Kuidas luua autoriportfelli veebisaiti

Autorina olete teie brändi nägu ja autoriportfelli veebisait tutvustab teile uusi lugejaid ning annab teile potentsiaalsetele klientidele ja kirjastajatele professionaalse kõnekaardi. Kuid kirjanikuna ei tea te tõenäoliselt niipalju veebisaitide kodeerimisest ega sellest, kuidas see kõik kokku panna.


Õnneks olen mõlemad autor ja veebisaidi kujundaja ja aitan teid samm-sammult selles osas, kuidas saate hõlpsalt ja odavalt luua autoriportfelli veebisaiti ja anda teile üksikasjad selle kohta, mida oma portfooliosse maksimaalse mõju saavutamiseks lisada. Parim veebikujundus kirjanikele on mis iganes, mis tutvustab teie tööd ja teid autorina, kuna teie bränd on see, kes te olete ja mida te oma kunsti valate.

Minu autori profiilileht on Amazon.com.

K: miks teil on vaja digitaalset autoriportfelli?

On umbes 45 200 kirjanikku ja autorit Ameerika Ühendriikides, kuid vaid 21% täisajaga avaldatud autoritest teenib elatist pelgalt raamatute kirjutamisest. Kui soovite võistelda tänapäeva kirjastuse väga digitaalses maailmas, looge veebisait, mis haarab külastajaid ja teisendage need lugejateks.

Kui avaldate ise, on teie veebisait osa teie Interneti-poest. Kui müüte oma raamatuid väljaandja kaudu, võib teie sait olla oma olemuselt informatiivsem. Teie sait tutvustab, kes te inimesena olete ja miks te kirjutatud raamatuid kirjutate.

Statista sõnul: 2018. aastal töötas Ameerika Ühendriikides üle 45 200 kirjaniku ja autori – see on 10% rohkem kui seitse aastat tagasi registreeritud arv (40 930)..

K: Millist kirjanike portfelli veebisaiti vajate?

Vajalik sait sõltub palju teie töö tüübist. Kuna paljud ilukirjanduse autorid täiendavad oma sissetulekuid vabakutseliste projektide kallal, võib teil vaja minna saiti, mis kajastaks teie kirjutava isiksuse mõlemat poolt.

Kirjanike veebisaite on erinevat tüüpi ja kõige potentsiaalsemate lugejate või klientideni jõudmiseks võiksite luua mitu tüüpi.

 1. Lihtne isiklik ajaveeb
 2. Staatiline isikliku teabega veebisait
 3. Kirjaniku profiil keskkonnas, Clippings.me jne.
 4. Sotsiaalmeedia leht

Ideaalis töötavad erinevad loendid koos, nii et jõuate võimalikult paljude inimesteni. Lingiksite oma sotsiaalmeedia saidilt tagasi oma ajaveebile, postitades linke uutele artiklitele ja uudiste lõikudele. Siduksite oma sotsiaalmeedia oma veebisaidiga, lisades linke oma veebisaidi sotsiaalmeedia lehtedele ja nii edasi.

Tasuta valikud kirjanike veebisaidi loomiseks

Kui kirjutate peamiselt ühes nišis, võite ilmselt mõne lihtsama kujunduse abil näidata mõnda näidet ja pakkuda teavet selle kohta, kuidas teiega ühendust saada. Alustamiseks on mõned tasuta valikud ja veebiehitajad, kuid neil on mitmeid piiranguid ja neid tuleks kasutada ainult peatuspunktina, kuni saate endale lubada kohandatud saidi ehitamist, mis näitab teie ainulaadseid oskusi kirjanikuna.

 • WordPress.com – WordPress pakub tasuta tasuta veebisaite, mida saate üles ehitada. Te ei saa selle saidi tagaküljel töötada ega tasuta WordPressi saidiga palju kohandada, kuid see võib teid veebis siduda ja aitab teil sõna välja tuua, kuni teil on lisavahendeid oma saidi ehitamiseks. . See on vaieldamatult parim autorite veebisaitide looja, kuna selle avatud lähtekoodiga tarkvaraga on nii palju kogukonna abi.
 • Kirjaniku elukoht – Seadistage tasuta veebiportfell ja makske siis 8,99 dollarit kuus. Jällegi olete piiratud sellega, mida saate teha, ja see, et 9 dollarit kuus lisandub hinnasilt aasta jooksul, kui saate odava hostimisettevõtte kaudu hõlpsalt oma saidi majutada,.
 • Lõiked.me – Kas soovite lihtsalt kohta, kus saaksite jagada mõnda oma artikli mõnda klippi ja meelitada uusi kliente? Clippings.me võimaldab teil tasuta üles laadida 10 klippi ja võtta selle eest kõige kõrgema summa eest väikese kuutasu.
 • Sisuliselt – Luua tasuta veebiportfell ja astuda saidi klientide ette. See platvorm sobib arvatavasti paremini vabakutselistele mittekirjanduslikele kirjutajatele, kuid võiksite jagada ka mõnda oma väljamõeldist ja proovida hankida ghostwrite-kontserte.

Pidage meeles, et võiksite lisada ka staatilise veebisaidi ja ajaveebi, kuid need on suurepärased alustajad.

Kuidas luua oma kirjaniku portfelli veebisait

Ülaltoodud tasuta veebisaidi lahendust tuleks kasutada ajutiselt või lisaks veel kohandatud lahendusele. Enda veebiportfelli seadistamine ja kirjutamise esiletõstmine ei nõua palju aega ega raha. Tegelikult kulutate mõne ühise hostimise väljavõtmisele ja WordPressi saidi ehitamisele palju vähem kui selliste ettevõtete nagu Wixi aastamaksud. Olen praegu perekonnasõbra saidi serverisse kolimisega, kuna Wix saatis neile arve, mida nad järgmise aasta jaoks ei suuda põhjendada. Ruuturuum ja sarnased ettevõtted nõuavad ka kõrgeid hindu, pakkumata samasuguseid eeliseid, mida saate omaenda hostipaketist hostimisettevõtte kaudu.

Kui see on teie esimene veebisait või te pole seda mõnda aega loonud, võite mõelda, kust peaksite alustama. Järgige järgmisi samme:

Autori veebisaidi loomise sammud

 • 1. samm: hankige domeen
 • 2. samm: valige hostimise / saidi koostaja
 • 3. samm: koguge oma saidi elemente
 • 4. samm: looge WordPressi abil autori veebisait
 • Näited kirjanike veebisaitidest

Soovitatavad tööriistad

Avalikustamine: BuildThis.io saab suunamistasusid sellel veebisaidil loetletud tööriistadelt. Kuid arvamused põhinevad meie kogemustel ja mitte sellel, kui palju nad maksavad. Keskendume väikeste ettevõtete ja eraisikute abistamisele veebisaitide loomisel ärina. Toetage meie tööd ja lugege lisateavet selle teenimise kohta.

1. Hankige domeeninimi

Alustuseks vali domeeninimi. Minu jaoks on minu nimi üsna ainulaadne, nii et sain kasutada LoriSoard.com. Kui teie nimi on Smith või Johnson, võite siiski arvata, et teie domeeninimi on juba võetud. Sel juhul võite proovida lisada sõna “autor” või kasutada laiendit .author. Mõned hostiettevõtted registreerivad teie domeeninime paketi kaudu, nii et kontrollige enne registreerimist, kuid GoDaddy on registreerimiseks populaarne valik. Seal on palju domeeniregistriteenuseid, nii et valige see, mis on teile mõistlik.

2. Valige veebisaidi hostimine / ehitaja

Leidub väikeettevõtetele või veebisaitide ehitajatele hostimisettevõtteid, mis on odavad ja pakuvad teie paelu jaoks palju pauku. Need on parimad kirjanike või iga väikeettevõtte veebisaidi hostimise firmad. Neil on ka suurepärane klienditeenindus ja nad on avatud alustavatele veebiehitajatele.

A2 majutamine

A2 majutuse koduleht (külastamiseks klõpsake)

See on ettevõte, mida praegu kasutan ja nende klienditeenindus on olnud suurepärane. Pean end kogenenumaks veebiarendajaks, kuid on asju, mida ma lihtsalt ei tea ja nad juhendavad mind alati hea meelega tehnilistes küsimustes. Samuti pakuvad nad mõnda üksikasjalikku õpetust ning on väga usaldusväärsed ja kiired.

Jagatud veebimajutuse veebisaiti saate vaid 2,96 dollari eest kuus. Kas pole kindel, kuidas käsitseda WordPressi installimist ja haldamist? Hallatud saidi saate umbes 9,78 dollari eest kuus. Uute autorite jaoks, kellel pole palju kogemusi veebisaitide loomisel, on teie parim valik A2 ühe saidiga WordPressi majutamine kõigest 9,78 dollarit kuus (hind sõltub lepingu tähtajast ja parimate hindade saamiseks peate ette maksma) ). See pakett hõlmab ühte saiti ja piiramatut salvestusruumi.

Lisateavet oma WordPressi portfelli seadistamise kohta leiate allpool sammus 4.

Külastage A2 Hostingi

Weebly

Weebly veebisaidi ehitaja (külastamiseks klõpsake)

Weebly on pigem veebisaitide ehitaja kui hostiettevõte. Kasutate sisseehitatud teemasid ja lohistate siis pildid ja teabe ehitajasse oma portfelli veebisaidi loomiseks. Weeblyt on väga lihtne kasutada ning sellel on mõned portfellide mallid ja veebipoe funktsioonid, nii et saate soovi korral oma raamatuid müüa. Sait kasutab tehisintellekti (AI), et teiega lihtsa portfelli koostamise käigus teiega vestelda.

Autorid peaksid ühenduse loomise plaani arvestama 5 dollariga kuus, kuna nad saavad tasuta domeeninime, mille nad saavad oma saidiga ühendada. Kui kavatsete oma saidi kaudu raamatuid müüa, siis vajate Pro-plaani, et saaksite veebipoe üles seada ja makseid koguda. Pro jookseb 12 dollarit kuus. Kõik hinnad või kui maksate aasta eest ette.

Lisateavet Weebly kohta leiate Jasoni arvustusest.

Külastage Weeblyt

InMotioni hostimine

InMotion Hosting’i koduleht (klõpsake külastamiseks)

InMotion Hosting on veel üks hostiettevõte, mis pakub mitmesuguseid pakette ja hindu väga mõistlikuks. Võite kasutada nende WordPressi hostimisplaane ja nad pakuvad isegi BoldGrid, mis on pukseerimissaidi ehitaja. BoldGridiga portfelli koostamiseks on veel pisut õppimiskõver, kuid see on väga intuitiivne süsteem.

Mõned nende pakettidega pakutavad funktsioonid hõlmavad tasuta domeeninime, 40 GB SSD-salvestusruumi vaid 5,99 dollari eest kuus ja tasuta SSL-i. Parim pakett autoritele on hallatav WordPress, mis majutab WP-1000s paketti. Kui teil on oodata vähem kui 20 000 külastajat kuus, peaks see sait hõlpsalt teie vajadusi rahuldama. Saate tasuta domeeninime ja ühe veebisaidi hinnaga 6,99 dollarit kuus.

Külastage InMotioni

Hostinger

Hostingeri koduleht (külastamiseks klõpsake)

Hostinger teeb meie nimekirja, kuna nad pakuvad nii odavaid võimalusi esmakordselt veebisaitide omanikele või autoritele, kellel on piiratud eelarve. Nagu varem mainitud, peab enamik kirjanikke oma sissetulekuid mingil viisil täiendama. Tõenäoliselt pole teil veebiportfelli loomiseks palju raha, kui teie nimi on Steven King ja siis tellib teie väljaandja selle tõenäoliselt teie eest.

Hostinger pakub ka kiiret veebisaidi ehitajat neile, kellel pole palju tehnikat. Saate läbi käia need toimingud, nagu valite hostimisplaani kõigest 99 senti kuus ja loote tavalise veebisaidi, valides mõne eelinstalleeritud teema seast ja laadides üles oma pildid ja teabe. Sait on üsna intuitiivne, kuid peate võib-olla viitama nende juhenditele siin ja seal.

Need, kellel pole palju tehnilist oskusteavet, saaksid hästi hakkama ühe jagatud veebisaidi ehitaja hostimisplaaniga 0,99 senti kuus 100 GB ribalaiusega ja hõlpsa veebisaidi loomise platvormiga, kuhu saate pilte ja teksti lohistada..

Külastage Hostingerit

3. Koguge elemente, mida teie autorisait vajab

Ükskõik, kas lähete väljastpoolt saidiehitajat või kasutate sellist platvormi nagu WordPress või loote isegi HTML-i veebisaiti, on mõned elemendid, mida iga autorisait peab olema täielikult efektiivne.

 • Vaatajaskonna mõistmine – Veenduge, et mõistate oma sihtrühma. Kui kirjutate ajaloolisi romansse, on teie publik hoopis teistsugune kui siis, kui kirjutate ulmet. Mitte kirjanduslikke artikleid kirjutades on teie vaatajaskond jälle erinev.
 • Ostja persoonid – Looge ostja isiksusi, mis põhinevad teie erineval lugejaskonnal, nii et saate aru, kellega oma saidi kaudu räägite.
 • Logo – Teil on vaja mingisugust logo, isegi kui see on lihtsalt autori nimi väljamõeldud skriptis. Teie logo annab teada, kes te kirjanikuna olete. Käsitlege oma kirjalikku tööd ettevõttena ja kaubamärkige see. Siin on meie tasuta logod, mida saate alla laadida.
 • Teave lehe kohta – Inimesed peavad aru saama, kes te olete ja miks te kirjutate, mida teete. Mõelge kuulsatele autoritele, keda teate, näiteks Steven King. Tõenäoliselt teate oma elu üksikasju.
 • Raamatute leht – Kõigi raamatute loetlemiseks vajate lehte. Isegi kui paigutate need oma kodulehele, nagu ma olen teinud, peaksite lisama ka üksikasju üksikutele toodete / raamatute lehtedele.
 • Üleskutse tegevusele – Mida soovite, et kasutajad teie lehele suundudes võtaksid? Kui soovite, et nad lihtsalt registreeruksid oma meililisti, et saaksite neile jätkuvalt turundada, siis keskenduge oma CTA sõnastusele, paigutusele ja ümberarvestuskursile.

4. Looge WordPressi abil autori veebisait

Mulle isiklikult meeldib WordPressi kasutada oma autoriportfelli veebisaidil. Arvan, et see pakub kõige rohkem paindlikkust ja võin ajaveebi siduda oma saidi portfelli osaga, pakkudes värskendusi, kui mul on kiire, kulutamata palju aega lehtede loomisele. Tegelikult on WordPress nii populaarne, et seda kasutab 34% Interneti veebisaitidest.

Minu leht on natuke kohandatud ainulaadse tausta ja mõnede muude elementidega, mida te kastist välja ei leia. Saate ainulaadseid funktsioone lisada kasutades oma kohandatud CSS-i võimalust või võite palgata kedagi, kes teie teema pärast valmimist kohandaks. Tutvustan teid WordPressi kasutamisega oma autoriportfelli veebisaidi loomisel.

Samm 1. Installige WordPress

Kasutan A2 Hostingi, mis on kaasas ControlPaneliga. WordPressi lisamine oma saidile ControlPaneli kaudu on väga lihtne. Kui tunnete end pärast nende juhiste lugemist kadununa, saate tasuda ka hallatava WordPressi eest ja lasta serveril selle teie eest installida. Ma luban, et see on lihtne.

Liikuge juhtpaneelile ja valige WordPressi installija (sinise ringi sees olev W).

Kui leht laeb, valige sinine nupp, mille pealkiri on „Install Now”.

Põhilised konfigureerimisnõuanded

Valige installimise URL. Kui soovite, et sait oleks teie juurkataloogis selline, nagu mul on (www.lorisoard.com), siis pistite oma domeeni.com lihtsalt üles. Kui soovite seda alamkaustas või otse, pange sellele lihtsalt nimi, nagu soovite. Näide:

oma domeen.com/kirjutamine.

See töötab hästi, kui teil on ettevõtte veebisait ja soovite autorina tehtud töö jaoks portfelli lisada.

Valige jaotises Saidi sätted oma saidi nimi ja kirjeldus. Kui te pole veel kindel, võite seadete alt oma WordPressi juhtpaneeli minna ja seda teavet hiljem muuta.

Valige oma administraatori konto jaoks kasutajanimi, mida te mäletate, ja keeruline parool. Peaksite määrama ka administraatori e-posti aadressi. Mõned inimesed soovitavad siin oma veebisaidi e-posti aadressi seadistada, näiteks [e-posti aadress on kaitstud]. Sellega seoses on mul probleemiks see, et kui teie sait häkkib või läheb alla, on meilile raske juurde pääseda. Ma kasutan selleks teisest serverist pärit e-posti, kuid valik on teie enda teha. Sama domeeni e-posti kasutamisel on eeliseid, näiteks kasutajatuvastus.

Minu server võimaldab mul valida eelinstallidatavaid pistikprogramme, näiteks Sisselogimiskatsete piiramine ja Klassikaline toimetaja. Valin tavaliselt mõlemad.

Kui olete oma valikud valinud, veenduge, et olete oma administraatori nime ja parooli kindlas kohas kirjutanud, ja klõpsake sinist nuppu Install..

WP juhtpaneelile juurde pääsemiseks tuleks teile anda aadress. Tavaliselt on

teie domeen.com/wp-admin.

2. samm. Turvaldage oma sait

Ärge viivitage selle järgmise sammuga. Peate oma saidi viivitamatult turvama, näiteks hankima SSL-sertifikaadi ja installima hädavajalikud turvapistikud.

Inimestele meeldib tungida WordPressi veebisaitidele. WordPressi saitide konto on 90% kogu häkitud sisust juhtimissüsteemi (CMS) saidid. Üks põhjus on pistikprogrammide ja teemade värskendamata jätmine. WordPressil on aga ka muid turvaauke, millega peaksite tegelema kohe, kui installite oma saidile avatud lähtekoodiga tarkvara. Peaksite installima vähemalt järgmised pluginad:

 • Wordfence’i turvalisus – See loob tulemüüri ja hoiab ära julma jõu rünnakud. Muidugi, selliseid pluginaid on arvukalt. See on üks, mis minu arvates hästi töötab, kuid võite kasutada seda, mis teie jaoks kõige mõistlikum on.
 • Peida minu WP – Kas see sisselogimine teie domeeni.com/wp-admin WP armatuurlauale? Kõik teavad seda. Selle sisselogimislehe abil saate seda pistikprogrammi muuta ja häkkerite sisenemise on raskendatud.

WordPressi turvalisuse autentimine (SALT-võtmed) krüpteerib teie saidile sisselogimiseks kasutatava teabe. Võite SALT-võtmete muutmises kindel olla, kuna arvate, et vajate koodi ja saate neid käsitsi muuta faili wp-config.php kaudu.

Õnneks on teadmiste kodeerimiseta inimeste jaoks lihtsam muuta neid. Sa lihtsalt lisada Soolatops pistikprogrammi ja saate selle muuta oma võtmetest lähtuvalt iga nädala või kuu järel klahve vahetama. Seadke see ära ja unustage.

Salt Shakeri installimiseks minge juhtpaneelile, pistikprogrammidele, lisage uus ja otsige Salt Shaker. Klõpsake installimisel ja seejärel aktiveerige.

Kui see on installitud, klõpsake Salt Shakeri pistikprogrammi loendis nuppu „Seaded”. Valige märkeruut ja määrake muudatused vastavalt oma eelistustele (iga päev, nädal, kuu). Klõpsake nuppu „Muuda kohe”. Kui proovite turvalisuse huvides ühte pistikprogrammi ja te vihkate seda, siis lihtsalt kustutage see ja lisage midagi muud. WP kui veebisaidi platvormi suurepärane külg on see, et teil on juurdepääs paljudele pistikprogrammidele ja oma saidi kohandamise viisidele..

3. samm. Leidke õige veebisaidi teema

Veebiportfelli jaoks õige teema leidmine pole lihtne. Ostsin tegelikult selle teema, mille lõpetamisega seoses käisin, kuna mulle meeldisid mõned selle funktsioonid ja paigutus. Samuti võite palgata kellegi kohandatud teema loomiseks või kasutama mõnda paljudest saadaval olevatest tasuta portfoolio teemadest.

Alustage autorite veebisaitide uurimisega ja uurige, mis teile nende portfoolios meeldib ja mis mitte.

Kui teil on idee soovitud funktsioonide kohta, liikuge WP-armatuurlaua vasakus servas ilmumiste vahekaardile ja klõpsake nuppu „Lisa teema” ning sorteerige funktsioonide järgi võimalike teemade leidmiseks, mida võiksite kasutada. Klõpsake nuppu „Rakenda filtrid”.

Saate oma võimalusi veelgi täpsustada, kirjutades otsinguterminitesse näiteks „kirjanik,”raamatuid,”Või“portfell.”

Siin on mõned huvitavad teemad, mida leidsin, et võiksite kaaluda:

VW kirjaniku ajaveeb

Demo & Üksikasjad

Autori maandumisleht

Demo & Üksikasjad

Ühe lehe portfell

Demo & Üksikasjad

Need on vaid mõned teemad, mille vahel valida. Saadaolevaid teemasid on sadu. Isegi kui te koostate portfelli, ei pea te kindlasti portfelli teema kinni pidama. Võite valida tasuta e-kaubanduse teemade hulgast, kui need sobivad hästi. Võtmeks on teie lisatud sisu.

4. samm. Looge oma lehed ja meediumikogu

Kui olete teema valinud, on aeg otsustada, milliseid lehti soovite, ja lisada oma meediumikogu, lisades raamatukaaned ja muud pildid. Raamatute lisamiseks oma saidile on paar võimalust.

Lisage raamatuid lehtedena, millel on esile tõstetud pilt, mis on teie kaas ja kirjeldus, ja ostke linke igal lehel. Seejärel saate lehed navigeerida alammenüü üksustena või lisada need sisualadele.

Kasutage oma postitusi ainult raamatute teadaannete jaoks ja määrake oma leht ajaveebiks, nii et esilehele ilmuvad uued väljaanded. Saate muuta jaotist Teemad / Kohanda või Seaded / Lugemine, mida kasutajad sihtlehel näevad. Võite valida kas „Teie viimased postitused“, mis viskab teie saidi avalehele uusimad ajaveebi postitused, või võite valida „Staatilise lehe“ ja valida lehe, mille olete loonud oma saidi avaleheks.

Kui teil pole mõtet uut pistikprogrammi uurida ja õppida seda kasutama, võiksite kasutada ka ostlemispistikprogrammi ja müüa raamatuid otse WooCommerce’i või sarnase pistikprogrammi abil.

5. samm. Kontrollige vigu

Kui olete oma saidi soovitud viisil üles seadnud, peate seda hoolikalt vigade osas kontrollima. Olete ilmselt kuulnud kogu põnevust kasutajakogemuse (UX) ja selle kohta, kuidas halb kogemus kliente eemale peletab. Lingid, mis ei tööta, vorme, mis ei saada saatmist, ja 404 viga tekitavad kasutajatele pettumust.

Kulutage oma saidi kõigi linkide testimisele aega. Esitage iga vorm, veendumaks, et see jõuab teie lõppu ja kasutaja saab kinnitusteate. Testige oma tellimisprotsessi, et veenduda, kas kõik sujub.

Peaksite ka installima katkise lüli kontrollija veendumaks, et tulevikus ei esine vigu.

Veenduge, et teie sait oleks mobiilisõbralik. Ümber 73% inimestest saavad 2025. aastaks Interneti-ühenduse ainult oma nutitelefonide kaudu. Kui teie sait pole mobiilisõbralik, on teil tõenäoliselt juba puudu hulk publikut, kes ei kasuta kunagi arvuteid. Jällegi on olemas pistikprogramm, mis aitab muuta teie saiti mobiilisõbralikumaks, kuid peaksite valima filtrites ka reageeriva, kui otsite kõigepealt teemat. Sellised teemad nagu kakskümmend seitseteist ja kakskümmend üheksateist on juba loodud mobiili-esimese lähenemisviisi abil.

Näide reageeriva kirjaniku veebisaidiltNäide: minu sait näeb mobiilseadetes välja selline. Pange tähele, kuidas kõik elemendid seal on, kuid need sirutuvad väiksema ekraani jaoks pisut kaugemale lehele ja need on piiratud ühe värskeima väljaandega korraga või ühe ajaveebi korraga. Saidi teksti ja piltide suurus muutub mobiilseadmete jaoks suuruseks, jääb endiselt loetavaks, kuid kahaneb väiksemaks.

6. samm. (Edasine parendamine) Palgake keegi teie saiti näpistama

Kui olete teinud kõik, mida saate teha, astuge samm tagasi ja vaadake, mis võib puududa. Kas soovite, et taust oleks läbipaistev, kuid kas te ei saa seda kohandatud CSS-koodi välja mõelda? Kuna olete suurema osa raskest tööst ära teinud, ei tohiks programmeerija palkamine teie jaoks mõne väiksema probleemi lahendamiseks liiga palju maksta. Saate tellida ainult osa tööst, mida teil pole mugav teha, või palgata erinevaid töövõtjaid nende ülesannete täitmiseks, mille jaoks nad on eksperdid.

Veel parem, paluge kõigil teie palgatavatel selgitada, mida nad tegid, et saaksite õppida ja loodetavasti järgmisel korral ise parandada. Samuti leiate veebis palju teavet populaarsemate teemade kohta, näiteks kakskümmend kuusteist ja kakskümmend seitseteist. Siin on mõned ressursid, mis käsitlevad mõnda populaarsemat kohandamist kahekümne kuueteistkümne ja kahekümne seitsmeteistkümne jaoks:

 • Kaksteist kuusteist tugifoorumit – WordPress.orgi ametlik foorum kahekümne kuusteist teema jaoks. Sirvige postitusi või esitage oma küsimus.
 • Kakskümmend seitseteist tugifoorumit – ka WordPress.org’is on juba lahendatud küsimuste loend ja foorum, mis on täidetud ekspertidega, kuidas teemat kasutada ja seda oma vajadustele kohandada.
 • WordPressi foorumid – Minge üldiste küsimuste jaoks WordPressi foorumitesse või küsige kaustas olevaid CSS-i kohandamise küsimusi. Võite otsida ka teemade järgi ja vaadata, kas teie küsimus on juba esitatud ja lahendatud. See foorum hõlmab rohkem teemasid kui ainult üks.
 • Kinsta – Kui te ei karda oma teema failidesse süveneda ja stiililehte vahetada, pakub see juhend mõned näpunäiteid kahekümne eseme tõeliseks kohandamiseks. Moderaator oskab ka lugejatega seotud küsimustele vastata, nii et lugege kindlasti kommentaarid läbi ja esitage küsimusi.
 • All About Basic – On olemas mõned tüüpilised kohandamised, mida kasutajad küsivad ikka ja jälle. Selles juhendis käsitletakse mõnda neist teemadest, mida inimesed kahekümne seitsmeteistkümne teemaga näevad, näiteks avalehe päise kõrgus, lehe pealkirja ja sellest tekkinud tühiku eemaldamine ning sõnumi „Uhkelt Powered by WordPress” eemaldamine.

Mida rohkem WordPressiga töötate, seda rohkem saate sellest aru ja saate teha väiksemaid muudatusi kas kodeerimise või pistikprogrammide kaudu, mis muudavad teie portfellist midagi väga isiklikku ja kohandatud.

Autori veebisaidi loomine ei ole midagi, mis toimub üleöö, vaid see, mis aja jooksul üles ehitatakse.

Näited suurepärase kirjaniku veebisaitidest

Janet dekaan

Janet Deani portfelli veebisaitJanet Deani portfelli veebisait

Janet Dean on inspireeriv autor Indias. Ta kirjutab Harlequini Love Inspired Line’i jaoks. Tema veebisait on hea näide autoriportfellist, kuna seal loetletakse tema uusimad raamatud, näidates samal ajal natuke autori kohta. Külastajad saavad linki „raamatud” vaadata kõiki tema portfoolios olevaid raamatuid ja tutvuda ka fotodega temast erinevatel üritustel. Üks asi, mis mulle selle lehe juures eriti meeldib, on tema jaotis, mis on suunatud spetsiaalselt meediale.

Nicholas Sparks

Nicholas Sparksi portfelli veebisaitNicholas Sparksi portfelli veebisait

Autor Nicholas Sparks kasutab oma autoriportfelli veebisaiti, et keskenduda oma viimasele väljaandele ja kutsub külastajaid üleskutse nupuga „Telli kohe“. Kui kasutaja alla kerib, näevad nad siiski täiendavaid lehti, kuhu nad saavad navigeerida, näiteks linke lugudele ja muud tööd. Samuti saate teavet sündmuste ja autoriuudiste kohta. Hüpikaken ilmub pärast seda, kui olete sellel lehel olnud lühikest aega, kutsudes teid registreeruma tema meililisti.

Dekaan Koontz

Dean Koontzi portfoolio veebisaitDean Koontzi portfoolio veebisait

Suspensiooni autor Dean Koontz on New York Timesi bestseller. Ta teeb oma autoriportfelliga paar huvitavat. Esiteks näete tema viimase seeria raamatute kaaneid, mis on horisontaalselt paigutatud lehe ülaossa. Kui hõljutate kursorit raamatute navigeerimise vahekaardi kohal, antakse teile mitmeid valikuid, sõltuvalt sellest, milline tema seeria teid kõige rohkem huvitab, näiteks Jane Hawk või võimalus tõmmata kõik tema raamatud korraga. Navigeerimine on väga intuitiivne ja vastab tema vaatajaskonna erinevate segmentide vajadustele.

Emily Winfield Martin

Emily Winfield Martini portfelli veebisaitEmily Winfield Martini portfelli veebisait

Emily Winfield Martini veebisait on ilmselt üks huvitavamaid portfelle seal. Ta on laste autor, aga ka kunstnik. Kui algselt maandate tema kodulehele, ei tervitata teid mitte raamatukaantega, vaid piltidega tema kunstist. Tema raamatute kohta teabe nägemiseks peate tegelikult liikuma tema raamatute lehele. Isegi tema veebipood tungib oma teose kahele küljele sissepääsuga oma kunsti või lasteraamatute juurde.

Hankige sõna välja

Nüüd, kui olete loonud ilusa ja ainulaadse portfelli oma kirjatöö esiletõstmiseks, on aeg see sõna välja tuua. Rääkige sellest kogu oma perele ja sõpradele ning paluge neil jagada oma veebisaidi aadressi nende sotsiaalmeedia kontodel. Pange oma veebisaidi aadress visiitkaartidele, e-posti allkirja ja jagage seda reklaamides. Võtke ühendust teiste autoritega ja jagage oma infolehtedes üksteise veebisaite.

Mis tahes pisiasjad, mida saate sõna väljatoomiseks teha, aitavad tekitada huvi saidi ja raamatute vastu. Lõpuks on võimalus muuta see ettevõtteks. Olete loonud uhke kirjanike veebisaidi – nüüd on aeg seda maailmaga jagada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map