Kuidas käivitada toidublogi WordPressiga

Nii et olete otsustanud täisajaga elada toidublogi abil?


Vinge!

Tead … paljud ajaveebid, mis teenivad täna 6-kohalisi sissetulekuid, on üles ehitatud kellegi sarnasega, ilma et oleks midagi muud kui nende niši järeleandmatu kirg..

Ja mul on hea meel, et teete täna oma esimese sammu. Alustame siis.

Navigeerimine

 • 1. samm: otsustage oma toidublogi tüüp
 • 2. samm: domeeninimi, veebimajutus ja saidi koostaja
 • 3. samm: WordPressi toidublogi teemad ja pistikprogrammid
 • 4. samm: saate oma toidublogi maast lahti
 • Kuidas raha toidublogimist teenida – lollikindel plaan

Tööriistade loend 

FTC avalikustamine: BuildThis saab suunamistasusid sellel veebisaidil loetletud tööriistadelt. Kuid arvamused põhinevad meie kogemustel ja mitte sellel, kui palju nad maksavad. Keskendume väikeste ettevõtete ja eraisikute abistamisele veebisaitide loomisel ärina. Toetage meie tööd ja lugege lisateavet selle teenimise kohta.

Kuidas alustada toidublogi

Samm 1 – Otsustage, millist toidublogi soovite alustada

Toidublogi loomine on lihtne, kuid otsustada, mida kirjutada, on raske.

Toidublogi teema on üldiselt liiga lai.

Alati on parem oma teemasid kitsendada mõne nišini, millele saate keskenduda. Oma toidublogi peate võtma päris ettevõttena. Nendeks nišideks, mida võiksite arvestada, on tõenäoliselt gluteeni-, gluteenivaba, süsivesikute, vegan või kokkuhoidlik keetmine.

Või võite spetsialiseeruda toidublogide toiduvalmistamise tüübile, näiteks grillimine, küpsetamine või röstimine.

2. samm – Valige domeeninimi, hostimine ja saidi koostaja 

Pärast oma toidublogi niši üle otsustamist on siin kolm asja, mida peate alustama:

 1. Domeeninimi
 2. Hostimine
 3. Saidi ehitaja

Kõigepealt tuleb domeeninimi. Lihtsamalt öeldes on teie domeeninimi teie veebiaadress.

Paljud inimesed on mures domeeninimes märksõnade kasutamise pärast, nii et Google kuvab seda märksõnade otsimisel ülaosas.

Kuid märksõna olemasolu domeeninimes ei mõjuta enam otsimootori algoritmi.

Niisiis, kui soovite avada paleo toiduteemalise ajaveebi, ei pea te oma blogi kutsuma paleofood.com. Vähemalt ei anna see teile SEO küpsispunkti.

Sellegipoolest on teie enda otsustada, millise domeeninime valite.

Samuti peate teadma, et toidublogi avamine ja domeeninimena enda nime kasutamine on sobilik. Seega, kui olete Jane Doe, on OK, et helistate oma toidublogisse JaneDeo.com.

Nii saate pikas perspektiivis suuremat tulu, sest mõne aja pärast saate te oma nišis populaarseks kaubamärgiks. Samuti võite saada mõjutajaks.

Sellise isikupärase kaubamärgi suurepärane näide on klienditoe mõjutaja, Shep Hyken. Ta oleks võinud hõlpsalt nimetada oma ajaveebi nimeks “customersupportadvice.com”..

Saad idee, eks?

Okei.

Pärast domeeninime valimist saate selle broneerimiseks kasutada domeeninimede registreerija teenust, näiteks Namecheap. Võite ka osta seda oma hostiteenuse pakkujalt, kui nad seda pakuvad. (Paljud neist annavad isegi aasta plaanidega tasuta domeene.)

Kui olete domeeninime kätte saanud, peate oma veebisaidi elavaks tegemiseks leidma usaldusväärse hosti.

Veebimajutajaid on palju, mille hulgast valida, ja paljudel neist on ka hallatud WordPress-paketid. Tavalise WordPressi hostitud konto ja hallatava WordPressi hostimiskonto erinevus on selles, et viimases hoolitsevad hostingu pakkujad teie saidi turvalisuse eest ja hoiab teie saiti ajakohasena kõige uuema WordPressi versiooniga.

Allpool soovitan nelja kliendisõbralikku hostingu pakkujat. (Sidusin iga valiku selle üksikasjaliku ülevaatega mu teisest veebimajutajatele keskendunud ajaveebist.)

 • iPage – minu valitud eelarveteenus nr 1, mis sobib algajatele.
 • eHost – veel üks valik algajatele; kasutajasõbralik ja ligipääsetav.
 • SiteGround – esmaklassilised hostimisvalikud hea klienditoega.
 • InMotion Hosting – väga usaldusväärne veebimajutaja, BuildThis.io kodu.

Veebihostid võivad olla nii odavad kui 1,99 dollarit kuus ja nii kallid kui 29 dollarit kuus. Alustage oma veebisaiti algtaseme plaaniga ja makske siis liikluse kasvades rohkem.

Järgmine veebimajutaja ja domeeninime abil peate valima saidi ehitamise platvormi – või saidi koostaja. Selles õpetuses teeme vaikimisi WordPress CMS-i (rohkem
veebisaidi ehitajal siin.)

Ise hostitud vs WordPress.com

WordPress kasutab 31,8% Internetist ja WordPress.org ja WordPress.com vahel on erinevus. Lihtsaim viis isehajutatud ja WordPress.com-i konto erinevuste mõistmiseks on vaadata, kuidas teie URL-id iga kontoga välja näevad.

teie toitlustatud ajaveeb.wordpress.com

Või

oma toidublogi.com

Esimene neist on veebisait, mida hostitakse WordPress.com-iga vabalt. Ilmselt on WordPress kogu selle kaubamärgiga.

Teine – yourfoodblog.com – on ise hostitud veebisait, mis on otseses mõttes sõltumatu.

Veebisait, mida hostitakse WordPress.com veebisaidiga, on teie jaoks, kui:

 • Oled AINULT harrastusblogija
 • Te EI taha … või ei kavatse Internetis elatist teenida
 • Te ei hooli oma isiklikust brändist
 • Olete rahul mitmesuguste piiravate võimalustega, nt pistikprogrammide ja teiste toetamise puudumisega
 • Te ei soovi oma saidil reklaame müüa (vähemalt mitte enne, kui te pole suure liiklusega veebisait)

Kui see pole nii, minge ise hostitavale WordPressi veebisaidile. See võimaldab teil ära kasutada tuhandeid WordPressi teemasid ja pistikprogramme
(nii tasuta kui ka tasulised) ja looge veebisait, mida saate hallata ja laiendada.

Sellega on kogu logistika paigast ära.

Olete nüüd valmis oma ajaveebi loomist alustama. Selleks vajate teemat ja mõnda pistikprogrammi.

3. samm – vali parimad WordPressi toidublogi teemad

Kuna olete alles alustanud oma ajaveebiga ja kuna see läheb millalgi enne, kui see teile raha teenima hakkab, on hea alustada tasuta teemaga.

Tasuta teemad

Siin on kolm tasuta WordPressi toiduteemat, mille hulgast võite valida:

Dyad

dyadDemo & üksikasjad

Dyad on uhke toidublogi teema, millel on ilus ajaveebi paigutus. See hoiab pilte tähelepanu keskpunktis, mis on toidublogi teema jaoks väga soovitav funktsioon. Armastate ka hiiglaslikku kodulehe liugurit, mille abil saate valida oma parimad retseptid. Samuti on see pärit ettevõttelt Automattic (ettevõte, mis asub WordPress.comi taga), nii et võite olla kindel, et see vastab kõrgeimatele kodeerimis- ja kvaliteedistandarditele.

Kouki

koukiDemo & üksikasjad

Kouki on teie jaoks, kui teile meeldib tühimik ja eelistate zeni ja minimaalset kujundust. Kouki kasutab suurepärast fonti ja kuvab pilte väga elegantselt. Klubige see ühe tasuta retsepti pluginaga (soovitatav allpool) ja peaksite olema valmis oma toidublogist otseülekannet tegema.

Veggie Lite

veggiDemo & üksikasjad

Veggie Lite on toidublogijate jaoks veel üks lihtne WordPressi teema. Sellel on fokuseeritud paigutus, mis köidab teie lugejate tähelepanu. Ja kogu oma tühimikuga laseb see teie veebisaidil hingata ja on silmadele lihtne.

Vaadake rohkem tasuta toidublogi teemasid saidilt WordPress.orgi hoidla.

Tasulised teemad

Nüüd – tasuta teemadega on hea alustada, kuid kui teil on eelarvet ja saate mahutada mõnusat premium-toiduteemat, siis igal juhul ostke see.

Toidublogi visuaalne veetlus mängib selle õnnestumises suurt rolli. Siit leiate mõned suupärased teemad:

Cook’d Pro teema

keedetudDemo & üksikasjad

Cook’d Pro on pimestav WordPressi toiduteema, mis näeb kõigis seadmetes hea välja. Nagu näete ülaltoodud ekraanipildil, keskendub see suuresti piltidele.

Samuti on see üles ehitatud Genesise raamistikule, mis on teadaolevalt kiire ja kerge. Genesise raamistikus on ka eraldi paneel SEO sätete ja ka muude paigutuse sätete jaoks.

Pange tähele, et Genesise teemadel on just vajalikud funktsioonid; nad ei tule liiga paljude kellukeste ja viledega. See tähendab, et nad teevad oma tööd ilusti.

Igapäevane toiduteema on veel üks Genesise teema, mida peaksite tutvuma. Seda toetab Genesise raamistiku stabiilsus ja kiirus ning see kasutab ahvatlevat ja elegantset lamedat kujundust
see reageerib täielikult.

Maksumus: 129 dollarit

Toidublogija teema

Toidublogija WordPressi teema autor TemplaticDemo & üksikasjad

Toidublogija teema on teie jaoks, kui soovite puhast, professionaalse ilmega toidublogi ja retseptide veebisaiti. Lehtede koostaja abil saate oma elemente hõlpsalt ümber struktureerida või ümber kujundada.

Veelgi enam, toidublogija teema on SEO-sõbralik ja sisaldab kõiki funktsioone, mis toidublogil peavad olema – spetsiaalne retseptide tüüp, kodulehe kujundus, WooCommendi tugi, reklaamibänneri tugi ja mobiilisõbralik kujundus.

Toidublogija on väga kohandatav ja tänu sellele saate oma toidublogi elada vaid mõne minutiga.

Maksumus: 79 dollarit

Toidublogi teema

toidublogiteemaDemo & üksikasjad

Toidublogi teema on pärit NimbusThemes. Mis mulle selle teema juures kõige rohkem meeldib, peale visuaalse läbilõike, on teema keskendumine brändingule.

Toidublogi teema tarnitakse pistikprogrammiga Retseptikaart WordPress, mis võimaldab teil oma ajaveebile lisada SEO-sõbralikke retsepte. Toidublogijad on üles ehitanud mõned suurepärased veebisaidid selle teemaga.

Maksumus: 39 dollarit

YumBlogi teema

jamaDemo & üksikasjad

See Up Themes toode on hõlpsalt üks läbimõeldud WordPressi toidublogi teema. Sellega on kaasas kohandatud retsepti mall ja see võimaldab teil ka lugejate retseptide esildisi vastu võtta. Nende retseptide esitamiste toiteallikaks on Cooked – lisatasu plugin 39 dollarit. Selle teema retseptide juhiste ja koostisosade loendites on ruut, mis võimaldab teie lugejatel veenduda, et nad ei jäta ühtegi olulist toimingut ega eset vahele..

Maksumus: 125 dollarit

4. samm – Toidublogi maksimeerimiseks installige õiged WordPressi pluginad

Kui kasutate mõnda ülaltoodud teemat, saate funktsionaalse ajaveebi valmis.

Kuid hoolimata sellest, kui läbimõeldud teema võib niši jaoks olla, ei ole võimalik lisada kõiki funktsioone, mida veebisaidi omanik võib vajada.

Näiteks võite oma toidublogi jaoks mõista, et vajate paremat ja optimeeritumat viisi oma retseptide kuvamiseks, või võiksite oma toidupostituse pildid muuta Pinterestis hõlpsasti jagatavaks. Need funktsioonid ei pruugi tingimata teemasse pakendada.

Selliste funktsioonide saamiseks peate installima pistikprogrammid.

Siin on mõned kenad WordPressi toidublogi pluginad, mis lisavad teie ajaveebile väärtust:

WP ülim retsept

ülim retseptDemo & üksikasjad

WP Ultimate Recipe on mobiilisõbralik WordPressi toidublogi plugin, mis võimaldab teil retsepte oma ajaveebi lisada. Saate seda kasutada mis tahes tavalise WordPressi teema muutmiseks toiduteemaks.

See võimaldab kasutajatel ka teie retsepte jagada ja välja printida.

WP Ultimate Recipe’i esmaklassiline versioon avab sellised funktsioonid nagu lastes kasutajatel retsepte esitada, teie retsepte hinnata, toiteväärtusi näidata ja palju muud.

Simmeri retseptid

keedaDemo & üksikasjad

Simmeri retseptid on veel üks plugin, mis võimaldab teil oma blogis retsepte avaldada. See pakub lihtsaid sätteid koostisosade loetlemiseks, toiduvalmistamise juhiste ja muu teabe saamiseks. Selle pistikprogrammi abil lisatud retseptid on otsingumootorisõbralikud, kuna see plugin kasutab SEO-sõbralike struktuuride loomiseks Google’i skeemi märgistust.

Siguriretsepti koostisosad

sigurDemo & üksikasjad

Siguri retsepti koostisosad on huvitav toidublogi pistikprogramm, mis võimaldab teil kõigi oma retsepti koostisosade alla lisada ostunupu.

Kui kasutajad sellel klõpsavad, suunatakse nad veebipoodidesse, kus nad saavad otse osta. Ilmselt saate iga viidatud müügi eest kärpeid. Lisaks saate ka iganädalasi ja igakuiseid aruandeid selle kohta, kuidas teie retseptid tulude teenimisel toimivad.

Keedetud

keedetudDemo & üksikasjad

Keedetud on esmaklassiline WordPressi retsepti plugin, mis on kaasas lohistamise retsepti koostajaga. Komplekti kuulub ka 10 kasutusvalmis paigutust.

Cookeeritud abil saab iga teie lugeja profiililehe. Keedetud on ka taimeri, võimsa otsinguriba ja retseptide / koostisosade toitumisalaste faktidega. Kõigi pakutavate funktsioonide jaoks on see pistikprogramm täielik varastamine hinnaga 39 dollarit.

Nendele pistikprogrammidele lisaks on mõned pluginad, mida soovitan igal saidil omada. Need ei ole spetsiifilised ühegi niši jaoks ja lisavad väärtust igale saidile, kus neid kasutatakse. Tutvuge täieliku nimekirjaga siin.

Olgu – nii hoolitseb see logistika eest. Teil on domeen, hostimine ja teema … ning mõned valikulised pistikprogrammid.

Sel hetkel olete valmis oma blogi kallal töötama ja määrama, milliseid teemasid te käsitlete, kui sageli avaldate, milliseid sotsiaalmeediaplatvorme proovite jne. Asjade hõlpsamaks tegemiseks proovige järgida allpool toodud 5-etapilist plaani.

Hankige oma toidublogi kohapealt – 5 nõuannet, mida järgida

1. Planeerige oma toidublogi ülesehitus

Soovite oma toidublogi struktuuri kohe alguses kätte saada, kuna saidi struktuur (täpsemalt selle peamine navigeerimismenüü) määrab, kuidas teie kasutajad navigeerimise kogemuse saavad.

See on toidublogi jaoks olulisem, kuna toidublogi sisu võib hõlmata mitut kategooriat – sööki, kööki ja teisi. Seega, kui saate veebisaidi põhimenüü õigesti, saate selle suurepärase alguse.

Lisaks annab teie saidi struktuuri mõtestamine või lihtsalt saidi menüü kavandamine teile aega mõtiskleda selle üle, milline saab olema teie sisu ja erinevad asjad, mida oma blogis uurite.

Siin on näide, kuidas teile headtarti anda.

Populaarne toidublogija Kate alates CookieAndKate omab kogu kursuse veebisaidi menüüd. Vaadake vaid seda, kui kirjeldavad on menüüelemendid ja kui kenasti rippmenüü töötab:

küpsise-ja-kate

Nii et kui teil on sisu-sait, võite minna sellist menüüd.

Tegema – Mõelge sisule, mida soovite jagada, ja visandage selle põhjal veebisaidi menüü. Selle paberil harjutuse tegemine aitab teil proovida mitmeid struktuurikombinatsioone, kuni tunnete, et olete selle õigesti saanud.

2. Leidke sobivad teemad ja vormistage sisu avaldamise ajakava

kahvatu-omg

Esiteks vaatame, kuidas saate välja tulla teemadega, mida oma blogis kajastada. Kiireim viis postituse ideede leidmiseks on vaadata, mida populaarsed ajaveebid postitavad.

Esiteks vaatame, kuidas saate välja tulla teemadega, mida oma blogis kajastada. Kiireim viis postituse ideede leidmiseks on vaadata, mida populaarsed ajaveebid postitavad.

Niisiis, kui plaanite järgmise paari nädala jooksul oma blogiga tegelema hakata, tellige kõigepealt kõik toidublogijad, keda imetlete. Nii saate
saate regulaarselt värskendusi nende uusimate sisuvärskenduste kohta.

Niisiis, nädala pärast oleks teil vähemalt 7-10 sellist e-kirja, mis pärineb Julilt (PaleOMG-st). Oma esimeses meilis jagab Juli palju retsepte.

Selle postituse idee saate hõlpsalt tema retseptidest varastada:

“X-koostisosa Y-minutine roog”

Samuti on sellistel meilidel / infolehtedel alati lingid ajaveebide parima sisu juurde. Mis tähendab, et teil on populaarsetel teemadel rohkem kui piisavalt ajaveebi-ideid.

Valige vähemalt 5 sellist ideed ja hakake kirjutama. Vahepeal saate nendest ajaveebidest rohkem värskendusi ja nii kasvab teie ideede loend orgaaniliselt.

Avaldamiskava osa osas – kõigepealt mõistke, et lugejad armastavad järjepidevat kirjastamise ajakava. Kui otsustate retsepti igal reedel avaldada, saate ühel hetkel lojaalseid lugejaid, kes arvavad:

“Jane avaldab vahva retsepti igal reedel. Ma pean järele jõudma, et saaksin seda nädalavahetusel proovida! ”

Sain aru?

Tore! Tehke seda ettevalmistustööd – Ideaalis peaks teil enne oma blogi alustamist olema vähemalt 20 avaldamiseks valmis postitust. Mis tähendab, et kui avaldate kaks korda nädalas, saate seda kauem kui kaks kuud.

3. Looge sisu (pöörates erilist tähelepanu visuaalidele)

Teie sisu tekstiosa jõuab teile loomulikult. Tänu teie teadmistele nišis. Kuid see tekst moodustab vaid poole teie sisust
sest lõppude lõpuks, kui hea suurepärane retsept näeb välja ilma mõne jama pildita …

Kahjuks ei tule fotograafia kõigile loomulikult. Kuid see ei tähenda, et te ei saaks õppida.

Olgu need siis valmistoitude või koostisosade pildid, need moodustavad suure osa toidublogist. Mis tähendab, et keskpäraste piltidega ei saa hakkama. Kuid õnneks on teil need fantastilised tasuta toidufotograafia õpetused, millest saate õppida:

Kui teil pole aega nii palju õppida, siis vähemalt alustage sellest kiirest ja räpast häkkimisest:

 • Hoidke koostisosa või tassi letil
 • Hoidke oma kaamerat selle kohal
 • Seadke autofookus ja klõpsake nuppu

Lihtsalt veenduge, et pildistamisel oleks palju looduslikku valgust.

Proovige lisaks toidupiltidele teha veel loomingulisemaid visuaale, näiteks pildiretsepte ja näpunäiteid, kasutades tasuta tööriistu (nt.) Lõuend või DesignBold.

Kujutise optimeerimise näpunäide – Optimeerige kõiki pilte TinyPNG. See tööriist võimaldab teil oma PNG-faile tihendada, vähendamata selle kvaliteeti. Piltfailide tihendamisega päästate oma saidi ülespuhumist ja aeglustumist.

4. Alustage sotsiaalmeedia turundusest

Kuna toidusõbrad armastavad visuaale, oleks kõige parem keskenduda visuaalsetele meediumitele nagu Pinterest. Tegelikult on see täiesti okei, kui alustada ainult Pinterestist. Kui olete õppinud, kuidas kasvatada ühte platvormi, saate alati liikuda teistele platvormidele.

Pistikprogramm Pinterestis jälgimise suurendamiseks: Pinterest Button “Pin It”.

Selle pistikprogrammi abil palutakse igal korral, kui kasutaja hõljub teie ajaveebis oleva pildi kohal, kinnitada see oma Pinteresti tahvlitele. Lisaks sellele lisab see kõigi teie postituste ja lehtede jaoks nupu Pin It.

5. Alustage e-kirjade kogumist

Kui tellite postituste ideede kogumiseks erinevaid ajaveebe, märkige, milliseid pliimagneteid nad e-posti loendite koostamisel kasutavad.

Näiteks Dana pärit MinimalistBaker pakub oma ajaveebi tellijatele tasuta kuuretsepti.

Pange tähele, kuidas Dana pakub uute registreerunute jaoks väärtuslikke stiimuleid.

Samuti peate välja töötama Ilmaistarjous, mille kingite lugejatele, kes seda tellivad.

Esimese tasuta e-posti teel registreerumise registreerimiseks pange lihtsalt kokku 5 suurepärast retsepti ja koondage need PDF-i. Ja sa oled valmis.

Kuna teil on nüüd oma ajaveebi jaoks nii toimiv veebisait kui ka tööplaan, vaatame, kuidas valida õigeid monetiseerimismeetodeid.

Kuidas toidublogimist raha teenida – lollikindel plaan 

Toidublogijana raha teenimiseks analüüsige, kuidas teised toidublogijad raha teenivad. See pole raske töö, kuna paljud toidublogijad avaldavad oma sissetulekuaruandeid. Need aruanded pakuvad palju teavet raha teenimise kohta (nagu ka kulud).

Võtame näiteks Pinch of Yumi igakuine sissetulekute aruanne – massiliselt populaarne WordPressi ajaveeb.

Nagu järgmisest ekraanipildist näete, teenib Pinch of Yum oma toodete müümisega palju raha (maitsev toidufotograafia ja kuidas oma toidublogi e-raamat raha teenida).

Võib-olla võite ka teie kaaluda müüdava toote loomine.

Teised teenivad raha toidublogimise kanalite kaudu

Reklaamivõrgud

Kiireim viis toidublogist raha teenida on liitumine reklaamivõrkudega. Mõnel reklaamivõrgustikul on liikluse ja lehe vaatamiste jaoks erinõuded, kuid enamikul neist on üsna lihtne liituda.

Google Adsense on üks suurimaid reklaamivõrke, mis pakub displeireklaame, mobiili-, video- ja otsingu monetiseerimist. Liituda on tasuta ja lihtne. Adsense nõustub isegi siis, kui alles alustate. Teised reklaamivõrgud, mida saate uurida, on Media.net, BuySellAds ja Infolinks.

Reklaamipinna müük

Põhimõtteliselt eraldate oma veebisaidil koha neile, kes soovivad seda ruumi otse sinult osta. Reklaamipinna müümine töötab tavaliselt väiksemate reklaamijate või omanike vahel.

Saate luua vähe erineva hinnakujundusega reklaamikaste ja julgustada reklaamijaid, öeldes neile, miks nad peaksid teie veebisaidil reklaamima. Ja kui nad teie tingimustega nõustuvad, saate makse lihtsalt PayPali kaudu. See on lihtne ja probleemivaba.

Sidusprogrammid

Sidusprogrammiga liitumine on üks suurepäraseid võimalusi raha teenimiseks. Saate reklaamida oma nišiga seotud tooteid või teenuseid ja saada komisjonitasu, kui külastajad ostavad teie saidi kaudu ostu.

ShareASales, CJ Affiliate ja ClickBank on mõned kuulsad sidusettevõtte võrgud, mida saate uurida. Reklaamijaid on üle tuhande, pakkudes erinevaid tooteid ja teenuseid, mida saate reklaamida. Mõned saate reklaamida isegi teiste blogijate müüdavaid teabetooteid.

Soovitan tungivalt reklaamida tooteid, mis on teie nišiga seotud.

Märkus. Lisateavet sidusettevõtte turunduse kohta leiate siit.

Alustage liikmesuse saiti

Kui teil on midagi erakordset pakkuda, võite kaaluda liikmelisuse saidi avamist. Sel juhul võtate oma külastajatelt sisu eest tasu.

Sellele teabele juurdepääsu saamiseks võite koguda kuutasu või aastamaksu liikmemaksu. See on hea viis oma toidublogist raha teenida, kui suudate selle oma raha vääriliselt teenida.

Vaadake võimalikult palju sissetulekuaruandeid ja küsige endalt, millistest nendest sissetuleku kanalitest saate kõige rohkem kasu saada.

Alustage järgmistest sissetulekuaruannetest:

Saage aru ka sellest, et ajaveebist raha teenimine võtab aega – tehke kõik saginad, hoides samas kannatlikkust. Kindlasti jõuate sinna, kui proovite piisavalt.

Järeldus

Nii et see on WordPressiga toidublogi alustamiseks. Kui teil on raha õppimiseks investeerimiseks, vaadake programme, näiteks Food Blogger Pro. Või tehke järgmine parim asi ja jälgige ning uurige teisi toidublogisid ja õppige neist.

Kõike head teie toidublogi jaoks!

Kas teil on küsimusi oma ajaveebi seadistamise või hoolduse kohta? Või anythingelse selle õpetuse kohta? Jõuda välja! Meile meeldiks teada kõiki ja õppida, kuidas saaksime aidata.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map