SMM-i näpunäited blogijatele: oma sotsiaalmeedia viimine järgmisele tasemele

Sotsiaalmeedia numbrid loevad.


Kui olete blogija, kes soovib nime teha ja töötada koos suuremate kaubamärkidega, kuid teie Google Analytics pole just seal, kus soovite, oleks teile abiks suur jälgitav sotsiaalmeedia. Sotsiaalmeedia eksperdid ütlevad teile, et kaasamine on loomulikult kriitiline, kuid praegu on suundumus liikuda aktiivsema kaasamise poole. Kuigi automatiseeritud tööriistadel on oma koht, on meediumisse sattumine teie parim ajakasutus. Te ei tohiks kogu aeg automatiseerida, kuid tõenäoliselt ei tohiks ka sisu 50% ajast automatiseerida.

Nii palju tööriistu ja nii vähe aega, kuidas saaksite hakkama eduka sotsiaalmeedia turunduskampaaniaga?

10-31-pinterestPinteresti analüüs

1. samm. Valige oma parimad tööriistad

Esimene asi, mida soovitan, on töötada ühe tööriistaga korraga, viia see teile sobivasse kohta, liikuda järgmisele tööriistale, mida soovite kasutada, ja seejärel pöörata esimest, et seda paremaks muuta, ja nii edasi . Te ei soovi kasutada kõiki saadaolevaid tööriistu, vaid korrapäraseks kasutamiseks valige umbes 5 ja meisterdamiseks vähemalt üks või kaks. Töötage selliste tööriistade omandamise nimel, millel juba jälgijaid või Google Analyticsit kasutate, või kui te ei saa veojõudu, valige kõige rohkem kasutatav tööriist.

2. samm: eraldage oma sotsiaalmeedia

Kasutage oma sotsiaalmeedia kanaleid erineval viisil ja erinevatele sihtrühmadele. See on elustiiliblogija jaoks ideaalne tava, kuna need hõlmavad mitmeid nišše, kuid see sobib ka niššiga blogija jaoks. Näiteks saab retsepte kirjutav blogija jagada neid Facebookis, rääkida teenuses Google+, toitlustada ja jagada toitudega seotud näpunäiteid, kinnitada teiste inimeste retsepte (ja mõnda nende oma) ning Instagramis süüa.

Eluviisiblogijana mitmekesistan oma kanaleid järgmiselt:

 • Facebooki fännileht (väljavaade: tõsine, professionaalne; fookus: vaieldav)
  Kuna Facebooki on nii raske suhelda, hoian sellel lehel kogu äri – pole huumorit, vaid palju ägedaid uudiseid ja poleemikat, toiduaktivism ja toksiinid uudistes.
 • Facebooki isiklik leht (väljavaade: lõbus, kerge; fookus: isiklik)
  Oma isiklikul lehel suhtlen enamasti sõprade ja blogijatega, kuid jagan ka vastavat tööd. Ma käsitlen siin rohkem „elustiili“ lähenemisviisi. Ma võin postitada või uuesti postitada huumorit, minu päevaga juhtunud hullumeelseid asju või alternatiivseid tervisepostitusi, mis minu arvates pole minu fännilehe jaoks piisavalt tõsised.
 • Google+ (väljavaated: sõbralik, optimistlik; põhirõhk: roheline elu, perekond, toit)
  Asun praegu ümber keskenduma peamiselt rohelisele eluviisile ja päris toidule, kuid väldin siin poleemikat ja jagan nišši teemadele inspireerivamaid pilke..
 • Pinterest (väljavaade: juhuslik; põhirõhk: toit, keskkond)
  Teen palju erinevaid tahvleid, kuid minu gluteenivaba laud on kõige edukam, nii et ma veedan suurema osa ajast sinna nööpnõeltega, ehkki ka mu laud “Lõbu lastele” läheb hästi. Põhiliselt keskendun toidule, perele, käsitööle ja mänguasjadele.
 • Twitter (väljavaade: igapäevane, isiklik, kerge; fookus: kõik, mis mind huvitab)
  Ma kasutan Twitterit kõige jaoks: konkurssidele sisenemiseks, põhjuste jagamiseks, klientide turundamiseks, minu ajaveebile sobivate postituste retweetimiseks, asjade jagamiseks, mida ma naudin ja mida minu ajaveebis ei arutata (näiteks live-säutsuvad valimised või “The Walking Dead”). Mulle meeldib öelda: “Olen Twitteris.” (Ma kirjeldan oma järgmises postituses Twitteri kaasamist põhjalikult.)
 • Instagram (väljavaade: juhuslik; fookus: perekond)
  See kehtib rangelt perefotode jagamise kohta. Enamik blogijaid, keda jälgin, teevad sama. Isiklikult näeksin pigem selliseid pilte, mitte reklaami või turundust, mis tunduvad kohatud – nagu kõik need “keha mähivad” Instagrammerid.

Nüüd lugege läbi oma kanalid ja valige väljavaated ning keskenduge igale neist. Pühendage üks või kaks kanalit oma isiklikule elule ja pidage ülejäänu professionaalseks või pühendatud oma toidublogile. Saate siiski oma ajaveebi osi oma isiklikes kanalites jagada, isegi kui hoiate seda privaatsena – kuid selle avalikustamiseks aitab teie nimi seal välja tulla.

3. samm: mõistke oma jälgijaid

Järgmisena peate mõistma, kuidas teie vaatajaskond iga kanalit kasutab. Enne nende jaotamise otsustamist uurige, mida inimesed, keda teie oma nišis jälgite, kasutavad ja kohandage seda. Peate tõesti jälgima, millele nad reageerivad ja millele liiga reageerivad. Jälgige nende räsimärke ja peatuge veebipidudel või üritustel, kus nad osalevad. Minge tagasi nende saitidele, et saada ülevaade nende ajaveebidest. Jagage oma valdkonna vastuoluliste arvude kohta ja vaadake reaktsioone.

Siin on näide sellest, kuidas see minu jaoks töötab: blogin toiduaktivismist, aga olen ka Silki kaubamärgi suursaadik. Ehkki mõlemad võivad tunduda olevat seotud, võib ühe publiku jaoks olla teine ​​vastandlik. Nii et ma hoian enamikku oma Siidi postitustest oma isiklikul Facebooki lehel, Pinterestis ja G + -is ning jagan neid oma tavapärastes blogijate kommentaarigruppides, hoides neid eemal oma aktivistlike kommentaarigruppidest. Selline segmenteerimine võimaldab teil mitmekesistuda mitme teema vahel, isegi sama niši all.

Minge sügavamale: Nende 12 näpunäite abil saate oma sihtrühma paremini mõista ja suurepärast sisu edastada.

4. samm: oma sotsiaalmeedia rampimine

Veojõu saamine Facebooki fännilehtedel

Mul on hea meel öelda, et minu jaoks on Facebooki kaasatus suurenenud ja olen tõusnud edetabelisse, kui tihti minu postitusi nähakse – seda olulisem osa. Minu iganädalane postitus ulatus käputäiest nädalas umbes 1000-ni nädalas, mis tähendab umbes 20% tööhõivet, suurenedes 1% -ni või vähem – hea arv brändide jaoks sel hetkel. Olen teinud seda koos kingituste abil, et saada rohkem Facebooki veojõudu:

 • Väga sagedane postitamine:
  See on minu parim näpunäide ja see on minu postituste nägemisega imet teinud. Postitan nii palju kui inimlikult võimalik. Mida rohkem ma postitan, seda rohkem minu voogu nähakse – ja päevade jooksul, mida ma palju ei postita, seda vähem nähakse.
 • Päeva varem postitamine:
  Mida varem postitasin, seda parem postitus läks – isegi enne oma lauale jõudmist, mis on huvitav, kuna viibin USA idarannikul, nii et on üsna vara! Vaadake oma statistikat, et näha, millised ajad sobivad teile kõige paremini – see näitab ka seda, millised värskendused teevad kõige paremini. Saate automatiseerida oma varajase postituse juba eelmisel õhtul ja seejärel osaleda järgmisel päeval otse kommentaarides.
 • Ekspertidelt postitamine:
  Jällegi, see pole mitte ainult see, mille ma postitasin, vaid see on ka see, kelle andmeid ma jagasin. Kui jagan artiklit hashtagidega ja oma kommentaaridega kelleltki oluliselt, näiteks Robyn O’Brienilt „Ebatervislik tõde“, on mul palju parem kaasa lüüa. Postitan umbes 70% asjakohaseid andmeid oma ala ekspertidelt ja 25% enda postitustest koos vaid mõnede sõpradega.
 • Kommentaar postituste ja aktsiate kohta:
  Proovin siin osaleda, postitades midagi vastuolulist ja küsides lugejatelt, mida nad arvavad või kuidas reageerivad või kuidas see mind on mõjutanud.
 • Kasutage visuaale õigesti:
  Minu jaoks kõige orgaanilisema kaasatusega postitusele oli lisatud video, seetõttu soovitan jagada teie teemal videoid. Samuti looge sobivas formaadis pildid. Tegelikult saate üles laadida erineva suurusega pildi, kui teie ajaveebi foto pole õige. Vaadake Louise Myeri hädavajalikud Facebooki fotomõõtmed 2014 täpsete suuruste jaoks.
 • Postituse suurendamine:
  Selle üle on nii palju poleemikat, kuid kui soovite investeerida 5 dollarit postituse suurendamiseks ja vaatamiseks, mis juhtub, ütlen, et minge vähemalt korra. Veenduge, et see oleks tõesti väärtuslik postitus! Viimane, mida ma turgutasin, oli kingitus ja sain selle ühepäevase investeeringu kaudu 1000 külastust. See ei ole midagi, mida saate regulaarselt teha, kui teil pole suurt eelarvet, kuid kui teie uudishimu on teile kõige parem, lisage sisu, mida te tõesti soovite sealt välja saada, näiteks ekspertide näpunäiteid või tasuta kirjutatud e-raamatut. See on kindlasti laskmist väärt. Järgige nende piltide juhiseid ja veenduge, et teie reklaam on seda väärt. 5 dollarit 1000 vaatamise eest on hea allahindlus, kuid 130 vaatamise korral – mitte nii suur.
 • 10–31 näo sihtimineTeiste sildistamine:
  Ma ei tee ausalt, ma ei tee seda nii palju kui peaksin, kuid see töötas hästi, kui teadsin inimest ja ta oli asjatundja või jälgis teda. Kui te ei tunne seda inimest, võib teil tekkida oht, et ta blokeeritakse selle kasutaja poolt.
 • Kasuta Facebooki sihtimist:
  Nüüd annab Facebook ka võimaluse sihtida oma publikut, selle asemel, et kõigile oma postitusi saata. Saate sihtmärgi valida soo, suhte või haridusalase staatuse, huviliste (mehed või naised), vanuse, asukoha ja keele alusel. Näiteks kui mul on postitus mõne alternatiivse tervisesündmuse või kingituse kohta, saate sihtida oma asukoha kindlale, riigile, piirkonnale või osariigile või linnale. See on äärmiselt kasulik kohaliku fookusega ürituste ja kingituste reklaamimisel.

Minge sügavamale: Siit leiate veel näpunäiteid oma Facebooki voo toimivuse parandamiseks.

Google+ vaadatud

Blogijatel on endiselt segane tunne, kas Google+ kasutada või mitte. ja kui palju aega sellele pühendada. G + on üks neist tööriistadest, millega peate isiklikult tegelema. Teenuses Google+ on teavet jagavaid inimesi ja rühmi rohkem kui ettevõtteid, kes kasutavad seda turundusvahendina. Kuna G + on väärtuslik otsingumootorite positsioneerimisel, on selle väärt aega investeerimine.

Siin on mõned algaja sammud:

 • Asuge G + -sse ja suhelge blogijatega soovitud nišis ja looge neist ring. Tehke seda, leides neid muudest sotsiaalmeedia vormidest.
 • Kasutage G +, nagu teie ajaveebi väljavõtte leht. Postitage oma sisu õigesti, kirjutades katkendi oma sisust, mis lõpeb küsimusega, rivistades allpool asjakohased räsimärgid, sildistades võtmemängijad ja lisades vapustava pildi.
 • Alustage sellega, et annate liikmetele +1 ja kommentaarid sellesse ringi. Vastake sisukale arutelule ja mitte ainult „lahedalt!”
 • Sildistage need eraldi kasulike postitustega. Ärge piirake seda ainult oma postitustega, vaid üksustega, mis on nende jaoks tõeliselt väärtuslikud või huvitavad.
 • Sihtige oma aktsiaid. Eeliseks on see, et erinevalt Facebookist saate sihtida peenemalt. Esimene samm on suhtlusringide loomine ja nendega liitumine ning inimeste õigetesse ringidesse sildistamine, teadmine, kes on võtmeisikud, ja nendega suheldes. \ Kui mul oleks mõni kohalik üritus, saaksin seda lihtsalt jagada oma Philly Social Moms Circle’iga. Kui mul on gluteenivaba retsept, jagan seda oma gluteeni- ja allergiavabade blogijatega. See on suurepärane viis postituste sortimiseks ja sihtimiseks inimestele, kellel on mitu niši.

Minge sügavamale: Siin on põhjalik ülevaade Google+ kogukondadest ja nende kaasamisest.

Pinterest

Seda tahvlit on lihtne jätta üksi, kuid see võib olla teie suurim liikluse allikas ka siis, kui teete selle hooldamiseks väga vähe tööd, kuid saate sellele tugineda.

 • Veenduge, et kinnitaksite teiste inimeste sisu, mitte ainult enda sisu. See peaks vist olema umbes 50/50.
 • Kirjutage nii tähenduslikke kommentaare kui ka meeldimisi. Võite avada arutelu, mis on Pinterestis haruldus – kuid see on mind märganud!
 • Tehke vähemalt 15-20 tihvti päevas. Sellel White Gloves Social Media lehel oleval PDF-il on Pinteresti ajastusriistade loetelu, kui teil neid vaja on, paljud neist on tasulised või piiratud.
 • Vaadake oma analüütikat nööpnõeltega. See aitab palju! See näitab teile, millised tahvlid töötavad ja millised mitte, nii et saate oma energia suunata populaarsematele tahvlitele.
 • Saage kutsutud rühmalaudadesse – või looge oma. Meeskonnaga ühisel teemal osalemine on suurepärane idee. Pange tähele, et praegu on puhkuse- ja hooajalauad kuumad. Parim viis selle saavutamiseks on olla osa blogijarühmast ja leida ühiste huvidega inimesi.
 • Taotlege kutset Ahalogy jaoks. See on Pinteresti jaoks suurepärane ajastusriist, kuid võimaldab ka seotust ja annab teile teada, millal on õige aeg nööpnõela uuesti sisestada. See pakub ka täiendavat statistikat ja keerukamaid tööriistu, kui seda kasutate.
 • Kontrollige oma Google Analyticsit – liiklust peaksite saama ka Pinterest. Kui ei, siis veenduge, et kasutate neid näpunäiteid. (Ma eeldan, et olete oma veebisaidi seadistanud lingitavaks teie Pinteresti lehega.)
 • Manustage oma tahvlid vastavasse ajaveebi postitusse, et kutsuda inimesi jälgima.

Minge sügavamale: vaadake 10 Pinteresti tahvlit peab iga blogija järgima.

Instagram

10-31-iconosquare

See on nii lihtne: tehke suurepärast fotot ja jagage seda – või tehke muretu foto, filtreerige see ja jagage seda siis! Kõigepealt peate hakkama inimesi jälgima.

Kui leiate blogija jagamisrühma, jälgige ja laske inimestel seda jälgida. Peamine on näha, mida teie jälgitavad inimesed jagavad, ja seda jäljendada. Parimad näpunäited:

 • Hashtagi on palju. Tegin hiljuti foto oma tütre Halloweeni kostüümist, panin selle tähisega # # külmutatud ja ametlik külmutatud konto meeldis mu pildile. Kui minu tähelepanu keskmes oleks külmutatud või Disney, järgiksin neid ja hakkaksin külmutatud esemeid võimalikult palju sildistama.
 • Nagu teised fotod, on ka need, mida leiate.
 • Kommenteerimine! Nagu Pinteresti, ei kasutata seda nii palju kui teistes kandjates, nii et see paneb sind märkama. Alustage jälle mõtestatud vestlust ja olge pulbitsev.
 • Kasutage Ikonosquare. Lisaks põhjalikule statistikale saate tööriistade pistikprogramme ja palju muud. Tegelikult on neil pistikprogramm, nii et saate oma voo oma veebisaidile installida. See ei võta rohkem kui 5 minutit!

Sinu kord!

Vaadake neid soovitusi ja hakake oma sotsiaalmeedia kanaleid lugema, et luua oma plaan ja hakata nüüd rohkem sotsiaalmeedia jälgijaid genereerima!

Artikkel on kirjutatud Gina Badalaty poolt; ilmus algselt WHSRi blogi; seda haldavad ja värskendavad nüüd BuildThis.io staabid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map