oberlo, Spocket ja AliExpress, koos sadade teistega on tasuta (ehkki mõnel on kaasas tasud).

Shopify ise on erineva hinnaga, sõltuvalt teie poe vajadustest. Reaalselt võivad paljud väiksemad drophippersid pääseda oma Basic Shopify plaanist, mis maksab 29 dollarit kuus. Kui teie pood kasvab ja leiate, et vajate rohkem funktsioone, võib olla aeg liikuda ülespoole.

Lisateavet Shopify plaanide ja hindade kohta.

Bottomline: kas Shopify on seda väärt droppimiseks?

Ühesõnaga; JAH. Shopify annab väikelaevade pakkujatele nii palju väärtust, et nende hinnastruktuuris pole tegelikult midagi võita. Pidage meeles, et makstud hinna eest saate kõik vajaliku e-kaubanduse ettevõtte juhtimiseks.

Lisaks sellele on Shopify lihtsustanud nii palju asju, et peaaegu igaüks saab oma süsteemi kasutada. Kuni teil on idee toodete kohta, mida soovite müüa, ja olete nõus kulutama mõnda aega teadusuuringutele, on sellel suurepärasel platvormil raske mitte õnnestuda.

Võite neid vaadata Shopify juhendid või osaleda Shopify drophipping-foorum et rohkem teada saada.

* Tõlge: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map