Kuidas käivitada emmeblogi WordPressi abil (ja kasvada edukaks ettevõtteks)

Kui soovite alustada emade ajaveebi loomist, olete jõudnud õigesse kohta! Olen Gina Badalaty, kes võtab enda alla Imperfecti, ja olen olnud emablogija alates 2002. aastast. Ehkki minu ajaveeb on läbi elanud palju etappe, olen tänu oma aastatepikkusele kogemusele unistuste kliendi jaoks tasuline professionaalne blogija..


Selles artiklis jagan õiget moodust ajaveebi seadistamiseks, mis aitab teil kasvatada edukat ajaveebi ja ettevõtet!

See on minu blogi – Omaks ebatäiuslik

Kui palju emablogijad teenivad?

Kui otsite otsingult „kui palju blogijad teenivad”, näete muinasjutte nendest, kes toovad 40 000 kuni enam kui 1 000 000 dollarit kuus. Need ajaveebi ajaveebid on oma sihtrühma meelitamiseks võtnud kasutusele oma lood, keskendudes emablogi pidamise asemel populaarsetele teemadele nagu võla vähendamine. Kui aga te ei soovi töötada 80+ tundi nädalas, et see nii suureks lüüa, saate teenida korralikku sissetulekut, kavandades oma ajaveebi strateegiliselt nagu äri.

See, mida saate oma ajaveebist teenida, on erinev. Selle aasta alguses sain üllatusena saada kasumlikke tšekke vanalt postituselt mittetoksiliste köögitarvete kohta, millel olid sidusettevõtte lingid. Kuigi on raske tagada, et postitus läheb viiruslikuks, lubas minu postituse otsimootori optimeerimine (SEO) sellel postitusel Google’is edetabeli nr 1 jõuda..

Isegi ilma viirusliku postituseta võib väike ajaveeb regulaarset sissetulekut tuua. Blogin ainult osalise tööajaga, kuid olen üles astunud 12 000 dollarit aastas sidus- ja spondeeritud postitustes minu väikese vaatajaskonnaga. Peamine on niši arendamine, et jõuda oma sihtrühmani.

Blogipostitused pole aga ainus viis oma ajaveebist raha teenida. Minu ajaveeb on aidanud minu kirjutamiskarjääri käivitada lastekasvatuse ja tervise niššides. Aastate jooksul suhete arendamisega teiste emablogijatega pole mul olnud raskusi püsiva töö leidmisega alati, kui seda vajan.

Ema ajaveebi seadistamine ja sellest äri muutmine

Pole tähtis, kuhu soovite minna, oma ajaveebiga saate sinna jõuda. Võti on strateegiline planeerimine enne tähtaega, et alustada oma parimal jalal, et saaksite jõuda sinna, kus unistused teid viivad.

Kuidas oma blogis alustada? Kaevame sisse.

Emablogi seadistamise sammud

 • 1. samm: valmistuge enne alustamist
 • 2. samm: seadistage oma ema ajaveeb õigesti
 • 3. samm: muutke oma ajaveeb ettevõtteks
 • Raha teenige ema ajaveebi abil
 • Emablogide näited
 • Kas ajaveebid on ikka asi?

Soovitatavad tööriistad

Avalikustamine: BuildThis.io saab suunamistasusid sellel veebisaidil loetletud tööriistadelt. Kuid arvamused põhinevad meie kogemustel ja mitte sellel, kui palju nad maksavad. Keskendume väikeste ettevõtete ja eraisikute abistamisele veebisaitide loomisel ärina. Toetage meie tööd ja lugege lisateavet selle teenimise kohta.

1. Valmistuge käivitamiseks: bränd, vaatajaskond, sisu

Enne oma ema ajaveebi alustamist

Külastajaid köitva ajaveebi loomise aluse seadmiseks on vaja kolme kriitilist tegurit:

 1. Ahvatlev kaubamärk
 2. Võimalus sihtida oma publikut
 3. Sisu, mis on brändil ja meelitab teie eesmärki

Võib-olla arvasite, et hakkan ütlema „veebimajutus“ või „domeeninimi“, kuid kui soovite oma blogi kaudu õitsvat karjääri alustada, peate sellele lähenema kui ettevõttele ja see tähendab kõigepealt kindla aluse loomist.

Ehitage oma bränd

Oma kaubamärgi ülesehitamiseks peate tegema mõned kriitilised introspektiivsed tööd. See algab teie “miks” õppimisest. Enimmüüdud raamatu “Simon Sinek” autorAlusta miks,”Kirjutab,

Inimesed ei osta seda, mida teete, nad ostavad, miks te seda teete.

„Miks” uurimine aitab teil keskenduda võimsa sisu loomisele ja selle ümber eduka ettevõtte rajamisele.

Aeg on välja tulla paberist ja pliiatsist ning küsida endalt, miks soovite blogi kirjutada. Tõeliselt sügavaks kaevamiseks peate igale oma vastusele esitama vähemalt viis korda küsimuse “miks”. Näiteks kasutasin seda protsessi hiljuti kaubamärgi muutmiseks. Minu sissejuhatus oli järgmine: “Ma tahan blogi teha, et aidata emme, kes kasvatavad autistlikke lapsi tõsiste väljakutsetega. Sealt edasi küsisin iga oma vastuse jaoks “miks”, kuni jõudsin “Näitamaks, et meie lapsed saavad elada sihipärast ja rõõmsat elu ning muuta maailm paremaks kohaks”.

Selle harjutuse ilu seisneb selles, et sageli näete, et teie „miks” aitab teisi inimesi, kuid peaksite oma põhjuse üle ka pisut egoistlikumalt sukelduma. Mis motiveerib teid iga päev eduka ajaveebiettevõtte keerukatest osadest läbi saama? Võib-olla soovite võla tasumiseks vabastada sissetulekud. Võib-olla olete huvitatud autori veebisaidi loomisest, et luua selle kirjutatava raamatu jaoks platvorm. Või äkki tahaksite teenida piisavalt, et ilusat rannakodu osta.

Kasutage seda “miks” harjutust suure unistamiseks, et saaksite läbi lüüa väljakutseid, et saada maailmatasemel blogijaks, kellel on äri, mis aitab teisi teie unistusi täites.

Leidke endale ideaalne külastaja

Kui olete oma küsimuse “miks”, saate nüüd keskenduda oma ideaalse külastaja leidmisele. Selles etapis saate teada, kes ta on ja mida ta vajab. Mõned peamised demograafilised andmed, mille üle mõelda tuleks:

 • Vanus
 • Laste / poiste või tüdrukute arv
 • Sissetulekute vahemik / haridustase
 • Töötav professionaalne kodus töötav ema, ettevõtja?
 • Kus ta elab: linn, riik, äärelinn?
 • Majaomanik, korteriomanik?
 • Lemmikloomaomanik? Autoomanik?
 • Usklik, ateist, agnostik?
 • Spetsiaalne nišš: krõmpsuv ema, tahab olla sobiv, erivajadustega lapsed, jalgpalliema, adopteeritud lapsed jne.

Minu sihtrühmaks on emad, kes kasvatavad raske autismi ja sellega seotud puuetega teismelisi ja teismelisi. Nad vajavad oma lastele tervislikke lahendusi ja võimalust läbipõlemise ärahoidmiseks.

Inimene, kes on teie arvates, võite olla teie, kuid peate looma “avatari”, mis pole teie. See lihtsustab tema vajadustest lähtuva sisu loomist, mis ei muutu isegi siis, kui teie oma teete. Samuti on lihtsam sellele inimesele oma postitusi kirjutada.

Planeerige oma sisu vaatajaskonna uuringute abil

Kui olete mõnda aega oma ideaalse lugeja mõistmiseks võtnud, on järgmine samm uurida tema vajadusi. Teie ajaveeb peaks teie loodud avatari kohta sisaldama väärtuslikku teavet, mis võib teile raha teenida. Sa avastad selle, uurides tema valu ja naudingupunkte.

Võite kasutada Google’i, kuid palju tõhusam viis uurimiseks on oma sihtrühma küsitlemine. See on tõesti aidanud mu ajaveebil keskenduda. Kirjutage lihtsalt 5 lahtist küsimust oma avatari vajaduste kohta. Üks minu küsimustele oli: “Mis puudutab autistliku lapse abistamist, siis millised lahendused aitasid?”

Teie vestlus peaks kesta ainult 15-20 minutit. Saate seda teha e-posti, telefoni või Skype’i kaudu – kõikjal, kus teie sõber on mugav. Parim on küsida inimestelt, kes teid tunnevad ja usaldavad. Oleksin ettevaatlik, kui soovite intervjueerida mõnda Facebooki gruppi, kus te viibite – kõigepealt vajate luba.

See uurimistöö aitab teil mõista, millised probleemid teie vaatajaskonna ees seisavad, et saaksite ajurünnakuid lahendada sisule, mis neid lahendab. Näiteks selgusid minu intervjuudest, et autistlikud lapsed arenevad kaalutud lahendustega. Siin on näide pealkirjast, mille kirjutasin uurimistöö põhjal: “Autismi kaalutud tekid: meie kogemus Sonna Zonaga.Nagu näete, pole see artikkel lihtsalt kuiv uurimistöö, vaid isiklik viis teabe jagamiseks ja tööriista kasutamiseks, mida kasutasin tavalise probleemi lahendamiseks.

Sisu kavandamisel mõelge sellele, mida saate isiklikult pakkuda (tooted, teenused, liikmelisus jne), et aidata teie avataril neid valupunkte vähendada ja õnne suurendada.

Mõelge ka “suurele pildile”. Näiteks kui kirjutan 10 sellele teemale pühendatud postitust, saan nende postituste põhjal luua e-raamatu, mida saan lugejatele ja potentsiaalsetele klientidele müüa. Te ei vaja pikka teemade loendit. Alustamiseks on vaja vaid 5–10 ideed, kus 2-3 artiklite teemat on täidetud isiklike, ainulaadsete ja / või ekspertide nõuannetega.

Kujundus ja pildid

Selles etapis pole kriitilise tähtsusega logo või kohandatud kujunduse olemasolu. Kasutage WordPressi atraktiivne mall mis sobib teie ajaveebi teemaga, näiteks selline, kus on emmedest kirjanike veebisaitide kujundus. Värvipalett võib teie kaubamärgi edenedes paremini äratuntavaks muuta, kuid võiksite kunagi oma välimust muuta või oma veebisaidi arendamise allhanke korras tellida..

Postituste ja jagamiste jaoks piltide loomiseks on Canva hõlpsasti kasutatav tööriist, mis aitab teil oma ajaveebi ja sotsiaalmeedia eri vormide jaoks teha sobiva suurusega pilte..
Kujutiste lisamisel peaks mõlemal nägemispuudega inimestele olema kirjeldav „alternatiivne tekst” (teise nimega „alt silt”). Alt-sildid aitavad ka SEO-d, nii et looge kindlasti teie SEO märksõnale vastav pealkiri.

Kasutage nutitelefoni kaamerat, et jagada huvitavaid pilte. Võite kasutada ka professionaalseid pilte. Litsentsitasuvabad pildid on saadaval madala hinnaga või tasuta selliste usaldusväärsete fotofailide allikates nagu DepozitPhotos.com või Pexels.com.

Vaadake seda nimekirja 30 tasuta pildiressurssi saidilt Veebimajutus Saladus ilmutatud. Ärge kunagi kasutage oma ajaveebi pilti, mille leiate Google’ist; need on autoriõigusega kaitstud.

Oma ajaveebi sisule piiride määramine

Peaksite nüüd otsustama, millised piirid lastele, abikaasale ja teistele lähedastele kirjutades või neid jagades – sealhulgas pildid – seada. Näiteks ma ei blogi kunagi oma perekonnast muul viisil kui abistaval ja positiivsel viisil ning veendun, et kõik minu laste fotod on väga kõrgel pardal (ei mingeid „ujumistrikoo” kaadreid).

Milliseid tundlikke teemasid väldite või peate pereliikmetega selgeks tegema? Haigus, rahandus, töökoha kaotamine ja romantika võivad olla puudutavad teemad, nii et olge lugejate ees ettevaatlik. Isegi kui teie ettevõte käivitub, on mõistlik hoida oma telefoni, aadressi ja võib-olla isegi naabruskonda saladuses.

2. Ema ajaveebi seadistamine

Blogi seadistamisel tuleb kaaluda mitmeid võimalusi, näiteks oma eelarvet.

Kust alustada: hostimine ja põhifunktsioonid

Alustuseks mõelge oma ajaveebi domeeninimele. Kui ma oma ema ajaveebi uudistasin, kulus paar kuud ajurünnakuid, et välja mõelda bränd “Embracing Imperfect”. Mõelge nimele, mis kapseldab teie niši, isikupära ja vaatajaskonna vajadusi.

Järgmisena vajate oma ajaveebi hostimiseks teenust.

On mõni suur varjukülg, kui soovite omada “tasuta” ajaveebi. “Teile tehtud” teenuse nagu Wix või Weebly kasutamine võib tegelikult olla kulukam, kui võite arvata. Teil on oma ajaveebis väga piiratud võimalused. Näiteks Wixis allutatakse teie vaatajaskonnale reklaamid ja teie domeeninimi lisab sinna ka oma nime.

Parim veebimajutus autoritele, treeneritele, tulevastele ettevõtete omanikele ja kõigile teistele, kes tahavad emmeblogi, on WordPressi abil ise hostitud võimalus.

A2 majutuse koduleht (külastamiseks klõpsake)

Võite kasutada taskukohaseid ja kvaliteetseid hostimisteenuseid nagu A2 Hosting, InMotion Hosting või SiteGround. Need usaldusväärsed pakkujad maksavad alates 4–7 dollarit kuus ja pakuvad parimat veebisaitide majutust kirjanikele ja ajaveebidele. Need võivad aidata teil oma domeeninime seadistada ka umbes 15–20 dollariga aastas.

Valige bränd, mis sisaldab SSL-sertifikaati. See on turvalisuse ja SEO jaoks vajalik turvasertifikaat. Teie domeen näeb välja selline: „http: //” asemel näete „https://www.oma oma domeen.com”. Küsige selle valiku kohta oma veebimajutajalt.

WordPressi toimetaja

Kui teie host on teie WordPressi andmebaasi ja ajaveebi seadistanud, minge pakutavale näidispostitusele ja hakake kirjutama. Vaadake nendelt saitidelt häid õpetusi:

Üks WordPressi suurepäraseid asju on see, et neid on tuhandeid pistikprogramme mis aitavad teil oma blogi hallata. Need on tööriistad, mille installite menüü Plugin kaudu ja mis aitavad teil erinevaid funktsioone säilitada ja käitada. Kasvades tahad lisada veel, kuid ole ettevaatlik. Liiga palju pistikprogramme võib teie ajaveebi aeglustada. Neid tööriistu tuleb aeg-ajalt ka värskendada.

WordPressi taustprogrammi pistikprogrammi lehe näide.

Esimese postituse kirjutamisel on menüü „Uus” all kaks peamist võimalust: „Postita” või „Leht”. Need on sarnased, kuid toimivad erinevalt. Postitused on tavaliste ajaveebipostituste jaoks, mida saab vajaduse korral värskendada, muuta ja värskendada. Teie lugejad saavad neid tellida. Lehed on staatilised postitused, mis muutuvad harva, näiteks teie leht „About”, meediumikomplekt, teie eetikakoodeks jne.

WordPressi redaktor näeb välja selline:

Näpunäited suurepäraste postituste kirjutamiseks

Nüüd on aeg alustada oma esimest postitust. Veenduge, et teie postituse “hääl” oleks juurdepääsetav, autentne ja teadlik, samal ajal kui see sobib teie sihtrühmale ja nišile. Valige kvaliteet kvantiteedi asemel. Üks autoriteetne 2000-sõnaline postitus on parem kui neli 500-sõnalist postitust.

Lisaks veenduge, et teie teemadel oleks ühine teema. Kui teie ajaveeb on tihedalt sisustatud, on kõik teie postitused seotud, kuid kui ei, siis proovige leida teema, millega kõike uuesti seostada, et saaksite oma ajaveebis seotud postitusi linkida. See aitab ka teie SEO jõupingutusi.

Igale postitusele tuleks määrata kategooria ja silt. (Vt ülal toimetaja pildi parempoolset serva.) Kategooriad on lühikesed, käsitletavad teemad, mida te regulaarselt katate. Peaksite neid piirama mitte rohkem kui 6-ga, kuid 3 või 4 on veelgi parem. Minu jaoks on lapsevanemaks olemine, autism ja mittetoksiline elamine. Kõik muu on alamkategooria või käsitletakse selles teemas.

Näiteks arutlen tavaliselt oma usu üle oma vanemate postitustes. Kategooriad on vaikimisi ka WordPressi menüüpealkirjad.

Näide: postituste kategooriate kasutamine ajaveebi navigeerimismenüüna.

Sildid on teemad, mida käsitlete harvemini. Need võivad olla pikemad ja märksõnale keskendunud. Minu ajaveebis on kategooriaks “autism” ja sildiks “autismilahendused”. Te ei soovi iga postituse jaoks ainulaadset silti, vaid tavalisi teemasid, millega töötate.

Lõpuks, kirjutades, hoidke oma lõigud lühikesed (3–4 lauset) ja koo vastavate piltide vahel läbi. See teie andmete tükeldamise viis lihtsustab lugejate skannimist. Kasutage ka täppjaotusi, kui see on mõttekas.

Legaalsed probleemid

Blogi kirjutamisel tuleb arvestada mõne juriidilise probleemiga. Need hoiavad teid edasi liikudes turvalisena:

 • Piltide vesimärk – Olenemata sellest, kas tegemist on isiklike fotode või graafikaga, on lihtne vesimärk kiire ja hõlbus viis piltide kaitsmiseks. Õppige kuidas seda Canvas teha.
 • Olge GDPR-iga ühilduv – See on seadus, mis kehtib kõigile, kes tellivad teie ajaveebi Euroopa Liidust. Siit saate teada, kuidas seda 10 minutiga seadistada Oma kire blogimine.
 • Hoidke oma ajaveeb turvalisena – Teil on vaja rämpsposti filtrit, turvalisust ja viisi oma ajaveebi varundamiseks. Neid käsitletakse ülaltoodud lingis „18 asja”.
 • Ärge kunagi plagieerige sisu  – Kui soovite kellegi ajaveebi tsiteerida, on hea etikett küsida kõigepealt ja alati neid krediteerida!

3. Ehitage oma ema ajaveeb ettevõtteks

Nüüdseks olete juba suure osa vajalikust tööst ära teinud, et anda oma ajaveebile parim võimalus kasumlikuks ettevõtteks saamiseks. Järgmisena sobitame kõik tükid kokku, et saaksite teenida püsitulu.

Oma publiku loomine

Kuidas meelitate oma sihtrühma? Teie käsutuses on mitu tööriista, mida iga blogija peaks oma vaatajaskonna suurendamiseks kasutama:

Otsingumootori optimeerimine

Loendi ülaosas on otsimootori optimeerimine. Igal kirjutatud postitusel peaks olema kordumatu märksõna, see tähendab fraas, mida inimesed otsivad. Teil võib olla mõni fraas meeles, kuid peate välja selgitama, kas inimesed seda otsivad. Tasuta tööriistad, mis aitavad teil seda avastada, hõlmavad järgmist Google’i märksõnade plaanija (peate seadistama Google’i konto), Ubersuggest, või KW leidja (piiratud mõnega päevas).

Google’i märksõnade plaanija.

Kui olete fraasi leidnud, otsige Google’ist seotud küsimusi, mis inimestel selle teema kohta on, ja lisage need ka teie postitusse. Teie märksõna sisaldavate pealkirjade lisamiseks ja postituse pealkirja lisamiseks kasutage kindlasti pealkirjade silte (H1, H2). Korrake oma märksõna ja selle variante oma postituses, kuid veenduge, et kirjutamine oleks ikka tõrgeteta. Kasuta Pärmi plugin parimate SEO-tulemuste saamiseks.

Veenduge, et teie postitus lingiks:

 1.  Autoriteetsed allikad, näiteks Maailma Terviseorganisatsiooni statistika.
 2. Muud postitused, mille olete esimeses lõigus selle teema kohta kirjutanud.

Google’is märksõnade paremusjärjestuse muutmine muutub aeg-ajalt. Ajakohase ülevaate saamiseks selle kohta, kuidas Google’is hästi asuda, lugege seda aruanne igal aastal Backlinko juurest. Samuti on oluline kasutada oma märksõnu sotsiaalmeedias, eriti postituste jagamisel!

Sotsiaalmeedia

Soovitan teil valida ainult 1 või 2 sotsiaalmeedia turustuspunkti, millele keskenduda. Minu jaoks on need Facebook ja Instagram. Kasutage sotsiaalmeedias juba kord võimalust õppida, katsetada ja proovida uusi asju. Ole oma loomulik mina ja suhtu oma brändiga võimalikult autentselt.

See olen mina Facebookis!

Installige WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teie lugejatel jagada postitusi enamiku populaarsete sotsiaalsete platvormidega, isegi kui te neid pole. Võite kasutada pistikprogrammi, näiteks Lihtne sotsiaalne jagamine või Suhtlus Snap mis aitab luua ühenduse erinevate võrkudega.

Lõpuks olge ettevaatlik selle suhtes, mida jagate ja kuidas asju sõnastate. Tänapäeva kliimas on lihtne valesti tõlgendada ja musta nimekirja lisada. Ole aus ja autentne, kuid ennekõike lugupidav.

Saada uudiskiri meili teel

Tavaline e-posti teel saadetav uudiskiri aitab teil oma publikuga kontakti hoida, teateid teha, näpunäiteid pakkuda ja palju muud. Võite kasutada e-posti turundusteenust, näiteks MailChimp või Mailerlite alustama.

Näide: ebatäiusliku MailChimpi konto omaksvõtmine.

Teie infoleht ei pea olema väljamõeldud, vaid kasulik teave, mida saadate oma vaatajaskonnale regulaarselt (st iga 2 nädala järel). Inimeste lisamiseks oma e-posti loendisse looge väärtuslik tasuta üksus, näiteks näpunäidete leht (“10 parimat näpunäidet uutele vanematele”) ja reklaamige seda sotsiaalmeedias.

Videoüritused

Varem või hiljem peab peaaegu iga blogija videot saama. Teie võimalused siin on piiramatud, alates lühikesest Instagrami loost kuni 60-minutiliste üritusteni Facebook Live’is kuni ükskõik millise pikkusega teie enda YouTube’i kanalil. Hea tava on saada mugavalt enne kaamerat ja see aitab teie autoriteeti luua.

Näide: üks minu FB live-seansse.

Saate vaadata ühte minu  Facebook Lives kuidas oma eesmärke saavutada.

Asutav asutus

Liikluse juhtimiseks peate saama oma niši autoriteediks. Kuidas saate seda teha peale sotsiaalmeedia? Üks peamine viis on luua tõelisi suhteid seotud niššides olevate inimestega. Seda saate teha mitmel viisil:

 •  Külaliste postituse ajaveeb – Pange oma niši üles tiheda liiklusega ajaveebid, mis vastavad teie ajaveebi toonile. Vaadake üle nende esitamise juhised ja tutvuge nende külaliste postitustega. Liikluse suurendamise võti on tagada, et teil oleks külalise postituses link, kui see on lubatud, teie vastava postituse juurde.
 • Blogija konverentsid – Blogijakonverentsidel osalemine aitab teil suhelda blogijate ja kaubamärkidega, lisaks saate teada ajakohaseid blogimisoskusi ja -praktikaid..
 • Mõelge kohalikule – Vaadake kohalikke kohti, mis vastavad teie teadmistele, näiteks avalikud televõrgud, raadiojaamad, netisaated ja üritused, mida saate turustada osaledes.
 • Liituge oma nišile pühendatud Facebooki gruppidega – Oma ajaveebi reklaamimine gruppides on ebaviisakas, kuid võite jagada oma teadmisi ja kehtestada end autoriteedina. Jälgige või sõberge inimesi, kellega soovite tõelisi sõprussuhteid luua.

Rahastamise ideed oma emme ajaveebi jaoks

Edukad blogijad väidavad, et teil peaks olema 7 tuluvoogu. Blogi abil võib see olla sama lihtne kui need blogijate tavalised sissetulekuteed:

1. Sponsorlus

Brändid maksavad blogijatele postituste, sotsiaalsete aktsiate ja muu reklaamimiseks ja avaldamiseks. Mõni ostab kvalifitseeritud blogijatelt isegi retsepte või fotosid. Enamik blogijaid alustab toodete tasuta ülevaatamist, kuna nad koostavad oma portfelli ja paljud teevad koostööd mõjutajate võrgustikuga, näiteks Kollektiivne eelarvamused, kui nad on piisavalt suured.

2. Sidusettevõtte turundus

Sidusprogrammiga liitumisel teenite tulu kõige eest, mida müüte oma sidusettevõtete linkide kaudu. Amazon.com on üks äratuntavamaid ja lihtsamaid. Suuremate blogijate jaoks on sellised võrgud nagu ShareASale ja MediaVine looge blogijatele tulus passiivne sissetulek.

3. Müüdavate toodete loomine

Blogijad, kellel on disaini või vaimukuse osas silma peal, loovad T-särke või kruuse selliste ettevõtete kaudu nagu Teespring. Teised loovad oma vaatajaskonna vajadustele vastavaid kalendreid, ajakirju ja e-raamatuid või leiutavad midagi täiesti uut!

4. Vabakutseline töö

Kasutage oma portfelli koostamiseks oma ajaveebi, fotosid ja külaliste postitusi. Kui teil on turvavöö all kogemusi, võite hakata teistele tasuliseks kirjutama, turundus sotsiaalmeedias või fotode müük aiamajadesse. Paljud blogijad saavad ka virtuaalseteks abilisteks või veebidisaineriteks.

5. Õppekursused

Kui teil on mõni konkreetne oskus, õpetage seda videote, e-raamatute ja / või tugigrupi abil või kasutage mõnda muud platvormi Õpetatav kursuse loomiseks.

6. Otsemüük

Paljud mõjutajad kasutavad neid valmis ärivõimalusi ära, kui toode teenib otse nende sihtrühma. Näiteks valgupulbri kaubamärk võiks fitnessi ajaveebis hästi toimida.

7. Juhendamine

Paljud blogijad arendavad asjatundlikkust või saavad vastava ala atesteerimise ja muudavad oma ajaveebid treeneriettevõtteks.

Nagu näete, võib teie ema ajaveeb olla midagi enamat kui lihtsalt koht, kus jagada oma mõtteid lapsevanemaks saamise kohta. See võib olla eduka karjääri alus – ja mitte ainult kirjanikuna! Blogimine pakub mitmesuguseid ettevõtlus-, vabakutselisi ja muid võimalusi, kui teil on aega ja hoolt, et seda samamoodi nagu ettevõtet kavandada.

Kõige populaarsemad emmeblogijad

Siin on mõned minu isiklikud lemmikud ja kuidas nad oma sissetulekut teenivad:

1. Brandi Jeter 

Brandi Jeter – ema teab seda kõike

Brandi Jeter ajakirjast Mama teab seda kõike kirjutab üleminekust üksikema vanematelt vastsündinud ja kasvava tütre abielus emale. Ta on ka ajaveetmise treener, juhib ajaveebikogukonda ja on kirjutanud mitmeid e-raamatuid ja raamatuid.

2. Vera Sweeney ja Audrey McClelland

Vera Sweeney – leedi ja ajaveeb
Audrey McClelland – MomGenerations

Vera Sweeney ja Audrey McClelland alustasid oma ajaveebidega rohkem kui kümme aastat tagasi. Neist said äripartnerid ja nad haldavad nüüd luba Hustle’ile, mis aitab inimestel edu saavutada, leides tasakaalu töö ja elu vahel. Vera ja Audrey teevad endiselt koostööd paljude nimekate kaubamärkidega, võõrustavad üritusi, õpetavad konverentsidel ja palju muud!

3. Amiyrah Martin

Amiyrah Martin – 4 mütsi & Frugal

Amiyrah Martin 4-st mütsist & Frugal kirjutab pereelu nautimisest eelarve alusel, kuid see on vaid jäämäe tipp. Ta jagab, kuidas võlgadest pääseda ja eelarvega tihedalt hakkama saada. Ta on nii suur Tähesõdade fänn, et ta on kajastanud arvukalt punasel vaibal toimunud üritusi ja isegi mänginud Tähesõdade reklaamis Target.

4. Leah Segedie

Leah Segedie – Mamavation

Leah Segedie veebisaidist Mamavation.com on aktivistlik blogija, kes hakkas oma saladusi jagades kaotama 100 naela ja aitama momsel end paremini vormistada. Täna töötab ta orgaanilise elamise liikumises ja konsulteerib suurte laste toidukompaniide ja seadusandjatega, et hoida meie laste toitu ohutuna.

Kas emmeblogid on tänapäeval endiselt asjakohased?

Selle kohta, kas ajaveebid on endiselt asjakohased, on palju räägitud. Neid on, kuid ajaveebi olemus on muutunud. Inimesed ei jookse emapäevikute juurde, et kuulda viimast, kuidas keegi oma last kasvatab. Selle asemel otsivad nad väärtuslikku sisu ja värskeid väljavaateid, mis aitavad neil oma olukorda parandada. See tähendab, et teie ajaveeb peab olema täis kasulikku ja ainulaadset sisu, mis on optimeeritud just teie sihtrühmale.

Näiteks minu ajaveeb on suunatud emmedele, kes kasvatavad autistlikke lapsi, ja pakub terviklikke strateegiaid, et aidata oma lastel ja ka neil endil hästi areneda.

Kui pakute konkreetsele sihtrühmale ainulaadset, eritellimusel loodud sisu, on teil hea võimalus teenida oma ajaveebist elatist kas otse ajaveebide pidamise või kaasettevõtte kaudu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map